Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Kép Kép Kép Kép

annus11
 
 


Annus
Annyira, de annyira helyes Iza. Nekem legjobban a 3. kép tetszik, ahogy alszik. De az összes képen nagyon helyes. Nem tudnám, hogy 3 hetes biztos több hetesnek gondolnám. Ismét gratulálok szép Izához.

Gabi, Puszedli,Nitácska és a többiek hogy vagytok?

timejka
 
 


Sziasztok

Ma voltam dokinál, uh is volt. Minden rendben van. Levette a kenetet is. Méhszáj 2100 Külső méhszáj 1 ujjnyira nyitva van. Azt mondta szép nagy baba, és ő is azt mondta hogy eléggé lent van, nem biztos hogy a végéig kihúzom. 4.-én kell mennem az első nst-re. Hihetetlen hogy ennyire elment az idő.

Most nagyon fáj a derekam, nem tudom miért, egész nap semmi bajom nem volt.

Annus nagyon éd a kicsi Iza:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

sziasztok.....képzeljétek kaptunk még egy zsák ruhát!!!!!!!!és ugy néz ki lesz pelenkázó szekrény is cirka 10.000-ért és zsír új!!!!!!!én ugy örülök!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Ez tök jó!!!!Én is mindig úgy örültem/örülök ha kapunk vmit!!!Hatalmas segítség ez ilyenkor!!!

Gabi!
Hát tényleg gyorsan elrepült az idő!!!Azért pár hétig még bírd ki!!!Most még korai lenne a babónak idekinn!!!! :wink:

És köszönjük Izus nevében :lol:

annus11
 
 


Sziasztok

Nitácska tényleg tök jó hogy van akitől kap az ember. Nekem is hétvégén küldött unokatesóm, de nagyrészt vastag meleg cuccok, így azokat sajnos nem fogom tudni ráadni.

Annus hát remélem azért a 36. hétig bent marad. Utána már jöhet. Annyiból örülnék, hogy nem lenne 4 kg.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


hát tényleg nagy segítség az tuti.....nagyon meg fogom hálálni.....nekünk pont jók a rucik mivel ugye majdnem téli baba lesz!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!! :D :D

Bocsi,de most csak gyors bekuk,mert megyek dolgozni .

Nita!
De jó,ez nagy segitség !!

Annus!!
Nagyon édes Iza baba . :D!!

Gaby!!
Nagyon izgi :)!!


Szerencsére használt a gyógyi van 2 szép petém ,azt mondta kb 3-4 nap múlva 20mm -es lesz, és ha lehet akciózunk is
Nanáá a párom birja a helyzetet :D!!
16 naptól meg a duphaston kell szednem 2*1 10 napig .
Puszi!!
Sziasztok :)!!
editke 27
 
 


editke hajrááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita :D !!

Nagyon édes vagy köszi :)!!
editke 27
 
 


Sziasztok,
Annus csodaszép ez a kiscsaj és ahogy alszik, zabálnivaló :lol:
Gabi: azért még egy kicsit maradjon bent a nagylány, 36. héttől pedig már jöhet.
Mi megvagyunk. Tegnap voltunk védőnőnél, aki igen érdekes volt. Közölte hogy fokozottan veszélyeztetett terhes vagyok, mivel a lepény a máhszájon van és amég ez a helyzet fennáll, addig a baba és én is veszélyben vagyunk. Ő is azt mondta hogy fekvés és pihi. Viszont pár mondtattal utána azt mondta hogy a sok fekvés unalmas, így nyugodtan sétáljak el a boltba ha jól érzem magam. Ki érti ezt :lol: Kicsit hebehurgya nőszemély. Súlyt nem mért, mert ránézésre megállapította, hogy tök jó a súlyom, így nem tudom, hogy mennyit híztam eddig a terhesség alatt. Vérnyomásra rákérdezett hogy normális szokott e lenni, mondtam hogy igen, erre beírta 110-et, természetesen azt is ránézésre. Szóval érdekes volt. Minden esetre én a dokimra hallgatok tanácsokat illetőleg.
Egyébként jól vagyunk, szerencsére azóta nem volt vérzés és remélem így is marad. Jövő hét kedden 18. heti uh. A legújabb nyavajám, hogy iszonyatosan fáj a két combom tövénél a csont, mintha jól nunin térdeltek volna. Szóval elkezdet átrendeződni a testem, nem túl kellemes, de ez van.
Na megyek pihizni. Holnap teszek majd fel pocifotót, most már azért van mit mutogatni :lol: Az elmult két hétben iszonyatos étvágyam lett és megindult a pocim is.

KépKép
csige-bige
 
 


editke :oops: :oops: :oops: :oops:

csige nem komplett a védőnőd!!!!!!!!ilyet nem is szabad csinálni!!!!!!!!
pihizz tovább....most már minden ok lesz!!!!!!!!
várjuk a pocak fotót!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megvolt az első NST.
Jövő 7 kedden lesz a következő meg UH is.
Meleg van, utálom!
Fáj a fejem, de legalább jót aludtam:), 10 órát, két pisivel:).
És el kezdett dagadni a lábam:(.

Csige: örülök, h jól vagytok!

Editke: drukkolok!!!

Nita: tök jó, h kaptatok ruhát!

Iza: tündéri!

Gabi: még pár hétig bírjátok ki egyben!! :wink:
Nekem a dokim csak ezt a hetet mondta, utána már szülhetünk :lol: .
Vendég
 


de jó puszedli hogy már hamarosan karodba tarthatod a picit!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Mi megvagyunk, még tart a pihi. Jövő hét kedden uh és akkor megkérdezem hogy hogy áll a lepény.
Tegnap úgy tűnik hogy megmozdult a drágám, olyan érzés volt mintha belül birizgálna, kaparászna :lol: Vicces volt. Most már figyelgetem.
Van pocakfotóm, de nem tudom feltenni, mert bekrepált a gépünk és csak jövő hét végén lesz kész.

KépKép
csige-bige
 
 


csige de jó hogy már neked is mozog!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most látom Nita, hogy tudjátok már a nemét a kicsinek?! Nagyon szép nevet választottatok. Nekünk is megvan már a nevünk. Ha fiú lesz akkor Bálint, ha lány akkor pedig Liliána. Remélem jövő hét kedden kiderül, mert nagyon kíváncsi vagyok már :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok

Puszedli igen mert hivatalosan a 37. héttől nem számít koraszülöttnek. És amúgy hogy érzed magad? Hát fájás? Derékfájás? Vannak már jóslóid?

Mi szerdán voltunk Tihanyban Norbiért akkor visszafelé volt 1 órán keresztül hogy keményedett a pocim felváltva 4 és 10 percenként. Aztán elmúlt. De ilyenkor a derekamba is hasogat.

Norbit ma elviszem dokihoz, mert persze totál betegen jött haza, alig van hangja, köhög.

Ráadásul tegnap Rékának is kijött valami az arcán. Először azt hittem hogy Norbi csinált vele valamit mert összeverekedtek, de aztán fura volt hogy mondta Réka hogy viszket is. MEg a nyakán is jöttek ki csalán kiütések. Gondoltam hogy arcüreggyulladása van mert az egyik arc rész piros és meleg, de az meg nem viszket. Igaz hogy folyik az orra is. Úgy hogy most várom hogy fel kelljen és ha nem múlt el neki ma vele is dokihoz megyünk.

Betti ma Esztergomba ment az osztállyal, szegénykém már nagyon fáradt. Tegnap csak fürdés vacsi után bezuhant az ágyba. Viszont ma az AQua parkba mennek, fürdőznek egy jót.
De jó nekik.

Csige nekem Norbival volt úgy hogy a 18. héten derült ki hogy a méhszájat félig fedi a lepény, nekem szerencsére nem volt vérzés, csak görcs, de a 25. hétre teljesen feljebb ment. Remélem most már neked is arrébb ment, ezt bizonyítja az is hogy nem vérzel.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


csige nekünk a 18.héten derűlt ki hogy kukis!!!!!!te is hamarosan megtudod!!!!!
gabi probálj pihenni!!!!!!!!!szivesen segítek amibe tudok!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige!
Drukkolok h kiderüljön a baba neme!!!

Gabi!
Látom nálato kis zajlanak az események!Na de ennyi gyereknél...mindig van vmi! :wink:

Puszedli!
Akkor most te vagy a következő,ugye?Talán Gabi nem előz be...bár sose lehet tudni :wink:
Kép

annus11
 
 


gyönyörá iza baba!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska ja de ari vagy köszi. Most apa a héten itthon van szabin. jövőhéttől meg suli van megint, akkor többet pihizek. Aztán meg 3 hét múlva nyári szünet, és onnantól kezdve nem kell mászkálnom, itthon pihenek.

Annus hát igen, még az a szerencse hogy csak ritkán betegek.

Gyönyörű Iza:)

Igen Puszedli van előttem, remélem azért még hogy 2 hetet ki fogok bírni, csak nehogy úgy legyen, hogy még túl is hordom

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: azért próbálj meg pihizni amennyit csak tudsz.
Annus: nagyon szép Iza, igazi kis csajos :lol:
Hát remélem hogy nekem is arrébb ment a lepény, de ha még nem akkor pár héten belül arréb fog.
Képzeljétek az éjjel hívott a férjem, hogy mit hozzon a Tescoból, én pedig úgy felriadtam a telefonra álmomból. Na több se kellett. A gyerek úgy elkezdett bugizni, legalább öt percig nyomta és ez már összetéveszthetetlenül ő volt. El is neveztük Ficánkának :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
De jó!!!Én is tök hamar éreztem Izust!!!Ő is kis örökmozgó volt!Idekinn is az! :wink: Jár keze lába folyton!!!

annus11
 
 


csige akkor olyan mint bencus.....ő is tud már ramazurit csapni...... :)
gabi akkor jó ha udnak segíteni te meg pihenni!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csige: tök jó, h mocorog a kis drága!

Én a 15. héten éreztem meg először, aztán rá másfél-két héttel meg belehúzott, akkor tudtam, h ő mozog, akkor olyan 17 hetes lehettem. Szóval elég korán megéreztem én is.

Gabi: Norbinak jobbulást. és próbáld magad kipihenni a 7végén! :wink:

Nándi épp csuklik:). Jóslót néha érzek, de annyira nem vagyok biztos benne, h az :oops: , mert majdnem oan mintha szélgörcs lenne, csak szél nem kíséri, és csak alul fáj. Ma de. volt egy oan hasfájásom, ami felül is benyillalt, de ennyi volt. Derekamat még nem érzem, csak ha sokat fekszek.
Az éjszakákat meg simán végigalszom jó mélyen a sok pisilés ellenére.

Iza milyen nagy már, és már 4 hetes! :shock:

Igen, most én jövök. Bár Gabival nincs sok eltérés köztünk, bármi lehet.
Vendég
 


puszeli az jó ha már vannak jóslók!!!!hajrá!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajrá Puszedli, most már bármikor jöhet Nándi :lol:
Hát az éjjel nálunk is volt ramazuri, de napközben még annyira nem érzem, de nem is figyelem állandóan.
Ma megmértem a súlyomat és úgy tűnik, hogy eddig nem híztem egy kilót sem. A hasam viszont szépen beindult, napról napra nől, szinte esténként én is elképpedek :lol: A babaprojekt 2009-ben Pedi tett fel képet a pocimról, sajnos én nem tudok, mert bekrepált a gépünk és csak jövő hét végére lesz kész.

KépKép
csige-bige
 
 


én láttam a képet nagyon csini vagy!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


GAbi
Nem unatkozol akkor, de így szép az élet. Egyre izgibb, hogy mikor szülsz.

Annus
A Te Iza babád egyszerűen csodálatos. Annyira édes, az a nagy haj, vigyor, elolvadok.

Csige
Örülök, hogy kicsi Csige mozog, tök jó érzés igaz?

Jövő héten szerdán megyek átjárhatóságira. Merional szurit kapok 3x. Aztán majd kiderül, hogy mi van odabent.

timejka
 
 


timejka megy a drukk!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska köszi!

Mindenki pihi, napozás?

timejka
 
 


mi ügetőn voltunk ma!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

nekem jóslófájásaim voltak szombaton, be is mentünk du. a klinikára, mert nem akart elmúlni, de mondták, h még nincs itt az idő.

De jól vagyunk, semmi különös, néha fájogatok, ennyi.

Holnap CTG és UH.

Remélem mindenki jól van!
Vendég
 


Puszedli
Már nagyon izgi. Könnyű szülést kivánok!

Gabi
Merre jársz?

timejka
 
 


Sziasztok

Vagyok én is. Nekem vannak keményedések, hol sűrűbben hol csak egy egy, ma reggel pl menszisz fájásaim voltak, de elmúlt.

Majd jövőhéten szerdán megyek reggel vérvételre, este meg 4 d uh-ra. És jövő csütörtökön megyek az első nst-re. Kiváncsi leszek hogy mutat e majd valamit. Vagy az is lehet hogy ő is ünnepi baba akar lenni mint mind a 3 és pünkösdkor megszületik, én már erre is felkészültem. Nálunk lehet hogy ez hagyomány.

Puszedli én is könnyű gyors szülést kívánok neked. Méhszájad? nst-re mikor mész?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi még ne engedd ki nórit!!!!! :)
és köszönjük az ágyat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!párom nagyon szimpatikusnak talált titeket!!!! :wink:

puszedli izgalmas napok előtt állsz!!!!!!!!!könnyű szülést kívánok én is!!!!!!

képzeljétek ma bencus akkorákat rug hogy hullámzik a hasam is!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Méhszáj 2100.
Köv. NST holnap, ill. UH.

Ha a császár könnyű szülésnek számít, akkor meglesz, köszönöm!
Nándi fejjel felfelé van.

Gabi kíváncsi vagyok nóri baba mikor szeretne kibújni, azért jó lenne még ha 2 hetet benn töltene, nem?

Nándi már nagyon lusta, alig alig mocorog:(. De annál többet csuklik.
Vendég
 


puszedli a császár se jó...ott utána szenvedsz sokat........de a baba egészsége a lényeg!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem félek tőle, volt vakbélműtétem, túléltem, 9 éves voltam akkor. Most meg ott lesz a fiam, akiért muszáj leszek nem fájni :wink: .
Vendég
 


Sziasztok

Puszedli nem is tudtam hogy faros a kisfiad. Hát a csaszit is túl lehet élni. Így kell felfogni és akkor sokkal könnyebb lesz.

Akkor neked is a külső méhszájad van 1 ujjnyira nyitva és a méhnyak egy kicsit megrövidülve, nekem is így van.

Én jövőhéten megyek szerdán reggel az utsó vérvételre, aztán aznap este az utsó nagy uh-ra (4D-re megyek) És másnap csütörtökön nst-re megyek

itt egy tegnapi pocakkép

Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Huu Gabi!!!Nem semmi pocak!!!Szerintem ez már picit lejjebb van,nem???Vagy lehet h csak én látom így? :lol: :lol:

Császár:hát én rosszabbra számítottam megmondom őszintén!Igaz h ez is alkat függő,de szerintem én elég gyorsan gyógyultam.Az első 1-2 nap nehezebb,kicsit vánszorog még az ember,nehéz felkelni az ágyból stb,de annyira nem vészes!
Nekem a nevetés volt gond :oops: Hiába mondtam h ne nevettessenek,na de az én uram a legdrámaibb helyzetben is képes poénkodni.Aztán öcsémmel együtt meg olyanokat alkotnak hogy csak na!Biztos hülyének is néztek h a hasamat fogva görnyedek és folyik a könnyem a röhögéstől :lol: :lol:

Na még annyit gyorsan h Izusom elaludt fél9 körül és csak hajnali 4kor kelt!Remélem megtartja ezt a jó szokását!Így pont akkor kelünk amikor apcim! :wink:

annus11
 
 


gabi én is ugy látom mintha lejebb lenne a pocid!!!!!!!!de még mindíg szép!!!!!!!!!!
annus iza akkor nagyon jó baba!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus
Tök jó, hgoy ennyit aludt Iza, nekem csak álmomba volt ilyen.

Gabi
Nem semmi a pocak.

timejka
 
 


Sziasztok,
Voltunk ma genetikai uh-n és minden rendben van a babóval. Jó lett az afp-m is, így minden leletem ok. A babó haránt fekszik, amin remélem hamarosan változtat, mert szerintem ettől van hogy itt fáj-ott fáj. És a lepény lement a méhszájról, ami nagyon jó. Bár azt mondta a doki, hogy azért még óvatosan duhajkodjam. Semmi megeröltetés, viszont felkelhetek, sétálgathatok, megfőzhetek, ami tök jó. Sajnos a neme nem derült ki, annyira mogorva volt az uhs doki, pedig tök szépen mocorgott a baba, nem hiszem hogy nem látta. Na mindegy, a lényeg, hogy minden rendben van vele. Három hét mulva kell mennem majd a dokimhoz.

KépKép
csige-bige
 
 


csige örülök hogy arrébb ment a lepény!!!!!!!!!!
megfordulni meg még van bőven idelye és helye is!!!!!!!!
nekem bencus fejvégű!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Igen lentebb van már a hasam is, de a doki is mondta meg a szülésznő is hogy a baba lejjebb van mint ilyenkor általában szokott. Hát majd meglátjuk mikor óhajt kibújni.Lábam iszonyat vizesedik. Vérnyomásom szerencsére rendben van.

Csige nagyon örülök hogy jól vagy és hogy a lepény is elment a méhszájról. Haránt meg még nem érdekes, mert simán megfordul addig. Nekem faros volt a 26. héten, és a 30. hétre meg már megfordult fejjel lefelé.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Tegnapi UH ok, NST ok. Még egy 7ig egyben vagyunk, aztán lehet már nem :), szóval lehet meglesz jövő 7en Nándi baba. A doktornőm azt mondta, hogy elég nagy és fejlett, hogy egy héttel korábban jöhessen.
3100 g-ra becsülte, BPD: 96 mm, femur 72 mm, AC: 323 mm.
Még kedden lesz egy NST-m.

Gabi: mekkora pocid van!!!

A babák ált. a 28. héten veszik fel a szülési pozíciót, de még a 32. hét sem késő. Sőt, a dokim mondta, h a másik faros babája a 35. heti UHon volt csak fejjel lefelé.

Nem félek a császártól, így tök jó, mert felkészültem, bár azt sajnálom egy kicsit, h nem lesz a szülési folyamatban részem...

Csige: örülök, h jó lett az AFP-d, ill. a genetikai UH is ok, és hogy feljebb ment a lepény!

Annus: Iza már milyen nagy!
már elmúlt egy hónapos is!
Vendég
 


Sziasztok!

Meg volt az átjárhatósági. Kissé majd besz..tam, alig akart bemenni az anyag, doki szava szerint: volt letapadás. Kaptam ma is merionalt, holnap is kapok, péntek uh, choragon. Ma, a 10. cn-on bal oldalt 16 mm tüsző, 7 mm endo. Remélemm ost már beköltözik a bébi a szülinapomra, ennél szebb szülinapi ajándékot el se tudnék képzelni.

timejka
 
 


Timejka!!!

örülök h túl vagy rajta!!!Akkor én is drukkolok h baba legyen rögtön!!!

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: