Új privát üzeneted érkezett!

Pompom!

Remélem a sejtésük a cisztáról nem igazolódik be.Szoítok hogy így legyen.
Belegondoltam abba amit írtál...és tényleg régen én is mindent megtettem nehogy összejöjjön a baba...most mindent megteszek csak már összejöjjön.

Volt egy kapcsolatom,amibe nem szerettem volna gyereket szülni,és a fiú apja azt mondta,hogy nem azért nem szülök mert nem akarok.Hanem hogy biztos azért mert nem lehet gyerekem.Gondolhatjátok azonnal szakítottam a fiúval.Neki azóta van egy tündéri kislánya,én meg kezdem azt gondolni hogy az apja valami átkot dobott rám.8 éve szakítottunk,és én mindjárt megismertem a férjemet.Nem is gondoltam erre 4 évig (mikor is kezdőttek a problémák ).Most egyre többször eszembe jut.
Szerintetek?
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

köszi-köszi nagyon köszi a drukkokat, úgy néz ki nagyon jól sikerült a műtét, és holnap reggel mehetünk érte! :P :P :P

Lili!
én már mindenben hiszek lassan :shock: , szal ha úgy gondolod, menj el átoklevételre :roll: állítólag bvan ilyen, jósnő csinálja..bajod biztos nem lesz belőle :lol:

Dike!
nagyon örülök!!!!! 8) remélem apát nem kínozta meg nagyon...enyém apa 5 perc múlva már röhögött az egészen 8)
drukk vasárnapra! :D ugye-ugye, én nem megmondtam h rendes dokkker? :wink:
acc200 azért jó a pasiknak, mert elfolyósítja a spermát, ezáltal könnyebben tudnak úszni a petikék felé :P

Kukac!
a hal is jó fehérje :D
na, én meg azt utálom :D , nem, nekem 3 naposak voltak a babáim(péntekről hétfőre kaptam meg)sztem szo-vas.nem dolgoznak, ezért kell őket megkapnod 2 naposan!!!!de az is nagyon jó lesz ám! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: egész hétvégén pihizhecccc :wink:

Fenci!
grat.a cukrodhoz :P

Kata!
de jó!akkor szerdán kapsz is képet róla, ugye?tedd ám fel! :lol:
Vendég
 


Kép

Ő a kis drágánk :oops: :lol:
Vendég
 

 
 

vicuska!!! de édi, örülök h minden jól sikerült.

tényleg ezek vannak a leleten.: provokálásra mérsékelt varicokele=viszér, azt mondta ezzel nem kell foglalkozni

ez mi? fokozott viszkozitás, elhuzódó cseppfolyósodás, kisebb nyákcsomok, de minden baci tenyésztés, meg genoid negativ.
ja és még ez 80M/ml 80%/10%/10%
dike
 
 


ahha akkor az elhuzódó cseppfolyosodásra irhattan a acc-t gondolom.
dike
 
 


zsofi
juuuj :oops: elfelejtettem, hogy a leszíváskor téllleg ott kell lenni aptyuknak, különben minek szívnak. lehet, hiányoztam az ember szaporodásánál a biológiaóráról? 8) aszittem hirtelen, elég vagy te is a babához :shock:

dike
sztem kérdezz rá ezekre a számokra, ha mész uh-ra, nemtom, mi lehet a 80-10-10. de ha azt mondta, minden oké, akor csak nem jelenthet rosszat?!

lili
csinálsz vonalzót?

vicus
grat a kutty műtétéhez, mintha te csináltad volna, nemigaz? tényleg, a sajátodatműtötted volna? a képen az ágyatokban alszik? :shock:

ti honnan tudjátok, hohy mikor lesz laptetö?
Vendég
 


Hali!

Nekem 2.cn.Hasam jól van, nemigazán fáj. :) Cicka megy meg a propolisz+c.
Vásárlás tegnap szupi volt...el is vertünk egy csomó pénzt és mi lett volna ha nem zárnak a boltok 6-kor meg 7-kor? :shock: Csináltunk képet az új felsőmről meg a rövidebb hajamról...majd dobok...de még nincs fent a gépen.Ma reggel rányomtam a szőkét...de csak a töve..kb 5cm szőke a többi meg olyan amennyire le tudta szívni a rajtalevő festéket...nem olyan gáz...de majd lesz jobb is. :wink: Mindenki dicsért ma amúgy. :oops:

Zsófi
Ha nagyon sok jó peikéd lsz, lehet, hogy csak hétfőn lesz a beülti, akkor el szokták vinni 5 naposig...majd meglátják.Egyél, igyál!!! :D
Drukkhegyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A fogigátló elgondolkodtató...majd beszélek az endos dokival, ő mit szól.

Vicus
Cuki kutyi! :D

GTünde, Tücsimű
Ezek a gyekőcök!Jaj! :D (Nekem is kell! :lol: )

Lili
Reméljük nem átkoztak meg...de azért iránny a jósnő és legaláb megnyugszol! :D Mostmár tudat alatt ezt hiszed, ha meg elmész majd nem fogod hinni, nem?

Mofly
Sajna Pirit! :( Fel a fejjel!!! :D
Megyünk tovább az úton!

Puszi mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan egy jó hír.

Susy üzent, idézem: "Ma reggel fél 9kor világra jött a gyönyörüségünk. Vincent Große 2980 gr és 47 cm. Jól vagyunk, bár én nem vagyok túl fitt."

Susy
Gratula itt is!!!
gtünde
 
 


Suzy!!!!!!

Gartulálok a babához! Vigyázzatok magatokra!


Gröni !

Neked is a kiscsajhoz!!!!!
Vendég
 


Susy :D

Jujj, nem is gondoltam, hogy ilyen jó hírt fogok olvasni, csak gyorsan bekukkantottam.
Kívánok mindkettőtöknek nagyon sok boldogságot és egészséget!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Viki!

Te vagy a következő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyugyi!
Holnapra ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Susy! :P

gratulálok és sok boldogságot a babával!
Vendég
 


susy!!gratulálok! :D
dike
 
 


Kép

SUZY :)
Gratulálok!!!!!!!!!!!!
Várjuk a képeket!!!!

Én most így érzem magam:
Kép

Pedig már volt hasi műtétem kétszer is, de az valahogy más volt..... :)

Megyek tévézni, használhatatlan vagyok ma....

Jók legyetek!!!!!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Susy, gratulálok!!!!!!!!!!!!!! Gyere majd mesélj és hozz képeket!!!!!!!!!!!!! Gyors felépülést, sok tejcsit Nektek!!!!!!!!!!!

Nati, ne is mondd :lol: Ma voltunk dokinál aztán mondta, hogy mostantól ne ijedjünk meg, bármikor elindulhat a szülés, Manó be van illeszkedve már, de nem lehet gond, mert szép fejlett a Kisfiunk :lol: Azért én szeretném, ha még pár hetet várna :roll:

Krisz, muti a hajadat! A vásárlás jó lehetett, ez most járt nektek :wink: :lol:

Fenci, gratula a cukorhoz, nagyon ügyi vagy!

Zsófi, nem semmi, micsoda tüszőlerakatod lett! Drukk szerdára-péntekre és az utána következő időkre!!!!!!!!!!

Zapáné, holnap lesz a műtét?

Na megyek vízszintbe, mert fájdogálok :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Susy, gratulálok, sok boldogságot nektek! :)

Dike, megnyugtató lehet hogy ilyen szép eredményei lettek a párodnak. Az a százalékos dolog a leleteiben szerintem a mozgékonyságra utal, vagyis 80% jól mozgó, 10% mérsékelten, és 10% lassú vagy nem mozog.

Kata, egy lapon 50 hozzászólás van, vagyis az 51. a laptetős. :) És köszi a kérdést, gyógyulgatok, már szinte jobb vagyok mint új koromban. :)

Lili, ha valaki ilyen csúnyán belegázol a lelkedbe, még azt sem érdemli meg, hogy gondolj rá.. tudom, könnyű mondani. Remélem hamar eltelik ez a pár nap, és mutatsz egy zebrás tesztet! :)
Régóta adsz vért? Én már tervezem egy ideje.. meg hát a vércsoportomra is nagyon kíváncsi vagyok.

Vicus, nagyon édes a kutyus! :)

Zapáné, kitartás holnapra!
Vendég
 


SUSY! GRATULÁLOK NEKTEK A KIS VINCENTHEZ! SOK BOLDOGSÁGOT ÉS MIELŐBBI FELÉPÜLÉST KÍVÁNOK ! jA ÉS SOK-SOK TEJCIT! :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kolibri28 2008.12.01 21:57-kor.
kolibri28
 
 


Vicuska!
Jobbulást az édes kutyinak! Remélem hamar felépül a műtét után. Azért ez nem kis műtét náluk sem.
Köszi. Mi megvagyunk. Csak fáradtan. Rohangászás, ügyintézés, vásárolgatás, neten nézelődés az olcsóbb anyagokért. Jaj a párommal folyton veszekszünk. Mindketten bakok vagyunk. Tudod. :D Aztán kibékülünk. Mert általában neki van igaza. De ő a vállalkozóbb szellemü és pénzcentrikus. Én két lábbal állok inkább a földön és a biztonságosabb lehetőségeket keresem még ha drágább is az.
Mikor is mész uh-ra? :shock: Már nagyon izgatott vagyok. :)

Viki!
Te vagy a következő! :D Mármint aki közülünk soros a babázásban. :D

Zsófi!
Még hétfőig várni kell? :shock: Jaj nagyon izgi. De nem semmi az a 20 petike! :D Jó sok hármasiker kitelik belőle. :lol:

Puszi mindenkinek! Mennek a drukkok!
Jó éjt.
kolibri28
 
 


Susy, gratulálok a kis Vincenthez!Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! :lol:

Gyugyi, szorítok, minden rendben lesz!
Vendég
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 76000_.png

Ilyen a műtét utáni görbém... :roll: :roll: :roll:
És hova tette a pét...hát...szerintem most nem is volt.
Szerintetek?

Nem mintha lenne jelentősége,csak megszokásból mérem, meg hogy tudjam, mikor kell vigyázni.
Vendég
 


SUSY
NAGYON SOK ÖRÖRMÖT KÍVÁNOK NEKTEK A KIS VINCENTHEZ!!!

Tavi
sztem a 13-14.napon volt pé, de nem vagyok profi

Gyugyi
stramm csaj vagy te! Gondolj a műtét eredményére és az utána levő lehetőségekre :oops: :lol: pár nap éééééés.......
a gyerekeid tudják amúgy, miért vonulsz el a korházba?

lili
ti akkor most spontánoztok?

krisz
muti a hajad! te is bevásároltál feszülős cuccokból, mikor csak pár hónapig leszel vékony? tényleg, mik most a tervek, meddig spontán, mikor köv.lombik stb.

viki
most már érted izgulunk :lol: karácsonyt bírjátok ki. legyél te az első babázó 2009-ben!

hát akkor anovemberi zebra naptárképen nem hozott szerencsét?? :(
Vendég
 


tavirózsa!!szerintem, ebből ugy néz ki h a 13. napon...
dike
 
 


Gröni, Susy!

Gratulálok a bébikhez!!! Mielöbbi felépülést és sok örömöt a kisemberekben!!!!
csipcsab
 
 


Susy!
Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!!! :lol:


Kolibri!
Mire is várok hétfőig? :roll:

Viki!
Azért még picit várjon a pici fiatok.

Nekem ma szörnyű napom volt. Apukám reggel megcsúszott és fejre állt. Mentő vitte be a kórházba, a kocsi totálkár, kész csoda, hogy megúszta egy kis agyrázkódással és zúzódásokkal. :roll: Nem kívánom senkinek azt a fél órát amíg beért vele a mentő a kórházba. És szegény még azon aggódott, hogy ne idegeskedjek, mert baja lesz a petéinek. :shock:

KépKép
zsófikukac
 
 


Suzy

Nagy nagy gratula a kisemberhez, akinek nagy neve van!
Sok tejcsit, kitartást, egészséget!

Gyugyi

Gondolunk Rád!

Én elkaptam az influenzát...kivagyok, mint a kutya...

Kép
ticsimû
 
 


sleepin

a te kedvedért teszek egy olyat, ahol garantált az ördögüzemmód

Kép

Kép

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Zsófi!
Bocsi! :oops: A szerdát olvastam vagy emlékeztem hétfőre.
De a szerda, péntek már minyá itt van! :D :D :D
Nagyon drukkolok Neked! :D
Ja, és apukádnak jobbulást. Tényleg nagy szerencséje volt. Az őrangyala gyorsabb volt. Jobbulást neki!

Gyugyi!
Mennek a drukkok neked is. Gyors felépülést! :wink: :D

Ticsimü!
Jobbulást te seeeeegényke! :( Csak nem még lázad is van?

Én is dögrováson vagyok, csak nem tudom észrevenni mert rohangálok. Viszont asszem felfáztam a petefészkeimet és a méhemet érzem sajna. :(
kolibri28
 
 


Ticsi!

Nagyon édik a lánykák! :D De úgy látom Réka jobban élvezte a fényképezést. :lol:
kolibri28
 
 


Zsófi, iszonyatos érzés lehetett. :( Jobbulást apukádnak!

Ticsi, neked pedig gyors influmentesedést!

Részemről Uh, hüvelykenet/tenyésztés átrakva hétfőre, doki lemondta, illetve áttette az időpontomat.. végül is mindegy, még a hétfő is belefér, és amúgy sem árt egy kis pihi az alfelemnek. :)
Vendég
 


Kolibri

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tudom, hogy Tüncsivel fej, fej mellett haladunk, de egyelőre nekem 2 fiam van... de úgy legyen, hogy egy lányka képeit is dobhassam nemsokára! :lol:

Kép
ticsimû
 
 


jaj Ticsi!

Bocsi!
Nagyon bamba vagyok! :oops: :oops: :oops:
De olyan szép Árpi is, hogy simán elmenne lánykának!
Egyáltalán nem úgy tűnik mint aki nem lenne kiegyensúlyozott. Ahoz képest, hogy írtad gondjaitok voltak az evéssel, nagyon stram kölök. :D
Ádám pedig kis komoly. Szép kis husi-musi. :lol:
kolibri28
 
 


Hellobello!!!

Suzy!!!!!!!! Gratulálok!!!! Sok sok tejcsit és gyors felépülést!

TICSI!!!!!!!!!! Imádom ezt a kölköt!!!!!!!! :D Most mégjobban levett a lábamról! :) Az a gyönyörű szőke haj...

Zsófi!! Te jó ég!!!!!!! Gyors felépülést Apukádnak, mert nemsokára babáznia kell! Na jó, 9 hónap, de arra készülni is kell! Amúgy, hát igen, a szülők már csak ilyenek (hogy rögtön a gyerekekre /meg az unokára/ gondol...)

Gyugyi! Ilyenkor mit szokás mondani??? Neked is gyors felépülést utána!

Fenci!!! Gratulálok a cukrodhoz! Azé' egyé is valamit! :D

aztán.......

már megint nem tudom mi volt még......... megyek is takarítani, ahhoz nem kell ész (bár remélem nem takarítom 3adszorra ugyanazt a helyet...)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Egy gyors kép:

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


bocsi, de mégegy, nem tudom kihagyni!!!!! :oops: :oops: :oops: Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Áááááááááááááááááá., elveszett amit írtam :D :evil:

Kukac!
apudnak jobbulást :? !neked meg mindenem kereztben holnap értetek :lol: (na, ez értelmesre sikeredett) 8)

Pompon!
akkor jó pihizést hétfőig :D

Kata!
az ágyban :oops: , de most már ki vannak tiltva a hálóból meg a nappaliból, van külön lakrészük fotelekkel :wink: , de Ő most protekciós :wink:

Jobbulást a betegeskedőknek!

Kolibri!
nem veszekedni!bár ha ti gyorsan kibékültök :lol: :wink:

Sleepin, Ticsi!
jók a képek 8)

Gyugyi!
de jó, h túl vagy már rajta!gyors felépülést :D
holnap kérünk helyzetjelentést :lol:

Tavika!
sztem is a 13.napon!lassan tesztelhecc 8) :oops:

köszi az enerdzsiket nekünk, ma hazahoztuk de., jól van, sétálgat, nem sír, és zabál! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


jajj, vicuska, még Neked akartam írni, hogy jobbulást a kutymónak, sajna tudom milyen amikor műtik a kutyát, bőven volt benne részünk. :( De látom, minden rendben van, ha étvágya van, akkor nagy baj már nem lehet!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


sleepin

bende is csodálatos...azok a fogak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és mekkora a haja!!!!!!!!!!!!!!!!!
miko fodrászkodtok?

Kép
ticsimû
 
 


corry...most nem aktuális, bár Árpi reggel azt mondta baba van a pocimban...apa rosszallóan is nézett rá...erre gyorsan kijavította, hogy nem baba, hanem mamam, azaz sokat ettem... :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Vicus, de jó, hogy jobban van a kuty! :) Én tövig rágtam magamat az izgalomtól és aggódástól, ha műtőben volt valamelyik kutyusom, és naná hogy utána velük aludtam napokig. :)

Sleepin, Ticsi, csodásak a képek és a lurkók! :)
Vendég
 


pompom

nekem ez a kedvencem

Kép

Kép
ticsimû
 
 


Eltűnt, amit írtam...

Szóval, Ticsi, nem csodálom, hogy ez a kedvenc képed!!! Még mindig nem hiszem el, hogy Árpi Kisördög lenne! :D sőt, ha még sok ilyen képet teszel fel... :D

Fodrászkodás annyi volt eddig, hogy vágtam Bende frufrujából, mert belelógott a szemébe. :) Többi hagyom, így szép, ahogy van! (Csak szerényen) :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok csajszik! :D

Susy drága :D Nagyon sok boldogságot Vincenthez! :D Vigyázzatok magatokra, sok tejcsit és várjuk a képeket! :wink: Neked meg küldök felépülő enerdzsit! :wink:

Kukac :D Apudnak gyors felépülést kívánok, Neked meg millió meg egy drukkot holnapra!!! Majd gondolatban fogom a kezed!!! :P

Többieknek pusza. Most végeztem a melóval és megyünk ide pár utcányira anyuval, mert Teszveszen vettünk egy utazóágyat unokaöcsémnek és elhozzuk. Mármint majd anyum cipeli én meg nézem. :lol:

Reggel voltam védőnéninél, hallgattuk Márkom szívdobogását, de állandóan elbújt a méhlepénytenyészetemben... :lol: Kicsit ijesztgetett a védőnő hogy pihenjek mert ha leválik a lepény akkor elindul a szülés... meg sem merek mozdulni.... :oops: :oops: alig várom hogy elteljen ez a 2 hét ami még a dokkerig hátra van.... :oops: :roll:

na most lépek. csoközön mindenkinek!

Ja, képzeljétek, tegnap észrevettem egy tejpöttyöt a melltartómon.... :oops: :oops: :roll:
fenci
 
 


Sziasztok csajok!

Voltam Gyugyinál, jól van.
A műtéttel minden rendben volt, már a "folyó ügyeit" is el tudta intézni.
Ha minden jól megy, holnap reggel hazamehet.Egész nap aludt, reggel a nyugtatótól, utána meg az altatótól. :lol:

Most megyek főzni, ha lesz időm, még jövök, és visszaolvasok....
Vendég
 


Ticsi! Kolibri!

Jobbulást Nektek!

Zsófi!

Sajnálom apudat!Jobbulást Neki!

Pompom!

Azt hiszem 20 éves korom óta vagyok véradó.Évente 2x,de van mikor 3x.Jó dolog.Én úgy gondolom,hogy sose tudni nekem,vagy a családom valamelyik tagjának mikor lesz szüksége vérre.Bár sose legyen.

Kata!

Nem csinálok vonalzót.Sőt tesztet sem merek még.Kicsit félek,sőt nagyon félek hogy nem azt fogja mutatni amit szeretnék.

Igen mi most spontán próbálkozunk.Azt mondták az orvosok,hogy nincs kizáró ok,de ha 3 hónapig nem jön össze,inditják az inszemet.Ha az sem akkor a lombikot.

Visus! Krisz!

A jósnőre már én is gondoltam párszor,aztán mindig lebeszéltem magam,mondván hülye vagyok ha ilyeneket elhiszek.
Vendég
 


lili
hát, ne kerüljön sor az inszemre :lol: gyere gyakrabban

vicus
tutujgasd a kuttyot, neki is kell lelkizés meg simi. holnap mész uh-ra?

sleepin
olyan szép formás ez a Bende! Látszik, hogy jó helyre született :lol:

ticsi
álom, álom, édes álom. szerintem minden szülő ezt a helyzetet szereti legjobban :lol:

fenci
jaj, ilyenekre ne is gondolj, hogy leválik az egyik lepény. mitől válna le? gondolom, cementeszsákot nem cipelsz, mozogni meg azért kell valamit

tavi
köszi az infót gyugyiról! Várjuk majd a beszámolóját.

zsófi
holnapra ezer drukk :P izgulsz, vagy várod? hülye kérdés, mi?

Davi pár lépést tesz egyedül a bútorok között. Akárki meglássa, elindul ez a gyerek. ticsi, Davi aug.5-i, Árpi is valahogy így, a vonalzó alapján, nem?

nati
Szabi nem beteges már? Elmúltak az indokolatlan lázak?
Vendég
 


Kata!

Igen, mióta megkapta a pneumococcus elleni oltást, nem volt beteg, pedig szeptember óta bölcsis!

Gyugyikám!
Akkor holnap pohárra fel!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Gyugyi!
örülök h minden okés!holnap iszunk rád!!!!!!!!van alk.mentes söröm :lol:

Nati!
:wink:

Fenci!
jujj, jól rádijesztettek! :twisted: de minden okés lesz, mindjárt 2 hét múlva lesz 8)

Lili!
hajrá natúr spontán :D (ahogy Mami mondaná :lol: )
hun a vonalzód? :roll:

Kata!
gyere te is holnap a fotóval
:D
Vendég
 


Bocsika, de nagy igyekezetemben elírtam Susy kisfiának a nevét:
nem Vincent, hanem Vinzent, z-vel. Bocsi, Susy! :oops:

Gyugyi
Gyors felépülést!!

Mi ma voltunk tanácsadáson. A "kis"asszony 6050 gramm és 57 cm. Dokinéni 3 hónaposnak nézte. Megkapta a kötelező oltást. A Prevenar most elmaradt, mert nem érkezett meg az oltóanyag. Lehet, hogy jövő héten már meglesz, akkor megyünk megint. És Rékát is beoltatom.

Most ennyire futotta. Pussz
gtünde
 
 


Vicus :D Nagyon édi a kutyid a képen! Holnap látod meg a nunust??

Dike :D Örülök, hogy apa túl van a vizsgálaton. Szerintem is a %-ok azt jelentik amiket Pompom írt.

Vicky :D Nektek elvileg mikor van a kiírt időpontotok?

Tavika :D Szép görbusz, én a 13. napra tenném a pét. Te tartod még a diétát?

Krisz :D Jó jel a feszülős cucc!! Én a 7kg csökkenésem után vettem vagy 5 gatyót mert mindegyik már lógott rajtam. Most meg szépen kimosva, vasalva néznek rám a szekrényben és röhögnek... Remélem Veled is ez fog történni.

Ticsikém :D Jobbulást, ne nátházzál mert megfertőzöd a családot! Osc... van otthon? Gyönyörűek a gyerekek!

Kolibri :D Cickafark tea vagy tabletta ízibe!! Jót nevettem hogy Ticsi kiccsávóit lányoknak nézted. Pedig szerintem tiszta tökösek!

Gyugyikám :D Gyors felépülést, holnap már nem is fogsz semmit érezni! És végre írhatsz közénk non-stop 2 hétig!

Lili :D Hajrá spontán, remélem az inszemre már nem is lesz szükség!
fenci
 
 


Szép estét!

Csajok!
Van két jegyem a vasárnapi Halász Judit koncertre a Vígszínházba. Délután fél 3 kor kezdődik. Mi is megyünk Ádámmal. Ha érdekel valakit közűletek írjatok. ( Jó helyre kaptuk, de félre van téve ).


Tüncsi!
Nem akármi a Dóra súlya. :D Szegényke kétszer lesz szúrva. :cry: Nem irigylem.

Gyugyi!
Örülök, hogy minden ok-s! :D Ha már kipihizted magad írj! :wink:

Lili!
Köszi! De most még hasmars is rámjött. :oops: :lol:
Hajrá spontán hónapok! :D Mi is csak azt csináljuk.

Kata!
Gratula Dávid első önálló lépéseihez! :D
Peti teljesen redbejött a műtétből?

Sleepin!
Bende hát igen egy igazi Bendegúz! :D Cuki kis fogai és azok nagy, kék szemek. :P Köszi a képeket. Élmény!

Ticsi!
Apa és anya meg a földön alszik? :lol: Ja, és ha Árpi ilyeneket mond, akkor szerintem nem lesz gond a beszélőkéjével. :lol:

Fenci!
Tényleg pihenjél sokat! :wink:

Pompom!
Sajnálom az időpont csúsztatást. Azért talán jobb lett volna ezen is hamar túlesni. :(

Mamivagyok!
Hogy vagytok? Gyeje-gyeje ha tudsz! :D

Babcsi!
Remélem te is jössz és írsz hamarosan! :D

Vicuska!
Holnap Uh? :lol: Kiderül a nagy igazság? :lol:

Gröni!
Mi újság felétek Dóra jó kislány biztosan. Szopizással, hogy álltok? :)

Haga!
Mi volt a dokkernél? nem írtad. :shock:

Drukk mindenkinek!
Különösen Kukac neked holnapra! :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kolibri28 2008.12.02 20:26-kor.
kolibri28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?