Új privát üzeneted érkezett!

Veramami: Ez HCg? Akkor hatalmas gratula:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: igen hcg :)
azt néztem, hogy én is dec.5 mint Te :) gratulálok én is!
Neked milyen ez a feltett teszt?
még ilyet nem láttam.
Mennyire volt haloványka Nálad? Mert én most ezen cidrizek kicsit, hogy miért nem erősebb már.

Veramama
veramami4
 
 


Veramami: Ez a teszt ami nekem volt valami holland. És csak az van ráirva a dobozra HCG.
Nekem mikro halovány volt akkor forgatgatni kellet, hogy vane csik rajta. Ha lefotóztam még annyi sem látszott. És 3napra rá csináltam egy másikat az lett már szép.
Nyugi erős lesz az:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok!
Elnézést, hogy megint idefurakodok, de kérdezni szeretnék!

Tudja valamelyikőtök, hogy mi lett Grönlanddal?
Nagyon aggódom érte...

Drága Csucsu!
Nagyon sajnálom, ami veled történt! Kívánok neked sok-sok erőt, és mielőbbi felépülést!
Sajnos úgy érzem, nincsenek szavak.
Remélem az új ház, a tavasz egy kicsit tud enyhíteni a fájdalmadon, és hamarosan ismét örülhetünk egy pici csöppségnek!

Minden jót!
Vendég
 


T.Maria,
a férfi meddőségbe írt pár napja,rendben volt minden,azóta mi sem tudunk róla,de nem hiszem,hogy baj lenne!
Igaz,Gröni?? :wink:
Vendég
 


T.Maria pü ment!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Látom, itt már gyűlnek a pozitív tesztek. Gratula mindenkinek.
Én most a 24-dik napon vagyok, és már két napja olyan fájdalmaim vannak mintha megjönne, de nem betegedek meg. Ma csináltam egy tesztet az negatív lett. Szerintetek akkor már biztos hogy nem sikerült?
Bocsi, hogy ismeretlenül irogatok...

sziasztok
justyno
 
 


Justyno
24-edik napon korai még a teszt. (hacsak nem 25-26 naposak a ciklusaid! :roll: ) ha mondjuk 28 naposak a ciklusaid, akkor a 30-31 napon már elvileg kimutatja. ha hosszabbak akkor ez arányosan eltolódik. (nekem sajnos az előző ciklusom 39 napos lett, csináltam tesztet a 31 és 37. napon, de negatívak lettek és meg is jött persze.) drukkolok, hogy nálad ne így legyen! :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx!

Köszi szépen a drukkot...
Az a helyzet, hogy ez az első gyógyszer mentes hónapom. Folyamatosan azt érzem hogy most fogok megbetegedni de azóta sincs semmi. Fájdogál a pocim.
Te mióta próbálkozol a babával?
Sok sikert...

Justyno
justyno
 
 


Justyno
január óta. ha most hagytad el a gyógyszert, akkor elképzelhető hogy eltelik egy -két hónap míg beáll a ciklusod. (gyógyszer után van akinek kicsit rendszertelen lesz először a menzi. de ez nem szentírás. van akinek rögtön beáll.) általában gyógyszer után szoktak javasolni 3 hónapot, hogy még ne próbálkozzanak, hogy kiürüljön a gyógyszer (hormonok, ugye) a szervezetből. (de ez csak egy tanács)
3-4 nap múlva tesztelj újra. :D
syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Justy!

Bocsánat, hogy így teljesen témán kívül, de szabad tudni hogy hova valósi vagy? Csak mert régen egy ismerősöm használta így a szavakat a mensire, hogy meg fog betegedni. Ő Erdélyben él. Persze, ha titok, akkor sincs semmi, csak olyan furi volt ezt így olvasni. (persze jó értelemben :wink: )

Amúgy szerintem nem érdemes ennyire figyelni magadat, mert nagyot fogsz csalódni, ha megjön. Én is sajnos mindig ebbe a hibába esem. Érdekes, minden ciklusban valahogy másképp fáj a hasam, vagy épp nem fáj, szóval mindig érzek valami új dolgot, amit addig nem. Persze szerintem csak én találom ki. Most nem éreztem semmi újat, nem is jött meg, teszteltem negatívat, már dokinál is voltam, aztán egy hét után megjött. Szóval kíváncsian várom, hogy ebben a hónapban megint mi újat fogok kitalálni, ami táplálja majd a reményemet. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Syry!

Pár hónappal ezelött már volt hogy nem szedtem a gyógyszert 2 hónapig. A mensesem 27-28 napra meg is jött. Szerintem a ciklusom rendben lesz. Nagyon alacsony hormon tartalmú gyógyszert szedtem, és én úgy tudom hogy ilyenkor nem kell megvárni a 3 hónapot. Ma már elkezdek fájni a melleim is. Lehet hogy tényleg meg fog jönni... Nem tudom... Te január elött gyógyszert szedtél?

Tabati!

Zala megyei vagyok.
Ebben a hónapban én nem figyeltem magamat, nem mértem a hőmet, nem csináltam semmi extrát, éltem ugy ahogy eddig. Nekem mindig ugy szokott megjönni hogy reggel felkelésnél kicsit fáj a hasam és másnapra megbetegszem. Hétfőn ugy is ébredtem azóta is fáj a hasam de nincs semmi. Csak fehér folyásom van. Én annyira nem vagyok rajta a baba témán, úgy gondolom majd jön ha akar... Lehet csak azért mert most fogtam bele... nemtudom...
Te mióta próbálkozol?


Üdv: Justy
justyno
 
 


Justyno
akkor okés. én nem szedtem gyógyszert január előtt. (még 6 évvel ezelőtt szedtem gyógyszert háromnegyed évig, de utána nekem is beállt rendesen a ciklusom, de hallani olyat, akinek utána nehezen áll vissza.) mikor csinálsz újra tesztet?

Tabati
nekem is feltünt ez a szófordulat ("megbetegszem") ritkán hallani, szerintem. a tüneteket én is szoktam figyelgetni. egyébként mikor Mátéval terhes lettem, szinte tuti biztos voltam benne hogy meg fog jönni. (és abban a hónapban nem is a teherbeeséssel voltam elfoglalva--- épp el volt törve a lábam--- persze próbálkoztunk, de álmomban nem gondoltam, hogy épp az a hónap lesz sikeres. már 8 sikertelen hónapon voltunk akkor túl :( )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx!

Szerintem szombaton fogok újra tesztelni. Akkor leszek a 29. napon. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
Én sokkal szebnek találom azt a szót hogy megbetegszem mint hogy menstruáció meg ilyenek...

Justyno
justyno
 
 


Igen, 37 leszek júniusban. :( úgyhogy ezért is "igyekszünk" a tesóval. amúgy meg én inkább a kis korkülönbségnek a híve vagyok. :lol: tesóm és köztem 2,5 év volt. szinte együtt nőttünk fel. a páromék az öccsével: náluk 7 év a korkülönbség. (3 nap híján.)
Te fiatalabb vagy igaz? :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Én most leszek májusban 22. Nekem a párom annyi idős mint Te. Szóval nagy a korkülönbség. A tesom éls én köztem csak 2 év van.
Ő lenne az első babám, a páromnak a 3.
Neked a Mátéval nem volt semmi különös tüneted az elején?
justyno
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre.

Nekem a nagyim használta ezt a kifejezést arra, mikor valakinek megjött. Azóta sem hallottam, pláne nem egy fiataltól. De én is ezt abszolút jó értelemben mondom! Én amúgy azt is imádom, hallgatni, mikor tájszólással beszél valaki. A palóc a kedvencem. Szerintem olyan szép. :)
(A megbetegedéssel csak az a pici gondom, hogy túl általános kifejezés. Mikor olvastam a hsz-ben, nem is értettem rögtön, hogy hogy jön ide a megbetegedés.)

Justyno, kíváncsian várom a fejleményeket.

Csucsu,
hogy vagy?

Gröni?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Justyno
akkor tényleg fiatal vagy. :wink: nem volt semmi különös tünetem Mátéval. kb. 6-7 héttől fogva nagyon fáradékony voltam, délelőttönként el akartam aludni a munkahelyemen. de ez kb. a 12. hétig tartott, aztán megszűnt. émelygős-hányós nem voltam. (nagyon-nagyon ritkán egy pici émelygés volt, de tényleg minimális.) jól viseltem a terhességet. az utolsó két hónapban, volt egy kis gyomorsavam. ami kellemetlen volt. de kibírható volt az is.

Gabuska
pocakfotó? :wink: :D
10 éves házassági évfordulót hogy ünneplitek majd?
mostanában voltál uh-n?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx,
uh-n nem voltam a 4d-s óta.

Háévf.? Nem tudjuk még, de valahogy biztosan megünnepeljük. Amúgy nem vagyunk egy nagy ünneplős család, de ez azért jelentős dátum lesz. :)

Én 31 vagyok, ha már mindenki bemondja. :wink:

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bocs, ezt akartam. De végülis a lényeg a fentin is látszik. :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska
jó mind a két kép! :lol: milyen nagy már a lányod!!!!! :shock: :D
Ovizni ősztől fog? Megvan már hogy melyik oviba megy? a helyi oviban van hely?

Mi még "csak" 3 éve ismerjük egymást a párommal. (esküvő nem volt, bár tervben van, de mindig volt valami fontosabb esemény: lakásfelújítás, babaérkezése. stb. talán majd a második gyerek után. :wink: )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Hát, tuképpen mi sem siettük el az esküvőt. 15 éve vagyunk együtt, de esküvő csak 10 éve volt.
Livi augusztusban lesz 3, szeptemberben megy oviba. Nagy szerencsénk van, mert itt a kispesti lakótelepen rengeteg ovi van. Mindjárt egy itt az ablakunk alatt. :lol: De nem ide fog járni, hanem 3 utcával odébb, mert annak az udvara nagyobb és jobban felszerelt. Az itteniben alig van valami kinti játék, ami meg igen, az vas, meg beton. És abba a 3 utcával arrébbiba megy 2 kis barátja is. Májusban kell beiratni majd. Hívtam telefonon még január végén őket, hogy a hivatalos beiratási nap előtt kell-e valami előzetes feliratkozás, de azt a választ kaptam, hogy ááááááá, annyira azért nem vészes a helyzet. Szóval összetehetem a két kezem, mert olyanokat hallok más kerületekből, hogy rémisztő.

Hát igen, nőnek. mint a gomba :roll:

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,
szépen nő a pocak,Lívi pedig nagyon szép nagyleányzó :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Elfelejtettem ide is felnézni... :oops:

Justy!

Mi kb. november óta próbálkozunk, már sajnos volt egy méhen kívüli babánk decemberben, akkor ki kellett hagyni pár hónapot, és manapság kezdtük újra, ez a 3. újrapróbálkozós ciklusunk.


Nekem meg az a fura ebben a szóban, hogy épp az ellenkezője jut eszembe mindig ha megjön, hogy jól működik a szervezetem, szóval nem vagyok beteg. De úgy tudom, hogy régebben ha valaki teherbe esett, azt mondták, hogy megbetegedett. Úgyhogy remélem hamarosan már mi is megbetegedünk! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


sziasztok!csatlakoznék ha megengeditek!?
Ma délelőtt csináltam hcg tesztet és pozitív lett!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita: Gratula :) De jó:)

Kép
csucsu05
 
 


szia csucsu.köszönöm!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tabati!

És te se szedtél elötte fogamzásgátlót?
Nekem holnap kellene elvileg megjönnie, de nem érzek még semmit...

Justy
justyno
 
 


Nitácska,
gratulálok!!!

A saját tesztedet is tedd majd fel. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziazstok!

Mondtam,hogy ma megcsinálom a tesztet... A eredmény: +
Most azért megjedtem rendesen. Nem gondoltam volna, hogy egy hónap alatt sikerül.... Ez a baba nagyon akart jönni...

Justyno
justyno
 
 


gabuska amint tudom fel fogm tenni!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Justyno
ez aztán a jó hír! Gratulálok!!!!! :lol: lesz majdnem 9 hónapod, hogy hozzászokj a gondolathoz, hogy Anyuka leszel. :D minden rendben lesz, meglátod. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Justyno neked is hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat.
Ez a pozitív eredmény nem lehet téves? akkor már biztos hogy baba lesz?

Justyno
justyno
 
 


Justyno,
biztos csak akkor lesz, ha már férjhez megy, vagy megnősül :lol: :lol: :lol: , dehát miért lenne téves? :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska!

Pozitív teszt után mikor érdemes elmennem nőgyógyászhoz?
Ha csütörtökön elmegyek tud már valamit mondani?

Justy
justyno
 
 


sziasztok sajna nem jók a hírek.a doki lát petezyákot meg szikhólyagot is de össze esve meg be van vérezve a petezsák,szerdán megyek vissza hátha!de valószinű ezt a babát is elvetélem :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, szerdáig drukkolok!

Justyno,
hát izé...
Ha elmész mostanában, azt láthatja, hogy jó helyen (azaz méhen belül) van-e, de ha már szívhangot is szeretnél, akkor elég a 6-7. hét körül.
De azt hiszem ez úgy megy, hogy felhívod a dokidat, bemondod a jó hírt, ő visszakérdez, hogy mikor menstruáltál utoljára, és kiszámolja, hogy mikor érdemes elmenni az első vizsgálatra. Szóval szólj neki, aztán kiderül.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska!

Köszönöm a segítséget...

Justy
justyno
 
 


Én 40 éves vagyok, és lánykoromban mi is azt mondtuk, hogy "lassan meg kell betegednem".
Pedig tudtuk, hogy a mensi nem betegség, mégis ezt mondtuk.
Mi is közel vagyunk Zala megyéhez, lehet, hogy nem is korfüggő a dolog, hanem errefelé így mondják? :wink:

Bocs, hogy beleszóltam... :oops:

Friss zebrásoknak gratula!

Gabuska, nagyon szép a kislányod!!! :D

Nita, sajnálom...azért még ne add fel!
Vendég
 


köszi lányok,!!!! :roll: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Luca, az én nagyim, akitől így hallottam Gyöngyös környéki. Szóval majdnem az ország túlsó fele. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nitácska,
holnap csak késő este tudok géphez ülni, de napközben gondolok Rád és nagyon drukkolok a kedvező híreknek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Szeretnék ajánlani nektek egy forradalmian új, és nagyon jó termékcsoportot, a mikroalgákat.
Jelenleg por, és energiaital koncentrátum formájában kapható.
Leírom, hogy eddig mik a tapasztalatok, miben segít:
-magas vérnyomás, vércukor szint normalizálás
- allergiák, ekcéma
- idegrendszeri problémák
- szív és érrendszeri problémák
- fejfájás, migrén
- bőr,köröm, haj problémák
- gyomorfekély és más gyomor, bél,-és emésztési problémák
- máj és vese problémák
- rákos megbetegedések
- ízületi, reumás problémák
- csontritkulás, érelmeszesedés
- teherbeesési gondok, nőgyógyászati problémák.
Ezenkívűl, ha foglalkozol a dologgal heti 2-3 órát, jelentős jövedelemre is szert tehetsz.
Bővebben a http://gyogyalga.gportal.hu címen tudtok olvasni róla, érdemes kipróbálni!!
nyusszancs
 
 


sziasztok.azt mondta a doki,hogy mintha nőtt volna a petezwák,most 6 mm-es minden normálisnak mondható,de a bevérzés még mindíg megvan :(
jövőhét szerdán megyek vissza addig kiderűl hogy fejlődik e vagy mge kell szakítani a terhességet.!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
lehet, hogy elküldesz a csudába, de én most örülök! Mert ezek szerint még simán lehet, hogy ez a baba megszületik! Húúúúúúúúú, nagyon szorítok. Ez az egy hét kemény lesz.

Mi lehet az a bevérzés amúgy? Azt lehet tudni?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nita,
én is csatlakozom a szurkolótáborhoz!
Amúgy én mintha hallottam volna már ilyen bevérzésekhez,amelyek általában fel is szoktak szépen szívódni :roll:
Szóval fel a fej :wink:

Gabuska,
Neked újságolom,hogy ma megkaptam a hormoneredményeimet,hál'Istennek tökéletesen működöm,így csak idő kérdése...kb.3 hónap múlva akár már esélyünk is lehet...
Puszi :wink:
Vendég
 


gabuska mért küldenélek el a csudába???!!!!!!

Én is nagyon remélem,hogy a baba a pocimban éppen és egészségesen fog megszületni!!!!!!!!!!!
Nem tudni mitől van a bevérzés!Remélem fel fog szívódni!!!! :roll:

mmzsó!én is hallottam már,hogy felszívódnak az ilyen bevérzések,remélem ez nálam is így lesz!!!!!!!!!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bevérzésekhez=bevérzésekről :lol:
de a lényeg:felszívódik és kész!!!!! :wink: :wink:
Vendég
 


mmzsó igazad van fel fog szívódni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: