Új privát üzeneted érkezett!

Háj!!!!


Dike!
Basszus! De jól nézel ki!!!! :oops: :oops: :oops:

Zsófi minnyá itt a csütörtök!!! +++++++++++ Kűdesz egy sms-t???
Dógozni fogok, jól fog esni a jó hír!!!

Most ennyi, majd még irok, megyek aludni!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska :D

Köszi a hiányolást! Mennyit mért a védőnéni? Biztos jól láttátok?

Ticsi :D

Megkaptam a privit. :D Nagyon édes a kisasszony!

Gaby :D

De édes kutyus. :lol:

Húúú mi volt még?

Dike :D

Bejelöltél iwiw-en?

Kata :D

Január 13-án megyünk dokibácsihoz megbeszélni a szurikat, s pontos kezdést.Már nemsokára itt van a beülti is. 8)

Rólam:
Köszi, hogy mindenki drukkolt, ma megtörtént a nagy bejelentés a főnöknek. Nagyon jól fogadta, s azt kívánta,hogy sikerüljön nekünk.
Majd 13 után őt is bővebben tájékoztatom, úgy egyeztünk meg.
Úgyhogy állásom még "biztos". :lol:
Jók legyetek! Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicuska, a bazaltorgonákhoz mi úgy mentünk, hogy Tapolcáról indultunk, fel a Szent-György hegyre, és egyszer csak ott voltunk.Volt turistatérképünk, azon követtük az útvonalat.
Kb. 18 km-t gyalogoltunk összesen...
Vendég
 

 
 

Dike, megjelöltelek iwiw-en!
Meg másokat is! :wink:
Vendég
 


Kolibri! Köszönöm, aranyos vagy! Az az igazság, hogy igen, babára vágyó vagyok. Nem terveztük konkrétan, de most, hogy valami történik, és lehet, hogy babával kapcs., eljátszottam a gondolattal, hogy de jó is lenne....! Ma megint derékfájós-mensifájós reggelem volt, utánaolvastam több helyen, és kismamik tapasztaltak beágyazódáskor ilyesmi tüneteket. Semmiképp sem szeretném beleélni magam, mert nagyon rossz lenne csalódni.... De mégis annyira-annyira jó lenne!!! :)
kata777
 
 


Sziasztok!

Kata!

igen már minden vizsgálaton túl vagyunk.jó páron már többször is.

Gaby!

aranyos vagy köszönöm.mindenképpen jelezni fogok ha apa is egyetért velem kutyus témában.én nagyon szeretném.egyébként milyen áron mozognak ezek a kutyusok?

Kolibri!

ez már a második szuri lesz jövő héten.az elsőnél nagyon görcsösen erőltettük a dolgot,szerintem azért nem jött össze.most próbáljuk úgy felfogni,mintha nem is lenne szuri.hátha ez a taktika bejön.

Vicuska!

Már írni akartam hogy a Lilla nagyon szép név. (engem is így hívnak... :D :lol:

Dike!

én is fent vagyok iwiw-en.elküldöm neked.
Vendég
 


lili :) jelölj be! :)

kata777 én is úgy olvastam, h az ilyen a baba jele...drukkolok!!! :)

zsu! úgy hiszem téged megtaláltalak :)

lamásza :oops: köszi.

KépKép
dike
 
 


SZiasztok!

Dike :D

Úgy akartam kérdezni, hogy te jelöltél be az iwiw-en? Akkor visszajelöllek. Milyen versenyautó mellett vagy?

Dolgozom tovább, jók legyetek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Lili
mi 80ezerért vettük, szerintem mi 70-ért fogjuk adni :roll:

Zsu
na örülök, normális főnököd van :D

Gtünde
igen van mózes hozzá :P remélem majd jókat fog szundizni benne

tegnap este mocorgott a kicsi, apa rátette a kezét a pocimra és érezte :D

Kép
gaby25
 
 


zsu!ja, igen én...honda rallys... :)

KépKép
dike
 
 


lamásza
én már érdeklödtem dikénél a fotos iránt, aki rolam is tud ilyen dögös képeket késziteni majd :lol: hogy hozott anyagbol dolgozik? ja...

lmami
te fogytál, anyuci, az avatar képhez képest. leszijják az enerdzsit a cukik? :lol: éjszakáitok hogy állnak?

dike
azért a nagyon alacsony suly se tesz jot a babatervezésnek.
mi nem is akarunk vékonyak lenni, pont ezért, igaz csajok? :lol:

de komolyan, ha vki nagyon vékony, és most nem a divat szerint vékony, hanem normális értelemben, egészségileg, akkor a szervezet azt hiszi, veszélyhelyzet van, és nem vállaja be a babát a mama egsézsége rovására.

zsófi tanul?
ditke mizujs?
gyugyi eltünt :shock: vagy a macska ellopta az egeret :lol:

gtünde
nekünk is van céklaevös foto, megkeresem

ma 1 és 2 között jönnek redönyt szerelni, remélem Davkó addigra felkel
Vendég
 


Kép

ez Davkó márciusban
Vendég
 


Sziasztok!
èltjel! :lol: :lol:
Megvagyunk, csak hát idöm nem sok. Ha meg van akkor irok a kismamis topikba, mert ki tudjuk cserélni a tapasztalatokat, nekem is sokszor van problémám. :oops:

Azért olvaslak benneteket, csak már reagálni nincs energiám.

Vinzent növöget, hétfön voltunk dokinál. Minden rendben már 3650 gr , hazajövetelkor 2660 volt. Tejcsi van, sokat szopizik. Èjszakák még nem az igaziak, viszont tegnap megvolt az elsö átaludt éjjel!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Hihetetlen 12-töl hajnal 5-ig aludt, na meg mi is!!! :D Jó lenne ha így maradna. :wink:
Jövöhéten jön hugom és anyukám egy hétre látogatóba! :P

Tavirózsa!
Köszi a jelölést iwiw-en!

Kata!
Èdes nagyon a kicsi fiú!! :D

Tünde!
Vinzent is megtalálta már a hüvelykujját, igaz ritkán veszi be!! :lol:

GYugyi!
Jobbulást a cicádnak, látom nem volt egyszerü!!

Vicky!
Nagyon édes Levi baba! Szerencséd,hogy ilyen nyugodtka! :wink:

Vicuska!
Klassz helyen voltatok!Ja és köszi a hiányolást!
Sokat híztál? Majd lemegy szülés után nyugi. Bár rajtam még van 5 kiló a 12-böl...:oops: :oops:

Mindenkit puszilok, mennek a drukkok kinek mihez kell! :P
susy75
 
 


Suzy!!! Nagyon örülök, hogy így alakult az éjszakátok!!!! Még sok sok ilyet!!! :D

Dike, tényleg nem semmi csaj vagy! :D Gondolom modell is... :)

Hát lehet vékonyan sem könnyű teherbe esni (bár szerintem ez inkább már az anorexia-típusokra igaz), de hízni sem könnyű... Tudom hülyén hangzik, de úgy nem lehet hízni, hogy zabál az ember, mert persze jönnek fel a kilók a seggre meg a combra. De attól unbolck nem lesz nagyobb darab az ember. Inkább erősödni kell (legalább is én azt szeretnék -gyúrni, mint Gyugyi! :lol: ).

Főznöm kéne, de nincs kedvem... :roll: :?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

Árpi meglátta Bendét, és aszongya anyaaaaaaaa babaaaaaaaaaaaaa hihihihihi
Szal tecc!

:D

Kép
ticsimû
 
 


Gyugyi :D Ápdétnorbis cuccokat (IS) szeressem. :lol:

Ticsi :D Mióta nem hízott a kicsi? :roll:

Kukac :D Mosmááá megint hízott a jég. Hogy vagy? Vuk ott van még minden reggel továbbra is? :roll:

Dike :D Lecke feladva, majd megnézem. :wink: Jelöltelek iwiw-en. :wink:

Gaby :D Ez zabálnivaló kutyus. :wink: Mekkorára nő?? Én nem vok fajtaismerő... :oops: Tök jól néz ki a kocsi amit vettetek és az ára is jó nagyon! :wink:

Tavika :D Gyönyörűek a képeitek! :wink:

Lili :D Choragon szurit többen kaptunk már, hajrá! :wink:

Kata :D UH-n mi volt??? Jelöltelek iwiw-en! :wink:

Zsu :D Ez szuper hogy ilyen rendin áll a főnököd a lombikhoz! :P Üzenem neki hogy ez lesz az uccsó mert ez sikerülni fog!!! :wink:

Susy :D Szuper, hogy végre átaludta Vinzent az éjszakát, csak így tovább! :wink:

Tegnap volt nálunk is háztűznézőben a védőnő, jól eldumcsiztunk. Nekem többet már nem kell mennem, azt mondta majd ő jön hogy ne kelljen felkelnem. :wink:
Tudjátok írtam már hogy már egy néhány hete előfordul hogy előtej jön a cicimből. Tegnap reggel meg arra ébredtem hogy a bal mellemnél egy véres folt volt a hálóingemen... :oops: :shock: Aztán kérdeztem védőnőt, aszonta figyeljem és beszéljek a dokival. Ma hajnalben kimentem wc-re és látom hogy bal mellemnél ismét barnás folt, de már diónyi méretű. Pisi és visszaalvás. Reggel már a jobb mellemnél is volt egy pici pötty... :? Na mondom mááá megint vmi új amit még sosem hallottam... Fájni nem fáj semmi. Felhívtam a dokkert, aszonta nyugodjak meg mert előfordul h alvadt vér jön a mellekből szülés előtt... :shock: :oops: :roll: Szóval most akkor megnyugodtam. :wink: Hogy mindig van vmi hülyeség..... :evil: :?

Mindenkinek puszi!
fenci
 
 


Halihó!

Kata :D

Én is jelöltelek. :D Nagyon édes Davi. Úgy látom ízlett neki a cékla. :wink:

Fenci :D

Te szegény, mindig jön valami. :( A franc vinné el. Nyugi-nyugi. Vendégek még sokat járnak? Aranyos a védőnéni, hogy most már ő megy.Én is utoljára szeretném a lombikot. :wink:

Suzy :D

De jó, kezd rendeződni az éjszakátok. Sok hasonlót kívánok.

Vicuska :D

Merre vagy?

Zsófi :D

Még tanulsz, vagy most vizsgázol?

Megyek dolgozom tovább, jók legyetek!Este nem biztos,hogy jövök. Lehet meghívom apát vacsizni vhova, ha eljön velem. Olyan jó kedvem van most. :lol:
Puszi

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Kolibri, úgy legyen! Mármint a gurulás a fal alá. :)

Vicus, naná hogy jó lesz a 2010-es baba is. :) Nagyjából 13 éves korom óta szeretnék anya lenni, ha ennyi időt kibírtam, tudok még várni egy kicsit. :)

Fenci, ez a véres-barnás dolog nem hangzik túl jól, de örülök hogy a doki megnyugtatott.

Látom nagy iwiwezés megy itt, én is jelölgetek majd. :)
Vendég
 


Zsu

Én is nagyon örülök! Egyetek vmi naddon finit!
Főnököd meg nagyon rendi!

Fenci

Sztem kb 1 hete...de lehet több is? Majd történik vmi...addig nem aggódok, míg nem fogy!

Kép
ticsimû
 
 


Én is jelöltem iwiwen...de még nem mindenkit!

Kép
ticsimû
 
 


Halihó! :lol:

Suzy!
jó h jelentkeztél!többet foglak hiányolni 8) örülök h Vinzentnek jobb az alvókája :D

Tavika!
hű, annyit én nem tudok gyalogolni...lóháton nem lehet? :roll: :lol:

Kata!
Davinak mi is az igazi neve?aranyos a kép :lol:
jössz fotóval uhussal? 8)

Kolibri!
klassz h haladtok a házzal :wink:
lehet csak erre vár a babucid :wink:

Dike!
febr.végét olvastam...ez már jobban hangzik :P

Zsu!
ó fej a főnököd!drukk, meg jó vacsit :wink:

Tünde!
Dóriról is kérünk friss képeket! :D

na meg Vinzentről is! :D

Mami is jól behavazott biztos, meg Vicky is!

Ditke??????????????????????????

Fenci!
hogy veled mik nem történnek? :shock: :D

Sleepin!
ti most már gyúrtok a tesóra vagy csak amúgy akarsz gyúrni? :lol:

vettem ma Norbis fagyit(update 1, hihetetlen! :shock: ), puffasztott rizst, Béres Alexandrás tésztát, Norbis joghurtot..... :roll:
mindyjárt felugrok egy kicsit a szobabringára is :shock: :wink:
Vendég
 


Zsu :D Nagyon irigyellek a vacsi miatt, olyan sokszor eszembe jut, hogy úúúgy elmennék apával kettecskén vacsizni, de erre egy jó ideig még nem kerülhet sor.... :oops: Jó étvágyat! Hova mentek? :P Örülök, hogy jó a kedved! :wink:

Ticsi :D Én nem aggódnék a helyedben! A lényeg hogy ne fogyjon! Ha eszik rendesen, baj biztosan nincs! :wink:
fenci
 
 


Vicus :D Na csak óvatosan avval a diétával!!! :wink: Norbis joghurt egész fini, fagyit még nem ettem. Hízlalni az is hízlal csak nem annyira. :oops:
Ja én is erre gondoltam, hogy biztos ez a sok hülyeség azért történik velem, mert ezekről még nem olvastam itt a topikban és hát a nőgyogyis diplomáhooo ez is kell biztos. :lol: :lol: Párom is meg volt lepődve hogy a topikban ilyenről még nem is olvastam? :shock: Pedig itt lógok már 2 éve.... 8) :lol: :lol: Mikor mész legközelebb dokihoz?? :roll:
fenci
 
 


Sziasztok!

Tanulok, de a holnapi vizsgám elhalasztottam, hogy ne kelljen rohannom.

Izgulok a holnapi uhu miatt, 2-kor lesz! Szorítsatok!

Puszi mindenkinek!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Még én is élek, bocsi hogy nem jövök gyakrabban!!!!! :wink: :oops:

Nagy puszi mindenkinek!!!!!!

Zsófikám még neked nem gratuláltam az ikrekhez, most megteszem!!!!! :wink: Gratulálok, boldog pocaknövesztgetést!!!!!

Én is vagyok iwiwen a "klubbunkban" benne vagyok, nem nehéz rámismerni!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Fenci!
nőgyógyis diploma..hihihi :lol: erre gyúrsz? :lol:
sztem minden hízlal, amit megeszel....csak az a baj, h mióta babás vagyok, folyton ég a gyomrom, és éhes vagyok.... :roll:
meg kívánom az édességet, pedig előtte nem igazán...
meg ugye nem cigizem, és amiatt is felszaladt jó pár kiló...előtte ha éhes voltam, rágyújtottam :oops: :lol:
2 hét múlva megyek sztem, remélem akkor az arcocskáját is megmutizza :wink:

Kukacmami!
kezem-lábam keresztben a kis vegyespárosért :lol:
Vendég
 


Vicus!
Van egy tök jó könyvem, amiben olvastam, hogy ma kezdenek kialakulni a nemi szerveik! :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac :D Hogy megy az idő, már a 7. hetet is betöltöttétek! :D Holnapra millió drukk az uhuhoz! :wink: Várunk utána!!

Ditke :D Gyere sűrűbben! :wink:

Vicus :D Szerintem egyezzünk meg hogy a kilók most le vannak xarva! 8) Amíg nincs belőle semmi baj, addig mindegy, majd szülés után lemegy. Én sem hiszem hogy sokat tehetünk ellene.... :oops: 4D-re mész 2 hét múlva? Mi legutóbb 2D-s képet kaptunk az arcocskájáról, mondom ezt kinyomtatni is kár volt... :lol: nem látni belőle semmit, csak egy koponyát két lyukkal... :oops: :lol: :lol: Te vissza akarsz majd szokni a cigire szopi után? :roll:

Jut eszembe, vacsoraidő.... :oops: 8) :lol:
fenci
 
 


Sleepin!
Bejelöltelek iwiw-en! :lol: :P
susy75
 
 


Na, megvolt a bicikli, ennek örömére bevágtam egy kis norbis fagyit :oops: :lol: :lol:

Fenci!
nem szeretnék visszaszokni, szoptatás alatt se lehet, ugye, ha meg annyi időt kibírok, hátha utána már nem fogok visszaszokni.... :roll:
sztem is a mérleg meg a kilók monnyanak le! :twisted: :twisted: :lol:

hát, nálam mindíg van 2d+3d uhu is a dokimnál, csak az a kérdés, h még mindíg befúrja-e a buksiját a méhfalba.... :roll:

Ditke!
nagyon ritkán jössz...hiányzol ám :(
látom ma este el kell kapnod apácskát :wink:

Kukacmami!
milyen könyv? :D :D :D
Vendég
 


fenci
6 elött van vacsora? nekem fél 11kor ebéd 8) ha nagyon parancsolok magamnak, kibirom 11ig :?
alvadt vér a mellből :shock: na erre én nem tudok mit mondani, pedig nekem mindenhez van mit szólnom 8) előtej oké, de a vért én se hallottam. de ha doki mondja, hogy nem gond... te tényleg olyan vagy, mint az állatorvosi ló: minden érdekességet szemléltetsz :?

Vicus
Davi Dávid, csak nekem nem annyira tetszik :oops: igy aztán becézem ahogy lehet. peti találta ki neki, mi meg hagytuk, hadd örülijön, hogy ő választ nevet. Mondtam, a mostaniba nincs senkinek beleszólása, azt én választom.
uh képet nem kaptam, nem volt jó szögben sztem. nem mutatta legszebb arcát 8) feje 32 mm BPD, hossza 9 cm, nemtom, ez ülő vagy teljes hossz. Jövő hét afp. ja, meg irt valami hüvelykupot, mert sok a váladék.

zsófi
holnap életedben először dobogó szivecskéket látsz. készülj ám a zsepikkel:)

susy
de jó, hogy ilyem sokat hizik a drága, és hogy alakul az alvás. jönnek anyudék? tök jó, kis segitség, kis babusgatás, kis felélénkülés, hazai izek.:)

sleepin
minnyá szülinap! hogy tervezitek az első buliját?
Vendég
 


Kép

Láccik, hogy dolgozom......

csak beköszönök, mermár csörög a zseton. :wink:

Holnap talán tudok jönni.....

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Hali!

Nem mentünk vacsizni sehová,mert itt volt a hugom. Majd holnap. :lol:

Zsófi :D

Holnapra nagyon drukkolok!!!

A főnökömmel most nincs semmi gond, de sokszor kívántam már melegebb éghajlatra. :oops:

Megyek aludni, mert fáradt vagyok. Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hello!

Ticsi! Akkor kölcsönös Árpival a tetszés! :DD

Vicus! Izmaimra gyúrok (gyúrnék) jelenleg nem a petécskéimre! :D :lol: Még piri is csak 1szer volt... Nem mintha hiányozna... Igen, ez esetben kissé jogtalanul írok ide... :oops: :shock: :? :lol:

Suzy! Nem voltunk még bejelölve egymásnak? Pedig én má' tuti láttalak, tudom, hogy Te is jó nő vagy! :DDD Na majd most visszajelöllek! :)

bazzz, labdáznak a szomszédban... (negyed 11kor... éljen!!!!)

Fencikém, elfelejtettél... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsu! Tényleg rendes a főnököd, de azért ne magasztajuk tovább, ugye? :lol:

Zsófi!!! Drukk a minimum 2 gyönyörű szívhanghoz! :D

Kata! Hát lesz torta (Neki külön csinálok vmi kevésbé cukros-mázas-tojásost...), meg lesz mindenféle, ami egy bulihoz kell... :D Ajándék kialakulóban van, igazából annyi mindent kapott karácsonyra, hogy kicsit feleslegesnek tartom... De most nagyon megtetszett Neki a napokban a Thomas mese, lehet dvd-t kap. :D Majd pénteken megyünk a bulihoz bevásárolni, aztán meglátjuk. Az "Ilyen az élet" mesét is vesszük Neki folyamatosan. Szerintem sokan emlékeztek még rá. :D nem azért mert vén csirkék vannak itt... :roll: :lol: Amúgy szombaton tartjuk (pénteken van a szülinap).

Kép
Kép
sleepin
 
 


Jó reggelt!

Mi ez a pangás most? :shock:

Sleepin :D

Nem üvöltötted le a szomszéd fejét? 8) Éjszaka labdázni? :shock:
Várom majd a szülinapi képeket.

Hallottátok? Szombaton mégsem lesz munkanap. :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


zsófi! jelentkezz ám!!!!nagyon kiváncsi vagyok!!!! :D

KépKép
dike
 
 


Kata :D Ezen baromi nagyot röhögtem, állatorvosi ló!!! :lol: :lol: :lol: Remélem azért nem szokok rá a nyerítésre!! 8) :lol: :lol: :lol: 6 körül van a vacsi, de csak azért hogy utána már ne kelljen ennem, tudnék én már fél 5-kor is, de akkor lefekvéskor hangosan korog a gyomrom. :lol: A 9 centi tuti az ülőmagasság. Én a lenti linken szoktam ellenőrizni a méreteket:

http://www.awog.it/tabelle/bpd.htm

meg itt:

http://www.mamanet.hu/kismama/magzat.html


Sleepin :D Ma hívlak, csak az elmúlt napokban sok volt a dolgom. :oops: Mindig kaptam valami munkát anyumtól meg páromtól. :wink:

Kukac :D Várunk a mai hírekkel! :wink:

Zsu :D Igen, hallottam h nem lesz szombaton munkanap, helyette március huszonvalahány.

K...va hideg lesz a hétvégén, jól öltözzetek fel ha mentek vhova. Én tegnap megint voltam utcán, bankba kellett mennem, mert elbaszták a múltkori megbízásomat.... :evil: Most asszem 30-ig nem kell sehova mennem.... :oops: :roll: Majd kiállok az ablakba levegőzni. :P
fenci
 
 


Sziasztok! :lol:

Sleepin!
nem azért írtam, dehogy írsz jogtalanul...csak kivi voltam :oops: :lol:

Kukac!
drukk :D

Dike!
te kis fotómodell :wink:
Vendég
 


Kép

Tényleg nincs nagy mozgás.....

Kukac :)
Mivammá??? :lol: :lol:

Dike :)
Csatlakozom Lamihoz: Basszus, de ku*** jól nézel ki! :lol:

Vicuska :)
gallér, duzzogás és depi van! :D

Vettünk neki nyakörvet, mert gatyamadzaggal volt felkötve az egész cucc. Miért van a macskanyakörvön csengettyű????? :shock: :evil: :evil: Csörög az egész lakás. :lol: Rázza fejét, mert utálja a gallért .... Átkeresztelem Rudolfnak! :lol: :lol:

Fenci :)
Bankokra kivagyok. Elba***, de a pótlékot meg rád verik.

Mi volt az előző oldalon? :roll:

KépKép
zapáné
 
 


Zsófi, én is nagyon várom a híreket!

Gyugyi, valahol hallottam, hogy a cica nyakán azért jó a csengettyű, hogy ha madarakra fájna a foga, ne legyen sikeres a vadászat. :) Meddig lesz még rajta az a gallér? Kutyáim is utálták... nagyjából nekimentek mindennek, felökleltek vele mindent, arról nem is beszélve, hogy végigvagdosgák vele a lábaimat... na de ha kell, akkor kell...

Nekem ma új ciklus, jó kis masszív görcsökkel... na ja, kifogytam a cickafarkból.
Vendég
 


Na meg van a vérvétel és vizelet eredménye. Éhgyomri cukrom megint csillagosan alacsony, terheléses OK. :P Vérképem nagyjából ok. Hülye háziorvos azt üzente apummal h mozogjak meg fogyjak le mert magasabb a koleszterinem egy kicsit. Normáááális????? :evil: :twisted: Most vett fel táppénzre veszélyeztetett terhesség miatt vagy már elfelejtette??? :twisted:

Vizelet baktériumnál az áll h "zsúfolva". :oops: :roll: Erre bezzeg nem üzent semmit, kapja be. Mondjuk itthon pisiltem reggel fél 7kor, aztán mikor fél 10-kor eljöttem még mindig ott volt, gondolom közben meg búrjánzik, nem?? :roll: Vélemény??? :oops: :roll:
fenci
 
 


Fenci :)
Egyél fokhagymát, az jó a koleszterinre! Én is azt zabálom. :wink: Büdös, de fincsi! :lol:
Burjánzáshoz nem értek. Kapsz rá valamit? Nem jó, ha van benne baci.....

Pompom :)
RMPPB. :evil:
Na, erre a madaras dologra nem gondoltam! :lol: :lol: Láccik, hogy szobamacskánk van! :wink: Szombaton varratszedés, oszt ágyő gallér!

KépKép
zapáné
 
 


Fenci, ha komoly lenne, szólna a doki. Vagy kérdezd meg a nődokit. De amúgy csak a sterilen levett pisi számít szerintem. A pohár is lehet a ludas, meg az hogy ott áll a melegben...

Vicus, én sem azért írtam, mert Te azért írtad... :D Na ezt hámozza ki valaki! :D

Zsófi????????

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ja, Zsu, már meg sem lepődök a szomszédon... Múltkor negyed 1 kor (éjjel) bevágódtak (szó szerint) az autóba és elviharzottak (szó szerint) úgy hogy van ott egy akkor kb. 1 éves gyerek. Magyarul vagy otthonhagyták vagy vitték magukkal. Labdázás a mi falunkon (ezerszer szóltunk érte), kapucsapkodás nap bármely szakaszában (legfőképp amikor Bende alszik), és még sorolhatnám! :) de mi ilyenekkel vagyunk körülvéve. 1 normális szomszédunk van. :D lehet mi vagyunk a hülyék??? :shock: :lol:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin

Francba az ilyen szomszédokkal. :evil: Dehogy vagytok ti hülyék!
Nekünk(lekopogom) szerencsére normális szomszédaink vannak. :lol:
De nagyon jól tudom milyen a rossz szomszéd. :evil:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Slepin!
akkor okés :lol:
buzi szomszédokról én is tudnék mesélni :twisted: :twisted: :twisted:
de mi már majdnem ölre mentünk :shock: :twisted: :twisted:

Fenci!
a háziorvos is monnyon le! 8) én nem is voltam nála, csak még lombik előtt az ekg-ért :oops: :roll: az baj? :roll: van egy rovat a kiskönyvben, amit neki kéne kitölteni......de mondjuk nekem a dokim se nagyon ír bele....csak a védőnő :lol:
baci simán elszaprorodik ha ott áll, na meg tényleg steril pohárba kellene, előtte jól megmosakodni, és középsugárból :roll:

Gyugyi!
azért van a csengettyű, h megtaláld a macsekot!meg a madarak, az egerek és a kerti tóban lévő halak védelmében :wink:

Pompon!
RMPPB! :evil: vegél cickafarkot! :D

Kukacnak még mindíg számolják a babákat? :lol:
Vendég
 


Vicus

Kukac nem délután két órára ment szívhangkukucsra?
Ti hogy vagytok?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sleepin :P

Nekünk is ilyen szomszédaink vannak...Pl kizárólag este 10 után tud mosni, 11 fele azt hittem már le is ugranak hozzánk :evil: , ja és tegnap orszívozott is éjjel.
Du. alvásidőben rendszeresen felébresztik a kölköm :twisted:

Ticsi :P

Itt nagy össze-vissza beleolvasgattam nagy lemaradásomba és háát megkönnyeztem árpit, mikor írtad, hogy zokogott... Ne csináluk ezt velem. Ja és a fényképet láttam, eszméletlen a pasi...

Kata :P
Tényleg ne is törődj a hülyeséggel, jól tudom milyen szar. Mikor végre bejelenthettük, hogy pocakban a kis drágánk, anyám azt találta mondani, hogy naaa végre. Ez volt a gratuláció, az öröm, a puszi, vagy vmi, amit ilyenkor az ember várna. Sztem csodálatos, hogy vállaltok 3 lurkót, a ti dolgotok különben is...

Fenci :P

Kitartás a fekvéshez!

Mami :P

Hogy ezek milyen édesek a fa alatt!!!

Vicky. Kukac :P

Gratulálok nektek!!!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


De, igen, Kukac 2-re ment. Jó lenne ha jönne már!!!! :wink:

Én is úútálom a szomszédokat. Mondjuk nem a közvetlenül mellettünk lévőket hanem a fölöttünk lakókat. Nincs is annyi ujjunk a családban hogy megszámoljuk hányszor áztattak be.... :evil: :twisted: meg amikor ellett a kutyájuk (jó 15-20 éve), a hülye nemnormális k...va (nincs rá jobb szó).... - az anyakutya pont húsvét reggelén szült bent a szekrényben. Aztán meg odakakilt mert szegény biztosan elfáradt és nem vitték le. A k....vája meg fogta a takarót amire odaszart az ebe és gondolta, hamar megoldja és kirázza az ablakon. Nálunk meg frissen nyalt ablak, anyámmal talpig magyarban várjuk a locsolókat. Egyszer csak látjuk hogy az ablak SZAROS.... :twisted: :twisted: Anyám felment szólni, 10 másodperc múlva ablakot pucolt nálunk a k..va.... akkor volt a nő úgy 45 éves... :twisted: ja meg persze bagóznak a lépcsőházba mert nem bírják ki míg legyalogolnak a kapuig... és még sorolhatnám... alig várom hogy elköltözzünk... :lol: :lol:

Gyugyi :D Tavaly raktam el fokhagymát (téliesítve fehérborban megfőzve, isteni). Majd előveszem és elkezdem enni. :wink:

Vicus :D Nekem a szívem miatt is muszáj volt többször menni a háziorvoshoz. Igen, elvileg neki is kell bele becsételni, de szerintem az nem kötelező. A lényeg a nőgyogyi meg a védőnő, különben nem kapsz majd zsozsót úgy tudom. :oops: :roll:
fenci
 
 


Itt vagyok, csak még lementünk egy kicsit a jégre, amíg szépen sütött a nap!

Fenci!
Már kijelölték a jégpályát a strandon, szól a zene, van forraltbor, stb. :) És olyan sima a jég, egy pillanatra meg is fájdult a szívem.

Na de a lényeg!!! :lol: Mindkét baba szépen nő, már 5 mm-esek és dobog a kis szivecskéjük!!! Nagyon boldogok vagyunk, fantasztikus érzés volt hallani, bár igazán még fel sem fogom. :lol:

Köszönöm a drukkokat!

Később teszek majd képet is!

KépKép
zsófikukac
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?