Új privát üzeneted érkezett!

Sziazstok! sajnos már péntek óta barnázgatok... Kép :?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat, megint rég voltam
Sajnos ez az inszem sem sikerült, de szerencsére máris kezdhetjük a 3-at. Azért most nagyon magam alatt vagyok...

Bonikó neked a hőd viszont biztató, ne add fel még.

Anyóóóka, a Kaáliba nem lehet hétvégén is menni? Nekem az előző inszem vasárnap volt. És tele volt a Kaáli, rengetegen voltak...

Réka
réka66
 
 


Nagyon sajnálom Réka :(
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

 
 

Réka! Nemone :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Nemone, Réka! :(

Nemáááááááááááááááá :( Legalább ez az előnye megvan az inszemnek, hogy rögtön neki lehet futni a következő lehetőségnek... Persze ez is dokifüggő is, mert ugye Maminak várni kell. Hajrá következő inszem!!!

Denika!

Hogy vagy? Még ne add fel! :wink:

Szezso!

Legfeljebb lányod lesz :wink:

Matyika!

A tüneteid biztatóak, de a hődet tényleg csak reggel mérd :) Más napszakban csak érdekességnek jó, következtetni semmire nem lehet belőle.
Tudnék mit csinálni a kezeivel annak, aki hozzányúl a más holmijához, hát még ha be is tör :evil: Elhiszem, hogy kivagy miatta :evil: De legalább a színház jó volt :)

Nellike!

Hogy vagy? Hogy állsz ciklusilag? Érted mikor szorítunk?

Anyo!

Mi volt a Kaáliban? Drukkoltam :) Ugye nem késtétek le a pét?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mééé' lett ez ilyen homályos? Bocsi...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

A www.pszichologia.multiply.com oldalon letölthető kincseket találtok. Klasszikus zenék "babafülre" átdolgozva, melyek mellett a (leendő) szülők is ellazulhatnak, kellemesen tölthetik az időt 14. Baby Einstein zenealbum, Babazene 1-4 és még sok más. Majd lesz gyerekzene magyarul és angolul is.

Letölthetők készésgfejelsztők, játékok, kifestők is - a feltöltés folyamatos.

Már van néhány rajzfilm (Thomas, a gőzmozdony angolul, magyarul), és lesz oktatóprogram is!

Felnőttek részére könyvek.

A www.pszichologia.mlap.hu oldalon pedig lehetőség van tanácsadás kérésre. A levelekre szakképzett pszichológus válaszol. Ajánlom olyan személyek részére, akiknek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de személyesen felkeresni egy szakembert valamilyen okból mégsem szeretne.

üdvözlettel, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!

Nemone, Réka :cry: :cry:

Boni, ne add fel még! Drukkolok! A görbuszod szépséges!

Megjöttem a Kaáliból. Ééééééééés nagyon meg lettem dícsérve! Nem késtük le a pét, endo 8,5a (mi ez az a?! :shock: ) bal oldalon egy 23, jobb oldalon pedig egy 21 mm-es tüszike van! Most adtam be a repiszurit és szerdán délelőtt inszem! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyóka!
Ezek ám a fantörpi hírek!!! Drukk szedához!

Boni!
Te szedsz vmilyen progi pótlót? mert nem megfelelő progi miatt barnázhatsz. Javaslom a palástfű teát, nekem nagyon bejött.

Évi!
A táblázathoz. 4. inszem, 29 év, Nyregyháza, és az itteni meddőségis szakrendelés
Köszi!

Réka, Nemoné!
Sajnálom a pirit, de szuper viszont, hogy máris kezdtek!
20150601134430
 
 


Heló mindenkinek!

Nemone, Réka nemááááá! :( Fel a fejjel, mert kell az energia a következő lehetőségnek!

Hú Anyóka, a számok jónak tűnnek! :wink: Drukkolok!

Évi!

Értem majd csak november vége felé lehet szorítani, a ciklus felén már túl vagyok és kb. nov. 15-én fog megjönni, akkortájt megyek uh-ra.

Vicuskával mi van??

Szép estét nektek. Minimum így tessék mindenkinek összebújni apával:

Kép
nellike
 
 


Viki!

Még egy szóra! A Palástfű teát iszogatva elmúlik a barnázgatás mensi előtt? :roll: Attól javul a progi szint?
nellike
 
 


Nelli!
A palást remek progi növelő. Nekem mindig szuper volt az eredményem tőle.
Én úgy szoktam inni, hogy a 14-15. naptól iszom mensziig.

Bővebben itt:
http://www.hazipatika.com/topics/herba/ ... 7-E77E8B26
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Réka,Nemone! :( :( pedig úgy drukkoltam!nem baj,látom ti is rögtön belefogtok a kövibe!hajrá :lol:

Anyooka!
ügyi vagy nagyon!szépek az értékeid!drukk+++++++

Boniko!
37,1-es hővel nem kéne még feladni :P lehet beágyazódási barnázgatás.hány napos szokott lenni a luteális fázisod?

Nekem sincs semmi tünetem,csak a ciciérzékenység+álmosság.de ez a progitól van szerintem.a hasam se fáj :roll: ha nem jön meg,pénteken lehet ellövök egy teszte,az 13 nappal lesz inszem után :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Nemone, Réka: :( Hajrá utolsó inszem!

Anyoooka: Szerintem nagyon jók az eredményeid. Én úgy hallottam, hogy az "a" jó minőségű mnyh-t jelent. Hajrá! :wink:

Boni: Ne add fel! Szép magas a hőd, lehet beágyazódás, aminek elvileg a 7-10. dpo körül kéne lennie. Pont stimmel! :wink:

Nekem ma elkezdett fájdogálni a hasam meg a derekam. Szerintem még kb. 2-3 napom van, és jön az 1. cn. Most azon izgulok, hogy vajon kell-e majd szünetet tartani, vagy kisebb adag szurival folytathatom az inszemeket. Én szeretném folytatni, mert nem nagyon bizok bennük, ezért jó lenne minél előbb átesni a 6 inszemen, hogy mehessünk lombikozni.

++++++++++++++ Hajrá lányok!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Boniii

nagyon szép az a hő..izgulok érted reggel...ha fent marad érdemes lenne vmi teszten gondolkodni...amúgy szoktál barnázni?

Minden kedves inszemes sorstársnak szurkolok... :lol:

Nekem closti negyedik nap mán elkezdődőtt a szédelgés megyek is táppénzre szerdátóóóóó

juhéj

apuka szurkál ebben a hónapban már alig várja.... :twisted: a kis szadista :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát látom mindenkinél van esemény.

Évi!
Sajnos a reggeli hőm 36,6 körül van, de délután mindig 36,9 és 37,3 között van. Állandóan fáradt vagyok, és ma olyan hányinger kerülgetett, hogy csak na, meg görgyölök is. A mellemen nem érzek különösen semmit. Szóval ennyi.
A színház tényleg nagyon szupi volt.

Réka!
Sajnálom, de kitartás,most biztos, hogy sikerüni fog.

Denika!
Miért kell várnotok a 6. inszem utánig? Nálunk a doki azt mondta, hogyha 3.sem sikerül, akkor nyugodtan kérhetjük a beültetést.

Drukk az inszemeseknek!!!!!

Majd később még benézek!
matyika79
 
 


Matyika:
A doki nekem nem mondott erről semmit. Csak itt, másik fórumon, olvastam, hogy a BMC-ben csak 6 inszem után csinálnak lombikot, ha egyébként minden rendben van.
De most megnéztem a 30/1998. NM rendeletet, amiben le van írva mindenféle beavatkozás javallata, és az IVF-nél ezt találtam:
"1. In vitro fertilizáció és embriótranszfer (IVF-ET)
- igazoltan mindkét oldalt lezárt vagy hiányzó petevezeték,
- nem korrigálható petevezeték károsodás,
- a petevezeték működésének zavarával társult endometriosis,
- immunológiai eredetű meddőség,
- ismeretlen eredetű meddőség,
- andrológiai eredetű meddőség."
Az ismeretlen eredetű meddőségnél (szerintem nekünk ilyen van) nincs feltüntetve, hogy csak 6 inszem után lehetséges, szóval elvileg lehetne. Majd megkérdezem legközelebb a kórházban.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Mami, te párod is ilyen szurkálódós?! :wink: Enyém is nagyon szerette volna beadni a szurimat, de nem ért haza addigra... Remélem, többre nem lesz szükségem és végleg lemarad róla.

Vicuska, pénteken zebrát fogsz pisilni! :) De most látom, addigra doki bácsi már fog mondani az uhu alapján valamit! :wink:

Denika, nekem is azt mondta a Mágus, hogy 3 inszem után mehet a lombik! De arra úgysem lesz szükségünk! :wink:

Tegnap este játszottam: kipróbáltam, hogy tudok-e zebrát pisilni a repiszuritól :P Sikerült :lol: És tojcsizok ezerrel :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Boniko,Szezso,Denika! :D

mi újság veletek?

Anyooka!
mármint zebrás lh tesztet? :roll: :P

Matyika?
hőd?tünetek?
Vendég
 


Sziasztok!

Anyo!

Apám, de ügyik vagytok! Szép tüszőid vannak, és a nyh is világbajnok :) Az "a" úgy tudom a minőséget jelenti, és ez a legjobb :) Milyen repiszurit kaptál? Azért érdekel ez annyira, mert reménykedem, hogy hasba adhatót kapok inkább. Azt otthon is be tudnánk adni.

Vicuska!

Drukk a pénteki teszthez!

Denika!

Fogadd meg, amit Boninak írtál: Ne add fel! :) Addig nem írjuk le a hónapot, amíg el nem önt a piros cunami. Slussz :)

Mami!

Jó szurizást apának :)


Kéne nekem egy bátor ember, aki neki mer ugrani a vasalnivalós kupacomnak :roll: Akkora hegynyi van, hogy félek, hogy elveszek benne :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nálam sajnos ez a hónap is sikertelen volt. és sajnos az inszem sem lesz ebben a hónapban személyes okokból!

Ez van! nem foglalkozom vele, akkor talán nem lesz világvégehangulatom! :cry:
Vendég
 


Boni :cry: :cry: :cry: :cry:

Vicuska, nem, zebrás hcg tesztet! :lol: A repiszuri is hcg-t tartalmaz :wink: Kíváncsi voltam, hogy tényleg zebrásítja-e a tesztet és sikerült! Ezért mondják, hogy nem szabad lombik, inszem után túl hamar tesztelni mert fals pozitív eredményt adhat. 2 hét múlva is szeretnék majd ilyen tesztet látni, és nem a repiszuritól :P

Évi, Ovitrelle-t kaptam. Én is azért drukkoltam, hogy hasba adhatót kapjak, szerencsém volt, bejött. Bár nekem szerencsém van, fölöttünk egy baleseti sebész doki néni lakik, ő bármit bead így nem kell orvoshoz rohangálnom. :)
Ha találsz valakit aki elég bátor, küldd hozzám is légyszi! Én is csak húzom a vasalást és gyűlik, gyűlik :evil:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Boni!

Jaj, nagyon sajnálom... :( :( :( Inszem nélküli stimu se lesz? Fel a fejjel, bár tudom, hogy a várakozás a legnehezebb...

Anyo!

Fölöttünk egy nővérke lakik, tuti fenékbe szúr, ha kérem, de jobban örülnék hasas szurinak. Na jó, nem válogatok, csak tartanánk már ott :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, megértelek! Én sem szertem ha az izmomba döfködnek szurit :roll: :? És nemsokára ott fogsz tartani! :wink:

Én sem akarom elhinni, hogy holnap inszem. pont tegnap este beszélgettük párommal, hogy olyan felfoghatatlan, amíg kívülről láttuk, addig olyan hű-de-nagy-dolog volt, így viszont hogy benne vagyunk... nem tudom elmagyarázni, nem akarom lekicsinyelni sem, de valami teljesen más érzést vártam ettől az egésztől. Lehet, hogy csak a várakozás miatt, ami megelőzte, sokkal nagyobb valamiként élt bennünk, lehet, hogy amiatt, hogy orvos segít összehozni a babát... Tényleg nem tudom leírni, hogy mi van most bennem/bennünk... Az viszont biztos, hogy Apa töredéke annyira nem stresszel, mint a spontán, próbálkozós időszakban és ez nagyon jó! :lol: És remélem, hogy holnap ügyesek leszünk és 2 hét múlva itt örömködhetünk!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Boni: :(

Évi:
Hozzám is küldheted a vasaló embert! :)

Anyooka: Hajrá holnapi inszem! :wink:

Vicuska: Velem mi újság? Egyelőre csak fájogat picit a hasam, de nem nagyon, ha nem figyelném, valószínű észre se venném. Ha holnap reggel nem jelentkezik a piri, akkor lehet, hogy lepisilek egy tesztet, hogy fogyjon az otthoni készlet. :) Az én érzéseim szerint 2 nappal korábban volt pé, így holnap már 13. dpo lesz.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Boniko sajnálom, hogy nem sikerült. :cry:

Érdekes, én nem vagyok magam alatt, hogy nem sikerült az első. Úgy érzem, hogy van még 5 lehetőségünk, és akkor jön a baba, amikor akar. Bár, ez nem jelenti azt, hogy ha esetleg a következő sem sikerül, akkor nem leszek magam alatt. Engem inkább az elmúlt több mint 3 év készített ki, hogy miért nem sikerül, pedig mint kiderült teljesen egészségesek vagyunk... De most teljesen optimista vagyok, bízom benne, hogy minden rendben lesz!

Anyoooka! Millió drukk holnapra!!!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone! Minden rendben is lesz, ne aggódj!

Desviki! Köszi a választ én is rákerestem egy-két helyen és úgy döntöttem kipróbálom. Azon a két-háromszáz forinton már nem múlik. Vettem is ma két zacsival a drogériában. (és más ittam is egy bögrével) :)

Anyóka!! Nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen és sikerüljön! A stresszeléssel valahogy az én párom is így van. :? Amióta a dokik gürcölnek, hogy összejöjjön, valahogy jobban érzi magát.

Nemone! Mi is három éve... :cry:
nellike
 
 


Lányok! nagyon nagyon drukkolok mindenkienk! szívből!

Én sem a spontán ciklus kudarca miatt borultam ki, hanem azért mert régóta próbálkozunk.... de leszek jobban csak egy kcicsikét nyalogatom a sebeimet! jó? táblában is szeretnék maradni....

Mindenkinek hatalmas ölelés!
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni!

Én megértelek! Sírd ki magad! Töltődj fel!

Nelli!
Sztem az íze sem borzalmas. Van olyan homeopátáis szer is, amiben benne van, és kifejezettem ciklus 2. végében ajánlják.

Anyoooka!
Megy a drukk Neked!!!
Kép

Vicuska!
Sztem is zebrát fogsz pisilni!!!

Denika!
Egy BMC-be járó ismerősümnek a 4. inszem után már lombikot csináltak.
20150601134430
 
 


Boniko!
:( :(

Anyooka!
drukk+++++++++

Denika!
hajrá holnapi zebra teszt! :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Mi is szeretnénk inszeminációt,ha a dokim rábólint.Ez hogy működik?Be kell jelentkezni egy meddősgéi központba vagy a Káaliba?Vagy simán a dokim megcsinálhatja?

Előre is köszi a válaszokat.

Vicuska!
Emlékszel rám?Látom ma mész UH-ra.Drukk ezerrel!!!

Kép
breni
 
 


Szia Breni!

emlékszem :lol:
kell keresni olyan helyet,ahol csinálnak,ált.medd.kp.
elötte nekem kellett homonvizsgálat,apától spermavizsgálat és átjárhatósági-petevezetö-.aztán indulhat a mandula ha ezek okésak.

hol tartasz?milyen vizsg-ok voltak meg?
Drukk!
Vendég
 


Sziasztok!
Sajnos nincs jó hírem. Negatív a tesztem, pirinek viszont a hasfájáson kívül még mindig semmi jele. Szóval a remény már alig él bennem. Inkább a következőre koncentrálok.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Vicuska!
Még nincs megbeszélve a dokimmal,hogy elkezdjük e.Csak érdeklődöm.Az átjárhatósági az akkor is kell,ha nekem volt már 1 éve?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Anyo!

Talán már el is készült a tesóbabátok :) Legalábbis úton vannak a srácok a randi színhelyére :) :wink: Persze, hogy ügyesek lesztek, két hét múlva kapod a zebrádat!

Boni!

Persze, hogy maradsz a táblában! Azért én drukkolok ennek a spontán hónapnak is!

Breni!

Üdv itt :) Ha inszemet szeretnél, én a Kaálit szívből tudom javasolni. Inkább persze ne kerüljön rá sor, legyen spontán babád, de ha mégis kell az inszem, akkor szerintem irány a Kaáli. Ha most bejelentkezel, kb két hónap múlvára kapsz időpontot, legaábbis nyáron még így volt :( Addig meg annyi minden történhet :wink: Szerintem az egy éves átjárhatóságit elfogadják, ha nem volt azóta valamilyen hasi műtéted.

Denika!

Sajnálom a nega tesztet :(

Szilva!

Ennyire tanulsz, hogy be se nézel már hozzánk? :twisted: :twisted: :twisted: Hogy van az egyetlen kismamánk?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Köszi a választ.
2006 novemberében volt egy laparom és akkor megnézték,hogy átjárható vagyok e(akkor oké volt minden),aztán 2007 januárjában egy hysteroscopiám.Azóta minden rendben.

Szilvaqueen!
Látom te is debreceni vagy.Nálad hogy volt az inszem?Ki csinálta?Ki a dokid?

Kép
breni
 
 


Breni!

Akkor szerintem tuti elfogadják :) Szilvának olyan jól sikerült az inszem, hogy az első uh 3 petezsákot mutatott :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Hűha,ez igen.:)Szokott ide írosgatni még??Nem tudod véletlenül,náluk mi volt a probléma?
Bocsi hogy téged nyaggatlak. :oops:

Szilva!Akkor szeretnék is gratulálni!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Breni!

A topic legelő oldalán írja, hogy mi volt a baj. :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


:twisted: :twisted: hehe, szóval legelsőt akartam írni :twisted: :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Breni!

Nálatok mi a baj?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszi elolvastam.

Hű,nálunk sok minden :(

2 éve próbálkozunk,nekem 1 éve volt PCO miatt laparom és akkor megnézték hogy átjárható vagyok e.Januárba hysteroscopiám sövény eltávolítás miatt.Azóta mondhatom azt hogy tökéletes a ciklusom,görbém.Férjemet is műtötték januárba herevisszér miatt,azt gondolták attól kevés a spermaszám,kiderült hogy vele születetten kevés.5M/ml ebből 80% célírányosan mozog.Hormonilag is rendben minden 2 havi closty és FER14 kúrán van túl,én 1-en.Most ott tartunk hogy a papírjainkon a lombik ICSI szerepel,de a párom dokija rábeszélt minket az inszemre.Ezt szeretném a napokba megbeszélni az én dokimmal.
Hát röviden ennyi :shock:

Kép
breni
 
 


Breni!

Amíg vártok a lombikra, addig tényleg jó lenne inszemezni :) Majd írd meg, mire jutottatok a dokiddal!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Oké,mindenképp.:)

Nálatok mi a helyzet?
Gyönyörű a kislányod!!!!!

Kép
breni
 
 


Köszi a kis lókötő nevében!
Nálunk az a helyzet, hogy november közepén indul a stimu, nov vége felé inszem.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
De jó,akkor indulnak a drukkjaim!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok rajta :lol: :lol: :lol: Remélem, ügyesek a fiúk! És kötelező "rásegítés" van ma is és holnap is... :P :oops:

Breni, üdv köztünk! Én is pco-s vagyok! metet eszel?

Tesztközeli lányok?! Valaki nem pisilt zebrát?!

Szilva, merre vagy ennyire eltűnve?! Babókáid hogy vannak?!

Vicuska, mit mondott a doki bácsi?

Denika, ne add fel míg nincs piri!

pussz mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyooka!

fiúknak drukk a petécskéidhez :lol: :lol:

jó oldalon van sárgatestem,tehát jó oldalon volt pém 8) és a cisztáim eltűntek :P egy hét múlva kontroll,azt mondta,addig ne teszteljek :roll: :oops: :evil:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: