Új privát üzeneted érkezett!

Mami!

Csodálatosak a bébik!!!!!!!!!!! :D
csipcsab
 
 


Mami!

Itt is megjegyzem, hogy naddddddddddddddddoooooooooon cépek!!!!!!!!!!!!

A kisfijú hasonlít rád! De ez má csak így van, a pasik tiszta anyjuk!

Nagyon tudnak ám a rosszcsontok...

Én ma masszív üvöltésben főztem...mire rotyogott a kaja a gázon, hogy no akko most felveszem egy kicsit elaludt....mire megint kellett a két kezem felklet, és folytatta...és erre jöt tmég Árpi, aki akkor találta ki, hogy szomjas, amikor leültem szoptatni...

Asszem kezdek bekattanni...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Hali! :lol:

Zsu!
RMPPB! :evil:

Dike!
sztem is csinálj holnap de legkésőbb szombaton hcg-t 8)
lehet már nem is fog kelleni apa eredménye
:D

Mamika!
gyönyörűségesek a kis drágáid :P :P :P irígy-irígy :lol:

Krisz!
pozitív???????ET+7-en vagy ma ugye? :wink: sztem nem a hcg szuri miatt az!neked 10-es a teszted, nekem meg 20 vagy 25-ösel volt pozitív ET+8-on.szóval........ :D holnap még erősebb lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P de jó! :D

Vicky!
2 óra alvás?????? :roll:

Kolibri!
de nem jött még meg az a lényeg :lol:

este megyünk Koncz Zsuzsa koncertre, itt lesz Fehérváron :lol:
Vendég
 

 
 

Helloka!

Mami!!!!!!!!!!!! Csodálatosak!!!!!!!!!!!! :D:D:D És tényleg fura, de azt hittem mint 2 tojás úgy fognak hasonlítani... de fura... :D Persze 1-1 kép nem ad vissza sokat, úgyhogy még még még!!! :D Nyugi, nem csak erőt gyűjtenek!!! Lesznek nyugis időszakok, igaz nem sok, de lesz! :D Használd ki, és légyszíves háztartást mellőzd!!!!!!!!!!!! Az most magasról!!!!! :D Sok sok puszi!!!!!!!

Krisz!!! Remélem nem csak a szuri miatt + a teszt!!!!!!!!!!!!! +++++++++++++

Zsu! :( Sajnálom! De fel a fej és tovább!!!!!!!!!

Ma voltunk mérickélni: 10,11 kg. :shock: Uramatyám, csoda, hogy leszakad a hátam!!!!???? Nagyon produkálta magát, rajta röhögött mindenki, kis bohócmester! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Mami :)

Csodálatosak a gyerkőcök!
Nagyon örülök Nektek!!!
Kitartást, sok türelmet és minden szépet és jót kívánok :wink:



Krisz :wink:
Nagyon drukkolok Nektek!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Csak egy percre néztem be.

Mamikám :D Gratulálok a csöppségeidhez, gyönyörűűűűűűek!! :wink:

Most futok mert látogatóink jönnek. :D

Nagy pusszantás mindenkinek, holnap jövök! :wink:
fenci
 
 


Szép estét!

Haga!
Akartam már kérdezni: Az a dokis vonalzó mit takar??? :wink: Ugye tesóproject!? :P

Sleepin!
Szép kis súlya van Bendének! Enyém is ilyen alkat volt. :lol: Édes lehetett amikor bohóckodott! :lol:

Vicuska!
Jó szórakozást! Ép a minap kérdezte tőlem Ádi, hohy a Koncz Zsuzsa egy énekesnő? Mire fel kellett világosítanom, hogy de még milyen! Nem úgy potyogtak régen az énekesnők mint most a megastárok. 8) :lol:
Még nem gyütt, de remélem csak a megbeszélt időben jön. kb. 8,5 hónap múlva. :D Ma velem lesz apa, így lehet, hogy meghozza. :? :(

Dike!
Ahogy jónak érzed. :wink: Ha türelmes vagy, akkor megérik a z + teszt! :D
kolibri28
 
 


Mamiii!!!

Tündériek ezek a kis csöppségek!!! Megérte rájuk várni! :lol: És látom nagyon ügyesen veszed az akadályokat! :wink: :lol: Mééég kéépet!!!! :lol:

Vicus!
Érezzétek jól magatokat!!

Fenci!
Szia kukucskáló!!! :lol:

Kolibri!
Remélem + lesz a teszted! :lol:

Dike!
Neked is drukk!!!

Én nemsokára beadom az első tüszőnövesztő szurikat, amelyekbő gyönyörűséges babá(i)m fognak születni. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kolibri

Köszi!
Igen Árpi is most lesz keresztelve...húztuk halasztottuk anno, aztán amikor kiderült, hogy jön a második azt mondtuk majd eccerre meglesznek... :D

Csinálok képeket, remélem sikerülnek is...kutyafuttában lesznek megkeresztelve az tuti! Hideg is lesz, és Árpi hát nem tudom mennyire fogja tűrni!

Kép
ticsimû
 
 


Zsófi!

Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Legyekmami
Tündéreik a babók!!! :D Tényleg érdekes, hogy tük különbözőek.Mostmár csak legyekpapiról kellene egy fotó, hogy megnézhessük melyik kire hasonlít. Egyetrétek Ticsiművel, a fiúcska rád hasonlít. :D

Dike
Ez spontán hónap?Nem szedsz semmit ugye?

Vicus
Ez még csak ET+6. nap volt, 8.dpo.De ha volt beágyazódás, sztem tegnapelőtt kezdődött..akkor fájt a hasam, néha szúrkált is.
vizkriszisback
 
 


Kolibri :)

Igen, valami olyasmit takar a vonalzóm :oops: De nem értem miért mára jelzi, amikor holnapi dátumot adtam meg :twisted:
Egyenlőre csak vizsgáltatom magam, és aszem valami kis bogyót is íratok fel, a doki véleményétől függően. Legkésőbb áprilisban babásodnom kell :oops: és a hormonjaim meg vannak bolondulva :evil:
Drukk Neked, hátha.... :wink:
Vendég
 


Bemásolok ide egy kis táblázatot, amit a neten találtam.
(Volt már ez itt közkincs, de mindig csak a 3 napos emriótranszferrel kapcsolatban, de ezt most nem ott találtam.Az alapján úgy gondoltam, hogy az ET+9.10.stb napokról beszél, ..de ez nem.)

"HCG szintek a fogamzástól eltelt idő szerint:
9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690

Fontos, hogy a fenti értékek (napok száma) a fogantatástól számítva értendő, tehát a ciklus félidejétől, ugyanez az előző menstruációtól számítva +14 nap (attól függ, milyen a ciklusod), ez adja meg a terhesség korát. Tehát a fogantatás időpontjában a terhesség már 2 hetes, a beágyazódáskor 3 hetes, mire beágyazódott a petesejt, 26 napos a terhesség, azaz már csaknem túlvagy az első hónapon a 9-ből."
vizkriszisback
 
 


Haga!

Ok! Értem. Akkor holnapra mennek a drukkok, hogy csak jót mondjon a dokid. :wink: :D
Én egy kicsit le vagyok maradva, ezért kérdem, hogy Alberttel spontán babásodtál ? :shock: Úgy érzed, hogy most szükség lesz segítségre?
Miért is kell áprilisig babásodnod? Ha nem titok persze.

Ticsi!
Igy már értjük. Akkor dupla ünnep lesz! :D Bízzunk benne, hogy Árpi is , Ádám is jól fogja bírni a nyüzsit, templomosdit. :D
A képeket meg értelemszerüen nagyon várjuk.

Csodálgatom Mami babáit. nagyon megszeretgetném ha a közelemben lennének. :lol:

Grönivel mi lehet? Vajon már ő is babázik? Vagy kihúzza a 40 hét végéig? :shock: :D Írj ha gépközelben vagy! :D

Tündi!
Nagyon lefoglalnak a csajok? Majd küldünk nekik néhány pasit! Mondjuk Ticsi fiait, hogy te felszabadulj! :lol:

Zsófi!
Hajrá tüszök növesztö szuri!
:D
Babcsi!
Hogy vagytok? Minden ok? :shock:
Tud valaki valamit róluk?
Aggódom.

Gaby!
Merre jársz? Uh? Mikor lesz? :D

Piri még sehol. Most nincs kinek küldjem. Remélem nem marad rajtam.
kolibri28
 
 


krisz!! igen spontán, bromot szedek, ez a 2.hónap.drukk!!

köszönöm a drukokkat, bárcsak teljesülne a legfőbb álmom!!!!!

pompom?

zsófi hajrá!!!

haga na az szupi, remélem minél hamarabb összejön!
dike
 
 


Kolibri :)
Igen, Alberttal spontán babásodtam, ami váratlanul ért, hisz úgymond "védekeztünk".
A gyed miatt kéne áprilisig babásodnom, hisz most is gyed-en vagyok, és ha Albert 2éves koráig megszületik a tesó, akkor vele is gyed-en lehetnék. Ha addig nem sikerül, akkor maradna a gyes, ami mire elég? :?
Szülés óta össze-vissza jön meg, iszonyat görcsökkel már 5-7 nappal előtte, bazi nagy darabokkal. :oops: És a cicimben még mindig van 1-2 csepp tej, ha néha megnyomom.
Az első 20 hétig tartó terhesség után nem voltak ilyen gondjaim :?
Röviden ennyi :P

Pirit csak sikerül másra passzolnod :wink:
Vendég
 


Dike :)

Köszi :)
Az, hogy ilyen korán még semmit nem érzel, nem jelent még semmit!
Az igazi tünetek kb. a 6. héten kezdődnek, úgyhogy nem feladni :wink: Persze, nem mindenkinél vannak tünetek sem :wink:
Drukk!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi csajok, most nem vagyok elkeseredve. :D

Mami :D

Ééédddeeessssekkk ezek a törpék, nagyon gratulálok mégegyszer!Hétköznapokhoz sok türelmet és kitartást, de te ügyes csaj vagy, könnyen megoldod! :wink:

Mindjárt lekicsinytem a képeket.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!
Gröni még nem babázik, a kiscsaj nem akar skorpió lenni, és vár még pár napot... :lol:

Mami, gyönyörűek a kis drágák!!!
És a kisfiú tényleg Rád hasonlít, de nagyon. :wink:
Ügyi csaj vagy, látom, jól veszed az akadályokat, csak így tovább!!!
És igen, képeket kérünk még, még, még!!!
A gyerekszobáról is!
Vendég
 


Nem tudom feltölteni! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Bocsi csajok!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


De azért még próbálkozom. :twisted:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Egyszerűen nem megy,már nagyon felhúztam magam. :evil: :evil:

Nektek sikerül? Vagy csak nálunk szaraxik a net?????

Holnap próbálkozom újra nyugodt fejjel, addig is jók legyetek!

Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Beköszönök........ :oops:

Nyakamban a megyei rajzverseny megnyitója. Este fél hétkor járok haza.

Mami :)
Mosolyt csaltatok orcámra!!!!!!! Ha nem lennének kékben/rózsaszínben, akkor is tudnám, melyik a a kislány/kisfiú! :) :)
Gyönyörűek!!!!!!!

Krisz :) Dike :)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

TÖBBIEK!
Kép

Rohanok. Szokás szerint.... :?
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Kolibri
igen, voltam fenn :P csak megint olyan sokat írtatok, míg nem jöttem, hogy nem tudom követni, és csak magamról nem akartam írni :oops: dec 1-én megyek AFP-re, UH pedig majd karácsony előtt valamikor. Kicsit vizesedem :? vettem tegnap bodzateát vízhajtónak
Nektek pároddal hogy áll a helyzet?

Mami
gyönyörűek :D :wink:

Kép
gaby25
 
 


Szép jó reggelt! :D

Gaby
Írogass csak írogass!!! :D Kismamiknak felmentése van! :wink:

Zapáné
Elég elfoglalt vagy. :shock: Kitartás!!!Nekem semmi kedvem sulizni...pedig jövő hétan vmikor sztem megyek én is vissza. :?
Párom reggel fél 7-től este fél9-ig dolgozik egy óra szünettel, ma du. és holnap egész nap meg egyetem...megint kezd kiakadni...főleg, hogy elég nyamvadt volt a bevétel a héten, köszönhetően a ramaty időnek sztem.Ma sztem 11-kor leváltom, hogy el tudjon indulni az óráira, 12-kor szünet, 1-től fél 3-ig, amíg anyós megjön megint én leszek...de ha olyan kaki a forgalom mint a héten volt, nem kell sokat ugrálnom. (Bár párom inkább bezárna mint, hogy én menjek le most...kímélni szeretne.)

Hőm 5.55-kor 37,2.
A mai tesztem haloványabb a tegnapinál, ahogy az várható is volt...de remélem nemsoká erősödik..én terhesnek érzem magam. :D

Zsu
Ha felébredtél, próbálkozz!!! :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!
Lmami,miattad jöttem,most olvastam a nagy hírt :D :D :D
Hatalmas gratula a két csöppséghez,gyönyörűek :D ...és sok boldogságot a nagycsaládos élethez :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Lekopogom: Piri még nincs és nem is lesz! :D
Tesztet csak vasárnap csinálnék.

Krisz!
Klassz a hőd és a tesztek pedig csak erősödni fognak! :D

Gaby!
Jaj de soká lesz még az a következő uh! :( Pedig a Karácsony már minyá itt van. :D
4D-re szeretnétek menni? Nem mentek esetleg a a másik elött? Akkor még pont ráfér az egész képernyőre! :D Ja és bár tudjuk, hogy Neked is és Vicusnak is lánya van, de azt is megkukkanthatjátok. :D
Párommal most ok-s a viszonyunk. Csak el ne kiabáljam.
A neheze most fog jönni, mert a jövő héten kapjuk meg a lakáskulcsot és akkortól kezdődik a felújítás, és a rohangászás. Kiváncsi leszek, hogy összetartanak-e minket a gondok, v. nem?
:shock:

Haga!
Akkor Albertre is igaz mint az én Ádámomra, hogy "az élet utat tör magának"! Mi is védekeztünk anno. :lol: Remélem a tesó is könnyen jön. Áprilisig pedig még sok idő van. :wink: :D Ügyködhettek rajta! :oops: :D
Ez a Gyed-Gyes mizéria elég kiborító!. Pont ma reggel tűnődtem el azon, ha terhesen elvállaltam volna egy terhespatológiai nővérállást, akkor az anyagi nehézségeink sem ilyen mértéküek lettek volna. Mert akkor még tanultam, és így csak gyes-t kaptam 2 évig. Ráadásul akár munka közben le is babázhattam volna! :lol:

Tavika!
Köszi a Gröni infót! :D

Gröni!
Aztán ne tessék túlhordani a kis "Naturaqa-t" ! :lol:
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Krisz :D

Mai adag drukk is megy. :wink: ++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Teszt????????????

Na akkor innen a cégtől is megpróbálom. Annyit sikerült tegnap elérnem, hogy e.mail-ben megmaradt. :D Csak az első két munkám van bekeretezve, a többit még el kell vinni.

Első munkám:
Kép

második:
Kép

MicimACI:
Kép

Virágok:
Kép

Tájkép: (készül a párja, a téli) :D

Kép

Sikerült!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Bocsi, ha sok volt. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Krisz :D

Látszik, hogy most felületesen olvastam. :oops: Halványabb a teszt? Akkor ezek szerint ürül a szuri. :wink:

Kolibri :D

Hajrá vasárnap! Egy szép pozitív teszttel gyere. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


37.1 :(
dike
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors hír. Ticsi kérte, hogy írjam meg, mit üzent neki Gröni.

Idézem: Be vagyok szarva, rossz a keringése a bébinek. Most megyek haza pakolni, valszeg ma indítják. Nagyon aggódok! Majd jelentkezem!

Kérjük a drukkokat! Szorítsatok, hogy minden rendben legyen!!!
gtünde
 
 


Zsu
Gyönyörűek!!! Nekem a két virágos különösen teccik! Leírást nem tudnál küldeni róla?? Ja, most látom, hogy ezek előre nyomtatott cuccok. :?

Mami
Gyönyörűek a kölkök!! Még nem is néztem a rucik színét, és már tudtam, melyik Flóra és melyik Dani. :) Remélem, az éjszaka is jól telt!

Krisz
Drukkok!!!!
gtünde
 
 


Hali!

Gröni :D

Kezem-lábam csuriban értetek!Szorríjjjok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Mami
Hát, azaz iwiw-es kép!! :D Naggyon cukker!!
gtünde
 
 


Tündi! Ticsi!
Üzenem Gröninek, hogy nagyon szorítok értük!
Minden rendben legyen!
Várjuk a további híreket.
kolibri28
 
 


Gröni!

Nagyon szorítok, minden rendben lesz és nemsokára a karodban tarthatod a kislányodat!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsu!
Nagyon szépek a gobleinjeid!!! Az utolsó nem semmi munka lehetett. Ügyes vagy! Nekem most az egyik keretezőnél van, ha elhoztam, akkor lefényképezem őket. :lol:

Lombikra mikor mentek újra? :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Gröni![/color]

[color=green]++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Gröni
megy a drukk, minden rendben lesz ++++++++++++++++++++ Kép

Kép
gaby25
 
 


Tüncsi :D

Egyenlőre ilyen előnyomott képeim vannak, majd, ha nagyon megy már, akkor próbálkozom leírás után. :D

Zsófi :D

Várom a képeket majd. Nekem találni kellene egy keretezőt aki jól megcsinálja, mert az előzőnek nem tetszett a munkája . :roll:

Lombik? Fogalmam sincs, mert most nincs rá pénzünk. :oops: S a munkahelyemen nem tudom, hogyan fogadnák. Pedig január v. február jó lenne, mert "holt" szezon van, utánna indul be az élet. Egy januári időponttal nem lenne úgy bajuk a főnökéknek. Ha meg sikerül a következő..... Szerintem dolgoznék ameddig bírok.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


mamiiiiiiiiii, nagggyon tündériek!!!! ugye, hogy megérte? kivánom, hogy mind a 4en nagyon boldogok legyetek.

vicus
mi is voltunk Koncz-erten!

ticsi
nálunk még háttravan Dávid keresztelöje, edddig nem volt türelmem a fehajtáshoz, nákunk ugynis kell ám apa egész rokoknsága hozzá. ráadásul a sogorék megsértödtek, hogy Peti keresztapja nem a férjem tesoja lett, hanem egy barátunk. ha ezen megsértödnek, sztem nem is akartam volna ilyen keresztény példaképet a fiamnak. és Davi keresztapja is ugyanaz lesz, mint petié, ugyhogy sértödhetnek tovább.

krisz
hajrá teszt. mikor várhato már a babás teszt pozitivja?

zsofi
neked 25én derül ki, mikor lesz punkcio?

haga
sztem nem muzsáj 2 éven belül szülnöd a gyed-hez, egyik ismerösömnek is 2év 2 honap van köztük, és kap gyedet. asszem el kell menni táppénzre a nagyobbik 2 éves kora után, vagy kivenni a munkahelyi szabikat, vagy valami ilyesmi kavarc. én sajna nem fogok kapni gyedet a picivel, mert lejárt a szerzödésem Davi születése után.

sleepen
akarok majd képet tenni, de 2 honapja nem otthon lakunk, mert ilyen lassan készül a konyhánk. már csak takaritani kell, emrt a csempevágás miatt hatalmas a por. a tesom gépéhez meg lüke vagyok, tele van mindenféle könyvtárral, nem is lehet akárhogy menteni, de majd egyik mail-böl probálok szedni képet. drukk a kontrollhoz.

babcsirol vmi???

gröni drága, ha eddig kibirtátok, most más sikerülnie kell!!!! nagyon szoritok, és várjuk a drágádrol a hirket.

peti tegnap ment elöször oviba 1 honap itthonlét után, sokat mesélt, lemaradt a bulikrol, emrt az ovinak most volt a 25.szülinapja, de az ajándékokat félretették neki. remélem, most már nem lesz beteges.
Vendég
 


Kép


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mami, tündériek a kicsik!

Dike, sok-sok drukk a pozitív teszthez. Megint 20-as gravival tesztelnél? Nekem tegnap érkeztek meg a 10-es tesztjeim, alig vááááárom, hogy mártogathassam őket. :)

Én most sajna meg vagyok lőve ezze a spermavizsgálattal... párom még mindig lázas beteg, úgyhogy ma is lemaradtunk a dologról, viszont a legközelebbi időpont amit kaphatnánk, az pont úgy esik, hogy a peteérésem környékén lenne az 5 napos pihi. Asszem abban maradunk, hogy nem szalasztjuk el ezt a hónapot..

Kolibri, neked is drukk a vasárnapi teszthez! :)

Zsu, nagyon szépeket alkottál.

Gröniért nagyon szorítok!
Vendég
 


Kata
Helyesek ezek a fiúkák!!! :D

Hát mostmár bármikortól lehetne. :D
vizkriszisback
 
 


Gröni
Mennek értetek a drukkjaim!!!! :D
vizkriszisback
 
 


Gröni hírek!

Sms szó szerint!

Úgy néz ki, balfasz volt az uhus doki! Minden rendben van a babával. Ma biztos maradok, a többi a dokitól függ, na meg a babától!!!!!!!!

Nagyon remélem, hogy észnél lesznek!!!!!!!!!!!!!!

Ne haragudjatok, de az összes bicska nyitva van itthon!!!!!!!

Én ezt nem értem, érett újszülött lenne, eddig azé nem volt minden rendben, miért nem tesznek vmit? Ennek így kell lennie? Vajon minden kórházban ez a protokoll?

Gyűlölöm az egészségügyet!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Gröni :)
Kép KépKép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok! :lol:

Krisz!
éem, azt hittem már több naposak a babáid :oops: , akkor drukk h pár nap múlva erősödjön 8) ,nekem 3.napon volt a transzfer :D

Zsu!
szépek a gobleinek! :D

Dike!
hajrá + teszt!a 37,1 pedig jó!meglett apa eredménye? :roll:

Pompon!
szegény apa!sztrem se hagyjátok a spontán hónapot :wink:

Haga!
drukk h rendfeződjön a ciklusod a teóhoz :lol:

Kukac!
de jó!már a tüszőnövelőnél tartasz!IGYÁL! :lol:

Kata!
ti is voltatok?teccett? :lol: a fiúk helyesek!akkor lassn költöztök vissza,nem?
:roll: :roll:
Mi újság a bébivel?hogy vagy,vuk?mikor mész újra? 8)

Gyugyi!
jó rajzolást :wink:

Gröni!
kezem-lábam csuriban nekem is értetek!
Vendég
 


Gaby!
hogyhogy vizesedsz? :roll: már most?igyál sokat! :)

nekem meg megint felfázásos tüneteim vannak, pedig eszem a tőzegáfonyát :?
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Grönikém :D Nagyon-nagyon drukkolok értetek! :wink: Uh-us dokker meg monnyon le és adja vissza a diplomáját.... :evil: úgy látom sokunknak meggyűlik velük a bajunk, azt látják amit nem kéne, azt meg nem amit kéne.... ügyesek legyetek, az egész topik most értetek drukkol!! :P

Vicus :D AFPs vérvétel meg volt? :wink: Ne fázzál fel vazze.... :? valami homeopátiás cuccra nem gondoltál? Engem ez az osc... izé nagyon meggyógyított, szerintem hatásosak. :wink:

Ticsi :D Köszönjük a híreket! :wink: Kiváncsi leszek a keresztelős képeitekre! :wink:

Krisz :D Még mindig ++++++++++++++ :P

Haga :D Neked is drukkolok, hogy mire én megszülök, nálatok már ott bújkáljon kistesó a pocakban! :wink:

Pompom :D Nem értem.... :? Nem lehet bármikor menni arra a spermavizsgálatra? :shock: :roll: Miért csak hetekre előre van időpont??? :roll: Nem akartok más helyet nézni ahol szintén megcsinálnák és nem kellene várni? Abban mondjuk egyetértek hogy betegség alatt nem igazán ajánlott, főleg ha gyogyit is szed a lázára..

Kata :D Nagyon drágák a fiaid! :wink:

Zsu :D Bízom benne hogy jan-február környékén tudtok indulni a köv lombikkal! Gobleinjeid gyönyörűek! :wink: Nagyon ügyes vagy!

Kukac :D Na hogy megy a tüszőnövesztés? :wink: Kedd már mindjárt itt van! :D

Apa megígérte hogy hétvégén csinál pocakképet. :wink:
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?