Új privát üzeneted érkezett!

Szijja Zsófi! :D

Holnap?
Holna kezdődik végre? Jól látom?
Addig még van időd kijózanodni! :lol:
kolibri28
 
 


Kolibri!

Hát holnap megyek, azt mondta vigyek pénzt a szurikra. Gondolom attól függ, hogy kezdünk-e, hogy mit csinál a ciklusom. Lesz uh. Már nagyon várom, végre visszatért az optimizmusom és a hitem is. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!

Nagyon szurkolok neked! :D
De ha jól emlékszem járt nálad piri. Vagy nem?
Igen is legyél optimista! :D
kolibri28
 
 

 
 

Jó reggelt! :lol:

Kolibri!
RMPPB! :evil:
cicusról dobhatnál új képet 8)

Kukac!
hajrá holnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
azta, többet mát nem ihatsz!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
(legalábbis ennyit nem :oops: )

Dike!
teszt?????????? :D

Ditke!
te is pisilhetnél egyet :wink:

Gyugyi!
képeket nem dobsz a buliról?érettségi tali volt? :roll: :lol:

Babcsi,Tüncsi, Ticsi!
gyors és szép szülést kívánok nektek :P és akkor amikor ti akarjátok :wink:

Mami!
te még ne szülj egy kicsit, jó?fotó a babaszobáról? :roll: 8)

Nati!
köszi :D , tudod hogy kiscsajszit várunk, nem? :roll: :twisted: :lol:

Mofly?
Krisz?
Susy?

Ma kéne mennem Tapolcára, de úgy döntöttem, nem megyek többet :shock: , 4 napja úgyis voltam a sajátomnál, tökre fárasztó az út egyedül, mindíg majd elalszom a kocsiban, 220 km :? , j, és 2 percig vagyok bent, abból 1 perc az uhu. :roll:
szerintetek??? :roll:
Vendég
 


Vicuska!
Hát azért én még elmennék egyet utoljára! Vagy legalább hívd fel őket!!
Igen nem ihatok. Kicsit rémisztő. :lol:

Kolibri!
Nem volt pirim húsvét óta. Csak álmomban? Múltkor a doki is ezt kérdezte, ezt is válaszoltam, mire közölte, hogy az nem számít, ott lehet, de ő tudna jobb tippeket is adni, hogy mivel álmodjak. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Fenci!
meg se dícsértem a pocakod :oops:
nagyon szépséges :P :P :P
Vendég
 


Zsófi!

Akkor hát remélem jót mutat az uh!
Szombaton én is jót álmodtam az icaka. :D Rá is másztam ébredés után apára! :lol: :oops:

Vicus!
Te hogy vagy? Hányinger van? Remélem nem kerülget. :D
Tapolcán végül is megtették amit kellett. De jól! :D Ha nem muszáj, ne menjél! Inkább helyezd magatokat kényelembe!
Pü megy. :D

Susyról, Vickyről, Gröniről van valami hír?
Remélem mind jól vannak!
kolibri28
 
 


sziasztok! teszt nagativ, pedig egész éjjel azt álmodtam, h pozitiv lett. :cry: mensi még nincs, hőm reggel ugyan annyi 37. a peteéréstől számolva ma vok a 16. napon. ujabb hónap újabb remények...köszönöm a drukkokat.

KépKép
dike
 
 


Dike!
Sajnálom. :cry:
De tényleg új hónap indul most. Bár, amíg nem jőő piri, van remény. :wink:
kolibri28
 
 


Tüncsi :P

Igen a költözés miatt. El vagyok kicsit úszva, dobozok mindenhol, Lencus meg már sztrájkol a járókában, 1-1 órát még ügyesen el van, de utána lázad. Akkor mindent felfedez, én meg nem tudok pakolni, még nem kifejezetten bababarát a környezet, csomó veszélyes dolog. Még nincsenek kész a szekrények, amik legalább a nagyját elnyelnék...De majd jó lesz!Csak főzni, rámolni, etetni, játszani levegőre menni+ mesteremberek...sok.
Nekem úgy indult, hogy kínomban, hogy teljen az idő elmenten zuhanyozni a patológián. Aznap (vasárnap)ügyelt a dokim és mivel Lencusnál magasabb volt a szívfrekvencia pénteken, megbeszéltük, hogy bemegyek és néz uh-tés csinálnak ctg-t is megint(egyébként nekem szinte 1. ctg óta befigyelt ez a probléma, de hál Isten születés után ebből nem volt semmi). Hát nem lett jó, így minden ellenkezésem ellenére bentfogott-patológia, hogy este ismét nézünk, meg reggel is és ha oké, hazaenged...Hogy teljen az idő rászántam magam a tusolásra(először nem volt vmi bizalomgerjesztő a fürdő, gondoltam majd otthon, reggel úgy is tusoltam...) Teljesen kész voltam már, zártam volna el a tust, mikor tompa pukkanó hangot hallottam és egyértelműen éreztem, hogy folyik el a magzatvizecském. Ezzel egyidejűleg goromba erősségű és sűrűségű fájások kezdődtek, nagyon kellett koncentrálnom, hogy ki tudjak jönni a fürdőből felöltözve, holmikat összeszedve. Perceken belül ügyeletes doki, szülőszoba. 3/4 9-kor mentem el tusolni, a vízecske kb. 50-kor folyhatott el, 10 óra 2 perckor megszületett a kis kincsünk.
Szóval így. Az igaz, gogy már napok óta nagyon fájtsztem a mehszájam, de aznap már menni is alig tudtam, olyan menzeszszerű görcsökkel színezve néha. De nem volt olyan dúrva, hogy szülésre gondoltam volna :lol: Előző nap még este 9-ig vendégségbe voltunk :wink:

Kolibri, Dike :P

Sajnálom, de ne keseredjetek, az fontos!!! Jönnek a szép téli hónapok.... :wink: Nekünk bejött.

Tizával is mi lehet????

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Nyákdugó, víz... Nálam egyik sem jött, csak a szűnni nem akaró fájások!

Fenci!!!!!!! Szép poci!!!!!!!!

Már mennem is kell mert elblogoltam az alvási időt! :oops:

Kitartás Lányok!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Viki :D
köszi a jókívánságokat! 18 óra? aztaaaa, az azért eléggé hosszú volt!! De megérte! Bende baba annyira édi!! Olyan szép kis pofija van, látszik rajta milyen boldog!!!


Zsófi :D
hihihi...akkor ez volt az utsó tartályölelgetés? legalábbis egy jó kis időre! :wink: :D


Vicus :D
köszi! bár nekem valszeg csaszi lesz....

szerintem is inkább pihenj mint 1 percért ennyit autózz! Vagy gondolod, hogy megsértődnek?


Dike :D
nagyon sajnálom!!! De hidd el hamarosan eljön a te időd!! Itt mindenki együtt tud veled érezni, hiszen tudjuk milyen reménykedni! De nem feladni és meg lesz az eredménye!!!


Bogáncs :D
Szuper szüléstörténet!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Dike!

fel a fejjel, itt szinte mindannyian éveket vártunk a babára tudjuk mit érzel :( Nem is emlékszem irtad e már voltak már vlamilyen orvosi vizsgálatok??? hány évesek is vagytok??? nert a félév önmagábna nem sok, igaz én fél év után elszaladtam orvoshoz de akkor én már elmultam 30 vadul 8)

Babcsi!

Hogy áll a viszketésed??remélem elmult én megőrülöööööööööööööööökkkkk tőle :cry: jo lesz a csaszi is lényeg hogy a cukibogyót magadhoz ölelhesd mmmááár....bár nem toim neked mennyire sürgős :wink:

Vicuska!!

ne menj ha nem érzed fontosnak!! sőt ha teherne érzed akkor semmiképpppen!!!kiadtátk már apapiodat?? amivel mész a saját dokidhoz? Már ha kell egyáltalán tapolcán nemtudom...

Zsófi!!!
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee na szépen belecsaptál a lecsaóbaaaa!!!!rem,élem jók az eredmények ls kezdhettek....nagyon szurkoloooooooooooooook

Zapánééééééé!!!!

óigeeeeeeeen....ez csodás lehetett de komolyan!!!!mekkora parti volt?????nnnnna te voltál a legkarcsúbb remélem :wink: :lol: az Urad meg a legjobbképűbb.... :wink:

Bogáncs!!

de jó kis történet wowowowoow...gyönyörű lencsikéről kérünk képet!!!!!

Sleepin!!

Bende hatalmas és gyönyörűűűűűűűűűűűűűű :lol:

Kolibri!!!

A fenébe mááááááááááár :(

Szóval én továbbra is rettenetesen viszketek, halálosan véresre vakarom magam....már mindnet kipróübáltam de nem nagyon segit semmi csak a zuhi meg az alvás....de a hátralvő heteket nem tölthettem egy zuhanykabinban alva akárhogy is szeretném :wink: :lol: :shock: :( ma volt a vérvétel, remélem kiderül mi van mert megveszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkk
Vendég
 


Sziasztok!

Mami!
Voltál hétvégén a dokinál? Megnéztek titeket? :D
A viszketés nagyon vacak lehet. Mentolos híntőport próbáltad? Biztosan. Bocs a hülye kérdést. Nem tudok én sem jobbat tanácsolni. :(

Bogáncs!
Köszi! Aranyos vagy. :D
Neked viszont velem ellentétben IC- re volt jegyed ! :lol:
A következőt én is inkább oda váltom, csak helyjeggyel! :D
kolibri28
 
 


Szép estét :D

Piri meg a negatesztek monnyanak le! :evil: Irgum-burgum.
Kép

A nagypocakokat megcsodáltam! :D Istenem... Lassan szülünk!!!!! :lol: :lol:

Tényleg akartok képeket? Biztosak vagytok benne? :lol: :lol:
Na jó, csak leretusálom alkeszpajtásaim fizimiskáját. Nem akarok senkit kényelmetlen helyzetbe hozni! :lol: Épp elég, ha én égek! :lol: :lol:
Ja, nem érettségi tali volt, hanem baráti tali. 20 évvel ezelőtt minden nap együtt lógtunk..... Keresek minnyá akkor és most képeket. Iwiw-en is ők vannak a bulis képeken!!!1987, 1990....

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Mami :D
ez a viszketés nálam a kalciumtól jobb és így nem vészes! Neked is vannak csalánkiütések? a homeopatiás oldalon ezt írják:

VÁRANDÓS KISMAMÁKNAK / VISZKETÉS

Ki kell vizsgálni, mi okozhatja a viszketést. (ez ugyi nálad most történik)

APIS 15 CH
fél óránként 1x5 golyó A bőrön viszkető, szúró fájdalommal járó csalánkiütések jelennek meg. A tünetek hideg vizes borogatásra javulnak. A kiváltó okot tisztázni kell!

CHELIDONIUM MAJUS 9 CH
napi 2x5 golyó A bőrviszketés hátterében epepanaszok állnak, evés után puffadásérzés vagy jobb bordaív alatti panaszok lépnek fel, a nyelvgyök zöldessárga lepedékes.

DOLICHOS PRURIENS 9 CH
napi 1-2x5 golyó Kiütés nélküli bőrviszketés, a vakarás nem hoz enyhülést. Allergiás mechanizmus okozhatja.

STAPHYSAGRIA 15 CH
napi 1-2x5 golyó Érzékenység, megbántódás után is felléphet testszerte jelentkező, vándorló viszketés, mely vakarásra javul.

URTICA URENS 9 CH
napi 3x5 golyó Allergiás eredetű viszketés, csalánkiütések, vízben erősebben viszketnek.


Gyugyikám :D
lássuk azokat a képeket!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Estét!

Ezekszerint nem csak én voltam tegnap másnapos :oops: :oops: :oops:

Ma 10 perc eltéréssel telefonáltak az iskolából és az óvodából: hányás, hasmenés láz :shock: :shock: :shock:
Egyenlőre a kicsi még tartja magát :? :? :?

Gyugyi!

Hol van a kép??????
Vendég
 


Na, akkor..... :lol:
Az igen ciki képeket nem rakom fel ám!!! :lol: :lol: Nem is rólam készültek, én fotóztam nagyrészt.

Csoportkép 1987 és 1990
Kép Kép

Csoportkép 2008
Kép Kép

Ivadékok egy része
Kép

Bogrács és fagyhalál
Kép

Van még hely az asztalon?
Kép

Hajnali háromkor......
Kép

A kedvencem
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Férfiak közül akinek még van haja, az valakinek a fia!!! :lol: :lol: :lol:
....a pocakjukat is összemérték!!! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


sziasztok. icipicit még reménykedem, de most h volt már egy negativ tesztem, nem fog talán annyira megrázóan érni ha megjön, TALÁN felkészültem rá. :(
köszi mindenkinek az együttérzést.nagyon fájnak a melleim :(

legyekmami

hormonvizsgálatom volt 4 hete és még mindig nincs eredmény, meg a mult hétfőn is volt a 21. napi, annak meg végkép nincs még meg az eredménye. ebben a hónapban nézték a tüszőérést. volt 2 is.
én 24 leszek novemberbe, a párom 25. de ez hidd el nekünk nem jelent semmit, mert ugyanugy ugyanannyira szeretnénk már nagyoooon!!!! már a párom is benne van h őt is majd megvizsgálják. olyan aranyos!!!meg azt mondta h majd csak figyeld a következő hónapba mindent beleadunk:)

KépKép
dike
 
 


Dike :)
Tudjuk, mit érzel, itt mi mindannyian végigjártuk ezt az utat......
Nem tudok mást mondani: KITARTÁS. Egyszer sikerülni fog! :)

KépKép
zapáné
 
 


Dike!
amig piri nincs van remény :) , ha mégse, a párod tök jó fej hogy elmegy kivizsg-ra(enyémnek majd 1 évig könyörögtem :twisted: )

Nati!
te is bepiáltál???? :lol: szegény gyerekek, jobbulást nekik :?
ilyenkor te is elmész táppénzre? :roll:

Mamika!
nagyon sajnálom a vakaródzást :roll: :(
de csak lesz rá vmi gyógymód :shock:

Gyugyi!
jaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjj, nagyon szupik a képek :D :lol: :wink:

nekem is úgy hiányzik néha a pia meg a bagó is.... :evil: :(
de szigorú vagyok és van önuralmam a kis hüvelykpannáért :wink: (mert most akkora, vagyis mint a körme) 8)

nem jártam Tapolcán, holnap majd felhívom őket, ma nem vették fel :?
Vendég
 


Vicuska!

Köszi, most a mama lesz velük itthon, de már most apánk is ugy néz ki elkapta! :evil: :evil: :evil: :evil:

Ja és szombaton bálba voltam :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok csajok! :D

Susy, Krisz, Mofly és Vicky nagyon hiányoznak!!! Gyertek és jelentkezzetek lécciiii!!!!! :roll: :oops: :wink:

Gyugyi :D Nagyon jók a képek és az utccsssóóón nagyon gyönyörűek vagytok! :P :wink:

Kukac :D Nagy drukk a holnaphoz! :wink:

Vicus :D Én sem mennék a helyedben olyan messzire. Én csak az első uh-n voltam F-éknél, aztán már a saját dokimnál. Rosszullét téged is elkerült? :wink:

Bogáncs :D Nagyon szép szüléstörténet. Nagyon gyors szülésed volt. :P Képet kapunk Lencusról? :roll: :wink:

Dike :D Nagyon szép a hőd, kitartás! :D Amíg nincs piri, nem szabad feladni!

Mamikám :D Ez a k....va viszketés meg honnan jöhet??? :shock: Remélem megtalálja a doki és ad is rá gyorsan valamit.

Kolibri :D Mit ittál este? :roll: :D

Lányok, köszönöm a pocak dícséreteket. :wink:

Megyek csicsikálni.... :oops: 8)

Puszi mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Nati :D Majd elfelejtettem, jobbulást a manóknak! :wink:
fenci
 
 


sziasztok,

Egyik elveszett bárányka jelentkezik :lol:
Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok :D

Jól vagyunk, csak besűrűsödött a program - múlt héten volt a céges búcsúbulim, aztán hétvégén gyorsan felhasználtuk az egyik búcsúajándékomat, ami egy hosszú hétvége volt Sopronban 8 8) Most értünk haza :D
Bár az időjárás jobb is lehetett volna, azért így is jót pihentünk, nagyokat ettünk, voltunk Bécsben shoppingolni és kirándultunk 8) .

Holnap próbálom utolérni magam és visszaolvasni, aztán jövök majd bővebben is...

Addig is pussz mindenkinek, kismamik pihenjenek, leendő kismamiknak mennek a drukkhegyek és zebracsordák, alkeszmegfigyelők meg bulizzanak helyettünk is nagyokat :lol: :lol: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Kolibri :P

Ne is mond :lol: :lol: Pont arra gondoltam, ha adja Isten másodszor is összejön a gyerkőc, akkor már 35. héttől ott sündöröghetek a klinika környékén:-)))
Te ötvözd a kettőnkét, kívánom tiszta szívből!

Gyugyi :P

Jó kis képek, a legutsó meg cuki! Lesz visszavágó buli felbuzdulva, hogy jól sikerült, agy a szélrózsa minden irányában vagytok ti is ?

Mamikám. Babcsi :P

Má régóta akartam írni, hogy mink rokonlelkek vagyunk, mert én vakaróztam, mint állat, csalánkiütéssel voltam tele, főleg az alkaromon, meg a külső combomon... De nem is mondtam a dokinak. Mekkora egy hülye vagyok így utólag. :lol: Először az utrora gyanakodtam, utánameg szimplán terhességi mellékhatásnak :lol:
Hát csodás élmény volt a szülés/születés az tény, de az azért nagyon szar volt, hogy beb....ak a szülőszobára két ajtó becsuk...Gondolták első szülő majd egy óra múlva ránéznek. Se szülésznőm, se dokim, se apakutya... Előbbiek 8-ig ügyeltek a drágám 3/4 8-ig szórakoztatott, de akkor már muszáj volt hazamenni a koriból. Attól féltem egyedül kell szülnöm :cry: Nyomtam én szó szerint, mint süket a csengőt...Először csak a teflonomat kértem a nővértől(oda voltam szegezve...ctg), meg hányós tálat :oops: mert nagyon hányingerem volt(az már végstádium, most már vágom, meg azt hittem bekakk.. :oops: ), rá egy percre megint nyomtam.NNa akkor már undokok voltak, kérdezték, hogy hánytam-év,v. mi van. Mondtam, hogy nem, de 1,5 perces fájásaim vannak(háromnegyed perces volt, de ezt nem tudtam kinyögni, falon volt óra, egész szülés alatt néztem). Ekkor megvizsgált az ügyeletes szülésznő, hangnem váltás, doki, szülésznő sürgetése önként telefonon és mondta, hogy elhiszi, hogy nagyon fáj, de vígasztaljon, hogy 20 perc múlva meglesz a baba. Hát még azért kellett 30 is :lol: Dokim ingbe-pulcsiba, teljes utcai szeróba(Váradi Roma Café koncentről ugrasztottam ki, azt mondta hálás érte :D ) futott be utsónak, előtte szülésznő, párommal egyszerre... A drágám kapott egy pendejt, be sem tudta kötni, szülésznő az utcai cipőjére húzta a steril pacskert...Azért húzós volt kicsit, a sterilitás meg háát...Párom még pár perce a kutyókánkat ölelgette, nem baj szokta már a kincsem a terhesség alatt is a flórát...

Tüncsi :P

Úgyis mindig lógtam a szüléstörivel, most hogy volt kérdés, végre leírtam nagyjábul... :lol:
Hogy és hol vagy???

Tiza, Suzy, Gröni :P

Remélem minden oké!!!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Nati :P

Jobbulást a kicsiknek, fúú az húzós lehet, ha mind a kettő hányásos-hasmenős :(

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Éjt!

Tüncsi, Babcsi!

Nem én nyitom a sort, még be vagyunk betonozva, se rövidülés, se egyéb jel. Ugyan a ctg-n már én véltem felfedezni egy kis dombocskát, de a doki kiröhögött, hogy az biza csak egy kis lanka...:(

Hétfőn újra jácchat a kártya...

Mondtam neki, max 1,5 hetet szeretnék még bírni, de azt mondta, lesz az több is!

Dike

Ne kenődj még el, amúgy is össze vissza hosszúak a ciklusaid, hátha még kering a törpe, most vetette az ágyat, és csak később kezdett el hcg-t termelni...Vicuska tesztje is milyen halovány volt a százakárhányas hcg szint ellenére...szóval piriig, csak pozitívan! :wink:

Mami

Imádom az írásaidat, olyan hihetetlen jókedv sugárzik belőled! Ha a Sotéra véletlenül eccerre kerülünk, kikövetelek a tömegszállláson magamnak egy helyet, de csakis a te szobádban! :)
A viszketéssel kapcsolatban nekem nincs semmi jó hírem neked! A barátnőm a 7. hónaptól intenzíven viszketett, a dokin felesége bőrgyógyász, és már mindent megpróbáltak...vmi svájci ketyere gyógyszert is hozattak neki, de semmi eredménye nem lett...ez is egyfajta terehsségi mérgezés...a szülést követően azonnal elmúlt!
Viszont a hegek örökök lettek...neki a legrosszabb a térdtől lefelé volt, és hajnalban...
Ő is mindig azt mondta, hogy legszívesebben a víz alatt ülne...aztán sok jóval nem kecsegtették, hogy a következő csemeténél is ez lesz...mondjuk nem tom, mert neki kislánya van, ha esetleg fiút fog vérni, lehet más lesz, de nálad meg vegyes a csapat...
Hát kitartás!

Gyugyi

Hogy alig találtalak meg a képen! Lefogytál a képről :D
Jók ezek a nosztalgiabulik!

Fenci

Nagyon aranyos a pocid! Most má tényleg ne titkold, meg a 12. háttől már illik bejelenteni...:D

Vicuska

Hiányolni akartalak, de bepótoltad! :D
Sztem se menj Tapolcára, ha a papírjaid megvannak, minek, utazni se kellemes, meg tényleg ennyi idő miatt...mi a fenéért kéne még menni...lehet várják a borítékot! :twisted:

Nati

Ilyenkor most mi van? Táppénz? Vagy tud vki vigyázni rájuk? Ez őrület, most mentél dolgozni, oszt rögtön mindenki bacis lesz!
Amúgy itt is köhög az egész város!

Bogáncs

hogy mekkora mázlista vagy...na de nekem ha ilyen lenne, ajaj, én elmentem zuhanyozni, mikor elindult a víz, és csak utána indultunk a kórházba...hát lehet, most majd nem merek elmenni...

Kolibri!

Én se tudok mást! RMPPB! De rég írtuk ezt le, igaz Vicuska!

Sleepin

Én ezektől a szűnnni nem akaró fájásoktól rettegek! Elég volt az a néhány óra Árpival, ha nem lesz aki érdemben tágít, én is erre számolhatok! A dokit kérdeztem, hogy igyak-e málnalevél teát...mi a véleménye...aszongya Hát ártani nem használ! :D :lol:

Nem tom merjek-e...akit én ismerek töménytelen mennyiséget ivott naponta mégis túlhordta, és semmivel nem volt könnyebb a szülése...mondjuk ő mindkét babánál itta a teát, ismer vki olyat, aki az egyiknél itta a másiknál nem, és látott vmi különbséget?

Na szép estét, még kicsit olvasgatok! Hátha idetéved vmi éjjeli bagoly! :wink:

Kép
ticsimû
 
 


itt viszketeg rozi

naja engem se vigasztalnak amiket olvasok.... :? asszem vakarhatom végig a hátralévőket jááááááááááájjjjjjj...na mndegy csak ez az eepbaj ne legyen mert az árthat a babáknak....

e hét vasármap kukkant ráéjuk a doktorém remllem még mindig széép nagyooookk... :lol: :wink:

Mindenkinek csók drágájim :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D


Nati :D
Kicsiny családnak jobbulást!!!!

Gyugyikám :D
képek naggggyon jók!!! Buli szuper lehetett!!

Vicky :D
látom pörögtök ezerrel! Így kell tenni amíg lehet!!!


Bogáncs :D
húúú, így még izgisebb a történet! Egészen filmbeli! :D
A viszketés nekem 1 hete kezdődött és remélem már nem tart sokáig :wink:


Ticsi :D
aztán lehet, hogy a dottore téved és egyszer csak hipp-hopp és a szülőszobán találod magad! Szóval figyeld a jeleket! :wink:

EDA-n nem gondolkoztál? mégis könnyebb lenne elviselni a fájásokat!


Mamikám :D
kitartás a viszketésben! Nekem a kalcium segített!

Tüncsi :D
Ti hogy álltok?

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi
Még egyben. :) Bár tegnap majdnem megrohamoztam a kórházat. Ui. este, míg Réka fürdött, elmentem wc-re, és volt egy kis piros a papíron. De épp csak egy pici folt. Aztán megbeszéltük Ticsivel, hogy valszeg a nyákdugó előjele. Merthogy azóta semmi. Ja, görcs vagy ilyesmi nem volt. Szóval, még bírjuk. :) Csütin megyek dokihoz meg NST. Keményedések vannak, de gondolom, az ilyenkor már nómális. :)
gtünde
 
 


Tünde, Babcsi, Ticsi! Tartsatok ki!!!!!! Úgy izgulok értetek, azt gondoltam, mire hazajövünk, már valamelyikőtöknek lehet gratulálni :lol:

Gyugyi, nagyon jók a képek! Látom lyánykád még mindig vezet :lol: :lol:

Fenci, helyes a pocid! És gratula a növekvő csöppséghez! Ez már a 12 hetes nyaki redős uhu volt, ugye? Hogy telik az idő! Hol fogtok szülni?

Zsófi, gondolok rád ma, szerintem minden rendben lesz és indul a lombik!!!!!! A babás hónapban csak amiatt hőmérőztem, mert tudni akartam, hogy készüljek a nagy utazásra, mikor várható piri 8)

Susy tényleg nagyon eltűnt, mindjárt átkukkantok a decemberibe, hátha oda írt mostanában... :roll:

Dike, egyszer csináltam lh jóstesztet, és nekem sem jött be, atom pozitív volt, a hcg meg persze nega :evil: többet sem csináltam :evil: Igazuk van a lányoknak, ne agyalj ennyit, nagyon fiatalok vagytok és fél év egyáltalán nem nagy idő! Hivatalosan 2 év után ajánlott elmenni dokihoz, kivéve ha az ember idősebb, vagy gyanús, hogy van valami gáz...Persze az jó, ha meglesznek az alap vizsgálatok, de ha ott minden rendben, akkor nyugiiiiiiiiiiii és apára fel!!!!!!

Kolibri, piri kapja be :evil: :evil: :evil:

Vicuska, igazad van, ha nem mész már Tapolcára, innentől járj nyugodtan a "normál" nődokihoz! :D

Mami, sajnálom a viszketést :? A lényeg, hogy a két kis Manó jól van, kitartást! Nem tudnak valami gyógynövényes vagy homeós cuccot adni legalább a tünetekre?

Kép
vickybabe
 
 


Tüncsikém :D
na akkor már közeleg a nagy nap!!!

mi holnap megyünk NST-re...kíváncsi vagyok dokibácsi mit mond, mert ugye babuci még mindig buksis...szerintem meg fogjuk beszélni a csaszit, ami valszeg hétfő lesz, persze ha addig nem fordul meg őkelme...jajj, olyan nagyon izgi!!!!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Szép napot! :lol:

Kép

Tüncsi!
a nyákdugó? :shock: hű, ez már izgi!drukkolok :lol:

Mamikám!
jajj, olyan nagyon együttérzek veled a vakarás miatt :( , de tényleg nehogy a végén csúnya hegek maradjanak utána :? ,
a babócák biztos jól vannak :D

Babcsi!
nem most hétfőn akarod a csaszit, ugye?vagy igen? :roll:

Vicky!
jó hallani felőled is :D , szupi lehetett a kirándulás 8)
csak nem babacuccokat shoppingoltatok? :lol:

Nati!
a csakládnak jobbulást! :)

Ticsi!
mi az hogy dombocska a ctg-n? :shock: :lol:
csak oldódik az a beton :wink:
borítékot nem adok :twisted:
kapnak majd fényképet ha megszületik babácska :D

Susy?Ditke?Mofly?Krisz? :?: :?: :?:
hiányoztok :roll:

én ma voltam védőnőnél és megkaptam végre a kiskönyem! :P
azt mondta menjek el Down szűrésre(vérből), egy svájci cég csinálja itt fehérváron, ingyen, a 12.héten. :shock:

Mamika!
az igaz, hogy a lombik miatt mindenféle extra vizsgálatokra kell menni?vagy csak javasolt?vagy hogy is van ez? :roll:
Vendég
 


Tüncsi :P

Nyákdugótól nekem 5 napom volt hátra!!! Juhéj, de jó, mindjárt tesó!!!

Babcsi :P

Azta, az már csak 6 nap!!!! Nem maradhat még egy kicsit :wink: :lol: Kíváncsi vagyok mit mind a doki. Tudsz még aludni?

Ticsi :P

Igen, ez neked húzós lenne, míg beértek kb40 perc, ugye? Azért ne zuhanyozz :wink: 8)

Fenci, Mami :P

Majd rakok ám képet. Egyszer csak :oops:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Huuuu Tüncsiiii

de kemééény....igen tuti a nyákdugasz előjele, annnnnyira izgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....nagyon szorííííííííííííííítok a szép és könnyű (van ilyen? :shock: ) szülésért.........bennem mindig liptai klaudia mondésa marad meg aki azt mondta hogy szülni olyan mint kiszarni egy kanapét hehe :wink: :roll:

Babcsi!!

mikor hétfőőn???? most?????????????????????????mácsak nem te jány hová siettek? :)

napi két 500mgos calcium pezsitabin vagyok mintha........de nem akakrom elkiabálni mert azé viszköt de talán talán....na majd meglássuk :lol:

Vicuskám!!

igen javasolt az összes genetikai vizsgálat deinkább az ICSI seknek ha jól tudom (tehát ahol a spermát bejutatták injekcióstűvel a petikébe). de szerintem feltétlen menj el mindegyik vizsgálatra nem bajaz ha megvannak.....ingyen down szűrésről nem hallottam én az istenhegyire mentem és mindenkienk javaslom szeretettel...már a 12 hetest is lehet ott csinálttani....persze nem ingyen sajnos :? (hja és ha odamélsz a hajdú doktornőhőz klrd magad :wink: )

http://gendiagnosztika.hu/gendiagnoszti ... ebben.html

PERSZE EZ ANYAGI KÉRDÉS IS TUDOM...és én nem is vótam mert a többes terhességgel nem lehetett...cask a genetikai uhkat csináltattam ott.


na megyek leviszem a kutyát meert szemrehány de eddig aludtam.... :oops:
Vendég
 


Babcsi, nagyon izgi, mindjárt hétfőőőőőőőőő :lol: :lol:

Vicuska, én voltam 12. hetes down szűrésen az Istenhegyin a Gasztonyinál, 28 ezerbe került, nem bántam meg, utána sokkal nyugodtabb voltam AFP és egyéb ügyekben :lol: . Ha ingyen van, akkor főleg menj el :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Csajok :D
dokibá mondta a múltkor, hogy ha nyem fordul be a babóca akkor a 39. héten megcsinálja....ugyi a 39.-be szombaton lépek és én a 29.-ét álmodtam meg szülinapnak...szóval erre azt mondta, hogy akkor már bőven lehet...bár ez majd holnap kiderül...elvileg a Tüncsi féle számolól 8.-át számolta...akkor az ugyi 9 nappal előtte van..gondolom az már nem olyan korai, igaz...nya majd holnap kiderül...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Sziasztok!

Megjöttem Tapolcáról. Dokker kérdezte, hogy akkor indítjuk a lombikot? Mondom, a múltkor azt mondta igen. Megvizsgált, majd vigyorogva közölte, hogy hát most nem kezdünk, menjek inkább haza és legyek gyorsan terhes! :lol: Van jobb oldalt egy 17 mm-es tüszőm, nyálkahártya 7 mm. Nem túl vastag, de most majd elkezdek sokat inni és méhpepmpőt enni. :wink: Azt mondta, ha 3 hét múlva sem jön meg, menjek vissza és ő majd szépen megállapítja, hogy terhes vagyok. :lol: Ha mégsem, akkor mensi után kell mennem.

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi! :D

Dejó!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Ennek akkor most sikerülnie kell! :D
Gyerünk venni egy raklap ásványvizet, betárazni magad mellé+szobawct. :lol:
Hőmérőzni, meg lh- tesztelni fogsz?
Vagy csak spontán, szabadszerelem lesz?
kolibri28
 
 


Kolibri!
Spontán lesz, minek tesztelgessek, vagy hőmérőzzek, ha meg akar foganni a mi kicsikénk, akkor úgyis megfog! :wink: :lol: Ha meg mégsem most van itt az ideje, akkor majd sikerül a lombikkal. :wink:
Fenci azt mondta a 7 mm nem rossz. :?: :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Igen ! Spontán babásodj! :D
Nagyon izgi.
Igazad is van. Minek idegesítsd magad a tesztekkel. A doki meg majd úgy is bejelenti a jó hírt 3 hét múlva! :D
kolibri28
 
 


Babcsi! 18 óra? Én ilyet nem írtam. :D Nekem 24 órája voltak fájások, mikor kórházba mentem, onnan kb. 5 óra volt a szülés. A kitolás kb. 1,5 óra. Sehogy sem jön ki a 18 óra. :D Vgay másra értetted???

Köszönjük a dícséreteket. Hát igyen, jól megnőtt a Drágám... 9 kg és 73,5 cm. És egy örökmozgó. Ma voltunk pont Pandival Brendonban és ott van játszóház berendezve, hát mondanom sem kell, hogy imádták! Mindenre másztak, ide-oda, egymáshoz... Igen, már próbálkoznak... Néha megfogják egymás kezét... Nem lehet elég korán kezdeni...

Zsófi!!! Nagyon nagyon szorítok spontán babóért!!! Nem görcsölni, nem rá gondolni... kikapcs. :D

Nati! Jobbulást a gyerekeknek!!!

LÁnyok! Nem görcsölni a szülésen!!! Ott lesztek baromira nem azzal fogtok foglalkozni, hogy most mit meg hogy... Amúgy is mondják! NYUGI!!! Mellesleg homeo vagy nem homeo de nekem a vajúdás az "semmi" volt... Végigdumáltam stb... Igaz félóránként bekapdostam a homeos bogyókat... :D MInden rendben lesz, utána már el is illan a fájdalom!!! :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


zsófi! hajrá spontán szorítok!!

szülés előtt állok!!
kitartás!! annyira kiváncsi vok a sorrendre, és persze a kisbabára.nem elfelejteni ám, majd értesiteni, itt mindenkit!!!!izgulok értetek!!!

ma reggel a hőm szájban 37.1, mensi nincs.mellem még fáj.
lenne egy kérdésem!!! szerintetek tuti h a 36.3as hőnél volt a pém. másnapra pedig már az egyik tüszőm nem volt meg. mindjárt dobom a hődiagrammot. nézzétek meg légyszi. szóval ha akkor volt, akkor nem ugy van h mindenkinek rá 12-16 napra megjön a mensi?? ha elhúzódik és még se vok terhes akkor az miért lehet????
oké h eddig is hosszú volt a ciklusom, de soha nem tudtam, h mikor volt a pém. nem bizti h mindig ilyen korán van. nem mondom biztosra de lehet h mult hónapba csak a 36. napon volt.
szóval ha nem jön meg a pétől számolva 16. napra meg még késik egy csomót az mitől lehet???köszönöm előre a válaszokat!ma vok pétől a 17. napon. bárcsk ne jönne meg. nem merek ujat tesztelni!! mikor érdemes? csütörtök?de lehet már nem is kell :(



http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 28000_.png

KépKép
dike
 
 


mit csináljak ezzel a vonalzóval ami itt fent van nekem? mert ugye ez már nem aktuális.

KépKép
dike
 
 


Kukac!
szuper hírek! :D hajrá spontán baba :P :P
bár most biztos nem olvasod, mert gyereket gyártotok :lol: :lol:

Dike!
megnéztem a görbéd, és nagyon szép, igazi emelkedős babás görbének láccik 8) , szerintem 36,3-nál a 12.napon volt péd.akkor voltatok együtt a pároddal?vagy előtte 1-2 nappal?
szerintem ha nem jön meg pénteken tesztelj újra.
esetleg petefészekciszta miatt lehet hogy nem jön meg, de azt látnia kellett volna a dokinak uhun.
én nagyon szorítok :lol:

Vicky, Mami!
köszi az infókat, el fogok menni 8)

Fenci!
szerencsére engem is elkerül vuk :wink:
állítólag ez csajos tünet :P :P
Vendég
 


Hát, annyira nem izgi a dolog. Nyákdugó még nem ment el. A tegnapi pötty óta semmi. Csak keményedések néha, görcs, fájás semmi.

Zsófi
Hajrá!!!

Dike
Szorítok, hogy a kövi teszt pozitív legyen!!

Mami
http://www.viszketes.hu/terhesseg.htm
Jó ez a Liptai szólás! :D

Vicus
Hát, akkor nekem fiaim lennének. Egyiknél sem hánytam. :D Én meg úgy tudtam, inkább fiús tünet. Na, ennyire lehet hinni a mendemondáknak.

Bogáncs
Hát, nyákdugó szerintem még meg van. Azt gondoltuk, a pötty előjel, aztán ma elmegy. Eddig még nem. De van még ideje. :)
gtünde
 
 


Vicuska!
Vacsit főzök, gyereket később gyártunk. :wink: :lol: Itt a tesóm vacsira és őt mégsem vonhatjuk be, az vérfertőzés lenne! :wink: :lol: :lol: :lol:

Te voltál tegnap végülis? Vagy telefonáltál? Ja és akartam írni, hogy én tutira el fogok menni a down szűrésre.

KépKép
zsófikukac
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?