Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon gratulálok a babához csige-bige. Biztosan nagyon boldog lehetsz. Ha úgy érzed, jó a kocsi, ne gondolkozz rajta. Úgyis te fogod tologatni. Ha neked tetszik, akkor válaszd azt. Nem olvastam végig a topicot, de kiváncsi vagyok, te is napi egy clostit szedtél? Köszi a tanácsot, hogy ne izguljak, anyu is ezt mondja, de nagyon nehéz. Persze próbálkozok.
puffocska
 
 


Én napi kettőt szedtem, három hónapon keresztül, de már az első hónapban szépen helyreálltak a hormonok a vérvétel szerint.

KépKép
csige-bige
 
 


Az orvosom szerint viszont az én hormonjaim rendben vannak. Úgyhogy nem értem. De mindegy is. Kicsit kezdek elfáradni. Nem tudom, ti milyen gyakran voltatok együtt a férjeddel, de mi már kezdünk elfáradni. Úgyhogy úgy döntöttem, mostantól nincs hőmérőzés, számolgatás. Akkor leszünk együtt, ha jól esik. Remélem azért ez is elég lesz egy babóhoz. Egyébként holnap kezdem el szedni a clostyt. Remélem minden rendben lesz.
puffocska
 
 

 
 

Csige a 2009 babaprojektes topicba leítam már a Bergon kocsit.....de mire vagy konkrétan kiváncsi?
nekem Máténál is Bergon volt és most is olyat vettem!!!!
nagyon jó bátran ajánlom.....dea modellek közt nézz szét alaposan.....mert van amelyik olyan nehéz hogy megszakadsz!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én a 2009-es modellt néztem ki, ami nagyon hasonlít az előzőekhez, csak a dupla bolygó kerekek helyett egy nagy bogygó van és a másik két fix kereke is nagyobb. Egyébként megkérdeztem, max 15 kg, ami nem sok szerintem, mert a piere cardin-ra mondták, hogy mózesestől 20 kg+ még ugye a baba. Na azért ezt is baba nélkül adják :lol: Köszi Nita, azt hiszem nekünk is az lesz.
Most rohanok, mert megyünk a védőnőhöz

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Annus, köszönöm szépen a meglátásod. Tényleg jónak számít a 15 mm, mert ma voltam újra uh-n és megnőtt 22 mm-re.
Sőt a bal oldaliban is van egy 21mm-es tüssző. Remélem most már nekünk is sikerül!

Akiknek már összejött a baba, szívből gratulálok!!!!!
borbelykata
 
 


Kata!
na az príma!A végén még 2 baba lesz egyszerre!!!Drukkolok h összejöjjön mihamarább!!!

Puffocska!
Helyes!Hiszen úgyis abból lesz a baba ha összebújtok!Bár a többiek már ismerik a storyt,de mi 4 hónap closty után az 5.gyógyszermentesben hoztuk össze a babát!Ráadásul úgy hogy házat újítottunk fel,sátorban aludtunk majd 3 hétig!És mivel elég sokat voltunk együtt nem tom megmondani h mikor is jött össze,pedig nem is akkor kellett volna lennie a peteérésemnek :wink: Ja és aztán még egy torokgyulladásom is volt az 5.héten...Szóval igazi kis túlélő a drágám,erős kiscsaj :wink:
Szóval egymással legyetek elfoglalva ne mással! :wink:

annus11
 
 


Csige örülök ha tudtam segíteni!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus! Köszönöm szépen! Remélem a drukk segíteni fog. Csak félek, mert a méhnyálkahártyám csak 5mm, és vhol azt olvastam, hogy 10mm körül tapad meg. Kaptam duphastont, holnaptól kell szednem. Azt hiszem ez pont arra való, hogy megvastagodjon. Nagyon reménykedem! Bár nekem ez még csak az első clostis hónapom.

Nagyon édes a kislányod! Gratulálok hozzá!
borbelykata
 
 


Sziasztok Széplányok!

Csige-bige: igen, nagyon szép a pocid!

Nekem meg az az érzésem, hogy kedzek elfáradni.
Múlt héten kedden egyik, szombaton ( lánybúcsú napján) meg a másik fogamat gyökérkezelték! :D

Ezek után mit is mondhatnék!!! Ja, igen, azt hogy a mai kezelésen meg a fúró egy kis fél centis darabja beletört, doki lesapadt, én is, de végül kb 10 perc után kibányászta!

Hétvégén esküvő, utána nászút..... na ez az a hónap, amikor szegény bébikére nem is tudo gondolni, főleg nem görcsöni hogy összejöjjön!
kfmares
 
 


Szegény Mares, ez elég rosszul hangzik. Azért azt kívánom neked, hogy hétvégére szépen helyrejőjjön a fogad és nagyon jól sikerüljön az esküvőtök és a nászút is. Hova mentek nászútra?

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok

Gyorsan jelentkezem csak, megyek és meleg fürdőzöm.
Voltam nst-n, ahol volt kettő fájás. Aztán a harmadik amikor vette le az nst-t. Utána semmi. Majd útközben kb negyed 8-kor kezdődött hogy 4-5 percenként keményedett a hasam. Aztán 3/4 8-kor felhívtam a dokimat hogy most mi legyen menjek vissza, vagy inkább haza. Végül abban egyeztünk meg hogy haza jövök, és figyelgetem mérem. És 2 óra múlva telefonáljak mindenképpen. Hát azóta sem múlt, nem is erősödik, de szépen rendszertelenül jönnek a fájások. Most beszéltem vele épp, azt mondta hogy pihizzek le, és ha rendszeresebb lesz, vagy fájni is fog akkor induljak időben be és szóljak neki.
Még mielőtt lefekszem, befekszem egy negyed órára melegvízbe.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!!


Mennek a drukkok!!!Bár van egy érzésem h hamar meglesz a baba!!!!Írj ha van vmi!!!!+++++++++++++++

annus11
 
 


Hú Gabi, úton van a kis Nóra?! Drukkolok nagyon. Negyedik babánál elhiszem hogy időben kell indulni a kórházba :lol: Várjuk a fejleményeket

KépKép
csige-bige
 
 


Na nekem meg arcüreg gyulladásom van...kamillával gőzölök,de mást nem nagyon tudok csinálni.Ma már picit jobb,bár egy baba mellett pihenni...

Iza ma éjjel nem kelt enni,negyed 6kor úgy kellett kivennem...kicsit mocorgott,mondom itt az idő,nem várok tovább!Majd szét durrant a cici!Pedig 3 kor lefejtem az egyiket,meg a másikból is egy picit mert már akkor is folyt a nedü....

Lehet h ezután átalussza majd az éjszakát?Kíváncsi leszek :shock:

annus11
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
Gabi nagyon drukkolok...kezem csuriba!!!!!!!!
Lehet ma vagy holnap meglesz a kis Nórika?!!!!!!
annus ha 2-3 napig nem kel fel akkor már nyugodtan ki lehet jelenteni hogy át fogja aludni az éjszakát!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok. 2 napja szedem a clostit és ma a gégész azt mondta, hogy nagyon meg van nagyobbodva a pajzsmirigyem. Elküldött ultrahangra. Volt valakinek a gyógyszertől ilyen tünete?
annus11 remélem már jobban vagy. Mondanám, hogy pihengess, de gondolom ez nem nagyon megy.
puffocska
 
 


Nekem nem volt ilyen tünetem.Bizti h a gyógyszer miatt van?Nem lehet h már elötte is gond volt?A pajzsmirigy miatt amúgy gond lehet a babagyártással,lehet h emiatt nem jött eddig!De csak tippelek!

Piheni nem sok időm...bár Iza sokat alszik,de a fennmaradó időben főzök meg ilyenek....

annus11
 
 


Sziasztok

Arik vagytok. Itt vagyok és még egyben. Nem volt jó a netünk ezért nem tudtam jelentkezni.

Este még fel kellett hívnom a dokimat azt mondta, hogy ha nem erősödött akkor most már csendesedni fog, igaza lett. De azt mondta hogy ha megindul akkor azonnal hívjam, és mi is induljunk rögtön.

Még befeküdtem fürdeni melegvízbe, aztán utána volt még 1-2 fájás, és aztán elmúlt. Éjjel ébredtem egy pár fájásra, de abból sem lett semmi.

Most fáj a derekam, meg a hasam alja, néha keményedek, de semmi több.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nem tudom annus, mert előtte voltam vérvételen, de a dokim nem szólt, hogy gond lenne a pajzsmirigy működéssel. Csütörtökön megyek nyaki ultrahangra, remélem ott kiderül, hogy mi a gond. Egyébként régebben kellett szednem jódtablettát, éppen ezért nézte meg a doki először a pajzsmirigyemet. Én már semmit sem értek. Ha belegondolok milyen sokszor izgultam, hogy megjöjjön, most meg...
puffocska
 
 


Gabi ha mentek a kórházba irj nekem sms-t!!!!!!!!! :wink: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska ok, írni fogok:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


köszike!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Van 1 doboz Merionalom, nagyon szívesen odaadnám valakinek, jövő hónapban jár le a szavatossága.

Ha valakinek szüksége lenne rá jelezzen priviben. Pénzt nem kérek érte, inkább remélem segít valakinek.

Üdv!
leona79
 
 


Na itt!

Gyorsan az előzmények:arcüreg gyulladásom van,csinálok kamillás gőzölést aztán ennyi,gyógyszert ugye nem akarok,inkább szoptatok.Még a dokitól is megkérdeztem.De közben folyik az orrom és köhögök is picit,igaz mára sokkal jobb!Viszont!
Iza hajnalban tüsszögött ,köhögött picit és szörcsögött az orra.....Felhívtam reggel a védőnőt h mi tévő legyek.Mondta h mit vegyek,meg megbeszéltük h szeretném azért ha megnézné a doki!
Most jutottam a reggeliig......Eddig Izával voltam elfoglalva!
Lementem a gyógyszertárba,vettem Stérimart.Ez vmi sóoldat,van külön babyknek h kisebb adagot spricceljen....hát aki ezt kitalálta egy idióta volt,de hogy nem adott be ilyet pici babának az tuti! :evil: Olyan nehezen sikerült spriccelnem,mert h spriccel....és szerintem nem is kis adagot.(kipróbáltam magamon is....még így is félig olyan lettem.És tök nehezen lehet megnyomni is,meg elhajlik ááááá,szóval szar az adagoló...mért nem volt jó a sima cseppentős :roll:
Vettem egy kis elektromos orrszívót is,Izusnak nagyon tetszik!Szerencsére imádja!Van porszívós is,jó is a porszívónkhoz...de inkább nem azt vettem elő.Amúgy csak picit szívott ki,nincs eldugulva neki,csak picike takony van benne.És csak nagyon ritkán köhög,és nem csúnyán.Láza nincs,enni eszik,aludni alszik,mosolyog.Szóval remélem semmi nagy baj.De inkább jöjjön ki feleslegesen a doki,mint egyszer ne jöjjön mikor meg kéne!Levihettem volna este(6-8) a rendelésre,de bizti nem örültek volna ha ott krákogok.Szerencsére ma jár körbe a dokinő!!!Így inkább jön!
De én már halálra aggódtam magam.Nem vagyok egy sírós(akkor se sírtam mikor Izus született és megfoghattam)de most sítam :( Kezemben a gyerek,aki kicsit szipog én meg mondogatom neki h ne haragudjon h elkapta tőlem :( Buta anya :roll: :wink: Mi lesz itt ha mondjuk bárányhimlős lesz :shock: Na nem is gondolok ilyenre mert mindjárt sírok :lol: :lol:

Na vége az offnak :wink:

ja felavattuk az új mosható pelust!Eddig minden oké!Ma és holnap tesztelem,ha beválik akkor veszek még belőle,mert egyenlőre csak 5dbot vettem!Majd lefotózom,naygon csini benne!Szép szinesek is :wink:

annus11
 
 


Annus jobbulást nektek. Anyatejet is csöppenthetsz a nózijába az is jól feloldja a cuccost.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Annus jobbulást Izának!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Megjöttünk a dokitól. Minden rendben van, babó jól van és zárt a külső és belső méhszáj is. Nemet nem tudott mondani a doki, mert az ő gépe nem olyan jó és egyébként is zárva volt a babó lába. Két hét mulva megyünk cukorterhelésre és akkor a klinikán megnéznek uh-val is. Hátha ott majd rendes dokit fogok ki nem úgy mint a 18. hetin és megnézi a baba nemét. Igazából egyre inkább nem érdekel hogy fiú vagy leányzó, minden egyes vizsgálatnál csak az érdekel, hogy minden rendben legyen és növögessünk. Az pedig megvan mint hasügyileg, mind pedig babaügyileg :lol:
Annus jabulást neked és Izának is.

KépKép
csige-bige
 
 


Izabel náthás!Ez lett a diagnózis tegnap!

Éjszaka jól telt!Este csomószor leszívtam neki és utána nem szörcsögött annyira.Aztán szokásos hajnali 3kor evés.Megint leszívtam vagy 4-5 ször...kis időközönként.Szomszédok biztos örültek a korai porszívózásnak :lol: :lol: :oops:
Most még alszik,de lassan kel.

Nem tom hogy lett náthás.Magamról még oké,mert nem figyelek oda,meg nem érdekel ha picit fázok stb.Amúgy egy pelenkázásba is meg tudok izzadni stb.De Izusra mindig figyelek.Bababkocsin mindig ott a pelenka,huzat nem érheti stb.Szóval lehet h tőlem kapta el,de ezt elfelejtettem megkérdezni.Bár az uram azt mondta h hallotta ahogy a védőnő ezt mondja...én erről lemaradtam(Iza épp a kezemben sírt,miután jól meghallgatták).Tüdeje tiszta,már ez megnyugtató!

Ja és kérdeztem a védőnőt h mivel tartozom.Erre ő h semmivel.Szóval csak megköszöntem szépen.Aztán picivel később hív...rossz kabátot vitt el! :lol: Nekem is ugyan olyan színű a kabátom mint neki,és sietett és csak leakasztott egyet :wink: este visszajött és cseréltünk 8)
Izusnak el van a bal oldala nyomva,vagyis laposabb ott a feje...forítgatni kell...hát igyekszem,meg szoktam,de úgy látszik többször kell!Éjjel pl már a másik oldalra fordítja a fejét...na majd kiderül mennyi idő múlva lesz szimmetrikus! :wink:

A stérimart csak arra használjuk h jól feloldja a taknyot ,könnyeb kiszívni!Amúgy mi is a nasivin babyt vetjük be utána!


Gabi!
Dokinéni is az anyatejet mondta a nóziba!

Csige!
A köv uhn már lenn lesz az alagsorban,azt tudod ,ugye?!Ott nem az van aki odafenn!Egy idősebb bácsi volt nekem,és nagyon rendes volt mindig!!!Mindent elmondott,megmért!1szer volt egy fiatalabb...na ő nagyon átrohant rajtam....

annus11
 
 


Annus mihamarabbi gyógyulást Izusnak és neked is. Remélem gyorsan kilábaltok ebből náthából.
Reggel be is jelentkeztem uh-ra, július 1én 9:15-re. Így a két vérvétel között meglesz az uh is, remélem.
Egyébként tegnap mondta a dokim, hogy sajnos a méhlepény vége még mindig alul van megtapadva, annak még idő kell hogy felhúzódjon, de ahogy nől a méhem, az is húzódni fog majd. Ez nem teljesen jó így, tehát még mindig vigyázni kell magamra és semmi megeröltetés és emelés. Szóval most kicsit visszafogok a tempón, mert már nagyon virgonc voltam. A doki azt mondta, hogy amég a lepény ott lent van, addig előfordulhat vérzés, de ahogy nől a terhességem annál kissebb az esély rá. Szépen nől a pocim is és remélem, hogy gyorsan felhúzódik a lepény onnan.
Gabi: neked is rajta volt a lepény a méhszájon az egyik terhességednél ha jól emlékszem. Amikor lement róla, akkor neked is idő kellett még hogy szépen felhúzódjon?

KépKép
csige-bige
 
 


Csige igen a második terhességemnél volt ez, a 18. héten derült ki mert én nem véreztem, csak a nagy uh-on derült ki, és kb a 24. hétre ment el a méhszájtól.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


A méhszájról nekem már a 18. hétre lehúzódott, mondták is a genetikai uh-n, csak alul van még a méhlepény egy kis része és annak elvileg szépen fel kellene húzódnia. Minden esetre vigyázok, mert az a biztos. Vele mi a helyzet Gabi, fájások vannak?

KépKép
csige-bige
 
 


Nekem is úgy volt hogy a széle még lent volt, de a 24. hétre az is arrébb ment.

Én megvagyok, fájások jönnek mennek. Hétfőn megyek a dokimhoz az utolsó vizsgálatra, uh-ra


Mai pocak fotó. Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi :shock: :shock: elég lenn van már..... :wink:

annus11
 
 


Szerintem is mint ha lentebb lenne a pocid Gabi :wink:

KépKép
csige-bige
 
 


Igen már lentebb van, érzem is, sokkal nehezebb cipelni, meg a menés is.
Kiváncsi vagyok mikor akar kibújni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok.

Hú Gabi mekkora a pocid már és tényleg lentebb van. Tudsz pihenni azért a gyerekek mellett?
Ja Gabi a régi számom megváltozott. Ha megszülsz erre küldj nekem üzit légyszi mert ez a jó számom. (06-307033384) Köszönöm és nagyon szorítok neked. :)

Nita: Láttam valamelyik nap írtál nekem msn-en. Bocsi de későn vettem észre és mire irtam volna már nem voltál fent.
Neked is mondom a régi számom megváltozott megmaradt de nem használom. Inkább javitsd ki mert ez a számom jó sokáig meg lesz:)


csige: Hú már te is elmúltál félidős? Nagyon megy az idő.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!
Csige minden oké lesz!!!!!!!!!!!!!!
Annus Iza babának jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!
Gabi nem semmi mekkor a apocid....és milyen lent van.........drukkolok hogy hamar kibujjon a lányzó!!!!!!!!!
Csucsu köszi hogy szóltál...azthittem hogy haragszol rám valamiért....
a számod elmentettem!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Izának jobbulást!

Gabi: sztem is közeledik az idő :wink: .


Mi jól vagyunk, eszünk-alszunk, nyűglődünk, mert nem tudunk elaludni, vagy mert büfi baj van, vagy mert csak anyát érezni akarom.

Sárgaság úgy tűnik elmúlt, jön ma a v.nő, majd mond vmit.

Telnek a napok ezerrel.

Éjszaka egyszer kel fel kajálni a fél 10-es etetés után, utána meg csak reggel 5-6 óra felé.

Kép
Kép
Vendég
 


Puszedli tündéri Nándi baba. Milyen kis combocskája van, meg kell zabálni :lol: Gyönyörű kisfiú. Te hogy vagy a császár után? Gyorsan rendbejöttél?

KépKép
csige-bige
 
 


Puszedli gyönyörű baba Nándika.....és milyen jó baba!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tegnap voltunk 8 hetesek és 4620g!
Engem ne nézzetek,zombi vagyok!!!
Iza pedig végig aludta az éjszakát!Este 8körül aludt el és 6 elött egy picivel kelt enni!Pedig 3kor még az orrát is szívtam,de aludt tovább!

Kép itt már jobban
Kép beájultunk

annus11
 
 


Annus, Iza igazán gyönyörű baba. Örülök, hogy már jobban van, remélem te is hamarosan meggyógyulsz. És ne aggódj, egyáltalán nem biztos, hogy tőled kapta el. Látszik, hogy boldog vagy. Megérdemled. Vigyázz magadra is, ne csak Izusra!
puffocska
 
 


Elfelejtettem valamit. Szerintetek a Closti szedésétől lehet "rendkívüli" peteérés? Valahol olvastam ilyet. Pont azon a napon voltunk együtt, amikor elkezdtem szedni a gyógyszert. Vagy pont ilyenkor nagy az esélye az ikerterhességnek? Tud erről valaki valamit?
puffocska
 
 


Annus örülök hogy már jobban van Iza és hát még mindig tündéri. Te is gyógyulgass.
Puffocska: ha nem szeded a clostit, akkor is előfordulhat rendkívüli peteérés. Én ilyenről tényleg nem hallottam, hogy mikor nem tanácsos együtt lenni closti mellett mert ikerterhesség lesz. Nekem az előző dokim írta fel előszőr a clostit és akkor ő mondta, hogy mivel ez hormongyógyszer, ezért fennáll az ikerterhesség veszélye, de nem mondta, hogy a ciklus mely szakaszában. Igazából én úgy tudom, hogy a closti stimulálja a hormonháztartást és ennek köszönhetően több tüsző érik egyszerre és ha több termékenyül meg, akkor megvan az ikerterhességed. Igazából ez szerintem nem túl gyakori. Inkább a lombikosoknál van nagyobb esély az ikerterhességre.

KépKép
csige-bige
 
 


Köszönöm csige-bige. Bocsi, hogy ilyen butaságokkal zaklatlak titeket, csak aggódom. Jó, hogy ti itt vagytok jó példának, hogy igenis sikerülhet. Remélem hamarosan én is a babavárók táborát erősítem.
puffocska
 
 


Annus annyira helyesek vagytok ahogy alszotok ketten!!!!!!!!!!!
komolyan olyan jó nézni!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na dobok képeket!
Kép
Kép
Kép

Köszönjük :oops: :lol:

Puszedli!
Nándi nagyon édes!!!És ahogy keresztbe teszi a lábait...nagyon cuki!!!!!!

annus11
 
 


Annus nagyon édes Iza baba. gyönyörűek vagytok. Jaj már én is úgy babáznék. Gyerekek is nagyon várják már.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
El is hiszem!!!De most már nincs sok hátra!!!!Szerintem jövő héten már meglesz Nóri!!!Olyan hülye idő jön megint...csodálkoznék ha kibírná odabenn! :wink: Akkor neked lesz sok segítséged is,nem?Nagylányod tuti jó pótanyuka lesz :lol:

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: