Új privát üzeneted érkezett!

Angel :cry: :cry: :cry:
Drukk márciusra.

(Sajna a duphastontól hánytam én is, ahogy írtam 1ik nap,az utro viszont bevállt,legalábbis nem voltam rosszul. Neked mi is volt vele? Kérdeztem a fürdőt, azt mondta a termávízet nem szabad túlzásba vinni)
Kókusz az inszemben ez a legjobb,hogy pörgős! :wink: 1ik hónap a másik után...
Boni
nekem nem volt ilyesmi...nem szedtél esetleg vmit. össze? :?
Junkó
akkor egy titkos drukkot küldök én is feléd az elkövetkező 2 hétre időzítetten!
katica_75
 
 


KArica nem hiszem, mert semmi más tünetem nincs ami az összeszedésre utalna. na mindegy.
Vendég
 


Fanni!

Ja azt láttam hogy 7 nap az UH-ig. Nekem az elején is mindig mennem kell. Na a lényeg, hogy most már majd repül az idő.

Katica!
Köszi

Athiz!
Köszi (javíthatatlan optimista vagy :wink: )

Boni!
Neked is. Én nem emlékszem tojcsira closty elején. Mondjuk nekem eleve ritkán van...

Angyal!
:wink:

Pussz
Vendég
 

 
 

nem tom! lehet vékonyítja a nyálkahártyámat és attu van! :lol: Száni! :lol:
Vendég
 


lanyok most tuti hogy bolondnak neztek de ezt talatam.
(eloszor volt vonalzom utanna,most neztem meg)

tavalyi terhesegem:
menzi:szep 20
pozitiv teszt:oktober 27


mostani ciklus:
menzi:szep 21
Pozitiv teszt a vonalzom szerint:oktober 27 Exclamation

na ez durva,tuti nem akkor tesztelek,tavaly nem hozott szerencset.
mindjart felment a vernyomasom,letezik ilyen egybeeses?

Kép
monyo83
 
 


boni ma mer vekonyitana,ne legyel mar enyire szani :lol:

Kép
monyo83
 
 


Katica, Kókusz,
na ja, tényleg az inszem pörgősnek mondható! Na ezt hiányolom én a lombikolásból... Én komolyan nekimennék havonta! Na jó, hagyjuk kicsit békén a petefészkeimet, kéthavonta, na! :wink:

Boni,
Hú, passz, sose szedtem, és 3 éve tojásfehérjét sem láttam! :roll:
Elvileg sajna tényleg vékonyíthat a closty...

Monyóka,
én nemigen hiszek az ilyesmiben, de lehet ilyen! :wink:

Junko,
:?: :wink:
angel37
 
 


angel igen vekonyitja de nem a masodik szem utan :lol: :lol: szerintem tobb honap szedes utan.

neked tenyleg sosinc tojasfeherjed?nekem se tul surun :?
szoval akkor ez nem gaz.

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
nekem másért nincs! :wink: Régen volt, most nincs neki honnan jönnie! :oops:

De a tojásfehérjét normál esetben sem feltétlen érzékeled úgy, hogy tele lesz vele a bugyid, lehet, hogy billings módszer kell hozzá - tudod, ahhoz be kell nyúlni! :wink:
angel37
 
 


Monyo :P
Nekem van egy ismerősöm, aki pontosan ugyanakkor esett másodszor teherbe, mint először. Az első nem maradt meg, a másodikkal már 3 hónapja boldog anyuka!
De különben Anyukám teóriája, hogy van 1 termékenyebb hónap. Én is 2 éve októberben estem teherbe, ezért vártam már nagyon ezt a mostani lombikot. Igaz, az október elején volt... de hátha...
(Tavaly ki kellett hagynom az októbert, mert akkor volt a hiszterom)

Boni :P
Mivel több tüsződ is érik/érhet, ezért minden sokkal "aktívabb", hamarabb érzed a majdani peteérés tüneteit is, lásd tojásfehérje.

Athiz :P
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel,
Én meg azon agyaltam lehet h. jobban jártam volna ha az 1ik pv. sem átjárható, és azonal lombik.Szerintem a kontrasztanyag nyomhatta át azt ami működőnek van nyilvánítva a másikban már az elején elakadt. :cry: ezért nam nagyon hiszek az inszemben.De a Forgiba asszem múszáj mind a 6-ot végigcsinálni.Bár mivel csak "féllábú" vagyok engedményt tehetnének,nem?!
Boni,
nekem is a closti miatt vékony :? (az első hónapban:7,5mm közvetlen utána 6mm ! majd closty nélkül 8,5mm most újra clostyval 7,5mm elég nyomi.)
Monyó, nem vagy bolond!Én is pont ilyen vagyok! 8) :lol: Van 1 ismerősöm aki 5 gyerekből 3-at okt.3.-án hozott világra!Simán lehet!
Fanny
Papád?
katica_75
 
 


Sajna ebben az esetben a félláb is láb! :( Elvileg mindenütt meg kell csinálni a 6 inszemet a lombik előtt, ha nem vagy igazoltan kétoldalról elzáródva v. apa nem annyira rosszul teljesít, ezt trv írja elő. Az igaz, hogy a Kaáliban ettől sokszor eltérnek, valszeg mert orvosilag védhető, trv ide v. oda. Nem általánosítok, de szinte mindenkinél igaz, hogyha 3.-4. sem sikerül, akkor a hátralévő kettő nemigen fog, így eléggé fölösleges :roll:

Azért jársz jobban 1 petevezetővel, mint eggyel sem, mert az inszem is jó esély, és lényegesen kevésbé megterhelő mind testileg mind pénztárcailag, mint a lombik. Na arról nem is beszélve, hogy legalább VAN - egalábbis elvi - esélyed a teherbeesésre természetes úton.

Többször írtam már, én nagyon utálom, hogy a lombikok közt eltelt idő teljesen üresjárat... úgy szeretnék legalább egy icikét reménykedni kettő között (is), de mivel baromi realista vagyok, ez nem adatik meg.
angel37
 
 


Angel
olvasom Zita West könyvét és ő az "üres" időkre csomó féle felkészítőprogramról ír.Nem akarok okoskodni,mert nyílván sokkal jobban tájékozott vagy ezen dolgokról,csak kérdezem h. mit gondolsz az akupunktúráról, nyirokmasszázsról,és a lelki feszültségek oldásáról? Próbáltad esetleg valamelyiket? :wink:
Igen, tudom igazad van így legalább valami esélyke van, csak én meg pesszimista vagyok! 8) :lol:
katica_75
 
 


Sziasztok

Hu hogy zajlik az élet.

Voltam Forgácsban, kaptam receptet. Most Merionalt fogok szúrkálni magamba ....
Még nem jött meg. Remélem nem húzza sokáig ....

Monyo, hát érdekes ..... :roll:

Junko látom minden oké :) szurkolni mikor kell? Vagy majd csak a végeredmnyt tudjuk meg? Én azt sem bánnám :) csak nagyon jó legyen a vége :)

Boni hát ez a tojáfehárjés dolog nemtom, nekem sem volt ilyen clsotitól, legalábbis nem az elején.
kokusz
 
 


Katica,
van masszőröm, szoktam járni (most a lombikok alatt nem jártam), de most újra megyek majd, csináltunk már nyirokmasszázst is, meg fogunk is.
Az akupunktúra a technikai része miatt nem vonz, egyébként biztos van benne vmi, ha a Charlotte-nak New Yorkból nem is segített! :wink: :lol:

Természetesen nem az a gondom a "holt idővel", hogy nem tudom mivel kitölteni, hanemhogy gyakorlati szempontból esélytelen! :?

Pesszimistán nem inszemezünk, nem lombikozunk! :wink: Csakis optimistán! :D
angel37
 
 


Katica :P
Köszi a kérdést... majd holnap válaszolok rá, mert nem akarok semmit elkiabálni :oops:

Katica :P Angel :P
Különben szerintem is jobb, ahol legalább van esély...mondjuk nálunk van és spontán már több, mint 4 éve semmi... de azért legalább van. Noha bizonyos értelemben ez magát a szexuális életet hátráltatja, a "gyereket akarok csinálni stressz" miatt, de kétségtelenül rosszabb, ha az ember lányán csak a lombik segíthet. A sok hormon azért hosszútávon... na igen. Nem tudjuk mit csinál. A várakozás meg olykor tényleg kibírhatatlanul hosszúnak tűnik!

Junko :P
Én azért kb. tudok számolni, hol tarthatsz, de nem akarok! Majd jössz a jó hírekkel :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Charlotte-nak akupunkt.? Ezt nem is láttam! :twisted:
Jaaa, ok! :lol: :wink: csak optimistán! Tudod, és én is tudom csodák márpedig igen is vannak..
:lol:
Ti fent vagytok az iwiw-en?Ha valakinek van kedve jelölgetni dumcsizzuk le priviben :wink: Csak jó lenne látni benneteket :oops: :shock: :lol:
katica_75
 
 


Fanni :P
hogyne, az ismeretlen ok, a te helyzeted is nagyon idegesítő tud lenni, hogy "de akkor meg miért nem megy" :? Hát igen, pl a szexre hatása... Azt hiszem nagyon ritkán tudnék anélkül szexelni, hogy ne forduljon meg a fejemben, hogy hogy hogy is állunk, mi is az esély ma... Bárki bármit mond, ezt nem lehet irányítani.
Még így is mindig tudom, hogy épp volna-e esélyünk (most elzáródástól függetlenül) vagy sem! :roll: :oops: :lol:

Katica,
pedig volt, járt egy kínai csodadokihoz, aki eddig minden nőn segített! :wink:

Legyen Charlotte tiszteletbeli száni, hisz szegény ő is az! :wink:

Nem vagyok iwiw-es!
angel37
 
 


Csajok

Most hogy itt írtok a masszázsról nekem is megfordult a fejemben hogy el kéne menni. De nem tudom igazából hogy hova is menjek. :roll:
Na meg az akupunktúra ....

Katica én vagyok iwiw-en .... mindjárt írok pü-t.
kokusz
 
 


Ok. Üdv közöttünk Charlotte! :lol:

A barátnőm a meddőség pszihés okairól írja a diplomáját...Ő azt vallja h. az ismeretlen eredetű meddőség hátterében 80%-ban lelki okok állnak.Faggatam, azt mondja 2-3 éves korunkban történhet 1 törés így jöhet gyermekkorból ,plussz jelen kapcsolati prolémákból pl. nem hiszed magadról h. jó anya leszel, vagy a párodban nem, meg ilyesmik.
katica_75
 
 


Kókusz
a forgiban beszélték a csajok az ormos intézetet a XiX.-ben vannak.Meg a talpasszázst dícsérte nagyon az 1ik lány, azt mondta h. látványosan javultak az eredményei mióta jár...én is nagyon gondolkodom rajta. :?:
katica_75
 
 


Katica

Na ez jó, köszi megnézem a neten. Figyi ha mész, nem megyünk együtt? Én valahogy egyedül nem biztos hogy elmennék ....
kokusz
 
 


Hmm, nem tudok róla, hogy 2-3 éves korom körül bármi törés ért volna, jelen kapcsolatom tök okés, hogy nem hiszem, hogy jó anya leszek... hááát, sztem ez szinte mindenkiben fel-fel merül, valamelyest normálisnak is tartom! :wink:
Na jó tudom, lehet még 1000 más oka is. Igaz, nálam ismert az ok, hogy miért nem megy - legalábbis term. úton -, de most innentől ,hogy már többedik lombiknál sincs siker, nem léptem át az ismeretlenbe :?: :roll:
angel37
 
 


Kokusz megnéztelek :wink: :lol: :lol: nekünk is van szőrös gyerekpótlónk! :lol: :lol: :lol: jó mehetünk,fel kellene hívni őket van valami speckó ágyuk is...
Angel,
én is fenntertásokkal hallgattam de igazából mikor már semmi nem segít akkor...talán megpróbálnám. Azt hiszem hipnózissal érnek el jó eredményeket, meg Ő is mindenféle "pacatesztet" meg egyéb teszteket fog kitöltetni a célcsoportján.
Zita West klinikáján ez mind 1 helyen van,masszázs, akupunkt., psziho guruk meg még csomó természetes gyógymód,plussz dokik természetesen..kár hogy nálunk még nincs ilyen széles látókörű meddőségi kp.!!!!
katica_75
 
 


Na igen, a talpmasszázs tényleg érdekes lehet!

Egyszer kaptam egy nagyon jónak a telefonszámát, állítólag meg tudja nyitni a petevezetőket is... de csak őrizgetem a számot :roll:
angel37
 
 


Katica

Na akkor ti is tudjátok mi a jó :) a miénk még mindig akkor gyerek hogy .... néha kiakaszt :) de nagyon szeretjük.
Na akkor hajrá, masszázsra fel!

Angel, erről a talpmasszázsról már én is hallottam ....
kokusz
 
 


Angel!
Nem szégyelllled el magadat! :evil:
kotord elő! :lol:
katica_75
 
 


Katica

Én is megnéztelek, nagyon édes a szőrmók :) a flakonmánia nálunk is menő dolog.
kokusz
 
 


Milyen szőőőőrmóóóókok????? :oops: Énisénis imádom a kutyikat! :D :D

Kókusz Chester-e rémlik! :wink:
angel37
 
 


Kókusz!
csodák ugye, annyit nevetünk mi is rajta :lol: Golden Retv... a tiéd?
katica_75
 
 


Angel

A Katicáé :) csudajófej :)
Az enyém Chester és igen, golden retriever
kokusz
 
 


ééédeseeek :D :D

Katica, tied is Golden?

Párom azt mondta, ha egyszer kertes házunk lesz, nekünk is Goldenünk lesz! :lol:
angel37
 
 


a miénk 1 bolond kis drótszőrű foxi :lol: :lol: a golden retr. is nagyon játékosak igaz?meg gyerek barátok..
a miénk most tüzel és bugyija meg betétje van az uram meg kiröhögte szegénykém úgy szégyellte magát..
katica_75
 
 


jaj, nagyon tudnak szégyenkezni a kutyák! :lol: Utálják, ha kinevetik őket! :wink: Attól meg még viccesebbek! :lol: :lol:

A drótfoxi is aranyos! :lol:

Nekünk most nincs kutyu :( Volt spánika, de nyár eleje óta már nincs velünk :cry: Tavasszal érkezik az új kis jövevény, igaz szüleimnél lesz, egy kis beagle! :D
angel37
 
 


Sziasztok!

Jajjjj Angyal!Nem is tudtam!Nagyon sajnálom! :cry:
Kép
Hány éves volt a kis angyalod?Nekem is sokszor eszembe jut hogy meddig lesz még velünk.... :(

Bocsánat hogy bekotyiztam! :oops:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Na hát azok sem 100-asok!! :lol: nagyon öntörvényű kutyik a beagle-k is.
Merre rendel a talpasszázsos nénid 1ébként?
katica_75
 
 


Ancsa,
hű pedig nekem akartam egyszer írni, azt hittem írtam is :oops:

Bizony el kellett altatni a kis hülyét :cry: :cry: Szerencsére nem voltam otthon, állítólag szörnyű állapotban volt, jobb, hogy nem láttam :( Épp 11 éves múlt egy héttel! Az előző spanink 8 évig élt.

Bettikének még hosszú "kutyaéletet" kívánok! :)

Katica,
Talpnéniről csak egy mobilszámom van (de hogy az is hol?), semmi több!

Igen, olavstam múlt hétvégén egy könyvet a beagle-kről! :wink:
angel37
 
 


nekem=neked
angel37
 
 


Nem írtál! :( Tényleg nagyon sajnálom! :cry: Persze, jobb is hogy nem láttad!Így szépnek marad az emlékeidben!
Köszönjük!Reméljük!Betti 7éves lesz decemberben!Öreg csajszi már ő is! :(
Na nem is zavarkodom tovább!
Puszi és drukk mindenkinek innen a háttérből! :wink:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel

Neked megjött már piri? Nálam nyoma sincs és a hasam sem fáj ...
kokusz
 
 


Ancsa,
nem zavarsz egyáltalán! Végülis is te is szánika vagy :wink: , ez nem egy zárt kör!

Na akkor már Betti a legidősebb a családban, és biztosan van még néhány szép éve! :)
Szaladj és adj egy puszit a kis párnapofájára! :lol: Tud ám hiányozni... :(

Kókusz,
na akartalak már én is kérdezni!

Nem jött még meg, de Duph. után (u.úgy mint fogi v. progiszuri abbahagyás után) 3 nap után szokott. Ha egy héten belül nem jön, akkor nem árt rácsörögni a dokira!

Viszont nálam a cici, haspufi tünetek nemhogy nem maradtak abba, hanem mintha még fokozódtak volna is! :shock: Pecsét se indult, pedig én nagy pecsétkirálynő vagyok! Ma még mensis érzés se volt. Ha nem lett volna tegnap a 0 hcg-m, akkor komolyan azt hinném még van esélyem! :roll: :roll: Ez egy ilyen ökör ciklus, ez van! :?
angel37
 
 


Húúúú, mennyit írtatok.
Nnna én járok pszichológushoz, hipnózisban kezel. De tök egészséges vagyok, minden szempontból, ezt mondja.
S még "családállításon" is voltam. Ennek az a lényege, hogy a nagy traumák családi alapon öröklődnek. Ha a megoldandó problémáddal kapcsolatos családi örökséged van, akkor azt így "vissza lehet küldeni". Misztikusan hangzik. Az is, de ide is a pszichológusom vitt el ám...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel

Na akkor jóvan ... de ez furi hogy nem érzem hogy meg akarna jönni holott végig az volt az érzésem míg nem csináltam meg a negatív tesztet :)
Nálad is érdekes tünetek vannak .... :roll:

Fanni

Termeltünk ma :) van mit olvasni. Akkor te totál egészséges vagy ezek szerint :) Apud jól van?

Ancsa

Tényleg gyere ám ide is nyugodtan szívesen látunk. Te is Forgácsba jársz nem?
kokusz
 
 


Fanni :P
nahát családállítás? Ilyen is van?
Neked használt vmiben a pszichológushoz járás?
angel37
 
 


sZIAZSTOK!

KÖSZI INFÓT CLOSTYHATÁSRÓL :wink:

ÉN MOST MEGYEK TALPMASSZÁZSRA! REMÉELM RÁM IS JÓ HATÁSSAL LESZ!

:lol:

HAZAÉRTEM JÖVÖK ÁÉLMÉNYESZÁMOLNI

PUSZI NEKTEK
Vendég
 


Angel :P
Igen. Eddig csak sejtettem, mostmár biztosan tudom, hogy teljesen normális vagyok :lol:
Mindenképp utána akartam járni a pszichés háttérnek...

Kókusz :P
Mostmár leírhatom, mert 1 nappal korábban történt, mint tervben volt. Most hívott Anyukám. Szóval már nincs az intenzíven :) , a Margitban van rehabilitáción :D Nemsokára indulok megnézni. Nincs már gépen ugyebár, de még benne van a kanül a torkában, ha valami lenne... Gondolom max. 1 hét és kiveszik! Az lesz az igazán nagy lépés... vagyis már ez is az, csak addig ugyebár nem tudunk beszélgetni!

Boni :P
Kellemes kényeztetést! Én csak 1x voltam talpmasszázson, Thaiföldön :roll: Az nagyon jó volt!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel :P
Különben csípem ezeket a tanulmányokat, amit amúgy egészséges emberek írnak. Biztosan van tényleg pszichés meddőség is, meg a kivizsálások sem mindenhol teljeskörűek, lásd akár én... ha a protokollban benne lenne a Leiden szűrés, már lenne egy 1 és negyed éves gyerekem... de egyrészt a tanulmányokat ha el is olvassa valaki, előbb-utóbb a szemétbe kerülnek, másrészről viszont utálom, amikor beskatulyáznak, hogy ha nincs semmi ok, akkor a pszichémmel van gond. Van bizony, a sikertelenség megemésztésénél... de az már az okozat...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
nagyon örülök apukádnak! Jaj, de jó, tényleg nagy mérföldkő! :D

És annak is örülök teljesen normális vagy! :lol: Van is róla papírod? Na nem mintha nem hinném el anélkül! :wink: :mrgreen:

Boni,
jó talpikázást! :)
angel37
 
 


Fanni :P
igen, igen... ha nem találnak fizikai okot, akkor rámondják hogy, pszichés, mert ugye magyarázni kell, olyan nincs, hogy nincs ok... :roll: Vagy a "népszerű" stressz! Mert vmilyen stressz úgyis ér, ha nem is tudsz róla! :roll:

Ha más nem az előző sikertelenségből jövő... de ahogy mondod az már okozat! :wink:
angel37
 
 


Angel :P
Igen, naggyon örülök! Még aztán úgy lesz, hogy tényleg beszélni lehet vele rendesen még a beülti előtt! Úgyis így terveztem :wink:

Tényleg, a stressz! Na aaaaz mindig és mindenkinél van :?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?