Új privát üzeneted érkezett!

Lombikbaba - persze!
mimilee
 
 


Beindult a teszt-para nálam is :D Kezdek agyalni azon, hogy mikor kéne tesztelni :) Találtam a szekrényben egy clear blue-t, még Szaffitól maradt, de lejárt 2011. novemberében. Vajon mit jelent, ha lejár egy tesz? :roll:
Van egy tünetem, ami sztem nem a gyógyszertől függ: folyton aludni akarok :lol:. Na jó, ez lehet, hogy a fáradtságtól van :roll: :lol: :lol:

Mimilee Ha minden jól megy, még egy nap is szülhetünk :wink:.
Én spec nem szeretem Chopint, de apa nagyon. Én inkább Liszt párti vagyok, vajúdás közben vagy ezerszer meghallgattam a 6. rapszódiát. Azóta, ha meghallom, fájdalmaim vannak :lol: :lol: :lol:.
Az, hogy csak 6 maradt meg sztem nem rossz. Nekem Szaffinál a megindult 10ből 4 volt az 5. napon és a kettő vissza nem rakottat a 6. napon már nem tudták lefagyasztani. Neked végül a kettő sokáig elvittet le tudták fagyizni? Vagy csak holnap derül ki?
Szaffit nem viselte meg a kórház, ő szereti az új dolgokat, anya vagy apa végig ott volt (délutánonként hazajöttem lezuhizni). Ha nem lett volna infúzió-póráz, még élvezi is a kismanó :roll:. Már teljesen jól van, ma kétszer is nagyot sétáltunk, tegnap kirándulni voltunk (ez nagyon kellett már apa és anya lelkének 8)). Apa szülinapjára háti hordozót kapott, és Szaffi imádott benne lenni, úgyhogy hónapok óta először tényleg kirándultunk :) Teljes 5 km-t :lol:. De ez is valami!!!

Lombikbaba Én nem tudok úgy gondolni most magamra, mint kismamára :( Majd ha láttam a szívhangot!!! Egyszer már nagyon pórul jártam így, mikor hetekig hittem, aztán leállt a fejlődésben :(

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Ránézésre meggyógyult :)
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Lombikbaba,
ti mikor kezdhettek?

Rekuja,
remélem már teljesen meggyógyult Szaffi!
Te hogy érzed magad?Mikor tesztelsz?Vérvételre kell majd menned?
Drukkolok nagyon!

Mimilee,
babatapik Neked is!+++++++++++++++++++++++++++++++

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Melinda Szaffi már jól van, én is... hát most reménykedek egy kicsit, tegnap este iszonyú kívánós voltam, Szaffival is ez volt, tiszta bizarr kajákat akartam random mód enni. Tegnap muszáj volt kimennem a konyhába egy nyalás fahéjért :oops:. Apa rögtön mondta is, na, tuti terhes vagy :lol:. Úgy legyen! Csütörtökön megyek a Kaáliba, elvileg szombaton kéne, de akkor sztem nem lesz dokinénim, pénteken meg egyetemen vagyok, hétfőig meg nem bírom ki :lol:. Nézzenek egy hCg-t, mondják meg, ha nagyon nem okés, nehogy beleéljem magam!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Melinda - nagyon köszi!

Rekuja - Szaffi egy nagyon édes kislány.
teszt: én mindig a vérvétel előtti napon szoktam tesztelni. az már szerintem hiteles eredményt ad. jövő hét pénteken kell mennem, úgyhogy én csütörtök reggel fogok tesztelni. mivel neked pont egy héttel korábban volt az ET, szerintem tesztelhetnél csütörtökön (úristen, az már holnapután van!!!) mit gondolsz? vérvételre mikor kéne menned?
álmosság: hát mint egy zombi, úgy érzem magam napok óta. minden délután alszom, különben nem bírnám ki. de szerintem ez a sok hormon miatt van, amit magamba tömök...
lejárt teszt - hát erről fogalmam sincs, mindenesetre mielőtt kidobod, kipróbálhatnád. ha pozitív, akkor biztos még nem járt le, ha negatív, akkor ez egy szar, vegyél újat :)

amúgy én sem úgy gondolok magamra, hogy most akkor terhes vagyok. ennél óvatosabb vagyok én is. még ha pozitív is lesz az első teszt, akkor is szerintem elég sok időnek kéne eltelnie, hogy elhiggyem...

ja, és vicces, hogy írtad, mert pont tegnap elvalvás előtt ugrott be nekem is, hogy milyen jó lenne, ha egyszerre szülnénk...
mimilee
 
 


nem frissítettem az oldalt, most látom, hogy akkor csütörtök Kaáli. akkor kibírod addig teszt nélkül?
mimilee
 
 


Rekuja, Mimilee
Drukkok mennek!
Valamin mindig lehet aggódni!!! A pozitív teszt után jön, hogy dobog-e a szíve, aztán a különféle szűrések... mozog? Nem mozog? Stb... egy anya élete örökös aggodalomból áll... :wink:

Melinda
Következő ciklusban!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mimilee Bevallom, már tegnap is teszteltem egyet... punkció után 13 nappal :oops:. Akkor nagyon halvány vonalam volt – a lejárt teszttel. Ma reggel már erősödött a csík, vagyis pozitív irányba változott a hCg szint :D. Holnap vérvétel!!! Végre-végre-végre! Basszus, én sose voltam még ilyen türelmetlen, eddig mindig kivártam a beültetéshez képest a két hetet, most meg a beülti után 10 nappal már teszteltem... Bár ilyen kevés esélyt se éreztem még a dologra :roll:.

Lombikbaba Jól leírtad Szaffival való terhességemet, bár a szűrésektől nem féltem. A 35. hét körül volt a választóvonal, attól kezdve tök nyugodt voltam, megbeszéltem a manóval, hogy kibírja januárig, vagyis a 39. hétig, hogy elég messze legyen a szülinapja karácsonytól. Végül még ráhúzott 3 napot pluszban, annyira szeretett bent lenni :D. Most azt hiszem, könnyebben veszem a dolgokat, vagy csak szeretném, hogy így legyen.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!
Ata mindenit de egyszerre hozzátok majd a pozi tesztet jó is !!!!!!!! :wink:

Rekuja akkor már vana G8 kis pozi teszted, jól értem!?! :lol:

Nálam s pörögnek az események :wink: Megtörtént tegnap a találkozás uh minden rendben így megkaptam a szurikámat a pocikàba :wink:
Ma meg én adtam be magamnak remegő kézzel :wink: Kedden uh :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Rekuja - tudom, hogy ebben hasonlóan óvatosak vagyunk, úgyhogy nem gratulálok, csak annyit mondok, hogy wooooow!!!!
(azt hiszem, az "aztakurva" nem elég szalonképes)
hajrá holnapra, bár nálam még teszt sosem tévedett, úgyhogy ha volt csík, akkor ezt biztos alátámasztja majd a vv is....

puszi
mimilee
 
 


Rekuja
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Rekuja Halkan"gratula",remélem sikered lesz holnap és boldogan jössz újságolni majd! :D

Mimilee

Neked is drukk,drukk,drukk!!!!!

Nekem tegnap volt a 2.inszemináció.És furcsa módon,tök nyugodt vagyok,nem is fájt,mert másik orvos csinálta mint múltkor.Máárcius 13.lesz az eredmény hirdetés,most hamarabb lesz több mint egy héttel,mint a múltkorinál.
efgk
Budapest
 
 


efgk - milyen gyorsan telik az idő... nagyon-nagyon szorítok, hogy sikerüljön.

Noci - most hányadik napodon jársz? meglátod, hogy pár nap múlva már milyen rutinosan adod majd be az injekciót. az elsőnél remegett kezem-lábam, aztán már olyan profi lettem, hogy csak na...
mimilee
 
 


Köszi!:D Gyorsan telik bizony!Remélem az elkövetkezendő 2 hét is ilyen gyorsan telik majd!! :D
efgk
Budapest
 
 


Mimilee a ciklusom 4 napján és a második szurinál kedden kész tüsző ellenőrzés!!!

Efgk ment itt pü!!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nagyon felpörögtek az események!

Rekuja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy Szaffi is meggyógyult!

Mimilee, Efgk, Noci, nektek is mennek a drukkok! :wink:

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Rekuja!

Gondolok ma rád! :D :D
2 teszt,tuti nem csap be!Szóval siess majd a JÓ HÍRREL!!!!! :D


Anett

Köszi a drukkot! :wink:
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok!

Rekuja,
nagyon-nagyon drukkolok!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Most hívott a doktornénim, novemberben szülök :D:D:D:D:D:D:D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Réka!!!!
De szuper!!!!!És mennyi a hcg-d?Egy baba van jól értelmezem a vonalzón?Látod a mostoha körülmények sem befolyásolták,hogy hozzátok menjen ez a kismanó!Tegnap láttalak ám a spárba,csak nagyon siettem!És csak mellékesen jegyzem meg,hogy a múlt héten álmodtam veled,nyár volt,játszóztunk és nagy pocid volt már! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Réka, fantasztikus!!!!!! gratula!!!!!
mimilee
 
 


AZT A MINDENIT!!SZÍVBŐL GRATULÁLOK RÉKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
VÉGRE VALAMI JÓ HÍRT IS HALLOK!!!Nem lesz egy kényes gyerek az biztos...,még a huzatban,matracon alvás is tetszett neki!Édes kis petezsákocska! :D
Mikor mész u.h.-ra?
Vigyázz nagyon magatokra és további jó fahéjnyalogatást kívánok! :D :D :D PUSSZANTÁS A KISMAMÁNAK! :D
efgk
Budapest
 
 


Gabi Benne vagyok a pocis játszózásba :D Múltkor, mikor a nyusziknál összefutottunk, talán kedden, akartam mondani, hogy nagyon optimista vagyok, de mások előtt inkább nem forszíroztam...
87 a hCg, a doki szerint ez teljesen jó, már adott is időpontot uh-ra. Azt mondta, hogy a 12. napon vagyok, vagyis a visszaültetéstől számítja. Ő. Az, akinél szülni fogok meg a vérzéstől számítja. Én meg a fogantatástól :lol:.
Igazság szerint már most nagy pocim van, tegnap néztem, hogy annyira nem fogytam vissza, hogy úgy nézek ki, mint Szaffival a 14. héten :oops:

mimilee te jössz! :lol:

efgk Tök jó, hogy hamarabb lesz teszt! Ez a legszarabb, a várakozás... Komolyan, ez a két-három hét a leghosszabb az egész terhességből :D

Noci Neked most inszemhez vagy lombikhoz kellenek a szurik? Lemaradtam, bocsi :oops: Szurik tényleg szokhatóak, az első az tragikus, a többi már egyre könnyebb :wink:

Lombikbaba Tegnap filóztam, hogy neked a cukorszint miatt a lombik alatt kell valamit külön szedned? Vagy csak diétára vagy fogva? Vagy amúgy is kell valami?

Mindenkinek köszi a drukkokat, tiszta cukik vagytok, zugolvasók :)

Megyek alszok, még van kb 1 órám Szaffi ébredéséig. Álomkór valóban beindult...

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Ja, nemtom hány maradt meg, én egyre számítok, annyit érzek :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Réka!
Nekem 50 volt Rolival ET+11-en.
Nem is kell mások előtt erről beszélni,nem értenék meg a dolgot! :wink:
Játszózás mehet majd,remélem egyre jobb lesz az idő is,most mondjuk beteg a gyerkőc. :(

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Rekuja
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
35. hétre szültem :oops: :wink:
Bár, annyira nagyon nem stresszeltem... :wink:
Az inzulin-rezisztenciára szedek gyógyszert, mióta az kiderült (metformint)

Noci
Hajrá szurizás!

EFGK
Drukkok mennek!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


AZT A MINDENIT,,,,,,,,,
HÁT SZÓHOZ SEM JUTOK, NAGYON NAGYKN GRATULA

Inszemes vagyok!!!!Ma már ügyesebb volt, igaz sikerült eldöntenie :oops: Az üvegcsét de nem jött ki a folyadék belőle :shock: :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Rekuja,
hatalmas gratula! :)))))))))))
Meglesz még a focicsapat is, ha ilyen ügyesek vagytok! :)

Minden akciózónak drukkkkkkk!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Rekuja, gratulálok!!!!!! :lol: :lol: :lol: Így kell ezt csinálni! :wink:

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Drukkok mennek mindenkinek!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Köszönöm a gratulációkat :wink:

Kivel mi újság? Elcsendesültetek... Tessék gyorsan követni :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma voltam vérvételen a ciklus 19.napján.
A biológus azt mondta,nagyon szépen alakul a dolog.
Szerintetek?????progeszteron 107 nmol/l
A biológus múltkor is bíztatott,mégsem lett semmi.... :cry: Szóval szerintetek ez milyen érték?Jó?Most a múltkori utrogestannal is kiegészítjük még a progi szintet,napi 6 szemmel.

Elkezdtem használni a hüvelygélt és ma amikor beszéltünk,azt mondta,hogy elfelejtette mondani,hogy ki kell szedni a nem beszívódó részét!Na én erre miután beszéltünk,megvizsgáltam magam és elég durva adag tömődött el nekem odabent.Nagyon keveset ki tudtam szedni.,de érzem,hogy sok van még bent.
Olyan mint a jól eláztatott papír zsebkendő.Szóval azt szeretném kérdezni,hogy járt e már valaki hasonló cipőben,hogy eldugult odalent és mi erre a megoldás...???


Előre is köszi!


Rekuja,hogy vagy?
efgk
Budapest
 
 


efgk
Akkor gratulálhatunk? :) Fogalmam sincs számokról, de sztem a te 17. napod az kb. az én 12. napomnak felel meg! kb. öt nap lehet, amíg felúsznak a spermák meg leszáll a megtermékenyített petesejt a méhedbe, nekem meg innen számolják a 12 napot! Mi a következő lépés? két hét múlva uh?
Zuhanyzáskor nyomj be vizet, más ötletem nincs :) Amúgy érdekes probléma :)
Napi 6 utro mellé még krém is "kell"?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Hát..,nem tudom mi lesz,mert elég bíztató volt a biológus és most Te is!:):)

Most úgy kezdtük a 2. inszem után,hogy a múltkoriból megmaradt utrogestant félre tettük és kaptam helyette egy erősebb progis hüvely gélt és azt mondta,hogy majd a vérvétel napján meglátja kell e még valami pluszba.Így a mai napon döntött úgy,hogy használjam még a napi 6 szem utrót is,mellete duphastone napi 2X2, Prednisolon-Richter 2X2, Folsav 2X1,MagneB6 2X1,Femibion 1X1.
Remélem ennyi bogyóból össze jön végre a gyerkőc.
Köszi a tippet,holnap felszerelem a Slagot a tus helyére :D :D :D :D Remélem sikerem lesz és nem kell dugulás elhárítóhoz mennem! :D :D

Következő lépés,jövő hétről át tette a v.v. időpontját az azutáni keddre,mert azt mondta az lesz a tuti eredmény.Ekkor csinálják majd a terhességi vérvételt.Ultrahangról még nem volt szó.

Mi van veled kismama? :) Jól vagy?
efgk
Budapest
 
 


Jó estét! efgk akartalak hiányolni Màr! Az értek passzolom! De szerintem most jó lesz ;) mire kell a Richter?! :S egyet értek rekujával cseréld le slagra ;) holnap jövök mesélek velem mi történt csupa joooooo;););)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Jó reggelt!!!
Tegnap nem tudtam jönni mert egyszerűen száz dolgom volt :roll:
6kor kelés irány korhaz fél 8 ra ott is is voltam másodiknak...sora kerülését azonban csak fél 10 kor esett nem is vettem észre hogy elment két óra...kettő ember bement előttem én meg várakoznom kellett amíg egy ki nem jött na akkor az a 10 perc izgulas volt :roll: :oops:
Bekerültem ott is picit várni kellett az előttem levő csajnak kurva jó lett a tüsző 21mm és az Endo 10mm mérete csak annyit hallottam na volt inszeme!?!
Csak imádkoztam, hogy nekem legyen egy 16mm és :wink: az talán még erre a hétre jó és befér az inszem :wink:
Bekerültem én nem néztem a monitort, kérdeztem, Hogyvan mert kismama az orvos! Fel füllel válaszolt és mondta az adatokat az asszisztensnek Endo 8mm jobb kétszer 18 bal 14mm...Ekkora figyeltem fel hogy tessék!?!! :shock:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Jobb oldalon kettő 18mm tüsző, mondom neki komolyan én azért drukkoltam, hogy 14-16 legyen :lol: De kapott cserébe kettő 18 darabot, ez nagyon jó mivel csak 7 szuri ment el!!!!nagyon jól be találta a mennyiséget a dózist :lol: Irány öntözés...ekkora már reméltem és mondtam magamnak nyugi nyugi Jók vagyunk 8)
Vissza csücs le, és akkor mondja...most azonnal haza megy :shock: Beadás MÉG EGY MERIT :shock: ohhh nem kapom magamban repesztőt DE ELŐTTE :shock: Jelentése van a patikában :shock: Igen igen igen kiváltja a tüszőrepesztőt :wink: :lol: és szépen beadja magának :shock: Igen magamnak mert este 8 kor kell :shock: Ohhhhes mikor találkozunk!?!
Csütörtök!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: INSZEM
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Efgk - hát ha a biológus azt mondta, hogy minden szépen alakul, akkor az biztos így is van! Hajrá továbbra is!!! Szerinted tesztelsz majd otthon? Mikor?

Rekuja - szerintem lehet, hogy elnézted, amit Efgk írt, mert nem az inszem utáni 19. napon volt, hanem a ciklusa 19. napján. vagy én értek rosszul valamit? :oops:
És amúgy hogy vagy? Álomkór és fáradtság mellett van más tüneted is?
Mikor kell menned ultrahangra?

Noci - akkor már csak egyet kell aludni!!!! és gratula a két remek tüsződhöz!

Többiek merre jártok?

Én ma teszteltem egyet - már nem bírtam tovább (ET+11) - és hát pozitív lett... de azért mi már óvatosak vagyunk a novemberi eset után, amikor szintén úgy tűnt, hogy sikerült, de aztán egy-két héttel később mégis megjött.
Szóval a pénteki vérvételig még minimum csak halkan örülünk...
Amúgy a csík erőssége közepes, nem túl erős, de azért egyértelmű, kb. olyan mint novemberben volt. A különbség annyi, hogy akkor legalább 5 percet kellett várni, hogy megjelenjen, most meg rögtön látszott...
Háááát reménykedünk :)
mimilee
 
 


Mimilee: akkor nem mondok semmit csak annyit hogy csuriban van mindenem :wink:
Áruljátok viszont hat el nekem, hogy mi efgk melyik tetszett vegyük mert ti folyamtosan hozzátok a pozit hát akkor mi is azt a pozi tesztet vesszük a boltba :lol:

Rekuja: városa pozi teszted melyik volt :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszi Noci!!!
Hát én tegnap egy Predictor nevűt vettem, és majdnem elájultam, amikor az árát mondta a nő. Annyira le voltam döbbenve, hogy ahelyett, hogy azt mondtam volna, hogy adjon egy olcsóbbat, kifizettem a 18 eurót. tök hülye vagyok.... na de legalább pozitív lett :)
Általában itt olyan 8-10 eur, amiket eddig vettem. otthon úgy emlékszem sokkal kevesebb, nem? Legközelebb Pesten majd bevásárolok és felcsapok terhességi-teszt dílernek. Ebből fogok meggazdagodni!
mimilee
 
 


Helyes, sok novemberi babát szeretnék látni :lol:

Én „jól” vagyok. Most leginkább a fáradtság van meg, mint tünet, meg a kívánósság, de néha, főleg éjjel veszettül szédülök, és kell vagy 10 perc, mire kimászok az ágyból reggel :oops:. Úgy érzem magam, mint leghajtósabb munkahelyi időszakaimban, nap végén bedőlök az ágyba és alszok :oops:. Apának persze mindig ilyenkor van sok munkája, ma is fél7kor ment és 7re ér csak haza :(. Ma voltunk uncsitesóméknál, ott 10 hónapos a lányka, nagyon jó volt, de olyan hulla vagyok a kimaradt délutáni alvástól, mint aki téglákat cipelt.
Tiszta lelkiismeret-furdalásom van, Szaffinál minden kis rezdülésre figyeltem, most meg ha napi fél órám jut befelé figyelni, sokat mondok. Pl. ma jöttem haza, Szaffi hátul aludt a kocsiban én meg álltam a pirosnál és egy teljes lámpányi időre borsószemre figyeltem :oops:. Szegénykém, már most alig jut rá időm, kicsi elhanyagolt második gyermek :(

efgk Nem értem, ha két hét múlva csinál terhességi vérvételt, akkor most mit csinált?! :roll:.

Nonci Hajrá petik, hajrá apa katonái!!! Jó randizást :wink:
Clearbluet használtam, de 2100 Ft volt :shock:. De ez maradt még meg ki akartam próbálni, hogy a digitális jól írja-e ki hogy mennyi idős terhes vagyok (beültetés után 11 nappal 1-2 hetet írt ki, az sztem hibahatáron van :roll:).

Mimilee Hát, nekem is kb ilyen volt a teszt. Most korábban teszteltél, mint ősszel, nem? De igazad van, a vérvétel – meg a szívhang – a tuti :) mikor mi elvesztettük a babát, ET+21 napon volt a vérvételem csak :roll: és ET+18 napon volt először + a teszt. Ezért is gondolom, hogy ha ET+10 napon már volt csíkom, akkor ennek a manónak meg kell maradnia :)
Igen, itthon lehet 400-ért is kapni Dm-ben tesztet. Meg vaterán párezerért 20-as csomagot :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Efgk
HCG-t, vagy LH-t nem néztek a progeszteron mellett?
Hüvelygélt én még sose használtam, de ez így valahogy nem is hozta meg a kedvem... :?
Mosással vigyázz! Az irrigálás nem igazán javasolt terhesség alatt...

Noci
Drukkok mennek!
Ebből még ikrek is lehetnek! :lol: :wink:

Mimilee
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(én ilyenkor mindennap tezstelgettem... :oops: :wink: )

Én még a vérvételeknél tartok....

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Betont jöhet az ikrek :lol:
Külföldre nem mennék tesztért azért :lol: Majd akkor be vetek a clearbluet tesztelt 8)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Tetszik ez a mondat: "betont jöhet az ikrek" :lol:

lombikbaba, ti is kezdtek kb. két hét múlva, nem?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Réka
Bizony... a következő ciklusban mi is beállunk a sorba... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mimi

Halkan gratula nektek!!!! :)
Tesztelni fogok jövő pénteken,mert nagyon nincs kedvem várakozni az azutáni keddig.

Hajrá Noci!!!!Veled leszek holnap!!! :D

Rekuja

Kedden,amikor a vérvételen voltam,a ciklusom 19.napja volt.
Inszemináció után voltam pont 1 héttel.Progeszteron vérvétel volt,erre állítólag azért volt szükség,hogy megnézzék,elég-e a sárgatest a megtapadáshoz,vagy kell-e még egy kis tuning utrogestannal.Azt mondta minden jól alakul az érték szerint,de azért segítsünk még rá a napi 6 utroval.

Lombikbaba

HCG-t nem néztek :roll: ,azt mondta azt csak 2 hét múlva..,szóval ezért fogok itthon tesztelni,mert múltkor is másfél hétig izgultam még plusszban,amit nem nagyon értettem,miért kellett eddig várni.Most is úgy jártam.,hogy inszem napján megmondta,hogy mikor lesz a terhességi v.v.,az akkoriak szerint jövő kedd lenne,de most meg az utána lévő keddet mondta,olyan indokkal,hogy nem szeret kapkodni,mert nem szereti a csalódást.Nem baj..,én szépen jövő pénteken kiderítem a dolgot,mert jövő csüt.kéne nem megjönnie és rá egy napra tesztelek.Az már biztosan kimutatja majd.


Ma felhívtam a biológust,hogy nem jön ki a "felesleg" és azt mondta,akkor ma mindenképp menjek fel a kórházba,mert ki kell szedjék belőlem,mondtam nem tudok,mert dolgozok estig.Így holnap kell mennem és kibányásszák belőlem.Hát....elég ciki lesz.. :lol: :lol: ,főleg,hogy a recepción mindíg hangosan kérdezik,hogy mire jöttem :D :D Ezt most nem fogom az orrukra kötni :D
efgk
Budapest
 
 


Efgk :lol: :lol: :lol: Gyere majd mi volt!!!!


Meg volt az inszem :wink: Az átjárhatósági rosszabb sokkal!!!Minden rendben ment nem fajt alig éreztem kérdeztem is már kész!?ferj kifogástalan hadsereget adott le mind meg is kaptam
13 mm mnyh :wink: Nekem 26 án kell mennem a pozi tesztel :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Örülök,hogy nem fájt! :wink:
A héten mész dolgozni?Vagy pihi lesz?Milyen gyógyszereket írtak fel és mennyit?Hajrá 26.!! :lol: :lol: :lol:
efgk
Budapest
 
 


Mimilee Na van valami hír? Izgulok érted!!!

Noci Akkor most már csak türelem kell :wink: a legnehezebb :D
Én az inszemek után dolgoztam :roll:. Meg előttük is... De te most több hormont kaptál, mint én az inszemekkor.

efgk Milyen volt a „mókás” kórházi akciód ma?

Kezdek émelygős lenni :? Lehet, ezúttal nem úszom meg olyan könnyen, mint Szaffival? :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: