Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

Csige: nekünk fixálható bolygó kerekes, de idáig csak bolygósítva használtuk, mert így sokkal könnyebb közlekedni.

Szóval sztem olyat vegyél ami fixálható is meg bolygósítható is!
Vendég
 


Csige!
Igen,ez a legjobb ha lehet mindkettőt használni!Amúgy attól is függ h hol használod!Nekem pl kimenni itt a folyosón...egyik ajtó befelé,másik kifelé nyílik stb...sokkal könnyebb lavírozni!Viszont bizonyos helyzetekben tényleg jó lehet a fix!!!! :wink:

annus11
 
 


Köszönöm lányok:-) akkor szerintem marad a bolygó kerekes és azt lehet fixálni is.
Egyébként biztos hogy ez babakocsinként eltérő, mert én is toltam már olyan babakocsit, aminek többet állt keresztben a bolygó kereke mint célirányosan. Viszont toltam a szomszéd peg perego uno babakocsiját, aminek a váza szinte teljesen olyan mint ennek a bergonnak amit mi kinéztünk és nem volt vele gond. Pedig a kisduna parján lavíroztunk vele heppe-huppás föld úton. Előszőr egyébként én ebbe a babakocsiba gyönyörödtem bele, de nagyon drága és ugyan azt tudja mint a bergon, de gondolom ott a márkát kell megfizetni. A férjem konkrétan azt modnta, hogy nem ad 90.000,-ft-ot azért a babakocsiért ami szinte még majdnem úgy is néz ki mint az 50.000,-ft-os bergon.
Minden esetre nehéz döntés, mert én sokat szeretnék sétálni a babóval és jó lenne olyan kocsit találni, ami nem egy idősebb nyugati autó árába kerül és a babának és nekem is kényelmes és szeretjük. Másfelől pedig úgy szeretnénk babakocsit venni, hogy utána el szeretnénk rakni, mert hát ugye két babót szeretnénk nem túl nagy korkülömbséggel, de hát ez majd még a jövő titka :lol:

KépKép
csige-bige
 
 

 
 

Csige :lol: :lol: Teljesen igazad van!Mondjuk az én kocsim 100 felett volt,de nem én vettem,szóval én már használtan kaptam tesóméktól,ott 1 gyerkőcöt kiszolgált,aztán 4 hónapot használta egy másik baba a családban,most meg mi! :wink:

Mosolygunk!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Jajj annyira édes Iza baba!!!!!!!!!!!!!IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!!

Csige remélem megfelelően döntötök!!!!!!!!!
ezt a bergont én se fogom eladni még szükségünk lesz/lehet rá!!!!!!!!! :D :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

már ezer éve nem írtam, de azért olvasgatlak Benneteket! Gratulálok Gabinak is, Puszedlinek is!!! Nándi Baba nagyon szép és Iza is!! Hogy mosolyog már!! :D Tök jó, hogy ilyen szépen születgetnek a Babók!
Ha minden igaz, akkor én leszak a következő, hacsak valakit nem felejtettem ki a sorból...ha igen, akkor bocsánat. Holnap leszek 32 hetes. Amúgy jól vagyunk, Ábel sokat mocorog, szombaton megint megyünk egy 4D UH-ra. De a szüléstől rettenetesen félek!!!!! Főleg a gátmetszés ijeszt meg. Lehet, jobb a császár?? Nem tudom. Most már tényleg dobok fel pocakos képet, csak a Páromnak kell kicsinyíteni, mert túl vagy és nem fogadja el!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Kexi NE FÉLJ a gátmetszéstől!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
meg se érzed!!!!!!!!!!!!!fájás közbe csinálják!!!!!!!!!
a császár 100x rosszabb egy gátmetszésnél ...szóval nyugiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És akkor a szülés történet.

Éjjel egy órától voltak 10 perces keményedések aztán hajnal 3-tól 4-ig 5 percesek de nem fájtak, csak keményedett azt hittem hogy csak jósló, de aztán még is csak felhívtam 4 kor a dokimat aki azt mondta hogy menjünk be. Akkor az ügyeletes fél 5-kor megvizsgált és zárva voltam, Úgy volt hogy haza jövünk, de a dokim elindult a kórházba, így meg kellett őt várni, aztán 5-től 6-ig nst, ami mutatta a fájásokat, megvizsgált a dokim és akkor már 2 ujjnyi voltam, de akkor még mindig csak keményedéseket éreztem. Aztán mászkáltam, megjött a szülésznőm, és előkészített, megkaptam az antibiotikumot, és fél 10-kor burkot repesztett, akkor már bő 3ujjnyi voltam majd mászkálás nst, onnantól voltak már rendes fájások. aztán fél11-kor megnézett a doki de nem változott semmit a tágulás kaptam oxitocint, de az sem használt, akkor emelték az adagot, és kb 11-től voltak brutális fájások, és kb fél 12-kor kezdődött a toló fájás, és a3. fájásra 6. nyomásra született meg 11:55-kor. Kiderült azért volt ennyire nehéz mert a nyakára volt tekeredve a zsinor illetve a hátán keresztbe. De ebből az nst semmit nem mutatott mert végig szuper volt a szívhang.
Gátvédelemmel született, semmi repedés nincsen. Simán tudok ülni. Csak az az egy a baj hogy a tolásnál mivel elakadt egy kicsit a zsinor miatt szétcsúsztak a szeméremcsontom és alig bírtam menni emiatt, annyira hogy a lábam nem bírtam felemelni. Most már jobb a helyzet. Legalább tudok egyedül zuhanyozni, ott bent még azt sem tudtam, mert nem bírtam annyira felemelni a lábam hogy a zuhanyzóba belépjek.
Tejcsi már tegnap kezdett megindulni, de ma már brutálisan be vannak durranva a cicijeim, és szopi után 80-at lefejtem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


remélem Gabi nem haragszik hogy hoztam ide képet Nórikáról?!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


szia Gabi!!!!!!!
kicsit be előztelek...... :) :D
gyönyörű a kis Nóri baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi!!!!

Isten hozott itthon,vagyis otthon :lol: :lol:
Nóri kis tünemény!!!Szép nagy baba!!!Azért mégse pottyant csak úgy ki,hiába a 4.baba! :wink: De a lényeg h egészséges és jól vagytok mindketten!!!!
Gratulálok az egész családnak!!!Milyen áhitattal nézik a kistesót!!!!Annyira szép! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok,

Gabi: nagyon szép Nóri, gratulálok még egyszer!!
Köszi Nita a bíztatást. Akkor Neked ezek szerint volt gátmetszésed. Mennyi idő alatt gyógyul be?
És igen, a szülésen kívül attól is félek, hogy ráterekedik a nyakára a köldökzsinór és baj lesz! Mikortól jelentkezhetnek a jósló fájások?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Szia Kexi!
Elfelejtettelek üdvözölni :oops: Nekem elég korán jelentkeztek jóslók!Ez változó,de lényegében nem nagyon jelent semmit...A szülés miatt ne izgulj!!!!Bár nekem nem volt gátmetszés mert császárral szültem,de ha végül arra kerül a sor akkor sincs aj!Én nagyon hamar gyógyultam,csak az első nap az igazán nehéz,aztán napról napra jobb!Mire hazaértem már nem is fájt semmi!Szóval inkább csak kellemetlen volt még pár napig!
Amiatt se aggódj h rátekeredik a köldökzsinór,Izán is rajta volt!De a ctg ezt mutatja,mert akkor a szívverése nem normális!!!Tehát no para!!!! :lol: :lol: És várjuk a képet a pocidról :wink:

annus11
 
 


Kexi igen nekem volt jókora gátmetszésem......hát az első pár nap igen rossz.........én csak féloldalasan tudtam űlni......de amint kiszedik a varratokat sokkal de sokkal jobb lesz!!!!!!!!!ja és a melegvíz nagyon jó rá!!!!!!!!!!!!!
Máténak is rá volt 2x is tekeredve a köldökzsinór de semmi gond nem volt.......... :wink: :wink: :wink: :wink: nyugalom ne gondolj rosszra!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a nyugtatásokat! Hát, remélem, hogy nem lesz bajság! Olyan hosszú az a köldökzsinór és ahogy én is fészkelődöm, meg Ábel is...nem nehéz magát körbe tekernie. De igyekszem csupa jóra gondolni. Azért azóta, hogy érzem a mozgását sokkal kevesebbet aggódom! Most beszéltem a dokimmal és csütörtökön megyünk 4D-re, úgyhogy majd jövök képekkel, a pocakos fotót meg ma délután dobom fel! Mostantól több időm lesz Közöttetek lenni, kevesebbet dolgozom! :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Gabi gyönyörű Nórika, tündéri kis arca van és tényleg milyen áhitattal nézi a család :lol:
Kexi: habár én még nem szültem, de amikor bent voltam a kórházban és láttam simán gátmetszéssel illetve császárral szült kismamákat, megállapítottam, hogy ha nem lesz gond, akkor jobb azért a sima szülés, még ha van is gátmetszés. Ők simán járkáltak, ülltek, még a császárosok háromszór is meggondolták, hogy hogyan ülljenek le az ágyra és hogy hogyan kelljenek fel. Szóval azért az csak egy nagy műtét.

KépKép
csige-bige
 
 


Annus: Iza mosolya is nagyon édes :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Kép
26+4.hetes pocak...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Nagyon szép pocid van!!!Mint egy labda! :shock: :lol: És jó nagy már!!!! :wink:

Csige!
Amúgy ez szerintem egyéni!Pl én csak úgy suhantam!A mellettem levő meg hát...inkább nem ment sehova! :shock: Szerintem császárnál ami fontos h nem szabad sokat feküdni!Minnél elöbb fel kell állni!!!Aztán persze nehéz fordulni meg felülni az ágyból,de hamar rendbe lehet jönni!Gátmetszésnél is ugyan ez van!Van aki ülni se tud napokig,a másik meg mintha nem is szült volna!!!Szóval sok mindentől függ!Egy biztos,fájni fog!!!Vmi miatt tuti!!! :lol: De megéri! :wink:

annus11
 
 


Hát igen, a fájdalomra fel vagyok készülve...bár tényleg félek. Meg hogy biztos észreveszem-e, hogy ez már a szülés kezdete...tök sok ostoba gondolatom van. S amilyen hülye vagyok, minden barátnőmet végigkérdeztem, hogy milyen volt a szülés. Na ott aztán volt minden, de inkább nem részletezem. Most próbálom Ábelnek is mondogatni, hogy tök könnyen kitornássza magát... :D A csandes születésről olvastam egy könyvet, ami elég elgondolkodtató. Nem olvastátok véletlenül?
Nita:szép a pocid. Az enyém kb.most ekkora 32 hetesen :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


csendes születés akart lenni

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


köszi csajok......nőtt sokat a pocakom de sok a háj is........ :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: csini a pocid!szép nagy!


Gabi: örülök, hogy már otthon vagytok! a szüléstörténetet is köszi!
Nóri tündéri!

Inkább a sima mint a császár! De sztem ember függő is, ki hogy bírja. Nekem is csak az első 24 óra volt a nagyon rossz, aztán ahogy kiszedték a katétert és járkálhattam, onnantól kezdve sokkal jobb volt minden. De a felkelés pár napig tényleg nehéz.

Az utolsó nap hoztak be a szobánkba egy sima szüléses nőt, ő milyen vígan elvolt szülés után 3 órával! Nem úgy mint mi császárosok. Még a gátseb ellenére is olyan vígan volt!

Volt olyan császáros, aki még két nap után sem akart felkelni, meg sírt, hogy neki mennyire fáj. Még jó, h gyorsan elvitték a szobából:).

Kexi: szóval ne félj a szüléstől, a végeredmény a lényeg úgyis, akkor meg el fogsz felejteni minden fájdalmat, mikor a kezedben lesz a csöppöd!

Annus: Izának gyönyörű a mosolya!

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a gyermekeitek. Annyira édesen mosolyog Iza baba. Igazán szerencsések vagytok.
Nekem ebben a hónapban már voltak nagy tüszőim, de peteérés semmi. Hát ez van. Talán jövő hónapban több sikerrel járunk.

Jó babázást mindenkinek!!!
puffocska
 
 


Puszedli Nándi is egy tünemény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puszedli!
Nándi is csodaszép!!!!
Neked 24 órán át benn volt a katéter :shock: Nekem hajnalban kiszedték,én ugye este szültem!

Puffocska!
Ne add fel!!!Hamarosan te is babás lesze!!!Itt mindenki sokat várt a babára...de megérte :wink: Kitartás!!!!

annus11
 
 


bizony sokat vártunk és szenvedtünk a babókért+!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Hoztam nektek két képet.

Puszedli neked is nagyon szép babód van.

Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Jaj lányok teljesen felspanoltok ezekkel a babás képekkel, olyan tündériek :lol: Én annyira kíváncsi vagyok hogy mi a mi kis törpénk milyen lesz :lol:
Hogy őszinte legyek én egyáltalán nem félek a szüléstől legyen sima vagy császár. Igazából nem is nagyon szoktam filózni rajta. Lehet hogy ha majd közeledünk a kiírt időpont felé, akkor egy kicsit parázok majd, de én úgy érzem hogy bízom a dokimban és teljesen mindegy hogy hogyan szülök, a legfontosabb hogy a babóval minden rendben legyen és velem is. Az biztos hogy nagyon sok függ attól hogy ki mennyire hagyja el magát. Van olyan hogy egy sima szüléses rosszabbul néz ki mint egy császáros.
Egy dologba nem tudtam még dűlőre jutni, hogy ha esetleg császárra kerül a sor, akkor altatásban vagy epiben császározzanak e. Az altatást azért részesítem előnyben, mert amikor felébredek már túl vagyok az egészen és nem kell végigvárni még összeraknak, mert ugye az nem öt, viszont nem látom a babót csak amikor már felébredtem és fel van öltöztetve.
Viszont ha epiben császároznak akkor láthatom a kicsit még úgy amikor kiveszik. Ezen még nagyon gondolkozom.
Annus: te milyen idős terhes voltál amikor szóltál a dokidnak hogy szeretnél nála szülni? Én eddig még nem mondtam neki, de feltételezem gondolja, de ha két hét mulva megyek akkor majd mondom neki, hogy számítson rá. Eddig túl korainak tartottam.

KépKép
csige-bige
 
 


Nita: nagyon édes a pocakod, tényleg milyen kerek.
Én is hoztam nektek pociképet, bár szerintem élőben sokkal nagyobbnak tűnik. A férjem azzal viccelődik, hogy ok hogy eszem a dinnyét kilószámra, de előtte meg kellene szegni, nem pedig egészben, hajastól megenni :lol: de tényleg annyira durva mint ha egy dinnyét nyeltem volna le és milyen lesz még :lol: Kép
hátteret ne nézzétek, mert most keltünk fel és fogok neki ágyathúzni :oops: :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: milyen vékony vagy! de csini a pocid!

Annus: Este műtöttek, és másnap du. vették ki a katétert.

Neked milyen érzéstelenítés volt? Nekem spinális, 12 óra fekvés, és az első fürdés is csúszott. A nővérek nem segítettek wc-re kimenni-jobb dolguk volt, ezért csak du. vetettem ki a katétert. A férjem addigra beért, és segített sétálni.
Nagyon szédültem, nem mertem egyedül nekiindulni.

És oan rossz volt, h nem kaptam beöntést, jobb lett volna, mert úgy fájtak a beleim vagy két napig!

Csige: csak akkor altatnak, ha iszonyat sürgősen kell kivenni a bébit.
Epi akkor ha van idő előkészíteni meg nem is, spinális érzéstelenítés meg akkor ha bőven vanidő-nekem legalábbis ezt mondták.

Gabi: gondolom ez a szopi utáni beájulás. Nagyon tündéri!

Puffocska: ne keseredj el! hidd el, előbb utóbb, de sikerülni fog!!!
Vendég
 


Csige altatást én tuti nem kérnék, mert ha még csak tényleg rövid idő is a csaszi akkor is az altatógáz bekerül a kicsi szervezetébe s, és az nem valami jó. Ezért választják ma már az epidurált és a spinálist inkább a dokik is.

Még 3 kép ha nem baj, nem bírok betelni vele.
Most csináltam


Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!!
Nóri csodaszép!!!Szerintem hasonlít rád :wink:

Csige!
Én se féltem a szüléstől!!!Minek,semmi értelme előre parázni! :wink:
Én már ne is tudom...talán a 20.hét környékén kérdeztem a dokitól h szülhetek e nála,aztán ennyi!Mondta h természetesen. :lol: A pocid meg...annyira csini vagy,de komolyan!!!Nem is dinnye,szép kispocak :wink:

Puszedli!
hát így megértem h nem volt túl jó élményed!!!!
Nekem ugye este 7kor volt a műtét,spinális volt nekem is.Gerincbe kaptam a szurit!Utána felvittek az örzőbe.Nagyon rendesek voltak ott!!!!Még a telefonomat is feltették tölteni!Hoztak vizet,még a szívószálat is elővették amit vittem stb.Éjjel is megnézték a hasamat,meg cseréltek alattam lepedőt,kaptam fájdalom csillapítót is,kérdezgették h tudom e már mozgatni a lábam stb.Aztán hajnali 2 körül mondta a nővér h próbáljak az oldalamra fordulni,piszkosul nehéz volt!!!!De megcsináltam,mert tudtam h akkor elöbb szabadulok és mehetek Izushoz!Gondolom ha nem épp hajnali 2 van,akor már felállhattam volna!Aztán olyan 5 körül(itt ekkor van reggel...)elkezdték az emberkéket ellátni,aztán mondtam a nővérnek h én már nagyon szeretnék felkelni!!!!!Ő meg csak lesett!!! :lol: Aztán mondta h akkor engem visz elöbb,kivette a katétert,elkísért a mosdóig,segített zuhanyozni,felöltözni és utána már mászkálgattam.Hely hiánya miatt csak ebéd után kerültem le,de közben Izust már felhozták és megnézhettem!

Csige!
Tőlem nem is kérdezték h altatás v érzéstelenítés.Szerintem csak rendkívüli esetben altatnak!
Amúgy a szuri után semmit nem éreztem.Elmúltak a fájások,azt se éreztem ahogy felvágnak!Pedig azt hittem h érezni fogom,csak nem fog fájni!1 dolgot éreztem,amikor kinyomták Izát,mert azt egészen fenn a bordám alatt csinálták,mert Iza nem akart kifelé menni...menekült még ekkor is :lol: És utána hallottam ahogy felsír!Meg odahozták megpuszilgattam!!!Annyira jó volt.Meg mondták a méreteit!Ki nem hagynám azt a pár percet!Aztán miközben varrtak,arra gondoltam h Iza most már az apukájával van...és h mit csinálhatnak odakinn :wink:
Altatásnál az a baj h utána nagyon kóma vagy!!!!!Ja és mikor kitoltak megfoghattam Izát!Akkor készült kép is rólunk!

Tehát az h ébren voltam a műtétnél nekem nem volt gond.Semmi olyat nem hallottam vagy láttam ami sokkolt volna :lol: Utána is jól voltam.Se hányinger se szédülés se semmi!


Puszedli!
Beöntést én se kaptam!Műtét után viszont kaptam hashajtót,de szerencsére ez olyan lassan ható volt,nem olyan h rögtön rohanni kell! :lol:


Na elhallgatok már,velem lesz tele az oldal! :wink:

annus11
 
 


Engem fél 20-kor toltak be a szobámba, nekem a férjem készített vizet, telefont, de volt pár dolog ami eszembe jutott, csengettem a nővérnek, h adja oda+úgyis kellett fájdalomcsillapító. Nekem reggel 6-kor lett volna tus, de mivel akkor van váltás, így elcsúszott fél 10-re.
Éjszaka nem nagyon nézték a vérzésemet+nem kérdeztek semmit. A reggeli műszakosok már érdeklődőbbek voltak.
A csaj, aki kivitt fürdetni iszonyat rendes volt, sokat segített.csak mivel szédültem ezerrel-lehet a műtét alatti vérveszteség miatt is, nem vették ki a katétert. csak du.de már vártam, h mászkálhassak. még akkor is ha iszonyat nehéz volt eleinte.

Neked kellett mennik a babához? Nekünk 3 óránként hozták reggel fél 6-tól este fél 9-ig.

Mikor szombaton lekerültem a gyerekágyra (szerdán este szültem)ott meg már a baba veled ehetett egész nap. Nándi mivel besárgult és nyaralni küldték (kék fény), így maradt a 3 órás rend. Vasárnap kaptam meg nappalra, velem volt a szobában egész nap:))).

Szombat reggel kaptam székletlazítót, nekem egy óra múlva "szaladnom" kellett a wc-re. Legközelebb kérek beöntést.

Én örültem, h észnél voltam, mert így ugye láthattam frissen a babát. Becsuktam a szemem, szép dolgokra gondoltam, meg háttérben ment a zene is. Nem szabad rosszra gondolni, meg nem szabad magadat hagyni, h el kezdj pánikolni. Kicsit car, h melltől lefelé el vagy zsibbadva, oan kiszolgáltatott érzés+ tök furi.
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi!
Nem csoda, hogy nem tudsz betelni Nórikával. Egyszerűen gyönyörű!!!

Köszönöm mindenkinek a biztatást. Remélem igazatok lesz.
puffocska
 
 


Gabi: hozd csaka képeket!
ilyen szépet nem lehet eltitkolni :wink:
Vendég
 


Sziasztok Mindenki!!!

Esküvő és a csodás nászút megvolt, most már csak boldogságunk gyümölcsét várjuk, hogy megfoganjon!

Gabi: babóca csodaszééééééééép!

puszka !!!!
kfmares
 
 


Puszedli!
Hát én már másnap délben lekerültem a gyerekágyra!Az örzőbe egyszer hozták fel szombat délelött,utána már velem lehetett végig.Én éjszakára benn hagytam a csecsemősöknél,meg napközben is volt h visszavittem,így tudtam pihenni és gyorsabban gyógyultam!
Meg mi 5en voltunk a szobában,abból mindenki császáros.2en ikresek...ők már régebb óta ott voltak.De csak 1 baba volt ott,a többi inkubátorban volt.Mi meg friss csaszisok megbeszéltük h akkor benn maradnak éjjelre a babák,így tud mindenki pihenni!Mindig mondták a csecsemősök h majd hozzák meg el is viszik ha nem tudok érte menni,de annyi mozgás kellett nekem is :wink: Nem volt nagy dolog elmenni a folyosó végéig! :wink:

annus11
 
 


Kfmares!
Gratulálok a nászhoz :wink: Nem raksz képet? :oops: :lol: Azt hiszem ilyen nagy boldogságban a baba se várat magára sokáig!!! :wink:

annus11
 
 


Szia Annus!

Képek vannak, és most azonnal teszek is :D

Pussssszika

u.i. : remélem babóca is úgy gondolja hogy érkeznie kell :D
kfmares
 
 


Annus: én 24 hetes leszek amikor megyek a dokihoz, de gondolom még akkor sincs késő szólni neki hogy nála akarok szülni. Mivel hozzá járok privát rendelésre, így gondolom azért ő is úgy készül hogy szülni is együtt fogunk.
Gabi: csodaszép a kiscsaj, jól összehoztátok :lol: annyira szépen ki van símulva, nem is látszik rajta, hogy most született
Mares: gratula az esküvőhöz és a nászúthoz. Várjuk a képeket. Hol voltatok nászúton? Lehet hogy már írtad ,de elég szita az agyam.
Szülés: azt én is hallottam, hogy azért nem szeretik a dokik az altatást és csak akkor altatnak ha muszáj, mert akkor nagyon gyorsan kell dolgozniuk, hogy a baba nem kapjon az altatóból. Azt hiszem meggyőztetek és én is ébren szeretnék lenni, ha császárra kerül a sor :D
Ma elég furán érzem magam. Teljesen letaglózott ez a fülledt meleg. Nem keményedik a hasam, csak úgy érzem. A csontjaim is fájnak, de hátha holnap már jobb lesz. Az éjszaka aludtam elég rosszul. Sokáig nem tudok egyik oldalamon sem aludni, mert akkor érzem hogy kényelmetlen és előbb-utóbb bekeményedik a hasam, de amit fordulok azonnal el is múlik. Nem tudom ti hogy voltatok vele pocakosan, de kész művészet a lábam között a szopi párnával megfordulni, úgy hogy a csontjaim majd kiszakadnak. Sokszor úgy érzem magam mint egy pupos bálna aki vetekszik az áramlással :lol: A férjem az átfordulásos akcióknál meg szokta kérdezni, hogy minden rendben, erre én mindig mondom, hogy persze, csak fordulunk :lol:
Köszönöm a pocakdícséreteket. Valóban nagyon vékony vagyok, így most eszem ezerrel, mert azért jó lenne egy kicsit felszedni. Sajnos én látom, hogy vékonyabb vagyok mint amikor a terhességemet kezdtem, így amit híztam az csak a baba.
Holnap megyünk cukorterhelésre, gondoljatok majd rám, kicsit tartok tőle, de majd viszek citromot. Nem tudom hogy fogom kibírni étlen 10-ig. És lesz uh is, hátha ott lát majd valamit a doki :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Gabi tüneményes a kis Nórika!!!!!!!!!!!!!!!!
jöhetnek még képek...én se bírok betelni vele!!!!!!!!!!!!!!
Csige édes a görögdinnyéd!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Nóri nagyon szép, tök jó érzés nézegetni ezt a sok gyönyörű Babát!!
Én most voltam dokinál tapogatós vizsgálaton. Minden oké, azt mondta az orvos, hogy szép nagy Baba lesz :D
Csige: én sem kérnék altatást a császárhoz...bár én inkább attól félek, hogy hallok mindint és eddig sosem voltam úgy kórházban, hogy ne ájultam volna el...szóval lehet, magamtól ájulok be. Azért csak nem. Nem szeretnék lemaradni az első pillanatról.
És akkor remélem, végre átmegy a pocak kép... Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Sziasztok ismét!

Végre valami képet sikerült találnom... sajna egész esküvőn esett, így kinti képek nem nagyon vannak....:( de sebaj majd remélem a házasságunk boldog lesz :D

szóval a képek itten lennének :D
Kép [img] [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.9283.jpg[/img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 2.5107.jpg[/img]
kfmares
 
 


kfmares jaj de csinosak vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kexi te is nagyon csinos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: köszike, másik kettő buta kép nem tudom miért nem ment át :(
kfmares
 
 


igen akartam is mondani hogy kettőt nem lehet megnyitni!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: na majd most talán ... :D

Kép

Kép

Kép
kfmares
 
 


Mares: nagyon szépek voltatok :lol: remélem már a babó sem várat sokáig magára.
Kexi: nagyon szép gömbölyű pocakod van :lol:
Na megyek tusolni, mert eléggé fáradtnak érzem magam. Egy pár napja elkezdett fájni a hátam, vagyis a derekam végig hátul és egyre rosszabb. Gondolom ez már jobb nem is nagyon lesz :?

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: