Új privát üzeneted érkezett!

Ja, jól bevacsoráztam és este 10-kor harapok majd valamit, így hátha jobban bírom majd holnap a cukorterhelést, mert nem leszek már reggel hétkor éhes. Gondolom ez nem befolyásolja a vérvétel eredményét.

KépKép
csige-bige
 
 


CSige-bige: láttam pocódat, nagyon aranyos! És remélem hamarosan én is ilyen képet tehetek fel :D

cuuuuuuuuuuup
kfmares
 
 


kfmares tényleg nagyon csinosak és szépek vagytok!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Kexi!
Na ez már pocak!!!Nagyon szép kismami vagy!!!Az ájulástól ne félj!Én is azt hittem majd elájulok még a vajúdás alatt,de nem!Én a terhesség alatt is egyszer elájultam...még jó h éreztem előre h gond lesz és hívtam az uramat,aki elkapott 8) :wink: Meglepő de műtét alatt nem is volt zavaró a hang...a dokik olyan halkan beszéltek vmiről,szerintem vmi teljesen másról ahogy néha kiszűrtem pár szót,h arra koncentráltam h mit mondanak :lol: Mikor vették ki a babát akkor meg mindenki mondta h mennyi haja van,aztán h mekkora...egyéb nagy zaj,csattogás stb nem volt,legalábbis én nem vettem észre,lehet vhol máshol jártam már :lol: :lol: Vmit halottam a lepényről,meg h ilyenkor szokott az lenni ami felettünk a plafonon van...felnéztem,nagy véspricc :lol: (utóag megtudtam h nehezen vált le a lepényem :wink: )Szóval nó para!!!

Amúgy mért készültök császárra?????Mindenki szépen megszüli azt a babát normál úton!!!!!!!Csak az olyan defektesek nem,mint én :lol: :lol: Na de úgy látszik az ilyen "törp" méretűek nem erre vannak kitalálva! :wink:

Mares!
Huuu de szépek vagytok!!!Gratulálok még egyszer!!!!!Én tuti beköltöznék abba a pocakba ha baba lennék :lol: :lol:


Csige!
Nem befolyásolja a vérvételt,nyugi!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok,

Annus, Nita, Csige: köszönöm, kedvesek Vagytok!
Nem készülök a császárra, csak hát minden féle lehetőséget végig gondoltam...azt szeretném, ha simán kitornászná magát Ábi. Tegnap voltam tapogatós vizsgálaton, s mondta az orvos, hogy szép nagy Baba lesz, úgyhogy az édességgel álljak le :shock: Nem tudom, hogy bírom ki 2 hónapig csoki nélkül. Dehát Ábel miatt nyilván kibírom. Holnap 4D, úgyhogy megtudom, mekkor pontosan. Lehet, dobok egy hátast!
Csige: Nálatok nem tudni még, hogy fiú, vagy lány? Vagy csak én maradtam le...
Mares: mi még nem találkoztunk, de csatlakozom Annushoz: szépek Vagytok! :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Kexi én is holnap megyek 4d-re!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Megjöttünk a vérvételről, nem is volt olyan gáz. Citrommal ittem a lötyit és egy szuszra, így ki lehetett bírni. Voltunk uh-n és minden rendben, több mint 600g a baba :shock: :lol: de teljesen megfelel a korának. Viszont a súlyából arra következtettem, hogy szép nagy baba lesz, mivel ilyen idősen 500g körül szoktak lenni, de mint tudjuk a súlybecslés sokat tévedhet. És a kis drágám megmutatta magát. Úgy tűnik hogy nunis lesz :lol: :lol: Nem mondta a doki 100%-ra, azt mondta, hogy a következő uh-nál kérdezzek majd rá, de én is láttam, szóval elég egyértelmű volt a helyzet. Ha kisfiú, akkor pedig baromi jól eldugta a cerkát :lol: és szép puncit hajtogatott magának :lol: Igazából nem lepődtem meg, mert valahogy annyira éreztem. Szóval Liliánánk lesz :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!!!

Gratulálok a nunishoz!!!Szép nevet választottatok!!!! :wink:

annus11
 
 


Csige!
Gratulálok a kislányhoz! Még nem is hallottam ezt a nevet, de gyönyörű. Ha mégis fiú lenne, akkor mi lesz a neve?
puffocska
 
 


Csige gratula a kis Lilihez!!!!!!!!
nekünk is Liliána lett volna ha puncis........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönjük lányok :lol: Hát ha fiú lett volna akkor Bálint Szilveszter lett volna.
Aranyos volt a férjem, mert amikor külföldön dolgozott akkor a kereszfiunknak hozott igazi hawai mintás inget ami fél évesen volt jó a gyerkőcre, most örökölnénk. Erre a férjem rámnézett az uh után és megkérdezte, hogy akkor semmi hawai mintás ing??!! Mondtam neki hogy maximum hawai fűszoknya :lol: :lol:
Egyébként gondolkozom egy 4d uh-n, lehet hogy valamikor a 28. hét környékére bejelntkezünk, mert annyira kíváncsi vagyok hogy milyen a kis arcocskája és ott meg is erősítenék Lilike voltát :lol:
Egyébként ez tök furi, de én világ életemben azt mondtam, hogy nekem fiam lesz, én fiút akarok. Amióta állapotos vagyok, azóta pedig egyre erősebben érzem, hogy kislányt szeretnék, egy kis copfosat :lol: Mondtam a férjemnek hogy reszkessen, mert multkor a tescoban láttam 16-os balerina cipőt, kis kalapot és fenéken fodros kis bugyit :lol: :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige most már meg is veheted azt a kis cipőt,kalapot és szoknyát......
a 4d-re meg nagyon jó az időpont........
én holnap délután megyek 4d-re!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello!

Annus: mi 3an voltunk egy szobában, szerencsém volt, mert megüresedett az a szoba mire lekerülte, amit a császrosoknak találtak ki, itt voltak legalacsonyabban az állítható ágyak, a többi szobában mind magasabb volt. Még jó, h súgtak, hová kérjem magam. A két szobatársamnak kinn volt éjjelre a babája, de én aludtam tőle, nem sírtak szerencsére. Hajnal 3kor meg hozták a fiamat is etetni, direkt kikértem a kék fény alól.

Kexi: szép nagy a pocakod! és már neked sincs sok hátra!
jól nézel ki!

Kfmares:
gratulálok az esküvőhöz! nagyon szépek voltatok! remélem a trónörökös is megérkezik hamarosan!

Csige: gratulálok a kislányhoz!nagyon szép neve lesz!
ügyes voltál a vérvételen!

Rólunk:

ma voltunk egy hónapos tanácsadáson, 4050 g a drágám, ismét hízott 200 g-t egy hét alatt. És nőtt egy cm-t!
Ha így haladunk karácsonyra jók lesznek a 62-es ruhák :lol: .

A gyereknek tök jó rendszere van jó két hete. Eszik 9, 12, 16, 20 óra felé, plusz hajnal 2 és reggel 6 felé, attól függ, h mikor alszik el. A v.nő szerint meg gyakrabban kellene etetnem, de ennél gyakrabban hová? ha 3 óránként mellre teszem, akkor is csak 6szor eszik 1 nap, mert ugye éjjel hagyjam aludni, simán alszik 5-6 órát egyhuzamban ha olyanja van. Most hallgassam az anyai ösztönre vagy a v.nőre és borítsam fel a bébi rendjét? :roll:

Amúgy minden ok, csípője rendben, így nem kell menni csípőszűrésre. Szeme sarkán látszik még a sárgaság, de szerencsére nem kell vérvétel, mert elég élénk.
Vendég
 


puszedli nem kell mindíg a védőnőre halgatni.....én se keltettem soha a gyereket...kelt ő amikor éhes volt!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige: gratulálok a Kislányhoz! Akkor most szépen egál lesz itt a fórumon fiú-lány arányban. Kislányos: Annus, Gabi, Csige. Kisfiús: Puszedli, Nita és én :D Remélem, nem hagytam ki senkit!
Nita: akkor majd együtt jövünk a képekkel! Gondolok Rád holnap!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Kexi már várom a te képeidet is!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jóreggelt Mindenkinek!

Kexi: aranyos vagy, köszönök minden jó szót! Pocidat látva hát igen, már én is lennék dinnyét lenyelt... :D ( képek jöhetnek 4d-ről)

Annus: várom is babócát, készítjük, csak sajna pont nászút végén megjött, pedig reménykedtem , hogy apának majd babócát "adok" ajándékba....(Closti ezek szerint nem jött be)

Puszedli: köszike a gratulációt! Picurkád aztán óramű pontos, és bár nekem még nincs baby-m, szerintem is tudja a drágaság, hogy mikor mennyi kell neki! És igencsak SZÓL ha több kelll....

Csige: akkor megnyugodtam, mármint , hogy "kibírtad" a vérvételt! Én mindig parázok, mert reggelente éhes vagyok de nagyon, és úgy menni az nem kellemes! De Te ügyes voltál! :D

Nitacska: pusszantalak, aranyos vagy, képeket én is várom! pocaklakóról :D


Nekem meg már csak valami TIPPPPPP kellene, miként lehet az ember terhes.. :( nem gondoltam, hogy ez ilyen nehéz művelet.......
kfmares
 
 


Azt meg ugy kifelejtettem, hogy minden babóca csodaszép! ( Nándi, Nórika, Iza..... remélem nem hagytam ki senkit...)

Puffocska: te meg én, meg majd szépen rádolgozunk és behozzuk a csajokat itt :D
kfmares
 
 


Na megkaptuk az oltásokat!!!Iza csak egy picit pityergett,gyorsan el is hallgatott!A mérlegen jobban sírt,ott bömbölt szó szerint...szegény fel lett ébresztve....sose ébresztettem még fel :roll:
Amúgy 5 kiló volt kereken!Itthon még nincs annyi,de ugye nem sokkal előtte reggelizett!
Kaptunk ortopédiára beutalót,a dokinéni mindenkit elküld.Amúgy azt mondta picit asszimetrikusnak érzi a csípőt,de egyáltalán nem vészes,ez el fog múlni!

annus11
 
 


Puszedli!
Mi 5 hetesen voltunk 4040g.Akkor Iza 1hónapos és 5 napos volt,és ki kell ábrándítsalak már most a 62es ruhákat hordjuk!!!Épp h jó rá!!!!!Lassan kinövi!

Mares!
A closty nem csodaszer,én 4 hónapig szedtem és az 5.ben jött a baba,akkor épp gyógyszerszünetet tartottam.
Hogy hogy lehetsz terhes?Egyszerű a válasz!Tessék összebújni apával :lol: akkor amikor ti akarjátok,és nem babagyártás miatt!!!



Most eszmélek fel,le se mérték Izabelt...na majd megmérem most már hány cm.....

annus11
 
 


Ja és én sose keltettem Izát!Ha 4 órát aludt akkor annyit.Ennyi.Sárgaság alatt szokták mondani h 3-4 óránként kelteni kell,de ha nem sárga már akkor szerintem se kell!Főleg ha hízik szépen!!!!

annus11
 
 


Mares: igaza van Annusnak. Nekem is azt mondta a doki amikor felírta a clostit, hogy nem gyereket kell gyártani, hanem csak érezzük jól magunkat. Hát abban a hónapban amikor megfogant ez a kis répa, pont ez volt, reggel meló előtt és este is összebújtunk, mert így esett jól. Én abban a hónapban már feladtam és pont akkor jött. Utána pedig influánzás lettem, szóval derült égből villálmcsapásként ért hogy babás vagyok. A férjemnek már megvolt a beutalója és az időpontja az andrológiára, de így megúszta :lol: Szóval próbálj meg kikapcsolni, bár tudom hogy ez a legnehezebb. Én minden egyes sikertelen hónap után egyre jobban letörtem és amikor feladtam akkor jött a csoda. Sajnos valóban vannak olyan nők mint mi, hogy nem elég a fenekükre csapni hogy terhesek legyenek, de hidd el menni fog. Nagyon drukkolok nektek.
Gabi: Ti hogy boldogultok? Bár neked a három gyerkőc után nem jelent nagy kihívást Nórika :lol: Biztos hogy jó baba.
Puszedli: szerintem sem kell mindig a védőnőre hallgatni. Szerintem ha éhes, kelni fog, ha pedig alszik akkor had aludjon. Amég a súlya gyarapodik addig nincs gond. Szerintem kár lenne felborítani a napirendjét.
Nita: várjuk a képeket :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

kfmares:
Remélem hamar sikerül behoznunk a többieket! Te mióta szeded a Clostit? Nekem ez volt az első hónap. Drukkolok neked, nektek!
Egyébként igazad van. Én sem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz teherbe esni. Mindig azt gondoltam, hogy sitty sutty teherbe fogok esni, ha majd eljön az ideje. Dehát tévedtem. Ne adjuk fel!!!
puffocska
 
 


Sziasztok

Én tegnap keltettem Nórát, mert este fél 7-kor elaludt és éjjel fél1-ig aludt akkor már nem bírtam felébresztettem. De most már a hasa sem fáj annyira. 2-3 óránként eszik.

Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok,

megjöttünk 4D-ről. Képket csak holnap tudok dobni, ha tudok, lehet csak videót tett fel a doki, még nem néztem meg. De annyira édes volt Ábel!! Végig szopta az ujját és teljesen megmutatta a pofiját. Nagyon édes! A szem formája olyan mint a férjemé...vagyis mint az apjáé :D És 1850 gramm a súlya. Keringés, szív, vese, tüdő, végtagok, koponya, has...mind-mind rendben!!
Nita, Nálad mi újság?
Gabi: nagyon édes Nórika!! És most nézem, hogy már fülbevalója is van :)
Mares, Puffocska: én is szedtem Clostit, nekem nem jött össze, bár nagyon szép tüszőket csinált. De képzeljétek! Abban a hónapban, mikor teherbe estem, csinált 2 doki is hormon labort. És mindketten mondták, hogy sajnos esélytalen, annyira durva eredményeim voltak. Zokogva mentem haza, még aznap bejelntkeztem lombikra! És 2 héttel később pozitívat teszteltem!! Úgyhogy én úgy gondolom, bármi lehetséges!! Csak nem kell görcsösen akarni, nem szabad ezzel kelni-feküdni! De ezt már úgyis ezerszer hallottátok! Én nagyon szorítok Nektek!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Gabi: nagyon édes Nórika, tiszta anyja :lol: szerintem is nagyon hasonlít rád.
Kexi: örülök hogy minden rendben Ábellel és várjuk a képeket róla :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok,
Azt szeretném kérdezni lányok, hogy akinek van már gyerkőce vagy most babás nem volt olyan a vizsgálatok során, hogy kicsivel több magzatvizet állapítottak meg a kelleténél? Nekem szerdán azt mondta az uh-s doki, hogy minimálissal több a magzatvíz az átlagosnál. Az én dokim nem mondott rá semmit, de utánaolvastam a neten és elég elrettentő dolgokat találtam. Már bánom hogy utánanéztem. Bár nem hiszem hogy bármi gond lenne, mert minden leletem eddig tökéletes lett, de azért nyugtalanít a dolog egy kicsit.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!
nagyon nagy élmény volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 1 órát bent voltam!!!!!!!!!!!!!!Köszönöm neked Pancsika!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Még mindíg fiú!!!!bár eblém hozták a frászt,....nagyon szégyenlős..........folyamatosan takarta az arcát.....
megprobálom még 1x elküldeni élesebben a képet!!!!!


Szóval a méretek!!!!!!!!!

Egy élő magzat fejvégű fekvésben!!!!! /vissza fordult a drágám/:)
Placenta a fundusban tapad.
Magzatvíz átlagos mennyiségű.
Köldökzsinórban 3 ér.

Négyüregű szív,jó ritmusú szívműködés.
Koponya,gerinc épnek tűnik.Rekesz ép.Gyomor és hólyagtelődés látható.
Mindkét vese ábrázolódott,üregrendszeri tágulat nem látszik.
Hiánytalan végtagok,élénk magzatmozgás.

BPD: 70MM
OFD: 90MM
HC: 255MM
TAD: 74MM
AC: 223MM
FL: 50MM
EFW: 1018GRAMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

méretei alapján 27+2.hetes!!!!!!!!!!!!!!!

szóval tökéletes gyerek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

képet majd holnap hozok!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,Kexi!
Örülök h ennyire élveztétek a 4D-t!!!!Várjuk a képeket!A lényeg h egészségesek a babák!!!

Gabi!
Nóri nagyon édi!!!!Nincs még közös kép az összes gyerkőcről?Úgy megnézném :oops: :lol: :lol:

Csige!
Nyugi!!!A magzatvíz mennyisége mindenkinek egyéni megítélés alapján sok v kevés!Hiszen ezt nem lehet lemérni pontosan!!!Szubjektív h kinek mi a sok!Az h picivel több semmit nem jelent!!!!Egyszer nekem is az egyik uhn azt mondták h picivel több,de ennyi!Semmi nem lett belőle!!!!Akkor van baj ha tényleg nagyon sok!!!!De akkor úgy mondták volna az uhn,és további vizsgálatra is küldtek volna!
Tehát nyugi,semmi gond :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!!!!!!
amint tudom hozok képet.....de most sajna nem mert beteg a párom így nincs energiám rá!

Gabi Nóra baba egyszerűen gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Nóra baba gyönyörű. Annyira édesek vagytok a képen!

Nitacska!
Jó, hogy ennyire tetszett a 4D. Örülök, hogy minden rendben van. Remélem hamarosan raksz fel képeket, mert nagyon kiváncsi vagyok. Jobbulást a párodnak!

Csige!
Ne keresgess a neten mindenfélét, mert csak bepánikolsz, és az a babának se jó, ha izgulsz. Ha komoly gond lenne, akkor biztos elküldtek volna további vizsgálatokra. Úgyhogy NYUGI!!!!

Kexi!
Én még csak 1 hónapja szedem a Clostit, de nekem is csak nagy tüszőket csinált. Remélem a következő hónapban összejön. Ez a várakozás a legrosszabb. De erőt ad, hogy neked, nektek is sikerült.
puffocska
 
 


jaj lányok.....mindíg van valami baj..........párom most jött vissza a dokitól és sajnos tüdőgyulladása van!!!!!!
most megy tüdő röntgenre..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Ma reggel

Kép
ruciban

Kép
Babatalin

Nita!
:( jobbulást neki!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok Csajszik!

Húúúú, ezek a babák nagyon édesek !!! Nórika és Iza hát nem semmi csajszik vagytok már most :D

Kexi, Nita: azokat a csoda burkos képeket én is várom, de hát igen, a kép az más, élőben, ott, érezni és látni az biztos nagyon szuper volt!

PUffocska: múlt hónapban szedtem, de ugye sajnos nászúton megjött, így nem hatott rám :D Bár fura volt, mert nekem mindig iszonyatosan görcsöl a hasim első két nap, de most semmi! Úgy jött meg, hogy semmi görcs nem volt!

Csajok, ugye ez nem baj?????

Nita: szegény párod, de hogy a francba "sikerült" neki tüdőgyuszi??? Sok sok gyógyító puszit adjál neki az segíít :DD

Vettem ilyen ovulációs tesztet, de nem tudom, vagy velem van a baj vagy a tesztecskével, mert nekem ott két csík soha nem jelent még meg :D Bezzeg anyukám mindig szegény tethes " akart" lenni, még a fogkefétől is :D

pusssszantás .....
kfmares
 
 


kfmares...szerintem én okoztam neki a tüdőgyuszit..nappal ugye dög melegbe buszt vezet éjel meg nyitott ablaknál alszunk mert én csak ugy tudok aludni.....

Annus Iza olyan gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: nászút után mikor dög fáradtan hazajöttünk én is jól kinyitottam az ablakot, ennek eredménye, hogy tegnap a körzeti adott MOnural-t, mert kicsit " felfáztam"... talán a derekam nem volt betakarva...( hú, mint ha valami öreg mami mondaná :D )

Nem is én izgulok a bébin, hanem párom szeretne már nagyon. Neki van már egy 10 éves kislánya, de anyukával él, és párom szeretne tőlem bébit hogy egy kis család legyünk. Párom 40 lesz ősszel, és nem akarja évekig húzni, mert akkor keveset tud lenni a gyerekkel. CSak szegényem mindig csalódott ha nem jön össze .......
kfmares
 
 


ime az én kis sós zsákom:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: szerintem már most nagyon édes :D
kfmares
 
 


Nita!
Már most megzabálnám a kis nóziját!!!!Nagyon helyes baba lesz ő is!!!

annus11
 
 


Hello!

Gabi, Annus: a lányok tündériek!

Nita, Kexi: örülök, h így tetszett a babamozi!

mi nem voltunk, de nem bántam meg. Élőben sokkal jobb:).

Csige: sztem ne aggódj, ha kicsit több, nincs baj! Lehet majd gyakrabban nézik UH-n a babát emiatt.

nándi rekordot döntött. Fél 23-től aludt reggel 5-ig, akkor is én keltettem.

Így szeret aludni:


Kép

anya, hagyjál már békén! :)

Kép
Vendég
 


köszi lányok :oops: :D :D :D
úgy imádom!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


OLYAN CUKI NÁNDI BABA :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puszedli: huuu, hát ő is egy gyönyörű baba :D
kfmares
 
 


Sziasztok,

Nita: nagyon Édes a Baba!! Szépen látszik a kis arca!! És jobbulást a Párodnak!
Én valószínüleg megint nem tudok képet rakni, mert az orvos nem csinált fotót, csak videót! Azért majd futok egy kört itt a kollégáim között, hogy nem lehet-e egy képet így kimerevíteni, aztán azt felpakolni.
Csige: ne aggódj szerintem se! Nálam legutóbb pont az ellenkezőjét mondták, hogy piciz kevesebb a magzatvíz. De mivel nálam is látta a doki a kétségbeesést, gyorsan hozzátette, hogy ez nem jelent rosszat és hogy egyénenként tök változó! Amúgy meg én is mindenen pánikolok. Most pl. végignéztem a neten vagy 100 4D-s fotót, mert a mi kis Ábelünknek valahogy nagynak tűnik a szája... persze csak nekem, a férjem készen volt, mikor mondtam neki. Olyan vastagnak tűnik, vagy nem tudom...de láttam, hogy nagyjából minden Babánál ilyen, szóval most megnyugodtam.
Gyönyörűek a Babák!! Jajj már úgy várom, hogy nálunk is megszülessen és "gyurmázhassam" :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Gyönyörűek a babák lányok :lol:
Nita: neked pedig tündéri a kis arcocska, már most látszik, hogy nagyon édi babó lesz :lol:
Reggel felhívtam a dokimat és jó lett a cukorterhelésem, tehát az nem lehet az ok. Egyébként azt mondta a doki, hogy ez nem jelent gondot, mert csak akkor van gond, ha jóval több a normálisnál a magzatvíz, de akkor automatikusan küldenek is további vizsgálatokra. Minden esetre rákérdeztem a toxoplazmózisra és azt mondta a doki, hogy az is okozhatja, de mivel voltam szűrésen 12 hetesen és az negatív lett, így ennyi idő alatt nem alakulhatott ki, de ha megnyugtat menjek el ismét. Hát több sem kellett, már megszerveztem hétfőn megyünk és egy hét mulva lesz eredmény. Mivel ugye van cicám, így jobb félni mint megijedni, bár nagyon vigyázok magamra. Alomhoz csak gumikesztyűvel nyúlok és ha pisit szedek ki akkor ugye csak a lapát nyelét fogom és utána alapos kézmosás. Emellett óvakodom a nyers husitól és jól megmosok minden gyümit és zöldséget. Így bízom benne, hogy nem ez a gond. Egyébként az a fura, hogy mindig volt cicánk, kintlakó macsek és eddig nem kaptam el. Viszont három éve egy bent lakó perzsám van, aki maximum léggyel és szúnyoggal találkozik, szóval kevés az esély hogy tőle összeszedjem.
Na mindegy. Remélem sikerül a hétfői vérvétel, mert hát elég körülményes volt megszervezni. Természetesen ezt nem csinálják meg a helyi rendelőbe, a László kórházba pedig csak két hét mulvára tudtak volna leghamarabb időpontot adni + 2 hét az eredmény. Így azt a megoldást választottam, hogy levetetem a rendelőben a vért és személyesen bevisszük az OTI-hoz, mivel a kórház is oda küldni. Ha tud a házidoki beutalót adni, akkor ingyen lesz, ha nem akkor 7600,-Ft szóval ismételten tapsoljuk meg a magyar egészségügyet.
Na most már eldugulok

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok

Nem még olyan nem készült mostanában, a kórházban igen, azon apa is rajta van.

Csige szerintem se aggódj a magzatvíz miatt, a dokid úgy is mondta volna ha valami gond van.

Nagyon édes Iza is meg Nandi is.

Nitacska de babád is gyönyörű már most. Örülök, hogy minden rendben van. Lassan ti is babázhattok.

Képzeljétek Nóra tegnap 10-től aludt hajnal 4-ig, akkor evett, aztán fél7-kor kelt legközelebb, és evés után újra alvás fél 11-ig. Pocak nem fáj. Remélem nem gond hogy már most ennyit aludt éjszaka.
Mikor haza hoztuk szombaton a kórházból akkor volt 3600 g, és tegnap mértük akkor volt 3670 remélem jó ez a hízás. Védőnőhöz majd jövőhéten csütörtökön megyünk.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Nekünk még a kórházban azt mondták h éjjel hagyjuk aludni a babát,még akkor is ha sárga!Ne keltsük!Iza nagyon hamar hosszút aludt éjjel,most meg már 1 hete átalussza az éjszakát!

Ma különösen álmos...2szer evett eddig...több mint 5 órája alszik.....

A hízás meg szerintem nem rossz,első héten,most indult csak be a tejed.Majd hízik többet is.Mi olyan átlag200 körül hízunk,volt h 250 volt h 180g.Az első hetet nem is tudom fejből....de majd megnézem!

Nándi nagyon aranyos!Látom kis szégyenlős ha fotózzák :wink:

annus11
 
 


Nándi nagyon édes!!!
puffocska
 
 


Gabi nem baj hogy ennyit alszik már most...ha éhes ő ugyis jelez!!!!!!!!
én tuti nem keltem fel a gyereket!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Voltam házidokinál, megvan a beutaló, de csak a helyi rendelőbe, utána nekem kell bevinni a vért és fizetnem kell a vizsgálatért. Sajnos így sikerült megoldani, de így legalább egy héten belül meglesz az eredmény.

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: