Új privát üzeneted érkezett!

Basszus! :oops: Tudtam,hogy elfelejtek vmit. :oops:

Tavi :D

A lányodnak is BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Bekukk......

Forog a gyomrom...... (Nem a piától! :? )

Varratszedés..... Hát varratok maradtak. Ecsetelünk. Nem részletezem. Én, kezét fogva, az ájulás határán. Remegő térdek, lucskos hideg veríték, tarkózsibbadás, hányinger,szédülés.... ahogy lenni kell. Az utolsó pillanatban végzett, mielőtt tényleg összecsuklom. Aztán lerogytam a földre és felmostak. :roll:

Most meg főznöm kéne. :?

Összekaparom magam és jövök bővebben.

Szülinaposoknak sok pusssz!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Napot!

Gyugyi még kaparod magad?

Vissazolvastam, de egyelőre gyors dobok képeket, aztán írok, mert mintha kelne a nyakigszartam magam álmomban gyerekem...

Kép
a csupaágy szoba
Kép
már javulóban a szemfestés
Kép
a nappapától kapott zsiráfé a mindigmosoly

Kép
ticsimû
 
 

 
 

Hali!

Gyugyi

Én ezt most nem értem. Milyen varratszedés? Kinek? Ezért mostak fel téged? Mi van? :shock:

Ticsi

Nagyon cupi így a szoba. 8) Árpinak hihetetlen szemei vannak!Annyira szép!Irigy-irigy, nekem is kell egy ilyen kicsávó.A szemével mi történt?
Árpi pedig micsoda csupa mosoly. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kaptam 10 percet a fiúktól.

Tegnap fél órája pókereztek külön gépen, mire rájöttek, hogy egy asztalnál ülnek! :lol: :lol:

Zsu :)
Macseknak lett volna varratszedés. :lol: De olyan csúnya a sebe, hogy nem vették ki, csak lepucolták. Na, ekkor lettem én rosszul.... Kép

Ticsi :)
Jó a szoba! :lol: Panelban nehéz lenne megcsinálni! :wink:
Kölkök meg csudaszépek!

Pimcsi :)
Kép

Pompom :) Kolibri :)
Keressetek meg iwiw-en!!

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

jövő héten csütörtökre kaptam időpontot a dokihoz.remélem minden rendben lesz.novemberben kicsit megijesztettek mert azt mondták lehet hogy van egy ciszta a bal oldalon is,de lehet hogy csak a műtét utáni vér nem szívódott fel.kíváncsi vagyok,de félek is.


Szeretnélek Benneteket megtalálni iwiwen.már haladok...ketten már megvagytok. :-)

Mennem kell mert hűtőolvasztás közben írok.

Vigyázzatok magatokra.puszi.
Vendég
 


Helló!

Csak bejelentkezek, megyek aluszni, holnap gyüvök!
Mindenkinek jó éjt!!

Kép
Vendég
 


Hali! :lol:

én írtam du, nem tom hova lett :evil: :roll:

Gyugyi!
én mondtam, h elég csúnya....akkor gondolom, gallér marad :? kitartás! :D
ja, és mér néztél oda, ha nem bírod?????már én is hívtam mentőt tulajhoz, akkorát koppant a feje, hogy ihaj :lol: :roll:

Lili!
drukk jövőhétre!feltétlen gyere majd a hírekkel! 8)

Pimcsi!
üdv itt és mihamarabbi babásodást! :D

Ticsi!
klassz a csupaágy szoba!a fiúk meg irtó helyesek :P

Zsu!
remélem ma este bepótoljátok :lol: te fogyózol, hacsak salival eszed a husit? :roll:

Lamásza???????????????????????????????????? :?:

Szép estét mindenkinek :wink:

Kép
Vendég
 


Lassan én is lefekszem.

Lami :)
Buli volt tegnap, hogy ilyen fáradt vagy? :lol:

Vicuska :)
Ja, gallér marad. :? Már nem duzzog miatta. Megtanult vele kaksizni is, anélkül, hogy belegyalogolna a produktumba! :lol: :lol: Ecsetelünk. Bele volt ragadva valami trutty a sebébe..... Na, nem részletezem, mert megint rosszul leszek!!! :lol: :lol: Doki úgy megijedt tőlem, hogy nem is kellett fizetni! :lol: :lol:
Jó ez a tekis kép, kedvet kaptam! :wink:

Lili :)
Keress a klubban! Ott van mindenki! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Hali!

Becsíptem. :oops: Kicsit sokfélét ittam,mert ma munkahelyi vacsi volt a főnökék. 8) (változnak az idők :lol: ) Ja és degeszre ettem magam.

Vicus :D

Nem fogyózom, én alapból nagyon szeretem a salátákat és gyümölcsöket. Persze ez nem látszik rajtam. :roll:

Na megyek elteszem inkább magam holnapra,mert összemosódnak a betűk néha. :oops: :roll:
Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hi!

Köszönjük mégegyszer! :D

Megvolt a buli! Gyermekem annyira jófiú, hogy nem volt hajlandó sajátkézzel enni a tortáját. :D Csak bögdöste az ujjával... Láttatok már ilyet? :D majd blogba részletesen írok meg teszek képet, videot, szólok, ha kész! :D

Nagyon fura belegondolni, hogy babából kisgyermek lett... Nem hónapos már, hanem éves... :)

Gyugyi, 2 dolog jutott eszembe, ahogy olvastalak. 1. Amikor a kisebbik kutyámmal jártam napi 2szer (kézben vittem) állatorvoshoz, parvos volt (meggyógyult) és először be akarták kötni az infúziót és nem volt szinte vérkeringése, beleszúrták a kanült a vénájába, és csöpögött a vér, ahelyett, hogy ömlött volna (bocs a részletes beszámolóért) na ekkor kellett engem felmosni... kikísértek a váróba... 2. A nagyobbiknak kb. 1 éve volt hasi műtétje, mondta a doki, ne nagyon mozogjon (kössz, 60-70 kg-s malamutról beszélünk) noszóval persze hogy felszakadt a seb, fecskendővel kellett egy pici lukon fertőtlenítőt nyomni a hasába, majd kinyomni... :? Hát igen, az ember bármire képes az állataiért is (legalább is a normálisabbik...) Remélem hamar meggyógyul a macs! :)

Most megyek aludni! Gyerek most dőlt ki... :shock:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kép


Csak egy pillanatra benéztem...


Az ajándékok egy része.
Vendég
 


Jó reggelt!

Iwiw-re tettem képeket, ott meg tudjátok nézni!
Aki még nem ismerősöm, légyszi jelöljön be!
Pld. Kolibri, Pompom, Sleepin...asszem, Ti nem vagytok meg nekem ismerősnek.
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Sleepen :)
Akkor tudod, miről beszélek! :lol: :lol:
Most tényleg olyan, mintha 3 gyerekem lenne! :wink: Már két napja velem alszik! Illetve ő alszik, én meg nyomorgok! :lol: :lol: Csak meg ne szoptassam félálomban!
Kép

Szólj, ha készen van a blog, megyek kukkolni! :D

Zsu :)
Macskajaj? :wink:

Tavi :)
De szép!!! Jól látom, csokik vannak a csokorba kötve? Mit szólt az ajándéknak? tetszett neki?
Nagykorú a lányod!!!! :shock: :D :D Milyen érzés? :)

KépKép
zapáné
 
 


Fura érzés, de jó!

Igen, Raffaellók vannak a csokorban!:-)
Vendég
 


Reggelt!

Van egy kis elmaradásom!!

Sleepin! Bendének!
Kép

Tavika! Nagylányodnak is!!
Kép
Bár ez nem olyan szép mint a tietek!

És ezt is a nagylányodnak!!!!
Kép


Ticsi!
Tüneményesek ezek a gyerkőcök!!!!!!

Vicuska !!!!!!
Itt vagyok!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyugyi!
Nem volt buli, már egy hete nem ittam! :shock: :shock: :shock: Lehet ez a baj!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)
Vendég
 


Köszi Lami! :-)

Én nem tudom megnyitni iwiw-en, amit feltettem... :cry:
Vendég
 


Tavika!

Nekem is szaraxik az iwiw!!!!
Vendég
 


Lami :)
Jó az avatarod!! :lol: :lol:
Egy hete? :shock: Tényleg ez lehet a bibi! :wink: :lol: :lol:
Mi ittunk, Zapának volt névnapja, kapott egy fincsi pezsit is!

Tavi :)
Megyek iwiw-re, megnézem, meg tudom-e nyitni a képeidet!

KépKép
zapáné
 
 


Tavi :)
Kicsiben kijöttek a képek, nagyban nem.... Adatátvitelt ír és nem történik semmi.

KépKép
zapáné
 
 


Én is így jártam...
Ha nem lesz jobb, megpróbálom újra feltenni...
Vendég
 


Tettem fel pár képet iwiw-re.... Az újakat én sem tudom nagyban megnézni.

KépKép
zapáné
 
 


Na megyek körmöshöz, majd gyüvök!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Zapáné!

milyen klubb?
Vendég
 


Lili :)
Privi megy! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Napot!

Ismét próbálkozok, hátha lesz pár szabad percem…

Pimcsi
A hormonproblémát miből állapoították meg? Volt vmi vérvétel? Én sose hallottam még erről a bogyóról…mit ír a papírja? Okos ötletem nincs, de ha nem volt vérvétel,vagy más vizsi, akkor sztem et az orvost is cseréld le…a női ciklust, és termékenységet marha könnyű paffra vágni!

Zsu
Jelentem szoba teljesítve…priviben megírom melyik biztosító képviselője jött ki pénteken hozzánk…ígérte küldi emilben is a dolgokat, ha megteszi elküldöm neked is!

Tüncsi
Próbálkozok privivel, ha a törpe engedi…

Tavika!
Lánykádnak is Bódog Cülinapot! Lemaradtam, de még a 8 napon belül vagyok! :D
Gyönyörű lett a torta!

Bogáncs!
Nyugi? Ezt a szót lassan kezdem nem ismerni! Sztem a kicsi kifejlesztette, hogy csak zajban tud aludni, amit a tesó generál, mert ha apjuk elaltatja az Árpit, Ádi felkel, és csitítgathatom, nehogy felébressze a nagyot…örök körforgás, és nem jutok sehová a dolgaimmal!

Pompom
Én úgy vagyok ezekkel a gyógyteákkal, hogy a cél érdekében bebeszélem magamnak, hogy milyen finom! Most az influ alatt, anyum azt mondta igyak kakukkfüvet a torkomra…hát elég markáns íze van, de remélem hatott, igaz sokat nem mertem, mert nem tudtam milyen íze lesz a tejnek! :D

Kata
Milyen energia? Én úgy érzem magam mint egy vénasszony, akinél kosz van, és rumli, és mocsok, mert nem képes rendet tartani maga körül…nem érzek energiát. Ha akkor ülnék ide, amikor már elmosogattam, felmostam, megfőztem, kivasaltam, elpakoltam, na akkor lennék igazán büszke, de sajna ez nem így van…ha elalszanak, élvezem a csendet, és hallgatom, ahogy a billnetyűzet kopog… :D

Zsu
Nagyon fini vacsi lehetett…Drukk a keddhez! Biztos jól lebarnult a bácsi, na majd péntkeken kifaggatom, hol csúszkált! :D
Kölcsönadom Árpit néhány…sztem perceket bírnál ki velére!
Képzeld apukája ment dolgozni hajnalban, és meghallotta, hogy nyílik a garázsajtó, ez pont az ő ágya alatt van, és szaladt az erkélyajtóhoz, hogy megnézze, leugrott az ágyról, megcsúszott az apja által ott felejtett zoknin, nekiesett arccal a virágot tartó bárszék fellépőjének, ami vas…én azt hittem a homlokát ütötte meg, mert azt fogta, e aztán pár óra múlva a szeme dagadt fel, és azóta már jobb, kentem phenylbutazonnal…mert mindig rohanni kell vhová!

Sleepin
Várjuk a képeket! Az átélést nem tom, de biztos van benne vmi…
Ez a tortás cucc ismerős…Árpi is közölte a tortára, hogy nem ízlik…naddon jól esett!
Most dőlt ki? Na Bende se koránfekvő! Dettó mint Árpi…estére jön meg a kedve, biziklizni, gyurmázni, legózni, mikor mihez, és megy a balhé, ha apa, vagy anya már esetleg fáradtnak láccik! Gondoltam rá, hogy nem altatom el délben, de vazze 3körül magától dől ki, és utána meg már reménytelen, hogy korán feküdjön le!

Gyugyi
Már a leírtaktól is forog a gyomrom…most nem fotóztál? :D
Panelben elhiszem, én sose laktam panelben, de nagyon teccettek azok a hetek, amiket nagynénéméknél töltöttem Óváron nyaranta…Ők 11esek 4. emeletén laktak…részben irigyeltem uncsitesóimat, mert a baráti társaság házon belül volt, esőben, hóban, fagyban, én meg egyedül otthon gubbaszthattam, ha nem engedtek ki…

Lili
Kereslek iwiwen, és drukk a dokihoz…

Lamásza
Igyáááááááá!!!!!!!
Hadd kérdezzem meg, ha jól emlékszem msnen írtad anno, hogy nektek jártak a Walt Disney-s könyves cd-s cuccok, amit házhoz hoznak…jött most egy szórólap…milyenke ezek a könyvek? Hány laposak? Érdemes megrendelni? És amit küldenek hozzá? Gagyi, vagy használható sok ideig? Már ha sok időről lehet beszélni egy gyereknél? Köszi a válaszokat… bocsi, ha sok volt.

Na végigértem…
És csend van.
Varrni kéne, meg mosogatni, meg…fő se sorolom…tegnap akartam magunkról képet csinálni az Ádival, mert rólunk sose senki nem csinál…hát a gyerek szeme, mint 2 üveggolyó…hogy lehet így kifeszíteni?
Mingyá felteszem, ha sikerül…
Na elkiabáltam, nagylegény felkelt!
Akkor kép majd legközelebb! Cép napot!

Kép
ticsimû
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Csak bekukk a boltból.Dolgozom, párom tanul otthon.
Kicsit hulla fáradt vagyok...sok suli, magántanítvány, bolt stb.Másra tényleg nincs most időm.De ezt is túl kell élni.Párom herpesze végre elmúlt, az én bacilusaim sem maradtek szerdánál tovább...most már ideje lenne egy kis összebúlyásnak. :oops: Na majd...Hőt nem mérek...minek?...Egy hét múlva félidős uh.

Tegnap volt unokahugom Szofika 4.szülinapja...ott buliztunk tegnap. Előző nap a szomszédokkal volt lájtos esti csevej...nekünk jó fejek a mellettünk lévő szomszédok, a többiek zajosabbak valamivel...de ez a panel átka.

Kukac
Gratula a dobogó szvecskékhez!!! :D

Zsu
Hajrá lombik!!!

Ticsimű
Jó "kis" ágy!!! :lol:

Mami
Örülök, hogy a csemetéid ilyen kis "rendesek". :D Azért megkönnyítik az életeteket. :D

Gtünde
Úgy látom a te leányzód is tündi-bündi. :wink:

Na most ennyi...mindenkinek minden szépet és jót!!! :D
vizkriszisback
 
 


Kép
Nem szeret fotózkodni...ez a mosolyogj!-ra a válasza. :lol:
vizkriszisback
 
 


Ticsi!

Mi már lemondtuk, de 2 évig járt, a fiuk szerették, de már úgy felment az ára, hogy ettől nagyobb könyvet vettem nekik ennyi pénzért! Kb 50 oldalas lehet, és nem nagy alapú könyv!
Vendég
 


Kép
Ruben keresztfiunk élvezte a fotózást.Mondelt últ vagy 10 x, a vakunál felugrott, megnézte magát , jöt röhögött magán és leült mégyegyszer ...és mégegyszer. :lol:
vizkriszisback
 
 


Kicsit félregépeltem... :oops:
vizkriszisback
 
 


Hali!

Gyugyi :D

Nincs macskajaj, annyit azért nem ittam. :lol:
Szegény macsek.... Rá gondoltam a varratszedésnél,de nem mertem állítani. Képzeld a mi kicsi kutyusunk is nagylány lett. :shock: Hétfő óta vérzik. :roll:

Tavi :D

Nagyon szép ajándékokat kapott a lányod!Mégegyszer Boldog Szülinapot neki!

Sleepin :D

Majd én is meglesem hogy sikerült a buli Bendének!

Ticsi :D

Mit csodálkozol, rohanásból áll az élet, mi tudjuk csak igazán. :wink:
Majd várom az e-mailt.

Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Krisz :D

Gyönyörű szeme van mindkét gyerkőcnek!
Nektek is ilyet kívánok!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Krisz!
Szép mindkét gyerek!!!!

Fenci!
Azért voltam a jégen, tegnap jégkarnevál volt, kb. 3000 emberrel!!! :lol: Kell egy kis levegő!
Barna nem volt, szerintem csak túlreagáltam és az uh-tól lehetett, de jobb a biztonság.

Gyugyi!
Varratszedést sajnálom. :roll:

Mindenki másnak is puszi!

És képzeljétek elkezdett gömbölyödni a pocim! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


voltunk petivel szánkozni a jégen, korija nincs, mert a görkorit se veszi fel, pedig én szivesen koriznék vkivel. aptyuk itthin gyerekezett a kicsivel, ö se vesz fel semmi téli cuccot, mert hideg csuszik, és kemény. az unicum is hideg és csuszik, bezzeg az nem kemény neki :?

ticsi
hát, kisgyerekesnél rumli van, de máshogy csinálja az, akihez jár a bejáronö meg a babysitter. én Davi 1 éves kora ota nem vasalok, csak apa ingjeit, mert egyszerüen nincs idö vagy energia. eddig ugye lehetett mellette vasalni, mert nem jött oda, de hát amiota mászik... csak az etetöszék körül szoktam feltötölni a romokat (mindig megdicsérem magam, hogy csempe lett a falon), meg 2hetente porszivo :oops: nem csillog a lakás, de nem is vagyok mártir anya, hogy én bezzeg mennyit dolgozok. sztem jobb igy, a gyerekek többet kapnak belölem. apa se örülne, ha munka után lepasszolnám a kölköket, mert én berregnék a porszivoval. nem a tisztaság a lényeg, hanem hogy milyen türelmes vagy a gyerekekkel, és neked ez rí le, még ha nem is érzed. és a humoros felfogásod! :lol: wow

tavi
de szép ajándékok. lányodon nem fotoztad a nyakláncot?

gyugyi
ugye. máson nézni ugyanazt, ami veled is történt, milyen más! na, jön a félév, sok lesz a meló :(

zsofi
azta, elhiszem, dupla bébi hamarabb domborodik:)))) sutba a feszülös famrerral:)

krisz
akkor most jo elfoglaltak vagytok. párod mit tanul?

zsu
tartson ki az a jókedv jó sokáig! ugyis meglesz rá az okod pár hét mulva:)))
Vendég
 


Sziasztok csajok! :D

Most csak gyorsan...

Sleepin :D Ez jó, csak piszkálta a törpe a tortát?? 8) :lol: Én bevállalok egy szeletet!! :lol: :lol: :lol:

Kukac :D Pont erre gondoltam, hogy hamar fogsz gömbölyödni! Ne feledd megörökíteni és megosztani velünk! :P

Gaby :D Hogy vagy?? Már jobban?? :roll:

Gyugyi :D Gondolom a Sleepin féle történet hasonló érzéseket keltett benned mint a te macsekod varratszedése... :lol: :lol: jobbulást neki!

Tavi :D NAGYON GYÖNYÖRŰŰŰŰ TORTA! :wink:

Ticsi :D Édesek a manók és szuper az ágy! :wink:

Krisz :D Aranyosak a gyerkőcök!

Pimcsi :D Üdv köztünk és mielőbbi babásodást! :wink:

Pompom :D Én nagyon utáltam a cickafark teát, tablettában szedtem. Jó, hogy neked ízlik! :wink: Nem érzem hogy alacsony a cukrom, hacsak nem az édességkívánásom a jele! 8) :lol:

Pussz mindenkinek!
fenci
 
 


Kata :D Akartam kérdezni, hogy név ötletetek van már? Kérünk szépen pocakképet is! :wink:
fenci
 
 


Gyugyi, jobbulást a macseknak! Akkor sem kellemes látvány(érzés) a varratszedés, ha minden rendben a sebbel.. hát még ha gyulladt is... szegényke. :?

Ticsi, ez a bebeszélés jó. :) Én is igyekszem elhitetni magammal hogy minden finom, ami használ, viszont a kamillateáról senki sem tudna meggyőzni, hogy az iható. :roll:

Krisz, nagyon helyes az unokahugi! :)
Vendég
 


fenci
ja pocakfotóra már gondoltam, most eszembe is juttattad:)
Kép

ez vacsi után :oops: még a régi nadrágom jó, bár azt szülés után vettem, szóval az se 32-es méret :D
nevek: még előző kölkökről maradt az Ági és a Tamás (Dávid ugye Petitől kapta a nevét :wink: ). A fiú még változhat, nekem tetszik más is, de egyedül vagyok a tetszéssel. A Tamás az, amelyik mind2nek tetszik.
Vendég
 


Kata :D Nagyon szép nevek! :wink: Nálunk is mondta párom valamelyik nap, hogy lapozzuk azért körbe a neveket hogy tuti biztosak legyünk benne, hogy a Márk a legjobban tetsző. 4 nevet szedtem össze: Márk, Erik, Áron, Kornél. Persze párocskámnak a Márkon kívül egyik sem tetszett.... :lol: :lol: Szóval asszem marad a Márk. :D Nagyon szépen kerekedik a pocid! :D
fenci
 
 


Szép estét csajok!

Nem sok időm van, asszem :roll: , de megpróbálok írni is ha már olvasgattam egy kicsit. Remélem nem hagyok ki senkit! :roll: :oops:

Zsófi!

Először is neked szeretnék.... Szívből gratulálok a két dobogó szivecskéhez! Igazán megérdemled, nagyon türelmesen vártál rájuk!

Tavika!

Lánykádnak és neked is gratulálok! Boldog szülinapot kívánok neki! Nagyon szép ajándékokat kapott!

Gyugyi!

Részvétem a macsek miatt! Szegényke és szegény te! Most így hirtelen nem is tom mi történt vele csak az jött le, hogy milyen utóhatása van egy műtétnek! Nagyon dögös vagy! Basszus, tényleg mint egy tinilány! :shock: :wink:

Susy, Vicky!


Asszem nektek még nem is gratuláltam! :oops: Gratulálok a kisfiúkhoz, nagyon szépek egytől-egyig! Vigyázzatok rájuk nagyon!

Fencike, Vicuska!

Olyan jó látni, hogy már itt tartotok! Nagyon ügyik vagytok! Fencike! Te még fekszel? Részvétem, ha igen, de már nincs sok hátra!

Tünci!

Jaj de ügyik vagytok, hogy éjjel alusztok! Irigy vagyok csöppet. Na de majd csak kialakul nálunk is egy rendszer. Bejelöllek vagy bejelőltelek iwiwen( most nem tom, mert állandóan kidob) vagyis nem én hanem a leányzó. Ha nem baj akkor a két leányzót is! De ha már itt tartunk, akkor én is bejelölöm őket!

Ticsi!

Szép a szoba. Nálunk is valami hasonló megoldás kéne. :roll: Annyira a szélén fekszek az ágynak, hogy teljesen kifeküdtem már a matrac szélét, semmi tartása sincs. Nagyon szépek a gyerekek! Árpi szemei valami csodásak!

Mami!

Nagyon édesek a babák. Tök jó, hogy ti is alusztok éjjel. Azért nem semmi, hogy a két gyerek ilyen összhangban van!

Kata!

Alakul a a pocid! De hol a vacsi? Mert a gyomrod lapi! Szép név a Tamás, nálunk is esélyes lett volna, ha nincs már egy a családban!

Sleepin!

Bendének boldogságos szülinapot kívánok!

jaj nekem mi volt még? :roll: :oops:


Na írok gyorsan magunkról, hátha eszembe jut addig....

Nálunk alvás nem nagyon van éjjel, illetve hajnalban. De nem panaszkodok, mert így is többet alszok, mint babásan. Akkor jobb esetben aludtam 1-1,5 órát, így azért a 2-3 megvan egésznapra. Kicsit már sok, de szerencsére hancurral, huncutkodással telik az ébren töltött idő. Bár Dóra azért alszik, viszont 2-3 óránként szopik, így arra a maradék 10 percre felesleges lefeküdnöm.... Szopik, altatom, fejek és szinte már el is ment az idő. A nappalok egész jók, bár ha fent van szinte csak velem van el. Viszont valamilyen rendszer már kezd kialakulni, asszem. Reggel gögicsélésre ébredünk, kurjongat, kiabál az állatkáival, addig a nagyot szépen elindítom suliba és csak utána kéri a tejcit, ez eltart nála kb 1 órát is, öröm hallgatni. Szóval vidáman indul a napunk. Ha itthon van az apja akkor apázik kicsit, majd elaltatom és délig alszik. Délután nem alszik két etetés közt, majd azután alszik 2 órát, utána megint ébren van fürdésig, aztán kaja és alvás valameddig,megint eszik aztán beájul.... és ezutána jön az engedd el a hajam. Fél kettőtől egészen fél ötig csak szopik és szopik és szopik. Időnként abbahagyja, akkor gagyog egy kicsit és jókat röhög, ha jön a kaki kicsit sirdogál. Aztán fél öttől alszik hol 7-ig, hol 8-ig. Ez az az idő mikor én is alszok. Pedig tudnék mellette, de akkor se kaja, se lecke a naggyal, se semmi. De bízom benne, hogy ő is, mint a nagy 4 hónaposan átalussza az éjszakát. Addig meg marad a kávé és a türelem, bár nem sok kell hozzá, mert igazán nincs vele sok gond. Karácsony körül volt gond a szelekkel, akkor kapott Espumisant, hol hatott, hol nem, ha majonézt ettem tök jól kakált, aztán kipróbáltuk az Infacolt, azóta nincs gond szerencsére! Nagyon ügyes egyébként, időnként hasra fordul, úgy is alszik, de érdekes, hogy csak az ágyában. Egész alvás alatt úton van, mikor eléri az ágy fej részét felébred, így mindig az ágy végébe teszem, de marhára kiszámolja, így sem alszik tovább, szinte percre pontosan ér oda! :lol: Asszem elég belőlem! :oops:

Zsu!

Nagyon szép ajándékot kaptatok! Mikor kezdtek? Vagy írtad? :oops:

Ditke!

Nagyon szomorú vagyok! :( Kérlek ne adjátok fel! Megértelek, de hidd el bánni fogod nagyon! Sikerülni fog meglátod!

Krisz!

Nagyon szépek a gyerkek! Tessék róluk mintát venni! Bár téged és párodat elnézve, nektek is csak szép gyerekeitek lehetnek!

Babára váró lányok, akiket kihagytam, mert nem tom hol tartanak, Lili, Pompom, Dike (akit kihagytam a felsorolásból, ne haragudjon :oops: ) nagyon drukkolok nektek is!

Engem is lehet jelőlni iwiwen, nemrég jelőlt vissza a klub, így már megtalálható vagyok ott is!

Egy kérdés. Nem baj, ha még nem mentem vissza dokihoz? Egyszerűen nem tom megoldani. Mennyire fontos a 6 hét? Bár arról már így iy úgy is lecsúsztam!

Na és a végére pár kép. Szinte egész nap ezt a mosolyt látom vagy ezt a beájulósat, persze a mi ágyunkban!


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gröni
 
 


Tünci!

Valamelyik mosolygós képet beteszed nekem a táblába? Ja és a nevét átírod Dórára? Maradtunk a sima Dóránál. Asszem még a lakhely hiányzik, oda írd be Győrt, léccike! Köszönöm.

Kép

Kép
gröni
 
 


Szijjja Gröni! :D

Jaj, de régen írtál! Csodálatosan szép Dóra baba ! :D
Sok puszi!
kolibri28
 
 


Suliból.......

Pálinkásat :!:
"Kávézós szmájli" :lol: :lol:

Gröni :) :)
"integetős szmájli"
De jó, hogy benéztél!!! Szépséges ez a kiscsaj!!! :D
Macsek ivartalanítva lett.......
Lakhely Győr? :D Ha elmúlnak a fagyok, talizhatnánk!!!! Ugye, Tavika??? :wink:

Pompom :) Kolibri :)
Visszaigazoltalak! :wink:

Kata :)
Tényleg szép nevek. Nekem is tecc.
Pocakod is szép!!!! Nekem alapból volt ekkora
:roll: De csak VOLT!!!!!! :lol:

Fenci :)
Laptetű? Nem vagy terhes, véletlenül? :lol:
Macsekot ma megint visszük.... előre félek. :roll:

Pestiek, hogy közlekedtek? Páros vagy páratlan? Gondolom, gyereksétáltatás is ugrik.

Vissza kell lapoznom......

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!

Én BMV- vel! :lol: Változatos a rendszám. :lol: De ezeknek nincs korlátozva. A mellékhatása a 2. foku fagyási sérüléseim, amiket most kezelek az irodában.
kolibri28
 
 


Kép

ez reggel éhesen
van különbség
Vendég
 


Hali!

Gröni :D :D :D :D :D :D

De jó, hogy írtál!!!! Húú, micsoda mosolygós lány Dóri. :D Azért úgy látom van rendszer a napjaitokban. :lol: Nagytesó mit szól a hugihoz?
Holnap tudom meg mikor kezdjük a szurikat.

Kata :D

Szép pocik(bár én nem látom most a különbséget, :oops: majd egymás mellé teszem a két képet és úgy megnézem.)
A nevek is szuperek. Melyik az a név, amellyel egyedül maradsz?

Mennem kell. Csók

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Gröni
Akkor mégiscsak uaz a lányaink neve. :) Rebeka kivételével. Mingyá nézem iwiw-et, tábli javítva!
gtünde
 
 


Sziasztok csajok!

Gröni :D De jó, hogy írtál! Gyönyörű Dóri! :D Azért úgy látom van már napirendetek és tuti egyre jobb lesz! Megyek mindjárt jelöllek iwiw-en! Szerintem azért a dokit ne hanyagold el, feltétlenül próbáld meg összehozni! :roll: :D

Gyugyi :D Vidd valamelyik gyerkőcöt az állatorvoshoz és Te ne menj be!!! 8) Hogy közlekedünk? Mi ma párommal sehogy, ő is páratlan én is az vok.... :evil: Legközelebb autóvásárlásnál már erre is figyelni kell hogy legyen ilyen is meg olyan is..... vazzz..... :evil: pedig ma akartam lepénykukucsra menni.... :(

Zsu :D Drukk a holnapi dokihoz! :wink:

Kolibri :D Igyááá egy jó forró teát! :P
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?