Új privát üzeneted érkezett!

Lilla

Nagyon várom hogy alakul ma a hőd. Olyan izgalmasak ezek a napok.

Viri

A te hődre is nagyon kiváncsi vagyok. Nem akarsz használni ovutesztet? Már a 9. napon vagy ovu után. Na????

Nekem elfogyott az összes ovutesztem és csak egy terhestesztem van, így türelmesen ki kell várnom, hogy nem jön meg. :wink:

Kép
Kép
nati80
 
 


:shock: :roll: :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Ditta!!

Kb. 5 napot késet a mensim. A teszt Gravi-Hcg. Majd még késöbb lehet hogy csinálok egyet, de már ez is nagyon megnyugtatott!! Tegnap este csináltam, a reggelt nem tudtam megvárni :roll: :lol:

Lilla!
Ha jelöltél, mindjárt megnézem!!

Nati!!
Neked is elküldöm szivesen!!

Nagyon szorítok Nektek!!

Szép napot!!

Babett

Kép

Kép
dbabett
 
 

 
 

Jó reggelt!
Hú de korán keltetek!
Lassan megyek dolgozni, igaz még csak most keltem fel.

Kép
p__lilla
 
 


A hőm alaig akart felmenni 36,9-re, ipp a végén. :shock:

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok lányok! Szép jó reggelt mindenkinek!

Kösz a kérdésetek, hát Hunival semmi változás. Tegnap voltunk szegnykémnek vért vettek.Hallottátok volna hogy sirt, a szivem szakadt meg. Vénából vették. :cry: :cry: :cry:
A streptococust meg a leukémiát nézik, meg még valamiket. A dudor nem mult el, nem is csökkent, hanem a másik felén is még nőtt... Tiszta ideg vagyok mi lehet???

Babett:
ORIÁSI GRATULA(de csak halkan :wink: ) !!!!Gondtalan pocakosodást kivánok neked!
Kérhetném én is a privit.?Meg bejelölnélek iwiw-en.
Holka:
irigy-irigy a génjeid miatt :wink: de azért nem köcezlek meg...
Én is ilyen voltam, de most már öregszem és ha nem eszek is, akkor is rakodik rám :roll: :wink: :lol:
Ugy ahogy mondod, annyi szeretetet tudnak nyujtani a kis drágák! Engem szombaton hajnalban majdnem elolvasztott Huni.Megszoritotta a nyakamat erősen és azt mondta, hogy te vagy a legjobb anyuka a világon! :lol: :lol: hát ne olvadjon el ilyenkor az ember :wink:

Jenny:
Örvendek, hogy irtál, nagyon remélem, hogy nem hagysz itt bennünket...Nagy szerencséd van a pároddal, hogy ilyen sok szeretetet nyujt ezekben a nehéz percekben... Nem mindenki teszi ezt(saját tapasztalat... :cry: )

Andy:
várod, hogy visszamenj dolgozni?

Kisvirág:
Kende nayon aranyos kislegény :wink: , el is hiszem, hogy odavagy érte :lol:

Nati:
én nem vagyok pocakos, ejsze nem is leszek már, ha csak véletlenül nem...
:cry: Ugyhogy kilógok közületek... :cry:

Ma RObit nem vittem oviban mert köhög és folyik az orra... hab a tortán... :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla
Nagyon jól alakul a görbéd!

Babett
nekem is küld!!! Köszi!

Ki hiszi hogy semmi sem véletlen és hogy mindig kapunk jeleket???
Most reggel hogy írni akartam ide, véletlenül elírtam a címet. Több b-t írtam és a net betűit összekevertem. Van ugye hogy gyorsan akarunk írni és tök hülyeség jön ki a végén. Na én beírtam,hogy
www.bababent.hu

:shock: :shock: :shock:
Gondoltam megírom nektek, jót derültem rajta.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
ez jó :lol: :lol: :lol: Bababent, akkor legyen is bent!!! :wink:

Lilla:
lehet most ágyaz a kisdrága, azért nem akar felmenni a hőd :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti

Mikorra lesz meg az eredmény a vérvételről? Nagyon szorítok, hogy ne legyen nagy baj. Biztos csak az a fránya vírus utózöngéje. Ennyi rossz nem zúdulhat a nyakadba. Nem érdemled meg.

Nálatok akkor a babadolog jegelve van most? vagy végleg eltörölve?
Hogy alakul a helyzet köztetek?

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
nekem is pont ez jutott eszembe, hogy remélem igaz amit írtam és már benn van a baba. Annyira de annyira örülnék, hogy azt el sem tudom mondani. csodának élném meg, az egyszer biztos.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
hát nem teljesen jegelve, de majdnem... :cry:
Mostanában minteh megértőbb lenne a párom...Vasárnap voltunk kettesben kajálni, meg sétálni, hát nagyon remélem, hogy jobbra fordul.
Huninak az eredményei ma délután lesznek meg...Nagyon kiváncsi vagyok , remélem jok lesznek... :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati:
elküldenéd Babett privijét?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Ennek nagyon örülök, hogy jól alakulnak a dolgok.

Lilla
megnéztem Ditta görbéjét és neki is a 6. napon volt a beágyazódás. Hajrá!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
ment a privi!

Én meg megyek készülni aztán indulok dolgozni.

Kép
Kép
nati80
 
 


kösz a privit Nati! Jó munkát neked!Szereted a munkád?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jajj nagyon!!!! Olyan jó végre hasznosnak lenni. Jó hogy több területre be tudok dolgozni. De az a baj, hogy lassan bejelentett meló kellene a baba miatt. Legkésőbb április elejétől. De ha nem találok semmit, akkor párom bejelent. De én annyira szeretnék ott maradni, de nem hiszem hogy van üresedés náluk most. majd meglátjuk.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
Remélem meggyógyul a fiacskád, és nem lesz komoly baja. Drukk nagyon az eredmény miatt!

Nati
Szerintem nem rossz a hőd. Jól látszik, hogy fent van, és elég egyenletes is. A bababent.hu nekem is tetszett. Rá is kattintottam, de nem jött be semmi. :oops:
De remélem a baba bentvan a pocidban.

Múlt hónapban is volt hőleesésem, asszem akkor is pont a 6. napon. Mondjuk akkor előtte lázas voltam, lehet az miatt volt előtte magas. Nem hinném, hogy a beágyazódás miatt van, majd kiderül. Kíváncsi leszek a holnapi hőmre.

Kép
p__lilla
 
 


jó reggelt!
olyan rossz idő van, nincs kedvem semmihez, pedig ma megyek terhestanácsadásra. jó lesz, mert tegnap óta jobban fáj a torkom, pedig egész nap csak mézesnegrót eszem. vizeletet is viszek, remélem nem lesz gondom azzal sem. amúgy lehet csak a torokfájástól van hányingerem mostanában reggelente, ki tudja? majd valami lesz.

Lányok szép a görbétek. a jövő héten már sok mindent le lehet olvasni róla!

Márti! remélem semmi baja nem lesz fiacskádnak, írd ám meg mi lett a vérvétel eredménye!

babaett!!
gratula!!!!!
jöhetnek a többiek is!
március ez egy jó hónap lesz.
csak már jönne a tavasz is igaz lányok?

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok lányok!

Ne haragudjatok, amiért nem írtam, de szerda óta nem jutottam internet közelben. Képzeljétek, itthon van a férjem. Egészen holnap reggelig. Akkor megy vissza. És 99%, hogy áprilisban végleg visszajön. Szóval én most nagyon jól érzem magam. Most vagyok ovu közelében. Hőmetz nem tudom, hogy hol tart, mert még mindíg nem mérem. Ovu teszt neg. volt tegnap. A petefészkem pedig marhára érzékeny.

Itt mi történt 1 hét alatt. Azt láttam, hogy Jennyvel mi történt, nagyon sajnálom. Nem lehet könnyű most neki, de túl lesz rajta, és júniusban sikerülni fog elsőre nekik.

Nati Te hogy állsz? És a kismamik.
Na de most megyek, mert nincs sok időm. Legyetek jók.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Szép babás görbék! :wink: +++++++++++ (Ditta, Lilla,Nati, Viri ezeket nektek küldöm ++++++++++++, bocccánat, ha valakit kihagytam)
Márti, nagyon sok gyógypusszancsot küldök Huninak! ( :oops: nem vagyok pedifil :lol: ) úgy kell hozzáállni, hogy úgy sem lesz semmi probláma, de ugyebár nem is lesz!
Jenny, milyen rendes megértő-szerető párod van! Pihenj sokat! Szerintem a méregtelenítő kúra jó ötlet.

Mehetünk az autómért 4re
:lol: már úgy várom :!: :!: :!: Jó sok lett rá a biztosítás :evil:

Mi történt! Postán akartam1csekket befizetni, de annyian voltak, hogy na. 10perce ott álltam, erre annyira erősen beleszúrt jobb lennt a hasamba+rúgott is egyett, hogy felnyögtem, és egy kicsit begörnyedtem. Olyan rendes volt az újságáros lány, megkérdezte, minden rendben, mondtam, igen. De ekkor már telefonban voltam, hogy jöjjenek értem, mert egyedül nem tudok (30percre lakunk) erre a lány: látom... Elvette a csekket és előrement vele. Olyan kellemetlen volt nekem. Senki nem morgott, csak 1 valaki. Na ki???? Egy nyugdíjjas :twisted: De komolyan nekem égett a fejem. Annyira rendesek voltak. Aztán lecsüccsentettek 1 székre, ott vártam anyósomat, ő is nagyon jófej volt, hazavitt.
Anyós:
olyan aranyos! Lizának most köt 1 gyönyörűséges takarót! Meg kisruhát.
Elemtöltő még mindig nincs meg, pedig már jó néhány képpel lógok :oops:
magdolnam
 
 


Szia Magdolnam!

Hát igen, a nyugdijasokkal van nekem is negativ tapasztalatom a terhesség alatt, mégpedig akkor amikor vérvételre mentem és hosszú sor volt, nagyon émelyegtem, mert ugye enni nem szabad amig le nem veszik a vért , meg szédültem is, erre egyesek mondták, hogy menjek előre, ne várjak,mert látták hogy elsápadtam és lekellett gugolnom, hely nem volt ahova leüljek, mert minden szék foglalt volt.. Erre egy nyugdijas elkezdett kiabálni, hoy várja csak ki a leányka a sorát, mert mi is öregek vagyunk és kivárjuk... na tessék... :roll: :evil:
De jo neked, akkor ma már vezetheted az uj autót :lol:

Erika:
Ezek csupa jó hirek!Akkor hamarosan te is kismami leszel...Akkor nem fog kelleni folyton 'repülgetni' apához, hogy elkapjátok petikét :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam:
köszi a gyógypusszancsokat, átadtam neki, csak nézett, hogy ki az a Magdolnam :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


hu ez nem gyenge.... a baj az ha elkezded velük a vitát, azzal csak a saját egészségednek ártasz.
Nagyon várom már a tütükét:d
magdolnam
 
 


hát igen, csak magadat idegesited fel, semmi több...Még van egy storym egy 'kedves ' nyugdijas nénivel, aki elkezdett kiabálni Robira mert véletlenül hátulrol lespriccelte vizzel,méghozzá nyáron, kivitt egy kifogyott ablaktisztitó flakont, amin szórófej van, megtöltötte vizzel és priccolta a járdát... hát véletlenül elkapta ezt a nénit.Az elkezdett kiabálni, hogy anyád erre tanit... na ennyi kellett nekem. Még sosem álltam le vitatkozni senkivel, de akkor annyira kikeltem a képemből, nem ismertem magamra... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


odri nagyon jó hogy jöttél! bár jó lenne, ha nem kéne mindig egy hónapot várni hogy mi van veled. :)

Jenny, örülök hogy túl vagy a dolgon, de tudom, hogy lelkileg ez még jóval több időbe telik majd. nagyon szorítok hogy rögtön június végén zebrásat tesztelj és az biztos gyorsítja majd a gyógyulást!

igazságtalan ez az evés dolog! Én nem eszem többet mint ezelőtt és próbálok is odafigyelni. Pl. esténként nagyon sokszor salit eszem meg natúr csirkehusit, próbálok sokat sétálni meg amikor eszem akkor sem többet enni mint eddig és már 9 kiló jött fel... Mi lesz még később?????????????

babett privijét én is kérem... A + teszthez meg gratula! :) Tök jó, hogy megint beindul a zebrás tesztek ideje. :)

KépKép
muffin
 
 


Odri, de jó hogy jöttél! Tudod a babád nemét már?

Én még nem kaptam meg a privit :(

Én nem merek a mérlegre állni
magdolnam
 
 


Márti, érthető, védted a gyerekedet! De mi a f*t rikácsolt a nyanya? 1 kisgyerekről van szó! Max csak rászólt volna hogy ejnye. Oszt ennyi!

Hőőőőőős voltam és ráálltam a mérlegre! És csoda történt 5hónap alatt 3,5kg jött fel :shock:
magdolnam
 
 


Jaj igen, az én likas agyamból kiment, hogy megirjam, örülök Odri, hogy minden rendben nálatok, továbbra is ezt kivánom és gyere gyakrabban ha tudsz!

Muffin:
ne aggódj a kilókkal, majd lesz időd leadni szülés után :lol:


Mágnes:
veletek mi a helyzet???????????????????????
Miért nem irsz mostanában???? A kis Anna hogy van? Lépeget már???? :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam, Muffin ment a Babett privije!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:cry: ó :cry: átjött az üzi
magdolnam
 
 


Jó kis forgalom van ma! ezt már szeretm, mikor ennyit kell visszaolvasni.

Magdolnam
Tök jó, hogy jöttök a kocsiért. Azt mondani is akartam hogy a vw biztosítása sajna elég sok. na de van egy nagyon biztonságos autód!!!

Erika
Ne hari, téged kihagytalak a sorból, hogy kik várnak még a babóra. Neked is megy a csíkot húzó gólya!!!

Hát igen, az öregek nem semmik. Nekik mindig akkor kell busszal a piacra menni mikor fullra televan a diákokkal. A nyakadba lihegnek a postán, mert képtelen 1 m távolságot megtartani. A saját nagyszüleimen kivül utálom mind (tisztelet a kivételnek, mert ugye vannak).
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy barátnőm télen nagy pocakkal utazott a buszon és én adtam neki kölcsön egy rövid télikabátot, mert sajnos az övé még rövidebb volt és kilógott a hasija. na és erre egy nyanya mondja nem fog megfázni a hasa??? Persze a helyet nem adta át. Inkább egy még idősebb néni felállt és leültette a kismamit.
Az idősek mindig nyavalyognak, hogy a mai fiatalok, na bagoly mondja....

Márti
Én a néni helyében inkább mosolyogtam volna egyet, hogy de csibész a gyerek. Nem?

Magdolnam
Azt a postai nyanyit meg jól kiosztottam volna, hogy ha ez fordítva történne akkor neki hogy esne ez???

Kép
Kép
nati80
 
 


Tök jó! Pont 12: 22 kor ment el az üzim. Akkor születtem, csak hó és nap, nem óra, perc. :lol: :lol: :lol:
Szeretem az ilyen véletleneket. Az összege 7, ami szerencsés szám. És 9 a házszámunk, ami a hosszú életet jelenti.

Kép
Kép
nati80
 
 


:lol: én meg 06.06-án születtem. A 6-ról nem tudsz valamit véletlen?
Nemsokára indulunk a gyönyörűségemért
magdolnam
 
 


Az összesen 3, ami jót jelent. Az is szerencsés szám, de pontosan nem tudom mi a szöszt jelent. Hárman lesztek nemsokára!!! na ezt!

Kép
Kép
nati80
 
 


Babett
De jó, ez szuper hír!!! Gratulálok!!!!

Márti
írj délután mi Huni vérvizsgálat eredménye? Nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen!!

Viri,Nati,Lilla
Annyira jó lenne ha egyszerre babásodnátok Banettel és Dittával!!!
holka
 
 


:D lehet. Már úgy izgulok. Ti merre laktok? Én a ceglédi útra megyek
magdolnam
 
 


banett=babett :oops: :lol:
holka
 
 


Sziasztok!

Ditta, Babett nagy gratula, vigyázzatok magatokra!!!!
Márti, Huninak mielőbbi gyógyulást, és ne izgulj, nem lesz semmi baj!
Görbéseknek megy a drukk, úgy látszik a március termékeny lesz mindenkinek. :)
Erika, örülök, hogy itthon maradtok, így biztos könnyebben meglesz az a baba.
Odri, már én is izgultam érted, és nagyon örülök, hogy minden okés a picivel. Dolgozol még?
Ma megyünk haza anyuéktól, holnaptól már melózok. Kemény nap lesz, mindenki jön majd sajnálkozni. Na de ezt is túl kell élni.
Szép napot nektek!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
de az első héten ne emelgess semmit!! Most az a fontos,hogy a méhed szépen begyógyuljon!!
holka
 
 


Holka, rakjál már fel a babádról képet!
magdolnam
 
 


a kiskukisról?
holka
 
 


igen!!!!!!!!!!!!!
magdolnam
 
 


mindjárt indultok a kocsidért!! De jó neked!! Irigyke vagyok ám... :lol:
Én épp most csinálgattam a jogsim decemberben lettem kész a forgalmi kötelező óráimmal,már csak a vizsga van hátra... de míg fekszem tuti kijövök a gyakorlatból!!! Pedig lekéne vizsgázni még picikém születése előtt..
holka
 
 


ha van érzéked hozzá akkor nem jössz kis a gyakorlatból. Én imádok vezetni és már 17évesen megvolt a jogsim! Annyira hálás vagyok apukámnak azért hogy kifizette!
magdolnam
 
 


imádom az autókat és a vezetést! Már nagyon izgulok. ',5óra múlva indulunk! Várom a képet!
magdolnam
 
 


számok... én meg 80.08.08 születtem... :) és majdnem összejött hogy a bébi meg 08.08.08 csak egy hónap... Az azért vicces lett volna. :) és most jutott eszembe, hogy az gáz, mert lejár a jogsim... a gond csak az, hogy meg kellene csinálni a magyart mert különben nem tudom mi lesz... na erre rá kell állnom... de szép lesz hétéves jogsival elmenni tanfolyamra ha addig nem tudom honosítani :)
jenny, tényleg nagyon vigyázz magadra!
marti, köszi a privit. És remélem Hunival minden rendben lesz...
na most mennem kell mert órám lesz. Majd este jövök. Addig mindenkinek szép napot!

KépKép
muffin
 
 


itt vagyok csak Heni cicát altattam. Ilyenkor összebújunk a nagyágyon és olyan édesen felveszi a formámat,teljesen rámtekeredik....én ilyen kényelmetlen pózban el se tudnék aludni... :shock: de annyira drága !!:lol: :lol:

a legfrissebb kép a múlt csütörtöki 4D, aznap fel is tettem....lehet akkortájt nem tudtál jönni pár napot. :D

a felénk eső lábát felhúzza a hasa elé így láthatóvá válik a kiskuki :lol:

Kép
holka
 
 


Holka
Egyszerűen nem lehet betelni a kis kukissal. Milyen picike még és már mindene megvan. Bár már 8 hetesen is megvan mindene. Hihetetlen!!! Ez a természet csodája!!!

Magdolnam
Jó autókázást hazafelé!
Privi megy!

Kép
Kép
nati80
 
 


Na most nagyon szurkál a hasam lenn. Enyhén bal oldalt, nem középen. Remélem készülődik beágyazódni a baba.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

A hőm visszament. :) De még nem hitegetem magam egyenlőre. A has szurka reggel óta egyfolytában. Bár nekem ez szokott néha menzesz előtt is lenni. Szóval még pár nap és minden kiderül :)

Lilla: alakul a görbéd :) Köszi a privit.

Babett: hurrrááá!!!! Nagyon örülök! Próbálj sokat pihenni! Az iwiw-n én is szívesen bejelölnélek.

Nati: A hőd szerintem egész jól indul ;) Egyenlőre nem akarok tesztelni. Sokszor úgy volt, hogy megláttam a nega tesztet és másnap megjött. Úgyhogy most várok. Max, ha péntekig semmi talán ellövöm az utolsó ovu tesztem. Hátha nem kell többet ;) Jót vigyorogtam a bababenten :) Drukk, hogy tényleg bent legyen ;)

Márti: mikorra lesznek meg a véreredmények? Drukk nektek!

Erika: de jó, hogy jöttél. Az szupi, hogy áprilistól itthon lesz az urad. Nagyobb esély a babára! De amíg itthon van most, tessék vele foglalkozni!!!

Magdolnam: a nyugdíjasok már csak ilyenek. Volt hogy én is az üvöltő gyerekkel álltam a patikába a sok nyugdíjas mögött és egy se engedett előre. Annyira ritka pillanat amikor egy kismamit, vagy egy bébivel lévő anyukát előreengednek. Szörnyű…
Én egy nappal előtted születtem. 06.05 :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?