Új privát üzeneted érkezett!

Szép reggelt! :lol:

Kép

átköltöztettük a netet a Leendő babaszobából a nappaliba, és az öcsém azt hitte, meg tudja oldani.... :roll: elvágta a drótot.... :roll: most mentek el a szerelők :shock: :evil: :lol: drága mulatság lesz :?

hiányoztatok! 8)

Kolibri!
:( :( :(
én anyumnak is 15-én van.
apjuk?anyós? :roll:

Pompon!
RMPPB! :twisted:
katonáknak szorítok :lol:
jobban vagy?

Kukac!
örülök piroskádnak!milyen furi h nálad más a protokoll!na de ne felejtsük el, h te fél évig le voltál állítva :roll: DRUKK! :lol:

Gyugyi!
egészségedre! :D egyél már egy kicsit! :shock: :shock:
mikor mész kés alá?akkor te már nem is fogsz pirizni?vagy azt igen? :roll:
Andinak nem kélne kivenni a manduláját?én azóta jól vagyok mióta nincs 8)

Tünde!
szépek a babák! :D

Zsu, Mofly!
kitartás++++++++++++++ :)

Zsu!
köszi a hiányolást!új melóhely? :roll:
hátha poz.lsz a teszt 8)

Krisz!
tecc a békád, jó a madárkakis történet is :D mikor tesztelsz????? :wink:

Susy, Vicky!
Gröni után ti jöttök!!! :lol:
dokinál mi volt ma Suzy?

Kata!
te mindíg ilyen idióta dokikhoz kerülsz????? :shock: :evil:

Fenci!
pocakfotót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Nati és Kukiac!
mi ez a rénszarvas ügy? :roll: rémlik valami tavalyról...az lehet? :roll:

Gröni!
sztem ma megszülsz :lol:

holnap megyek afp-re +talizom a szülésznőmmel :lol:
Vendég
 


Vicus!
Hogy-hogy más a protokol? Talán annyiban, hogy még nem indultunk, de ez azért van, mert még nem halt el teljesen az előző sárgatest. :evil: 3 gonalt meg biztos az endo miatt kaptam, mert 2-vel szoktak indítani. :wink:
(megjegyzem nekem az is eszembe jutott, hogy azért csúszunk, mert a nov.i keretbe már nem férnék be)

Te is hiányoztál! Holnapra drukk az afp-hez!
Ja van még kérdésem. A gonalt milyen szögben kell beadni? Úgy mint a decat?

KépKép
zsófikukac
 
 


jaj lányok annyira ideges vok!!!!!kellemetlenül érzem magam, de nem látom a megoldást. azt mondták, h a párom eredménye 2-3hét(tenyésztési). mult héten hivtam az asszisztensnőt, aki a szülőszobán volt éppen, de felvette,de most nem tudja megmondani. hozzáteszem hallottam a gyermek sziv dobogását:) mondja hivjam délután. hivom még mindig a szülöszobán van, hivjam délelőtt. felhivom, most nem jó délután 3kor hivjam. már remegtem mikor hivtam mert nekem volt kurva kellemetlen h mindig zaklatom. na délután felvette, mondja h eddig minden jo, most nem emlitett semmi gennyet, meg bacit(érdekes, multkor nem ezt mondta) de még mindig nincs meg egy eredmény, majd jövőhéten, azaz ezen a héten hivjam. hozzáteszem, tegnap volt 3.hete h volt a vizsgálat. egész nap rosszul voltam, h húú remélem jó időben telefonálok, már tele a f..om.hivom nem veszi fel. várok...., most hivtam felveszi, most ne tudom megnézni, mert épp vizsgálok. ezek után kérlek mondjátok meg, mikooooor hivjam???????soha többet nem akarom, már beleőrülök, tiszte égőőő. mikor, hogy tudom meg milyen lett az eredmény?????

bocsi, hosszú voltam, hátha tudtok tanácsot adni :(

KépKép
dike
 
 

 
 

Vicus, jobban vagyok már, most épp almás pitét sütök, és feltűnt, hogy javulok, mert már érzem az illatát. Kutyusom meg a sütő előtt táborozott le szerintem ugyanilyen okokból, asszem őrzi. :)
Drukk az afp-hez! (ez minek a rövidítése..?)

Katonavizsgálat holnap, majd beszámolok. :)
Vendég
 


Ja, Fenci! A fényképező nyakbaakasztóját eszi, muszáj volt levennem, ahogy elővettem a fényképezőt, gyerek rárobbant, gondolhatod, milyen képek lettem abból... Gí leszedtem, így is rárobban... :?

Kata! Te nem dobsz képeket a gyerkőcökről??

Vicus! Drukk az afp-hez, bár én lósz*rt nem adok rá... baromság az egész. Csak nálunk csinálják már. Nekem 1 nap eltéréssel 2 helyen levették egyik a duplája a másiknak. No comment...

Mofly!!! Én azért bízom, oké?!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hali!

Na visszatértem 3! :shock: óra alvás után!
Egyszer felébredtem közben és eszembe jutott, hogy a teljes mozdulatlanság csökkenti a méh vérellátását, erre gyorsan megfordultam és... aludtam tovább. :lol:

Dike
Elhiszem, hogy elegem van!Miért nem tudnak ilyenkor ők telefonálni az eredménnyel?!Életemben egy doki volt, aki visszahívott ha nem tudtam elérni:A debreceni endos doki:Fekete, az egy arany ember! :D

Pompom
Örülök, hogy jobban vagy! :D Jó étvágyat a sütihez!!!
Nekem a bal orrlyukam van enyhén bedugulva vagy 2 napja...de ennyi bajom legyen! :D A ma 6 órai órámat is lemondták unokatesómék, mert tök beteg lett.Ide most csak totál egészséges tanítványok jöhetnek! :)

Zsófi
A 3 gonal az 225vmi mérétkegység :? .ÉN is annyikkal indultam...de ez változó, aztán lett 150 is, meg 75 is mert ugye kaptam mellé mást is.Lehet inkább azért a 3 egység mert később tudtok indulni a sárgatest miatt és, hogy hozzák be a lemaradást a petikéid. :D

Vicuska
Sajna kompútert.Öcséd közelébe többet ne engedd!!! :D
Lehet már holnap itt lesznek a tesztjeim Esthajalcsillagtól, de azért olyan korán még nem kezdek neki...holnap még csak ET+5. nap lesz és én picibabákat kaptam vissza 2 naposan.A vérvétel pont egy hét múlva esedékesm az is csak ET+11 lesz.
vizkriszisback
 
 


Ja, és én kaptam egy fél hcg-t még vasárnap délben...szóval... :roll:

Sleepin
Hát igen, néha hogy el bírnak nézni ezt azt a laborokban!Felháborító!!! :twisted:
Bende baba ilyen "rárobbanós"? :lol:
vizkriszisback
 
 


Dike!
basszus :twisted: hogy hívják az asszisztenst?mért nem mész be személyesen? :roll:

Krisz!
engem mindíg visszahív a dokim!!!! :P meg ha egy ideig nem jelentkezek, akkor ő keres h mi újság? :wink:

Sleepin!
tudom, h nem sokat számít az afp, de azért izgulok :lol:

Kukac!
csak azon csodálkoztam, h még nem indultok :roll: , de hova sietni? :lol: ugyanabban a szögben :wink:
és nem felejtesz el sokat inni, ugye? :P
Vendég
 


Nati, Kukac :lol:

Kép
Vendég
 


krisz!!én is mindig ezt kérdezem magamtól!!!!miért nem tud ő felhivni????egyszer mikor életembe előszőr hivtam az asszisztens számát, és nem vette fel, akkor visszahivott. de most már tuti h tudja h az én számom mert már anyiszor hivtam.de tényleg most legközelebb mikor merészkedjek felhivni? drukkk neked!!

vicuska! fogom magam, felmegyek fhérvárra és épp nincs a rendelőbe senki, v szülészeten van stb... aztán jöhetek haza.
mariannak hivják. hát nem neked a dokid a R.L.?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok csajok,

mára vége a melónak.... :D

Vicus :D Örülök hogy megjavult a netzsinórotok... :lol: :lol: AFP-hez drukk!! :wink:

Susy :D Szüleid mennek majd vmikor ha megszületik a babó? :wink:

Gröni :D Na mi ez a csend???? :roll: :D

Dike :D Ez tökre idegesítő... :evil: Nemtom hol csináltattátok a vizsgálatot, de bemenni nem lehet az eredményért? Nekem anno az volt a kórházban hogy nem kergettem az asszisztenst, hanem bárki a rendszerből ki tudta nyomtatni a leletet.... Asszisztens meg pukkadjon meg. Finoman mondd meg neki hogy már 3 hete vársz az eredményre és mondja meg mikor hívhatod mert már igazán kivik vagytok az eredményre... :roll:

Krisz :D Ennyi alvás.... 8) :lol: :lol:

Csajok, Ti mennyi Magne B6-ot szedtek/szedtetek naponta?? Mennyit lehet? :roll: Én napi 2-t szedek egyenlőre.

Majd teszek pocakfotót, csak fotóztatok előbb apával. :wink:

Asszem vacsiidő van.... :oops: :lol:
fenci
 
 


Fenci
Én napi 3x2-őt szedek.Nekünk ennyi az előírás.
Ma viszont mindezek ellenére eléggé érzem a pocim...eddig nem annyira...de ma ..alvás ide vagy oda...jó lenne ha ágyazódnának a kicsinyeim.Annyira jó lenne! :oops:
vizkriszisback
 
 


Krisz :D Kezem lábam keresztben értetek!!! Most úgysem kexelhetünk... :oops: :oops: 8) :lol: :lol:
fenci
 
 


Halijóóóóóóóóóóóó!!

Kukac!
Kép

Vicuska!!!
Igen ez még a tavalyi dolog, remélem az idén elkészül :wink: :wink: :wink: !
Kép

Krisz!
Kép


Suzy!
Küldök forralt bort!
Kép


Gyugyi!
Neked meg pezsit!
Kép
Vendég
 


Éjt

Mamiék holnap mennek haza, és azt ígérte jön, és sokat fog írni, meg képet is tesz....

Elporoljuk, ha nem így lesz.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Fenci

Magne b6ból én is 3*2őt szedtem mindkét gyereknél!

Ennyire futja... :(

Gyugyi egyéééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Hali!

Most eszek.Már nagyon éhes voltam.Korgott a gyomrom is. :shock:
A tonhalam másik felét eszem, pirospaprikával.Fini. :D Este még lesz egy kis túró, desszertnek. :lol:

Gyugyi
Egyél te is!!! :D

Mami
Várjuk az élménybeszámolót és a képeket!!! :D

Fenci
Mi sem kekszeltünk már vagy 1,5 hete. Párom kérdztem a minap erről, de azt mondja bírja, mert most úgy érzi olyan vagyok mint a hímes tojás. :D Pedig rám számíthat. :wink: :oops:

Mesélek egy ari sztorit:
Most voltam lent páromnál a boltban, aki fázik (vittem neki forró teát :D ), fáj mindene és nagyon unatkozik.Mondom neki, hogy én mit fogok vacsizni, ő meg rendeljen magának pizzát vagy gyrost vagy vmit...van olyan étkezési jegyünk...nem nagyon akar mert, hogy spórolni kell :roll: meg mert fogyyni kell.Azt mondja"Az Imre bácsi (állandó vevő, kb 85 éves nagyon intelligens, kedves bácsi a lépcsőházból azt mondta, hogy kövér." :shock: Mondom, "Mondtad neki, hogy csak sok rajtad a ruha?"Azt mondja, nem rá mondta, hanem rám.Mondom "Mi van?" Erre mondja az öreg "Mondtam az asszonynak otthon, hogy a kis felesége-hogy is hívják-...-szép név-terhes. :shock: Erre Viktor"Imre bácsi tud vmit :D ?" Kérdem Viktort erre mit mondott...hát hogy "Végülis ...most igen tehes :D ".Aztán elmagyarázta az öregnek a történetünket. :lol:
Ma találkoztam az öreggel délelőtt a boltban...én szolgáltam ki nagy vidáman...nézett is rám csodálkozva amikor elköszönt. Biztos ebből meg, hogy azért gömbölyödtem is tuti megint volt le következtetést. Olyan nagyon szimpatikus öreg, eggyütt élnek a feleségével már vagy 60 éve. :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok. Nem is győzöm mindet visszaolvasni.


Krisz!
Nagyon drukkolok én is neked! :wink: :D

Zsófi!
Most már a célvonalban vagy! :P Csak kitartás a szurikhoz! :D :wink:

Dike!
Nem csodálom, hogy kiakasztott a leletek utáni kérdezősködés. :? Remélem holnap többet tudsz majd, és csak is jókat! :wink:
Mikor tesztelsz?

Vicuska!
Puszi! Köszi! Ez van.
Anyudnak boldog szülinapot! De már megkapta a pocaklakód az ajándék! :lol:
Párommal beszélgetünk. "Anyóst" nem említjük, csak ha k... anyázok :lol: :lol: :lol:
AFP-re mennek a drukkok. Ne izgulj. Nem lesz semmi gond. :wink: :D

Pompom!
Mennek holnapra a kiskatonavizsgálatra! :D

Sleepin!
Nagyon édes Bende! :wink: :D

Zsu!
Teszt? Várunk ám!

Ticsi!
Köszi a Gröni infót! Jól lefoglal a két kiskrapek mi? :lol: Jobban vagy?

Viki!
Valami akkor már nálad is készülődik. Csak még lassan. :D Még szép, hogy szülhetsz spontán! :wink:

Susy!
3 kiló? Az szép! Mi volt ma a dokinál?De lassan már tényleg a kezedben tarthatod. :wink:
:P

Gröni!
Mi újság? Hogy vagy? Még mindíg csendes minden? Kényelmes terhesség? :P

Gaby!
Eltüntél. Veletek mi újság van? Melóhelyen tudják már? :shock:

Fenci!
Nem semmi mozgást végezhet a kismanótok. Jó, hogy ilyen sokat érzed már. :D

Tavika!
Hogy van Vivi? Remélem már jobban.

Nati!
Lacika pöttyei, mire utalnak? Elmúltak már? Jól bírja Szabi a bölcsit? Na és Te a melót?

Gyugyi!
1 éve ? :cry: Küldök neked nagyölelést!

Mamivagyok!
Mikor mehettek haza? Mikrobusszal mentek?
Várunk ám. Remélem jól vagytok! :P

Mofly!
Csak nyugi. Vár rátok is a ti kis babátok, csak lekéste a csatlakozást! :lol:

Tünde! Babcsi!
Hogy vagytok? Babókák? Képeket kérünk. Szopi megy? Puszi a talpacskákra! :D

Kata!
Sajnálom a doki ügyet. :( De a lényeget megkukkolta! Képet kaptál?


Magamról: Én már érzem a hasamat. :( A melleim bedurranva. :( Ebben a hónapban sem lett baba. :( Ez van.
kolibri28
 
 


Kedves Krisz!

Amit írtál az idős bácsiról sztorit, nagyon aranyos, és képzeld, most én is mesélek vmit, ha megengeded. Még régebben történt velem, hogy a munkahelyemen egyszer megjegyezte egy kolléganőm, hogy biztosan babát várok. Én persze tiltakoztam, és romba dőltem, mert már régóta szerettem volna babát, de nem sikerült, és arra gondoltam, ugye ez lehetetlen, így lehurrogtam a nőcit, hogy az ki van csukva. Már csak azért is gondolhatta ezt, mert szépen elkezdtem gömbölyödni, alig tudtam behúzni a nadrágom cipzárját, és tudni kell, hogy előtte 42 kilócska voltam összesen. Még akkor sem gyanakodtam, amikor gyümölcslevest kértem ebédre, amikoris mindaddig annyira utáltam, hogy ha ránéztem, már öklendeztem.
Aztán amikor elmaradt a mensim, még mindig úgy voltam, hogy hülyeség, de azért vetettem a férjemmel egy tesztet, és láss csodát, pozitív lett. Azt sem tudtam, hogy nevessek, vagy sírjak, végülis mindkettőt tettem egyszerre.
Na a lényeg az, hogy nekem is megmondták, hogy babás vagyok, mielőtt én tudtam volna róla.

Ja, és liter számra ittam a kávét, annyira álmos voltam, és iszonyúan kívántam is. Szerencsére a gyereknek nem lett baja. :lol:

Mindenkitől bocsi, hogy besztoriztam ide, és drukkolok! :wink:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Kolibri
Mint tudjuk ezek mind babás tünetek is lehetnek! :D Ne stresszelj előre!Van még idő a ciklus végéig...reméljük vagy 8 hónap. :D Én azért drukkolok!!!

Esthajnalcsillag
Akkor te végül spontán lettél babás?És ez miért volt olyan lehetetlen.
Engem már a hosszú évek során sokszor néztek terhesnek :oops: , nem kövérség miatt...csak úgy érezték vagy amikor stimu volt akkor azért mert az tényleg puffaszt...de ez a legaribb eddig. :D

Tényleg Gyugyi
Ölelés megy neked a sok szenvedésért!!!
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Köszi a vígasztalást. Bárcsak neked lenne igazad! :D
Tényleg aranyos az a bácsi! :D
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Kolibri

Ne add fel, mert veled kapcsolatban volt egy szép álmom!!!!! :wink: Minden jó ha jó a vége!!!!! :wink: :D

Emlékeztek még KisGizire?????
Na kb. két hónapja írtam neki az iwiwre hogy mi van vele, és ma írt!!!!! :D Okt. elején felmondott a munkahelyén és Luxembourgba költözött ott kapott állást!!!! :D És az új párja hamarosan követi, ő a munkája miatt nem tudott eddig kimenni. Kb. 2-3 hét múlva lesz nete, akkor talán sűrűbben fog jönni!!!!! Üdvözöl mindenkit!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Vendég
 


Gizi

Remélem nem baj, hogy a lányokat tájékoztattam ugye???!!!!! :wink:

Judy-ttal is mi lehet????? :shock: :?
Babácska????????????????????
Vendég
 


Szija Ditke! :D

Te kis elveszett bárányka!
Nagyon édes vagy! Nem adom fel! :D Főleg ha rólam álmodtál szépet, meg egy kis pocaklakóról! :P
Nem írtál mostanában, csak másik topikban láttalak.
Ha van kedved írj többet magadról is.
Azért köszönjük ezeket a jó híreket Giziről. Hála a Jó Istennek, hogy rátalált az új szerelem! Nagyon klassz az új meló is, hogy sikerült neki.
Pusziljuk, és várjuk, hogy mihamarabb írjon. :wink: Még több jó hírt halljunk felőle!
Sokat gondoltunk ám rá. Szerintem ezt írhatom a többiek nevében is. Csak mivel úgy búcsúzott el, hogy majd ő ír ha lesz nete, ezért nem kérdeztünk rá. De jó, hogy veled tartja a kapcsolatot.
Látom már egy új kép van a kis kerilányodról. Nagyon édes kis huncut mosolyával. :D
kolibri28
 
 


Fenci!
te még szeded a Magneb6-ot? :shock: :shock: :shock: én abbahagytam 12 hetesen, vagy még előbb, nem kellett volna? :roll:

Dike!
nem értem. :shock: ...sztem nem vagy elég rámenős :roll:
igen, ő az én dokim,holnap megyek oda vérvételre, de helyetted nem kérhetem el a leleteket :roll: :?


Krisz!
cuki a történet :D , az idős bácsik nem tévednek :wink:

Kolibri!
ezek babás tünetek is lehetnek 8)

Ditke!
köszi Gizi infot :D
te mér nem írsz nekünk? :roll: :( :(

Nati!
jók a képek :lol: én is küldök neked(18-as lesz :oops: )

Szép álmokat mindenkinek :wink:

Kép
Vendég
 


Krisz, ha gondolod, majd megírom priviben.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Kolibri, Vicuska

Aranyosak vagytok! :wink: Kép De még mindig nem érzem magam elég erősnek ahhoz hogy tudjak folyamatosan írni, de egyébként sem tudok mit írni magamról, mert az ég világon nem történik velem semmi!!!! Sajnos! :cry: Rinyálni meg nem akarok jönni! :?

Nati, Gyugyi

Küldök boros kólát, én most azt iszom! :D Apácska szerzett jó kis vörös házibort!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Még egy kérdés!

Van valakinek Samsung E 530-as mobilja? Tapasztalat a készülékről?????
Vendég
 


kolibri!! még neem feladni!!!!!kb 24.én tesztelek, ha ugy áll a hőm.de nem bizti, majd meglátjuk, nem akarok negatiiiiv csikot soha többet!

KépKép
dike
 
 


Hali!

Esthajnal
Jöhet privátban is. :D

Dike
CSak olyan későn tesztelsz??? :shock:

Ditke
Remélem hamarosan jobb irányba terelődik az életed!!!

Ettem túrót...tele vagyok. :?
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt!

Gyugyi, látom, most nem aludtál el! :wink:
Andinak jobbulást!

Bocs, nem írok mindenkinek, rohanok a dolgozóba!
Kolibri, Vivivél kicsikartam egy vérvételt, beigazolódott a mononukleózis, de még a vérvételkor is azt mondta a doki, hogy nem az!
Aztán az eredményből egyértelmű lett.
Már megy suliba, de nagyon gyenge, nagyon kimerül, suli után már nincs kedve tanulni sem, csak lézeng nekem erre-arra.
Szedi a Béres-cseppet.
Pöttyök még mindig vannak sajnos...
Lehet, hogy még kicsit ithon kellett volna maradnia...2 hétig felmentette a doki tesi alól.

Pusz Mindenkinek!
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Ja, felkeltem...... :wink:

Rohanás van, mint mindig. Be kell mennem, ma nyílt nap, jönnek a szülők.

Megyek vakolni.......

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!

Zapáné
Már én is vakoltam. 8) :oops:
Sőt már a reggeli tejbegrízen is túlvagyok, a bogyóim is bekapkodtam és most fekszülök :? a laptoppal.
Éjjel nem voltam kint, de sztem nem is ittam eleget tegnap. :oops:

Tavirózsa
Mi az a mononukleózis? :shock:
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt! :D

Ma hamar kidobott az ágy, nem volt kényelmes már sehogysem. De asszem Márk is ébredezik már... :D

Hűű látom mindenki nagyban nyomta a Magne B6-ot. Akkor jó, lehet néha majd veszek be napi 2-nél többet.... :roll:

Krisz :D Ez az idős bácsis sztori nagyon édes!! Annyira drukkolok!!!! :wink:

Kolibri :D Nekem is pont ilyen tüneteim voltak azért sem akartam tesztelni, szóval bízzunk!!!! :D

Ditke :D Köszi a Gizus infókat! :wink: Tudod hogy ide rosszat írni is jöhetsz! Bár nagyon szeretném ha végre jó dolgok is történnének veletek! :wink:

Vicus :D Én csak a 14. hét óta szedem a Magne B6-ot mióta kardiológusnál voltam. Te bizti lombik miatt szedted az elejétől, nem? :roll:

Tavirózsa :D Vivinek jobbulást! :wink:

Gyugyi :D Akkor sok türelmet mára! :P

Éhes vagyok... lemegyek a Lidl-be zsemléért, később még jövök. :wink:
fenci
 
 


Óóóó, besétált középre a gólyám, kicsi fiunkkal a szájában.... 8) :lol: :lol: :lol:
fenci
 
 


Fenci
Hát igen...az a gólya már középidős. :lol:

Mint írtam kint nem voltam az éjjel, de sokat forgolódtam és a hasamat is éreztem jópárszor..olyan görcsféléket.
Amúgy aki fél a csalódásoktól az ne vegye komolyan a tüneteimet, (nagy tünetgyáros vagyok :D ), felcsigáztam már a topikot többször is...főleg mintaszerű 3 fázisos görbéimmel. :? Igaz, hőt most nem mérek...minek is? Úgyis magas! :lol:
vizkriszisback
 
 


Vicus!

A magne b6-ot majdnem a terhesség végéig szeded. A keményedések miatt. Én talán a 36-ik hétig szedtem.
Mondta valaki hogy hagyd abba?

Drukk mindenkinek!!!!!

Gyugyi!

El ne fogyj!! :D
csipcsab
 
 


Jó Reggelt!

Kukac,
A tollasat merőlegesen kell beadni.

Folyt. köv., csak még sokat elolvasnom...

Kép
mofly
 
 


Jó reggelt! :lol:

Annyit írtatok, hogy elfelejtettem kinek mit akartam. :oops:

Vicuska!
Igen, fura. De a lényeg a végeredmény. :lol: Még nem keztem el vedelni. Csak teát iszogatok, mint mindig. De ma már behoztam egy ásványvizet az irodába és készülök meginni. :wink: Tüszők úgyis csak holnap estétől nőnek! :lol:
Tessék enni a magne b6-ot. ha a csajok azt mondják!!!

Fenci!
Jó reggelt Neked és Márknak is! :lol:

Kolibri!
A mensis és terhes tünetek ugyan olyanok! Amíg nem jön meg, ne add fel! :wink: :lol:

Ditke!
Kép Gyere gyakrabban! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt!
Ma még hidegebb van mint tegnap volt. Brrrr!

Dike!
Megértelek Téged is , hogy nem kapokodod el a tesztelést. Nekem sem jutott eszembe most.

Ditke!
Jó. Megértelek. De legalább ne tünjél el a szemünk elöl, és ha bármi van írj nyugodtan. :wink:

Fenci!
Gratulálok a félidőhöz!

Susy!
Még azt szerettem volna kérdezni, hogy a vércukrod rendeződött? Bevált a diéta?

Tavika!
Nem csodálom, hogy ennyire kimerült a leányzó. :( Jobbulást kívánok neki! A betegségen kívül még a antihisztaminok is tompítják amiket a kiütésre kapott. :( Lehetne még adni ilyenkor a ginseng lötyit is, hogy egy kicsit felturbózza a szervezetét. :wink: Jó, hogy anyatigris voltál és kikövetelted a vérvételt. 8)

Én k...ra sárkányos vagyok. Úgyhogy ezek nem babás tünetek nálam. Ma reggel is majdnem leharaptam Ádám fejét valami hülye apróság miatt. Most meg esz a lelkiismeretfurdalás, hogy jól el...tam a gyerek és a magam napját is. :evil:
kolibri28
 
 


Mofly!
Nem tollas a gonal-om, olyan, mint a decapeptylk, csak előtte be kell keverni!

KépKép
zsófikukac
 
 


krisz!! hát csak 10. én volt a pém, és plussz 14 nap az 24. nem késő nem?

vicuska! szerintem kedves hangon, de erőszakos vok, mivel minden nap majdnem hivogatom. ma is mikor hivjam? passzzz

szerintem kurvára nem vok babás, szeretném ha magasabb lenne a hőm.. ohajtójel!!!!!!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 52800_.png

KépKép
dike
 
 


Dike!
Hiszen magas a hőd, mennyit akarnál? :roll: :D

KépKép
zsófikukac
 
 


sziasztok!

Csak beköszönök és pusz mindenkinek!

Krisz :D

Ma is mennek a babaragacsok. Aranyos a bácsi. :wink:

Vicuska :D

Hogy sikerült elvágni a vezetéket?? :shock:

Fenci :D

Szívből Gratulálok a középidőhöz!

Majd jövök még!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jó reggelt! :lol:

Kép

Kukac!
nekem se tollas volt....sztem tök mindegy milyen szögben adod be, én kb.45 fokban :wink: akkor is tessék elkezdeni inni!!!!irgum-burgum!! :twisted: !meg sok joghurt, túró, ginseng, méhpempő, folsav...stb :D de hisz tudod :wink:

Krisz!
kár h nem mérsz hőt :roll: tejbegríz?imádom!küldjél lécci :lol:

Zsu!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja :D

Ditke!
akkor is tudd meg, h hiányzol ám! 8) és nekem is panaszkodhatsz :D

Dike!
hááát, én ma 8-kor voltam bent a Mariannál, ő vette le a véremet :roll:
sikerült elérned? :roll:

Tavika!
jó h már mehet suliba de pihenjen sokat :)

Gyugyi!
te mindíg csak rohansz
:lol: 8) 8)

ja, a védőnő finoman megemlítette tegnap, h oda kénbe figyelnem arra, h mit eszek és mennyit és mikor :roll:
úgyhogy elmenetem az Auchanba de., és vettem csomó egészséges dogot(100% gyümilé, gyümi, zöldség, sárgarépát fogok rágcsálni 8) , teljes kiőrlésű liszt, barna magvas kenyér....norbi update 1 cuccok :oops: )

Fenci!
és te a szívedre mér szeded???? :roll: grat.a 20 héthez :D

Marietta!
oksika, elkezdem szedni :oops:
Vendég
 


KRISZ!!!!!!!!! Nagyon nagyon szorítok értetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vicus, 36. hétig szedheted, de ha nem keményedsz, nem fontos. Ha nincs semmi tüneted, szerintem felesleges, hogy szedd. Csak legyen kéznél.

Pojén:
10 hónapos pocifoto:

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok Csajok! :P

Tegnap minden rendben volt a dokinál, magzatvíz, áramlás ok. 8) Igaz most méretet nem mondott, csak azt hogy rendben van, még a fejét se nagyon tudta megmérni,mert annyira lent van már. :)
Néha olyankat rúg belém, hogy csillagokat látok! De imádom!!!!!

Kolibri!
Lehet ,hogy még nincs 3 kg a drágám, passz! Csak úgy nagyjából akörül lehet! :lol: Kb egy hete mondták 2700 gr-nak!

Igen, nagyjából rendben van a cukrom! Odafigyelek mit eszek, de szerencsére,ahogy észrevettem igazából az édességet, cukrozott dolgokat kell kerülnöm. Pl föttkajákat ugyanúgy eszek krumplit vagy tésztát. De már csak pár hét...:lol: :lol: :lol:

Nati!
Köszi a borocskát, ari vagy! :P :wink: Azért bepótolom majd ezt az antialkesz idöszakot.... :oops:

Fenci!
Talán januárban jön a család, mondtam nekik, hogy egy-két hetet szeretnénk hármasban lenni, lesz elég ,nem hiányzik, hogy itt rohangáljanak körülöttem. 8) :roll:
Amúgy szerintem ne Magne B6-ot szedj, mert abból legalább napi 6-8 szemet kéne, kevés benne a magnézium. Hamar elfogy és drága. A kismamis topikban is Magnesi citrit-et szednek, meg gondolom van egyéb más Magnézium készítmény. Èn itt a dm-ben szoktam venni olyat, ami 300-400 mg -ot tartalmaz. Abból napont legalább kettöt beszedek! Biztos, ami tuti!!!!

Krisz!
Nemsoká izgulhatunk a + tesztedért!!!!! :lol: :lol: Remélem most nem csak tünetgyáros vagy, és ezek tényleg valósak!!!! :D

Ditke!
Szijjja!!! ìrjál azért néha nekünk!!!

Várom a fotókat és infókat Mamitól!!!!! 8) :) Remélem valamikor lesz ideje jelentkezni!!!
susy75
 
 


Vicuska!
Miért kell odafigyelned mit eszel?
Cukros teszted volt már? Gondolom késöbb lesz, nekem is 26. hét körül volt!

Ja igen és a magnéziumot tényleg nem fontos szedni, nekem sajna muszály. Bár úgy is megérzitek ha hiányotok van belöle, ha jön a jó kis vádligörcs... :evil: :evil:
susy75
 
 


Sziasztok!

Boltoztam ma kcsit...szerencsére (vagy nem), nem voltak sokan...üldögéltem sokat...csak apa elment téligumit cserélni és hát még mindig nem jött meg...

Most rökönyödtem meg igazán amikor belenéztem a tükörbe:oldalról akkora a hasam mint egy 3 hónaposnak!!! :shock: Nagyon durván fel vagyok puffadva, pedig hasam üres-épp korog-és a hólyagom is az, behúzni se tudom.Tegnap este apa is mondta, mutattam is neki, hogy hát igen, ilyenkor ez ilyen..de eddig csak felülről néztem. :shock:

Megjöttek a tesztjeim Hajnalcsillagtól. :lol: Majd elkezdek tesztelgetni csak hobbiból vmelyik nap, majd nézem imutatja-e még a vasárnapi fél hcg szurit és, hogy onnan halványodik-e vagy erősödik majd a csík.
Majd dobok egy hőt is holnap.

Na megjött apjuk, evés!!! :D
vizkriszisback
 
 


zsófi :) ilyen értékeket mindig szoktam produkálni, de a legtöbb babás görbe 37.3nál kezdődik :( meg hát ha babás lennék, gondolom a megszokottnál másabb lenne a hőm.

vicuska :) most hivtam nem vette fel :( miért kell nagyon odafigyelned h mit eszel?

krisz!! megadrukkkkok!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Húú azt hiszem nem jól fejeztem ki magam magnézium terén.
Nem fontos szedni én is azt mondom csak akkor ha keményedsz Vicus!!
Én keményedtem azért szedtem a 36-ik hétig.
Ha feszül a pocid , keményedik akkor nyugodtan szedheted.
Én 3x1 szedtem de amikor jobban keményedtem akkor 3x2 is bevettem. :wink:
csipcsab
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?