Új privát üzeneted érkezett!

Na mi a helyzet?Nagy a pangás....
Hol vagytok?!?!?
Ki hogy van ma????
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Helló Noci


Én köszi jól vagyok... leszámítva,hogy fel vagyok puffadva mint egy nagy varangy!:lol:

Ma egész nap csak főztem,tegnap sütöttem,csupa házimunka.. :)
Van egy ismerősünk akinek lepottyannak a kamionról dolgok :P ...és ma képzeljétek mit hozott!........KIsmama nacikat!!! :D :D :D :D :D
Hát,mondom ez valami jel! :shock: :D :D Egyből kértem is három méretben nacit :D biztos ami biztos,ki tudja hány kilósra hízok :D :D
Van belőle l,xl,xxl :) Mostmár csak legyen egy nagy görögdinnyém,amit beletudjak gyömöszölni :D :D
efgk
Budapest
 
 


Kedves NEM tudom Ki! :D

Hiába írsz nekem privi üzit,mert NEM tudom elolvasni!Ma már 4 privit jelez,de nem tudom ki vagy,így sajna nem is tudok válaszolni :( :( :( :( :(
Szóval légyszi ide írj nekem,mert csak ezt tudom elolvasni és néha ide is csak nehezen találok vissza :D
efgk
Budapest
 
 

 
 

Jajjjj ez biztos valami jel szerintem is :wink: :lol:

Ez édes volt, hát igen egy jó nagy görög dinnye kell ahoz a XXL méretű nadrág hoz :lol: :lol: :lol:
Hányadik napokon vagy!?
Nem bírom ki muszály vagyok rá kérdezni :oops: :roll:
Mikor leszel hajlandó tesztelni???? :lol: :lol: :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nem Én voltam én még talán de nem is tudom már talán tegnap irtam!? :roll: :wink: :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Látom itt vagy :lol:
Nálam holnap lesz házi munka nem alap szinten :roll: Rendbe kell tennem a lakást vagy is pontosabban a kacatokat a szekrénybe ki szortírozni :roll:


Ooooooo micsoda LAPTETŐ ezer éve nem kaptam :wink: :shock: :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nagyon remélem,hogy "jel" :)

Hát...figyelj,ha ikrek lesznek ...,lehet kell még a 4xl-is :D :D

Ma van 5 napja,hogy túl vagyok az inszemen.
Tesztelni?? Hű....,nem tudom!Azt mondta a biológusunk,hogy ne teszteljek,mert úgy sem mutatja ki.Várjam meg a nem esedékes mensit és meglátjuk mi lesz.Őszintén szólva nem tudom mit csináljak :shock: :shock: ,hogy mások szoktak ilyenkor tesztet venni,vagy venni??Ha igen,mikor csináljam meg?Febr.5.-én NEM kéne ,hogy megjöjjön.Gondolom,úgy lenne esedékes,hogy jövő csütörtök körül tesztelek....?Mondjuk nekem addigra,ha nem sikerült az inszem,akkor addigra én már úgy is fogom érezni a hasamon.,meg barnázgatok is mindíg előtte pár nappal.
Még egy valamit viszont nem tudok!Hogy,ha 20.-án volt az inszeminációm,akkor mikorra ágyazódik be,ha sikerült????
efgk
Budapest
 
 


Én hétköznap amit csinálok a házban,azt "felületes takarításnak hívom"! :D
Aztán hétvégén jön a Nagytakarítás mindíg.

LAPTETŐ????? Az mi AZ? :D :oops: :oops:
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok!

örülök, hogy zajlik itt az élet :)

efgk - jaj, de jó, hogy már túl is vagy az inszemen! nagyon szorítok!!!
nekem sosem fájt, inkább csak egy kicsit kellemetlen volt. meg az is fura nekem, hogy ennyi vitamint is kell szedned. nekem csak utrogestant írtak fel inszem után, semmi mást. azért szedek elevitet is, de ezt csak magánszorgalomból...
a laptető (más néven laptetü) egy a babaneten bevett fogalom. azt jelenti, hogy ha tiéd az új oldalon az első hozzászólás, akkor szerencséd lesz a babásodásban. azért nem árt hozzá, ha a pasidat is néha elkapod :)
amúgy nekem ma volt a fagyasztott embriós beültetés. a múltkori alkalommal kettőt tudtak lefagyasztani és szerencsére mindkettő rendben túlélte a felengedést, így ma mindkettőt visszakaptam. innentől jön a legszarabb rész: a várakozás... annyira utálom...
visszatérve a tesztelés kérdésére... én az inszem után itthon teszteltem úgy a 12-14. napon és amikor negatív volt, el sem mentem a vérvételre, hanem abbahagytam a gyógyszereket, és után pár nappal megjött (ezek a bogyók késleltetik a menstruációt, így még ha az ember nem is terhes, akkor sem jön meg sokszor magától, csak a gyógyszer abbahagyása után).
a lombik után elmentem a vérvételre, mert a teszt halvány pozitív volt előtte.
efgk - szerintem nyugodtan csinálj tesztet is mielőtt a vérvételre mész. nem igaz, hogy az nem mutatja ki. ma már nagyon-nagyon érzékeny tesztek vannak... mármint ez az én véleményem. a legjobb persze, ha kibírod a vérvételig.

Nóci - remélem, most már nem zavar be a menstruáció, és minden úgy lesz, ahogy terveztétek.

Rekuja - tök jó, hogy előbb is kezdheted a szurikat mint gondoltad! remélem, elsőre meglesz a kistesó.
mimilee
 
 


Szia Mimilee

Nekem is elég fura ez a sok bogyó :? ,meg a napi 6db.kúp,de mind1.Ha ez kell a sikerhez,hát bekajálok belőle :D
Veled kevertem Rekujaát :oops: ..tudtam,hogy valaki írta a fagyasztott embriós beültetést.Örülök,hogy túl vagy rajta.
Jaja...ez a várakozás elég szar dolog.Előtte nem is hittem volna,milyen lassan telik majd az idő...
Megdumáltál! :D Veszek tesztet és 3.-án megcsinálom ,mert 5.-én kéne NEM megjönnie:roll: :)
Sok-sok drukk neked!Szorítok nagyon!!!!
Amúgy,ha valakinek fagyasztott embriós lombikot csinálnak,mint neked az miért van??Nem vagyok képben ,de érdekel a dolog. :oops:
Gondolom most fekvés van napokig a beültetésed után.Igaz?
Te mennyit használtál az utrogestan-ból naponta??
Elevit-től nincs hányingered?
efgk
Budapest
 
 


Nem mondom, hogy minden bejegyzést tökéletesen követtem :D

Laptető fórumfüggő, hogy mit jelent, itt tényleg a bebabásodást, de van, mikor a „végre megszülök” vagy az „átalszom az éjszakát” értelmet nyer :) A lényeg, hogy valami jó dolgot :wink:.

efgk Én azért nem hagynám abba a gyógyszereket. Mondjuk én inszem mellé semmit se kaptam, csak a terhesvitamint szedtem, azt is kétnaponta (terhesen se sűrűbben), mert a sok folsav lenullázta az emésztésemet :roll:. A teszt elvileg a vérzés várt napja +3 nappal mutat ki bármit, szóval inszem +17 nap. De ez csak az átlag, lehet egész alacsony hcg-vel is terhes valaki, sőt, olykor meg is marad, és ha nem mutat ki, de abbahagyod a gyógyszert, a hirtelen progeszteroncsökkenést bizti nem bírja ki. A vérvétel a tuti – meg amit a doki mond rá. Én amúgy szoktam tesztelni vérvétel előtt. Türelmetlen állatfaj vagyok :D De bármit mutat is a tesz, úgyis megyek a vérvételre :lol:. JA, ha ikreket vársz, az korábban is látszódhat, mert az magas hcg-vel jár :D

mimilee Szóval ma éppen terhes vagy :D Mennek a ragacsok, hogy veled maradjanak +++++ Igen, ez a legszarabb időszak, ez a két hét...

Csajok, tök elegem van a náthából!!! Mintha egy menyét lakna a fejemben és néha belehugyozna az orromba :evil:. Egész nap távol tartottam magam a gyerektől, nehogy elkapja. Az ő egyetlen tünete továbbra is csak annyi, hogy már megint nő az a foga, ami két hónap alatt még nem bírt kijönni :roll:. Ma abbahagytam a fogigátlót. 5 nap és szurik! Huh!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja - jobbulást és űzd el a menyétet! és köszi a drukkot.
tesztek: én olyat veszek, ami a kimaradt vérzés napján már valós értéket mutat, már a 10-es hcg-t is jelzi. ha nem vagy terhes, akkor sajnos nem lesz ott semmi halvány vonal, és a vérvételnél sem lesz csoda. de ha az vagy, akkor persze már érdekes a vérvétel, mert akkor pontosan kiderül, mennyi a hcg. de persze, azt kell csinálni, amit a doki mond.

efgk- ez úgy néz ki, hogy van a lombikos hónap, amikor az ember mindenféle hormonnal szúrja magát, hogy minél több petesejt érjen meg. az orvos folyamatosan követi, hogy hogyan reagál a szervezeted ezekre a hormonokra, és amikor úgy látja az időt, akkor leszívja a tüszőkből a petesejteket (ez altatásban történik). ezután összeeresztik a spermiumokkal és várják, hogy megterméküljenek valamint osztódni, fejlődni kezdjenek. ezután kb. a 2-5. nap között visszaültetik az embrió(ka)t (általában 1-3 darabot, ezt hívják embrió transzfernek). ami ezen felül marad, azokat pedig lefagyasztják egy következő alkalomra. azokban a hónapokban, amikor ezekből a fagyasztott embriókból ültetnek be, akkor nem kell az embernek injekciózni magát semmivel, csak gyógyszert kell szedni, ami felkészíti a szervezetet a beágyazódásra. tulajdonképp ez a mai beültetés, ami nekem volt, nagyon hasonló egy inszemhez azzal a különbséggel, hogy nem a kicentrifugázott spermiumokat, hanem a két embriót injektálták belém.

sajnos nekem a múltkori lombikos ciklusból három embrióm lett, amiből múltkor egyet, most a maradék kettőt ültették be, tehát legközelebb újra egy "szúrkálós" hónap következik, amit már el is kezdhetek majd rögtön, ha most megjönne... (jaj de jó lenne, ha nem lenne rá szükség....)

hát röviden ennyi :)
abban a ciklusban, amikor ezeket
mimilee
 
 


Sziasztok...

Efgk: hát igen ahogyan mimilee mondja, nem biztos, hogy. A gyógyszerek mellett meg fog jönni sajna, erre ne adjál sokat.. :oops: :roll: :cry: De van akinek igen beindul a barnázásom és meg jönn...biztos ami biztos én is tesztelnék még negatív akkor sincs semmi veszve :wink: Elmész a vv :wink: És persze addig semmi képpen ne hadd abba a gyógyszert szerintem is :wink:
Nagyon sokat gondolok rád!!!
Jajjj már csak én is itt tartanék :wink: De nem sokára :wink:
Hétfőn konzi :lol: Ez már csak 3 nap a mai nem számolva :wink:
Remélem az uh alapján meg állapítja mikor kellene mensisnem és akkor már irány az ő javaslata Gyógy módszere :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Rekuja

Mindenki csak terhes vitamin,utrogestan...,akkor nyugodtan szólítsatok csak mohónak!Felkajálom egyedül kb.hármotok adagját is fél nap alatt :D :D
A gyógyszert tuti én sem hagyom abba,ameddig a doki nem mondja.
Én is türelmetlen vagyok :oops: ,úgyhogy ma elmegyek és veszek magamnak egy POZITÍV tesztet :D :D
Jobbulást neked!!!!!!


Mimi

Mi a neve ennek a fajta tesztnek??
Köszi a felvilágosítást,most már értem.Remélem nekem nem lesz benne részem! :shock:
Dehogy lesz szükséged a következő lombikra!!!Tessék pozitívan állni a dologhoz! :wink: :)
Szépen növesztjük mindannyian egyszerre a pocakunkat.Mi ketten már "készen"vagyunk,Rekujának is pár szuri aztán kész,Noci meg hétfőn lezsírozza a dokival......meg is vagyunk!Persze + a többi forumozó is!!! :D
Én is küldök neked!++++++++++++++++++++++++++ Így már tuti elég lesz! :D

Noci

Már csak 3 nap! :) Aztán énekelheted,hogy Tudom a tutit!Tudom a Tutit!Tudom a tudom a tudom a Tutit! :D :D :D
efgk
Budapest
 
 


Efgk: bizony ám bizony ám :lol: :lol:
Most ugy tűnik mindenki várakozik :lol: nincsenek fejlemények...Napok kérdése és megint mindenki jön jó hírrel :wink: De izgi, igen ilyenkor ez aztán nagy megerőltetés ez a türelem jatek :roll: :lol:
Dolgozol már???
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Persze,már dolgozom.
És képzeld ma kis lazításnak este felhívtam a barátnőimet,hogy üljünk be vacsizni valahová.Erre elmentünk egy pizzériába és kértem egy téliszalámis pizzát,farkas éhes voltam már,mire beleharapok és full dohos szagú a szelet,az íze is pocsék....Mondom a csajnak,ezzel valami nagy gáz van,mire Ő majd megkóstolja...,visszavitte és jön ki a konyhából,hogy romlott a téliszalámijuk+a sajt :? kérdezte kérek e másikat,de úgy elment az étvágyam,mondom nem!Elvoltunk,aztán jött a számla kérés,mire nézem....,hogy a csaj felszámolta a romlott szalámis pizzát.Barátnőm kérdezi,hogy ezt is beütötte???Mire a csaj,hogy persze.Mondtam a felszolgálónak,hogy én ezt biztos,hogy nem fizetem ki..,még Ő volt berágva rám és vágta a pofákat! :shock: :D :D
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nem semmi efgk, az anyát számolja fel!!!
Hogy vagy????Lassan itt van a nagy nap :lol: Nagyon szorítok!
Teszt meg van!?!?!

Ma eljött a mi napunk is :oops: :lol:
Semmit nem aludtam...nagyon izgulok...
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Noci

Köszi a kérdést...Hát...azt kell "mondjam",semmi feltűnő "jelet "nem érzek magamon :? :( :(
Habár,lehet még korai is lenne.Egyedül annyi furcsaságot észlelek,hogy ugyebár,már 10 napja hüvely kúpozom magam napi 3X és az utóbbi két napban érzem a hüvely falamon ahogy felteszem a bogyókat,hogy teljesen más a "környezet" mint előtte megvagyok vastagodva és keményedve... :shock: :shock: :?
Nem tudom,pontosan leírni,hogy milyen érzés,de más a tapintása.Remélem ez normális :? :shock:
Írd majd,hogy mi volt az orvosnál!:)


Mimilee

Nálad nem volt ilyesmi "mellékhatás" az utrogestan kúptól???
efgk
Budapest
 
 


Efgk: ezt azért érzed mert változik a ciklusod, nem inkább puha és nagyon közelinek érzed azért!?!?!Mert ez normális így a ciklus vége felé.
De majd a többiek meg mondjak :wink:

Jövök majd igen :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nem puha...,hanem kimondottan kemény. :shock:
A barátnőm mondta,csináljak egy tesztet ma,hátha kimutat valamit....kár volt!Erős negatív :? :? :? :( mondjuk még van van 6nap a nem várt mensiig.De Ő azt mondta mikor terhes volt,hogy ilyen hamar is kimutatta neki,hát hallgattam rá.Kár volt.
efgk
Budapest
 
 


Ohhhh nem elott volna szabad, drága, hát még ha azt mondom a 12 cn akkor oké...de a 10 cn az nagyon de nagyon korán volt :cry: De van olyan akinek még a 14 cn is negatív és aztan mêg is terhes, nagyon anniyra nem meg bízhatóak a mai tesztek!!!
Ne legyél elkeseredve semmi nincs veszve!!!szedd a gyógyszert addig sincs Piri és aztan majd előtte levő nap pénteken csinálj tesztet...
Szombaton kell telefonálni!?!?!?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Vasárnap telik le a 28. ciklus napom és mindig pontos.Azt mondta ,hogy ha már késik..csörögjek,megjött nem jött...vagy mi van velem.Szerintem,ha addig nem lesz piri,akkor hétfőn hívom,mert vasárnap nem fogom zavarni.
Mikorra mentek dokihoz?
efgk
Budapest
 
 


Elvileg fél 7 re kertem időpontot a férjem miatt, hogy biztos ami biztos addig oda érjen...
De én csak 5 ig dolgozm szoval én eléggé hamar oda fogok érni :roll:
Abban reménykedem, hogy 6kor nincs páciens a doktornőnél és akkor előbb be tudunk menni és remélhetőleg előbb is oda ér a férjem :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Még 5 óra... :roll:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


kíváncsi vagyok mik lesznek az infók :wink:
efgk
Budapest
 
 


Noci


Végre sikerült megnyitnom a leveleided.
Szóval villod a ládád......!Olvasd :D
efgk
Budapest
 
 


Oké oké oké megnéztem :lol: :lol: :lol:

Én is kiváncsi vagyok az információra :lol:
De a férjem milyen kiváncsi :wink:
Lassan de eljönn az időm :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mi volt, noci?

efgk, várj még azzal a tesztel pár napot, aztán hajrá megint :) Ha folyton a tested rezdüléseit figyeled, abba begolyózol. Vagy végezzd el az orvosit, vagy ne akarj mindent megérteni :lol:. Csak lazán!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


sziasztok lányok,

efgk - hát 6 nappal a nemvárt vérzés előtt még nagyon korai volt tesztelni, de múltkor én is elkövettem ezt a hibát. hatalmas negatív volt. aztán vártam még vagy öt napot, és akkor már halvány pozitívat mutatott.
itt Belgiumban másfajta tesztek vannak, mint otthon, úgyhogy nem tudok egy konkrétat ajánlani, de kérd a legérzékenyebbet a gyógyszertárban.
Nekem a méhnyálkahártyám nem keményedik, de a ciklus közepén inkább nyálkás a felülete, a végefelé meg szárazabb. De szerintem se izgulj ezen, ebből nem lehet kikövetkeztetni semmit.
nagyon szorítok!

Noci, mi volt veletek? Mesélj!

Mindenkinek - a terhességig - hatalmas türelmet kívánok! :)
mimilee
 
 


Drukkok mennek mindenkinek!

Úgy néz ki, hamarosan mi is akcióban leszünk.... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba, pontosabban ez mit jelent? mikor kezditek?

efgk - persze, hogy nem a méhnyálkahártyára gondoltam az előző hozzászólásomban, hanem a hüvelyfalra.
mimilee
 
 


Lombikbaba Tök jó! Láttam, már kint vagytok – vagy legalábbis kijjebb, mint eddig :). Ott milyen lehetőségek vannak?

Egész jól be tudtam magam szúrni tegnap. Oké, nem elsőre, de ezek szerint ezt nem lehet elfelejteni :) De már ma érzem, hogy türelmetlenebb vagyok. Ez sztem még nem a hormonok hatása, hanem az izgalomé :roll:. Ki is dobtam egy kiló nyers dödölét, mert az istennek sem lett olyan állagú, mint akartam :oops:. Legalább nem Szaffin vezettem le, így csak ebédünk nem volt :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok...

Mi is az inszeminációs csapatot erősítjük :wink: :lol:
Amint meg jönn persze uh alapján így a 18 cn még érik a tüsző :wink: És még mire lesz ovu az 1 hét :roll: Ismét bele csússzon a 38 nap körüli ciklus hosszba, de sebaj, március elején meg lesz az inszem :wink: :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mimilee
Következő ciklusban meglesznek a vizsgálatok és utána....

Rekuja
Hajrá szurik!!!!
Igen, már költözésen túl vagyunk :wink:
IVF itt is lehetséges, nem olyan messze tőlünk van egy IVF Center, oda mentünk el.
Statisztikájuk nagyon biztató, olyan 50-60%-os sikerességgel dolgoznak... költségeket ki tudjuk fizetni... :wink:

Nóci
Én azt mondom, hogy a március legyen nagyon sikeres hónap! :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok.

Akkora egy barom vagyok....,képzeljétek vettem egy Coralene terhességi tesztet és lehet,hogy fáradtság miatt volt ,de valahogy ELÉGGÉ "benéztem" a dolgot.Pohárból teszteltem és már akkor kukkoltam amikor szívódott fel és az első ablakban láttam egy vízszintes csíkot,a másikban pedig egy sokkal erősebb függőleges csíkot!Na most nekem már úgy látom mindegy,hogy merre mennek a csíkok,úgy megörültem,majdnem felébresztettem Dávidot...,mire mondom még egyszer megnézem azért előtte.Hát....eltűnt az első csík és akkor esett le,hogy nem is volt szimetrikus a két csíkocska.....!Olyan egy hülye vagyok...,pedig annyira megörültem basszus...!Mind1!!Legalább egy pár pillanatig én is átéltem,milyen érzés meglátni a 2 csíkot! :? :roll:
Mensi még sehol,de még a különböző barátai sem jelentkeztek..,barnázás,cicifeszülés,stb.Ma telt le a 28.ciklus napom.

Mi van veletek?Jól vagytok?Üdv Mindenkinek.
efgk
Budapest
 
 


Efgk
Egy kis matek... a tüszőrepesztő injekció beadása után kb. 36 órával érik meg a tüsző teljesen, akkor van kb. ovuláció... Ha 19-én kaptad, akkor 20-21-én lehetett peteérésed... 20-án volt az inszem, a spermiumok kb. 3 napig életképesek... megtermékenyulés lehetett olyan 21-22-én... utána kb. 7 nap alatt ér el a petevezetékből a méhüregbe az embrió (28-29-e)... a beágyazódás kb. 4-5 nap... és csak utána termelődik HCG, amit a teszt kimutathat...
Lehet, hogy csak korai volt az a teszt? Vérvételre nem tudsz elmenni? Az biztosabb...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


efgk Szerintem is várj még azzal az eredményhirdetéssel a vérvételig :wink:. Terhességi tünetek nekem Szaffival bő 2 héttel a pozitív teszt után lettek csak :roll:. Minden, amit addig érez az ember leginkább az utrogestan okozta magas progeszterinnek meg a pszichés vágyaknak köszönhető. Amúgy a koraterhességi tünetek nagy része ugyanaz, mint a premenstruációs tünetek, csak hogy jobb legyen :D

Lombikbaba Tök jó, hogy megint belevágtok. Már majdnem elhittem tavaly nyáron, hogy feladjátok a kistesót, jó, hogy nem :). Szoktam nézni csajod fotóit, aztán pár hónappal később Szaffi követi a huncutságait :). Hát igen, ilyen minta mellett az ember akarja a következőt is :).
50-60%os siker baromi jó :shock:. Vajon miben más, mint itthon?

Holnap megyek a Kaáliba, illetve apa elvisz minket, mert történt egy kis baleset a kocsinkkal. Szombaton akartunk menni a Kaáliba vérvételre (apa miatt), de végigrepedt a szélvédő :shock:. Pár hete felverődött egy kavics, már megérkezett a szervizbe a csereszélvédő, de apa pont akkor volt beteg, úgyhogy csúszott a dolog. Na szóval tegnap rányomtam a fűtést, kint meg hideg és végigrepedt, marhára megijedtem :oops:. Apa szerint nem robban ránk, meg az én apám is megnézte, hogy szerinte se, de azért nem indulunk el így kettesben Szaffival :roll:. Remélem, hamar lecserélik!
Jövő pénteken kezdődik az egyetemem is, hát, fele annyira se lesz érdekes, mint a múlt félév. Akkor folyton pszichológia meg pedagógia volt, most meg jog és közgazdaságtan :? És most lesz 3 vizsgánk meg egy szigorlatunk is, míg az előző félévben csak 1 szóbeli meg egy beadandó volt :(.

Ma olvastam, hogy most kezdődött a Sárkány éve, és ez milyen hű-de szerencsés születés szempontjából :D:D:D:D Rohadtul nem hiszek a horoszkópokban, de legyen szerencsés nekünk az év :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Köszi a segítséget Lányok! :D Holnap hívom a kórházat vérvétel ügyben.

Rekuja

Neked még mennyi idő van hátra?Mármint,hogy a lombikig! :lol: :lol: Ez hülyén hangzott kicsit :D Hogy birod a szurikat?
Szaffi élvezi a havat?

Lombikbaba

Akkor március elején lesz a lombik?

Mimi

Értem én!Nyálkahártya..hüvelyfal...,"tök mind1 "nekem!:D
Rekuja ajánlására,lehet beiratkozom az orvosira :D Néha még is jó lenne mindent tudni! :lol:

Képzeljétek itt nálunk baromi nagy hó van..,egész éjjel esett!
Egy elég meredek utcában lakunk és ilyenkor megrohamozzák a házunk tájékát a gyerekek.Olyan édesek,ahogy félig megfagyva,mereven feszítenek a szánkón :) Dávid adott az egyik kicsinek egy gumi belsőt és bekente neki gumi ápolóval,hogy jobban csússzon :D Örült mint majom a farkának..
Tök jó volt kicsinek lenni.Este lehet én is csúszok egyet!! :D :D
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok...

Na látom van itt pörgés :lol:
Tegnap én is akartam megunni bobozni :lol: :lol:
De helyette elmentünk sétálni :wink:
Kinek hogy telt a hétvége!!?!??!

Rekuja, na mizu a szúrással?!?!?!

Efgk: gyere majd amit tudsz valamit!!!

Lombikbaba: hajrá kis teso!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok,

ma reggel teszteltem egy egyértelmű hatalmas negatívat. holnap azért elmegyek vérvételre, bár szívem szerint nem tenném, mert minek...
holnapután meg megyek az orvosomhoz, aki azt mondta, hogy ha most nem sikerül, akkor rögtön kezdhetjük az injekciókkal a következő lombikot.
szóval, ha megjön, akkor másnap én is kezdem a szúrkálást.

amúgy azért olyan furcsa, hogy az én dokim sosem küldött el semmilyen hormonvizsgálatra, vagy mondjuk inzulinrezisztencia vizsgálatra, vagy semmi ilyenre. van egy átfogó hormonvizsgálatom még két évvel ezelőttről, amire az akkori nőgyógyászom küldött el, és ennyi. jó, persze lehet, hogy a dokim ránézésről meg tudja mondani, hogy nekem nem lehet se PCO-m, se inzulin rezisztenciám, de azért ez furcsak nekem.

ráadásul a hétvégén egy ismerős párral találkoztunk, ahol a csaj terhes, de úgy, hogy még nem igazán akarták volna a babát. már most azt mondja, hogy ő egy fél évvel a gyerek születése után szeretne visszamenni dolgozni... tudom, hogy mind mások vagyunk, de nekem ez olyan furcsa. egy féléves gyerek még annyira pici, még szoptatni kéne rendszeresen, a többiről nem is beszélve...
meg persze úgy fáj ilyenkor, hogy miért nekünk nem lehet... persze ez az önsajnálat nem vezet sehova.

Lombikbaba, ti merre laktok?

Rekuja, mi volt a Kaáliban? megnéztek ultrahanggal?

efgk - sikerült bejelentkezned vérvételre?

Noci, mi is tegnap egy hatalmasat sétáltunk a mínusz 10 fokban. de olyan jó volt...
mimilee
 
 


Mimi

Hányadik ciklus napon teszteltél?Mármint,hogy hány napot késik a mensid??Szerintem még ne add fel!Ahogy a lányok is mondták,a vérvétel a tuti!

Hívtam a biológus nénit és mondtam neki,hogy nagyon nagyon boldog vagyok,mert késik a mensim.Kérdezte,hogy hány napot?.Moindom 1 :D :D ,kédeztem mikor menjek vv.-re ,azt mondta ,ha 20.án volt az inszem,Ő még korainak tartja.Mondtam neki,hogy nekem mindíg 28 napra pontosan meg szokott jönni,előtte 3-4- nappal pecsételő barnázás,comb fájás,cici,has,blablabla... és azt mondta ez tök jó hír,ha mindíg pontos és most késik.Kérdeztem,hogy a gyóügyszerektől lehet e.?Azt mondta attól nem.Ha meg akar jönni meg is fog!Föleg ,hogy a Danovalt-amikor szedtem,azt pont azért szedtem,hogy ne menstruáljak fél évig,és a napi 3 szemtől ugyan úgy megjött.Hát....reménykedek!!!Nagyon remélem,hogy nem csupán a testemnek egy rossz tréfája ez az egész.....,hanem van oda bent valaki! :)
Szóval azt mondta a néni,hogy még a napokban ne menjek,majd e hét pénteken hívjam fel,hogy meg jött....nem jött...,mi van velem és akkor ha minden frankó és nincs piri,akkor jövő kedden vv.és terhes teszt náluk!Ma meg délután irány Pest,mert este elfogy két féle gyógyszerem is és azt mondta,abból nem szabad kihagyni egyet sem.Tehát repülünk a receptért és reménykedek nagyon!!!!!
efgk
Budapest
 
 


Megjöttünk a Kaáliból! Megint kalandos volt, elindultunk kocsival, hogy kirakom apát a munkahelyénél, de a gyorsforgalmin megint repedni kezdett a szélvédő :evil:. Pedig most nem is fűtöttem!!! Oké, légkondi be tök hidegre, akkor megállt. Szóval apa felvitt minket a Kaáliba, de onnan már taxival jöttünk haza, mert én így mondom be nem ülök megint. Holnap cserélik az üveget, ha minden igaz. Helyes, mert csütörtökön megint mennem kell!

Amúgy minden rendben, picik a kis petécskék, mint mindig, kaptam megin3 napnyi gyógyszert, a merionalt duplázzuk, mint mindig :) Minden a szokásos rendben halad, a végén majd egy olyan cuki manót akarok kapni, mint legutóbb :D Csajom amúgy nagyokat csábított megint a váróban, esküszöm jobban élvezi, mintha játszóházba vinném :)

Tiszta alvás-zavaros vagyok ettől a sok hormontól. Mondjuk nem is baj, mert Szaffi ma is 1,5 órát virrasztott éjjel, így legalább jól bírom a napi 5-6 óra alvást :)

efgk Tényleg korai volt a teszt, ha szerintük csak jövő héten érdemes vérből tesztelni :D Lombiknál a beültetés utáni 15. napon van vérből a teszt, az meg a tüszőrepesztő után már majdnem 3 hét (leszívás után 20. nap). Nálad meg, mivel inszem, az 1-2 nappal több kell legyen.

mimilee Megfigyeltem (vagy csak ezt akarom belelátni?), hogy akik könnyen megkapják azt a nem várt babát, hamarabb adják bölcsibe is. Én el nem tudom képzelni, hogy manómat hogy fogom egyszer elengedni, pedig elég nomád módon neveli magát. Anyám 8 hósan adta be nővérem, akkoriban ez volt és kész, hát, mikor Szaffi 8 hós lett és heti egy nap az apjára hagytam, míg egyetemen voltam, én totál kiborultam, hogy rossz anya vagyok :oops:. A csaj meg tök jól elvolt az apjával. De jó oldala is van a dolognak: a környezetemben mi viseltük a legjobban az éjszakázást, meg ilyeneket. Komolyan, a lombik tortúrái után ezek az apróságok már annyira nem számítanak :)

Tegnap nagyot havaztunk mi is! Nem mondom, hogy Szaffit különösebben érdekelte a dolog, de én jót lapátoltam, iszonyú jól esett egy kis fizikai munka. Meg a kocsit is kiástam, bár nemtom minek :evil:. Mondtam apának, vegyen nekem egy saját autót, mondta, oké, rögtön szalad, vagy ráér a szülinapomig? :lol: :lol: :lol: Szánkóztunk is, egy kicsit, bár apa utólag bevallotta, hogy legalább annyira félt, mint a csaj. Megértem, van vagy 2 méter magas a szánkózódomb :lol: Amúgy köszi a szánkót, Cukigabi! :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja akkor te is merionalttal szurod magad!?!?!?
Ez hányadik napod?!?!?!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Hány petéd van és mikor kész a lesz ivás???es lesz tüszőrepesztő is?!?!?!
Bocsánat de nem vagyok ebben otthon :oops:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Rekuja

Minek a kocsi?..,ha szánkó már van....,vesztek két lovat aztán lehet nyomulni!Úgy is drága a benzin!......A zab olcsóbb! :D

Mennyi petécskéd van?És mekkorák?
Jujj,,de fog majd örülni Szaffi a kistesónak! :) "vagy kistesóknak"!
Biztos letámadták a váróban,mert olyan kis cuki,puszilgatni való pofija van.. :)
efgk
Budapest
 
 


Efgk te sem melozik ma!!?!!

Rekuja mikor lesz amúgy eredmény!?Sokara van még!?!?!?
Teljesen e kaptunk meslj, mi hogy lesz a következő lépés :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


engem most a doki a beültetés utáni 12. napra hívott be vérvételre. ami, ha úgy számolom, hogy maga a beültetés napja az első, akkor ma volt, ha pedig úgy, hogy a rákövetkező nap, akkor meg holnap lesz.
amúgy a múltkori beültetést követően a 12. napon teszteltem pozitívat, ezért is gondolom, hogy ha most negatív, akkor az tényleg negatív.
de jó kislány leszek, és elmegyek holnap a vérvételre az esélytelenek nyugalmával.

Rekuja, azért nem értek veled teljesen egyet a megfigyeléseddel (pedig valóban logikusnak tűnik). pl. van egy nagyon közeli barátom, akiknél becsúszott a baba, és ő (fiú az illető) iszonyatosan pánikba esett, 2 hónapra szakítottak is a csajjal, aki lévén már 35 éves, megtartotta a babát. végül újra összejöttek, most már két éves a gyerek, és ő a legjobb apa, akit ismerek...
szóval inkább ez alkati kérdés. amúgy nem gondolom, hogy kevésbé szeretné a gyerekét az, aki félévesen bölcsibe adja, csak egyszerűen nem értem. dolgozni még ott van minimum 30 év, a gyerekek meg olyan gyorsan nőnek...
de szerintem a legjobb az, ha az anyuka azt csinálja, ami neki jó, mert az a jó a gyereknek is. ha attól lesz kiegyensúlyozott, hogy újra dolgozik, akkor tegye. inkább, minthogy otthon van a gyerekkel idegesen, frusztráltan...

efgk - nagyon szorítok!!!
mimilee
 
 


Oké, nekem van okom, délutáni alvásidő van, de ti nem dolgoztok? :lol:

nonciNemtom hány petécském van, nem is nagyon izgat, úgyis a leszívásnál derül ki pontosan. Meg nekem sok szokott lenni, amiből kevés indul meg. Most egy hete, hogy mennek a szurik, szerintem a jövő héten szerda után lesz valamikor a leszívás, talán csütörtökön már látja a doki, hogy mikor, talán még nem. Még ma is vérzek egy kicsit, szóval még jó pár nap kell. Eredményhirdetést én március második hetére tartom reálisnak. Igen, lesz tüszőrepesztő is, a műtét előtt majd megmondják hány órával, aszem 36. Szóval valami éjjel pontban háromnegyed12kor vagy ilyesmi utasításom lesz hozzá :D

efgk Hülyén mutatnának a lovak itt a harmadik emeleten :lol:. Szerintem a házirendbe se fér bele :roll:.

mimilee Más ország, más intézmény, más rendszer :)
tényleg vannak kivételek babavárás miatt, mondom, lehet, csak én látom ezt bele. Abban egyetértünk, hogy a gyereknek leginkább kiegyensúlyozott anyára van szüksége, ezt amúgy a szoptatással kapcsolatban is tartom! Én is úgy vagyok, hogy dolgozni 50 évesen is fogok (meg ahogy állunk még 65 évesen is), de gyerekkel játszani nem. De az is igaz, hogy nagyon kell, hogy az agyam felnőtt része is dolgozzon, ezért jó, hogy másoddiplomázom. Heti egy nap, az is csak 13 hétig félévente.
Bölcsiről még annyit, hogy sokszor nagyon jót is tesz a gyereknek, mert több inger éri, és olyan téren is fejlődik, ami otthon nem volt annyira fontos. Ettől még én nem tudom elképzelni most, hogy kiadjam a kezeim közül Mancikát :oops:.Pedig nem tartom magam anyatigrisnek, nagyon nem :roll:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja: akkor ezek szerint egyszerre hozzuk a pozi tesztet :!: :!: :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Én hétfőn soha nem dolgozom.:D A fodrászoknál általában a hétfő szabad vagy a szerda :D Főleg,hogy nincs főnököm:lol:
"Puccba vágtam "magam,lassan indulunk.Kíváncsi vagyok,milyen lesz az út..
efgk
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: