Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi!

Igen arra jártunk. Gondoltam is Rád meg Vicuskára is útközben. 8) :wink:

Gaby!

Édi a bébi.
csipcsab
 
 


sziasztok!

Gaby, gyönyörű szép a babátok! :lol: :lol: :lol:

Zsófi, drukk a szurikhoz! Ügyes csaj vagy, menni fog! mondom én, aki egyszer sem merte magát szúrni :oops: :lol:

Gröni, sokat gondolok Rátok! És Mamiékra is! Mindjárt újabb babaeső jön :wink: :lol:

Krisz, nagyon-nagyon drukkolok a lombikhoz! Mi volt az uhun ma?

Kolibri, hajrá békülés! Ha kex már van, az rosszat nem jelent :wink: :lol: Sajnálom a rossz híreket, de a jó bennük, hogy kiderültek legalább, és mindegyiket lehet kezelni :roll: :wink:

Tavirózsa, Marietta, Isten éltessen Titeket!

Vicuska, drukk a mai naphoz! És a holnapi uhuhoz is!

Fenci, gratula a jó AFP-hez! A dokit meg tényleg jól teszed, ha otthagyod, remélem találsz egy sokkal jobbat!

Mi jól vagyunk, tegnap voltunk dokibácsinál, Manónk még mindig tankönyv szerint fejlődik, minden méretében tökéletes :lol: :lol: :lol: Kb 41 cm és 1700 g már, nagyon büszkék vagyunk ám rá! Legközelebb 4 hét múlva megyünk, utána már hetente fogunk randizni :lol: :D El sem hiszem, hogy itt tartunk :lol:

Kép
vickybabe
 
 


zsófi! semmi gond! :)

pompom!! már nektek is megvannak a nevek? megszabad kérdezni?

gaby!! nagyon édik a sztárfotók!! :D gratulálok!

kolibri!! sajnálom, de azért ne szomorkodj, majd csak megoldodik most már minden probléma. szoritok!!!

KépKép
dike
 
 

 
 

Gaby!
Nagyon szép a babátok! Neveken gondolkodtatok már???? :wink: :lol:
Én is így érzem, köszi! :lol:

Viki!
Ma este kiderül! :lol: Megpróbálom magamnak. :lol: Örülök, hogy Levente szépen fejlődik. Hogy megy az idő!!! Még csak most fogant! :lol:

Csipcsab!
Akkor azt éreztem! :lol:

Krisz!
Drukk az uhuhoz!!! :lol:

Fenci????

Mofly????

Ditke????????

Kolibri!
Sajnálom, de a lényeg, hogy észrevették és szépen kikezelnek!!! Ettől még megfoganhat a baba! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Gaby!

Küldtem infót a gyerekülésekről. Onnan megtudod hogy jó e a tietek. Pü-ben küldtem.
csipcsab
 
 


zsófi

nagy levegő, böki, örül hogy baba lesz belöle, és már túl is van rajta :D élvezd ki a bökit, mert köv.honapban méár nem szúrsz :lol:

krisz
uh????? fejlemények?

dike
középidő!! apjuk mikor megy turira? mit szolt a szuper eredményéhez? feszitett a mellkasa a büszkeségtöl, ugye?

kolibri
pároddal hogy haladtok? én is ugy tudom, hogy nilyenkor a pingpong-hatás miatt a férfinak is kell szedni antibogyot. hogy lehet, hogy a te nödokid ezeket nem vette észre? vagy nem jársz kezelésre a baba miatt?

gaby
de jo, hogy még egy bébit látunk :lol: nagy élmény, nem igaz? az ember hetente nézné öket uh-on.

viki
köv.uh-on már tuti kilövöállásba fordul Levente, rákészül az évek ota várt nagy találkozásra. kitartást majd az nst-re, az már csak nyüg, bár kell , tudom.
Vendég
 


vicky
jaja, már nincs sok hátra nektek, várom hogy már ott tartsak :D

zsófi
gondolkodtunk :P kisfiú az Máté v. Szabolcs :) lányból még sok van talonban :lol: Fanni, Zsófi, Dóra, Sonja, Csilla,

Pkata
bizony nézegetném naphosszat :lol:

kolibri
jó a békülési kex :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gaby
Gyönyörűek a sztárfotók!

Kép

Kép
princzike
 
 


Fenci
Megnéztem :) Nagyon jó kis fotók Márkról :)

Hát sajnos úgy néz ki, hogy ebben az októberi hónapban sem jártunk sikerrel :(. Bazi negatív volt tegnap a teszt :(

Azt hiszem egy kicsit lazítok ebben a hónapban.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!
Sajnálom!!! :cry: Lehet a lazítós hónapban sikerül. :wink:

Gaby!
Mind nagyon szép név. :lol:

Kata!
Ok. Levegő és szúrrrr!!

Krisz!
Mi volt az uhun?

KépKép
zsófikukac
 
 


kata! csak telefonon kaptunk minimális tájékoztatást. kb 2 hét mulva kapunk pontos infot.akkor lesz turkibutik is. vmi korokozó van benne, tuti nem usszuk meg a bogyókat. :( mondjuk az még belefér, csak lehessen mellette probálkozni. szóval annyit kérdezett tőlem h az jó nem? mondom igen csak van benne vmi ami nem kéne!
mult hónapba a mai napon volt pém de most nem észlelek semmit ráadásul a hőmet se tudtam ugyanakkor mérni.tegnapelőtti lh teszten a 2. csik majdnem egy szinű volt az 1.vel, de a tegnapi lh-n már halványabb volt. hát remélem lesz peteérésem ebbe a hónapba!!!!!!!!

princzike!! :( tudom mit érzel :( én is sokat gondolkodom h lazitok, és nem érdekel semmi, akkor fogok sexelni amikor kedvem van és nem 2naponta. de ezt én nem merem megcsinálni, mert akkor kb 1hétel talán 1szer sexelnénk.és ugy még ugy se kapnánk el a pét.
hát nem tudok mit mondani csak annyit amit nekem szoktak, fel a fejjel ujabb hónap ujabb remények :)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Gaby, csodás képek, és elsőre én is azt hittem, hogy egy fiatalurat látok. :)

Kolibri, a pajzsmirigy eltérésre kapsz valamit..?

Dike, igen, gondolkoztunk már neveken, bár igazából csak amolyan ágyban összebújós álmodozásnak mondanám, hiszen még túl korai. Mindenesetre nekem gyerekkorom óta az Emma a szerelemnevem, annyira, hogy párom joggal tart attól, hogy ha fiúnk lenne, neki is azt adnám. :) Szóval ilyen lányneveink vannak, hogy Emma, Luca, Júlia, Olívia, fiúnevek pedig talán a László, Márton, Bendegúz... nemtom, fiúnevekkel bajban vagyok, valahogy egyiknél sem kattanok annyira, mint az Emmánál. És még annyi, hogy hosszabb keresztnév kellene, mert a párom vezetékneve egyszótagú, vagy a hosszabb helyett két keresztnév. Szóval még folyamatban a dolog. :) Ti hogy álltok ezzel?

És ha már babanevek.. :) Szúrkálódok alhasilag, főleg az egyik petefészkemnél, pedig már nem kéne, mert méhszáj zárt, hő fenn (36.9-37). Beágyazódás miatt meg még nem kéne szúrkálódnom. Szóval nemtom mi van. Az biztos, hogy szívesen bevállalnék még egy exra peteérést, tüszőrepedést erre a ciklusra. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon ügyesen beadtam magamnak a szurit, nem is fájt!!!! :lol: Már alig várom a következőt. :lol:

Krisz!
????

KépKép
zsófikukac
 
 


Köszi mindenkinek a megnyugtató szavakat és a bíztatást! :D

Pompom!
Akkor legyen egy plusz pé-d! :D
A pajzsmirigy hormonok:
T3 jó.
T4 : 23,139 pmol/l ( ref: 12-22 )
TSH : 4,23 mlU/l (ref: 0,27-4,2 )
Tehát nem kimagasló az eltérés, de hát nem biztos, hogy a referencia rám van szabva hanem csak egy nagy átlag. Ezért lehet, hogy mégis magasak ezek.
Nem adtak rá semmit, mert tul. képen ez egy szűrés volt. Csak javasolták a 2 hónap után a kontroll vv-t.
Majd elugrok a nődokimhoz a lelettel. Csak megvárom a bacik kiírtásának a végét.
Ezeken kívül a trombocita magas, de az már durvább.
: 565 (10*9/L) (ref: 150-400)

Princzike!
Fel a fejjel! Nagyölelés! :(

Zsófi!
Szuri megvolt? :D
Legyen igazad, hogy 4 nap alatt rendbe jöjjek és megfoganhasson a baby-nk.

Kata!
Holnapra szorítok Petikének! Nem lesz semmi gond! :wink: :(
Fagyiztasd ha fáj utána egy kicsit, de nem fog. :wink: :D
Nekem másodszor a mandulám maradványait 20 évesen vették ki. Igaz utána teszteltem + at is, de rohadtul szenvedtem.
Még nem költözött vissza a párom. Nem tisztázott még néhány jönőbeli tervünk. Másrészről remélem hamarosan felújítjuk a lakásunkat, és akkor már az albérlet helyett ott sátorozhatunk össze! :D De az anyjának is nagy szerepe van ebben a helyzetben.Ugye nem kell mondanom senkinek. :(

Viki!
De szuper! Már itt tartotok! :D Igazán nagy már a kislegény!
Remélem jól vagy. A szemed teljesen meggyógyult?
Neked gondolom sokkal rosszabbak voltak a pajzsm. leleteid anno. :shock:

Gaby!
Én is inkább k.zsinórnak néztem de nem szeretnék jóslásba bonyolódni. :D
Aranyos nevek a kedvenceitek. :D

Dike!
Csak lazán. A bromo már remélhetően hatott. Te már mindent megtettél, most dolgozzanak a srácok odabent. :D

Vicuska!
Holnap uh! :D

Krisz!
Mi volt ma? :D

Gröni remélem még bírja . Már nagyon izgulok érte. Csak bírja ki a csütörtököt. :lol:

Mami is nagyon eltünt. :shock: Izgulhatunk értük? :D

Zsu? Ditke? Mofly?

Puszi mindenkinek!
kolibri28
 
 


Dike, Kolibri
köszönöm a bíztatást.
Hát nem tudom. Ma kíváncsiság képpen elmentem egy új SZTK-s nődokihoz (mivel pár hónapja költözünk, így át kellett jelentkeznem), gondoltam hátha tud nekem egyéb okosságot mondani. Elmondtam, hogy mi is a történetem és neki lennének-é rá javaslatai. Mondta, hogy előbb hozzak magammal papírokat és azért ő is megszakérti, ha már kíváncsi vagyok a véleményére.
Majd megnyugtatott, hogy biztos úton haladok a lombik felé. :evil:
Azt hittem sírvafakadok.

Kép

Kép
princzike
 
 


Gaby!

Nekünk is van egy Szabink!!! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Gaby, szép nevek! Még van időtök válogatni :wink: :lol:

Kata, már "kilövőállásban" figyel egy hónapja a drága :lol: tökéletesen fejvégű a fekvése :wink: Drukk holnapra Petinek!

Zsófi, ügyes vagy, minden elismerésem! De izgalmas, 3 hét és beköltözik(nek) Valaki(k) a pocidba! :wink: :lol:

Kolibri, köszi, pont holnap megyek kontrollra a szememmel, érzésre teljesen rendbe jött.
Pajzsmirigy: 5,4 volt, mikor kiderült. Aztán gyogyi hatására lement 3,4-re, viszont mostanában (emelt gyogyival is) 5 fölött van a TSH-m...T3, T4 viszont rendben volt, amikor nézték.
Nézd meg a www.konzilium.hu-t, sok hasznos infót találsz és a doki is nagyon rendes, segítőkész, akié a honlap.

Princzike, sajnálom a dokit :( Lehet jobb lenne egy nem sztk-sat keresni...

Jó éjt!

Kép
vickybabe
 
 


Hali!

Megjöttünk. :D
Minden rendben eddig. :D Nyh:7,5 mm, bal petefészekben 2-3 tüsző készülődik, a jobb oldalon 5-6 kezdemény látszódott. Eddig jó, de lesz ez még jobb is. :D

Most ennyi...nagyon fáradt vagyok...lehet, hogy leragad a szemem a Grace alatt. :?

Zsófi
Ügyi vagy! :D

Gaby
jók a sztárfotók!!! :D

Puszi mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt! :lol:

Kukac!
nagyon ügyi vagy a szurival 8)
mikor kell menned tüszőkukucsra?

Princzike!
sajnálom...de majd most :D
kéne egy rendes doki, aki komolyan foglalkozik veled,nem? :roll:

Dike!
mikor mentek visza a dokinkhoz? :roll: azért kapd el apát :wink:

Pompon!
hajrá extra peteérés! :D

Kolibri!
ne kenődj el!ez nem olyan gáz!a p2 az jó, a bacir ameg kapsz antibogyót és kész! :) a pajzsm meg tényleg határeset, én még nem aggódnék, csak kellene egy kontroll 8)

Krisz!
nagyon szép eredmények....a méhnyh*d már látom elkezdted növeszteni! :D

Nati!
egészségedre :lol:

Csipcsab!
imádom Hévízt 8) , csuklottam én is 8)

Vicky!
jó nagy már a babócád :D

Gaby!
szuper sztárfotók!!!!hát, én sztk jellegű helyen voltam 12 hetesen.... :shock: de majd ma a dokimnál! :lol: lehet megmutatja a lába közét is!du.megyek, izgulok!lehet apácska is el tud jönni :D
Vendég
 


Vicus!
Tüszőkukucs csak később lesz, most decát szúrok. Hétvégére várom pirit. Az lenne a jó, ha vasárnap jönne meg és akkor kedd lenne a 3. nap. :lol:

Te hogy vagy?
Mivel töltöd az idődet otthon?

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac!
óóóóóóóóóóóóóóóóó, bocsika, igazad van, most a decánál tartasz még :oops: :lol: na, drukk h ked legyen. 8)
(egyébként én a Cs-vel is teljesen meg voltam elégedve, ő volt eccer kukucson és csak 1 percet kellett várnom, mert T is volt, és én mondtam h mindegy h kihez megyek, meg ő csinálta a leszívát, és akkor is aranyos volt) :wink:

háááát, tegnap egész nap csavarogtam, meg védőnő, meg fogdoki, meg fodrász meg barinő 8)

ma meg várom h mehesek uhura. :D
este meg venégégbe megyünk apácskával.

holnap meg anyósomék jönnek :roll:

elkezdtem franciát újratanulni, sütök-főzök, terheshastáncozok..stb.

nyaralás asszem nem lesz, nem merjük bevállallni a repcsit, mert mi van ha pont akkor lesz valami? :roll:
szóval csak wellnesshétvége lesz a dologból, de ahhoz is kell anyós vagy valaki, aki addíg rendezi az állatfarmot.... :shock:

te fogsz dolgozni a leszívástól? :roll:
Vendég
 


Vicuska!
Hát valamennnyit biztos fogok, mert tudod a mienk családi vállalkozás és van amit nem tudnak a többiek. De első pár nap a beülti után nem. Később is csak amennyit muszáj, és jólesik. :lol: Kicsit várom, hogy otthon lehessek. Aztán meg jön a vizsgaidőszak, akkor úgyis otthon szoktam tanulni.

De jó ez a csavargás. Én is, én is!!!

És a hastáncot dvd-ről csinálod? Majd ha aktuális lesz, lehet megkérlek másold le.

Hihi nyaralás: emlékszel, mondtam, hogy én babásan nem merek repülni. Te meg csodálkoztál. :lol: Na jó, nem gúnyolódom, jó lesz az a wellnesshét-vége is! Hova mentek?

KépKép
zsófikukac
 
 


Ja és csak az endós-műtétes múltam miatt szeretnék a T-hez menni, ő már jól ismer. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


pompom!! nekem a fesoroltak közül a luca tetszik a legobban:) ez csak magán vélemény.
nekünk laura vagy hanna de inkább sőt bizti h laura. fiu pedig vagy a párom neve zolika:) vagy ármin.
nekem a kedvencem a napsugár, de a párom azt nem akarja.arról már lemondtam.
én még nem éreztem szurkálodást, se nyákot.nekem még fent van és nyitott a méhszájam, hőm hüvelyben 36.6. szerintem még nem volt pém. lehet nem is lesz? :(
szurkolok h összejöjjön neked!! olyan jó h neked már mindjárt kiderül :)

vicuska. jövő hét hétfőn rájuk telefonálok, h meg e van már az eredmény, aztán meglátjuk mikor mehetünk. már nincs szabin?elkaptam apát, sőt 2 naponta kapkodom :)

most olvasom h te ma mész hozzá, kérjél ám képet, és rakd fel ide. ja és kérdezd már meg h nincs e kész az eredménye a páromnak? :) :)

KépKép
dike
 
 


Zsófi
tetszenek a nevek, főleg a Zsófi mi? :lol:
aztán úgy dolgozz, hogy más is hozzá férjen :lol: pihenj majd :wink:

Vicus
terheshastánc nekem is megfordult már a fejembe :P meg légzésgyakorlatot akarok keresni, ahova apával mehetek, és majd intimtorna is kell :P na kíváncsi vagyok mutatja e a lába közét :wink: :D

Krissz
drukkolok nagyon ++++++++++++++ jól indul :D

Vicky
igen, van még 6 hónapunk névválogatásra :lol: még bármi lehet :lol:

Kolibri
már többen mondták szerintük lányom lesz :shock: még kép előtt is :lol: végülis mindegy, csak végre már a karomban lenne :P :wink: végleges békülés hazaköltözés megvolt már?

Kép
gaby25
 
 


Dike, az én párom is Zoli. :) De ő nem szeretné, ha a babánk is az lenne, és valahogy nekem sem esne jól a saját nevemet adni. A Laura nagyon kis kedves név. :)
Hányadik napon vagy most? A katicáid szerint már a 15., de rémlik mintha kevesebb lenne.. talán 13, ugye? Ha az, akkor pont előtte vagy az ovunak, ne aggódj. :)

Vicuska, jó hogy említetted a fogorvost, nekem is el kéne ballagnom hozzá, és még így nembabásan túlesni egy régi tömésem újraélesztésén. Csak ne utálnám annyira a dolgot. Bármilyen orvosi piszkálódást elviselek, a fájdalmat és a kellemetlenségeket is jól tűröm, egészen addig míg valaki nem közelít a szám felé mindenféle barátságtalan, fém kütyüvel. :?

Krisz, tényleg nagyon szépen növeszted a nyálkahártyádat, drukk! :)
Vendég
 


pompom!! akkor zolik hajrá :) 12.napon vok. ja a vonalzóm nem jó.

KépKép
dike
 
 


dike, pompom
én párom is Zoli :D

ja, fogorvoshoz nekem is kell mennem :?

Kép
gaby25
 
 


jó reggelt!!! iszom a fincsi kávét! :D

ugy idegesit, h még mindig nem volt pém, mikor mindig ugyan akkor szokott :( dobom a görbét, szájban mérve. hüvelyben 2 tizeddel mindig magasabb.

gaby!! a te zolid akkor már sikeresen teljesitett, már csak a pompom és az én zolimnak kell! :) meg persze minden más nevezetűnek aki még nem tette! :)

KépKép
dike
 
 


ja és lh tesztezem a 10. naptol.

10. napon majdnem egyforma a két csik. de nem.
11. napon halványabb jobban a másik csik
12. napon majdnem egyforma
13. napon halványabb jóval

ma meg holnap tudok már csak csinálni :( :(

KépKép
dike
 
 


Sziasztok! Hol vagytok tegnap du. óta? :D

Én igazoltan hiányoztam, mert este átjött a párom és mással voltunk elfoglalva. :D :oops:

Princzike!
Sajnálom! Keressél egy olyan orvost akiben teljesen megbízhatsz és aki ha közölni is akar veled valamit, azt érzéssel teszi. :evil:

Viki!
Örülök, hogy jobb már a szemed! :D
Köszönöm szépen a linket. Nagyon sok hasznos dolgot tudtam mg. A doki rögtön válaszolt is a kérdésemre, és azt írta:
-A leletek ellentmodóak: az egyik érték enyhe hormontöbbletre utal, míg a
másik alulműködés minimális mértékére.
Egyszerre a két dolog - egyszerű józan ész - kizárt, hogy fennálljon.
Magyarán ez a hormonmeghatározás semmit sem ért Önnél, olyan mintha meg se
történt volna. Ha van pajzsmirigyproblémára gyanú, akkor célszerű egy másik
vizsgálatot végeztetni.
Még jó, hogy egy magánklinikán csináltattam a vizsgálatot. :evil: :evil: :evil:
Mi lett volna az eredmény, ha az sztk-ban vették volna le? :evil:
Majd elviszem a házidokimhoz és kérek egy kontroll vv-t. :(

Krisz!
Nagyon szépen növesztgeted a kicsikéidet! :D

Vicuska!
Mi volt uh-n? Izgatottan várom a kicsi nemét+nevét! :D
Jó, hogy most van időd ennyi mindent csinálni! :D
A Dalacint h. krémet használom. De tegnap esti kex után vérezgetek. Remélem nem csináltunk semmi rosszat. :? :shock:

Dike!
Majd lesz pé-d, ha eddig nem volt. Nem rendszeres a ciklusod, és valszeg a Bromo . is most hat! :D Ne csüggedj! :wink:

Gabi!
Majd Te is megérzed, vagy már érzed is! :D Hamarosan meg már tutira ki is derül, hogy pasi v. csajszi! :D
Még nem költözött vissza, de jó úton haladunk a békülés felé! :D Nem szeretném elveszíteni! Nem azért mert önző vagyok, hanem mert szeretem. Olyan sokmindenen mentünk keresztül mi ketten, most meg a terméketlenségem. :( Valami jónak is kell, hogy történjen velünk. Pontosabban már történt, hogy kaptunk lakást! :D Ott meg elkezdhetjük a nyugodt közös életünket.

Kata!
Hogy van Pétered? Bár biztosan most mellette vagy. Nem tudsz válaszolni. Remélem jól viseli a műtét utáni állapotot. :wink:

Hiányzók jelentkezzetek kérlek!

Drukk mindenkinek!

Szép napot!
kolibri28
 
 



KépKép
dike
 
 


kolibri28
 
 


kolibri. köszi!! de én max 2 iszom, és tejeskávét. a véleményem, pedig h mindentől el lehet vetélni. ugy nem lehet élni h minden tökéletes legyen. ha a baba megakar, akkor meg is fog maradni. amint megtudom h sikerült, amugy nem fogok kávézni.
de érdekes az info, köszi.

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt! :lol:

Csajok, nagyon keveset írtatok a héten....még 1 oldal se telt be!irgum-burgum :twisted: akink nem inge ne vegye magára, de aki.....az adjon életjelet! :P

mi tegnap este mentünk csak dokihoz, mert mindíg császározott, és ez tartott du.2-től este 7-ig. :lol: de aztán sorra kerültünk mi is. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

sajnos nem mutatta meg mit visel a szoknyája alatt :? :D de lehet jobb is, még lehet reménykedni hogy csajszi. :lol: elvileg csaj nevünk 2 van, egyelőre vagy Lilla vagy Kamilla 8)

Dike!
a lényeg h apa ne meneküljön :D

Kata!
remélem a kisfiad jobban van, a gyerekek olyan könnyen gyógyulnak :wink:

Pompon!
szerencsére a fogdoki nem volt gáz, csak fogkőlevétel volt, az is lidokainnal, a többi rendben :D

Gaby!
egyelőre itthon csinálom dvd-ről, de elég bonyolult :shock:
kismamajógár akartam(akarok) menni, csak még nem került rá sor. :D

Kolibri!
mondtam már h úgy örülök nektek? :lol:
a nagy kexelés között meg becsúszik a baba is :wink:
látod, a véred miatt meg nem kell paráznod... :D a lényeg h megnyugodj, ismételtesd majd meg 8)
a vérzés lehet pé miatt is,vagy.....annyira mohók voltatok? :oops: :wink:

Ja, apácska is jött velem uhura, bibi!!!! :D és utána meg elvitt vacsizni a kedvenc éttermembe :lol:
(csak nem tudtam, enni szinte semmit, mert olyan hányingerem van már 4.napja.... :evil: :? ....de h miért? :roll: )

Többiek???????????????????? :?:
Vendég
 


Halihó!

Vicuska!
Kár, hogy nem láttátok mi van a lába között, azért gondolom kivi vagy rá! :lol: Na de majd legközelebb. A lényeg, hogy minden rendben van.

Tényleg kicsit elcsendesedett a topik!!!!!!!!!!!!

Ticsi!
nem írt még neked Mami??? :roll: :roll: Ugyan egyben vannak e még?????????

Gröni!
Ha jól tudom ma szedik ki a varratokat, ugyi??? :roll: 8)
Lehet nemsokára babázol???

Dike!
Nyugodtan kávézz! Napi kettöt még most is megiszom! :wink:

Kolibri!
Jó kis esti program, reméljük meghozza a várva várt eredményt! :lol:

Vicky!
Ha jó a az FT3 és 4 ,akkor nincs gáz. Neekem két doki is azt mondta, hogy ezek a fontosabbak. Ha a TSH nem jó, de ezek jók, akkor nagy gáz nincs, mivel ezek felelösek igazából a hormonellátásért.

Mi hétfön voltunk dokinál. Minden okés, magzatvíz rendben, babóca továbbra is irányban vam!!!! :lol: :lol:
Méretei megfelelöek, kb 2300-2400 gr körül van!!!! :P
susy75
 
 


Tényleg Vicuska!
A te manód mekkora???

Fenci, Vicus!
Kérünk pocifotót!!!!!!! 8) :D
susy75
 
 


Elszállt amit írtam!!!! :evil:

Vicus!
Nagyon szép a babátok és a nevek is!!! Programra meg irigy!!!!
Nálunk uram vizsgázik, állandóan csak tanul. :evil:
Mint ahogy én fogok egy hónap múlva. :oops: :lol:

Figyu!
Neked volt hőhullámod a decatól? Alig aludtam, majd megsültem az éjjel. Na de sebaj, babáért mindent. Ja és a tegnapi szuri nem sikerült jól. Most jobboldalra adtam és fájt, a tű is alig akart bemenni. Uram látta az arcomon, szegény sajnálgatott, de mondtam, hogy a szülés jobban fog fájni!!!! :lol:

Kolibri!
Örülök, hogy rendeződnek a dolgok apácskával!!! :lol:

Susy!
Már nincs sok hátra!!! :lol:

Gröni ma megy dokkerhez. Lehet, hogy szülnek is????

Lmami?????????????

Dike!
Nyugi. Most kezdted el a bromot, ne légy ilyen türelmetlen!!!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!
Pociba adod a szurit? Meddig kell?
Igen, már lassan én is a finishez közeledek!!!!!! :lol: :lol: Hihetetlen,még nem nagyon fogtam fel, hogy hamarosan hárman leszünk!! :roll: :oops:
susy75
 
 


csak gyorsan!

Gröninek, Maminak írtam ma reggel smst...

Gröni válaszolt, hogy ma mennek varratszedni a rendelőbe, de bent maradnak Győrben, hátha megindul, de azt szeretné, ha holnap lenne a nagy nap! :D

Mami még nem írt, pedig megígérte, hogy fog!!!!!! Irgum-burgum...
Tuti egyben vannak, sztem akkor írt volna, ha nem! De remélem hamarosan jelentkezik!

Most többre nem futja...adósságrendezőt keresek!

Kép
ticsimû
 
 


Olvasok, követek!

Gyönyörűek a babók...és milyen gyorsan kint lesznek a többiek is mindjárt!

LAssan átmegyünk majd, hasgörcsös, szoptatós, alvajárós anyukák topicja névre...

Van aki az alkoholtól követ majd minket! :D

Kép
ticsimû
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Kép
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Beköszönök, mermár ég a pofám..... :oops:

Komolyan mondom, este, mikor végre a géphez jutok, csal olvasni van energijjjám.

Gröni már Győrben van?
Most jöttem el a kórház előtt......
Ha van hír, szóljatok, megyünk Tavilucával gyönyörködni! Bebeee! :lol:

Nekem is megvan az időpontom: dec 2-án csomóznak.

Végigcsodáltam az összes gyereket pocakon kívül és bévül! :P

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi

Frusztrál a vonalzód! Mármint a karácsonyi.....

Tényleg megteszed? :(

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi :)

Karácsonyi para? :lol: Az idén mibű veszek ajándékot? Fogggalmam nincs..... Ja! Vannak összegyűjtött TESCO jegyeim! :wink:

Megteszem. Szülni már nem szülhetek.... Ez a 3 év bizonyította, hogy a szervezetem már nem a régi. Öregszem, na! :lol: A családomnak meg egészségesen van rám szüksége. (Nem beszélve az önfeledt élvezetekről! :oops: Ahho még nem vagyok öreg! :lol: :lol: )

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen az UH-s babaképek, el sem tudom képzelni, hogy milyen érzés lehet, így bekukkolni néha... de olyan nagyon kellemesen borzongató már a gondolat is. :)

A karácsony meg tényleg közel van, én már mézestésztából süthető adventinaptárakban és piros-zöld ajtódíszekben gondolkozom. :) Dolgozik a fészekrakó ösztön. :)

Dike, teljesen rendben van a hőd, mensikor szépen lement, az a 36.3 a korai ébredés miatt lehetett, most stagnál, aztán majd a napokban ugrik egyet le és fel, meg te is a párodra. :) Én 37 körül mozgok, és a trifázisos görbére gyúrok. :) Az már olyan nagyon babaesélyes lenne...
Az lh tesztek könnyen értelmezhetők? Azt tudom, hogy két ugyanolyan csíknak kell lenni termékeny napokban, de magamból simán kinézem azt, hogy odaképzelek én bármit, bármikor, mint a terhességi teszteknél.

Drukk Gröninek, pár évvel ezelőttig én is győri voltam. :)

Kolibri, még jó hogy az ember észnél van, és utanéz a leleteinek... remélem hamar kiderül, hogy nincs semmi bibi a pajzsmirigyed körül.
Vendég
 


Pompom :)
LH tesz-sorozat.
(Nem enyém...Enyém sosem volt igazán pozitív....)

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné, köszi! :)

Így már világos, talán mégsem értelmezném félre. :)
Vendég
 


Gyugyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én is akarok Gröni babát nézni!!!!!!!!!!!! Ja és tudod mit iszok???
Forralt bort!!! Dögvészen vagyok, na meg szabadságon!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Vicuska!
Gyönyörű a babód, ha Kamilla lesz nem felejtem el a névnapját, mert akkor van a szülinapom! 8) 8) :P :P
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon izgulok Gröniért!
Remélem minden rendben van! :D Holnap pedig már babázhat! :D

Nati! Szijja! :D

Ticsi!
Csak nem , nem hagy aludni a kis kincsed? :lol: Alvajárósan is lehet netezni! :D
Hogy vagytok ettől eltekintve?

Tojifehérjés a nyákom! :lol: Fájdogál a hasam. Szurkál jobb oldalt. Lh tesztem elfogyott. Hőt nem mérek. Csak bízom benne, hogy a naptár jól megmondja a pé idejét. Remélem most elkapjuk! :D

Jó éjt!
Apákra fel!
kolibri28
 
 


Kolibri!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?