Új privát üzeneted érkezett!

Helló Csajok!

Kissé elhúzódott a mai nap,mert most értünk csak haza.
Visszafelé beültünk a Leroy-ba vacsizni egyet.

Szóval...kérdezte dokibácsi,hogy mi mellett döntöttünk.Mondtuk,hogy inszem.Sajnos a karácsony miatt nem fér bele az e havi ciklusomba,mert pont 23,24,25.-e lenne jó,úgy számolta az orvosom,így felírt clostybelt-vagy mi is a neve,3 dobozzal és már ki is váltottuk,mert ma kellett bevennem az első szemet.napi 2szemet kell bevennem .Mondta,hogy jövő hét péntek az az 23.-menjek ultrahangra,hogy megnézzük mi reakcióm a gyógyszerre és küldjem el sms-ben az eredményt neki,mert Ő már nem dolgozik az nap.És ír majd vissza mikor kell itthon akcióznunk! :)
Szóval reménykedünk....és,ha megjönne januárban a nem várt havim,akkor meg lesz az első inszem.
Azzal bíztatott,hogy a szülészeknek aug.,szept.-ben van a legtöbb dolguk,mert karácsonykor sok babát gyártanak a párok!Remélem mi is beálunk a sorba :)
Szóval.....elkezdődött végre a folyamat...úgy izgulok,hogy mi lesz!!!

noci és sima Advil ultrát szoktam szedni,nekem az vált be a legjobban.Kinek mi jön be. :)
efgk
Budapest
 
 


nonci Jó 5let, hogy legyen nálad vmi bogyó, olyan, amit mensi esetén is bevennél. Nekem is a röntgeneshez van horror-sztorim :lol:. Úgyhogy az ultrahangos bizti jó lesz :wink:. Januárban akkor mit beszéltek meg? Inszemet vagy már lombikot? Nem emlékszem :roll:.

efgk rögtön 5 doboz clostil? :shock: oké, aszem csak 10 db van egy üvegben :roll:. Az sose baj, ha közben nézegetnek, hogyan reagálsz! Nem egy olyan lányról hallottam, akinek nagyon sok petét csinál a clostilbegit, és gondolom te se akarsz egy alomnyi babát egyszerre :wink:.
Én ebihalazásnak hívom, mikor a betéten minden van :lol:. Ez pl a szüléssel elmúlt. Valami olyan miatt, hogy most kitágult a méhem, és rugalmasabb, úgyhogy máshogy zajlanak a dolgok. Tényleg, azóta csurgok :shock:.

mimilee Meddig maradtok pesten? Vagy már vissza is mentetek? Karácsonyt hol töltitek? Fagyi-babákhoz milyen felkészítés tartozik?

Apa ma volt katona-gyártáson a Kaáliban, eredményt majd jan 3-án mond a dokinéni, mikor én megyek hozzá. Most viszont felugrottunk uncsitesómékhoz, ahol van egy 7 hós Rozi-baba, és hát ahogy a két pöttömöt néztem együtt, csajok, két baba együtt nagyon cuki dolog ám, kell az a kistesó!!!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja.


Csak 3 dobozzal írt fel,nem 5:)Mondjuk a három sem kevés...:)nem tudom minek írt fel 3-mat??!!!!!
Alomnyi.??....örülök,ha egyet összehozunk ezzel a clostilbegyt-el
:D
Ha jól értelmezem.....,ikrekre is kell számítani emiatt a bogyó miatt??
efgk
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok...

Efgk na örülök, de az is nővel ám nagyon az esélyt, hogy baba legyen ott :wink: Egyik barátnőm is inszemre ment volna, de valami miatt nem tudott és a closyt sikerült neki :wink:

Rekuja: mi még nem tudjuk mi lesz, de szerintem nem lesz lombik mivel 2 szer sikerült már az én megérzésem az, hogy nem eléggé erős a pete érzésem és egy closyt max inszem lesz az ertekeles :wink: Általában jó a megerzesem :roll: Szerintem ez a kettő közül valamelyik :wink:

Nálam minden rendben már csak 4 nap jézusommmmmm, kedd du 2 szóval 12 körül indulunk, sokszor kis is megy a fejemből és már tervezetek keddre közben leesik ahhhhhh csak max de fogok rá érni :lol:
Tegnap megvettük a karácsony fajt, hétvégén sütöm a mézeskalácsot és a beigli nek való diót is elkezdtem törni daralni :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


efgk Clostil sterkenti a peteérést, ami a normál 1-2 helyett többet is, meg „érettebbet” is jelent. Nekem az 5 napig 1db-tól az átlag 2 pete helyett lett 3, de annál többet nem is akart csinálni a dokim. Igen, ha több az érett petesejt, nagyobb az esélye az ikerterhességnek, de azzal azért vigyáznak is, meg attól, hogy ott az a sok petesejt, nem lesz mind tökéletesen érett, hogy meg is tudjon termékenyülni!

Noci Nálad ki tudják kerülni a korábbi vetélések okát? Vagy nem derült rá fény? Foglalkoznak egyáltalán vele, vagy csak lehet megint izgulni?

Fú, ahogy írjátok a karácsonyi készülődést… Tiszta ciki, de én örülök, hogy az ajándékokat sikerült beszerezni, pedig már hónapok óta erre koncentrálok, ráadásul apával megegyeztünk, hogy egymásnak a 4 nap wellnest adjuk ajándékba. Ma eljutottunk végre a bevásárlásig, azt is 3 ütemben: apa listával tecsóban, együtt hármasban a spárban, majd Mancikám alvásidejében én a maradékot. Sütés idén nem lesz :roll:. Arra tartom a nagymamisomat :lol:. Viszont nálunk lesz 24-én a fafelgyújtás, mert szokás szerint a legkisebb gyereknél van. Bár uncsitesóm lánya 4 hónappal fiatalabb, de most külön ünnepel a nagycsalád, csak 25-én lesz együtt az „5 unoka”, mármint nagymamisom 5 unokája, szóval ez sok ember együtt (1+4+10+3 generációnként, házaspárokkal. Az 1 a nagymamis, a 3 a dédunokák, akik 9 év 11 hó és 7 hónaposak).

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok :)!
Újonnan becsatlakozó vagyok, remélem tudtok segíteni. Januárban váltunk a Kaáli intézetre és szeretném ha megosztanátok velem a véleményeteket az intézményről Szmatona Gábor doktorúrról, mert hozzá fogunk menni. Sajnos én most nagyon negatív tapasztalatokkal távozom a BMC-ből. Várom a segítségeteket, köszönöm előre is :) .

valaki tud segíteni ??? :(
ribike
Sóskút
 
 


Már ha csak magáról az intézetről tud információt adni valaki, azt is megköszönöm, mert még tanakodom, hogy intézetet váltsunk vagy csak orvost ???

Köszönöm a segítségeteket :)
ribike
Sóskút
 
 


Üdv itt ribike! Én budai Kaális vagyok, csupa pozitív tapasztalattal :). Szmatona Gábort nem ismerem, én Kovács doktornőhöz járok. Velem többnyire kedvesek és segítőkészek voltak, bár néha nagyon kell koncentrálnom, nehogy elfelejtsek valamit, mert ami nekik rutin, az nekem ugye tök új dolog szokott lenni :roll:. Alapvetően felhasználó-barát intézmény, természetesen ez se mentes az egészségügyben megszokott bürokratikus tökölődéstől :evil:. Vagyis elég hosszúak a várakozási idők :(.
Mik voltak a negatív tapasztalataid? Csak hogy tudjak összehasonlítást mondani a Kaáliből :). Sztem vannak itt BMC-s zugolvasók, akik lehet, reagálnak a konkrétumokra :roll:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Szia :)!

Köszönöm a köszöntést, jól esik :)! Szerintem a BMC nél hosszabb várakozás nem lehet :D, volt rá példa hogy odahívtak fél 8ra, gondoltam milyen jó lesz első leszek , egy kicsivel pár perccel korábban is mentem, és kint a parkolónál állt a sor??? nem is értettem, aztán ugye kiderült, hogy fél 8kor nyitnak és hát recepciósok még nagy nyugodtan csinálták a dolgukat, mikor éppen beestek fél 8ra, nem tudom, nálunk ez minden munkahelyen úgy ment, hogy fél órával előtte már bent kellett lenni, hogy elő lehessen készülni nyitásra, főleg szolgáltatóiparban , amibe nálam beletartozik a egészségügy is :D. Kifejezetten a kórházzal nem volt bajom, bár nagyon-nagyon futószalagos, de igazából nekem az orvosommal volt problémám, lehet én nem vagyok szimpatikus neki, de az én lelkemnek már sok volt, hogy augusztus óta egy kedves szava nem volt felém, és még lehurrog ha kérdezni merek, de természetesen magától meg nem mond semmit. Bár a kaput nálam most 6-án tették be a BMCbe. Augusztusban kezdtük el a lombikot long protokollal, nem sikerült :(, és sajnos még tul is stimuláltak :twisted: aminek következtében, hiába fizetősre mentünk a fagyasztottaknál, nem tudtunk menni, mert szövődmények léptek fel 2hónapon keresztül. Aztán most nagy nehezen novemberben minden hormon nélkül bejelentett, hogy akkor december 6án beülteti a fagyi babákat. Menjünk fél 8ra, odamentünk adtam a kis papírom a recepciósnak, aki szólt hogy üljek le mindjárt rákérdez, eltelt fél óra már mindenki elment aki beültire jött, aztán szóltam újra, jah egy pillanat rákérdez ( tehát először nem tette ), lényeg a lényeg, hogy úgy hogy senki nem szólt hozzánk egy szót sem, 10kor szóltak, hogy elmehetünk fizetni, mert egy a háromból felkelt, de még várunk hátha. 10órakor adtak először felvilágosítást???? Aztán ugye kiderült,hogy fenn áll az esély, hogy nem is jönnek vissza a fagyiból. Kellett az az ideg nekem :(. Húú ez nagyon hosszú lett, bocsánat, és mesélj magadról, baba van már?
ribike
Sóskút
 
 


Sziasztok

Rég jártam erre...

Ribike üdv itt. Rekujának igaza van, vannak itt bmc-s zugolvasók. :lol:

Én közel 3 évig jártam a bmc-be, és volt olyan, hogy 15perc alatt végeztem, de volt olyan is, hogy ott ültem 3 órát. Ha babát szeretnél és ehhez állami intézménybe mész, akkor felejtsd el az időpontokat, itt nincs. Időpontot csak a magánintézmények adnak. És pontosan ezért van ott futószalag rendszer, mert sajnos sokan vagyunk és kevés orvos, akik igazán túlterheltek és nincs idejük a lelkünk pátyolgatására, arra ott a férjünk és a családunk. Konzultációs időpontot viszont kérhetsz, de az mindig 12-13 órára van, és itt van idő a kérdezésre.
A túlstimulációkat sokszor nem lehet elkerülni, hiszen nem nagyon lehet előre megsaccolni, hogy melyik gyógyszerre hogyan is reagálsz, nekem az elsőt meg leállították, mert egyáltalán nem reagált a szervezetem!
A fagyasztott beültinél meg azért kellett várni annyit, mert a biológusoknak dolgozniuk kell a babákkal, hogy rendben felébredjenek! És addig is kár lenne befizetni a pénzt, ha esetleg nem ébrednének fel. Mert van ilyen, sajnos. Nem tudom voltál-e felvilágosító előadáson, amit minden kedden tartanak???
A bmc-ben fél 9-kor kezdődnek a leszívások, fél 11-11kor meg a beültik.
A várakozási idő, meg itt a bmc-ben pár óra, a Kaáliban viszont úgy hallottam ,hogy pár hónap.
Szóval én kívánok neked sok-sok türelmet, mert másképp nem fogod bírni!
Mielőbbi babásodást! :wink:
suegirl25
Veresegyház
 
 


Nagyon szubjektív, hogy kinek melyik intézet, melyik orvos jön be!

Én Kaáli-fan vagyok :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok Lányok !
Suegirl:
Mi már sajnos túl vagyunk egy teljes long protokoll -on a BMC-be, meg egy fagyasztotton is, a fagyasztottról múlt hét csütörtökön kaptunk egy eredményt, valami elindult, vagy már le is csengett, mert a Hcg-m 9,2-es volt, de ki tudtam harcolni a dokimtól ,hogy még jövő hét szerdán csináljanak mégegyet, hogy nyugodt szívvel mondhassam azt hogy befejezem a crinone gélt, mert a doki már abbahagyatta volna velem, de így nagyon rossz volt azt mondani, hogy hagyjuk, mert mi van, ha csak később tértek magukhoz :( :), bár a doki nem jósolt semmi jót, de azért így nyugodtabb leszek, mintha akkor azt mondom hogy hagyjuk, utána a lelkiismeretemmel nem tudtam volna elszámolni. Én pénteken hívtam a Kaálit,január 12-re adtak időpontot, és azt mondta az asszisztens, hogy ha kikérem a papírjaimat a BMC-ből, akkor folytathatjuk egyből a Kaáliba, nem kellenek vizsgálatok. Hát bízom benne, hogy pozitívabb véleménnyel leszek a Kaáliról, januárba okosabb leszek, bár a legjobb az lenne, ha jövő héten felhívhatnám őket, hogy köszönöm még sem megyek , mert sikerült :oops: :) , de sajnos nem sok jóval kecsegtetnek :(. Azért köszönöm a segítséget Lányok, aranyosak vagytok :)
ribike
Sóskút
 
 


Ribike, sajnálom a 9.2-es hcg-t, de sajnos 20 alatt csak igen ritkán beszélhetünk terhességről. Tudom mit érzel, nekem volt 39, 56, és 89-es hcg-m is, amiből nem lett baba.
De türelemre akkor is szükséged lesz, mindegy hogy hova mész, hiszen sehol sem leszel egyedül, mindenhol sokan vannak.
suegirl25
Veresegyház
 
 


Köszi Suegirl :)!
Igen tudom, hogy kell a türelem, de szerencsére azzal nincs baj, kivárom én a soromat, csak tényleg vegyenek már emberszámba, mert sajnos itt sikerült egy olyan dokit kifognunk, aki nem vesz.
Sajnálom, a te helyzetedet is :(, de azóta összejött már a baba :)?
ribike
Sóskút
 
 


Sziasztok...

Én is befutottam....én BMC vagyok azért mert engem a nő gyógyászom ide ajánlott orvosát! Az valóban igaz, ahogy írjatok igen sokat kell várni főleg a recepción :roll: !!!! Még nem tudjuk mi lesz velünk, mi lesz a megoldás, de én a magán rendelésre is fogok menni majd, először ott voltam most a vv meg a sperma vizsgálat a kórházban volt....

Rekuja: fény derült rá sárga test elégtelenség...biztos meg fogom említeni majd az orvosnak!!!de szerintem tudja meg láttam az előző leleteimet és már akkor mondta erre figyelni fogunk és fegyelmezetten majd minden képpen!!!!

Jujjjjj holnap sperma vizsgálat aztan átjárhatósági :oops:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Újra itthon vagyunk! Kinyaraltunk magunkat, tök jó volt, csajom élvezte, meg persze mi is. Hát, remélem az 5 nap wellness a gyógyvízzel jót tesz, mert ki volt írva, hogy női bajokra is jó a víz 8). Úgy legyen! :D A lelkemnek meg a hátamnak a masszázs jót tett mindenesetre :lol:.

Noci, mi volt spermázáson? Átjárhatósági megvolt már? Fú, ezt a sárgatestes izét tényleg mondtad már, de buta vagyok :oops:.

Ribike, hát ez az emberszámba vétel… szóval ez nem ilyen egyszerű. Mármint tök normális, szerintem minden meddőségi kezelésen résztvevő hiper-érzékeny. De néha az embertelen kezelés segít tovább lépni. Velem itt az sztk-ban olyan vér-bunkón közölték, hogy menjek el meddőségire, mert nem lesz gyerekem, hogy egy hétig bőgtem, meg anyáztam. Viszont emiatt a férjem olyan dühös lett, hogy elvitt meddőségi kezelésre, hogy ne kelljen még egyszer ilyen orvossal szembesülnöm. Most meg 4 év távlatából, hát, ha akkor az a doki nem olyan paraszt, lehet, még éveket várunk, mire rendesen belevágunk. Sose tudhatod, mi visz előrébb. Talán, az infóhiány rákényszerít, hogy jobban utána olvass a dolgoknak, ez meg csak az előnyödre válhat :). Viszont az tényleg rossz, hogy nem tudod, pár óra múlva mi fog történni. Fagyi babák elég jó esélyesek, volt itt valaki fagyikisbabával, fogalmam sincs, ki :).
Kaáliban hosszú a várakozás, mi a februári lombikot augusztusban foglaltuk :oops:. Szóval, ha váltasz, ezt is kalkuláld bele. De gondolom, ezt januárban megmondják. Ja és a konzultációért fizetni kell! Mi augusztusban 5000-t fizettünk :roll:.
Az első lépés a lombikbabához, hogy elfogadod, abszolute nem vagy befolyással az eseményekre! Nem csak arra, hogy mikor lesz gyereked, de arra se, hogy mikor lát az orvos, mennyit ülsz egy váróban, hány hónapot vársz egy-egy alkalom előtt, mennyit költesz gyógyszerekre stb.

Lombikbaba, szeretem, ha írsz pár sort, akkor megjelenik a blogod linkje, és látom, mi van veletek. Még mindig európában? :) Leánykád tüneményes felfedező, kis kiegyensúlyozott csajszi :wink:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Mindenkinek ilyen télapót kívánok:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok.
Itt vagyok nem irtam mivel nem látam, hogy valaki jött volna :?
Azt hittem behal a topic :(

Rekuja, igen meg volta az átjárhatósági, még 20-án.
Megérkeztünk Székesfehérvárra kértünk persze pedig jóval időben indultunk...de csúszás volt ott is...
Behívtak anyuval mentem mondtam jöjjön be velem. Rafinált voltam előtte be vettem gyógyszert :o
Bemutatkozás, majd mondta mit csinál és közben röviden elmesélem miért vagyok itt. Rendes egy doki volt az asszisztens meg Áhhh nem is mondom....
Feltette a katétert elkezte pumpálni a levegőt minden fújásnál kérdezte ne nem faj...ohhhagy büszkén a harmadiknál is mondtam nem :lol: Ohhh mondom de király vagyok, hogy be vettem agyogyszert nem érezzék semmit, na a következő két fújásnál már meg jött az érzés :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Közölte menjek át a másik székbe, na az nem volt kellemes úgy át sétálni...közben mondta, ha minden rendben akkor ennél jobban nem fog fájni....
Következett az uh...elmesélte mit látok és akkor mondta hányadik napomon vagyok. Ohhh mondom mért??azt hittem nem csinálja meg mert leállt...
Mondom 11 ohhh mert a bali oldalában van tüsző érésem rá is írta le is mérte, itt már tudtam hogy anyum faggatni fogja a dokit így is volt, a vége a faggatta annak az lett. Hölgyem azt jelenti, ha minden rendben megy akkor ha a lánya szexxel a férjével 25-én akkor egyből gyerek lehet :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Aztan mondta kezdjük a bal oldalt meg sem éreztem, közölte végeztünk :D :shock: Aztan a jobb oldal na ott valamit éreztem és akkor látom, hogy az asszisztens rá fekszik erősen nyomja a kontraszt anyagot majdhogy nem fejbe rúgtam, lényeg, hogy átment csak szűkebb a járat de minden átment és látható volt a has üregben!!!
Szoval minden rendben!!!!
Sperma vizsgalat is meg volt...lesz még egy 20 an és akkor
22-én lesz a konzultációk :lol: Várjuk nagyon!!,

Efgk mi van nálatok?gyere mesélj meg volt az inszem???
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Helló Csajok!

Először is B.U.É.K. mindenkinek!

Noci!

Örülök,hogy túl vagy az átjárhatóságin és,hogy kibírható volt.... :)
Sajna még nem volt meg az inszem,mert képzeld....pont úgy 24.,25.,26. -án lett volna aktuális és az orvosom azt monta,sajnos nem tud nekem keríten ünnep alatt embereket.Abban maradtunk,hogy dec.-23.-án menjek u.h-ra,hogy reagáltam a Closty-ra és írjak még neki az nap sms-t,hogy mi lett az eredmény....,Ő pedig visszajelez,mikor kell együtt lennünk a párommal.hát.....a választ Tőle még mindíg várom.....!Nem írt!
Mondjuk attól mi még szeretkeztünk a 3napon belül...,tehát várom a csodát..,ha nagyon reménykedek,hogy a bogyó segtett és nem jön meg jan.10.én a mensim.
Ha meg még is ,akkor felhívom az nap a dokit,hogy mivel dec.-ben elmaradt az inszem,mindenképpen szeretném ebben a hónapban!!!!
Jaaa....és 1 havi Closty.napi 2X1 beszedése után..a jobb oldalimban egy 26mm-es a bal oldalimban egy 10mm és egy 13mm-es tüszőcske volt a ciklus 11.napján. nyálkahártya vastagság 9mm.
mondjuk azt sem tudom ez jó vagy nem....??!!,mert ugye azáta még nem értekeztem az orvossal..

Nektek miért kell 2X sperma vizsg.???
efgk
Budapest
 
 


Rekuja

Mi van veletek?Mi újság??
efgk
Budapest
 
 


Efgk: örülök. Hogy jöttél na akkor a closit elkezted van ismerősöm akinek elég volt az is :lol: :wink:
Pontosan én sem tudom a méreteket a tüsző menetéről mi jó vagy sem, sajna :roll: :( Meg egyet ok is függ...meddig nő meg mikor reped meg változó...és összesen egyszer volt uh???
Nem tudom mért kért kettőt, ő mondta és a kettő között egy hónap eltérést kert még :roll:
Drukk ne jöjjön meg 10 én, én aznap megyek mamma szűrésre :roll:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Minden aktív és inaktív fórumozónak bebabásodós új évet!

Csajok, ez az a topic, ami sose fog kiürülni, sajnos :roll:. Jobb lenne, ha senkinek se kéne ide jönnie, mert mindenki rögtön bebabásodna :wink:. Viszont ünnepek vannak, naná hogy kevesebbet agyalunk és egy kicsit élvezzük a jelent is nem csak a jövőbeli tervekről fecserészünk itten :lol: :lol: :lol:.

Noci Tök jó, hogy ilyen könnyed volt az átjárhatósági vizsgálat 8). Na látod, én pont az ilyenek miatt nem avattam be anyámékat :roll:. Valahogy frusztrálna, ha tudnák, mikor „kell” szexelnünk :oops:. Dupla spermiográfia tényleg érdekes, de az sose gond, ha egy doki alapos!

efgk Mivel azt mondtad, 21 napos ciklusod van, ez a 3 tüsző méretben is, mennyiségben is teljesen jó ennyi gyógyszer mellett! Pont ideális, ahogy emélxem 8). Nem szeretik a dokik, ha inszemhez vagy természeteshez túl sok (több, mint 3) a petécskéd, mert az többesterhességet eredményezhet. AZ meg, hogy nem egyformák, normális, csak lombiknál törekednek az egymáshoz közeli értékekhez, hogy egyszerre legyen a tüszőrepedés. Nálad nem is baj, ha pici csúszás van, mert akkor több nap is jó lehet :roll:. Nem emléxem, írtad-e hány éves vagy, elvileg korfüggő, és bizonyos korban lehet egy cikluson belül több peteérés, így vannak az „akkor nem is eshettem teherbe!” babák. Ja, és arra sem emléxem, hogy ez fiatalokra vagy „idősekre” jellemző-e :lol:. Amúgy tök okos vagyok :lol: :lol: :lol:
Doki sms-ét ne várd. Neki is karácsony volt. Igazából azt nem értem, minek ígérgetett, hogy visszaír, így is, úgy is szexeltek, hát neeem?

Múlt szerdán csináltunk újabb vérvételt, TSH romlott, már 4,8 és 5 felett már belgyógyászatilag is rossz. Ugye múltkor 3,5 volt és 2 alatt kéne lennie :(. Holnap megyek a Kaáliba konzultációra. Remélem, azért belekezdünk a gyógyszerezésbe és kapok vmi „csodaszert”, ami lejjebb viszi a TSH-t is :roll:. Ha minden rendben van, vérzés után kezdenem kéne a fogigátlót, legalábbis így szokott menni. EZ számításaim szerint jan 10. El se hiszem!
Vicces, mert egy rokon jóvoltából ingyen előfizető vagyok az Anyák lapjára (meg a Baba magazinra meg a Baba patikára) és nézegettem benne ma a kismama divatot… ha most összejön, akkor október-novemberi baba lesz, szóval nyáron már lehet igazi kismamis szerkókban járni!!! Szaffival mire szép formás kis pocim lett, tél volt, és sose látszott rajtam :evil:. Pedig ez roppant fontos ám :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja az biztos, hogy roppant fontos csinosnak lenni :lol: na ezt jól meg írtad, hogy nem tudod, hogy most a fiatalkora vagy idősek vonatkozik :lol: mintha ma olvastam volna, hogy igen kor függő ez a fiataloknak nagyobb az esélye :lol:
Azt nem szeretik a dokik ha több mint 3 tüsző van érésben? Mert nagyobb a kockázat a több gyerekes terhességre?Ezt nem is halottam még :shock: neked mért kell fogi gátlót szedned??mennyit kell?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Rekuja

Nem 21,hanem 28 naposak a ciklusaim.Úgy is jó??? :)
Az üzit azért vártam,mert Ő ajánlotta fel,hogy küldjem el az eredményt és jelez egyből...,szóval ezért volt furi és kicsit "kiábrándító"húzás tőle..


Minek a fogigátló??
A nyári kismama rucikért én is élek-halok!! :D
Olyan szépeket lehet kapni..én is szoktam nézegetni,hogy majd ilyet veszek,,,olyat veszek... !!:D
efgk
Budapest
 
 


ja és 27 leszek februárban:) még "fiatal"vagyok!!!! 8) :lol:
efgk
Budapest
 
 


Noci

Én a bogyók óta csak egyszer voltam u.h.-n :shock: kevésnek találod??
Az első sperma vizsgálati eredmény milyen volt??
efgk
Budapest
 
 


Én mintha úgy hallottam volna, hogy többször csinálnak uh... :roll:
Hogy pontosan nyomon tudjak követni mennyit nőt, hogy mar kell beadandó a tüsző régészeti szurit.
Vagy az csak az inszem el van a sima gyógyszeres kezelés mellett nincs!?!?Akkor neked most csak simán closit kellett szedned a bogyót és mást nem???
Nem kértem el semmilyen eredményt, mivel magamat ismerve egyből bújnám a netet :wink: Úgy döntöttem meg hagyom ezt a dokinak és világítód fel ő az eredényeink ügyében :wink: :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mit irtam én is össze atya ég....
Szoval, hogy nyomon tudjak követni, hogy mennyit nő a tüsző hogy megtudják állapítani mikor kell a tüsző repesztő szurit beadni...
A doki vilagitson fel hogy milyen az eredményük ne pedig a Google :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Efgk, igen, 28 naposat akartam írni :D. 27-el fiatalnak számítasz :wink:. Én 28 voltam, mikor belevágtunk, akkor még spontán :roll:. Aztán már 32, mire szültem. Ha minden jól megy, még 34 előtt meglesz a második. Mármint nekem, mert apa addigra már 40 lesz :lol:.
Tudtommal inszemnél meg lombiknál nézegetnek sűrűn, szóval ha csak a gyógyszer hatását nézték, akkor ez az egy ahhoz elég :roll:.

Noci, én is folyton Dr.Google rendelésére járok :lol: :lol: :lol:

Terhes öltözködés azért is vicces, mert én amúgy nem nagyon figyelek erre, de a pocit MUSZÁJ hangsúlyozni :roll:. Mondjuk a csajom öltöztetésére most is többet figyelek, mint a sajátomra. Így sikerült a minap a lazac színű túrakabátomhoz piros kesztyűt húznom, király volt 8)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja na En sem tagadom nem vagyok én rosszban Dr.Google ráadásul több választ is kap az ember csak győzzön tudjon valasztani az ember na melyik a jó válasz :lol: És persze a rosszat meg az ember is olvassa akkokr meg ideges lesz mert a dr. Google sokszor azt írja amit mi nem igazán szeretnénk olvasni :lol: :lol: :lol: akkor ég aztan van meg sértődés...így úgy döntöttem most nem veszem igénybe a doktor urat :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Igen,csak 1 doboz Clostilbegyt-et kellett beszednem,semmi mást.
És mit mondott a doki,első sperma.vizsg.tökéletes?
Rekuja eléggé vágja a témát,azt írja elég 1,hiszek neki :lol:

Rekuja írd már meg légyszi,minek neked az a fog.gátló..???
Furdal a kíváncsiság :D
efgk
Budapest
 
 


fogigátlóval "állítják le" a hormonháztartást, hogy aztán majd újraindításkor minden kiszámíthatóan, egyszerre történjen. Nekem viszonylag hosszú 35-40 naposak a ciklusaim ezért eleve minden szétcsúszik :roll:. Mikor lejár a fogigátló, jönnek a szurik kb 2-3 hétig.

Ne hivatkozzatok rám, mint orvosi szaktanácsadóra, csak a saját tapasztalataimból indulok ki :roll:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Megjártuk a Kaálit! Tiszta rendik voltak a recepciósok, játszottak Szaffival amíg engem vizsgáltak, meg amíg a dokinővel beszéltem. Csajom meg mindenkit elbűvölt a váróban :D.

A lényeg, hogy mehet a stimulálás! Megkaptam a fogigátló receptet, szóval már csak a vérzést kell várnom, ami sztem 1 héten belül meglesz, és akkor mehet minden! Doki szerint február 10-20 között lesz leszívás/beültetés. Annyira izgulok!!! Tiszta fura volt már megint ott ülni a vizsgálóágyon és a plafont bámulni :oops:. TSH-ra kaptam egy gyógyszert, napi felet kell szednem, ez a doki szerint tuti leviszi, ne aggódjak e miatt. Megnéztük az eddigi leleteimet, és eddig tényleg tök rendben volt. Jól esett, hogy a doki azért visszanézett, ettől alaposnak tűnt :roll:.

Halál fáradt vagyok, tegnap éjjel alig aludtam… komolyan mondom, hiába van ott Szaffi, tök ugyanúgy izgulok most is!!! Ezt tényleg nem hittem, mármint úgy terveztem, hogy már „rutinos” vagyok és nem fog ennyire felizgatni holmi lombikprogram :roll: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Úgy örülök Rekuja!!Drukkolok nektek,hogy minden rendben legyen!És annyira gyorsan telik az idő,hogy sipp-supp febr.10.-lesz :)
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok...

Efgk: előző hozzászólásban már megírtam a leletekről a dolgokat, nem írom le még egyszer, mert hosszú lenne és lusta vagyok :wink:

Rekuja: hurrá na az tök jó, és akkor egy havi gyógyszert kell szedned?melyiket? Elég hamar kaptál időpontot nagyon jó!!!!a lesz ivás és beültetés egy napom van igaz?Es a ciklusod közepe táján???ugy jött ki ez a feb 10-20???

Én jövőjhéten megyek a mamma szűrésre, addig nincs semmi. Én pont azt számoltam, hogy nekem Dec.10 volt meg, mikor voltunk az átjárhatóságin akkor voltam a 11 cn akar azt mondta karácsony körül ha minden igaz lesz p.e olyan 25-26 körül na ha erre rá számolok 2 hetet akkor 9-én kellenek nem megjönnie...ma meg már 4-e van...de a lényeg amit ebből ki akartam hozni...hogy 19 van a férjnek a sperm átvizsgálás és csak utána tudunk menni a konzultációra és akkor megint csak az ciklusom közepén fogok tartani...jó lett volna ha ciklusom elején lettem volna... :roll: :?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci

Akkor mind ketten pont az napra NEM várjuk a mensit!Az-az 1 nap eltéréssel :) ,mert nekem 10.-én nem kéne..
Én már erősen gondolkozom,hogy holnap megyek egy Qupido tesztért a gyógyszertárba,úgy hallottam annak már kikéne mutatnia,van e bent valaki :shock:
jó lenne már tudni mi újság,mert mostanában minden hónap lassan telik nekem..!És tűkön ülök,hogy meg jön vagy nem jön..
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék Tőletek kérni, hátha járt már valaki ilyen cipőben. Volt 3 műtétem endó miatt, nincsenek petevezetékeim. 3 havi gnrh után novemberben el szerettük volna kezdeni a lombikot, de akkor már volt a petefészkemen egy ciszta. Ez azóta is ott van, csak 2 hetente nézegetjük, hogy változik-e, és hát nem. Ugye mihamarabb teherbe kellene esnem az endó kiújulása miatt, de a ciszta miatt meg nem meri elkezdeni a doki a stimut. Ördögi kör... Arra lennék kíváncsi, ha volt már valakinek ilyen, hogy mi történt?! Meddig várjak? Nincs erre valami megoldás?!
Köszönöm!
kormi76
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Kormi

Nekem is Endóm volt és jelenleg is van.
Engem 2008-ben műtöttek Endók miatt és a petefészkeimet csonkították is.
Most a jobb oldalimban van endo,szerencsére a kritikusabb oldalon.,mert itt csak 'negyed petefészkem van, a másik oldal 3/4,de ott egyenlőre szerencsére nem találtunk.
Nekem a petevezetőim meg vannak éppen inszemre várakozunk.Szóval sajna én nem tudom a Te esetedben mi a szitu,de az biztos,hogy ezek a szemét endók megkeserítik az ember életét..
Azt nem értem miért csak nézegeti neked az orvos,mert ezek nem fejlődnek annyira gyorsan,hogy 2hét alatt látványos lenne.
Neked a petevezetőkben is volt Endo,azért vették ki?Próbáltad a Danovalt műtét után??
Azon az oldalon,ahol van a ciszta,ott van termelődik tüsződ?
efgk
Budapest
 
 


Most milyen cisztád van?Nem lehet,hogy az újra csokoládé ciszta"endo?vagy mit mond a doki?
efgk
Budapest
 
 


Szia efgk!
3 orvos látta, 2 szerint ciszta 1 szerint endo. Azért nézegeti, mert hitt benne, hogy ha sima ciszta, akkor a mezeszkor megszűnik létezni. A petevezetékeim a doki szerint annyira rossz állapotban voltak, hogy úgysem töltötték volna be a funkciójukat, így inkább kidobálta őket. A tüszőkről nem tudok, azt még soha nem mondta, hogy hol termelődik és hol nem :)
kormi76
Budapest IX. kerület
 
 


Azért kérdeztem csak,hogy mit nézelődik,mert az endo nem szívódik fel ugyebár.De így már érthető a dolog.Meddig fogjátok még szemmel tartani?
Te hová jársz orvoshoz?
efgk
Budapest
 
 


Csajok használt már közületek valaki women's cream-et??
efgk
Budapest
 
 


noci Nem, leszívás-beültetés nem tud egy napon lenni :lol:. Leszívják a petiket, általában délelőtt vannak az ilyen műtétek minden intézményben. Délutáni műszakban a biológusok megtermékenyítik őket, aztán jön a nagy várakozás, hogy mennyi indul osztódásnak, meg a telefonok másnap, harmadnap. Állapottól, mennyiségtől függ, hogy mikor kapod vissza őket. Ha sok van, várnak az ötödik napig, hogy a legjobbakat tegyék vissza, ha még mindig marad, mennek a fagyasztóba. Kevesebbnél nem várnak annyit, megy vissza, ami van, hátha benned jobb esélyük van. Szóval mikor beléd kerülnek, akkor már soksejtesek. Meg lehet nézni őket, Szaffi nagyon cuki ötszáz-valahány tök egyforma kis gömbőcke volt öt naposan :lol:. Nem mondom, hogy hasonlít a mostani szőke, kékszemű, vigyorogva rohangálósra, de tiszta apja volt minden sejt :lol: :lol: :lol:.
Elvileg ciklus közepén van a leszívás, de ezt ne a normál ciklushosszal nézd. Nekem elég hosszú, és rövidülni szokott a gyógyszerek hatására, mivel előtte meg leállítanak.
Azért kaptam ilyen hamarra időpontot, mert ezt még augusztusban kaptam :roll:. Ha így nézed, nem is olyan hamar, nem?

efgk Nekem is jan 10 körül kéne jönnie :lol:. Én meg várom, hogy jöjjön már! Sztem tök értelmetlen tesztelned :roll:. Tapasztalatom alapján a Clear Blue tesztek a legérzékenyebbek, de talán a legdrágábbak is :roll:.
Ebben a women’s creamban sztem tök ugyanaz van, mint az utrogestan hüvelykúpban, csak jobb a marketingje. Azt meg felírják lombiknál, lehet, hogy inszemnél is, ha kéred. Tb támogatott.

Kormi Endo ügyben nem vagyok járatos :roll: :(. Ciszta felszívódásáról már én is hallottam. Dokid mit mondott? Hány ciklust vár?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja

Hát ....,ma lecammogtam a helyi patikába,mert marha lassan telnek nekem ilyenkor a napok,tűkön ültem és vettem egy tesztet ..,ami beágyazódás után 3 nappal kimutatja elvileg ...azt mondta a patikus néni.Megcsináltam és szokás szerint 1 csíkos lett:(:(
Jól kibőgtem magam,aztán megint pozitívan állok a világhoz!
Új hónap...,új lehetőség..!!Várjuk együtt a mensit!lol: Utána meg a gyereket!!:D

Szóval nálam hajrá inszem!!!!:?

Ezt a krémet az egyik barátnőmnek írták fel és Ő mondta,hogy kérdezzek utána hátha jó nekem is.Akkor inkább feliratom majd azt a kúpot. :
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok....

Efgk nem elkeseredni itt még lehet pozi a teszt, lehet korai volt....
Ohhh akkor mind a hárman, Jan 10 körül várjuk, de izgi :lol: :lol:
Nekem a férje tegnap annyira aranyos volt közölte, hogy napok óta tiszti hiszti vagyok és hogy remelem valami JOOO MAGYARAZATOM lesz rá :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia efgk!
Én használom a women's cream-et, de sok tapasztalatot nem tudok írni róla. Viszont ajánlom a www.endometriozis.hu oldalt. Ott tudsz szavakra keresni és szerintem rengeteg hasznos infót találsz. Azt viszont nem értem, hgy egy barátnődnek FELÍRTÁK??? És úgy olcsóbb vagy miért kellett felírni?
A teszt miatt ne keseredj el, még bármi lehet! Persze, nekem könnyű ezt mondani!
Szia rekuja!
2 hónapon keresztül nézegettük a cisztát, most elküldött másik dokihoz... persze... elvagyunk, addig meg csak visszajön az endó... :evil:
kormi76
Budapest IX. kerület
 
 


Szerintettek mikorra várjam!?!?!

Dec.20 voltam uh és volt egy 14mm tüszőm azt mondta naponta 2mm nőt, ami szerintem karácsony körül meg kell repednie.

Mondjuk akkor ha Dec.24 reped meg akkor plusz 14 nap és mensiznem kellene?Az-az 7-én?Holnap?
VAGY
Mondjuk akkor ha Dec.26-ig nő az 26mm az nem sok?!?!?Akkor meg plusz 14nap az 9.én kellene megjönnie!?!?!?!

Van még más megoldás?!?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Helló Lányok!

Ma elkezdtem pecsételgetni,ezért felhívtam az orvosomat,hogy akkor most mit kell tennem??
Azt mondta,hogy a ciklus második napjától kezdejem a Clostilbegyt-et ugyan úgy,mint múlt hónapban napi 2X1 szemet és a ciklus 11.napján menjek majd ultrahangra és aznap megmondja mikor lesz az inszemináció.

Kormi

Köszi az infót!Rákukkantok!
Lehet,hogy csak félre értettem,hogy felírta neki receptre.Lehet,hogy csak besétált a patikába és megvette,mert a doki javasolta.Nem tudom ez kedvezményes ár-e,de 10.000 ft ért vette az tuti.

Noci

Én a helyedben az utolsó mensi naptól számolnám. :D
Reméljük a terhességtől vagy Hisztis!Jó lenne már valami jó hír is itt a fórumon,hogy valaki terhes lett végre!!!!! :D
efgk
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: