Új privát üzeneted érkezett!

Na Iza baba ma 3340g!!!!Ugye 3270el született,a kórházban 3140el adták ki.Előző hét szerdán itthoni mérlegen volt 3130g.Szóval szerintem szépen hízik!
Kép

annus11
 
 


kexi köszi a gratut!!!!!majd ha 29-én szülök gondolok rád!!!!!!!!!
gabi hasonlóan jártam én is csak tegnap..... :? :x
timejka nagyon helyes fiad van!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus
Tényleg szépen hízik Iza, nagyon cuki. Jól néz ki :lol:

Nitácska
Köszi! Nem szeret ilyen ruhákba felöltözni, de néha kell.

timejka
 
 

 
 

tegnap máté is tiltakozott az ing ellen...de hát azért meg kelll adni a módját egy ballagásnak is.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
Így van, meg kell adni a módját. PEdig annyira aranyosak kiöltözve.

Többiek?

timejka
 
 


nem tudom merre vannak....annus iza babázik....gabi pihizik gondolom.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én hétvégén pesten voltam, ma de. meg takarítás, mosás, vasalás, babakocsi suvickolás majd UH. és csavarogtam is, kerestem magamnak vmi kánikula ruhát, persze semmi:(.
Car ez a meleg.
Vendég
 


puszedli már nincs sok hátra....bird ki valahogy...tudom nem mkönnyű...én is szenvedek..... :? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Itt vagyok én is.
Pénteken a temetés volt, utána azért nem voltam, eléggé magam alatt vagyok még mindig, rengetegen voltak, kb 150-200-an. Rokonság testvére édesanyja, apja nagyon ki vannak, voltak.
Hétvégén bográcsoztunk, meg grilleztünk, jó volt. Meg vettünk egy csomó virágot, azt kellett ültetni, még mostanra is maradt belőle.

Nitácska nehari hogy nem vittük a kiságyat, de a kertészkedés miatt úgy elment az idő.

Hasmenésem elmúlt, egy pár napig abszolút nem vizesedett a lábam. De tegnapra iszonyat bedagadt és vizes volt.

Puszedli érdekes én a meleget egész jól bírom. Mondjuk én szeretem is a meleget.

Holnap megyek vérvételre, drukkoljatok hogy jó legyen a vasam, és ne kelljen az injekció.

Annus nagyon szépek vagytok:)

És egy pocakkép

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi
Bencének szombat óta hasmenése van, ma már talán enyhült. Drukk a vashoz.

Légyszi segítsetek hőben. Tudjátok béna vagyok hozzá. Amikor reggel felébredünk és még nem keülnk ki az ágyból akkor kell mérni ugye? Most vagy 2 éjszaka is keltem Bencével, mert toalettre kellett mennie. Mert kicsit ugrál a hőm.

timejka
 
 


Na gyiors bekukk!

Gabi hatalma s a pocid :shock: :lol:

Mi megvagyunk,jól vagyunk.Iza épp nyügös picit...bizti a front,pocakban is érzékeny volt rá...
A blogomban vannak képek meg egyéb dolgok rólunk,tegnaptól apcim dolgozik így egyedül vagyok,de jól elvagyunk!
Na most mennem is kell...de még jövök ma...igyekszem jönni ma :lol:

annus11
 
 


gabi semmi baj....amikor tudjátok hozzátok! :wink:
gyönyörű pocakod van!!!!!!!!

annus iza egyre szebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Timejka:A hőd szerint már megvolt a pé-d.Éreztél valamit?Tojcsid volt?
Igen min.5óra ágynyugalom után kell hőt mérni.Én nyelv alatt szoktam digivel 5 percig mérni!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl
Ágynyugalom 3 napja nincs szegény Bence miatt. Tojcsi, az a fehér nyúlos valami? Akkor igen. Azt hiszem megint nincs baba, mert mensi előjelek már vannak.

timejka
 
 


na megjöttem a vásárlásból...máté kapott két pár cipőt és bencus is kapott csak ő egy plüss rugdalozót és sapit hozzá....valami tüneményes!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Timejka:Ilyen hamar vannak menzi előjeleid??? :shock: Mik azok?
Azért ebből még bármi lehet,van még 2 hét hátra ,hogy kiderüljön!

Amúgy miket szedsz?

Kép

Kép
syl100
 
 


syl veled mizus? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syl
Mensi előtt 10 nappal szoott fájni a cicim, meg a hasam is néha fáj és bolond vagyok. Jövő héten sdzerda vagy csütörtökön kell nem megjönnie.

Nitácska
sok ruhát nem kell venned, mert a mátéról vannak ruháid nem?

timejka
 
 


timejka szinte a 0-ról kell kezdnünk mert anno mindent elajándékoztam mondván már nem lesz több gyerek......nagyot hibáztam........de most tuti semmi se fogok elajándékozni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
Én meg gyűjtöm a rucikat, már anyuhoz kellett a padlásra felvinni, mert a tömbbe nem fér el. Lehe, hogy el kéne adnom a rucikat?

timejka
 
 


timejka ezt te tudod hogy el akarod e adni a rucikat..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
Néha adok el a mostaniból keveset, a pici ruhák szinte mind megvannak. Csak egy baj van, fáj megint a derekam, ami rosszat jelent: mensit. :twisted:

timejka
 
 


a derékfájás az nem jó!!!!masszíroztasd meg a pároddal...... :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Timejka: milyen szép a görbéd!

Ruhákat én is el akartam adni, de most már én sem tudom...majd látjuk hogy alakul.

Én egyre szarabbul alszok, itt nyom, ott nyom, itt zsibbad, ott szúr...

Gabi: szép nagy a pocid!

Annus: szépek vagytok! örülök neki, hogy jól érzed magad!

Kíváncsi vagyok én milyen leszek majd...
Vendég
 


Szia mindenkinek!
Hát én sem mostanában jártam itt,és azóta picibaba érkezett!
Annus,nagyon szép Iza baba,gratulálok!
Nitácska: rohan az idő,lassan neked is babácskád lesz,olyan jó nektek!
Én még csak álmodozom róla!
Timejka,nem lesz mensi! Oksi?!!!
Csigeeeeeee? Merre vagy? Hogy'smint?
misszike
 
 


Sziasztok

Ma reggel voltam vérvételen. Majd délután fél 4-kor lesz meg az eredmény, utána fel kell hívnom a dokimat, és majd eldönti mi legyen. Drukkoljatok hogy jó legyen, és ne kelljen szuri. Nézett a szülésznőm vizeletet is nincs benne fehérje, de azért elküldte laborba is. És szívhangot is nézett. Azt mondta szerinte olyan 2200-2300 g körül van most, viszont nagyon lent van, még 33 hetesen nem kellene ennyire lent lennie, lehet hogy előbb fog jönni. Kíváncsi vagyok hogy hétfőn mit mondd majd a dokim.

Miszzike veled mizus?

Csige te is régen voltál már, nálad mi a helyzet, jól vagy ugye?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi még 3 hétig bírjátok egybe ki!!!!!!!!de egyépként anno máté is korán leszált...nagyon lennt bvolt a feje de nem jött előbb......
ma bence ismét olyan aktív....tök jó!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Szerencsére nem kelett a szuri, 104-ről felment a hgb 109-re, azt mondta a dokim hogy ez már jobb, és szedjem tovább a vasat, nagy kő esett le a szívemről.

Nitácska szerintem addig tutira bent marad. Nekem Réka a 36. héten szállt le, és túl hordtam 1 hetet. Hát majd a doki megmondja hétfőn hogy a méhszájam hogy áll a múlt heti sok keményedés után. MEg uh is lesz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi örülök hogy nem kell a szuri!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak így ismeretlenül, de segítséget szeretnék Tőletek kérni.

Van egy 4 éves Bolognese szuka kutyusunk, de családi okok miatt - sajnos - muszáj Tőle megválnunk. Nagyon aranyos, jól viselkedő kutyus, szereti a gyerekeket.

Kérlek, aki tudna esetleg neki egy szerető gazdit, szóljon.

Előre is köszi.

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Gabi
De jó, hogy nem kell szuri. Ügyi vagy és a vasad is :lol:

Misszike
Nagyon remélem, hogy igazad lesz.

Bezár a cégünk és van céges autónk. Főnököm nem foglalkozik az eladással én hirdetem és ma jönnek megnézni. Még soha nem csináltam ilyet. Annyire izgatott vagyok. Lehet, hogy autónepper leszek? :lol:

timejka
 
 


Sziasztok,
Csak bejelentkezem, most jöttem haza a kórházból. Befektetett a doki, mert vérezgettem. A baba jól van, de sokat kell pihennem mert addig fennálhat a vérzés veszélye amég a méhlepény a méhszájon van. Eddig minden eredményünk jó.
Na megyek is vissza az ágyba, csak beköszöntem. Remélem hamarosan tudok majd jönni és visszaolvasgatni.

KépKép
csige-bige
 
 


csige de jó hogy jöttél....pihizz sokat!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige!
Már aggódtunk!!!!Örülök h minden rendben!!!!Pihizz sokat !!!!Ha megint befektetne szólj és meglátogatlak!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Csige
Pihenj sokat, vigyázz magadra.

Puszedli
Az én görbém nagyon görbe, össze-vissza van a hőm.

timejka
 
 


Sziasztok!

Csige: jajj, de aggódtam. Pihenj sokat, reméljük feljebb megy a lepény!!!

Timejka: meg akartam nézni a görbédet, de not found:(.

Gabi: örülök, h nem kell szuri.
Én hiába szedem a 2x1 vasat, nem ment feljebb:(. U.úgy alsó határon van. De mi lenne ha nem szedném?

Szép napot! Tán ma megint 28 fok lesz :(.
Vendég
 


puszedli most nézem hogy már csak 4 heted van vissza,.......... :shock: :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Annus: most láttam az iwiwen hogy megvan Iza, hát csodaszép, igazi kislány, gratulálok nektek és sok boldogságot. Úgy tűnik együtt voltunk bent a kórházban, csak én a patológián feküdtem.
Megvagyok, tegnap voltam ekg-n, minden rendben és 26-án megyünk 18.heti uh-ra. Ha normális lesz az uh-s doki, akkor meg akarom kérni, hogy kukkancson be a babó lába közé. Sajnos a frontokat nagyon megérzem. Szerda este ahogy jött a hidegfront, nagyon szenvedtem, szerintem tuti, hogy hideg frontkór fogok szülni. Voltunk AFP-n is, várom az eredméynt.
Gabi: hát igazán szép pocak, méretes, most már te jössz :lol:
Na megyek pihizni.

KépKép
csige-bige
 
 


csige te is pihenj.,a genetikain nyugodtan mond a dokinak hogy ha látja a nemét mondja meg....ha bunkóskodik vágd orrba!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puszedli
Azt hiszem, most már jó a diagramom. Szedd csak a vasat. Most már maradhatna is a jó idő.

timejka
 
 


Sziasztok :D !!

Bocsi,hogy eddig nem írtam .
Csige!!
Pihenj sokat, vigyázz magadra.

Gabi !
Nagyon szép a pocid
De jó, hogy nem kell szuri :)!

Annus!
Nagyon szép Iza baba,gratulálok!

Hát én nem jártam itt csak 2-szer ,és azóta mennyi baba érkezett!

Holnap veszem be az utolsó clostilbegyt :lol: !
Hétfőn megyek uh-ra ,nagyon remélem,hogy használt a gyógyi és lesz peteérésem .Ha belegondolok ,hogy hőmérőztem hónapokon keresztül ,és hiába ment fel a höm ,ezek szerint még se volt pé-m .Amikor voltam dokinál azt mondta ,hogy a 12 napon,nem ekkorának kéne lenni a petémnek,hanem sokkal nagyobbnak. (mondta ám hogy mekkorának ,de ara már nem emlékszem).Mondta ,hogy a hömérözés felesleges,ö jobban bizik az uh-ba :)!Ennek azért örülök ,hogy odafigyel rám.
Majd ha lesz idöm ,akor jövök a hirekel.
Jaj csajok drukoljatok nekem .
Puszi!!
Sziasztok
editke 27
 
 


Sziasztok

Csige örülök hogy jelentkeztél, pihenj sokat. Vigyázz magadra. Nem még előbb jön Puszedli és csak utána én.

Editke én nagyon drukkolok neked. Egyret azért megemlítenék, hogy nekem a 12. napon sosem volt elfogadható nagyságú érett petém, sőt nagyon is kicsik voltak, még a closty mellett is. Nekem a gyógyszerrel is a 17-18. napon volt peteérésem, és az uh-on a 15. napon lehetett normális nagyságú petéket mérni.

De nagyon drukkolok neked. Remélem hogy most már mindenki hamarosan babásodik.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Jó reggelt!

Hogy vgytok?

timejka
 
 


Dobok képet az én 3 hetes nagylányomról!!!"Csak" 4 lesz :oops:

Kép Kép Kép Kép

Misszike!
Köszi szépen!!!Gyere gyakrabban ha tudsz!!!nem illik így eltűnni! :lol: :wink: Amúgy most hogy álltok?Szedsz vmit?Próbálkoztok?stb

Editke,Timejka!
Mennek a drukkok nektek is++++++++++++++Már rég nem volt új babásunk!!!!Vkinek muszáj intézkednie az ügyben!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Timejka már látom a cikk-cakkot. De sztem szép göbe.
Amúgy a babás görbém nekem is cikk-cakkos :x.

Annus: tündériek vagytok!!

Hát, igen, Nita, eltelt az idő..4 hét, de reméljük annyi sem.

Csige: te pihenj továbbra is, remélem megtudjátok a nemét!!!

A többieknek megy a drukk!! jó lenne már egy + teszt!

További szép 7végét!

Nekem most itt van anyum, vásárolgattunk, megvettünk a hiányzó dolgokat a bébinek, ill. a kórházba. Szóval a kórházas cucc is bepakolva.

Pusz
Vendég
 


annus olyan jó nézni titeket..........
puszedli akkor max 2-3 hét és kibujik a nagylegény!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puszedli
Nem tudom mit gondoljak a hőmről, majd a Jó Isten eldönti. Köv. ciklustól nem fogom mérni.

Annus
Nagyon szépek vagytok.

timejka
 
 


timejka szerintem is jó ötlet ha egy ideg nem figyeled magad....nekem is így jöttek össze a babák.....soha nem figyeltem magam...csak tettük a dolgunkat mikor éppen jólesett..... :oops: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
Én vagy 5-6 hónapig semmit nem csináltam, nem hőztem, nem gyógyszereztem és semmi. Jövő héten lesz szerintem hsg. Ugyanis megjött a bajom tegnap.

timejka
 
 


akkor drukk!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: