Új privát üzeneted érkezett!

Nóci
Drukkolok a randihoz! :wink:

Rekuja
Tudod, minden terhesség, minden gyerek más! :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!!!!

Köszönöm remélem meg volt a randika :lol:
Igen türelemre van szükség...érdekes na de meddig majd az a kérdés!?
Egyenlőre nem izgat holnap hétvége igaz kicsit dolgozom ma is dolgoztam már de mivel a munkám az ülés így meg engedett a doki néni, de nem tudnék otthon most el lenni :lol: jövőhéten van 4 nap pihi aztan már az a hét amit ki kell bírni :lol:
Kaptam rendes progi pótlást 9 szem utrot egy napra ma kezdtem :roll: :?
Jó kis buli... :lol:

Efgk mikor tervezés a tesztet!?!?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok

Megvolt a "nagytakarítás" :D :D :D Nagyon egyszerűen ment az egész.Egy steril vattás pálcikával kitörölt a dokinéni és készen is voltam.Azt mondta,hogy túlzott a biológus és az nem ártalmas a babának és nem is kellett volna kaparásznom magam,mert ami ki akar jönni kijön,ami bent marad-nem baj!Szóval futottunk egy fölös kört Pestre és végigizgultam 2 napot,hogy hogy varázsoljam ki magamból! :D

Szegény Rekuja :( Tesóm is rosszul volt terhesség alatt,de Ő végighányta a 9 hónapot.Sokszor úgy jött reggel dolgozni,mint akit félig agyonvertek.Tiszta lila volt az álla a sok öklendezéstől,erölködéstől.Rossz lehet most neked,de azért lennék ám a helyedben! :D :D :D

Noci

Tesztelni most már végképp nem tudom mikor fogok.Azt mondta tegnap az orvos,hogy feleslegesen tesztelek a nem várt mensi után 1 nappal,mert úgysem mutat semmit.Szóval,majd meglátom meddig bírom:)
Hüvely kúpos utrogestan,vagy tabletta?És mellé még miket szedsz?

Lombikbaba

A következő ciklus az mit takar?Mármint,hogy számításaid szerint mikor lesz a lombik napja?
efgk
Budapest
 
 

 
 

lanyok most gyors leszek,mert elutaztunk es nincs itt a laptopom csak a pasim tabletjen garazdalkodok. csak el akartam meselni a nagy hirt.hcg-213!
puszi,mimi
mimilee
 
 


mimilee!!!!! HURRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak nem többen vannak ekkora hCG-vel? :roll: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Mimilee !NAGY -NAGY Gratula neked! :) Örülök,hogy sikerült!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ha többen lesznek,nekem is adhatnál belőlük egyet! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
efgk
Budapest
 
 


Mimilee
Gratulálok!

Efgk
Ha most megjön a mensesen, kezdem a szurikat... aztán a tüszők érése befolyásolja, hogy mikor lesz a punkció, az ET meg attól függ, hogy milyenek lesznek az embriók....

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Nagyon szorítok,hogy legyen jó tüszőcskéd és tudjátok kezdeni!!! :wink:
efgk
Budapest
 
 


Mimi: jujjjj de izgi akkor biztos nem egyedül van :wink: :lol:

Efgk: mi az, hogy azt mondja az orvos, úgysem mutatja ki!?!! :shock:
Mért ne mutatná ki!?!Nalunk amúgy nincs vv hanem vizeletnél nézik meg a 17 napon, de a 14 naptól lehet nezzni otthon...volt akinek 14 negatív lett és 17 nap be vitte a viseletét és ott tudta meg, Hogy pozi lett :lol:
Én csak utrot kaptam, de abból napi 9 szemet...6 hüvely 3 szájon át...

Én jól vagyok, csak így hogy 9 Bogit kaptam így nincs az, hogy ne jusson eszem a dolgok :lol: Mivel 3 óránként szól a telefon, hogy na esedékes a gyógyszer :roll: Így aztan csiga lassan telnek a napok!!!!!Neha mintha a hasam feszíteni... :roll: Cicik érzékenyek...de reménykedem, hol megingok, de reménykedem, tegnap du nagyon jól esett egy du alvás, az lenne a legjobb, ha ezt a két hetet vegig lehetne aludni ;) a
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


nonci Hihetetlen, mennyi utrot kapsz :shock:. Én mondjuk tuti nem nyelném le :). De mért 3 óránként nyomod őket? Nekem a 6 golyót 3 alkalommal kell benyomnom :roll:. Így azért kényelmesebb. Amúgy se egyenletesen kapom, mert ezért nem kelek fel éjjel, szóval úgy 6-13-21 óra körül. Cici-hasfeszülés az utrótól is van, tapasztalatom szerint az fogantatás-független. Nekem annak idején az inszemnél azt mondták, akkor menjek vissza, ha már két hete késik, ha megjön, akkor kezdjem megint a gyógyszert. Nálunk ott nem volt ilyen x. napi vérvétel stb. Nekem az jobb volt úgy, legalább valami kis spontán dolog volt benne.

Tegnap aggódtam, hogy nincs elég tünetem, ma olyan hányingerrel ébredtem, egyből megnyugodtam :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Ne haragudjatok, hogy egy összeszokott csapatba csak így bekukkantok, de gondoltam talán Ti tudtok nekem választ adni a kérdésemre.
Holnap lesz a beültetésünk és úgy néz ki, hogy csak egy embrike marad holnapra.
Lett már úgy babája valakinek, hogy csak egyet kapott vissza?
Tudom, hogy azért van esély a terhességre, de azt is tudom, hogy igen kicsi. Ezért szeretnék egy kis "magán statisztikát".

Köszönöm, ha tudtok válaszolni!

Babácska
babácska82
 
 


Noci

Azt mondta,hogy a gyógyszerek befolyásolhatják és ezért lehet csalóka a teszt!mind1,már döntöttem!Vasárnap lesz a nagy nap,TESZTELEK!:)Aztán lesz ami lesz..Az már inszemináció után 19 nap lesz,nagy esély lesz a biztos eredményre.

Rekuja

Én így használom a bogyókat:Reggel 8, 12,este 6.Szerinted így is jó???Mert nekem nem mondták időre pontosan csak,hogy reggel,délben,ete... :shock:
Voltál azóta valami vizsgálaton?Mikor lesz ultrahang?

Babácska

Én nem tudok neked segíteni,mert én inszemes vagyok,de a többiek vágják a témát,majd jönnek és biztosan segítenek.
efgk
Budapest
 
 


Lányok!Ezt egy másik fórumon írta egy lány!:

" pontosan 10 nappal vagyunk az inszem után. Már ilyen korai terhesség idején is látszik az uh-n a nyálkahártya változása, méhszáj felpuhulása....stb. Sőt a beágyazódás után már elkezd hcg termelődni (bár ez nem 100%-os megbízhatóságú)."

Csak azért linkelem be,mert kíváncsi vagyok Ti mit szóltok ehhez.Szerintem ez nagyon furcsa!!hogy láthatná a doki 10 nap után,hogy nem sikerült neki,ha kb.akkorra ágyazódik be????? :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
efgk
Budapest
 
 


Drukkok mennek!

Babácska
Szakirodalom szerint nagyobb esély van az egészséges gyerek születésére, ha csak 1, max. 2 embriót ültetnek be. Sok helyen egy-egy ET alkalmával egy embriót ültetnek be, a többit fagyasztják.
Ha rólam lenne szó:
1. megtudakolnám, hogy az az egy milyen minőségű a 3. napon. Ha szuper embriócska, akkor visszakérném.
2. Ha nem olyan szuper, akkor inkább kihagynám. Ha nincs ET, nem veszik el lehetőséged!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hahhhoooooo hát ezt én is meg találtam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És én is le gondolkoztam rajta :lol:
Engem is érdekel a válasz :lol:

Rekuja nekem a béka segge alatt van a sárgatest hormonom...ezért van 9 bogyo..bocsi ugy szedem,hogy reggel délben este :D két hete késik megjönn, de nem biztos hogy megjönn mert szeded az utrot....akkor addig tudtommal menszimnek nem szabadna megjönnie :roll:

Babácska én is inszemes vagyok...nem tudok ebben segíteni :?

Efgk akkor most vasárnap tesztelsz!?!?!én is biztos fogok...nem akarom ott megtudni és szívinfarktus kapni :shock: :lol: de messze van még az :shock: :roll:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Lányok!Ezt egy másik fórumon írta egy lány!:

" pontosan 10 nappal vagyunk az inszem után. Már ilyen korai terhesség idején is látszik az uh-n a nyálkahártya változása, méhszáj felpuhulása....stb. Sőt a beágyazódás után már elkezd hcg termelődni (bár ez nem 100%-os megbízhatóságú)."

Csak azért linkelem be,mert kíváncsi vagyok Ti mit szóltok ehhez.Szerintem ez nagyon furcsa!!hogy láthatná a doki 10 nap után,hogy nem sikerült neki,ha kb.akkorra ágyazódik be?????



Érdemes egy kicsit visszaemlékezni a biológia-tanulmányokra... Mit is csinál a progeszteron a ciklus második felében?????

A sárgatest sárgatesthormont (progeszteron) termel. A progeszteron szintén számtalan hatást fejt ki a szervezetben. Ezek a következők:
■leállítja a hüvelyhám proliferációját, hatására a cervixnyák megkevesbedik, sűrű-kocsányos állagúvá válik,
■csökkenti a méhizomzat ingerlékenységét, és összehúzódásra hajlamos készségét, az oxytocin és ösztrogén receptorok képződést, gátolja a prosztaglandin termelődését,
■a méhnyálkahártyát a szekréciós fázisba juttatja,
■szabályozza a petesejt vándorlását,
■a tejelválasztást gátolja, de segíti az emlőben a tejcsatornák és tejmirigyek fejlődését,
■alacsonyabb szintje stimulálja, magasabb szintje gátolja az agyalapi mirigyből az LH kiürülését,
■emeli a test alaphőmérsékletét, a simaizomzatot test szerte ellazítja,
■gátolja az oxytocin reflexes kiválasztását

http://babafalva.hu/menstruacios-ciklus/

A terhesség legbiztosabb jele a HCG-szint emelkedése!!!!! Nem terhesnél a HCG-szint NULLA!!!! (bizonyos tumoros betegségekben jelenik csak meg)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Akkor ezek szerint az utrotól még a testhőm sem olyan lesz ha mérem!?
Nem alapozzák rá!? :oops: :roll:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nekem a sikertelen lombikoknál progeszteron-pótlás mellett is megjött :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Noci
Nem érdemes... :?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ohhhh pedig azt hittem, hogy lehet arra alapozni, de....
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 



Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mikortól!?!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszönet Lombikbaba! :wink: :D
efgk
Budapest
 
 


Köszönöm szépen a válaszaitokat Lányok!

Lombikbaba, a lehetőségem nem fog elveszni, mert magánklinikára járok. Ebből a szempontból pedig már mindegy, hogy visszakérem-e vagy sem, így is-úgy is kell fizetni!
Ma 3 napos az embrió és azt mondta a biológus, hogy 100%-os, gyönyörű embrió.
Úgyhogy mindenképpen visszakérjük, csak éppen (mint itt mindenki) nagyon szeretnék vigyázni rá!

Köszönöm a segítségedet!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Rekuja,
hányinger jóóó! :D :D :D :D

Mimilee,
nagy gratula!!!!Kíváncsi vagyok, hány baba van a pocakodban! :)

Efgk,
drukk vasárnapra! :wink:

Lombikbaba,
Ti is mindjárt kezdhettek!Drukkolok!Néztek Neked mostanában inzulin terhelést is?

Babácska,
kicsit olvass vissza, Anettnak is csak egy embriócskája lett, és már egy szép nagy fiúcska cseperedett belőle! :wink:
Hajrá!
Hogyhogy magán klinikára jártok?

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


nonci Én az inszemek mellé nem kaptam utrot, de akkor már értem, téged mért tömnek vele :wink:.

Babácska Nekem most két elég gyengét, egy 6 és egy 8 sejteset tettek be. A leszíváskor lázas voltam, a beülti után elkaptam a lánykámtól a hányósságot, majd csöveztem 3 napot a Szent Lászlóban, mert Szaffit befektették kiszáradással. Mégis megtapadt valaki odabent.
Van egy lány a 2011 januári zárt topikban akivel egy napon szültem, neki EGY 8 sejteset tettek be és most van egy csodás „nagy” fia :wink:. Tudod, a minőség, nem a mennyiség :wink: Az meg, hogy vigyázol rá... én az első három lombiknál nagyon vigyáztam, és Szaffi a 3.ra lett (az elsőből elvesztettünk egy babát). Most meg nem igazán mondanám, hogy vigyázok/vigyáztam :oops:. Aztán mégis ragaszkodik hozzám egy kis babszem (meg én is hozzá ám!).

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


sziasztok,
most jöttünk meg... nagyon köszönöm a gratulációkat, bár úgy félek, hogy korai...
amikor pénteken felhívtam a kórházat és megmondták az eredményt, akkor azt is mondták, hogy kedden menjek be egy újabb vérvételre. úgy látszik, itt ez a szokás, de én nem tudtam, és arra számítottam, hogy a legközelebb már ultrahangra hívnak majd be valamikorra.
szóval most plusz egy izgalom holnapra...
figyelem én is magam, mint Rekuja, van egy kis mell-feszülés és fáradékonyság, de más semmi. tudom, hülyén hangzik, de úgy örülnék egy kis hányingernek :)
azt meg ennyiből még nem lehet megállapítani, hogy ikrek-e. de különösebben nem vágynék rá. sajnos a legszűkebb barátnőim közül kettőnél is nagyon csúnya vége lett az ikerterhességüknek, nem véletlenül hívják magasabb kockázatú terhességnek.
persze, ha az, akkor annak is örülni fogunk, csak nem szeretném végig parázni az egész terhességemet.
ja, én itt csak napi 3 utrót kapok.

Babácska - szerintem se aggódj, hogy csak egyet ültetnek be. én Belgiumban élek és itt, ha 35 év alatti vagy, akkor első alkalommal egyet ültetnek be mindenkinek.

Csajok, mindenkinek szorítok!!!

Jóéjt
mimilee
 
 


Sziasztok!

Mimilee, gratulálok! :D Biztos minden rendben van!

Efgk, drukk a vasárnapi teszthez!

Babácska, ahogy Melinda is írta, nekünk EGY embriónk volt, és mégis sikerült. Az 5. lombikunk volt és a 8 szép, érett petesejtből másnapra csak egy termékenyült meg.... Nagyon csalódott voltam, mert ilyen rossz megtermékenyülési arányunk még sosem volt.... ráadásul az volt az utolsó támogatott lehetőségünk.
A beültetés reggelén (3. napon), még csak 4 sejtes volt, délben viszont már 6 sejtes! :D Ekkor egy pillanat alatt elmúlt a rossz kedvem, és visszatért az optimizmusom, ami 2 napra elhagyott. Két hét múlva 814 volt a HCG-m, amire a doki azt mondta, hogy ha kettőt ültetett volna be, akkor biztos volna benne, hogy ikrek, de így, hogy egyet kaptam vissza, egy van, de az nagyon jó helyen tapadt meg és nagyon szépen fejlődik. :lol: Egyszemke azóta már megszületett és 8,5 hónapos nagyfiú!
Sok sikert Nektek is! Mesélj majd!

Noci, drukk Neked is!

Rekuja, az biztos, hogy Te nem kímélted magad ennél a lombiknál! Szép a vonalzód! :D

Kép

KépKép
anett_1
 
 


beszéltem a kórházzal, minden oké :D :D :D
mimilee
 
 


Mimilee :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jöhetsz a 2012 novemberi babavárók fórumba :wink: uh két hét múlva?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Babácska
Akkor is ugyanannyit kell fizetni, ha nincs ET? :roll: :cry: :evil: :evil: :evil:
Egyszemkének nagyon drukkolunk!!!!!

Melinda
Glukóz terheléses vizsgálat nem volt. Szedem folyamatosan a metformint, a vércukorszintem jó és az egyéb hormonjaim is jók...

Mimilee
Én is sorozatban jártam vérvételre... HCG egészségesen fejlődő terhességnél 2 naponta duplázódik... :wink:

Ikerterhesség
Van sok sikeres is... csak az ember hajlamosabb a kirívót, az eltérőt megjegyezni!
A fiatalabbik hugomnak vannak ikrei... most már 3 évesek és van egy 1 éves öcsijük :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni, ha nem bánjátok, szívesen fórumozok egy aktív társaságban :)

Kislányunk lombik baba, 2010 szeptemberében fogant és maradt is velünk :) Most tesót tervezünk, egyenlőre házi módszerrel, hátha...., aztán év végén megyünk már az intézetbe is, így, ha minden jól megy, akkor jövő év elején jöhet a következő küzdelem.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Lombikbaba Mikor szültem, a mellettem levő magánszobában túlhordott ikreket szült spontán a nő :shock:. Ha nem látom, nem hiszem, hogy van ilyen :shock:. Igazad van, az ikrekről valahogy a nehéz terhességet többet halljuk.

Nyuszika Tesó már rögtön sikerülni fog :wink:. Nem lesz benne semmi küzdelem :wink: Van itt valaki a zugolvasók közül, akinek sok-sok lombik után lett spontán babója, szóval hajrá spontánkodás :wink:. Nálatok kiderült mi a gond? Hátha elmúlt :)

Tök rosszul lettem a kakás pelus szagától. Cseréltetek már pelust egy lélegzetvétellel? :roll: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja, elvileg eddig "csak" Apa gondunk volt, kevés katona, eredete ismeretlen. Így én optimista vagyok, hiszen csak egy katona kell :) Persze, ami most nehezíti a dolgokat, hogy szülés óta a mensim teljesen felborult.... :( Már nem szoptatok, a lányom 6 hónapos korára jött meg először , de azóta.... Jön, de nagy csúszásokkal, így meg PÉ-t számolni.... Pedig velem semmi gond nem volt, pontos mensi.... Kicsit elszomorít.... Most is késésben van és semmi jele, hogy jönne...... Persze teszt negatív.

Anyukák, Nálatok hogy volt ez?

Gratulálok a Kisemberhez, annyira jó , hogy sikerült!!!!! :) - Kicsit olvasgattam vissza, így látom, most elég nagy a bababumm :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Szisztok,

Köszönöm a sok kedves hozzászólást és a drukkolást. Hát végül csak Egyetlenkét kaptuk vissza, de neki is nagyon örülünk és próbálunk kommunikálni vele, hátha megérzi Ő is, hogy nekünk szükségünk van Rá!
Két hét múlva lesz a vérvétel, addig itthon pihenek. És bízok nagyon, nagyon, nagyon...

Melinda, azért járunk magánklinikára, mert mi is egy állami intézményben kezdtük, de akkora csalódás volt, amit ott tapasztaltunk, hogy inkább egy magánklinikát választottunk.

Anett, köszönöm, hogy leírtad a történetedet! Először is gratulálok, másodszor pedig nagyon sok erőt ad nekünk a Ti sikertörténetetek!

Lombikbaba, ha nincs ET, akkor valamivel olcsóbb, de nem annyival, hogy ne adjam meg magunknak és Egyetlenkének a lehetőséget!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Babácska
Drukkok mennek! Beszélgess Egyetlenkével! És mindent csinálj úgy, ahogy neked jólesik :lol: :lol: :lol: :wink:

Nyuszika
Üdv itt!
Nekem megjött szoptatás alatt is, rendesen...
Ha nem áll be neked normálisan a mensesed, akkor érdemes lesz egy ciklus-monitorozást csinálni, de legalább 3. napi alaphormonokat, TSH-val, terheléses vércukorral, inzulinnal kiegészítve...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!!!!

Kismamák hogy vannak!?!Rosszulét jelen van!? :lol: Akkor jó :lol:
Én várakozás álláspontban még mindig!!!mesz messze a 26 a de majd eljönn az is mint minden eljönn :lol: :wink:
És én is pozi tesztelte akarok és lesz is!!!
Néha fájdogál a hasam és a más görcs is társul mellé, megjönn érzés... :?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Remélem efgk is jön és valami jön hirek, mert kell a biztatás a sikeresség,,,

Csuriban van minden érte ugy izgulok és drukkolok neki ám!!!!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Hajó és án 4 nap pihi hurraaaaa!!!
Mindenkinek kitartás és hajra!!!
Jó pihenést kívánok ebben a szep tavaszi hétvégi napokon!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Jó hírem nincs,csak rossz:(:( Negatív lett a tesztem:(:( Holnapra nem várom a mensit....,reggel csinálok egy újat.Hátha....

Babácska

Drukkolok nagyon!!!! :wink:
efgk
Budapest
 
 


Nyuszika Nekem a dokim annak idején azt mondta, első vérzéstől akár 1 év is lehet, míg helyreáll a dolog. Nekem kb. 8 hónap kellett. Mármint a rendszeres vérzéshez, ettől még nem lettem ugye fogamzóképes :roll:. Én nem tudtam szoptatni, 5,5 hetes volt, mikor először menstruáltam :evil:. Bevallom, nem hiányzott volna még vagy fél évig :roll:.

Babácska Drukkok mennek Egyszemkének! :D

Noci Ez az, csak pozitívan :wink:

Efgk Még ne add fel, a vérvétel a döntő!

Már csak 4 nap az ultrahangig...

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


De jó lesz neked Rekuja ..,látod majd a kis mini mogyorót :lol:

Nem...--nem adom fel,bizakodom a keddi v.v.-ben! :roll:
efgk
Budapest
 
 


Efgk várlak a holnapi tesztelt hátha ez nagyon halvány volt és nem vetted észre és a holnapi jobb lesz :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugi....,észre vettem volna,!,Mert kb.nagyítóval néztem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ,hátha ott van a két csík,csak halványan.Ma is csináltam,szokás szerint negatív :cry: ...,azt sem tudom,hogy néz ki egy két csíkos teszt :) ,majd egyszer!!!! 8) 8) 8) 8) 8)
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok,

Gondolom, most mindannyian hosszú hétvégéztek!

Efgk, nagyon sajnálom, hogy még nem láthattál pozitív tesztet, de kedd még azért messze van, addig még bőven van idő, hogy a teszt is és a vérvétel is kimutassa, hogy babát vársz!

Noci, mi is 26-án megyünk vérvételre! Drukkolok Nektek!

Leírnám, hogy milyen tüneteket vettem észre magamon eddig, kíváncsi lennék a véleményetekre. Próbálom bebeszélni magamnak, hogy ezeket még nem okozhatja a Kisbabánk, de valahogy mégis mindig arra lyukadok ki, hogy bizony Ő okozza!

Szóval:
1.Nagyon gyakran járok pisilni. Éjszaka is, nappal meg még többet. Ráadásul egyszer csak elkezdem érezni, hogy lassan mennem kell wc-re és innentől max. 5 percet bírok még ki.
2. Mindjárt megjön érzés, de általában csak pisilés után, de akkor minimum 1/4 órán keresztül. Utána szépen elmúlik.
3. Éjszaka arra ébredtem, hogy nagyon ég a gyomrom és sok a savam. Régen nagyon savas voltam, de már kb. 1 éve nem jellemző, hogy savasodnék! Mondtam a páromnak, hogy ez tuti, hogy valami jel, de aztán rájöttem, hogy hülye vagyok! Még csak 5 napos a kisbabánk!
4. Hát a mell... Nagyon érzékeny, de nem feszül. Csak olyan, mintha nagyon nehéz lenne és alig bírná el a mellkasom.

Azt hiszem, ennyi. Szerintetek ezek alapján reménykedhetek, vagy ez csupán a véletlen játéka, mert ilyen korai szakaszban elvileg még nem érezhetnék semmit???

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Babácska,
amit érzel, az valószínűleg a progeszterontól van.A baba biztos nem okozza még, hiszen csak most kaptad vissza, még be kell ágyazódnia, és utána kezd majd el hcg-t termelni, ami tüneteket okozhat!

Efgk,
hányadik napon vagy az inszem után?Csak kedden kellene tesztelned?Még semmi sincs veszve!+++++++++++++++++++++

Rekuja,
nemsokára láthatjátok tesó babát! :)

Drukk mindenkinek! :)

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Melinda

Inszemináció után ma vagyok a 16.napon.Szóval ez már elég gyanús,hogy nem sikerült.
efgk
Budapest
 
 


Babácska

Nekem a múlt hónapban voltak hasonló tüneteim.Egyfolytában pisilni jártam+ilyenek,de neked remélem nem a gyógyszerek hatása,hanem a babuci okozza a tüneteket! :wink: :wink: Szorítok!!!
efgk
Budapest
 
 


Köszönöm Melinda, ez megnyugtató.
Mármint az, hogy tüneteim lehetnek, csak éppen nem a babától! Jó tudni, hogy még nem vagyok teljesen gyagya!
Azt hittem, hogy már bebeszélem magamnak a tüneteket!

Babácska
babácska82
 
 


Efgk, köszönöm, nagyon aranyos vagy! De lehet, hogy még tényleg korai lenne, hogy a baba okozza!

Babácska
babácska82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: