Új privát üzeneted érkezett!

Szia Efgk!
Hát a 10 ezer nem éppen kedvezményes... ha máshol nem is, még itt is olcsóbb http://www.hormonharmonia.hu/vasarlas/ Elköldöm, hogy ha úgy döntenél, hogy belevágsz legalébb Te ne 10 ezerért vedd! :)
kormi76
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Kormi

Megkérdezem az orvost,mert félek nehogy az endomat növelje vagy ilyesmi hatása legyen és,ha javasolja,akkor veszek.Köszi a segítséget.
efgk
Budapest
 
 


efgk Ne keseredj el! Azt már tudjuk, hogy a szervezeted jól reagált a clostilra, ez is valami :). Nekem az volt a taktikám, hogy mindig inszemnél kérdeztem előre a dokit, hogy mi lesz, ha nem jött össze, és így, miután kidühöngtem magam (nekem ez volt a szokásos kudarc-kezelésem), lehetett a következőre koncentrálni.

Noci Bármi lehet, pl lehet ez egy 5 hetes ciklusod, a pszichés háttérről meg ne is beszéljünk (minél jobban várod, annál hajlamosabb ok nélkül késni a vérzés :evil:). De azért reméljük, jó okkal nem jön meg :D. Férjed meg azért drukkol ennyire, mert meg akarja úszni a második apa-katona vizsgálatot is :lol:.

Mimilee Fagyibabákat nem januárra mondtad? Mi hír?

Én tegnap elkezdtem vérezni, szóval holnaptól megy a fogigátló! Olyan hülye vagyok, jól kiszámoltam, hogy ha összejön, akkor nov 10 körül születne meg :lol:. Ami meg nagyon jó nap lenne, mert az a névnapom :D. Szaffinak sikerült az apja névnapján születnie, lenne valami sorsszerű benne, ha a második meg az enyémen jönne :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

 
 

Rekuja

Már nem szomorkodok :D várom,hogy végre rendesen megjöjjön,aztán bezabálom a clostilbegyt-et :D
Aztán befizetünk az első és remélem egyben utolsó menetre:D

Akkor drukk neked,november 10 körüli fájásokat kívánok:lol:


Az inszemináció napjától számíta,mennyi nap telik majd el,mire vesznek vért és kiderül sikerült-e?
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok...
Nekem nem jött még meg, de elviselhetetlen vagyok :lol:

Efgk: nagyon kiváncsi vagyok és drukkolok nagyon!!!!

Rekuja: ugy ahogy mondod nagyobb akarja úszni ezt a második sperma vizsgálatot :lol: :lol: :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszi Noci!
Nekem,ha meg van,ha nincs meg én mostanában így is úgy is elviselhetetlen vagyok! :D :D

Közben utána olvastam,hogy inszem.napja +14 nap=eredményhirdetés!

Mindenki ilyen töttyedék ebben a szeles,hideg,begubózódós időben,vagy csak én vagyok ilyen álomkóros?És csak rágcsálok+rágcsálok......+rágcsálok!
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok...
Hát én még a pénteki napnál is jobban elviselhetetlen vagyok :oops: És ár nem tudok magammal mit kezdeni :oops: Nem jött még meg...
Na milyen a closit Efgk???

Rekuja hogy vagy???Barbus nem beteg màr???
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Bocsi nem tudom mért Barbit irtam, Szaffit akartam :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci

Holnap kezdem a 2.dobozzal szedni.,mert ma jött meg rendesen.jövő csütörtökön megyek uh.-ra és megmondják mikor lesz az inszem.Gondolom vagy péntek,v.szombat.v.vasárnap.

Szerintetek closti mellett vehetek be fájdalomcsillapítót??
efgk
Budapest
 
 


Noci neked amúgy nem ma kell megjönnie?
efgk
Budapest
 
 


Bocs nem ide.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csip-csip18 2012.01.09 11:43-kor.
csip-csip18
 
 


Bocs nem ide
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csip-csip18 2012.01.09 11:44-kor.
csip-csip18
 
 


Lányok

Inszemináció napján,mennyire kell friss mintát adni a páromnak?
Mármint,hogy lehet vinni otthonról ,mint amikor sperma vizsgálat volt,vagy ott kell a helyszínen adni....??
És előtte mennyi ideig nem szabad együtt lenni??

Rekuja

Szerinted,ha jövő csütörtökön megyek u.h-ra az a ciklusom11.napja lesz,akkor melyik nap lesz kb.az inszem?Valószínű a 14.napon.Nem???Az-az vasárnap.?Tudom ez mindenkinél más,de álltalában,hogy szokták..????
efgk
Budapest
 
 


"hallod"nézem ki írt itt nekem...mire leesett,hogy név változtatás volt és raktál képet!Remélem a hétvége most nem húzza majd keresztbe a számításaimat,mint a Karácsony....,habár attól,hogy szombat vagy vasárnap van csak elválalnak..


Azt olvastam,hogy jó előtte egy kis mozgás,torna..
bekokszolok,kigyúrom magam jövő hétig,ha ez az ára!!! :D :D :D


Remélem bebabásodtál és azért nem jön meg!!!!!Végre olvashatnánk valami tuti POZITÍV dolgot is!! :D
efgk
Budapest
 
 


Nekem nincs kint képem :)

Efgk: szerintem ott kell produkálni majd a párodnak!
És előtte min.4 nap nem lehet szex :roll: :wink:

Én meg érzésem az hogy szerintem neked 14 napelemes inszem!!!ha Szeged a closit akkor nem jöhet közbe semmi és a számítások jó lesz szerintem :wink: Akkor ha azt vesszük, hogy jövő hét vasárnap inszem, akkor tesztelni feb 4 tesztelést :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Azt hittem Te változtattál nevet! :D :D Na mind1!

Az ottani minta adás,kicsit furi lesz...az tuti!:)

Remélem,hogy feb.4.-én fülig érhet majd a szám :D
efgk
Budapest
 
 


Én mindenképp csuriban tetten kezén lábam érted :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Rekuja, Szaffinak nagyon-nagyon boldog 1. szülinapot kívánok! Isten éltesse sokáig, jó ünneplést!


Kép

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Réka!
Boldog 1.szülinapot kívánunk Szaffinak!
:lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Rekuja én is Nagyon Boldog Szülinapot kívánok Szaffinak!!
efgk
Budapest
 
 


Köszönöm mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok :D

Cukigabi, fincsi volt a cica formájú torta, férjed keze is benne volt? Ott rendeltem felétek :wink: (lusta-annya :oops:)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Jelzett egy privi üzit nekem,de nem hagyja az oldal,hogy megnyissam!!! :(
Azt sem tudom ki írta :(
Szóval bocsi "valaki",hogy nem írok vissza,megpróbálom este,hátha beadja.
efgk
Budapest
 
 


Réka!
Picit volt benne a férjem keze a tortában csak :wink: Képet nem raksz a szülinapos nagylányról???? :lol: :lol: :lol: (Nem vagy lusta... :wink: )

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


hülye szülők vagyunk, nem fotóztunk :oops: Videó van, de nincs megvágva még :roll:. Apa elutazott, a héten egyedül vagyok, úgyhogy nem is lesz :roll:

Ezt a képet apám csinálta, jól látszik, hogy a csajt mennyire izgadta a szülinapja :lol: (én nem vagyok a képen, a nővérem ölében ül)
Kép
Torta amúgy isteni, a macska feje még mindig megvan, jó morbid, hogy egy cicafej figyel a hűtőben :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Ejnye-bejnye,hogy nem fotóztatok!Egyáltalán nem is érdekelte egy picit se a torta??? :roll: Na majd jövőre....
És kiheverte már Roli ölelgetését? :lol: :lol: :lol:
Amúgy nekünk is napokig voltak az autó torta alkatrészei a hűtőben :lol: a cicafej mondjuk valóban jobban mutathat! :D

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok lányok,

kicsit "szabadságoltam magam", de itt vagyok újra!
kivel mi van éppen?
efgk - mikor lesz végül az inszem? mit mondott a doki?
Rekuja - te hogy állsz? szeded a bogyókat? kb. mikor lesz a leszívás?
Noci - nálatok mi a következő lépés?

én ma voltam dokinál, megnézett, és jövő hét csütörtökre kell mennem a beültetésre. két fagyasztott embriónk van, és ha rendben felengednek, akkor mindkettőt visszakapom. a doki nagyon bizakodó volt - mondjuk mindig az -, de amikor a statisztikákról kérdeztem, mondta, hogy a fagyasztott embriós lombiknál olyan 22% a teherbeesés esélye. jóformán akkor ugyanannyi, mint az inszemnél. de azért én ebben jobban bízom, bár nyilván a legnagyobb esélye a friss embriótranszfernek van.
mimilee
 
 


Szia Mimilee

Ma voltam a ciklus11.napján uh. és beadták a tüszőrepesztőt!
Juhéééééééééééé :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Holnap lesz az inszemináció :oops: :oops: :oops:

Jövő héten drukk neked,remélem minden rendben lesz!!!!
efgk
Budapest
 
 


Szia Mimilee.

Nálunk a következő lépés, 30-án a konzultáció :wink:

Hajrá!!!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziaszotk,

hát jó régen jártam erre :oops: nem is tudom megmondani, hogy mikor.... Szerencsére Olivér leköti minden időmet :) annyira cuki, most is játszik, míg anyuci gyorsan bekukkol hozzátok :) csak az uccsó oldalba pillantottam bele, nézzétek ezt el nekem...

Rekuja
Nagyon boldog sz.napot Kívánok Szaffinak :) nagyon cuki a kislányod :)

efgk
neked sok-sok ragacsot küldök! :) drukkolok nagyon, ha jól emlékszem sorstársak vagyunk (endó)????

már mennem is kell

jók legyetek! :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Noci

Valamiért megint nem tudom megnyitni a privát üzeneteimet!
Légyszi másold ide az üzit.Köszi
efgk
Budapest
 
 


Zitácska

Igen,sorstárak vagyunk"endo" :(

Köszi a drukkot! :D
efgk
Budapest
 
 


Bocsi, hogy elvesztem. Férjem végre itthon, csütörtök este 39 fokos lázzal jött haza, azóta már „csak” 38,5 :evil:. Szóval most kettőt ugrálok körbe. Épp „belőttem őket” egy Alma együttes koncert-DVD elé, ezt mind2en szeretik. Hiába, egy szinten vannak :lol:.
Marha fáradt vagyok amúgy, jövő héten mennem kell a Kaáliba szurikat felíratni. Valamit javult sztem a pajzsmirigy, mert fogyni kezdtem, pedig nem váltottam életmódot. Hacsak a túlhajszoltság nem az. Így azért sok ellátni mancit, hogy mellette apát is kell. Hogy fogom én ezt kettővel csinálni? :roll:. Jobb, ha nem tudom, mit vállalok be :lol:.

Mennek a drukkok mindenkinek!
Mimilee, gondolj arra, hogy attól még hogy kicsi az esély, még mindig jóval több, mint a spontán :D
efgk Inszem lezajlott? Hogy élted meg? Privinél sokszor gond, hogy megszakad a net, vagy b...kodik a babanet. Esetleg írj a szerkesztőségnek! Engem egyszer 3 napig nem engedett be a rendszer, ami úgy, hogy zárt fórumon fórumgazda vagyok elég bosszantó volt :evil:.
Zita Üdv itt is, majd ha lesz erőm, írok a babázósra hosszabban neked :D Csak annyit, hogy Szaffi már elmúlt 1 és még mindig éjjelente 1x tápizik, szóval nem a kor vagy az anyatej függvénye :lol:
Gabi Kiheverte Rolit, sőt, a minap kerülnünk kellett a Puli 3 felé egy 1,5 éves Dávid miatt :lol:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja

Inszem péntekem megvolt.
Nem tudom,hogy ez normális -e,de nekem nem volt túl kellemes érzés....
Lehet,hogy azért mert nem voltam semmi kellemetlenségre felkészülve ,vagy csak rossz passzban voltam.És még most is fáj a hasam kicsit.Ez szerinted nem gond??
Felírtak 5 féle bogyót és egy hüvelykúpot.Február 5.-e körül kell telefonálnom a kórházba,hogy nem jött m,eg a havim!! 8) 8) :D
Furcsa,de nem izgulok! :D Valamiért úgy érzem,hogy sikerült....,remélem nem fogok csalódni a megérzésemben.
Azt mondta a biológus néni,hogy tesztet inkább ne vegyek,mert az csalóka l
efgk
Budapest
 
 


Párodnak jobbulást!Tömjed Őt vitamin bombával! :D
efgk
Budapest
 
 


Hahhhooooooo én is itt :lol:

Efgk nem ment át a privi!?!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Hahhhooooooo én is itt :lol:

Efgk nem ment át a privi!?!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nem:(:(:(
efgk
Budapest
 
 


Még egyszer küldöm :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mi az anyám ért, nem lehet privát üzenetet küldeni!?!?!? :evil: :evil:

Fém ízét én kacsának hívom :lol:
Az volt a kellemetlen neked!? Vagy a katétert!?!?!?mikor volt az átjárhatósági akkor helyeztek fel balont is gondolom neked is, mert nekem igen és azt fújtak fel levegővel és akor feszített a hasam alja nekem az volt kellemetlen, volt ilyen most?!?!?
Pontosan miket kell szedned!?!?!Gézlapot azért kaptad, hogy ne jöjjön ki a cucc? :lol: :oops:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Próbáltam írni az adminisztrátornak,de nem megy el a email.
Ide a fórumra is alig találtam vissza,mert kidobta a kedvenc topikból ezt a fórumot..Nem tudom mi van az oldallal.

Nem a kacsa volt a fájdalmas,hanem amikor kitörölgettek és utána feltették a katétert,jó magasra..és utána amikor fecskendeztek nagyon feszített a hasam.
És vérezgettem is utána.Mondták,hogy még az nap kell együtt lenni és másnap....mi csak aznap voltunk,mert másnapra jobban fájt a hasam és nem volt egyáltalán kedvem hozzá.Ballon most nem volt.A gézlapot gondolom azért tették,hogy a felesleget feszívja és ne vérezzem össze az ágyat.

Ezeket kell szednem:

Utrogestan hüvelykúp napi 3X2
Duphaston napi 2X2
Prednisolon -Richter reggel 1/2 este 1db.
Vitaminok:
Femibion vitamin 1db
Folsav 2X1
Magne B6 2X1
efgk
Budapest
 
 


Noci a privi átjön,vagy is kiírja,hogy privi üzim érkezett,de hiába kattintgatok rá,nem nyitja meg.
efgk
Budapest
 
 


efgk Be van ikszelve, hogy mindig bent tartson? Bejelentkezésnél van ilyen, nemtom mi a pontos neve, hogy automatikus belépés vagy mi. Ha az nincs bejelölve, akkor megesik, hogy nem tudsz vmit megnyitni. Amúgy szerkesztőség lassan reagál :evil: 2-5 nap között :evil:. Igen, a kedvencekből néha eltűnik egy-egy topic :evil:. Semmi sem tökéletes :roll:, térjetek át emailre a privi helyett!
Én is utálom a felhelyezéseket. Van, akit egyáltalán nem zavar, meg van ügyesebb meg bénább doki is persze, meg jó napja van a dokinak/neked, illetve nincsen. De a lényeg, hogy a méhszájon be-ki menő dolgok kellemetlenek (a szülésig a fájnak szót használtam volna rá, azóta átalakult a fogalomkör :D). Hasfájást leginkább pszichés, ne foglalkozz vele!!! Az utrogestánban rengeteg progesteron van, vagyis függetlenül a sikerességtől, nagyon kellemes terhességi tüneteid lehetnek (mellfeszülés, haskeményedés stb.). A B6 elvileg hányinger meg stressz ellen jó neked most, ellazít egy kicsit.
Gézlap helyett én tisztasági betétet szoktam használni :roll:. A vizsgálón/műtőn meg vannak azok a steril lapok úgyis. Az meg, hogy mennyit vérzel utána, tök változó. Gondolj bele, hogy egy egyszerű rákszűrés után is vérezgetsz pár cseppet, akkor ez után is vele jár.

Nonci Fene tudja, én a fém ízét fémíznek hívom :lol:. Ja, hogy a fém izére gondoltál? :roll: :lol: :lol: :lol:. Bocsi, muszáj volt :D. Amúgy az nem mindenhol fém, magánban sokszor egyszer használatos műanyag kacsa van. Nekem sikerült eltörnöm egy olyat :oops:. Annyira rettegtem, hogy totál összefeszítettem a hüvelyem, jött a nagy reccsenés, a doki meg kért egy másikat, mire az asszisztens ott hebegett, hogy eltört, az nem lehet :lol:. Doki meg mentette a menthetőt, hogy bizti selejtes volt :roll:.

Hívtam a Kaálit, hogy ezen a héten kell mennem ugye, és mikor menjek. Erre lecsesztek, hogy mért csak most kérek időpontot, mert a doktornőm nincs csüt-péntek és fullon van a másik 3 napja :oops:. Tök igazuk van, de a csajszim mellett nem nagyon tudok előre tervezni, mert hát nincs kire hagyni. Most amúgy „mázlim” van, apa még mindig haldoklik (na hurrá) úgyhogy táppénzen van, szerdán megyek Kaáliba, addig majd ő lesz a csajszival. Legalább nem kell vinnem, amúgy is olyan időpontot kaptam, amire csajszival nem tudnék menni (12 óra ő meg kb. akkor alszik el).
Kezd kijönni rajtam is a „kór”, veszettül fáj már a torkom :(

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja

Aztaaaaa...eltörted a fémízű izé kacsát:)?Ez mekkora! :D :D Megpróbálom az x-elgetést,hátha megjavul a dolog.:)
A hasam tényleg puffadt... :? Elég rendesen...úgy nézek ki mint aki naponta 2 rekesz sört bezúz! :D
Mellfeszülés egyenlőre még nincs..
Én is a tisztasági mellett szavazok,de a doki mondta,hogy felteszi az inszem után....én meg nem kekeckedtem. :D
Jól van ...,megnyugodtam a kellemetlen tünetek miatt,akkor most már tudom,hogy ez másnál is így zajlik :oops: Köszi az infót.

Én meg annyira nem értem meg a kórházat,mert nehogy már ne legyen idejük megírni egy receptet.,mert azt írtad pár levéllel ezelőtt,hogy most még csak fekiratod a szurikat.Nem?
Szurik után mikor is kezdődik a menet nálatok?
Amúgy én nem nagyon értem azt a kiolvadásos dolgot...
Majd egyszer,ha lesz időd rá pár sorban írd már le légyszi,hogy is működik ez..,mert a fagyasztott nekem FAGYASZTOTTAT jelent szó szerint. :oops:
Töltsed magadba a mézes citromos teát ezerrel,nehogy nagyon lebetegedj mire jön a nagy nap!!

Noci

Már csak 6 napot kell aludnod és jön a konzultáció....ugye?? :)
efgk
Budapest
 
 


efgk Nem, nem a fémet törtem el, hanem a műanyagot. Azért annyira nem vagyok spíler :lol:.
Nem csak receptet kapok, csinálnak ultrahangot, hogy megnézzék, úgy reagáltam-e a fogigátlóra, ahogy kell. Megértem, hogy tartozik egy ilyen kontroll+konzultáció is hozzá, mert ezek azért elég veszélyes hormondózisok, nem lehet távvezérléssel felíratni, hogy majd csak később nézzenek meg. Én elég toleráns vagyok az ilyen intézményekkel, itt még nem is fizetek, mert állami ellátásba tartozik, de a magánnál is úgy gondolom, hogy szolgáltatás veszek meg, nem rabszolgákat, tisztelettel bánok az orvossal, nővérrel asszisztenssel, pultos lánnyal stb. És tényleg a múlt héten is hívhattam volna őket, csak a csajszim mellett nem merek túlságosan előre tervezni :roll:.
Nálam nem kiolvasztás lesz, hanem teljes stimuláció. Kiolvasztásban nem vagyok otthon, olyanom még nem volt :roll:. Fagyasztott tényleg fagyasztott, de nem mint a mélyhűtőd, hanem kb 100 fokkal hidegebben :). Kiolvasztják és beteszik, gondolom, aztán vagy magukhoz térnek, vagy nem :roll:.

Ma már kifejezetten szarul vagyok, nyomom a coldrexet magamba, iszom a mézes teákat. Megfőztem 3 napra előre, ha lerobbanok, akkor is legyen mit ennie a családnak :roll:. Holnap kis szájmaszkkal megyek a Kaáliba, nehogy megfertőzzek bárkit is! Jól fogok mutatni :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Nem tudom mit tegyek, hogy fel hívjam az orvost vagy semm :roll: vagy inkább most már várjak.... :roll:
Péntek 13-án megjött de nem erősen és 2 napig tartott de baromi kevés, de véres volt, már bocsánat :oops: erre tegnap óta barnázom és most már azt vettem észre, hogy mintha menne át véresbe :oops: :roll: én meg abban a hittben volt ez már uj ciklus és ügye, ha péntek 13 volt meg akkor ez már a 12 cn...közben lehet még az előző ciklus lenne??????az elött decemberben volt meg 10-én....de én ha ugy veszem akkor 35 napra (annyi szokott lenni egy mensim általában) az pont jól jön ki a péntek 13 mensinek ami 35 naposra jött ki....
na de az érdekesség most jön, hogy én ügye hétfőn megyek a konzultációra, mi van ha addig valóban meg jön erősen???Akkor most 1 ciklust csúszok???Vagy hívjam fel az orvost???És mondjam meg neki, hogy megjött és esetleg nem tud-e velem valamit kezdeni így a konzi előtt??!!!!!!???Mert ma már biztos minden lelet meg van....jajjjj remélem azért érthető a gondom :roll: :lol:
Na?!?!?!?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Húúúú...........Noci én elvesztettem a fonalat :oops: :lol:
Hívd fel a dokit az a biztos,aztán majd Ő meg mondja mi legyen....
,majd írd meg mik a fejlemények.
efgk
Budapest
 
 


Megjöttem a Kaáliból! Kaptam szurikat, jövő kedden kezdek, suprafact k-sz-cs-p, Pergoveris sz-cs-p-szo-v Merional szo-v. Február 6-án hétfőn megyek megint, akkor megkapom a következő adagot! Vettek vért is a TSH miatt, de mivel úgyse befolyásolja most a kezelést, mondtam, ne hívjanak fel miatta, ráér nekem február 6án megtudni, mennyin áll most. Nem is tudom, minek néztük meg most? :roll:. Mindegy, ingyen volt :D. Ja, és megint azokat a kaki tűket kaptam, amik elgörbülnek, ha a bőrömhöz érnek :evil: (én a rinocérosz). Majd megkérem sógorom, hozzon nekem a tűcsere programból rendeseket :lol:. Lejmolok a drogosoktól egy kicsit :lol:. Na jó, úgyse kérem meg, de jól hangzott :roll:. Hátha a gyógyszertárban van rendes. Meg aszem még maradt pár az előzőből, annak is utána nézek :roll:. Tiszta izgi, hogy jövő héten már szúrom is magam, azt hittem, később kezdünk csak, de a dokinéni mondta, holnap vegyek be még egy fogigátlót és ne szedjem végig szombatig.

Noci én spec nem hívnám fel a dokit, de én nem vagyok olyan orvost hívogatós típus :roll:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja

De hülye vagyok,nem tudom honnan vettem,hogy fagyi dolog lesz nálatok......... :D Túl sokat olvasgatok itt.!Már sokszor azt sem tudom ki-kivel van! :D

Majd gyere írj,hogy mit mondtak a konzultáción...kíváncsi vagyok. :wink:
efgk
Budapest
 
 


Tök jó Rekuja!!!! :) Drukkolok,hogy minden simán menjen!!
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok...

Efgk én is elvesztettem már :oops: :lol: Lényeg nincs semmi és ma már csak pár csepp barnázásom van :roll: :oops:
Te hogy vagy????

Rekuja és akkor utána ha vegig szúrtak magad mi következik???
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: