Új privát üzeneted érkezett!

Annus gyönyörű kislányod van!!!!!!!!!!!öröm nézni!!!!!!!!!
Gabi hamarosan babázhatsz már.........már nagyon a finisbe vagy!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát Gabi az tuti, hogy hamarosan babázhatsz :lol:
A véleményeteket szeretnék kikérni. Szeretnénk légzésfigyelőt venni, mert sajnos senkitől nem tudunk kölcsönkérni és bébiőrt is kell vennünk mert elég nagy a ház. Szerintetek érdemes olyat venni ami kettő az egyben? Most láttam akciós angelcare-t ami kettő az egyben és 28.000,-ft ami szerintem baromi jó ár. Nagyon gondolkozom most rajta.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige sikerült babakocsit választanod? Kiváncsi vagyok, hogy megvetted e a Bergont. A 2 az egyben légzésfigyelőről nem tudok semmit. A sógornőméknek csak légzésfigyelőjük volt, bébiőr nem. A légzésfigyelővel meg voltak elégedve, sajnos gyakran előfordult, hogy a keresztfiam nem vett levegőt, úgyhogy jó szolgálatot tett.
puffocska
 
 

 
 

Csige szerintem vedd meg ha nyugodtabb leszel tőle! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige szerintem vedd meg nyugodtan én is olyat akartam, de csak bébiőrt vettem angel care-ban mert a légzésfigyelőt ugyanebből a márkából az unokatesómól kölcsönkaptuk.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nem vettük meg a babakocsit, csak kinéztük majd azt a terhességem vége fele szeretnénk amikor már 34-35 hetes leszek. Valószínű hogy a bergon lesz, bár azért még egyszer szemügyre szeretném venni. A rugózását meg akarom majd mézni, de én is úgy hallottam hogy a bergonoknak elég jó.
Légzésfigyelőt mindenképpen akarunk, a férjem ebből nem enged. Azt mondta, hogy ha 100 babából egynek menti meg az életét, mi van ha a miénk az az egy. Szóval ez nem téma. A bébiőrre viszont azért van szükség mert elég nagy a ház és ha fent altatom a babát és lent vagyok, akkor szeretném hallani hogy mit motoszkál. Mert hát ugye ha alszik, remélem fog :lol: , akkor addig én tudok pakolászni, intézni a dolgomat.
Szóval azt nem tudom hogy olyat vegyünk ami ilyen kettő az egyben, vagy vegyük meg mind a kettőt külön-külön?! Az biztos hogy angelcare-t szeretnénk. De valóban nagyon jó ár a 28.000,-ft ha egyben veszem meg őket.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige hogy hogy olyan "későn" vesztek babakocsit?
bár ha belegondolok nem késő.....ugyse rögtön használja az ember!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bízom benne hogy időben jön a bébi és nem igazán tartom fontosnak, hogy előtte már itt porosodjon a babakocsi. Azt mondták hogy ha megrendeljük akkor egy héten belül megérkezik. A babakocsit, kiságyat, pelenkázót akarom utoljára megvenni. Úgy tervezem, hogy amikor harminc hetes leszek akkor elkezdünk vásárolgatni és ezt a hármat hagyjuk utoljára, de lehet hogy mégsem utoljára, mert nem bírom kivárni :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


felteszem milyen babakocsit néztem ki, szerintem ide még nem tettem fel. Színben még nem tudtam dönteni, de valószínű hogy a zöld lesz, ami élőben sokkal szebb zöld. Ez a kép nagyon torzít.
Kép Kép

KépKép
csige-bige
 
 


én már láttam a kocsit....tényleg szebb szin a zöld..........
én se bírtam a babakocsit később megvenni........nekem az volt a legfontosabb....... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige szerintem nyugodtan megveheted egyben az angelcart, nekem azt mondták hogy szuperül működik. Én is egyben vettem volnameg. Csak így feleslegesen nem adtam pénzt rá.

Szerintem jó a babakocsi bár nekem a sárga jobban tetszik.

Mi azért vettük meg annyira előre a babakocsit mert akkor volt éppen akciós, és nem akartam elhalasztani, minden részét akciósan vettük. Szerintem te is figyelgesd mikor lesz akcióban, mert az a pár ezer ft is számít ilyenkor.

Nálatok hogy telt az éjszaka?

Nálam az éjszaka szörnyű volt. Éjjel jóslókra ébredtem, alig bírtam vissza aludni mert állandóan azt figyeltem hogy na ez az e már, aztán meg olyan mozgásba kezdett Nóri, hogy azért nem tudtam aludni. Pedig ilyet nem szokott éjszaka csinálni. Aztán mire elaludtam volna addigra ébresztett Norbit, majd végül hajnal 3-kor Réka. Úgy hogy baromi jó volt mondhatom. Olyan vagyok mint a mosott rongy. Most ők persze még alszanak, de nekem fel kellett kelnem, mert jön 8-ra a vízszerelő. Hurrá. Majd délután pihizek egy jót. Ja és megint kellett mennem éjszaka nagy wc-zni is.
Este megmegyek a Kardoshoz, kíváncsi vagyok nekem mit mond majd, van e hatása ezeknek a jóslóknak.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csige!
Jó a babakocsi!Szerintem is vedd meg egyben,tényleg jó ár!!!És ezt külön nem islehet amúgy használni?Értem ezt arra h esetleg később ha már nem kell a légzésfigyelő,akkor használhatod csak a bébiőrt?Vagy hogy van ez?


Gabi!
Akkor próbálj pihizni!!!Én is mindig vártam h a jóslók miatt mit mond a doki...de én mindig zárva voltam :evil: De szerintem te szerencsésebb vagy!Majd gyere a hírekkel!!!


Babakocsi:mi tesóméktól kaptuk kölcsönbe,de januártól sógorom hugáék használták.Így az volt megbeszélve h április végén hozzák vissza tőlük!Iza 24én született,a babakocsi meg 26án érkezett :lol: :lol: De ha nincs különösebb ok,pl egy jó akció,akkor tényleg felesleges nagyon hamar beszerezni és kerülgetni fél évig.... :wink:

annus11
 
 


Hát nem tudom Annus hogy hogyan működik ez a dolog, de szerintem külön is lehet használni. Ennek majd utánaérdeklődöm a boltban.
A babakocsit akciósan láttuk, de csak pár ezer forint volt a difi az eredeti ár és az akciós ár között.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!!!!!!
Gabi olyan izgi már hogy bármikor jöhet a kis Nórika!!!!!!!!!
Anno én is akciósan vettem Máténak a babakocsit....és most is nagyon jó árba vettem!!!!!!!!!!áldom az eget hogy megvettem mert azóta se találtam olyat ami tetszik!!!!!!! :) :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon jó a kocsi. Biztos kiscsigának is tetszeni fog. A légzésfigyelőt mint mondtam én is csak támogatni tudom, mert mindkét keresztgyerekemnél szükség volt rá. Ennyit megér.
Gabi, nagyon izgulsz a szülés miatt? Biztos nemsokára meglesz. Örülök, hogy Boglárkának nevezitek el, szerintem nagyon szép név (és nem csak azért, mert engem is így hívnak).
puffocska
 
 


puffocska nem igazán izgulok, inkább már szeretnék túl lenni rajta, most már azért nehézkes a mozgás, kezdek nyűgös lenni. Ez a nagy pocak sok mindenben akadályoz. Ma meg különösen nehézkes a mozgás, alig bírok menni annyira fáj a szeméremcsontom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi teljesen megértelek hogy már nehéz neked a mozgás......Nórika szép nagy baba!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok. Ma voltam az új nőgyógyászomnál, mert a régi elköltözött. Úgy örülök, mert nagyon kedves és figyelmes ez a doki. Ma volt a 11. ciklusnapom. A doki csinált egy hüvelyultrahangot és a jobb petefészkemben talált több tüszőt is, köztük egy 15 és egy 18 mm-eset is. A doki szerint ez jó. Szerintetek? Bár egy kicsit megijedtem, mert azt mondta, hogy kicsit vastag a fala, úgyhogy lehet, hogy nem fog megrepedni, vagy csak nehezen. De azt mondta ne aggódjak. Egyébként azt is mondta, hogy ha nem esek teherbe ebbe a hónapba, akkor a kvetkező hónapba szedjek 2X1 clostit. Szerintetek ez nem sok, ha a napi egytől is van peteérésem?
Gabi, kitartás, biztos mindjárt meglesz a kislányod. Bárcsak már én is ott tartanék.
Annus, meggyógyultál már? És Iza baba?
puffocska
 
 


Gabi: nekem is ez a problémám ma. Erre a hülye időre annyira fájnak a csontaim, hogy alig tudok menni. Majd kiszakad a szeméremcsontom. Hátha holnap már jobb lesz. Csodálom hogy ilyen frontra nem szültél még meg. Nagyon lehűlt az idő. De ami késik, az nem múlik :lol:
Puffocska: nem tudom hogy milyen adagban kellene neked clostit szedni. Én napi 2*1-et szedtem és szépen volt tőle peteérésem és a progeszteron szintem is helyreállt.

KépKép
csige-bige
 
 


Puffocska én 3x1 clostyt szedtem.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Megjöttem a dokitól. Minden rendben van. A belsőméhszáj zárva van, a külső továbbra is 1 ujjnyira van nyitva. És a méhnyak fel van puhulva.
Uh-on minden rendben van, jó nagy baba BPD 98, AC 370 és kb 3500-3700 között van most. Csinált áramlást az is rendben volt, és a lepény kezd meszesedni.
Legközelebb 1 hét múlva hétfőn nst, aztán kiírás napján szintén, és ha jövő héten szombatig nincs semmi, akkor csinál oxitocin próbát, nem engedi nagyon túl hordani mert nagy baba nagyon és nem akarja hogy gond legyen szülésnél. Ja és nincs beilleszkedve a buksija, de azt mondta hogy többedszer szülőknél ez csak a szülés előtt szokott lenni tehát nem jelent semmit.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi örülök,hogy minden rendben!!!!!!
akkor 2 héten belül mindenképpen meglesz Nórika!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi örülök hogy minden rendben van. Úgy tűnik, akkor csak kihúzod a végéig :lol: Már nem sok van hátra, kitartást.
Tegnap este már én is mondtam a gyermekünknek, hogy most már jöjjön ki a köldökömön, fusson pár kört és utána bújjon vissza hátha akkor nyugodtabb lesz. 3/4 9-től 11-ig úgy beindult, hogy 11-kor még nem tudtam aludni tőle. Majd szét szedett. Úgy megküldte a húgyhojagomat, most előszőr, hogy igen kellemetlen volt. Mi lesz később?! :lol: Utána lefáradt szerencsére, de újra kezdte a pörgést hajnali 4-kor és 6-ig tartott. Hogy ő soha nem fárad el?! :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige tegnap az én kis békám is ramazurizott rendesen!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dobok képet!Iza ma 2 hónapos!!!!
Ezek tegnapiak!Iza beöltözve a júniusi nagy "melegben".Aztán egy közös kép...én pizsiben,apa pislog,mögöttünk a a száradó ruhák(ebből már levágtam nagy részét)Na de legalább látszik h zajlik az élet :wink:
Kép
Kép

annus11
 
 


Annus nagyon szépek vagytok együtt!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Annus nagyon szépek vagytok

Lányok nekem jött az előbb ilyen csúszós átlátszó váladék. Nem tudom hogy a nyákdugó eleje volt e vagy mi. Mindenesetre ilyen folyásom nem volt eddig.
Majd figyelem hogy az volt e, vagy jön e még.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi az szerintem a nyák dugód volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerintem is nyákdugó!!!!Amikor nekem távozott egy pici,másnap elfolyt a magzatvizem :wink: :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyuk, egyik éjszaka nyűgös, de 3 attól még jó. van, hogy nehezen alszik el, van olyan is, h kicsit fáj a poci, de azért jó baba a drágám.

Gabi: nemsoká itt a te napod is! tök izgi!!!
a végén én s szenvedtem, alig tudtam menni.
most tök jó, bár még mindig nem az igazi, tök amar elfáradok, a gyerek hízik, alig bírom el:))).

Annus: szépek vagytok! Iza milyen nagy már!
Nálunk úszik a lakás, próbálok takarítani, de vhogy nem megy...főleg ha a bébi nem alszik épp és nyöszörög.

Csige: nálam is a babkocsi volt az első, h meglegyen, aztán a kiságy, a többi ráért, meg úgy voltam vele, azt más is meg tudja venni.
Nekem a zöld színű tetszik!
Vendég
 


Puszedli!
Nálam is van h a lakásra nem jut idő...de ilyenkor az uram besegít!Tudja h milyen rend és tisztaság mániás vagyok :oops: idegbeteg leszek ha kosz van 8) :lol:
Nekem Iza most átaludta az éjszakát!8kor elaludt és csak reggel fél7kor evett!!!Jó lenen ha így maradna,bár fejni így is felkelek mert szétdurrannak a cicik :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
Megszületett Nórika!!!!!!
11 óra 55 perckor 3840 grammal és 55 cm-rel!!!!!!!!!!!!!!!!
már szopizik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gratulálok Gabinak!!!!!!Nóri nagyon ügyes!!!!! :lol:

annus11
 
 


Gratulálok Gabinak!!!!!

Remélem mindketten jól vannak.
puffocska
 
 


Na csak bejött a nyákdugós elméletem!!!Most néztem csak h elötte nap írta pont! :wink:
Tudunk esetleg vmi részletet?Könnyű,gyors szülés vot?Sokat vajúdott?stb

annus11
 
 


GRATULÁLOK Gabi !!!Sok-sok tejcsit kívánok!!! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Gabi nagy-nagy gratula nektek. Csak úgy döntött Nórika, hogy jobb idekint :lol: Várjuk a képeket :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Gabi: gratulálok!
Sok tejcsit! és jó egészséget, sok boldogságot!


Iza nagyon ügyes, h ennyit alszik!

Nándi első alvása éjjel 4 óra, aztán 3, szóval este 10kor elalszik, kettő felé kel, majd 5-6 óra felé.

Annus: nekem is apa segít, ha szólok, h vmi kosz szúrja a szemem.
Vendég
 


Hát szerintem nálunk is Apa lesz majd befogva ha meglesz a babó. Most is két részletben takarítom a házat, mert nagy és egyszerre nem bírom, mert nagyon elfáradok és azért kímélem magam.
Tegnap este nézegettem magam a tükörben és úgy látom hogy fogytam. A hasam nől és sokat mocorog a babó, viszont úgy érzem, hogy minden vitamint és tápanyagot elszív tőlem. A férjem szerintem úgy nézek ki, mint ha zsírleszívást csinált volna a bébi rajtam, mert minden kényes területről eltűnt minden, viszont kilátszik egy két bordám. A hajam alig nől és nagyon elkezdett hullani, pedig nekem csak ősszel szokott. Azon gondolkoztam hogy valami plusz vitamint is kellene szednem a gravida mellé. Ennél többet enni nem tudok, mert már így is hihetetlen mennyiséget kajálok és rengeteg gyümölcsöt eszem. Valamelyik hajnalban arra ébredtem hogy annyira éhes vagyok, hogy hajnali 4-kor felkeltem ananászos csirkét enni rizzsel, majd visszafeküdtem :oops: Szóval ez a gyerek fitnesslady-t csinál belőlem :lol:
Na megyünk babazenét hallagtni, mert tegnap elmaradt.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Nekem is sokat segítettek a terhesség végén!Porszívózni nem is lehetett mert kikaptam!Én is hamar elfáradtam...amúgy 1 óra altt végzek,pik-pak mindennel!Olyan vagyok mint egy gép...de akkor...mint egy csiga :lol: Mondhatnám csigebige :wink:

annus11
 
 


Nita neked volt már bergon babakocsid. Fix vagy bolygó kerekes? A fix kerekessel nem túl nehéz fordulni, közlekedni? Utánaolvastam a neten hogy mi a véleménye az anyukáknak az új bolygókerekes bergonról és egy anyuka azt mondta, hogy kicsit labiris a bolygó keréknek köszönhetően. Kicsit elbizonytalanodtam. Igaz, szerintem egy olyan babakocsi sincs, ami minden anyukának egyaránt megfelel. Megnéztem most a honlapjukat és van fix kerekes változata is annak a kocsinak amit én kinéztem. Most már csak azt kell eldöntenem, hogy melyiket vegyük meg. Igazból teljesen ugyan olyan mind a kettő, még a huzat fazonja is, csak más a kereke és egy picit a váz. Viszont annyiból jobban vonz a bolygó kerekes, hogy baromi jól lehet vele manőverezni. Legalább is ott a boltban nagyon jól lehetett. Hát hogy milyen az utcán vagy közlekedés közben??! Neked már van tapasztalatod Nita, szerinted? Igazából azért annyira nem rosszak az útviszonyok, csak az utcánk a necces, mert itt útalap van, de jön majd rá az aszfalt az ősszel és már tök jó letaposták a kocsik, szóval egész jól járható gyalog is. Ha egy graco babakocsit, aminek elég kevés a rugózása ki lehet tolni rajta, akkor szerintem ezt is.
Felteszem egymás mellé a két képet. Már csak el kellene dönteni, hogy melyiket válasszam.
Kép [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 79.878.jpg[/img]
Olyan jó lenne elmenni a bergon nagykerbe, de a férjem ágál ellene, mert kint van a pólus centernél és hát az hozzánk elég messze van. Pedig ott biztos hogy megvizsgálhatnám mind a kettőt. Lehet hogy majd győzködöm még egy kicsit.

KépKép
csige-bige
 
 


Kép

KépKép
csige-bige
 
 


ja és ugye még a színét sem döntöttem el :lol:
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Babakocsihoz csak annyit,hogy szerintem olyat érdemes venni aminek az első kerekeit fixre is lehetállítani meg bolygó is.Fix kerékkel nagyon nehéz szerintem közlekedni...pl befordulni egy sarkon,kikerülni vmit stb.Én mindig bolygósítom!!!!Csak úgy tudok vele menni!Sokkal könnyebb tolni!De próbáld ki!!!

annus11
 
 


Hát igen, én is pont erre gondoltam Annus. Annak amit kinéztem bolygó kerekei vannak, de fixre is lehet állítani őket.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Szerintem mindenképp lehessen bolygósítani!!!!Menj be a boltba és próbálj a sorok között közlekedni!Ég és föld a kettő,szerintem...

annus11
 
 


Sziasztok!

Nem tudom ki emlékszik rám, régebben én is írogattam ide.

Azért írok most, mert szeretném eladni a kisfiam babakocsiját (már nem használjuk a mózest, meg a hordozót), a sportrésszel meg kihasználatlan, mert inkább már togyog.

Szóval a lényeg: Eladó egy kb. 8 hónapot használt, újszerű állapotban lévő Cam Cortina X3 Tris Evolution babakocsi. Nagyon vigyáztunk rá, mindene hibátlan.

Akit érdekel, priviben keressen nyugodtan.

Pontosan így néz ki, színre is
Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


csige a fix kerekessel sokkal könnyebb közlekedni mint a bolygósokkal!!!!!!nem akad be sehova vagy fordul keresztbe!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita :lol: :lol: :lol: Akkor most pont ellenkezőjét mondjuk...de bizti babakocsi függő is,az én kerekeim nem akadnak be sehova!,meg nem állnak keresztbe :wink: :lol: Én imádom,nagyon könnyű vele közlekedni!

Szóval Csige!egyetlen megoldás van: kipróbálni!!!!!!!! :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus mindenkinek más jó!!!
volt nekem is bolygó kerekes de valahogy könnyebben vezetem a fix kerekeset...... :)
de tényleg úgy lehet dönteni ha ki próbálja az ember......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: