Új privát üzeneted érkezett!

megint vok... tökfőzeléket ebédeltem, nyami :wink:

Kukac :D Igyááá sokat! :wink: már mint vizet :lol:

Kolibri :D +++++++++++ drukkolok!!!

Dike :D Ez a hőő kurva jó! Kérdezd csak meg Vicuskát milyen volt a babás hője, asszem még a 37-et sem érte el... :lol: :lol:

Zsu :D Köszönöm szépen. Szép napod Neked! :wink:

Vicus :D A szív is izom, nekem azért mondták a magnéziumot.

Sleepin :D Jó ez a pocakkép! Te, ennek a gyeröknek mása is dudorodik, nem csak a pocakja... :oops: 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Susy :D Nagyon köszönöm ezt a magnesi citrites tippet. Tényleg gyorsan fogy a magne b6, ha ennek a doboznak vége, veszek ilyen másikat. :P

Krisz :D Várjuk a tesztjeidet! :wink:
fenci
 
 


Sleepin!

Jó kis pocakfotó! :lol:
csipcsab
 
 


Oké Fenci! Kép

Dike!
Van babás görbe 36.8-al is! Ezen ne aggódj és ne hasonlítgasd magad másokhoz, mindenki más!!! :wink:

Susy!
örülök, hogy minden rendben!!! :lol: Lassan itt a Te időd is! :lol:

Sleepin!
Olyan jót nevettem Bende pocakfotóján! Kép

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Sziasztok!

Krisz, az orrdugulás is lehet babás tünet. :) Nyálkahártya-duzzadtság.. bár lehet, hogy az csak később jelentkezik..? :roll:

Dike, tényleg állati bosszantó lehet így üldözni azt az asszisztenst. Sajna én eddig azt tapasztaltam mindenhol, hogy ha az ember nem elég ragadós és rámenős (erőszakos néha), akkor nem történik semmi... remélem hamar le tudod vadászni.
A hőd egyébként nagyon tuti! :) És nem minden babás görbe kezdődik ám 37.3 felett - ezt mondatja velem tonnányi ffriend-es görbe átbogarászása. :)

Fenci, grat a 20. héthez! :)

Nálunk elmaradt ma a katonavizsgálat... drága apajelöltem még betegebb mint én voltam, úgyhogy az ágyból is alig kúszik ki, nemhogy még mintaadás... szóval péntek, kibuliztam neki egy extra időpontot. :)
Vendég
 


Zsófi!
igen, közeledik a nagy nap!!!! :lol: De elöbb hagyom még Grönit érvényesülni!!! :wink:
Na de lassan a te idöd is eljön!!!! :) :wink:

Dike!
Az én babás görbém se érte el a 37-et!!!!!!!!!!! :P :wink:
susy75
 
 


lányok, én is tudom h ennél alacsonyabb hővel is lehetnék babás. én csak azt akartam mondani, h nekem mindig ilyen tendenciáju a hőm, ezért gondolom ha babás lennék akkor az eddigieknél különbözne.

most hivtam megint, felvette, de most nem tudjamegmondani, hivjam reggel 8kor!! röhejes! remélek akkor meg a szülészeten lesz. :)
dike
 
 


Drága Fencikém... nagyon ki lehetsz éhezve Apára, én észre sem vettem, hogy dudorodik a PELUS!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Cupp!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


napot gyorsan..

Fenci

anyum is nagyon görcsölős, neki a doki szokott felírni magnéziumot...konkrét nevet este tudok kérdezni telón, de azt tudom, hogy 1000 adagot kell kimérni a patikusoknak külön kis tasakokba, ez vmi kristályos, vsgy porszerű cucc, és ezt oldja fel és issza meg...ez a leghatékonyabb és egyben legolcsóbb magnézium...sztem, ha szíved miatt is kell, akkor próbáld meg a háziorvossal felíratni, sztem jobban jársz

mamiiiiiiiiiiiiiiiiiii...hol vagy? már tuti hazaértél....

Kép
ticsimû
 
 


Sleepin :D :lol: :lol: :lol: :lol:
fenci
 
 


Sleepin!
nekem is tecc a pocak, és én is láttam a másik dudort is :oops: :lol:

na, akkor egyelőre nem eszem a Mg-t, max.napi 1-et,az úgy jó lesz? :roll:

Dike!
ezt egyszerűen nem hiszem el!!!!!!! :twisted: holnap reggel hívd!!!!!!! :evil: nekem is alacsony volt a hőm, max.36,9 :D

Krisz!
nemsoká nem csak a puffadás miatt lesz nagy pocid 8)

Suzy!
örülök h minden okés :D

Gröni nem hiszem el h még nem szült meg! :roll: :lol:

azért kell odafogyelnem , mert eddig ugyan csak 2 kilót híztam, de 1-et 1,5 hónap alatt, 1-et meg 2 hét alatt és az alapsúlyom sajnos nem annyi mint Gugyi kartársnőé :oops: :roll: :lol:
Vendég
 


Nekem is fogyóban a magneB6.Nekem is mondta a gyógyszertárosnő, hogyha ennyit kell szednem, felírathanék vmi gazdaságosabbat!

MEgint aludtam vagy egy szűk 2 órát..sok volt a munka délelőtt. :? Elég sokat a boltban ragadtam mert apa elment lecserélni a téli gumit és rengeteget váratták, aztán tanítottam egyet.
Mindjárt jön pa és elvileg megy Miskolcra a Metroba bevásárolni, eddig kellett eldöntenem megyek-e vele, de megyek.Ennyi séta kell, cipekedni meg nem fogok. :D Jól felöltöztem:nagyanyós vastag harisnya, divatos zsákszoknya...de hogy feszül?! :oops: :lol: Sebaj, legalább méginkább terhesnek érzem magam, ekkora pocival. :D Lent is, fent is kidudorodik....igaz a melleim is nőttek...bálna vagyok már most. :lol: Remélem vagy csak 8 hónap múlva kell ledolgoznom! :wink:
További ígéret:holnap reggel megmérem a súlyom is...szerintem katasztrófa lesz. :)
Főleg ha megeszem egy sajtburgert salival még este. :lol:

Vicus
Senkinek nincs akkora súlya mint Gyugyinak. :lol:

Dike
Nekem majnem mindig 37,1-2-3 volt a hőm...elvileg az is csak a progiműködést igazolja...bár én ezt is cáfolnám, mert nálam progihiányt álapítottak meg anno és mégis mindig tankönyvi görbéim voltak. :? Drukk az alacsonyhőértékű babásgörbéhez!!!

Pompom
Jobbulást apának!!!!!
vizkriszisback
 
 


Kata, Kolibri

Annyiszor kérdeztétek hogy vagyok, én meg cseszek írni!

jobban, eszem a kalciumot, napi 1000et, és már javul a köhögés...vmi allergia, de vajh mi?
gátamban még fityeg egy varrat...nem kellett volna ezeknek má kiesni? most megéreztem az időjárást, hát jobb jós leszek, mint Aigner Szilárd...mintha szülés utáni napon lettem volna annyira fájt!

Nagyon zsufik a napok, keresztelődünk végre, én má nagyon vártam, de minden szervezés rám marad...ma megvettem a ruhákat, meg lefoglaltam az éttermet, a templomot teganp előtt elintéztük, kég ki kell találnom a sütimenüt, azt mi sütjük anyóssal a hétvégén...dec 7én lesz az ünnepség...olyan izgatott vagyok...még sose voltam keresztelőn! A sajátom meg felnőtt fejjel zajlott az nem ugyanaz!
Árpinak kell vmi gyerekpóráz! :lol:

Ne haragudjatok, ha nem írok mindenkinek, csak most elhavazódtam, de amint csökken a pörgés jövök képekkel, meg minden

drukk mindenkinek, pusszantás

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!


Mami?

Iwiw-en már járt... Olyan kiváncsi vagyok rájuk :oops:
Vendég
 


Dike, nekem a babás görbém éppen olyan volt, mint a nem babás, csak a babásnál nem ment le a hőm a ciklus végén.
Vendég
 


ugy olvasgatnálak titeket, de nem ir senki semmit, és nekem sincs mit :)
dike
 
 


tavirozsa!!!tényleg ugyanolyan, nem magasabb??de joo, na megint egy kis reménysugár és annál nagyobb koppanás...de hátha nem :)
dike
 
 


Olyan finom vadast főztem, hogy mind a tíz ujjamat megnyaltam. Férjem nevetett is, hogy örül, hogy meg vagyok magammal elégedve. :oops: :lol:

Vicus!
Szerintem ez nem sok! 1 kg épp lehet attól is, hogy sokat ettél, ittál és még nem voltál wc-n. :oops: :wink:

Dike!
Relax!!!

Mami!
Gyere, nagyon kiváncsiak vagyunk a kis Drágákra! Na de addig is küldök nekik puszit!!!! :lol:

Sleepin, Fenci!
Én nem vettem észre a dudort! :lol: :oops: :wink:

Krisz!
Én voltam már annyi, mint Gyugyi! Nem is olyan régen! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


dike, tényleg!
Nekem nem volt magasabb.Csak a végén is fent maradt.
És nekem egyedül abban a hónapban nem adott a ciklus pé-t.

Megpróbálom bemásolni.
Vendég
 


Nem tudom bemásolni, nem sikerül. :(
Vendég
 


hello kicikéim

köszönöm mindnekinek a gratulákat már itthon vagyunk káosz az élet szó se róla..... 8)

még okoskodunk mithogyan és miért ugyhogy még szeretáll a hajam....gyermekeim a kórházban egy szót sem szóltak pedig bent voltam velem végig, itthon persze üvöltenek.... :shock: no remélem csak aklimatizálodniuk kell :wink:

szülitöri és társai holnap v holnap után jóóó???képek is lesznek igérem puszi
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Szia Mamika!!!Jó, hogy jöttél!
Várjuk a képeket!
Puszi!
Vendég
 


mamiii!!!! szia de jó h jelentkeztél, várom a történetet, és a képeket!!!

tavirózsa!! köszi szépen h elküldted, de azért neked magasabb volt. ráadásul most megmértem kiváncsiságbol és csak 37.2 pedig este van, mi lesz reggelre??lehet meg is jön :(
na de bejeztem a nyavajgást!!!!!!!!!!!
dike
 
 


Szép jó reggelt!

Nekem hőm 5.55-kor 37, 1, aztán pisi és alás vissza, most 6,30-kor 37,4. (Ezért fontos, hogy mindig ugyanabban az időben mérjük a hőt! :D )
Súlymérés szigorúan csak a reggeli dolgok elvégzése után. :D
A tesztnek még semmi értelme...a múltkor azt olvastam, hogy a hcg felezési ideje 10 óra, azóta meg mindenhol azt, hogy 24-36 óra.A 36 órás szerint még van bennem kb20 hcg ma, a 24-es szerint kb10.

Dike
Neked hő?

Köszi a drukkokat csajok, na most tartok ott, hogy kezdek izgulni. :? 8.dpo, ET+6 nap
vizkriszisback
 
 


A 6.30 az 8.30 :oops:
vizkriszisback
 
 


krisz

nekem 9kor de mindig akkor mérem, 37.2 :D
a tiéd is szuper!!!!

felhivtam 8kor az asszisztenst, pontosabban 8szor hivtam 2percenként, nem vette fel!! :twisted: aztán 9kor hivtam és felvette, de a genoid( az mi????) még nem jött meg. hivjam holnap 1-2 ora között! :twisted:
dike
 
 


Szép reggelt! :D

Kép

Dike!
mai hőd? :roll: :lol: ne parázz annyit, csak pozitívan! :)

Krisz!
tiéd hő is tecc 8) , és tényleg kezd izgi lenni, nekem ET+7-en ega volt, akkor csináltam először tesztet, aztán ET+8-on már +++!!! :lol: , igaz, ha emlékeuztek, azt Gyugyi buherálta meg, de utána lehetett látni! :wink:

Mami!!!!!!
de jó h itthon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P nagyon kivik vagyunk a kis drágákra! :D

Ticsi!
most akkor kinek lesz a keresztelője? :shock: Árpi nincs megkeresztelve? :roll: vagy ha igen, mi az h nem voltál még keresztelőn??? :roll: vagy én vagyok ennyire süsü h nem értem :oops: :?:
én 3x-os keresztanya vagyok :shock: :D

Mofly!
elfeejtettél jönni bővebben :( :lol:

Pompon!
remélem apa péntekre makk egészséges lesz :wink:
Vendég
 


és tudjátok mit mondott arra h 80ml, 80% mozgo,ez még spontánra is jó lehet!!! nem vmi biztató, azt hittem ezek nagyon jo eredmények, habár most is ugy gondolom.
dike
 
 


Ja, Kukac!
én is voltam (valaha) annyi mint Gyugyi :wink: ,de nem tegnap :oops:

Dike!
na, jó az a hő te jány 8) , a genoid monnyon le!!!! :twisted: szerintem a genusból ragozhatják, és talán a baci típusát jelenti? :roll:
holnap sztem menj be!!!!!! :lol:
Vendég
 


képzeljétek, maradt még 1 lh tesztem és gondoltam megcsinálom a reggeli vizeletből és jós tesztezek. hát most pozitiv lett erősebb a csik mint a kontroll. jóóóóó tudom ez nem 100%os!!hanem 60%. na mindegy egy okommal több van reménykedni, izgulni. multkor meg se jelent a csik. huuu olyan izgatott vok, nem akarok padlót fogni! :) :(
dike
 
 


SZiasztok!

Mami :D

De jó, hogy már otthon vagytok! Várjuk a képeket!Pussz nektek!

Kinek akartam még írni? :oops: Szita az agyam, bocsi :oops:

Krisz :D

Mai babaragacsok is mennek. :wink:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vicuska :D

Cijja!!!!!
én is 3 gyerkőcnek vagyok a keresztmamija. :shock::wink:

Ticsi :D

Jó keresztelkedést. Mindkét gyerkőc most lesz megkeresztelve?

Nincs a főnök egész délelőtt. :lol: Juhéééé!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Tudom még:

TICSI :D

Mikor mész a dokibához 6 hetes kontrollra?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Dike :D

Miért nem csinálsz egy terhességi tesztet? Én drukkolok neked!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hali!

Sehol senki?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hali! :D

Dike
Hő nagyszerű!!!Jóslóteszt ígéretes nagyon!!!

Vicuska
Hány napos babákat kaptál vissza?Te nem kaptál hcg szurit a beülti után, ugye?

Zsu
Neked megjött???Vagy csak rossz a vonalzód???Remélem az utóbbi!

Számokról:
61-62 kilót mértem reggel, tehát nem híztam max egy kilót....de a hasam miatt úgy nézek ki mintha 65 kiló lennék. :shock: :lol:
Hőt csak vki miatt mértem ma, tudom, hogy semmi értelme most. :?
Tesztet megcsináltam nemrég, ha már van 10 db :lol: (még a reggeli pisiből amit jól félretettem).Hát persze, hogy pozitív, "VÉGÜLIS" most épp terhes vagyok. :lol: :lol: :lol: Viccet félretéve, ez még a hcg szuri, majd ehhez viszonyítunk.

Az 1. vagy 2. lombiknál a 25-ös tesztem még 10 perc után mutatott vmi ultrahalvány csíkot a vv napján is...5 volt a hcg-m akkor.Szóval még akkor is volt bennem hcg a szuriból vagy biokémiai volt.
Mivel a mostani teszt elég egyértelműen pozitív lett 1 perc múlva...persze jóval halványabb a csík mint a kontroll, ez még tuti a szuri, ennyi idő alatt nem kezdek el saját hcg-t termelni. De remélem a szervezetem sikerül becsapni ezzel az álterhességgel és nem fog tiltakozni a babók ellen. 8) :lol:
vizkriszisback
 
 


sziasztok!

Én is vagyok, lemondam a mai napi dolgaimat, 2 óra alvás után (azt is ülve a kanapén) inkább nem ültem be az autóba :? úgyhogy ma pihenőnap :lol: :lol: :lol:

Krisz, jó ötlet ez a folyamatos tesztelés, így legalább nem kavar be a szuri! Amit látsz majd, az a babócád hcg-je lesz :wink: :lol:

Dike, drukkolok nagyon! De tényleg, miért nem csinálsz inkább hcg-t? engem a jósteszt átvert, drukk, hogy nálad ne így legyen...

Zsu, akkor most cincogás megy az irodában? :wink: :lol: A besúgó megvan még?

Vicuska :lol: :lol: :lol: jó a kép :lol:

Ticsi, jó keresztelkedést!!! Képeket hozz majd!

Mami, de jó, hogy bejelentkeztél! Nagyon-nagyon-nagyon várjuk a képeket és a beszámolót, de persze elhiszem, hogy nem kicsit kaotikus most Nálatok! Kitartás az első közös otthoni napokhoz! :wink:

Fenci, gratula a félidőhöz! Innen már repül az idő az utolsó hetekig :wink: :lol:

Sleepin, jó ez a pocifotó! :lol: Na de Fenci miket lát a képen :oops: :shock: :lol:

Zsófi, ügyes vagy a vadassal! Csak hogy ne csak magadat dicsérd :wink: Én is így szoktam, enyém apa nem az a bókolós fajta...

Susy, még egy hét és betöltitek a 37-et! Onnantól már akár jöhet is a Kisfiatok! :lol: Mg: jó, hogy mondod, én is megnézem a DM-ben, magneB6 semeddig nem elég...pedig én csak 2x2-t szedek...

Kolibri, mizu Veled? Remélem mégis babás tünet a sárkányosság :wink: :D végül is a hormonok olyankor is bekavarnak rendesen :wink:

Na megyek ebédelni, aztán bepótolom az alvást asszem 8)

Kép
vickybabe
 
 


jajj nem akartam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
vickybabe
 
 


Szia Krisz!

A vonalzóm jó. :roll: Sajna.....

Már tesztelsz? 8) Akkor kérjük minden nap a pozitív teszteket! Bár most a hcg szuri miatt majd halványodni fog, aztán újra erősödik. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kárpótlásul a laptetűért mindenkinek küldök egy ilyen kis Tündért a pocakjába :D :

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2008.11.20 12:33-kor.

Kép
vickybabe
 
 


Vicky :D

Igen, azért lehetek most ennyit a neten. :lol: A besúgó még megvan, csak nem ebben az irodában, hanem melletünk a másik szobában. 8)
Mit csináltál, hogy nem tudtad kialudni magadat? Jó pihenést akkor délutánra.Pusz.
Kiváncsi vagy még a gobleinekre, amiket csináltam? Végre eljutottam odáig, hogy lefényképeztem őket, s este fel is tudom tenni. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu, persze, muti őket! :lol: Én a kötéssel próbálkoztam, de nincs türelmem hozzá :oops: pedig most időm az lenne...
Mostanában nem nagyon megy az alvás. Ez ilyenkor elvileg már normális...Sebaj, ezt a kis időt már féllábon is kibírom, Manó mindenért kárpótol :wink: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2008.11.20 12:54-kor.

Kép
vickybabe
 
 


Zsu!
Én is kiváncsi vagyok a gobleinedre! Én is szoktam, majd lefényképezem, ha lesz időm. :lol:

Pirit sajnálom!

Viki!
Köszi!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsu, most nézem a vonalzódat :( :( :( :cry: nagy ölelés Neked!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Zsu
Sajna Pirit...pedig jó lett voln aegy ksi csoda! :D

Én mindjárt tanítok...most egymásután 3-at, elég a lustálkodásból...pénz meg nincs. :?

Vicky
Pihengess!!!Szép a babó a képen nagyon! :D
vizkriszisback
 
 


Napot!

Zsu

holnap hívom, sztem hétfőn megyek...legalábbis szeretnék, mert nem tom meddig bírom tartani pirit a rutascorbinnal...ha nem jó neki a hétfő, akkor valszeg pénteken, a szerda nekem nem jó...
ja és még egy csúsztató tényező lehet, van még egy cérnám...majd rákérdezek...nagy ölelés neked... :cry: :cry: :cry:

Mami

Jelentkezz...kitartás csak az első 3 évet kell túlélni... :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Fránya piri! :( Sajnálom.

Ticsi!
Jó keresztelkedést! Biztosan szép szertartás lesz. Árpi is most lesz keresztelve? :D Örülök, hogy jobban vagy. Vigyázz magadra!

Mami!
Sziasztok otthon!!!!!!!!!!!!!!!! :D Várom a képeket, és a történetet.

Krisz!
Nagyon jó , csak teszteljél! :D SOK, sok +++++++++++++++++ t!

Dike!
Ez az lh teszt már tud valamit! :D

Viki!
Mostmár gondolom a hasad visz. Nem te őt! :lol: Aludj csak amíg teheted! Használd ki az utolsó heteket! :D
Még nem jött meg. De teljesen fel vagyok puffadva, fáradt , nyűgös vagyok. :( Vasárnap tesztelek, ha addig nem jön meg. Bár tőlem nem áll távol a 34 napos ciklus sem.

Mos tenyyi. Pedig még akartam írni, de majd este még jövök.

Gaby!
Gyere! Láttalak! Mi van veled?

Puszi mindenkinek!
kolibri28
 
 


hello csjok...

egyenlőre két kép jóóó? :)

mára normalizálodik a helyzet esznek alszanak szarnak háromoránként, de engem nem lehet átverni :lol: :wink: érzem csak erőt gyűjtenek a kis cupákok jeeeeeeeeeeee 8) egyébként csodálatosak de tényleg....vot doktornéni akadnak ortopédiai gondjaik értehtő módon mert össze voltak nyomodva apocoban ezt hamr ellenőrizzük ortopédusnál és kezeljük is, szerencsére egyik probléma sem tűnik fatálisnak....

pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


Kép

Kép
Vendég
 


Mami!

Nagyon édik!
Mint két tojás, de különbözőek! :lol:
Puszi a négy kis talpicskára! :D
kolibri28
 
 


zsu :) nagyon sajnálom! :(

krisz! gyerünk gyártsad csak a pozitiv teszteket!

kolibri!! drukkolok neked is!!!!!

lányok, azért nem tesztelek még, mert csak a peteérés utáni 10. napon vok. az még korai lenne?!! meg annyira zavar h semmit nem érzek, se a hasam,se émelygés, se cici(na az egy picit)

mami!! gyönyörűek a babáid!
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?