Új privát üzeneted érkezett!

Vikike! Köszi!

Zora! Nekem volt 21 nap vérvétel! Annyira nem gáz! Inkább az a baj, hogy vékony a méhnyálkahártya! :roll:
A doki egyenlőre nem akar mesterségesen belenyúlni, így se progi se más! Valahogy bízik a természetben, nem szereti a hormonokat! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Nekem mindig azt mondták, hogy a görcs lehet amiatt is, hogy nyúlnak a szalagok. Persze én sem hittem akkor el, de talán próbálj meg ebben bízni.
Ha most esetleg még sem sikerül, akkor van valami terved a következő hónapra?

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!
Nekem irtad?
Ha igen,akkor válaszolok.
Ha megjön,már felirta az orvos a 3 havi,clostyt,elkezdem szedni.
Utánna majd lessz valahogy.
Vendég
 

 
 

Ja, bocsi, igen neked írtam.
Értem. Nekem is megvan már a recept. Ma reggel kitöltöttem már a fejlécét, de még nem váltottam ki. Neked is majd az 5. naptól kell szedned?

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!
Nekem már csak kikell váltani!!!!
Nekem a 3.napon,kell elkezdeni.
12-napon uh-ra menni,csak azt nem értem mitől számolva a 12 napot,mikortól megjön,vagy a 3 naptól mikor elkezdem szedni??????
Ja,és 2x1-et kell bevenni.
Vendég
 


Akkortól kell számolni, amikor megjön.

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!

KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Igazán nincs mit. Végre valamit én is tudok...... :lol:

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!
A ma reggeli (fél 5-kor) teszt is pozitív!!!!!!!!! :P :P :P
Viszont már halálra izgulom magam a holnapi doki miatt!
A mult héten azt mondta, hogy van egy cisztám, meg azt is hogy
a megvastagodott mnyh-tyán kívül még nem tud semmi biztosat mondani. És azt is mondta, hogy a méhen kívüli terhesség is így néz ki kezdetben! Úgyhogy teljesen be vagyok tojva!!!!
Ráadásul utána nézem a neten a tüneteknek és most sikerült kellő képpen felidegesítenem magam!!! Tudom, hogy mindenre fel kell készítenie a dokinak, de ezzel csak belém tette a parát!
Vendég
 


Jezsek!!!!!!!Holnap reggel Te leszel a világon a legboldogabb ember!Nyugi! Már lehet, hogy képet is kapsz a babódról!
Mennek a drukkok! Gyere majd a hírrel!

Kép
vikike0429
 
 


Ria! Megpróbáltalak felvenni msn-re... :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Élek ám! :wink:

Viki!
Fel is vettelek, csak nem jelentkeztem be. Tegnap nagyon megégtünk az egész napos horgászat miatt és most nagyon rosszul vagyok... így csak belesek.

Halk gratula a + tesztelőknek!!!!!!! :wink:

Vérvételre nem mentem... úgy döntöttem, most pihi van....

babszika
 
 


Szia!
Jobbulást neked!!!!!!!!!
Lehet, hogy jót fog tenni a pihi. Nem is fogsz szedni gyogyit sem?

A János kh előtt nekem is lesz 1 pihis hónapom.

Kép
vikike0429
 
 


Szia!
Jobbulást neked!!!!!!!!!
Lehet, hogy jót fog tenni a pihi. Nem is fogsz szedni gyogyit sem?

A János kh előtt nekem is lesz 1 pihis hónapom.

Kép
vikike0429
 
 


JÓ ÉJSZAKÁT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Krisz! Nem akarlak áltatni, de nekem minden terhességem görcsökkel kezdődött és teljesen normálisan folytatódott. Remélem nálad is ez lesz. Egyébként a Szent Imre Kórházban szültem eddig 3 gyereket, mellesleg jó régen, most szeretnék egy 4.-et. Ezt a babót már Radványi doktornővel hozzuk össze! :lol: :lol: :lol: Benne van minden reményem. Vannak gyógynövények, amik szépen hatnak a nyálkahártyára és teareceptek, amík hormonálisan erősítenek. A várandósságon belül az Ésszel és szívvel a közös álomért topikban sokat beszélünk ezekről. Mindent köszönök, boldog babásodást Nektek, még írok majd.

Zora
Kép
zora7
 
 


Köszi Viki!
Eddig aludtam.... és jobban vagyok... :lol:

Úgy döntöttem, h nem akarok semmit szedni. Azért felhívom a dokim, h milyen lett a véreredményem, de ennyi.
Én most ott tartok, h talán még várjunk egy kicsit a babóval.... lehet, h csak savanyú a szőlő, de .... :?

babszika
 
 


Zora!
3 gyerkőc mellett biztos nem uncsizol.... tök jó lehet!!!! Mennyi idősek?

babszika
 
 


Jó reggelt!

Zora! Mik azok a növények, amik az mnyh-t erősítik? Bár nekem még ezt senki nem nézte....De majd júliusban! Annyira rá vagyok kattanva erre a nyári dologra, hogy , ha nem kellene a beutaló, addig vissza sem mennék a dokimhoz. De ezt a hónapot már csak kibírom!
Ria! Kívánom, hogy most sikerüljön! Tőletek messze van a János kh? Bár még nincsenek tapasztalataim, de, ha majd lesznek, megosztom veled. Ha kell akkor még....mert addigra lehet, hogy már ketten leszel! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



/Később jövök,készülök dolgozni./
Vendég
 


sziasztok.

huu menyit irtatok.

viki 5 dpon vagyok.

kriszti?menzi?

zora szioka,remelem mihamarabb sikerul a 4 ik gyerkoc.

babszika,megertelek,neha ugy belefarad az ember ebbe a hulye remenykedesbe.

most ennyi jutott eszembe most keltem fel tiszta koooma vagyok.
a hom 37 gyogyik nelkul,ugyanis nem szedtem be az utrot.

Kép
monyo83
 
 


Gabi!
Akkor egy hét múlva kiderül minden elvileg. Ugye? Drukkolok!
vikike0429
 
 


igen viki.kb egy het es kiderul szamomra,a ferkjem csk akkor tudja meg ha mar lat valamit a doki uh-an.

Kép
monyo83
 
 


Ügyes vagy, hogy addig titokban tudod tartani előtte!
vikike0429
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagy drukk!
Jezsek én is nagyon várom a remek híreket, tuti minden rendben, és ejnye-bejnye a dokidnak hogy ennyit stresszel és akkor most finom voltam...hát hogy lehet ilyet mondani egy reménybeli kismamának...méhenkívüli...amíg nincs bizonyítéka mi a fenének stresszel vele???? Ha minden rosszal tisztában lennénk ami a fogamzás környékén megtörténhet....hát senki se merne babát vállalni...no, hozzad csak a jó híreket... :lol: ...itt ülök és váááárom.
No és persze lafead hajrá hajrá
meg Gabi, ez a hő nagggggyon szééééép, bár nekem lenne valaha ilyen csak úgy... :roll: ....álmodik a nyomor :lol: immár a 61. napon vagyok és komoly elhatározásaim vannak hogy mindenféle vérvételeket kicsikarok mindenféle orvosoktól, mert ugyan van 3 gyermekem(clostis) de nagyon szeretném végre tudni mi a fenétől nincs énnekem rendes ciklusom...ennek oka van, és nem hiszem el, hogy nem lehet kitalálni hogy mi

Zora,
engem is nagyon érdekelnek azok a gyógynövények....és de jó hogy Te is szeretnél 4. babócát...tulajdonképpen én is, csak ezt nem nagyon hangoztatom mert azt hiszik bibi van a fejem környékén :lol:

Gyöngyi,
de jó hogy látlak itt. :D ugye minden oké és jól vagy!!!!
na pusszika
Dana

Kép
danaaia
 
 


dania hat nekem se nincs ilyen hom progi nelkul,max 36,8 nem tudom mi van most.most nem szedem a progit de a hom aztr hiszi hogy igen :lol:
hu 61 nap az mar eleg sok. milyen vervetelre gondoltal?volt mar eddig valamilyen kivizsgalasod?

gyongyi akkor te most pcos vagy vagy mi?mostmar ugy osszekeveredtem.szedsz valamilyen gyogyszert?

vikike,kibirom.legutobbi pozitiv tesztemrol egy hetig hallgattam,aztan mentem dokihoz.sajnos nem maradt meg.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok! Itt a tea, ha valaki természetes módon is segítene magán. A gyógynövények biztosan hatnak, cvsak a hatáshoz több idő kell, mint a kémiai szereknél. Ha valakinek még van türelme és el akarja kerülni a mellékhatásokat, jó, ha megpróbálja.
Tea: A mensi végétől 2 hétig kell inni
200g cickafark
50g komló
50g édeskömény
keverékéből 1 evőkanállal 2,5 dl fórró vízben, 15 perc áztatás után.
Ezt naponta kétszer kell inni.
A 16. naptól a mensi végéig progeszteron-hatású tea kell
50g apróbojtorján
150g palástfű
100g rozmaring
ugyanígy elkészítve.
Ezzel a cikk írója szerint be lehet hangolni a női ciklust(orvos egyébként)
Fontos, hogy ezek a növények a ciklus két szakaszában mindig a megfelelő hormonális működést segítik. Az első szakaszban az ösztrogén segíti a méhnyálkahártya sejtjeinek osztódását, és az ilyen hatású növények kellenek. A második szakaszban a pé után a progeszteron hatású növények serkentik a sárgatest működését és a nyálkahártya is szép szivacsossá válik. Sok sikert. Vegyétek meg a májusi Elixírt!

Zora
Kép
zora7
 
 


Betti! Írd meg légyszi a hormoneredményeidet, ha nem baj. A "nem akarok belenyúlni" dolog sokszor sok csalódáshoz vezet. Mert sajnos a szervezetünkbe az életmód, a környezetszennyezés, a hormonkezelt állatok húsa miatt már alaposan belenyúltak és nem mindig jön helyre magától, mert drasztikusan zavarták össze. Ez persze magánvélemény. Utálom a gyógyszereket, de a hónapok, évek , csalódott várakozása sokkal lélekölőbb.

Zora
Kép
zora7
 
 


Dana! Örülök, hogy újra "előkerültél"! Hajrá vizsgálatok! Máté dokinál maradsz? Már miért néznének rád hülyén a 4 gyerek miatt. Ha meg tudjátok teremteni a feltételeket, akkor szerintem nincs is szebb dolog, mint egy nagy család!

Zora! Köszi! Én eddig úgy ittam, hogy 14 napig cickafarkat, majd amíg meg nem jött, addig palástfüvet. 49 napos ciklusom után csinált nekem 32 naposat. Tehát valami lehet benne.

Gabi! Éretm. Drukkolok!
vikike0429
 
 


Viki, ez szuper! Én csak összeszedem , amit találok,olyan jó hallani, hogy használ.

Zora
Kép
zora7
 
 


A Closti az első hónapban már használ, ha addig is volt mindig peteérés, csak gyatra? Úgy értem, már akkor szebb lesz a hőgörbe, vagy csak később? Mióta van ez a progiprobléma, elég csúnya a pé utáni hőm.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sajna én ezt nem tudom, mert a Closti alatt nem hőmérőztem.
vikike0429
 
 


zora te se kaptal progipotlast?

senkinek nem adtak csak nekem??????? :? igaz en se szedem meg.


lafi itt nem mutatod meg a teszted?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Én is iszom, úgy mint Vikike! Pé-ig cickafark pé-től palástfű! Lehet, hogy használ!

Zora eredményeim (21. napi):

LH 9.37
FSH 7.52
progi 4,18
ösztradiol 177
prolaktin 284

Ha a megadott ref. tartományokat nézzük, akkor csak annyi, hogy alacsony a progi, nincs peteérés! És hihetetlen de nem nagyon van pém, illetve későn szokott lenni! Legalábbis én így tudom!

Clostis hőmérőzésem során nekem marha szép lett a hőm pé-után! Majd mindjárt keresek egy clostis görbém mutiba!

Dana! Miért néznék hülyének! Ha te úgy érzed, hogy 5-6-7-8 gyereket szeretnél! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Gabi! Én kaptam progipótlást az első vetélésem után, mert barnáztam egy kicsit (addig soha) és a hőim is alacsonyabbak voltak. Sajnos a második baba már a progi mellett halt el, így én a pótlásban nem hiszek. Rengeteget olvastam erről, és arra jutottam, ha esély van arra, hogy alacsony a progiszint, akkor a pé után mindenképp szedni kell a progit, ez a minimum, de a legjobb, ha a szervezeted termeli meg egy megfelelő peteérés után, ezt pedig vagy homeopátiával, vagy pl. clostival lehet elérni.

Zora
Kép
zora7
 
 


Nagyon kedves vagy Betti, érdekelne a hőgörbe. Ez tényleg anovulációs ciklus progiszintje. Ha jól látom, most volt pé-d? De ne a labor által megadott ref. tartományt nézzétek, sajna az édeskevés (progiügyben). 30 ill. 60 a normális érték különféle mértékegységekben. Az alatt leginkább kudarc várható sajna. És a legtöbb doki ezt nem veszi figyelembe! Nekem most a 60.-hoz képest 17 volt és bár pozitív lett a tesztem, meg is jött másnap....

Zora
Kép
zora7
 
 


Nekem sajna a barnázásom nem múlt el a teáktól rendesen, de csökkent. Már "csak" 2 napig tart (pont ma van a 2.), utána meg szokott jönni rendesen. De én még sosem voltam terhes, egyszer sem volt + a teszt. A dokim meg nem nézett 21. napi vért, de majd nyáron Pesten......Addig meg türelem, babát terem.....
vikike0429
 
 


ZORA!
A múlt hónapban én is úgy voltam,pozitiv teszt után,másnap megjött.
Egyébként légy büszke arra,hogy válasz 4-ik gyereket,én a 3-at válaltam,de elég sokan azt mondják,mit szenvedek ezzel,mert hogy nehezen jön össze,van már 2 gyerek,nem elég?!
Hát nekem ilyenkor felmegy a vérnyomásom a plafonba,kinek mi köze hozzá ki mennyit szeretne,én nekem kell azt felnevelni,úgy,hogy ne foglalkozz vele.
Már én megsem se hallom,ki mit mond!!!
Én nagy családban nőttem fel,anyukám 2 akart,és még 3 besikerült utánna,és nem bánta meg.
Szép a nagy család.Én drukkolok neked,hogy minnél előbb sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabi!
Mensi még nincs!!!!!
De ha lessz is,elkezdem szedni a clostyt.


Puszi MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Zora íme a novemberi:

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


vikike nem gondoltal tesztelni?

zora.nalam az a gond hogy stimus ciklusban mikor progizok akkor nem sikerul,spontan ciklusban meg sikerul de akkor meg nem progizok.szoval eleg gaz az egesz.
valami koztes megoldas kene.

nekem a hom stimulalatlan ciklusban alapban alacsony(36,8) progipotlassal 37-37,1

Kép
monyo83
 
 


Gabi! Nem, mert holnapra tutkó megjön rendesen. Amikor egyszer volt a 49 napos ciklusom, akkor csináltam egy raklap tesztet. Belőlem éltek a tesztgyártók. :shock: Ha esetleg mégsem lenne igazam, és mondjuk vasárnapig nem jönne meg, akkor esetleg. De minden hónapban ez van, úgyhogy tuti mensi lesz belőle.
vikike0429
 
 


Most mennem kell, vár a meló. 4 után jövök!

További szép napot!
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Monyo...elvileg ena mutet ota tunetmentes vagyok...tehat nem cisztasodom szorosodom stb.....szerintem az elmult 2 ev sikertelenseg mogott a hianyzo peteeresek allnak, nem is szedek semmit soha nem is szedtem a mutet utan sem.....minden oramu pontos volt....aztan szules ota mintha valami osszekavarodott volna...bar egy evben csak egy ho ami hibadzik...epp elg...

Aszem zora irta, igen felo hogy mega csapvizben is vannak hormonmaradvanyok....ki tudja mi hogy van....en ugy velem a veletlen az iranyitoja az egesznek....

Dana....tegnap iwiwen irtam es szepen elszallt...tok ideg lettem....en mar a npokat sem szamolom jo hogy sokan es sokat irnak itt a topikban....van olvasnivalom, drukkolnivalom...

CSajszik, ha jol ertem akinem clostival erik el a peteerest, annak nem kell progipotlas...azert en kivancsisagbola 25. napi progiszintre kertem vervetel beutalot....hu de elkapott a faradtsag...irjatok

puszi

gyongyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
A netem szórakozik. :twisted: De most újraindítottam a gépet, talán jó lesz.
Gyöngyi! Nem tudom,hogy van-e a Clostí és a progi között összefüggés, de kíváncsi leszek majd az eredményeidre! Mennek a drukkok!
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Hát, ha a closti jó hatással van a progira, akkor nem tudom, h nekem mitől ilyen alacsony a hőm (36.6) pé után.... :shock: :?
Sztem a closti nem pótol progit, hiszen a closti csak a pé-t segíti elő....
persze, én nem értek hozzá....

babszika
 
 


Szia Ria! Hogy vagy?
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Érdekeseket írtok.
Nekem nincs progipótlás.
25. napon 35,14 nmol/L volt, ebből lettem babás...hőm 36,85 és 37 már 4 napja, amióta + lett a teszt!
voltam tegnap vérvételen, hcgn és progin, bár nem tom az értékeket,de a Kaális doki azt mondta, hogy baba van ott.

Reggeli teszt már jól látható és "2 csíknak tűnik" :wink: ....

(na majd ha sikerül feltölteni berakom...)

Szóval nekem remélhetőleg nem lesz progipótlás, mondta volna a meddőségi doki.
Amikor clostyztam annó, nekem pl pém sem volt....a legtöbb 2,8 nmol/L volt ami kb =a 0-val....
Ahhoz képest most jó.....
Vendég
 


Kép


na itt van....
Vendég
 


Lafi!!!!!Ez igen, ez már tényleg pozitív a javából!!!!!!!!!!!!!Szép neveket választottatok! Mikor kell menned legközelebb dokihoz?


(Én ehhez a progis dologhoz h..e vagyok....) :oops:
vikike0429
 
 


Köszi....asszem egyértelmű, pláne a hcg és progi eredmények miatt is.... :D
kedden uhu a dokimnál
majd máj 18 Kaáliba is elmegyek, hogy akkor lezárjuk egy uh-gal az el nem kezdett inszemet!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Mától eszek az elevitet és folsavat na meg a metformint az inzulinomra!!!!

A neveket már évek óta kitaláltuk!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: