Új privát üzeneted érkezett!

Timejka én is nagyon drukkolok neked, akkor ezek szerint a letapadás miatt nem sikerült eddig. Most tutira og. És szép szülinapi ajándékod lesz:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nagyon aranyosak vagytok és köszönöm szépen.

timejka
 
 


timejka szerintem is most fog sikerűlni a kis trónörökös!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Úgy legyen!

timejka
 
 


Timejka: nagyon drukkolok neked hogy a szülinapodra a legszebb ajándékot kapd, amit egy nő kaphat. Én is a szülinapomra kaptam a bébit, szóval hajrá :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csige mindjárt te is félidős vagy!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képzeljétek ma majdnem szívinfarktust kaptam a melóba. Ülök a gépnél, a monitor alatt volt egy télapócsoki. Hallok valami zörgést, hát egy egér megette a csokit teljesen, papír persze nem ízlett neki. Írtózom az egerektől. Most befutott a raktárba.

Csige
Én mindent megteszek. Bár pont számoltam, hogy a szülinapomon még nem fogom megtudni, csak utána egy pár nappal, de nem baj, csak költözzön be a pihe-puha ágyikóba.

timejka
 
 


timejka elhiszem hogy megijedtél...én is utálom őket!!!!!!!!brrrr
ma voltam dokinál....láttam bencust uh-on!!!!!!!!!!olyan nagy már!!!!!!!!és akkorát rugott a dokinak uh közbe!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Timejka: én a valentin nappal voltam így idén. Már babás voltam, de még nem tudtam, majd a szülinapom előtt két-három nappal derült ki. Ez volt a szülinapi ajándékom idén :lol: Ennél szebb ajándékot nem is kaphattam volna.
Annus: írok neked privit, van egy két kérdésem
Nita: bizony, júni 9én leszek 20 hetes, pont a házassági évfordulónkon. Tavaly pont előtte költöztünk be az új házba, az volt az ajándék, idén pedig egy fél babát kapunk :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csige szép ajándékok.....ennél szebb nem is lehet!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Timejka: drukkolok!!nagyon!!!
Én apa szülinapja előtt pár héttel teszteltem.

Csige: telik az idő! mindjárt fél idős lesz a kis csige! (nekem akkor telik le a terminus)
és micsoda ajándékok!
Vendég
 


Kép

és egy pocakfotó :oops:
Vendég
 


Puszedli!
Csini a pocid!!!Nem is olyan nagy a 38.héthez képest!!Gratula hozzá!!!

Csige!
Válaszoltam!A fél baba az tetszett nagyon :lol: :lol:

Timejka!
Egér :lol: :lol: Jó melóhely :wink:

annus11
 
 


puszedli szép formás pocakod van!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Kép

A blogban van egy másik is :wink:

annus11
 
 


Annus
Nagyon jó a kép, és Iza még mindig gyönyörű, sőt! Egér elbújt.

Puszedli
A pocid tök jó.

Csigwe
Nagyon remélem, hogy június jó hónap lesz.

timejka
 
 


annus nagyon jó ez a sok kép izáról!!!!!!!!!!!!!
gyönyörű baba!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát Annus Iza annyira édes és olyan csodaszép és hihetetlen hogy már elmult egy hónapos. Hogy szalad az idő.
Puszedli: nagyon csini a pocid, tényleg nem olyan nagy ahhoz képest hogy lassan szülsz.
Mi tegnap ballagáson voltunk otthon. Én a ballagás részre nem mentem el, de az ebéden ott voltam, a nap nagy részében pedig pihizgettem a kanapén. Késő este értünk haza és olyan jó volt befeküdni a megszokott ágyunkba.
Ma pedig felporszívóztam és felmostam és letöröltem a ablakpárkányokat és vízvetőket. Ennyi volt mára a napi cselekedet.
Most már szokott mozogni a kis drágánk, de nem ficánkol egész nap. Viszont már elég egyértelmű rúgásokkal tudtomra adja, hogy minden oké odabent.
Tegnap kajánul megjegyezte a férjem, hogy minden évben véghezviszünk egy nap cselekedetet. Tavaly a ház, idén a baba és hát jövőre..... lehet hogy a tesó :lol: mondtam neki, hogy egyenlőre legyen meg ez a kis csöpség a többit meg majd meglátjuk.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok lányok,
Hát nem volt túl jó éjszakám, többszőr is bekeményedett a hasam. Itt vihar volt az éjjel és jó nagy eső, szerintem attól volt. Sehogy nem volt jó feküdni. Már azon gondolkoztam hogy reggel bemegyünk a kórházba hogy nézzen meg egy doki. Most talán már jobb a helyzet. Nem tudom hogy normális e hogy ilyen idős terhesen keményedek. Igazából a keményedés fogalmával is ismerkedem egyenlőre, mert van olyan amikor csak keményebb lesz a hasam és érzem a méhem és van amikor szikla kemény lesz, na ez az ami ritkán fordul elő szerencsére. Van olyan is hogy csak egy tyúktojásnyi rész keményedik be, szerintem olyankor odatolja a kis drágám valamilyen alkatrészét. Azt olvastam hogy a keményedés önmagában véve természetes dolog, akkor van gond, ha kinyílik a méhszáj miatta. Vége lehetne ennek a szutyok időnek.

KépKép
csige-bige
 
 


csige párod milyen előre gondolkozik........de nemsokára jön a kis csigusz tesója!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen, de azért egyenlőre legyen meg a baba és kóstoljunk bele hogy milyen az élet hármasban.
Ma nem keményedett a hasam napközben csupán egyszer. Szerintem az éjszaka tuti hogy a front okozta. Viszont egyáltalán nem fájt és nem is volt kellemetlen, csupán attól félek, hogy nehogy a méhszáj elkezdjen kinyilni. Ha most éjszaka is nyűglődök, akkor lehet hogy felhívom majd a dokit holnap reggel. Az a baj, hogy legközelebb majd 17-én megyek hozzá.

KépKép
csige-bige
 
 


Egyébként utánaolvastam a neten és állítólag más az a keményedés amit front idéz elő, az nem olyan gáz, mint ha attól keményednél mert járkálsz vagy talpon vagy. Szerencsére nekem az előbbi van. Állítólag napi max 10 megengedett csak nem szabad rendszeresnek lennie és fájdalmasnak. Mondjuk én az éjjel nem számoltam, de csak akkor éreztem hogy bekeményedik a hasam ha a hátamra feküdtem. Szóval az éjjel mellőztem a hátonfekvést, ma már semmi bajom vele.[/img]

KépKép
csige-bige
 
 


hát én se nagyon tudok háton aludni de én a derekam miatt.....nagyon tud fájni és akkor meg se tudok mozdulni...... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Felhívtam ma a dokit és azt mondta amit olvastam is, napi 8-10 keményedés normális. Az éjjel már nem keményedtem, de az én kis drágán kitalálta hogy anyu csak a bal oldalán feküdjön, így sem háton, sem pedig a jobb oldalamon nem tudtam aludni, mert kicsit olyankor keményebb lett a pocakom. Ha a bal oldalamon aludtam akkor minden ok volt. Reggelre még a hajam is fájt :shock: Voltam a boltban reggel, hoztam egy kenyeret és megyek is reggelizni mert a kis drágánk már jelezte hogy jó lenne ha leküldenék neki valamit.

KépKép
csige-bige
 
 


csige igaza van a kis csigének....már neki is vannak igényei..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Új vagyok, pontosabban az imént regisztráltam.

31 éves leszek, június 20-án lesz az esküvőnk, párommal március óta próbálkozunk a bébivel, sajnos eredménytelenül. Múlt hónapban dokim csinált 21. napon vérvételt, ennek eredménye után Clostil-t írt fel, 2X1-et, de csak egy havi adag volt. Holnap kezdem el szedni.
A kérdésem az lenne, ha valaki tud esetleg segíteni, hogy normális az, ha csak egy havi adagot kaptam?
kfmares
 
 


szia......üdv köztünk....gratula az esküvőhöz!!!!!!!!!
szerintem azért csak 1 havi adag hogy megnézze hogyan reagálsz rá.....én is mindíg 1 havi adagot kaptam....és a 3.hónapba sikerűlt a baba!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!

Köszönöm a kedves szavakat.

Remélem, hogy valamit használ a gyógyszer, mert páromat nem jó minden hónapban elszomorítani, hogy most sem jött össze. Ő talán még jobban szeretné a kis trónörököst, mint én! Kedves ez tőle.

Különben, ha most szedem ahogy kell 5 napig, akkor ebben a ciklusban használ? Ha meg ismét nem sikerült keressem a dokimat? ( sajnos a dokim csak a vérvétel után felírta, de kommentet, utasítást nem adott hozzá....)
kfmares
 
 


nekem első honapba keveset használt.de volt értelme....ezt általába minimum 3 hónapig szedni kell!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Annus!!
Nagyon édes Iza baba :wink:!

Puszedli !
Szép a pocid :)!

Mares!
Én is mindíg 1 havi adag clostit kapok!
A 11-15 cn kell menem ultrahangra ,hány mm és hogy kb mikor reped meg, a 16-25 cn kell szednem a Duphastont ,vastagitja a méhnyálkahárnyát +segit beágyazodni.
Tegnap elfogyott a gyógyim (Duphaston ,10 napos),ma reggelre volt egy kis barni .Szerintem pár nap múlva meg fog jönni normálissan ! Ti hogy vagytok ezzel?Barnázni szoktatok,változott valamit a ciklusotok a gyógyis hónapba?Én ált .3 napig barni és utánna nap szokott beindulni normálissan.
Sziasztok!!

Kép
editke 27
 
 


editke nekem csak menzi előtt 1 nappal volt barnázás tudtam hogy piri lesz!!!!!!!!! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

volt ma NST, méhszájvizsgálat.
És kb. 20 óra, amíg 2 in 1 eltöltünk. Holnap du. befekszek, és Nándit kiveszik. anya leszek nemsoká. Jajj, de furcsa!

Éjszakák egyre hosszabbak, az alvásaim egyre rövidebbek, de ez most már így marad, csak nem fájás, zsibbadás, csontfájás miatt fogk felkelni. :)

Annus: tök szupik a képek!

Editke: én is barnáztam mensi előtt, hol egy nap, hol kettő. És a + teszt előtt meg semmi-ez lett gyanús (is).

Kfmares: nekem az első adag closti segített, nemsoká itt az eredménye a kezemben;). Elképzelhető, h sikeres lesz az első hónapos kúra, de mindenkinél máshogy, másképp sikerül a bébi closti kezelésre. Drukkolok neked is, h mielőbb babás légy!

Gabi merre jár?

Csige: nyugi, nem lesz baj, pihenj sokat! és örülök, h mocorog a csöpp!!!
Vendég
 


puszedli ki hozza a hírt ha megvan nándi baba?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Itt vagyok én is.

Puszedli jaj de jó akkor nem sokára babázhatsz. Honnan fogjuk megtudni? Esetleg dobsz egy sms-t? Elküldöm a számom priviben.

Nálunk minden ok. Arcüreggyulladásból lassan de azért megyek kifelé, de augmentint szedek, mert egyre rosszabbodott és nem aludtam semmit.
Ma egésznap hasogat a derekam időközönként, meg a hasam is sokat keményedik.
Holnap reggel vérvétel, este meg uh-ra megyek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ma vettem be az első Clostilt. ( 5 napig, napi 2őt kell szednem... remélem ez nem rossz, mert sokaknál napi 1 szemet láttam)
Kíváncsi leszek ebből mi lesz majd a hónapban.....

Editke: én csak annyi nem érte, hogy egy havi adag után majd vissza kell mennem a dokihoz?? Illetve hogy ez majd most vagy a következő hónapban hat?

Puszedli: gratula, igen szerencsés vagy , hogy azonnal " hatott"! Örülök , hogy mindjárt babázhatsz!! :D
kfmares
 
 


Sziasztok!

Gabi: amint tudok, lejelentkezek :wink:
Jobbulást!
Vendég
 


kfmares én is 2x1 clostyt szedtem, illetve olyan is volt az utolsó hónapokban hogy 3x1-et. Ez már rögtön abban a hónapban hat. Tehát beveszed az utolsó szemet és kb 5-7 nap múlva szokott lenni a tüszőrepedés. De nem igazán értem hogy adokid miért nem mondta hogy menj középidőben uh-ra ahol megnézi hogy egyáltalán használ e gyógyszer és vannak e érett tüszök, illetve azt is megszokta mondani hogy mikor érdemes akciózni. Megnézi a nyálkahártya állapotát. ÉS akkor aztán hajrá. Utána ha nem sikerült, akkor újra menszinél felírja és megint középidőben uh stb.... Nekem 3 havit írt fel mindig. Aztán pedig ha teljesen abbahagyod akkor még mindig van hatása kb 2-3 hónapig, vannak akik akkor esnek teherbe.

Puszedli na én is elmentettem a számodat. Neked is tudok írni, meg nitácskának, csucsunak. Nem fogtok lemaradni róla.

Én lökött ma elmentem vérvételre és ott derült ki amikor felhívtam a szülésznőt, hogy nem is ma kellett volna mennem hanem majd holnap. Úgy hogy reggel mehetek megint, viszont mivel ma este ügyel a dokim, holnap reggel csinál nst-t is így aztán nem kell bemennem szombaton a rendelőben, és még a dokim is megtudja nézni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sziasztok! megjártam a vérvételt:
2 vérvétel volt de 3x szúrtak mert a második vérvételnél szétdurrant a vénám.........ugy nézek ki mint egy drogos........
Bencus drágám meg megunta a fejjel lefele levő pózt és megfordult....most medencevégű!!!!!!!!
méretei:
bpd:58 mm
hc:210 mm
ac:189 mm
fl:41 mm
átlagos magzatvíz........
gabi örülök hogy kezdesz jobban lenni!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Először is hoztam egy jó hírt

Ezt kaptam nem rég puszedlitől:


18 óra 23 perckor 50 cm-el 3670g-al megérkezett Nándi:)





Óriási gratula nekik és sok tejcsit kívánok. Gyors felépülést a csasziból.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nitácska örülök hogy minden rendben van veletek. Vérvételt sajnálom. Bence meg hagy forgolódjon van még ideje meg helye.

Én is voltam most 4 d uh-on. Úgy látszik az én drágám ennyire szégyenlős mert állandóan belefúrja az arcát a lepénybe, így most sem sikerült normális képet csinálni róla. Viszont a nuniját egyfolytában mutogatta.

Minden rendben van , fejvégű fekvésben van. Átlagos magzatvíz, lepény I fokú,
BPD: 90mm
OFD 10,98 cm
HC 32,43 cm
FL 6,99 cm
AC 32,45 cm.

Súly 2900 g.
Ő is azt mondta ha végig hordom akkor 4 kg körül lesz.

És a kép

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Gabi: nagyon köszönöm, amit eddig írtál. Elvileg semmi rossz mellékhatása eddig nincs a gyógyszernek. Már csak a "jó hatását" várom! És ha most sem jön össze akkor vissza kellene mennem a dokihoz, aki esetleg majd felír egy újabb adagot???

Puszedli: majd ha leszel olvasod, gratula a bébikéhez!!!

Editke: köszönöm neked is a hozzászólást....

Türelem rózsát terem, de inkább bébit teremjen :D
kfmares
 
 


Mares!
1 hónapba 1* megyek hozzá hónap közepén.,nekem akor fel szokta írni a closti receptet is amikor a Duphastont.Ha még se sikerülne akor ráérek kiváltani a gyógyit mikor megjön a menszesz.
Egyébként én magánrendelésre járok,mivel a Tb doki letolja az ember fejét(tapasztalat sajna).Bár az én dokim csak 3000.-ot kér hüvelyi uh-ra.Elég korekt áron dolgozik .
Sok sikert neked az elsö clotis hónaphoz,szerintem kérdezd meg a dokidat ,mert kell uh -t nézni hogy használ -e a gyógyi.
:wink: ! Vagy keres egy olyan dokit aki rendessen foglalkozik veled.

Kép
editke 27
 
 


Puszi!!

Óriási gratula és sok tejcsit kívánok.

Gabi!!
Nagyon jók a 4d képek
:wink: .Milyen nagy baba :wink: !

Kép
editke 27
 
 


Editke: igen, azt hiszem ma felhívom a dokimat ( aki magán doki csak mivel március óta próbálkozunk csak a párommal, lehet hogy nem vesz komolyan......) aztán megkérdem tőle, hogy ha szedem a bogyikat akkor utána mi a teendő . Még jó, hogy itt olvasom a hozzászólásokat, mert így tudom mit kell kérdezni...... :(
kfmares
 
 


puszedli hatalmas gratula a kis Nándihoz!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
gabi azért látni az egyik képen az arcát!!!!!!!!!
manapság már majdnem normális sully egy babánál a 4 kilo......nem?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Nitácska hát igen, nagyon sok nagy baba születik.

Ma voltam vérvételen, nst-n. Vittem magammal Rékát is, már nem viszem oviba. De megfogadtam hogy többet nem viszem. Rengetegen voltak szülőnők, meg akik az nst-re is. Nem is az a lényeg. Hanem hogy akik szültek mind ordítottak. Hát nem tudom, de engem ez egy kicsit elriasztott, még így hogy negyedik akkor is. És attól félem hogy majd Réka kérdezgeti hogy mi ez a nagy ordítás.
Én nem vagyok ilyen tipus, tudom hogy baromira fáj, de akkor sem adnék egy hangot sem. Na mindegy.
A lényeg hogy minden rendben volt. A 20 perc alatt 3 fájásom volt, nem is kicsik, csak nem elég hosszúak. Szülésznőm 3 kg-ra saccolta, és azt mondta hogy nagyon lent van, szerinte nem fogom kihúzni még azt a 4 hetet. Hát kíváncsi leszek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi én is adtam hangot mikor szűltem.... :oops: :oops: :oops: :oops:
ugy izgulok már érted!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puszedli

Gratulálok Nándi babához.

Gabi
1-2 hét, sőt 1 héten belül Te is megszülsz?

timejka
 
 


Timejka azt így nem tudta, de eltudnám viselni ha már csak annyi lenne:)

Nitácska félre ne érts nem nézem le azokat akik hangot adnak, csak ott akkor azért elég gáz volt. Na meg azért én annyi idegen ember előtt tutira nem ordítanék. Voltunk kint a folyosón egy jó páran. Na mindegy

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


tudom gabi hogy nem nézed le azokat se..........
csak mondtam hogy én áriáztam..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: