Új privát üzeneted érkezett!

Gröni :D Nem talállak iwiw-en.... :oops: :shock: :roll: Légyszi küldjél privit, lehet csak én vok vak??!!?? :roll:
fenci
 
 


Gyugyi!
Dóri baba nagyon szép! :wink: :lol: Nekem is napirendnek tűnik, amit leírtál! :lol:

Fenci!
Azért még csak egy picit látszik, majd akkor csinálok képet, ha jobban. :lol:

Kata!
Babásan nem szabad ám korizni, mert csúnyát lehet esni! :roll: :wink: :lol:

Fenci!
Nem úgy van, hogy nem bűntetnek csak figyelmeztetnek?
Nekem pénteken vizsgám van. És akkor is felmegyünk kocsival (páratlan), ha nem lehet, mégis hogy jussak el másként fél 9-re Pestre? :shock: :evil: Ja és apukám holnap megy fel páratlannal, de szerdán jön haza, akkor nem jöhet, mert pest területén nem autózhat???? Kapják be! :evil:

KépKép
zsófikukac
 
 


Asszem babás vagyok és tiszta lökött.... :lol: :lol: naná, hogy meg van Gröni, de a legjobb hogy már be is volt jelölve! :lol: :lol: Bocsi :oops:
fenci
 
 

 
 

Kukac :D Egyetértek, hogy kapják be! Ilyen nincs hogy délelőtt kitalálják és délutántól érvényes. Mi van azokkal a cégekkel akiknek nincs ilyen esetekre 2 autójuk és dolgozni szeretnének? :roll: Én ezt max a belvárosra tudnám elképzelni, de nem az egész városra, ez baromság... :evil: Hát úgy volt tegnap hogy nem büntethetnek mert nincs róla rendelet, de lehet ma gyorsan hoznak egyet? :roll:
fenci
 
 


Fenci!
A belvárosra se korlátozzák, mert nekem az egyetem térre kell mennem és nem akarok tömegközlekedni, mert félek a baciktól, vírusoktól, ezért is visz a férjem. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ja és még annyit Fencike, hogy pest egy élhetetlen város és örülök, hogy kiköltöztök onnan! :wink: Tényleg építkezés mikor kezdődik?

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac :D Már az utolsó simításoknak is vége a házterveken, most ellenőrzi a statikus. Remélem március közepe fele lesz már engedély amivel lehet kezdeni az építkezést. :wink: Már alig várom! :D
fenci
 
 


zsofi
gyugyinak dicsérted meg Dórát :lol: nézd csak vissza! nekem nincs korim, csak cipöben huztam a szánkót, de már annyira kivájta a sok korcsilyaél a jeget, hogy cipöben nem is csuszott.

gröni
Dora egy tönemény, mindig elérzékenyülök rajtatok, hogy mennyit kellett átélned ezért a mosloyért

zsu
igy képen én se látom a hasamon a különbséget, lehet, más szögböl fotóztam. 8) nemsokára te is gömbölyödzs:))) vegyél egy kabala feszülös nadrágot :lol:

fenci
akkor Márk még a mostani lakásba születik? én csak hetente 1x utaztam keresztül Népligettöl Árpád hidig metron, de zsongott a fejem töle. persze Fehérvár más, nem voltam ahhoz a nyüzsgéshez szokva. én nem tudnék ott lakni, más viszont esküszik rá. Öcsém egy honapja költözött oda albérletbe.

nevek: hát nekem tetszett Ármin, de aptyuk hallani se akart rola, most már nekem se annyira tetszik. Áron, Ábel, Máté(bár ezt nem adnánk, mert öcsém is az és most sok Máté van), Dani (de a Dávid mellé nem jön szoba), Eszter(abbol is sok van most,az azért nem lesz), Zsuzsanna. De legjobb az Ági. A lánynevek apának is tetszenek, a Réka nem, nekem igen. A fiúneveim nem tetszenek neki.
Vendég
 


Megebédeltünk... karfiolleves és paradicsomoskáposzta... ja és kaptam egy túrórudit is. 8) :lol:

Kata :D Igen, Márk még ide születik. Múlt héten mikor jött a védőnő, kérdezte melyik lesz a babaszoba. Mondom egyiksem. :lol: Olyannak itt sajna már nincs hely. Háló túl kicsi, babaágy nem fér be - meg amúgy is ellenkezne a külön-babaszoba elméletemmel. Másik szoba párom dolgozója, oda mégsem rakhatunk be egy sírós kiságyat, úgy nem tudna dolgozni. Így maradt a nappali átmenetileg. Ott hálistennek alig van bútorunk, így nem lesz még a kisággyal sem bútorraktár feeling. Nekem mondjuk nincs nagy bajom a nyüzsgéssel, most sem leszünk Pesttől messze, de ott már pont nyugi lesz és ami a legfőbb, lesz KERT. :D
fenci
 
 


Sziasztok! :lol:

Grönike!
de jó hogy jelentkeztél! :D nagyon édes Dóri baba a képeken, de h bírod ennyi alvással???????????? :shock: :roll:

Kukac!
én is majdnem elmentem tegnap korizni a Velencei tóra, de végül győzött az eszem...úgyhogy apa ment csak a szomszédokkal(na nem az elembetegekkelel, a másikakkal :D ) :lol:
ja, egyébként nem is tudok korizni, eccer már próbáltam.....lehet nem babásan kéne elkezdeni? :roll: :shock:
viszont babakocsival jövő télen már lehet :wink:

Fenci!
mi ez páros páratlan pesten??????????lemaradtam valamiről :shock:
pénteken megyek fel :shock:
akkor marad a Márk? 8)

Kata!
igai kismamis pocakod van már....a neveket nem tudtam követni :oops: :P

Gyugyi!
drukk a mai varratkukucshoz 8) előtte dobj be egy páleszt, oszt jobban birod :lol:

Tavika!
nagyon szép volt a tortátok, meg a csokrok is :D

na, nem tom mi volt még.... :oops: :roll:

nekem egész hétvégén nagyon izgága volt Lilla baba, sőt, volt h akkorát rúgott h már szinte fájt...mi lesz később??? :lol:
és apácska is érezte most először :P
Vendég
 


Napot!

GRÖNIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!
De örülök, ezek szerint beszerelték a netet! Gyönyörű Dóra! Igazi királylány! És RÁD hasonlít!
NAgyon örülök, hogy jöttél, remélem most már sűrűbb leszel.Igaz ennyi alvással én sem a neten lógnék, hanem a vánkoson! :D

Vicuska
Most azé fáj, mert csontosan rugdos, utána, azért, mert már nagy a lába, és nem fér a pocakba, de hidd el, ha nem rugdosna sokkal jobban aggódnál...legalább tuti életjel!
Autókorlátozás van, rendszám szerint mehetnek a tocsik!

Zsófi
Gyugyi nem tom mit szól hozzá, hogy szült egy Dórát!!!!!!! :D Nem teccik kismaminak lenni csókolom!

Fenci
Isteni gyerekkel építkezni, mondjuk mi pocakosan kezdtük, aztán beköltöztünk, éppenhogy, és amikor aludtunk volna mindig fúrtak faragtak vmit...hát nem volt vmi felemelő. A védőnővel én is így jártam, még a pesti lakásba jött ki... 16m2...aszongya ide akarják hazahozni? Mondom nem! Aszongya akkor jó, mert ide nem is engedte volna! Nem akartam neki mondani, hogy 4 gyerekes család nőtt itt fel anno, úgy, hogy még fürdőszoba sem volt! Egyébként, meg mi lett volna, ha nem úgy alakul, elveszi a gyereket?

Zsu
Drukk holnapra! És írj, amint tucc... Nagy ölelés, pusszantás!

Kata
Poci? A betyár! Én néznék így ki 2 gyerek után! De jó lenne...Nekem olyna lett a hasam, mint a fonnyadt narancs...vmit majd kezdeni kell vele, ha vége a szopinak...torna, krémek, fogyás, vmit csak javul...bár lehet addig nem érdemes, amíg akarok gyereket!
Szépek a nevek! Ez a névdolog olyan jó...van egy csomó, és alig tud az ember választani. Barátnőm szült 1 hete, végig úgy érezte kislánya lesz, 3. gyerek, de mivel nem akarták tudni, minden nevük megvolt, aztán már a végén nem volt bizti a kislány, pedig pocakforma tök alma volt, és a végén fiú lett, hát az én hasamról nem lehetett letagadni, hogy fiút várok! :D

Tüncsi!
Most befejezem ezt, és azonnal privizek!


Kép
ticsimû
 
 


Gröni :P

Jó, hallani felőled! Szép ez a kislány és milyen mosolygós!!!

Ticsi :P

Szuper a csupaágy szoba! Lencus ágyát pár naja mi is magunkhoz vettük, mert múlt hétfő óta sírdogált sokat nem tudott elaludni, felébredt. Kell a kölyköknek a testközelség, a szuszogásunk, illatunk...azóta jó a helyzet.
Álmomba te is benne voltál, de már nem emléxem pontosan mi vót.

Elfeledtem válaszolni a kistesó-kérdésre. Még be vagyok kicsit tojva, de Lencus egy éves kora óta már motoszkál a gondolat. Persze tök egyedül vagyok, mármint segítsége még az elején sem volt egy tál étel ereéjig sem...De jövőre már szeretnék testvérkét, majd alakul ez még. Néha meg gondolom, neki kéne már állni a gyártási folyamatnak, mert amilyen termékenységi istennő vagyok :lol: :lol: :lol: nem biztos, hogy rögtön sikerül... De hátha, a mégsemes társaink erre jó példák.

Sleepin, Gyugyi :P

Hát igen, az ember sokat megtesz a nyégylábú gyerekéért is. Én ezt tudom. 15 év tapasztalatából. Ez volt az első karácsony Zsenyafül nélkül...Nem lehet elfelejteni :cry: És nem is kell.

Kata :P

Alakul ez a pocak :wink:

Babcsival is mi lehet :?: :?:


Mindenkinek pusszantás, bocs hogy mindig csak szelektíven, rendetlenül válaszolgatok. De veletek vagyok :wink:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Bogáncs

Nincs bocsánat! :D
Hogy lehetne másképp? BEvágjuk a sarokba, oszt jó napot, netezünk?
Segítség nekem sincs, csak apjuk néha, ha itthon van...bár néha elgondolkodok, hogy segítség, vagy hátrány.
Amikor Ádi megszületett, és hazajöttünk kb 1 hétig az járt az eszemben,hogy korai volt...Árpi se beszélni nem akar, se szobatisztaság felé nem hajlik, így baromi melós, de most, hogy már Ádi is nyílik, kezdem azt látni,hogy nemsokára együtt törlik a port a padlón, és milyen jó lesz...az első fél év túlélés, utána már élvezni is lehet, sőt a kis korkülönbség 1 év múlva isteni lesz!
Én is fogamzó istennő vagyok a magam 2%-ával, oszt látod...lehet az első után már potyognak a gyerekek! :D

Kép
ticsimû
 
 


Fenci! Még ehettél is volna a tortából, nem volt benne cukor (csak ami a babakekszben van alapból). :) Ja tényleg, el ne felejtsük, holnap mutasd majd meg a tervrajzot, kíváncsi vagyok! :D

Páros-páratlan rendszám, csak figyelmeztethetnek. Kreszben nincs benne... Ki értesít Téged? honnan kéne tudnod, tudom a törvény nem tudása nem mentesít, de nem bűntethet!!!! Menj lepénykukucsra és kérünk pofifotot Márkról!!! :D

Voltunk ma 1 éves orvosi vizsgálaton. 10600 gr és (szerintük) 78 cm. Én a hossznak nem hiszek, mert az a mérőízé állandóan ide oda mozog a gyerek alatt... a szerszámmal vannak kisebb fennakadásaink, picit szűk, huzogatni kell. :cry: Remélem nem lesz semmi komoly!

Krisz, gyönyörű gyermekek! Azok a kék szemek!!! Bendén is mindig ezen akad meg az emberek szeme! :D Apjától örökölte! :D

Gröni, nagyon szép Dóra! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin

Most lassan már mennem kell, mert kel a törpe, de szerszámmal kapcsolatban majd írok, van néhány szerzett ötlet, és jó tapasztalat. Sztem privi lesz belőle, nem offolok.
NApot!
Ja azé szólj rám, mert hajlamos vagyok elfelejteni a priviírást. :D

Kép
ticsimû
 
 


Vicus :D Ne babásan kezdj el korizni!! :D Igen, marad a Márk valszeg. :wink: Én is imádom amikor rúgdos a manóm, jókat szoktam mosolyogni, hogy vajon mit csinálhat. Mindig mondom páromnak hogy most a játszótéren vagyunk, bukfencezünk, csúszdázunk... :lol: :lol: Apa mit szólt a rúgáshoz? :P

Ticsi :D Nehogymááá nem engedte volna a védőnő hogy 16 m2-be szülessen a baba??? :shock: Mi is anno fürdőszoba nélküli szoba-konyhában laktunk 4-en 30 éve, oszt mégis itt vagyunk egészségesen. :oops:

Bogáncs :D Örülök, hogy már Ti is gondolkodtok a tesóprojekten! :wink: Mi is akitől vesszük majd a kiságyat, ott 2,5 éves a kisfiú és most jött rá hogy éjszakánként fél a különszobában és átjárkál a szülei közé. Lehet Lencusnál is van? :roll:

Sleepin :D Telefonáltam és ma este megyünk lepénykukucsra, anyum jön el velem. Most csak a lepényt nézzük, fotó tuti nem lesz. :roll: Ügyesen a szerszámhuzogatással, remélem nem fájdalmas a manónak! :roll: Holnap délelőtt várunk! :D
fenci
 
 


Ticsi :D Nekem még korai ugyan, de érdekel a szerszámkérdés, majd elmentem későbbre! Légyszi nekem iiiiis! 8)
fenci
 
 


Sziasztok!


Zapáné!

köszi megtaláltam.
Vendég
 


Közben rájöttem, hogy tök félreérthető voltam a páros-párstlan rendszámokkal... amúgy egyetértek vele (most azt hiszem kinyírnának páran), szóval egyetértek vele, de nem így kéne szerintem csinálni. 1. állandó korlátozás legyen, mert gíy hogy szmogriadó oszt ne menjenek az autók, aztán ha jó, mehetnek, had legyen megint szmogriadó... szóval így nincs értelme. szerintem állandó korlátozás kéne, de mondjuk csak a belvárosban. Ennek látnám a legtöbb értelmét. Se dugó nem lenne, se túlzott szmog. Bocsi, off volt, de nem akartam, hogy azt higyjétek lesz*rom magasról! :D

Ticsi, várom a privit, mert elég szűkös a dolog. :cry:

Fenci, továbbadom az infot! :D Holnap megyünk (páratlan)! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kata, szép a pocid! :) Ilyenkor mindig próbálom elképzelni hogy milyen érzés lehet ha az ember lánya lenéz, és ott a babapocak... hát, asszem a fantáziám közelében sem jár az érzésnek. Csodás lehet.

Gröni, Dórababától olvadozom. :)

Gyugyi, nekem nem volt gáz a pesti közlekedés, mert ugyan páratlan a kocsi, de én hétközben nem használom lótásfutásra, általában csak vidékre járok vele, na meg ha cuccolni kell valamit. Marad a jó öreg BKV. :)

Zsófi, szerintem péntekre feloldják ezt a páros-páratlan dolgot, tuti vizsgázhatsz. :)

Fenci, mi volt lepénykukucson?

Vicus, hajrá babakocsis kori. :lol:

Nálunk talán pénteken kiderül, hogy hatásos volt az antibiotikum-kúra a páromnál. Ha igen (amire kicsit az esély de akkor is.. :) ) akkor már ebben a ciklusban is tudunk gumi nélkül aktívkodni. :)
Úúúúúúgy várom.
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Kukac :)
Rám testáltad Dórikát? :D :D Oké, elfogadom! :wink: Bár, szerintem, Gröni nem adná...... :wink:

Fenci :)
Mi volt? Mesélj!!!

Most mongja a rádijjó, hogy vége a szmogriadónak....

Pompom :)
Én kocsival járok. Igaz, csak 2 km innen a suli, zöldhullámban 2 perc háztól-házig. Ennyi mozgás kell az autónak, mert még a végén állásában megromlik! :lol: :lol: Meg occsóbb, mint a buszbérlet. :shock: (Én meg egy kényelmes középkorú asszonyság vagyok! :lol: )

Lili :)
Jelöltelek. :wink:

Ticsi:)
Szerszámkérdés????
Kép
Engem is érdekel!!!! De csak 15 cm fölött!:lol: :lol:
A fiamnál én kezdettől fogva "tornáztattam", 1 éves kora körül gyönyörűen kipukkadt és teljesen hátra lehetett húzni.... Na, akkor meglepődtem, hogy mekkora a "feje" annak a mütyüri szerszámnak!

Bogáncs :)
Hajrá kistesó!!!

Kolibri :)
Hány BMV áll a garázsotokban????
:lol: :lol: :lol:

Vicuska :)
Nem lettem rosszul! Igaz, nem is néztem oda..... :? Van valami elhalt bőr a sebe mellett (?) , meg kell várni, míg magától leesik. Akkor fog kiderülni, hogy mennyi a gyógyulási idő.... Addig ecsetelünk naponta háromszor. Előtte 10 percig nyalhat. Pénteken visszük vissza, ha randul a seb, akkor holnap. ....és még mindig velem alszik.
(Ha sikerül, este lefotózom az ocsmányságot a hasán, oszt megmutatom priviben. :roll: )

Na, menek ecsetelni....

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!
B. M. V. ( busz, metró, villamos) ! Több ezer, de ebből én csak 5-öt, 6-tot használok! :lol: :lol: :lol:
kolibri28
 
 


Kolibri :)
Gondoltam, hogy valami turpisság van a dologban! :lol: :lol: Aszittem a BKV-t írtad félre! :wink: De ez így jobb! Láccik, hogy itt vidéken csak a busz jár.....

Minnyá csöngetnek. Dogát iratok! 8) Na nem most éppen, a köv. órában. :lol:

KépKép
zapáné
 
 


sziasztok!

Megvagyunk mink is :lol: Levi manó még mindig egy kis tündér :lol: eszik-alszik.

Csak ezt az oldalt tudtam végigolvasni...

Fenci, mi volt a lepénykukucson? Ha nem mászik el a méhszájadról, akkor tuti császár lesz? Tök jó, hogy így haladtok az építkezéssel!
Én is imádtam a pici mozdulatait, főleg a végén, lehetett tippelni, hogy ez melyik testrésze éppen :lol:

Vicuska, de jó, hogy apa is érezte a mocorgást! Korizás meg tényleg ráér jövő télen! (mi síelni készülünk jövőre :oops: )

Zapáné, csak keményen a dogával!!! :wink:

Kata, csini pocak! És szépek a neveitek is!

Pompom, drukk péntekre!

Gröni, köszönjük! Dóra szépséges, majd megyünk udvarolni, persze csak ha nem zavar a korkülönbség :wink: :lol: éjszakák miatt együttérzésem...

Ticsi, nem lehet könnyű a két picivel...de 2 évnél én sem szeretnék sokkal többet közöttük, úgyhogy - nálunk is amilyen gyorsan pörögtek a dolgok - szerintem a 6 hetes kontroll után hamarosan bele is húzunk... :roll: ha tesóra is 2 évet várunk, pont jó lesz a korkülönbség :lol:

Zsófimami, drukk a vizsgához! Vigyi magatokra!

Többieknek is millió drukk!

Kép
vickybabe
 
 


Napot!

Pompom
Drukk a péntekhez, remélem jó híreket kaptok!

Gyugyi
Én is húzogattam, 6 hós kora után minden este a fürcsinél, de neki annyira szűk is volt, meg le is volt tapadva, hogy gyakorlatilag semmi nem történt, azon kívül, hogy a gyereket molesztáltam :D
A nyáron vittem el a sebészetre, a 2 éves kontroll előtt, mielőtt a doki felrántotta volna! :evil: Így megúsztuk, mert vittem a zárójelentést, hogy nem rántogathatja kedvére! Mert sebészeti kezekben vagyunk! :twisted:
A méreten egyébként én is meglepődtem! S képzeld Ádámé még nagyobb! két tök különböző szerszámmal bírnak! :shock: :shock:
Miből íratsz dogát?

Vicky
Én is a kis korkülönbség miatt estem neki a tesónak, meg a 6 év várakozás is motivált, de asszem a 3-nál megvárom a feltételeim teljesülését...beszéd, szobatisztaság!
Én kivi lennék, hogy mit csinál a ciklus odabent, mondjuk pénteken megtudom hogy állunk, de igazából amíg szopi van aktívan, addig állnak a dolgok...vagy én nem érezem. :D
Akkor hajrá hamarosan tesó! :D

Közben főzök, már az első adagot leégettem...pedig elég nehéz egy fagyott húst odaégetni, de nekem sikerült! Isteni napom lesz!

Kép
ticsimû
 
 


Pompom :D Remélem pénteken zöld utat kaptok végre! :wink:

Vicky :D Minnnyáá neki is láttok a tesónak??? :shock: :roll: 8) :lol: :lol: Igen, én már a császárra vagyok beállva, má lassan el sem kezdeném spontán.... 8) :lol:

Ticsi :D Pénteken dokker? :roll:

Lepényhelyzet: tegnap elugrottunk egy gyors kontrollra. Ez a profi néni volt akinek először feltűnt hogy mi az ábra régen. Sajna mindkét lepényke ugyanott dekkol mint 17 hetesen, se előre, se hátra, mindkettő eléri a méhszájat, de nem fedi. Ellenben össze vannak kapaszkodva, teljesen tisztán lehetett látni. Jövő szerdán ismét kontroll. Hihetetlen milyen különbség van ultrahangos és ultrahangos között. A dokim szonográfusa úgy látta 3 hete h az egyik már jó helyen van, távol a méhszájtól. Na most légy okos domonkos.... :?
Ja és kicsi Márk ismét megfordult, megint fent van a feje... :shock: ezt éreztem tuti 3-4 napja... annyit mocorgott egyik este 2-3 órán keresztül hogy azt hittem kijön a köldökömön... tuti akkor volt az attrakció. :lol: azért aggódom, nehogy a talpacskájával rúgdalja a lepénykéknél az érzékeny részeket.... :roll:
fenci
 
 


Na sehun senki??? :shock: :roll:

Volt ma két nagyon kedves látogatóm. :D Sleepin és Bendebaba :P :wink:

Írjatok csajok, vagy megint tartsunk névsorolvasást??? :roll: 8) :lol:
fenci
 
 


Piros, vagyis a legmagasabb szintű figyelmeztető előrejelzést adott ki szerdára az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ). Az éjszakai óráktól ónos eső és jegesedés várható ugyanis az ország legnagyobb részén. A meteorológusok azt tanácsolják: aki teheti, se gyalog, se autóval ne induljon útnak. Az OMSZ előrejelzése szerint az ország déli területein, valamint Pest megyében és Budapesten várható jelentős mennyiségű ónos eső. A - várhatóan kialakuló - jégpáncélon még téli gumival sem lehet majd biztonságosan közlekedni. Ónos és fagyott esőre csütörtökön is számítani kell, bár a csapadék mennyisége csökken majd.
fenci
 
 


Na, én má' itt vagyok! De csak addig, amíg a zsetonok nem csörögnek..... :wink:

Fenci :)
Csak nem rúgja szét a Drága az éléskamrát! :D Reméljük, visszatornázza magát!

Ticsi :)
enyémek között is két év van! Szépen össze fognak nőni.
Akkor nekem szerencsém volt a fütykössel, szépen "megnyílt". Ilyen fehér cucc jött i a szélén először (frászt is kaptam), ott kezdett elválni. Minden nap egy kicsi. Aztán egyszer egy nagy lufi és pukkanás! :shock: (Itt megint frászt kaptam! :lol: :lol: ) .... és előbukkant a lényeg a maga teljes naturális valóságában. :wink:

Vicky :)
Akkor mindent bele! A barátnőm rögtön terhes lett! :lol:

Ja, matekot írtunk. Tök jók lettek! Félévi.

Megyek ecsetelni. Remélem szebb már.....

Többiek???
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk, jó sokat beszéltünk a dokival. :D Megnézett Uh-n, minden rendben,kezdhetünk a lombikkkal. Jan.18-ig kell szednem a fogigátlót, majd a Szurik(Fostimon, Suprefact) és a gyógyszerek(prednisolon, Aspirin Protect) Jan. 23-án indul. Jan. 26-án kell mennem Uh-ra és vérvételre. Röviden ennyi.

Kata :D

Megvan a feszülős nadrág.(kihíztam :lol: :lol: :lol: )
Árminnak hívják a Keresztfiunk öccsét.(bár ő is olyan,mintha a kereszfiunk lenne). Nekem tetszik és nem sok Ármin rohangál mostanában. :wink:

Ticsi :D

Beszéltem dokibával. Tegnap de.11-től hajnal 2-ig dolgozott. Holnap du.2-től ki tudja meddig. Azt mondta előreláthatóan megint sokáig fog, mert kicsit elmaradt a munkájával. Úgyhogy készülj péntekre. 8)

Fenci :D

Sajnálom, hogy a lepény nem mozdult. :( Márk még biztos visszafordul, s majd érzed ismét. Nekem holnap mennem kell dolgozni, csak ma voltam szabin. :cry:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


fenci
te kis időjós:) nekem sajna holnap mindenképp utazgatni kell, kórházba megyek az afp beutalóért, előtte nauyhoz kiviszem Davkót. Na ezt nem akarom busszal. Ha nagyon gáz a helyzet, legfeljebb megkérem, jöjjön bisszal, én meg a kórházhoz megyek busszal. Ezt tutui a szmogriadósok rendelték, így alig lesz kocsi az úton, nemhogy páros rendszáűmú. Amúgy azzal pl mit csináltak, aki dokihoz vitte a lázas gyereket, és nem jó a rendszáma? :roll:

vicus
a lényeg a neveknél: Ági vagy Tamás. Legalábbis egyelőre.

gyugyi
macsek? készülödsz már a sileésre? ez iskolai tábor lesz, vagy családi? macsekkal mi lesz sielés alatt?

viki
de jó, hogy írtál!!!örülök, hogy minden rendben veletek, és hogy teljes a boldogság. a nyákot figyeld majd, az tuti jelzi a termékeny hónapot. bár amíg 3-4 óránkánt szoptatsz, elvileg vérzés mellett is terméketlen az anya.
tics, ezt neked is írtam. én 5 hónapos korban éreztem először a nyákot, és lám-lám, 2 hétre rá megjött. nekem ez biztos jel volt.

pompom és ticsi is pénteken dokizik

zsu
te is hamarosan mindent bevethetsz doki és baba ügyében :lol: legyél te az új év első zebrása.
krisz meg rögtön utánad :lol: aztán sorjában mindenki.

zsófi
ha vége a vizsgáknak, kezdesz gobelint a piciknek?

gaby
minnyá gyün a babakocsi. azért egyél majd te is képet róla :D

ditke
nem léptek előre inszemre?

ticsi
ja, én könnyen voltam a hasbőrömmel, mert voltam már sok kiló is, mielőtt petivel terhes lettem, igy peti már csak belehízott a meglévő bőrömbe. mondjuk nem lógott a bőr, de nem akkor kellett hirtelen tágulni. Davival ugye táguélt már a bőr, de nem a hasamon lettek csíkok, hanem a csípőmön, de azok nagyjából el is multak. nem pirosak, csak fehérek. annyira nem gáz, és a bugyi is takarja. éjjel meg sötét van :oops: szóval inkább alkat kérdése. anyunak ugy néz ki a hasa, mint amikor a kelt tészta teteje megszárad és berepedezik. de én lesz.rom, hogy nézek ki, ha boldog vagyok a kölkökkel. persze, majd tornázni akarok, de nem leszek nádszál, meg feszeshas se. a multkor ilyan mérges lettem, a Cindy Crawford két szülés utánai hasát mutatta a Story, hogy fuj de ronda, gyürött és lóg. kit érdekel? vazze, 40 évesen és két gyerek után!!! csak gyugyié a tökéletes :lol:
Vendég
 


Most értünk haza a vizsgáról. Nagyon nehéz volt! :evil: Remélem azért görbülni fog!
A múltkori viszont 5 lett! :lol: Nem rossz, ahhoz képest, hogy csak afelét tanultm meg az anyagnak! :lol:

Kata!
Hát már az előző két kisfiúst nekik varrtam, de vn még egy, azon egy képen van két kiscsaj. Most majd az jön. :lol:

Gyugyi!
Bocsi, nem tudom miért a Te neved írtam. :oops:

Fenci!
Most akkor ez rossz, vagy mi van? Nem értem. :oops:

KépKép
zsófikukac
 
 


Gyors esti bekukk!

Zsu
Tudom, már hónapok óta ez van, A-val szoktam beszélgetni, ő mondja, hogy hónapok óta hajnalban mennek haza. Én azt nem értem a kismamik hogy bírják a hajnalig tartó sorban ülést!
A barinőm 4re megy, én meg mellé paszíroztattam be magam, ő fogja Ádit tutujni, míg a bácsi vizsgál. De mi szoktunk csalni, előbb megyünk oda, úgyis mindig nagy a csúszás, főleg, ha szülni megy...
Szal remélem nem várunk sokat.

Fenci
Ezek a lepények, rémísztően hangzanak, de kitartó vagy, és kibírod.

Kata
Én se leszek a fürdőruhás divat 2010 képe, én is úgy vagyok, hogy nagyívben leszarom, nem lesz má babapopsi puha, de azé ha vmit javítani tudok rajta kencével akkor megpróbálom. Nekem is a száradt tésztatető szindróma figyelt be. Árpinál oldalt repedt, most meg elől..

Bocsi, ha többször írok le vmit, én néha úgy érzem. hogy ez történik, vhogy mindig eszembe jut, ha vki ír róla, és akko rmegint leírok dolgokat...lehet ilynekor kéne azt mondani, hogy lásd az xxxx oldalon, de ki tudja ezt fejben tartani!

Zsófi
Gratt a vizsgádhoz! Goblein ügyben nagyon ügyi vagy, nekem sose lesz erre energiám!

Na megyünk úsztatni a 2. ördögöt!

Jó éjt!

Kép
ticsimû
 
 


[quote="fenci"]
írta:
fenci
Volt ma két nagyon kedves látogatóm. :D Sleepin és Bendebaba :P :wink:



:oops: :D

Félig meddig kész a blog, ha valakit érdekel! :)

Még videokon dolgozgatok, lehet szülinapi videot nem teszek fel, de mást igen, van egy két nagyon nagyon huncut. Húúú, ez úgy hangzik, mintha 18as karikát kéne mellétennem, de nem, gyerek huncutkodik! :lol:

Jaj, Csajok!!! Nekem olyan nyákom van, hogy egy tenyészló megirigyelné. Most akkó' mi van???? Meg nem jön, csak nyák... Ötletek? :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ticsi :P

Irgyá csak le inkább mindent többször, szenilis már az ember lánya amúgy is, meg keresgélni is macera :wink: Kenegetek néha én is ezt azt, ha lehet kicsit rásegít az ember :lol:

Kata :P

Sztem is a kölkök a lényeg, oszt jól van! Vigyázz holnap az utakon!!

Sleepin :P

Én is egyetértek a korlátozással, de tényleg állandó kéne bizonyos részeken. A belvárosban dolgoztam, míg Lencussal nem maradtam otthon(ja, te ezt tapasztaltad is :lol: , poén), háát a földszinti irodámba basszus levegőt nem lehetett venni! Egész nap kígyózott szinte a sor, nekem az allergiám is begorombult akkoriban nagyon...
Bendének jobbulást kuki-ügyben!

Fencike :P

Kitartás, szépen növesztgesd még Márkot, nem lesz itt semmi gond.
Köszi az időjóslást. Kicsit le vagyok törve, mert mostPécsen vagyok, Apjuk itthagyta nekünk autót, akartam kicsit csavarogni, de háát így nem, igencsak a hegyoldalban lakunk itten is... :evil:

Sztem nálunk is az van Lencsi babámmal, amit írtál. Nem baj, úgy néz ki megoldottuk(kopp-kopp)

Gyugyi :P

Macskagyereknak jobbulást! Milyen jól bírtad már a gyűrődést!
Tényleg nagyon top frmában nyomod, ez a gyúrás... :wink: Csinálod még,hányszor?

Zsu :P

Ezek jó hírek!!!! Párom jan 26-án született, az szerencsés nap, 24-én meg két éve, hogy észleltem édes kicsi gyerekünk érkezését, szóval, ezek szerencsés napok!!!!!! Nektek is hozzon szerencsét és teljesüljön kívánságotok! Szívből kívánom!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Szép estét banyák!

Gyugyi!

Még mindig a világvége elött jobbra lakunk. Mennyivel szebben mutat a táblában Győr! De nagyon úgy tűnik, hogy ott kötünk ki.... vagy nem! :roll: :lol: Mit vétett az a szépséges macsek? :shock: Te már túl vagy a műtéten ugye? :roll: Tavasszal nem menekültök, muszáj lesz már talizni! Addig megpróbálok szalonképes lenni, mert valami borzalom ahogy kinézek! :?

Fenci!

De jót röhögtem! :lol: Tipikus kismami vagy! 8) Na de a kialvatlanság is kihozza az emberből a hülét! Juj tegnap reggel mit mondtam apjuknak, le sem merem írni! :oops: :lol: Azóta is égek! :lol: Valószínű, hogy császárod lesz ha ilyen vándor lepényed van, így mindegy hogy visszafordul-e Márk! Ha nincs a méhszájon a lepény, akkor nem lesz gond! De azért feküdj továbbra is sokat!

Ticsi!

Még nincs netünk, vagyis van, de nem vonalas, hanem mobil. Az elöző szolgáltató azonosítószáma kellene a váltáshoz, de nem találjuk, így egyelőre nem tudunk váltani. De ez elég gagyi, pl képeket nagyon nehezen nyit meg vagy nem nyit meg. Ádámot is csak most láttam, hogy visszalapoztam. Hu de nagy és milyen szép!

Tünci!

De jó ez a kép rólatok amin hárman vagytok! Dórátok is hatalmas és ő is milyen szép! Ficike is nagyon szép, de most már ne engedd apjukodat ollóval a közelébe! :lol:


Zsófi!

Na te is hozod a kismamis formádat! :P Biztos ez is sikerült! A múltkorihoz gratula!

Vicuska!

Komolyan már nem hiányzik, de te is hamarosan megérted! :P Olyan jó mikor már más is érzi! Gondolom dagadt apjukod melle a büszkeségtől! 8)

Kata!

Te is bent a klubban ugye? Nem mertelek jelőlni, hátha nem te vagy! Ja és tényleg lapibb vacsi nélkül a pocak, de azért ehetnél többet is, mert nem nagy a különbség! :lol:

Zsu!

A nagy örül neki nagyon, most már Dóra is kezd megnyílni és mindenkihez van egy mosolya vagy valami reakciója, így tudomást vesz már róla is és ezt marhára élvezi! Néha dilis, ha éjszaka felébred a sírásra, akkor mondja, hogy vigyük már ki a szobájából, hadd aludjon. Ilyenkor felvilágosítjuk, hogy az már nemcsak az övé! De jó, hogy ilyen hamar kezdődik a lombik! Úgy örülök, ennek sikerülnie kell és sikerülni is fog! :wink:

Vicky!

De jó, hogy Levi ilyen nyugis baba, csak maradjon is így! Nálunk is ilyen volt az első pár hét, csak a túlságos szeretgetést, babusgatást kihasználja a kicsi lány. Hát nem is tom, azért az a kemény 5 hét korkülönbség szerintem túl sok! :lol: De bánja fene, ilyen szép pasit úgy sem talál minden bokorban! :wink:

Kolibri!

Jaj de tecc ez a BMV. 8) Hol tartotok? Szent a béke?

Sleepin!

Reméltem, hogy nem kell magyarázkodnom iwiwen! :wink: Hú, de szép súlya van Bendének! Ez a huzogatós dolog úgy bosszant. Én anyámra hallgattam és huzogattam a kezdetektől, nem is volt gond! Szegényke! Szerintem mássz rá apjukodra! :P

Pompom!

Drukkolok péntekre! Ne légy már ennyire nega, csak hat valamit az antibogyó!

Bogáncs!

Ha már megfordult a fejedben a kistesó gondolta, készen állsz rá! :wink: Én gondolni sem merek ilyenre, most teljes az életem! Jó lenne ha így is maradna ez, mert nem vállalhatok többet!

Köszönjük a jány dicséretet, tényleg szép :oops: , pedig nagyon kritikus szemmel nézem és a kép nem is adja vissza igazán, mert nincs is ekkora feje élőben! :lol: Viszont tényleg anyja, aminek külön örülök, mert a fijú meg apja, de ez így is van rendjén!

Rendszer. Így leírva tényleg annak tűnik! :lol: Bár tudtam előre, ha leírok valamit tuti nem úgy lesz utána! Ahogy letettem itt a lantot, ded felébredt és reggel fél 9-ig, mint egy tipikus hisztis gyerek. Ha kiesett a cici a szájából rugkapált, hadonászott, karmolta magát és üvöltött! 6 órán keresztül cicizett, néha azért szopizott is kicsit! Hu de durva volt, de ezt is túléltük. Fura volt már nekem nappal is, mert nem osztogatta a mosolyokat és nem is dumált annyit! Mára viszont visszakaptuk őt, végre a régi! Kisgyermekes anyukák nyugtassatok meg, hogy nálatok is van ilyen. Lelkiszemeim elött láttam, ahogy egy év múlva nyílvános helyen földhöz csapkodja magát! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Viszem a leányzót valami LCizé számítógépes vizsgára.... 9000. :shock:

Gröni :)
Szavadon fogunk!!!! Forralt bor már nem lesz, de fagyi az jöhet! :wink:
Műtéten túl vagyok, dec. 2-án megvolt. Az én seben gyönyörű, nem is találom a köldökömben! :)
Macseknak meg állandósult tüzelése volt, (...ahogy Vicus dokinéni is megmondta :wink: ), ki kellett venni a petefészkeit. Csak a sebe nem gyógyul.... :?

Bogáncs :)
Igen, gyurok még, wazze! :lol: Erősítem lábacskáimat a síelésre!

Sleepin :)
Megyek blogot nézni!

Ticsi :)
Asszem, nekem mákom van a hasammal. Bezzeg a combom! :shock:

Kukac :)
Egy pillanatig sem haragudtam! :D :D Lányom majdnem Dóri lett. (Csak nem jó a tóthoz....)

Kata :)
Iskolai síelés, megyünk negyvenen, de családdal. Na jó, diákok is jönnek, de mivel én nem vagyok síoktató, csak élvezkedni fogok! A pályán, természetesen! :lol: :lol: Macsek a nagymami gongjaira lesz bízva. Átjön naponta etetni, itatni, almolni....

Zsu :)
Beindulnak az események! Drukk!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fenci :)
Frankó. Szilveszter éjjel is borzalom volt vezetni.....

Na, idő van.
Kép

KépKép
zapáné
 
 


szisztok! MEGGYÜTTÜNK!! hiányoztatok nagyon!később irok! :)

KépKép
dike
 
 


Hali!

Kata :D

:lol:

Bogáncs :D

Tegnap 13-a volt. Páromnak 25-én lesz a névnapja. Febr.19-én az én névnapom. Úgyhogy sikerülnie kell! :wink:

Gröni :D

:lol:

Dike :D

Hali! Milyen volt?

Gyugyi :D

Lánykádnak egy kalappal.

Megyek dolgozni, aztán ma vmikor szólok a főnökömnek mit mondott a doki. Februárban úgy néz ki végig táppénzen leszek. Már alig várom. :lol: 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


szijjja dike
kérünk fotokat! látom, mingyá pé :lol:

sleepin
ha most van nyák, akkor most van pé. elvileg. :roll:

zsu
hehe, látom, feltetted a szerebcse-vonalzót! neked is legyen eredményes :lol:

gröni
K. Katalin vagyok, a klubban is benne. Földhöz csapkodás: naigen. Davi a pici kockára akarta rátenni a nagyot, a kólás üvegbe bepréselni a duplo kockát, ha nem sikerült, eldobta a kockát, magát ,meg fejjel a föld felé levágta. aztán sirt, hogy fáj az orra :shock: na, erről leszokott 2 hét alatt, gondolom rájött, hogy szívás :wink: nyáron még én is lelki nyugalommal figyeltem a más gyerke hisztijhét, hogy de jó, nekünk még nincs ilyen. na, majd most nyáron. de már vastagodnak az idegeim, asszem nem fogok vele foglalkozni, majd lenyugszik, ez van. a beszólásokra meg nem leszek kiváncsi :evil: legalább lesz min mozizniuk a nyanyáknak meg az okos gyerek nélküli cicababáknak.

zsófi
na most beleszólok abba, amihez közöm sincs, de ne haragudj meg érte. Szóval ez a Málna név... sztem 2 évesen tök cuki, de gondolj bele, hogy ha a diplomájához szólitják, x.Málna átveheti a diplomáját, esetleg ö is a nyomdokaidba lép, és sztárügyvéd lesz: dr.x Málna nyilatkozik. Meg az unokák mennek a Málna mamához... nemtom, vannak nevek, amik felnöttnek nem annyira állnak jól. de ez csak az én véleményem, tudom, hogy nem ez a döntő. és tényleg ne haragudj meg érte :oops:

mofly
kezdetek?

gaby
Máté is mozgolódik?

fenci
10 hét múlva már te leszel mindennapos kismami :lol: de jó is lesz majd a házban! nyugi, kert:) kééépet róla, akár most is:)

vicus
van egy kedvenc lánynevem: Orália. ne röhögjetek, benne van az utónévkönyvben. vagány, nem?
Vendég
 


Kata!

Msot villám gyorsan, de nem tom kihagyni!

A mit Zósfinak írtál a Málnáról, az az én nevemre is igaz, pedig ez már nem annyira szokatlan...
Viszont utána a kedvenc lányneved leírásánál kitört belőlem a röhögés!

Csak olvasdd fel ugyanazt magadnak, amit Zsófinak leírtál a kedvenc lánynevedet helyettesítve be! Azé az utónévkönyvek tudnak vmit! :D

Bocsi de dőlök a röhögéstől!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ugye te sem haragszol meg, ha megjegyeztem!
Vagy lehet poénnak gondoltad? "Kedvenc" lánynév? Akkor félreértettem...akkor elnézést!

Kép
ticsimû
 
 


Kata :D

Tegnap 13-a volt, azért lóhere, meg Mami tanácsát is megfogadtam. :wink: 8)
Úgyis ikreket szeretnénk. :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!


Gabyval mi lehet???? :shock:
Vendég
 


Szép napot! :lol:

itt esik ez a ronda ónos eső...ki se merem tenni a lábam a kertbe... :shock: a kutyikon is jót röhögtem ahogy csúszkáltak a teraszon, pedig nekik 4 lábuk van :lol:
de azért a galambokat vhogy meg kéne itatnom, csak ahhoz fel kell állni egy sámlira :roll:

Fenci!
azok a fránya lepények :twisted: ha császár akkor császár :P a lényeg a pihi 8)

Kukac!
ügyes vagy, csak így tovább és gratula a 2 hónaphoz :D

Zsu!
nagyon klassz h így felpörögtek az események :P , tudod h ez a vonalzó ikreket hoz :lol: (nekem is ilyet kellett volna csinálnom :( )

Gröni, Ticsi!
olyan jó h van időtök ránk is a babák mellett :D

Viki!
már bele is vágtok??????hihi, lehet jönni fog a kistesó(k) mint gyorsvonat :wink:

Gaby???????????
Mofly????????
Ditke?????????
Krisz?????????
Suzy??????????
Mamika???????????
Princzike????????

Pompon!
drukk apához és a gumimentes kexhez :P

Gyugyi!
elhalt bőr???????????fekete????????????
mivel ecseteled???????????és mi az h nyalhatja??????? :shock: :twisted:
nem akarok beleszólni ám..... :oops: na, asszam írok inkább privit :lol:

Kata!
a kórházba mész a Cs-hez beutalóért?????
aztán genetikai uhu, sztem már látni fogják az ivarát :D

nekem egyelőre nincs csík a hasamon, meg máshol se....vagy a narancsbőr a fenekemen annak számt? :shock: :lol: :oops:
szal azért, mert eleve én is malacként kezdtem a babásodást :oops: :(

Gyugyi!
mennyit kell bicajozni, h érjen is valamit??????? :roll:

Dike!
szia, gyere és mesélj+tegyél képeket :lol:
Vendég
 


Vicus :D

A legközelebbihez majd ilyet készítesz. :wink: És jöhetnek az ikrek. :wink:

Képzeld a kutyusunk nagylány lett. Most nagyon vigyázunk rá, nehogy kiskutyusai legyenek. Azért még csak májusban lesz 1 éves. 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu!
jujj, akartam is ezt neked már írni, h védekezzetek, mert már az első tüzelésnél bekaphatja a legyet!!!!!! :lol: :lol: :lol:
de ne tüzelőbugyival, mert az max.a vércseppeket fogja föl....:
magas kerítés, villanypásztor, vasvilla:ez az udvarlók ellen :D
de nehogy adass vmi fogamzásgátlót, mert azt nem ajánlatos az elsőnél(sztem később se) :roll:

Kép :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gyugyi :D Jók lettek a matek félévik mert jó a tanítónéni! :wink:

Zsu :D Ezek szuper lombik hírek! Most tuti sikerülni fog! :P Majd együtt lógunk februárban ha akkor is itthon leszek! :wink:

Kata :D Óvatos légy ma az utazásnál! Orália, ez jó! :lol: :lol:

Kukac :D Gratu az 5-öshöz! :wink: A lepényeket kérded? Hát örültem volna ha azt mondja a szonográfus hogy szépen távolodnak a méhszájtól, de nem. Szóval lehetne jobb is. :roll:

Ticsi :D Neked repedt a pocid?? :roll: Nekem még ok egyenlőre, kenegetem naponta. :oops:

Sleepin :D Akkor lehet hogy 2 hét múlva fog megjönni??? :roll: De ha elkapod apát, akkor megint egy ideig nem! 8) :oops: :lol:

Bogáncs :D Állítólag az ország déli részén durva a csúszásveszély. :oops:

Grönikém :D Te vagy a fekvésben a példaképem! :wink:

Dike :D Mesélj milyen volt és képeket is várunk! :wink:

Vicus :D Vazze a galambok kibírják míg apjukod hazaér, ne akrobatikázz, nehogy megcsússz! :oops: :roll:
fenci
 
 


ticsi
a kedvencet irónikusan írtam 8) az Oráliára
a te neved is fura felnőttnek? sztem nem. de nem akarok vitát szítani a nevekkel :oops:

vicus, zsu
na, gyönyörű. ti mit meg nem tesztek a babáért, a kutytól meg sajnáljátok :D :wink:

vicus
ja, cs aszonta mult héten, bent lesz a krohézban, mehetek a beutaloért. oszt bent se volt, nem is mondta nekem. még jo, hogy másik doki irt beutalot, nem mentem hiába :shock:

fenci
végülis anyu jött bisszal, én mentem busszal, igy is majdnem dobtam egy fenekest. a röntgennél jo hosszu volt a sor. eredményem 1 hét mulva lesz meg.
parancsolj azoknak a lepényeknek, hohy jol viselkedjenek!

princzike IR-es, vmelyik másik topikban olvastam.
Vendég
 


na neeee irtam egy regényt és eltűnt váááááááááá

KépKép
dike
 
 


Kata
Dehogy szítasz vitát!
Én anno belegondoltam magamba, hogy hogy hangzok, mint néni...borzalmas volt a fülemnek. AMióta a szomszéd kislánya alkalmazza is, annak ellenére hogy többször szóltam tegezzen, még rosszabbul hangzik, pláne, mikor úgy monjda, "Csókolom A... néni!"
Uramatyám...de nem baj, már csak 5 év és felveszem a keresztnevemet! És akkor lehet Ilonázni! No azt legalább lehet becézni! :D

Vicus
Galambok is kibírják egy napig szomjan! Nehogy felállj vmire!!!!!!!!!!!!
Időnk? Perceink! De igyexünk!

Fenci
Lepény elmozdításásra sajnos semmi ötletem sincs, nekem is lent volt, aztán mondta a doki, pihenjek...hát Árpi mellett ezt nem tudtam, de szerencsére a végére 2 cmvel a méhszáj fölé ment, nem sok, de elég volt a szüléshez!
Egyébként vicces, hogy az a vidéki orvos, 28 hetesen a 4d-n azt mondta hátul van a lepény, aztán a 31 hetes 4dn már egyértelműen elől volt, és a dokim szerint is...hogy egyesek hun vették a diplomájukat! Ecseri?

Hiányzók sorolása! Popsiporolással egybekötött!

Zsu
Milyen protokoll lesz? Vagy tudnom kéne az alsó kiírás alapján? Vagy a fogigátlós az long?

Kép
ticsimû
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?