Új privát üzeneted érkezett!

Éjt!

Zsu!!!!!!!!!!!!!!

Csatlakozom a többikehez! Nem múlik el nap, hogy ne jutnál eszembe, de én is úgy gondoltam nem zaklatlak, ha úgy érzed akarsz jönni, tuti jössz!
De mostantól jaj neked! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Átmegyek zaklatóba!!!!!!!!! :D

Fenci

Édes a bogyó...nekem is mereszteni kellett a szemeimet! :D :oops:

Krisz

Ez olyan izgi, piri nélkül babásodni...én nem bírnám teszt nélkül, ilyen hővel! Szállj le a fűtőtestről!!!!

Mami

Huh egyik nap délben, másik nap hajnalban? Nem irigyellek! Kitartás, egybentartás! :D

Tüncsi

Igen én is oda jártam, és ezek szerint vagy évf társak voltunk, vagy alattam járt...neve priviben? Hátha ismerem... Vicces lenne:D

Vicuska

Örülök, hogy vuk elkerül, ti mikor mentek 4dre? vagy egyáltalán uhura? Dobhatnál képet!
Mit csináltál a sok sok teszttel...ne mondd, hogy mind elhasználtad? :D

Zsófi!

Isteni ez az optipista hozzáállás...párodon én is jót mosolyogtam...
Mi tegnap előtt beszéltünk a dologról...mert uyge aki nem csinálja, az beszél róla...hát meg is jegyezte szegény, pottyantsam ki má gyorsan... :oops: :oops: :oops: :oops:
Ha ez ilyen könnyen menne...

Babcsi

A faros dologról nekem is azt mondta a bácsi, hogy ha első baba lenne, függetlenül a súlyától, méreteitől nem engedné normál úton, de már a másodikat simán, igaz ott meg méretfüggő!
Nagy fej! Ne idegesíts! Akkor a miénk is nagy! Én remélem rosszul mér ez az uhu...igaz jobb lett volna, nem megnézni Árpi méreteit!
Akartam már mondani, hogy a Gergő nagyon szép név...nekem is tecc, de a családban rengeteg van belőle...nem lehetett még növelni a számot, így is nagyon sokan fújnak a másikra, hogy minek adta ugyanazt a nevet...szép család mi?

Na kinek még mit???????????,,

Vissz akell olvasni...

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
ticsimû
 
 


Cijja Gröni

Hú a puhuló méhszáj jöhet gyorspostával...várom, kinyitnám az összes abalkot, ha nem lenne ilyen hideg! No sebaj, egy üvegezés belefér!

Örülök, hogy bírod! Nagyon stramm csaj vagy! És csak viccűtem no...tudom, hogy neked pízbe kerül, nem várok ám választ, tudom, ha ott lezs az ideje majd írsz!

Dike

A prolaktinra tényleg nagyon jó a bromo...Vicky neked is ilyen baj volt, nem?
Nekem sok olyan ismim van, aki miután szedte sitty sutty babás lett...örülj neki, ez könnyen orvosolható!
És legalább megvan az oka a hosszú mensinek!
A prolaktin az a hormon, ami a szoptatásnál szerepet jáccik, neked úgy érzékeli a szervezeted, minhta folyton szoptatnál...ezért nem megy a teherbeesés...szóval ne aggódj, gyógyi rendbeszed, és már ölelheted a fajanszot! :D

Kép
ticsimû
 
 


Na, aszittem már kihalt a topik. Délután fél 5 óta csak ennyire futotta csajok?!? Ejnye-bejnye!

Ticsi, Gröni
Szasztok éccakai bagolytársak! :)

Ticsi
Privi már ment, de írok még 1-et a névvel.

Gröni
Szerencsére csak holnap estig kell kihúznom, onnantól Apa már itthon lesz! Jippi!!! Ti meg nagyon kis ügyik vagytok, csak így tovább!!

Dike
Magas prolaktin nálam szintén bejátszott. Gyógyszer megoldja. Remélem, csak ez az ok és hamar jön a baba! Piri meg monnyon le!!

Mofly
+++++++++++++++++++++ És Te is hiányoztál!!! :wink:

Babcsi
Arnica-t én is vettem, de ma be tudtam végre szerezni a staphisagria-t is. Kettő több, mint egy. :D
A cikkben én is azt olvastam, hogy első faros babánál általában császároznak. De úgyis még meg fog fordulni! :)

Fenci
Hú, égés, de először én is csak néztem Bogyót, hogy most hol mi?!?! :oops: Aztán rájöttem, hogy még nem az arcát kell keresni, hanem az egész gyerkőc rajta van. :D Na, akkor már láttam jól. Nagyon édi! Kár, hogy még nem lehet tudni, mi van a lába közt.

Zsu
Azé', mer' nem írjuk le, még nagyon is hiányoztál!!!

Zsófi
Nem semmi urad van! :D

Krisz
Télleg dobhatnál egy tesztet! Szerintem már beléd beszéltük a babát! :)

Ja, betonozás nálam is jól működik. :? Dokibá szerint a méhszájam még nem akar szülni. Úhogy még várakozunk. Még a végén túlhordom. Ez vicc volt! :roll:

Na, megyek is, mert vigyázzba áll a pizsim! Aki kimaradt, bocsi, de nincs erőm visszalapozni. :oops:
gtünde
 
 

 
 

Szép hajnalt kedveseim...

Tisztelettel jelentem én összevontam az éjszakai bagoly és a hajnali pacsirta típusát egy napküzben szundikáló mormotáéval...Tegnap (ma) éjjel egykor feküdtem msot már ébren vagyok és várhatóan délelőtt valamikor visszaalszom délig----

há'nem mondom elvagyok, sok mindent nem tudok csinálni, ha tesó lenne a háznál v agy netán dolgoznék lenne nagy kavarodás... :shock: na mindegy valszeg csemetéimmel sem lesz másként ugyhogy gyakorlásnak tekintem.... :wink:

na de legalább béke van és nyugalom ilyenkor....bár akutya egyáltalán nem érti miért kell felkelni hehe 8)

Babcsikám!

na akkor még egy picit huzzzzzzzzátok, hadd gombolyodjon a lurkó....ha nem fordul meg hát nem fordul meg sebaj....a jahnban az őrző a gyerekágyon van és lehozzák a pucedlit ne izgulj.,....és még rokont is beengednek picit, pedig ott sincs bejárása senkinek a gyerekágyra szerintem nagyon helyesen....annyi rossz csak a janhban szerintem, hogy a rokonoknak nem lehet látni a babákat csak üveg mögül a csecsemősők kezében...na de egyszer csak kikerül és akkor nézegethetik egy életen át hááánem? :wink:

hja kutyus miatt nem én aggódók hanem egyes apaági nőrokonok :wink: és ezáltal apa néha elbizanytalanodik, de nem engedem a gyermekeimet.... 8) ő is az nekem meg a ciciák is....ugyhogy kölön szobában de maradnak és punktum... :lol:

Gtündi!

azt a bebetonozott mindenit...na dfe lényeg apa már elérhető közelségben van és ez a lényeeeeeeeg...de mikor szeretnél szülni????

Ticsimű!

a kérdés rád is vonatkozik kedveském....mikor szeretnél szülni???? miko mész ctg re legközelebb???csapolás már nem lesz ugye???most gyakrabban leszek véradáson valszeg majd egyszer ha úgy alakul megleslek a ctg előtt :wink:

Fenci!!

azta de egyben van ez a gyerek dönyönbyönyörűűűűűűűűűűű :lol: gratula a szuperedményekhez :lol:
akartam már kérdezni de bevallottad a dokidnak hogy suttyomban végig szedted a 12 hetet duphaston ügyileg???

Zsófi!!

na ez nagyon helyes...ha az urad azt mondja akkor az úgyis van... :lol: :lol: küldöm a babatapit....+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gröni!!

na most ezt a pár hetet már röh9gve kibírod az ágyban kedvesem.....szerintem ha te úgy érzed néáha felkelhetsz suttyomban rosszalkodni azzal semmi rosszat nem teszel a bébinek, mert ugyis érzed ha túl sok amit teszel.....Tök jó hogy ilyen nagy cula fiad van aki már ennyire érti mi a helyzet és ilyen ügyesen toilerálja....legalább vélhetően neked már nem kell megküzdened a testvérféltékenységgel....tényleg második babás lányok, hogyan készültök erre????? ( én még a kutyának is utánaolvastam, nálunk ő a rettenetesen féltékeny rám.... :lol: 8) )

azta mekkora szófosásom van máááá----na tessék..-----

rólam:

hát jól vagyok tulajdinképpen viszketek rendületlenül persze de nem olyan szörnyű talán,bár a doki szerint a cálcium placebó epepangás esetén de leszarom ha hat :wink: óvatosan diétázgatok(szerencsére tele a család epebajossal, tanács mint a tenger) és már nagyon várom a vasárnapi randit a dokkeróval....ugy számolom a pupákok napvilágra jönnek a 35. hét körül, ugyhogy adrukkok azért kellenek hogy addig békében egészségben bent mardjanak anyukájukban.....(hangsulyoznám annak semmi jele, hogy ki akarnának jönni, csak ha romlik az epeügy akkor ki kell jönniük, mert nem lesz bent jó már .... csak még nem most kéremszéééépeeen----

puszantás drágáim
Vendég
 


Szép Napot Mindenkinek :D


Gröni :D
nagggyon örülök, hogy minden rendben nálatok!!! most már a cipőfűzőt is értem! :D :D :D
miből gondolod, hogy a magzatvízzel fog indulni? :shock:

Ticsi :D
hát, nekem azt mondta a dokibá, hogy elég nagy a majd 10 cm átmérő....nektek mikor mérték utoljára ?

Nálunk nincs más Gergő a családban így nem volt ebből gond! Azért mond el nekik, hogy egy nevet nem lehet csak úgy kisajátítani! :evil:

szerintem a gyerkőceink összebeszéltek, hogy majd egyszerre akarnak jönni...:D a mostani NST-n volt egy lány aki 39. héten volt és már 1 újjnyira nyitva volt a méhszáj....a mázlista...

Tüncsi :D
akkor megyek és veszek én is, így már mindenem lesz ami császárhoz kell! és akkor most fog befordulni :D :D :D hihihi...jó lenne ha igazad lenne!!

Látom ti is nagyon egyben vagytok, de hát hova sietünk! ugyi? még van azért néhány napjuk a lurkóknak!


Mami :D
igen, dokibá mondta, hogy majd odahozzák!! Már nagggyon várom!!

Kutyi nálunk is gyermek kategóriában van...és Apa sem ágál ellene, teljesen természetes, hogy ő van és kész...a féltékenységre mi is készülünk, bizti lesz nemulass, de hát majd csak megküzdünk ezzel is valahogy....


Képzeljétek, este fejfájás/hányinger, ma reggelre kisebb torokfájás...na szép! Még csak ez hiányzott.... rögtön vételeztem homeós Oscillococcinum-ot a patikában, remélem ez kivédi a nagyobb bibit...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Hali!
CSak gyors bekukk.Hát az a 3 hét amit írtam lehet, hogy túlzás....de tényleg nem tudom. 9.e után bármikor lehetett a pé..de nem tom mikor volt...ha 12-13.a körül volt csak azt is elkaptuk...és akkor annak most van 2 hete. A hőm ma is fent volt 37,1 5.25-kor. De az magas akkor is ha nincs babó, csak a progi jó működésére utal mint tudjuk...ha meg leesik az már nem túl jó. Nem tom mikor tesztelek...várok még jeleket asszem.
Ma vagyunk amúgy 4,5 évesek...úgyhogy suli után már nem tanítok hanem ünneplünk. :D
vizkriszisback
 
 


lányok!! köszönöm mindenkinek a biztató szavakat. örülök is h megvan a probléma (remélem ez az egy az oka), de félek is mi van ha daganatom van. egy csomó mindent olvastam erről, h attól is lehet, kivi vok h a dokim el küld e MR-re. ettől fájt nekem annyira kegyetlenül a mellem!!! ezt is megtudtam. a másik h ezt stresszhormonnak is nevezik. megmondom őszintén tényleg stresszes vagyok, a kelleténél jóval hamarabb, és nagyon fel tudom húzni magam, de próbálok ezen változtatni!!!!tuti!!
olvastam erről a bromo...gyogyiról, és hát elég sokan panaszkodtak, h mennyire rossz a mellékhatása, sokan nem birják ettől szedni. állitólag nagyon erős gyogyszer.de van egy másik fájta, az meg rohadt drága, ugy hiszem 8000 ft. na meg azok a homeopátiás cseppek. na de mindegy ma megyek a dokihoz, és ir fel vmit.
mikor pco-s valaki?
annyira görcsölök, utálom a pirit!!! :(

fenci!!! nagyon édi a baby!!
mami! viszketés momdjon le!!
szülésre készenállok kitartás!!!! lennék ám a helyetekben!! :lol:

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Sajna nem tudok mutatni UH képet :( Tegnap 1 órát vártunk párommmal, aki kijött UH-ról, az mondta, hogy szarakszik a gép. Behívtak utána még egy nagypocakos kismamát, aki 15-20 percig benn volt, utána engem, és közölték, elromlott a gép :twisted:
Két lehetőséget vázolt fel, október 6-án megyek vissza, vagy ad beutalót a délpedtibe UH-ra, utóbbit választottam, hétfőn délelőtt megyünk. Ja, és apát nem is akarták volna beengedni :evil:
Róka koma még nem érkezett ide, mondjuk nem hiányzik

Csajok, annyit írtok, hogy én ezt nem tudom követni :oops: :?

Babcsi
vigyázz magatokra, pihenj sokat, biztos hat a homeós bogyó, ha elején megcsípted.

Gröni
kitartás, sok pihenés, biztos minden rendben lesz

Lmami
DRUKK++++++++++++++++++++++++++++++

Fenci
dejóóóóóóóóóóóóóóóóó, klassz felvétel lehet :P

Kép
gaby25
 
 


Szép napot! :lol:

Zsu!
hajrá spontán szerelem :P . lúgosítás is biztos szupi lesz, :D
a kilók meg monnyanak le :twisted: :lol:

Fenci!
éjjel nekem e nagyon megy az alvás :shock: 3* járok piilni minimum!az a furcsa, hogy apjuk is :roll: :lol:

Gröni!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjja :P
hallani a soraidból, hogy jól érzed magad és ez olyan fantasztikus!csak így tovább 8) 8)

Babcsi!
jobbulást nektek
:)

Mamika!
:D :D :D
nálunk 5 kutyagyerek van és 1 macskagyerek :shock: :shock: :lol: :lol:
kicsit(nagyon :roll: ) én is félek mi lesz :shock:

Ticsi!
teszteket nem használtam el mind :lol: , uhura majd 1,5-2 hét múlva megyek kb. 8)

Tünde!
csak nem hordod túl!!!!!!!!! :shock: 8)

(a halakat, pintyeket, papagájokat, galambokat nem számolom bele, pedig.... :oops: 8))
Vendég
 


lányok. én megfogadtam, h ha most megjön a mensim, akkor bornapokkor ami 3.tól, 5.ig tart, nagyon jól fogom érzeni magam :)
olyan rég ittam, és lazultam el!!!! erre most mi tesz keresztbe?? azt olvastam, h ha bromot szedek, egy korty alkoholt nem lehet inni mellé. tényleg nem tom mit tegyek. annyira elszeretném engedni magam. lehet tőle bajom ha mégis iszom? de ne egy phár borra gondoljatok! :)

KépKép
dike
 
 


jut eszembe!! nem jön valaki a móri bornapokra?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok drágáim! :D

Hú de sokat írtatok. Nem bizti, hogy mindenre fogog emlékezni. :oops:

Babcsi!
Igen, én voltam a 18 órás. De már elfeledtem. Nem volt nagyon gáz. :?
Azért jobb így felkészülni lelkileg a programozott csaszira ha már kell. De még változhat a menet. :D
Pü megy! :D
Torkodnak meg jobbulást! :P

Fenci!
Imádnivalóan egyben van az a kölök! :D Bibi, én rögtön láttam egészben amit látni kellett! :D :D :D 8)
Édi neveket választottatok! :D

Vicuska!
Vedd igénybe az összes vizsgálatot ami ingyé van.
:D Én még fizetnék is érte, de soha többé nem akarok amniocentézist. :?
:D
Galambok még megvannak?

Krisz!
Az igazi ünnepléshez pipiljél már légyszi egy tesztet! :D
Minket se huzassál már. Így is eleget izgulunk a kismamikért is! :wink: :D

Mami!
Pihizz amikor jól esik. Használd ki a szabadidődet minden jóra! :D
Viszketésűzőt küldöm én is!
Állatkák(gyerekeid) meg marad maradjanak egy kis időre a másik szobában. Úgy sem fogsz tudni nekik parancsolni ha már ők is kiváncsiak lesznek a kis jövevényekre. :D

Ticsi!
Reméljük Ádám is úgy gondolkodik mint az apja, férfiként és rendesen, időben kicsalogatható lesz a szülőszobán! :D :D :D

Tünde!
Jaj, de édes azon a videón Réka! Én is jó nagyokat rötyögtem rajta!
Még jó, hogy a méhszájadat senki sem kérdezte, hogy akar-e gyereket. :lol: Tuti nemt mondott volna már az elején, mert már tudta, hogy mi várr rá! :lol: Egyébként egyszerüen műkszik. :D

Gröni!
De jó, hogy te is tudsz néha írni nekünk! :D
Ügyi vagy, hogy bírjátok. Csak így tovább! Nagyon drukkolunk nektek! :D Jobbulást gyerkőcnek. Várja már a kistesót?
Jót nevettem, aranyos volt a névkavarodás! :D
Nekem tecc a Teodóra is. Csak a Teácska becézés nem jön be. :oops:
Suli megyeget. Idén már harmadikos a drágám, ezért már nem ülök mellé ha leckét ír vagy tanul. Most írták az évelejei felmérőket a suliban. Kivi leszek mit produkált, mert nem nagyon készült.
Nálatok minden ok a sulival? Ja a verekedős kölök maradt sajna, de Ádám már kétszer is megvédte magát. :D Remélem leszáll már róla.
Ja, én homeos bogyival előre felkészítem Ádit az őszre. Még nincs takonykórunk. Kopp-kopp-kopp!

Zsu!
Nagyölelés! Jó, hogy jössz és írsz. Szükségünk van ám te rád is itt. :D Most már lehet ugye? Akkor hajrá spontán babásodásra fel, illetve apára fel! :oops: :D :wink:
Kicsikutyi megnevelődött! Meg gondolom már meg is nőtt .

Dike!
Sajnálom piri jöttét. De legalább megvan az oka amiért nem jön a kicsike. Nálam nem találtak semmit, és ez aggasztóbb. :cry:
Mikor mész dokihoz újra?

Mofly!
Na ez jó hír! Végre! :D
Akkor pirianyó siessen hozzád! Hajrá lombik! :D Nagyon szoríjjok értetek! :D

Zsófi!
Laptető, és fáradtság egyenlő babásodtál! :D Megfázás kihúzva a listáról! Huss megfázás! Kismami vigyázzon magára kérem szépen! :D

Nati!
Remélem rendbe jött az egész család! :D Gyógyuljatok meg! Még otthon is ápolónénit játszol. A legrosszab ha még téged is ledönt a lábadról. Sok erőt a melóhoz meg az egész mindenhez! :D

Tündi!
Balázs meggyógyult? Küldök még gyógypuszit.

Susy? Kérlek gyere ha olvasol minket! Hiányzol és aggódunk értetek! :(
Nincs véletlenül msn elérhetősége?

Gyugyi!
Még mindíg józanodsz? :lol:

Többiek? Tűzvirág! Gizi! Babácska! Cherry! Hahó!

Magamról: Úgy döntöttem, hogy önhatalmulag el kezdem szedni a Clostit, de csak 4 db. tbl.-t kaptam valakitől Ez meg még a napi 1x- hez is kevés. Na mindegy. Remélem nem tartotok hülyének. Ha mégis, írjátok meg kérlek!
Iszom a Royal Jellit, meg a vizet.
kolibri28
 
 


Krisz :D
ez egy szupeeeeer hő!!! Tesztet kérünk!!!!


Dike :D
ne idegesítsd magad mindenen...a bromo-hoz szép lassan kell hozzászokni, először negyed pár napig aztán fél...nekem ennyi volt a napi adag és semmi bajom nem volt tőle...reméljük nem kell többet szedened....MR-re meg akkor fognak szerintem küldeni ha nem reagálsz a gyogyira...ha jól olvastam ez egy működési zavar amit legtöbbször nem dagi okoz, de ha az van az akkor is jóindulatú...szóval nyugíííííí....rényleg nagyon stresszes vagy! Preóbálj kicsit lazítani...a piálásra nem tom mit mondjak, nagyon sokat nem kéne rá inni...gondolom :roll:


Gaby :D
UH monnyon le! :evil: most akkor hétfőig várnod kell, hogy lásd a picurit? Mindjárt itt van! Kitartás!!!


Vicus :D
Köszi :D

Kolibri :D
neeeeee...clostit neeee szedd önhatalmúlag!! nekem még ellenőrzés mellett is cisztám lett tőle!!!! Nem szabad!!!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


sziasztok,

Dike, jól emlékszik Gröni, én szedtem Bromot, asszem Fenci is. Nem kell tőle félni, kisebb adaggal kell elkezdeni, aztán fokozatosan kell emelni az adagot. Azért szerintem (néha) belefér mellé, hogy jól érezd magad :wink:
Egyébként állítólag a Mastodyn csepp (homeos) is jó a prolaktinra, én nem próbáltam, de sokan dicsérik.

Kolibri, én nem merném elkezdeni a clostit :roll: Ki tudja, hogy reagálsz rá, ráadásul 4 szem az nem sok mindenre elég :roll: Beszélj előtte a dokiddal, hogy írjon fel normál adagot, és félidőben menj el egy UH-ra!!!!

Gaby, sajnálom az UH-t :? De hétfőig már csak 3-mat kell aludni :wink:

Fenci, gyönyörűségesen szép a babátok! :wink: :D Pár hét és megtudjátok, mi van a lába között :wink:

Gröni, Ticsi, tetszik ez a méhszájcserebere - bárcsak így működne :lol:

Ditke, Zsu, nagyon drukkolok ám Nektek is!
Megbeszélem Manócskámmal, hogy intézkedjen "odaát" és küldjön itt mindenkinek egy aranyos kis babócát :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Mofly, nagyon drukkolok a lombikhoz, ennek sikerülnie KELL!!!!!!!!!!!!!! Szépen rendbejöttél ott belül, így már semmi nem állhat az utatokba!!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Babcsi!

Ok , akkor ne szedjem?
Akkor nem szedem.

Gaby!
Hát igazán kibírhatta volna az az uh. amíg veled is végeznek. :evil:
Na majd hétfőn láthatod a kismanót!
kolibri28
 
 


Vicky!

Te hogy érzed magad?
Pajzsmirigyhormonjaid hogy viselkednek?
Ha te is ezt mondod akkor még sem szedem be. :oops:
Tiszta hülye vagyok.
Csak nem jutok el dokihoz. Várom már azt is, hogy itt a melóhelyen elintézzék a menedzser szűrést.
kolibri28
 
 


Kolibri :D
bizony ne!! Látod Vicky is ezt mondja! majd orvosi ellenőrzés mellett!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Kolibri, örülök, hogy hagytad magad meggyőzni :wink:

Köszi jól vagyok, a tsh-eredményem csak 2 hét múlva lesz meg, kíváncsi vagyok :roll:
A terheléses cukrom is eléggé határérték-közeli lett, bár még éppen jó, úgyhogy (amíg el nem jutok védőnőhöz / dokihoz) önkéntes diétára fogtam magam, abból baj nem lehet, ha csökkentem a szénhidrátbevitelt.

Kép
vickybabe
 
 


Köszi csajok!
Aranyosak vagytok, hogy így óvtok még magamtól is.
Ja, a szemem mára jól begyulladt. :? :(
Még jó, hogy szemészeti asszisztens vok.
A melóhelytől 2 utcasarokra van egy rendelő. Persze nem mondtam nekik semmit magamról. Kedvesek voltak, és szakmailag is jók. Negyed óra alatt megjártam. Ilyen élmény is régen ért. :D

Vicky!
Akkor most már ne rendelkedjen a tsh-d. Nagyon rendes csajszi vagy, hogy önként diétát tartasz. :D
Nekem nincs ilyen önfegyelmem. :oops: :lol:
kolibri28
 
 


Kolibri! :D
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee szedd be, csak ha jársz uhu kontrollra! :twisted: :shock:
csak nem akarsz begyűjteni 1-2 jó kis cisztát, ugye? :roll:

Vicky!
reméljük azért nem lesz bibi a cukroddal se 8)
tsh meg legyen jó :wink:
hogy álltok a babaszobával? :roll:

Gaby!
csesszus uh :evil: :evil: , hétfő azért mindjárt itt van ám! :D
Vendég
 


GABY!!! Soha a büdös életben nem kértek tőlem beutalót a Délpestibe!!! De Fencike szokott szonográfussal UHztatni, talán Ő többet tud erről. Én mindig saját dokibához mentem.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin
te Délpestiben szültél? Vacilálok a Bajcsy és Délpesti között.
Fenci is ott szül? Írjatok tapasztalatokat a délpestiről :P még van időm eldönteni :wink:

Kolibri
okos döntés, hogy hallgatsz a többiekre :) ez nem játék, hogy csak magunktól szedegessük ellenőrzés nélkül

Kép
gaby25
 
 


Gaby, :)
Hát igazából, tök mindegy hol szül az ember lánya, úgysem azt figyeled, milyen színű a fal... :) De most tényleg. Az orvos döntse el, hol szülj. Ha bízol a dokidban, és tudod, hogy jó kezekben vagy, akkor akár az M0-s kellős közepén is lehetsz... :D Amúgy igen, ajánlani tudom, én meg voltam elégedve a Délpestivel. A szülésznőkről csak jókat tudok, akit én kértem fel, Őt különösen csak ajánlani tudom. Kedves, aranyos, higgadt, és jó fej!!! :D Nekem sikerült a Kika szobába kerülnöm, a hintaszék az nagyon nagyon jó volt, csak ott ültem, meg a szülőágyon feküdtem (meg mászkáltam a vizsgáló és a WC között). Persze nem a legfelszereltebb, legmodernebb kórház, de a szakemberek a lényegek... A gyerekágy, hát az szerintem mindenhol ilyen. Főleg ha 150%-on működik épp... (mármint annyival több baba volt). Hát nem is tudom, mit írhatnék még... Kérdezz nyugodtan! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok csajok! :D

Tegnap meg ma itthon voltam szabin, de ezer dolgom volt, jöttem-mentem. Ma háziorvosnál voltam reggel, felvilágosítottam a 2-es számú cukorbajomról (ő még nem tudta), kaptam EKG beutalót.
Aztán Sleepinkével meg Bendével voltunk bababoltozni. :lol: Már szokom az ottani illatokat. :lol: :lol: Volt ma délután itt az egyik barátnőm, nemrég szült és most odaadta az autós övterelőjét. :D Tök jó, majd holnap kipróbálom. :wink:

Gaby :D Kurva UH monnnyon le! :evil: Délpestiben nem kell UH-ra beutaló ha ottani a dokid. Bár így lehet, hogy tényleg kell ha nemtod bemondani a dokid nevét, csak azt hogy itt vagyok-szép vagyok-baba pocakban - uh-t kérek. :lol: :lol: Akkor nagy drukk a hétfőihez! Korán menj, főleg hétfőn mindig ezren vannak. 8-kor kezd az UHs csaj, de mehetsz hamarabb is, mert 8-kor már vagy 10-en vannak. :evil: Oda bemehet párod is. :wink:

Kolibri :D Én szedtem "dugiban" clostit. Vagyis doki mondta szedjem, aztán uh-zni mááá nem akart. De ha jobban belegondolok, szeded 3-tól 8-ik napig aztán uh kb 10-ediken. Akkooo mááá úgysem tud semmit tenni hogy ha van ciszta vagy nincs ciszta. De ez az én magánvéredényem.... :oops: :roll: Mondjuk ha dugizni akarsz, semmiképp ne tedd egymást követő hónapokban UH nélkül. A legjobb ha doki követi, akkor nem csak vaktában lövöldöztök. :wink:

Lányok, köszönöm a Bogyó dícséreteket. :D

Néztem iwiw-en Susyt, és ott sem járt szept 10 óta.... :shock: :oops: :roll: Remélem minden OK velük!!!!! :roll:

Krisz :D Tesztet kérünk! :wink:

Grönikém :D Így már értem a cipőfűzőt. :lol:

Mindjártszülők :D Kitartás! Hogy fogunk értesülni ha eljött a nagy nap???? :roll:

Mami :D Dokibá azóta sem tudja, hogy tovább szedtem a duphastont. Vasárnap veszem be az uccsó szemet. Szépen kitartott eddig. :wink: Persze 1 hete már csökkentem fokozatosan az adagot. :wink:
fenci
 
 


Szia Fenci!

Bogyó tényleg gyönyörű! :)
Remélem egyszer mi is itt fogunk tartani. Pihenjetek sokat a hétvégén, bár lehet, hogy hétvégén még telefonon zaklatlak egy kicsit.
Addig meg én pihenek rá a hétfői ultrahangra és remélem a doki azt mondja, hogy VAN peteérésem. :)

Puszi

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Fenci!
Te kis dugiban clostizó! :D Gondoltam erre én is. Aztán majd elmegyek az sztk-ba uh-oztatni. De most egy kicsit elbizonytalanodtam, :(
Rád fért már a szabi. Ne is hajtsd túl magadat! Mikor közlöd odabent a nagy hírt? Vagy már tudják? Látják? :D

Sleepin!
Édes ezen a képen is Bende! :D

Vicuska, Gaby!
Bár elbizonytalanodtam, azért még várok egy kicsit, és el fogok menni megint a dokimhoz. Csak elég bonyolult, mert csak kedden rendel. A jövő héten meg pénteken leszek szabin, mert isi. szünet lesz. :( :evil:
Csak most abba az időszakban vagyok, hogy mindent beszednék, csak jöjjön össze a baba. :(

Ditke!
Mi van veled? Piri van még? Voltál dokinál?
kolibri28
 
 


Jut eszembe!

Kismamik!

Van valakinek feleslegessé vál PG/53 -ja? Megvenném ha már nem kell. :D
kolibri28
 
 


Mami
Én sem tudok éjjel 1 előtt elaludni, hiába megyek fel lefeküdni. :?
Szerintem maradhatnak kutyik. Majd fokozatosan be kell nekik mutatni a gyerkőcöket. De én is hallottam, hogy féltékenyek is tudnak lenni.
Mikor szeretnék? Hát, még maradt 2 tervezett időpontom: 09.28. és 10.04. Viszont tegnap megint „kaptam egy jelet” (nómális vagyok ám amúgy :oops: ), mert találkoztam dokibánál egy volt osztálytársnőmmel, és kiderült, hogy okt. 4-én van a szülinapja, úgyhogy utóbbira szavazok.
De lehet tippelni! Kivi vagyok, ki találja el. :D

Ticsi
Anno én Balázst akartam, ha fiú lesz, de uncsitesóm (nem a közös ismerős :D ) lenyúlta. Ja, és én nem azért nem adnám neki, mert már van a családban, csak nem akarnám, hogy ugyanúgy hívják. Meg már a Zsombi jobban tecc. Mondjuk már felhasználni nem fogom. :(
Az nómális, hogy a 35. héttől nem híztam semmit?? Mondjuk nem baj, csak a gyerök hízzon!! Én meg fogyok. :D

Babcsi
De azt tudod, hogy a Gergő az külön név? Mármint máskor van a névnapja. Uis húgom fia Gergő, nem Gergely. Szegény nov. 18-án született és 17-én van a névnapja.
Na, én meg fekszem/ülök az NST-n, erre jön egy csaj, mert be volt írva. Mondja, elfolyt a magzatvíze. Nőci rögtön küldte a szülőszobára. A mázlista. :) Bár lehet, hogy jobb fájásokkal indítani.
Én is pont azon agyaltam, hogy végül is okt. 7-re vagyok kiírva, minek akarom, hogy előbb jöjjön. :) Én is késtem 6 napot. Na, azért túlhordani nem szeretném. Indítást meg főleg nem!!

Krisz
Azért már lassan tesztelhetnél. Ilyen hővel!! Legalább duplán ünnepelnétek!

Dike
Ha a neten olvasgatsz, azért nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni!! Ha a gyogyi hat, akkor nem lesz MR. Viszont elmondom az én esetem: nekem is magas volt, kaptam bromot (én nem éreztem semmi rossz mellékhatást, de akkor szedd be este), szépen levitte, gyogyit abbahagytuk. Baba mégsem jött. Aztán eccer mondja Anyum, hogy meg kőne mégeccer nézetni, ne magas-e megint. Hát persze, hogy az volt. Így megint elkezdtem szedni, levitte, DE nem hagytam abba. Sikerült is Réka, és a terhesség 12. hetéig szépen csökkentve hagytam csak abba. Úgyhogy szerintem, ha le is megy az érték, későbbi időpontban érdemes megint megnézetni. Ja, és nekem is azt mondta a doki, hogy a stressztől is lehet magas.
PCO-ra meg ne kezdj el kombinálni!!! Görcsűzőket küldtem!!

Gaby
Affene! Ez bosszantó! De milyen őskori hely ez, hogy Apa nem mehet be?? Na, de hétfő mindjárt itt van.

Vicus
Csak nem!! :shock: Különben is, van még 11 napom. És Babcsi csak 4 nappal van ám mögöttem, Ticsi meg 6-tal. Nem olyan nagy a különbség. :)

Kolibri
Én azért abban reménykedtem, hogy kicsit már azért rövidült, meg talán nyíltam is. :( Jó lenne fájdalom nélkül vmeddig eljutni, nem szűk egyujjnyiról indulni brutál fájásokkal. :?
Clostit szerintem se szedd magadtól. Kell az UH-s követés!! Nehogy ciszta legyen.
Szemednek jobbulást!!

Vicky
Nekem a terheléses cukrom magasabb lett, mint a határérték. Se a doki, se a védőnő nem mondott rá semmit. :? Az itteni védőnőm annyit mondott, hogy ha egy kicsit magasabb, el szokták küldeni a pácienst szakrendelésre, ott meg nem értik, mit akar. Jó, mi?? Mindenesetre, én nem nagyon diétáztam. :oops: De pl. a vizesedésem is elmúlt. Tuti a melegtől volt.

Fenci
Hát, én tudom értesíteni Ticsit és Babcsit sms-ben. :D Pont a két szülőtársam. Milyen poén lenne, ha mind3-an eccerre szülnénk. :D De úgyis megkérem majd Apát, iwiw-re rakja fel majd a hírt. Ide meg úgyis megírják a lányok, ha éppen nem szülnek ők is, ugye?!? Vagy nem babáznak éppen. Jut eszembe, Bogáncs is meg tudja írni. Szóval, vki tuti jelezni fog Nektek!

Minnyá' dobok egy táblát is.
gtünde
 
 


Kolibri!
nekem van 2 féle is!küldöm ha írsz privit :lol:
Vendég
 


Kolibri
Lécci nézd meg, jó-e a ciklusnap, amit írtam. Ez a nőivonal-as vonalzód nem írja. :(

Gröni, Mami
Lécci rakjatok fel UH-s képet!!! Szeretném berakni!!

Gaby
Megvárom még a hétfői UH-t, aztán mész Te is a pocakosba!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép

Megfigyelők!!!
Merre vagytok?!? Így hogy figyeltek?!?
gtünde
 
 


Tünde!

Igen. Én is inkább ilyen szülésre gondoltam neked! :D A másik elég volt nekem. :?
Én is szavazok! Mondjuk legyen okt. 5.! Stipi-stopi! :P :wink:
Teszek egy képzeletbeli ezrest. Amit meg nyerünk a babakeléengyédre szánjuk. Jó?

Gyönyörűséges ez a tábla! :D :D :D
A 6. napon vagyok. A többi stimmel. :D
Most hogy már nem dolgozom nem olyan rossza a szememnek! :lol: Csak a benti monitort nem bírom! :lol:

Vicuska!

Olyan aranyos vagy. Puszi! :D
kolibri28
 
 


HAHÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Megfigyelő jelen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Tüncsi :D
ugye-ugye! ha időben jön az a legjobb....mondjuk már én is türelmetlen vagyok :D

nátha még mindig itt van...szedem a homeot, remélem holnapra jobban leszek...

igen, tudom...de amíg pici addig úgyis becézni kell valahogy és ugyi a Gergelyt legjobban Gergőnek lehet becézni..a Geri nagyon nem teccc...


Fenci :D
én szülőtársaimon kívül Zsu-t fogom értesíteni...valaki csak meg tudja majd írni....igaz Csajok? :roll:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Nati
Oski!!! :lol:

Babcsi
Jaj, nem azért írtam, hogy baj vagy ilyesmi. :) Mondjuk a Gergő nekem is tecc. :D
Hú, holnap már 38. leszel! :D
gtünde
 
 


Hú, laptető!!! :D Bocsika! :oops:
gtünde
 
 


sziasztok!

gtünde!!! köszi a biztatást. és hány hónapra rá jött réka, mikor nem hagytad abba?
tetszik a táblázat :)

lányok!! voltam a dokimnál. azt mondta, h ha a 3. napi vérvételt nézi akkor magas a prolaktin, nem jó az Lh, FSH arány= pco gyanus vok, és kimerte volna jelenteni h ebbe a hónapba nem lesz peteérésem, azaz mult hónapban. aztán ha a 21. napit nézi akkor határértéken belül van a prolaktin, tehát nem vészes, és mivel a tesztoszteron jó ebből tuti tudja h volt peteérésem. meg a görbém is megnézte abból is látni, plussz ugye az uh is mutatta. szóval nem nagyon tud erre mit mondani. irt fel bromocriptint napi felet kell beszednem. 2-3 hónap mulva kontrol vérvétel, aztán meglátjuk mi lesz, de addig is probálkozzunk. ja és a párom is elmegy vizsgálatra, majd ha megvolt a pém. aztán azt mondta h január, februárig probálkozzunk aztán ha addig nem jön össze akkor petefészek átjárhatósági vizsgálatom lesz. hát nagyon remélem, h odáig nem jutunk el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


És az én nevem van a laptetűn! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Cakát!

KVT!

Ahogy Gyugyi mondaná, de hová tűnt?

Végigolvastam, talán fel is fogtam...de írni alig tok...
Asszem jobban elfáradtam, mintha anyum nem lett volna itt. Oké gyerökre ügyelt, de ennyi házifeladat banyek!

Mami!

Én nem a sotéra járok ctgre...:( Sajna a dokim azt is magánban nyomja...de ha megyek cülni, dobok smst, hogy most gyere be, ha eltorzult arccal akarsz látni...:)

Dike

A pco nagyon összetett betegség...egy vérvételből nem lehet megállapítani, ráadásul az uhus követésed sem utal rá...gyógyi nélkül alig van esélye egyáltalán spontán peteérésnek...ne képzeld be magadnak, még akkor se, ha apco teszt neked is pozi lenne...itt mindenki pcos volt egy fél éve...igaz csajok?

Kolibri

Én is szedtem sutyiban clostit, de előtte volt 4 követett clostis ciklusom, ahol 2ben 2*2-t szedtem, és nem lett tőle cisztám...a sutyiban szedett, az csak 1*2 volt...no az egyiknél nem történt semmi, a másiknál az lh tesztem atom pozi lett, baba meg sehol, viszont az utána lévő hónapban amikor már követte a dottore a ciklust, lett petesejtem...abból van Ádám! :)
Ha sose szedtél tényleg ne szedd be...

Nati

Alkesz megfigy! Én értem, hogy megfigy, de tessék locsogni is!

Mami!

Még mindig nincs képünk a gyerekszobáról!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocsi csajok kutya ügyben nem nyilatkozok! Volt a minap egy iszonyú élményem! A comcédban 3 kutya van...kaptunk barackot. A földről szedték fel...ezzel alapból nem lenne baj, és nem is gondoltam semmi rosszra, amíg azt nem láttam, hogy egy döglött elég hosszú giliszta van az egyikre ragadva...no ne a kertire tessék gondolni...Vicuska..tudsz képet küldeni arról a bizoyos gilisztáról!
Mint a rakéta dobtam a kukába!
És arra gondoltam, hogy a kisgyereekik a kertből a földről, úgy mosatlanul eszik a cuccost!
bocsánat, én elhiszem, hogy a kutya is gyerök, és remélem, hogy én látom a rossz példát,de én ezt nem engedném! Hogy a pár hónapos fiam a kutyákkal szaratott kertben csússzon másszon, onnan egye, amit talál, ahogy találja!
A hányás kerülget!
Mondjátok, hogy ez nem normális!

Cakát!

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok! :)

Új vagyok itt a babaneten, és ha a topic címét nézem, akkor ma teljes mértékben ontopicnak mondhatom magamat... Négy hónapja mondtuk ki a párommal, hogy jövőre már hármasban szeretnénk lenni, és négy hónapja teszünk is ezért :) - eddig egyelőre sikertelenül - úgyhogy csatlakoznék hozzátok.

Dike, a magas prolaktinnak nálad milyen tünetei vannak? Egyáltalán.. jár valami tünettel? Nálam ugyan még nem igazolódott be a dolog, de a dokim erre (is) gyanakszik, iszonyatosan fájnak a melleim sajnos a ciklus utolsó két hetében, hason feküdni nem tudok, hozzáérni meg... hááát... jajdulok. :(
A pco-hoz én is úgy tudom, hogy nem elég az lh-fsh rossz aránya... min. terheléses vércukor, inzulinrezisztencia kimutatása, na meg az UH és az apró ciszták... nálam is szóbajött, miután abbahagytam a fog.gátlót, és még nem rendeződött a ciklusom.

jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Pompom
Üdv itt! Négy hónap még tök jó. Nekem a 2. az ötödikben sikerült, az első 3 év után. :) Remélem, Neked az előbbi lesz! :)

Ticsi
Jesszum! Brrrr..... :shock: Nem semmi.
De szerintem a kutyás-lányok nem így fogják a gyerkőcöket nevelni. Szomszédod IQ-ja biztos nem túl magas, ha ilyet enged.
Na, megyek, megnézem a privim. :wink:
gtünde
 
 


Hali!

Gröni :D

És miket csinál a törpicur, amin jókat derülsz?? Vigyázz magatokra. Jó lehet az ágyban lecke.

Ticsi :D

Megbeszéltük.Nyugodtan zaklathatsz! :wink:

Kolibri :D

Kiskutya megnőtt, de nem nevelődött meg. :cry: Mostanában egyáltalán nem hallgat rám, ha kimegyünk sétálni. :cry:
Clostyt inkább csak orvosi ellenőrzés mellett szedd.

Vicky :D

Előre is kösz, hogy szólnak az érdekünkben. Remélem jövöre már végig élvezem, vagy rókázom a terhesség 9 hónapját. :wink:

Babcsi :D

Én meg tudom írni. :wink:

jó éjt Mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Szép jó reggelt! :D

Ticsimű
Jól tetted, hogy kidobtad! Ezek nem normálisak, hogy ilyen gyümit adnak bárkinek is de főleg egy kismaminak. :twisted:

GTünde
Várjuk ám Dóra Rebekát. Én okt 3-ra tippelek. :D

Pompom
Isten hozott a csapatban!Mielőbbi babásodást!!! :D

Zsófi
Kellemes spontánozást a napokban!!! :wink: Remélem meg tudjuk mutatni a világnak, hogy menzi nélkül is lehet babót csinálni. :lol:

Vickybabe
Már ilyen sok hetes vagy?! :D Hogy rohan az idő.Amúgy természetesen nem motorral voltunk Angliában :lol: , de láttunk annyi szép motort ott.Hiába ott gazdagság van...na meg szép idő volt.

Nati
Üdv! :D

Gyugyi
Merre bújkálsz? :shock: :D

Kidobott az ágy...csak 8 kor akartam kelni...de ez van.Tegnap este még úgy gondoltam, hogy beállítom az ébresztőt a szokásos fél hatra, de aztán besokalltam, éreztem, hogy már kezdek félni a reggelektől és inkább kivettem a telcsiből a fél 6-os ébresztést.Hőm 7 kor 37,2. Párom is kérdezte tegnap a plazaban, hogy nem-e akarok tesztet venni...de nem akartam. :oops: :? Várok még egy pár napot.Mert mi van ha csak 18 körül volt pé...és London baby lesz???Nem tom tényleg nem tom. :? SORRY.
Még semmi sem szól mellette vagy ellene...pattik sehol, hála az égnek barna és társai se...várok...
Na nézek képeket a nagy várakozás közben. :lol:
Kép
vizkriszisback
 
 


Kép
vizkriszisback
 
 


Kép
vizkriszisback
 
 


Kép
vizkriszisback
 
 


Kép

Na vajon mit kívántunk??? :D
vizkriszisback
 
 


Kép
Ez az utolsó rweggelünkön készült Hastingsben.Páromnak nem tecc ez a kép mert szerinte hosszú a nyaka. :lol: De én imádom! :D Majd kapok mert feltettem ide. 8)
vizkriszisback
 
 


Kép

Ez az Eiffel torony 2. szintjén készült.Voltunk feljebb is, de ez a fotó tecc.Még világosban indultunk fel , de sötétben jöttünk le.Csodaszép! :D
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?