Új privát üzeneted érkezett!

lányok drukkoljatok hogy ne legyen semmi bajom.........délután óta eléggé fájdogált a pocim pár percenként...nemrég mult el..........pihizek.........vasalást elhalasztom...bár már halmokban áll........
szednem kell magne b 6-ot ami most nincs itthon....holnap vesz a kerilányom anyukája..........
kicsit félek......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
Hogy vagy? Én nem írtam tegnap, de szorítottam, remélem megvolt az eredménye.

Gabi? Szülsz, nem, mi van?

Annus
Édi-bédi Iza baba hogy van? És az anyukája?

timejka
 
 


Sziasztok

Tegnap voltam nst-n. Minden rendben volt. Volt 2 fájásom. Egyik 90-es erősségű, egy meg 120-as. De ezenkívül semmi. Viszont meg van a a streptococcus szűrés eredményem és sajnos pozitív. Így majd kapok infúzióban antibiotikumot ha a szülés megindul.
Vérképem tökéletes lett. Hgb 123, ennek nagyon örültem.


Nitácska remélem nálad minden rendben van.

Timejka itt vagyok, még nem szültem meg. De már nagyon várom, most már egyre nehezebben bírom magam vonszolni. Már csak 1 hét van a suliból hátra. Én szerintem jobban várom mint a gyerekek, hogy ne kelljen minden nap bejárkálnom Pestre.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

Egy 36 hetes pocak

Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


köszi lányok már teljesen jól vagyok!!!!!!!!!
gabi nagyon szép a pocid!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok:

Gabi: hatalmas a pocid jöttem mert ebben a frontban lehet, hogy megszültél és nehogy lemaradjak az inforól.Kitartást már nincs sok idő...:)

Puszedli: megszült?? gratulálok:)

Kép
csucsu05
 
 


szia csucsu....hogy vagy?
puszedli már megszűlt!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Bocsi de nincs idöm visszaolvasni .
5 nap barnázás után ma reggelre beindult normálissan .Ennyit még sose barnáztam (max 3 volt"a fene se érti ,azt mondja a doki hogy normális .
Sziasztok!

Kép
editke 27
 
 


szerintem nem normális....hormonális bajra utal/hat....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu nem még egyben vagyunk, de majd küldök sms-t ha meg van a baba. Veled mi újság? Hogy vagy?

editke szerintem sem normális, és én sárgatest hormon elégtelenségre gondolok, olynakor szokott ilyen előfordulni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!!

Micsoda poci,ez igen :wink: !!!

Ha megyek 18-án uh-ra majd megkérdezem a dokit. Amint aba hagytam a Duphastont,másnap reggel már volt egy kis barna .Szóval kíváncsi vagyok ere mit mond .

Barátnöm aki olyan helyzetbe van mint én.Csak neki ez a 3. clostis hónapja,mult csütörtökön volt nála(ö is barnázik mensi elött),annyit mondod neki hogy ez normális akinek van peteérése :roll: .

Puszi!!

Kép
editke 27
 
 


editke szerintem válts dokit!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Üdv mindenkinek!

Gabi: igazan szép nagy a pocid! :D

vasárnap befejeztem a Clostitl... most meg várok.. :D

Meg iszok csoda-teákat :D talan az is hat


szép napot mindenkinek!
kfmares
 
 


Gabi: Köszönöm jól vagyok bár semmire sincs időm a munka mellet és a sok utazástól hulla fáradt vagyok.
Más jó hírem nincs sajnos.
Köszi ha küldessz majd üzit igy biztos nem maradok le ha megszületik a kicsi lány:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok,
Előszőr is nagy-nagy gratula Puszedlinek a kis Nándihoz. Mihamarabbi felépülést és jó babázást.
Kicsit eltűntem, mert sikeresen elkaptam ezt a nyavajás torokgyuszit, így lázas voltam és pihiztem, otthon regenerálódtam. Már jól vagyok, csak néha köhögök.
Velünk minden rendben, de sajnos a frontokat továbbra is érzem. Viszont egy hete már annyira aktív szerelmünk gyümölcse, hogy kirúgja az oldalamat. Nem tud egyszerűen csak motoszkálni, úgy rúg-kapál, hogy hullámzik a hasam. Tök édes és olyan jó érzés. Bár szerintem egy hónap mulva amikor majd ilyen lábtechnikával eltalálja egyik másik belsőszervemet, lehet hogy nem lesz túl kellemes :shock: Annyira durván be tud indulni, hogy éjjel felébredek rá. Képzeljétek, néztünk a tvben egy sorozatot, ahogy végigkísérik a várandóságot, majd mutatják a szülést. Feküdtem a hátamon és ahogy felsírt a tvben a baba, úgy elkezdett dolgozni kiscsiga, hogy ihaj. Olyan hihetetlen :lol: Szóval összességében jól vagyunk, azt leszámítva, hogy néha iszonyatosan fájnak a csontjaim és majd betojok, van hogy éjjel alig tudok felkelni az ágyból, de a doki erre csak mosolyog és azt mondja, hogy normális :lol: Tegnap voltunk az Astiban és vettünk nekem szoptatós párnát, hátha segít éjjel amikor annyira szenvedek és fájnak a csontjaim. Most volt vele az első éjszakám, kényelmes volt. Képzeljétek a brendonban 13.000,-ft volt, majd átmentünk az Astiba és ott 8.000,-ft-ba került. Igaz egy olyan, hogy nem azok az apró bogyócskák vannak benne, hanem hántolt búza aminek jótékony hatása van. Annyi hogy kicsit nehezebb súlyra.
Gabi: hát szép nagy poci, nem csoda hogy már alig tudod vonszolni. A meleget hogy bírod?
Mares: én is 2*1 clostit szedtem és a harmadik hónapban lett kiscsiga. Nekem el kellett mennem hormonvizsgálatra még a gyógyszer előtt és megnézte a doki a progeszteronszintemet. Majd elkezdtem szedni a clostit és akkor is kellett mennem vérvételre a 19. és 23. napon. Ebből látta a doki hogy használ e a gyógyszer és elég e az adag. Egyébként már az első hónapban hatásos a gyógyszer. Ha beszedted az első havit, akkor azért érdemes visszamenni a dokihoz, mert meg kellene nézni uh-val hogy nem okozott e cisztát a gyógyszer. Drukkolok nektek nagyon.
Na megyek főzök valamit és vasalgatok délután.

KépKép
csige-bige
 
 


Üdv Mindenkinek!

Tegnapi gyökérkezelés után mindenre tudok gondolni, csak arra nem, hogy ebben a hónapban összejön valami... totál le vagyoktörve, mert valamelyik fogam mindig fáj, szombaton lesz a lánybúcsú, jövő szombaton meg az esküvőm... de így mi lesz?? fájos foggal...

Csige bige: Köszike a segítséget. Írtam asszisztensnek, mondta hogy mostanság kellene akciózni, csak úgy nem valami könnyű hogy : KELL!!!..... Pocidban lévő aranyka ki hullámzik veled, és néha szerveidet "rombolja" édes lehet :D

Puszka mindenkinek, megyek tovább dolgozni....
kfmares
 
 


Na én is itt!
Szolnokon voltunk pár napig,szombaton még esküvőn is.Elötte meg rokonokat látogattunk.Majd dobok beszámolót,vagy még ma igyekszem a blogomra is feltenni képekkel együt ,úgy egyszerűbb!
Amúgy Iza hajnali 1ig "ropta" a táncot az esküvőn!(aludt végig mint egy kisangyal)Szóval jó volt nagyon!!!Nem maradtunk le semmiről :wink: :lol:

pusz mindenkinek,igyekszem jönni!!!!

annus11
 
 


csige a brendonba én alapból nagyon be se megyek mert csak felhúzom magam az árakon....barmok...........
az ASTI az nagyon jó...oda mi is járunk!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, itthon vagyunk hétfő óta.
Eddig nagyon jó baba, eszik, alszik, kicsit fáj a pocak.
Tejem sajnos nem elég neki, de rméljük beindul, azért még tápszerrel pótolni kell neki, h ne éhezzen, ill. fejlődjön.
Én jól vagyok most már, bár kicsit érzem a sebem, a derekamat, d nem vészes.
Kép
Vendég
 


Puszedli: csodaszép baba, nagyon formás :lol: gyógyulgass mihamarabb, a tejcsi pedig biztos be fog indulni.
Nita: mi is pont azt beszéltük a férjemmel, hogy valószínű hogy a babakelengye nagy részét az Astiban fogjuk megvenni. Tegnap ott láttam egy szupi babakocsit, és le volt akciózva 54.000,-ft-ra, a bergon 2009-es modelje. Teljesen beleszerettem. Mi még nem vettünk semmit, még várunk vele. Egyedül ezt a párnát, de ezt is azért hátha segít éjszakánként. Már várom azért, hogy egy kicsit vásárolgassak.

KépKép
csige-bige
 
 


Puszedli: a baba nagyon nagyon nagyon cééééééééééééééééééééééép!!!!!
kfmares
 
 


Puszedli csodaszép babád van:) Tejcsi befog indulni, csak igyál sok folyadékot. Tedd sűrűn cicire, ha kell fél óránként. És igyál, szedjél tejserkentőt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Puszedli még egyszer gratula!!
gyönyörű formás baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csige nincs kedved talizni és akkor együtt is elmehetnénk???? :D

Gabi te hogy vagy?már annyit gondolok rád!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi: etetném, ha fenn lenne, de 3 óránként is úgy kell ébresztgetni, pedig nincs mindig telerakva a hasa.

Csige. látom elérted a fél időt, gratula!

Gabi nincs már sok hátra, kitartás!
Vendég
 


Puszedli: Nagyon szép a babátok:) A tejcsin meg ne idegesítsd magad hidd el be fog indulni teljesen.

Kép
csucsu05
 
 


Aranyos vagy Nita, de az az igazság, hogy nem igazán szoktam bkvzni és a férjem nem is nagyon örül neki. Mindig úgy időzítjük a dokit és a vizsgálatokat is, hogy visz autóval. Sajnos a meleget is nagyon nehezen viselem. Tegnap a két bababolt után már alig vártam hogy hazaérjünk. Szóval kicsit le vagyok pukkanva a sok fekvés miatt sajnos és igazából félek is nehogy megint gond legyen és a kórházban kössek ki. Pedig olyan jó lenne talizni veled. Ne haragudj.

KépKép
csige-bige
 
 


Puszedli ha lesz időd elmondod milyen a csaszi?ugye úgy szűltél? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska köszi kérdésed. Jól vagyok. Bár most megint brutálisan elkezdett dagadnia lábam. Ma pedig különösen fáj a derekam, de csak délután óta.

Éjszaka voltak jóslók, meg a hasam is csikart, azt hittem menni kell, de végül elmúlt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Örülök hogy azért jól vagy!!!!!!!!
van valami esemény írj ám!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


GAbi
Most már hamarosan kibújik a bébi, kitartás, csak ugye a végefelé már nem valami kényelmes.

Annus
Iza baba már most tud mulatni.

Puszedli
Tényleg szép a bébi. Ne idegeskedj a tej miatt, mert az nem használ. Tényleg tedd cicire, jól szívja meg, és lesz tejed bőségesen.

timejka
 
 


Izusomról pár szó!
Éjjel meg most reggel is olyan mosolyogva kel!!!Imádom!Fülig ér a szája.Sikongat,kiabál.Nagyon édi!!!Ma reggel meg sikerült levideóznom telóval ahogy hasról hátra fordul! :shock: Nem gondoltam volna,azt akartam megörökíteni ahogy tartja a fejét...arról pont lekéstem :lol:
És van egy kis gondom is.Nagyon balra tartja a fejét...folyton arra az oldalra néz.Van h jobbra tartja de nem túl sűrűn.Már áttettem mindent arra az oldalra:a zenélőt,a játékait,én is átmentem a másik oldalra...de utál arra nézni...csak nyűgös lesz tőle...pedig muszáj!Mit csináljak vele????

Puszedli!
Gratulálok!!!Nagyon helyes kispasi!!!!A tej miatt ne aggódj,be fog az indulni!Szoptass sokszor mindkét mellből,egyél igyál és pihenj sokat!!!Ez kel a tejcihez :wink:

annus11
 
 


Annus
Édes lehet Iza baba és nagyon ügyes.
A Bence is mindig balra fordította a fejét hiába tettem jobbra dolgokat és átfordítottam a fejét. Nem lett semmi baja. Én is aggódtam akkor, hogy lapos lesz a feje, mert mindig egyirányba fordítja. Tényleg semmi nem lett.

timejka
 
 


Születéstörténet

Június 3-án vmi rózsaszínes folyt belőlem egész nap (ez is arra utalt, h beindult a szülés), du.-ra szép fájásaim is lettek. Fél 5-re értünk be klinikára, mint kiderült a méhszájam tegnap óta kinyílt. Gyors átöltözés, UH, felvételi lap kitöltése. Persze nagy üzem volt, én voltam aznap a 11. vagy a 12. sectio :o (másnap csak 4 volt).
Előkészítettek, feltették a katétert (ami nem volt kellemes), a művénát, kitoltak apához a folyosóra, h beszélgessünk, míg nem visznek. 18 órakor toltak fel a műtőbe. 18 óra 10 perckor kaptam meg a gerincérzéstelenítőt, ami azt hittem nagyon fog fájni, de alig éreztem vmit. Spinálisat kaptam. Ekkor gyorsan lefektettetek, letakartak, lábzsák, vérnyomás-, pulzusmérő, 18 óra 23 perckor emelték ki a fiamat, aki azzal kezdte az életét, h leszarta a doktornőt :), ill a világot. Ekkor megmutatták, majd fél szemmel láttam, h készítik elő, hallottam az első sírását, láttam, amint kiszívják a tüdejéből a dolgokat. Majd egy pár percre odahozták hozzám, h simogassam meg, csodálatos érzés volt látni, meg olyan kis ronda volt még így. Aztán kezdtek összerakni, ami elég sokáig tartott, egy óráig, és közben hallottam, hogy vhonnan megindult egy vérzés és alig bírták elállítani, na, ekkor majdnem pánikba estem, h ott maradok, de szerencsére gyorsan eltereltem a figyelmemet.
Nagyon rendes volt az egész csapat.
Annyiból gáz így ébren lenni, hogy hallod, hogy mit beszélnek,bár érteni nem értesz belőle semmit, érzed, hogy húzigálnak jobbra-balra, rád dobnak vmit és nem tudod mi az. És nem tudod magadat semmivel sem elfoglalni, hogy gyorsan elteljen ez a jó egy óra.
Aztán betettek az ágyamba és betoltak a szobámba, Gyuszi még 10 percig volt benn nálam, szegény, eléggé rossz volt neki így látnia. Kaptam az infúziókat, és 6 + 6 óráig mozdulatlanul kellett feküdnöm. A méhösszehúzódásokat éreztem, de nem volt olyan vészes a dolog.
A fiamat csüt.-ön reggel láttam először.

Az első 24 óra az elég gáz a császárnál, enni ugye mióta nem ettél, tök gyenge vagy-főleg, hogy én még vérszegény is vagyok, de aztán napról napra jobb.

Éjszaka tök sokat aludtunk, Nándi 4 óránként kelt, hol 20 g-t, hol 30-at szopott.

A tegnap de. kicsit nyűgösre sikeredett, most is nehezen aludt el reggeli szopi után. De eddig áldott jó gyerek, eszik, alszik. Lekopogom, maradjon is ilyen.

És csodaszépen tartja a fejét, tegnap át is emelte a kis ügyes.
Vendég
 


Gabi: kitartás! Nem sok van hátra. A lábam bedagadt a végére nekem is. Az idő sem kedvez neki, próbálj sokat pihenni!
Vendég
 


Puszedli szép szüléstörténet!!!!!!!!!!!
olyan jó hogy már babázhatsz!!!!!!!!!MOndjuk már nekem sincs olyan sok hátra!!!!!!!!!! :roll: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Valóban jó neked Puszedli, hogy babázol. Én nagyon élvezem a várandóságot, főleg hogy ilyen aktívan mozog a kis drágám, de valahogy már annyira szeretném a kezemben tartani és végre meglátni hogy milyen. Ez még azért várat magára, bár ahogy szalad az idő....

KépKép
csige-bige
 
 


én is élveztem a terhességet, ahogy mozgott a hasam, de egészen más, h itt van. És nem is hiányzik a pocakom.
Kitartás lányok, nemsoká itt lesznek a kis angyalkák!
Vendég
 


tényleg más mikor már ott szuszog melletted!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csináltam este pocifotót, nem lett valami jó, mert már sötétedik. Kép

KépKép
csige-bige
 
 


csige nagyon csinos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Huuu,és itt van egy baba??? :lol: :lol: Cuki kis csige lak! :wink:

Blogomban beszámóló és képek!
Én meg rohanok....

annus11
 
 


Sziasztok!

Úgy látom ti már tapasztaltok vagytok ebben. Clostilbegyt szedésekor a 12.napon a 15mm-es pete és az 5mm-es mnyh. méret az jónak számít?

Előre is köszönöm szépen a segítséget!

Kata
borbelykata
 
 


Kata!
Szerintem jónak számít,már amennyire én emlékszem!A nyálkahártya még most fog vastagodni,de nem akarok hülyeséget mondani!Majd a többiek hátha okosabbat mondanak :wink: :lol:

Iza ilyet csinál már!Bocs a minőségért,de telóval kaptam le!
http://www.youtube.com/watch?v=fzkLSxNtS_g

annus11
 
 


Sziasztok!
Én új vagyok itt, de remélem tudtok segíteni. 10 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, mert a férjemmel babát szeretnénk. Sajnos a cikluson nem állt be, nagyon rendszertelen volt. Ezért júniusban Norcolutot szedtem, amitől a kellő időben jött meg. 3 nap múlva kell elkezdenem szedni a Clostyt. Az orvosom napi 1 tablettát írt fel 5 napon át. Nagyon izgulok. Nektek volt valamilyen mellékhatása? Az orvosom említett valamit, hogy valamelyik időszakban nem szabad szexelni. Igaz ez? És mikor? A hormonvizsgálatom szerint egyébként minden értékem jó. Remélem a Closty segíteni fog, mert egy kicsit már el vagyok keseredve.
puffocska
 
 


Annus nagyon édes Iza ahogy átfordul!!!!!!!!!!!!!!!!
Puffocska nekem annyi mellékhatása volt hogy menzi előtt 1 nappal volt pici barnázás...más nem volt.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus tündéri a kicsi lány és milyen ügyes, hihetetlen :lol: Ja és néha én is nehezen hiszem el, hogy valóban baba lakik okdabent, de ma is annyira aktív volt, hogy nem fér hozzá kétség :lol: :lol:
Puffocska: én nem hallottam arról hogy nem lehetne szexelni. Amikor jól esik akkor legyetek nyugodtan együtt, de gyurjatok a 12-18. napig és akkor elcsípitek a peteérést. Én 2-3 kg-ot híztam tőle és a középidőben nagyon éreztem hogy mikor van pém, mert majd kiszakadt az oldalam. Ezen kívül semmi mellékhatását nem tapasztaltam és segített. Ha rendben vannak a hormonok, akkor segíteni fog. A férjed volt már vizsgálaton?

KépKép
csige-bige
 
 


puffocska a doki lehet azért mondta hogy ne sexeljetek akkor mert fenn áll az iker terhesség.........nekem legalábbis ezért mondta a dokim.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok,
Volt már valakinek bergon babakocsija? Most egyre inkább hajlok feléje. A boltban azt mondták hogy jó, de gondoltam megkérdezlek benneteket, hátha volt már valakinek és tud róla véleményt mondani.
Mi megvagyunk, kicsit ramaty volt az éjszaka, fájtak a csontjaim, de egyébként minden rendben. Várom már a szerdát, megyünk dokihoz és remélem mindent rendben talál és talán már tud valamit mondani nemileg is :lol: nem mintha sokat számítana, de azért nagyon kíváncsiak vagyunk.

KépKép
csige-bige
 
 


Kedves csige-bige a férjem még nem volt vizsgálaton, mert a dokim szerint először az én ciklusomat kell beállítani, és lehet akkor össze is jön a babóca. Nagyon remélem, hogy igaza van.
Egyébként a sógornőméknek Bergon babakocsijuk van és meg vannak elégedve vele, bár egy kicsit nehéz kanyarodni vele.
puffocska
 
 


Egyébként jól mondja a dokid, mert így szoktak szépen sorban haladni a dokik. Nekünk is most nézték volna meg a férjemet a harmadik clostis hónap végén, de pont akkor csúszott be a baba. Lehet hogy neked egyből sikerülni fog a closti. Próbálj meg nem görcsölni a babán, hidd el az sokat segít. Szerintem nekünk azért is nem segített előszőr a closti, mert én annyira akartam és görcsöltem rajta. A harmadik hónapban a peteérés után influenzás lettem és le is tettem a babáról. Már a menzim előtt 5 nappal elkezdtem elég erősen barnázni és el is mentem a dokihoz és beszéljük meg a továbbiakat. Akkor kapott beutalót a férjem vizsgálatra és én is kaptam hormonvizsgálatra. Erre rá egy hétre kiderült, hogy babás vagyok. Hát mit ne mondjak meglepődtünk rendesen :lol:
Köszi az infót a kocsiról. Igen ezt én is gondoltam, de most a 2009-es modellnek szimpla bolygók az első kerekei és baromi jól lehet vele manóverezni, ott a boltban eltologattam, majdnem úgy volt hogy hazatologatom :lol: :lol:

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: