Új privát üzeneted érkezett!

Efgk akkor ti vittetek a katonákat?:)
Na akkor gondolom, most büszke Dávid:)

Mimilee minden rendben lesz, nyugi:)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Efgk Hát igazán kedves, hogy kiröhögd, ahogy alul-felül ömlik belőlem a vér :evil: :lol: :lol:
Vérvétel előtt tényleg célszerű folyadékot fogyasztani, lehetőleg sima vizet. Nekem terhesen volt gond ebből, megszúrtak, kellett volna 3 tégelynyi vér, és egyszerűen nem csurgott :shock:. Durva volt, mintha nem is folyadék keringene bennem, hanem valami fogkrémszerű trutyi :roll:. Szóval inni kell!
Nekem a Kaáliban nő az orvosom, és tényleg lazább, meg segít, hogy én is lazábban vegyem a dolgokat. És folyton mosolyog :D
Nekem volt inszemem, ami karácsony miatt maradt el és marha tragédiának éltem meg az 1 hónap csúszást akkor :evil:. Ma meg már… komolyan, mit számít 1 hónap egy egész babaélethez képest? :wink:.

Noci Megint ketten írtatok az ipaddal együtt :D. Nálatok nincs hétvégén is vérvétel? A Kaáliban csinálnak :roll:. Ez mondjuk nagy előnye a nagy intézményeknek. Hátrány, hogy sosincs parkoló :evil: De ha +- 1 nap benne van, akkor lényegében 3 jó nap is van, tehát csak ne essen 3 napos ünnepre :wink:. Nekem volt egy tizenvalahanyadik napi hormonom, és minden orvos elfogadta, hogy minek csináljon ő ujjat?! Szóval ez a 3. napi vérvétel sztem nem annyira szigorúan 3. napi, csak ha vmi nem stimmel, gondolom akkor.
Tényleg nem csinálják meg csak vérzés után az átjárhatóságit, még ha negatívak is a tesztek. Ha van ott valaki és kimossák a méhedből és hasüregben tapad meg… na az horror lenne!!!

Mimilee Várjuk az eredményeket! Szorítok!!!
Hát azért illik a 3-5 nap előtt aktivizálni a katona-gyárat :roll:. Tudod Szaffi mellett nem valami viharos a házaséletünk :oops:. Nagyon dolgozik rajta a lány, hogy ne legyen kistesója, mindig pontosan tudja, mikor kell felsírni :evil:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Noci

Mi vittük itthonról az 5 napos termést:)
Anyóstól kaptunk mikulásra egy-egy kockás zokniban csomagot.A csokit elmajszoltuk a zoknit felhasználtuk!Ez volt a katonák divatos télikabátja:D:D
Dávid büszke hát!:)És szerintem megkönnyebbült "azon a téren is" :D ,hogy nem volt turkálás!


Rejuja Megkaptad már a vér eredményedet?

Ezt most én is tragédiának fogom megélni,ahogy Te régen.
Mert már úgy rákészültem....+izgulok+minden.És most betesz majd nekem egy Szilveszter!! :evil: :evil:
Na mind1!Lehet ez így van megírva a Nagykönyvben és kell nekem az az 1 hónap lehiggadási és rákészülési idő!

Anyósod a fürdibe csak nem követ,mondjátok azt,hogy mész megmosni a hátát! :D
efgk
Budapest
 
 

 
 

na hát - sajnos - okosabb lettem... ez most nem sikerült. a HCG-m csak 17 volt, ami alacsonyabb mint hétfőn, úgyhogy abba kell hagynom a gyógyszereket. majd még hétfőn újra kell mennem vérvételre, gondolom, hogy lássák, hogy kiürült-e teljesen a HCG a szervezetemből. de remélem, addigra meg is jön, ha már így alakult...
mimilee
 
 


Mimilee nagyon sajnálom :cry:

Efgk, most te akkor nem kaptak időpontot inszemre vagy mi? Mikorra kapsz akkor??

Rekuja vissza néztem igen ketten írtunk:):):)
Na igen tudom de mivel az ipadom is irt így lehetetlen volt ki olvasni amit akkor írtam, hogy én h sz p reggel 7- este 10 ig melozom!
Szóval ez a 2,3,4, napi vv jó lenne, ha nem úgy esne, hogy csütörtök péntek jönne meg mert per pillanat nem tudtam még kideríteni, hogy van e hétvégén vv de ha nincs csak hétköznap akkor az szívás nekem....
Ha csütörtöki nap jönn meg akkor 2-3-4 nap az: péntek, szombat, vasárnap egyik nap sem tudok elmenni ha csak nem van szombaton vv.
Ha Pénteken jönne meg akkor a 2-3-4 napi vv az: szombat, vasárnap, hetfő az is kizárt, hogy akkor tudjak menni :roll: vagy ha van szombaton vv az jó.
Ha Szombaton jönne meg akkor 2-3-4 az vasárnap, hetfő, kedd( na itt eltudnán már menni kedden)!
A többi nap mar szinte jó lenne. De úgy nézz ki ma nem jönn, meg szóval akkor nem jöjjön meg nekem se csütörtök se péntek!!!
Jó mi????!!!!na ez van....
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Efgk akkor te maradsz a gyógyszer és inszem mellett???szerintem Closyt kapsz az lesz meg inszem.......
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Efgk honnan veszed, hogy pont ünnepek körül esik az inszem idopontod?ez a 21 napi vv volt ma? Most lesz még egy konzultációs vagy mi hogy lesz tovább?
Én a budaiba járok és a Sribahoz ahogy írtak itt a csajok!
Nagyon rendes:):):)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mimilee

Annyira sajnálom !!!:( :( :(
efgk
Budapest
 
 


Noci

Igen,ez a 20-22 napi vérvételem volt.Hát....számolgattam és abból gondolom,hogy akkor kéne csinálni,mert akkor lesz a következő peteérésem.És már végülis minden eredményünk megvan,kivéve a vérvételről az eredmény,amin ma voltam és holnap küldik e-mailben.Nincs mire várni...Múlt héten hétfőn amikor volt az átjárhatósági akkor mondta a doki,hogy amikor legközelebb találkozunk addigra döntsem el mi mellett maradok.Jövőhéten szerdán lesz még egy konzultáció és akkor beszéljük meg mit választottunk.Szóval nekem az nap jön majd meg,mikor megyek a dokihoz,ha felírja a gyógyszereket akkor azt hiszem ciklus 4.napjától kell elkezdeni szedni vagy,hogy és ha sikerül itt vidék city-n begyűjteni időben a bogyót,szurit,,reménykedem,hogy meg is tudjuk ejteni az inszemet.
Szóval még nincs lefixálva az időpont,ezt csak én eldöntöttem a fejemben,hogy így lesz!!!!És bízom az agykontroll-ban!!! :) :shock:

Jaaa....és nem csak a sürgetés végett,de tök jó lenne munka miatt is ez az időpont,mert januárban nincs olyan rengeteg munkám és tudnék kicsit pihizni utána.
efgk
Budapest
 
 


Efgk: Neked amugy mindig pontos volt a ciklusod????valóban jó lenne igen.
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


mindig 28-29-30 napra szokott megjönni,az elmúlt hónapokban pontosan 28 napra jött meg mindig.
efgk
Budapest
 
 


Azt nem értem, hogy ha jó a 3 napi vv eredményed és a Dávidnak is a spermaja, akkor mért nem estél idáig teherbe????? :roll:
Végül akkor minden okes, nem?!?!?
Erdekes ez az egész, hogy mégsem jönn jossze :roll: Minden esetére nagyon kiváncsi vagyok, akkor most te magánba jársz???
Hogy hogy a Kaália mellett döntöttetek?

Nagyon kiváncsi vagyok nekem mit mondanak majd!!!


Ja meg valami, mamma szűrésre nem küldtek???
Engem igen!!!,holnap megyek a háziorvoshoz beutalóért, persze nem jött még meg, ma már nem is fog, tuti holnap jönn meg, hogy ne tudjak elmenni a vv :evil: Szerintem. Majd felhívom a BMC hogy van e szombaton vv...
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Dávidnál ugye minden oké,de engem műtöttek 2008-ban endometriozisok miatt.Jobb oldali petefészkemnek a háromnegyedét kivették,bal oldalimnak pedig az egy negyedét.Most újra kiújultak,a jobb oldali nyúlfarknyi egy negyed petefészkemben vannak.Operálni már nem is hagynám magam,olyan a hasam mint egy térkép,mert volt több műtétem.Szóval nekem az endokon kívül semmi bajom,ez miatt nem jön össze a babácska :(
Mi nem a Kaáliba járunk,hanem a G1 intézetbe.Igen,ez magán intézmény.
Én olyanról még nem hallottam,hogy mamma,csak mammográfia vagy mi a csuda,azt úgy tudom XXXX-től szokták kötelezővé tenni.Mellvizsgálat(rákszűrés),de nem bizti.Azt mondják nem fáj,csak beteszed a cicidet egy gépbe és pik-pak kész is.

Hívd fel őket a szombattal kapcsolatban,az a tuti!!
efgk
Budapest
 
 


Igen mamografia vizsgálat, én nem vagy még 40 :lol: és remelem nem is nézek ki annyinak :lol: De kell érdekes :roll:
Értem mar igaz nem tudom mekkai betegség az amit írsz :(
És mért a G1 intézetbe mentettek amúgy?csak kíváncsiságból érdeklődöm :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Furi,hogy küldtek ilyenre....
mikor volt utoljára nőgyógyászati rákszűrésed????
Miért a G1-et választottuk?
Mivel tizen éves koromtól minden egyes hónapban nagy fájdalmaim voltak,és vannak...Jártam én nőgyógyászhoz,de itt felénk nem talált egyik doki sem semmit....
Dávidnak elege lett,hogy minden egyes hónapban egyre jobban fáj a hasam és elkezdett kutakodni,mire eszbe jutott,hogy van egy Edit nevű ismerőse,aki a Telki magánklinikán dolgozik.Mivel az elég jó hely,fehívta ....,hogy elkérje a legjobb orvos nevét ,számát akit ismer a klinikán.Az orvosom akkor már nem a Telkiben dolgozott,hanem a G1-ben és a Nyírő Gyula magánklinikán operált stb..
Elmentünk hozzá és a tünetekből megmondta mi bajom lehet.Utána hüvelyi ultrahang,és ott voltak a baromi nagy endók:(Aztán rá 2hónapra megvolt a műtét,utána szedtem férfi hormonokat ,hogy ne menstruáljak ,mert akkor meggyógyulnék,de sajnos nem reagált a szervezetem a fél éves "kúrára" ugyanúgy megjött,sőt tovább tartott ,erősebb is volt a vérzés..aztán abba hagytam.lesz ami lesz alapon és most idén májusban már újra ott voltak....

Én meg itt vagyok..
efgk
Budapest
 
 


Igen en is csodálkoztam, hogy elküldtek.
Most volt szeptemberben: cyt, Vál, Cham. ezek voltak akkor.
Ezt hoztam el tegnap és minden jó.
Holnap megyek a háziorvoshoz, már beszéltem is vele, hogy kell beutaló nekem, holnap 8 rá kell lemennem ért :wink:

Ertem nagyon sajnálom min kellett végig menned, de igen most itt vagy ez a lényeg:):):):)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mimilee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Írtam privit, olvassd el!

noci Na így már értem a parád! Nincs lehetőség cserélni pár órát? Elvileg a munka törvénykönyve szerint meddőségi kezelés alatt álló párt el kell engedni a vizsgálatokra, de persze ehhez meg kell mondani, hová mész :(. Szorítok, hogy most pár napig ne vérezz :) NE igyál tonicot!
Nekünk mindig minden vérvétel, sperma stb. eredmény jó volt. Mikor 1 év spontán próbálkozás után mindent megnéztek (átjárhatóságit is), akkor azt mondta a dokim, hogy inszem elsőre menni fog, mert nincs ám itt semmi gond… Amúgy imádom a dokim, rengeteget köszönhetek neki (pl a természetes, háborítatlan szülést, ami nagyon fontos volt a mesterséges fogantatás után a lelkemnek), de ebben mellélőtt :roll:
Mammográfiát nekem nem kértek. Bár jobb lett volna, akkor nem ér szülés után készületlenül, hogy nem fejlődött ki teljesen a mellem és nem tudok szoptatni :evil:. Ne bánd, ha csinálnak, rögtön látják a tejmirigyek mennyiségét! :wink:. De azért kérdezd meg a kedvemért a dokitól, hogy ha kevesebb tejmirigyed lenne, az más kezelést igényelne-e? Az enyém hümmögött csak. Ködösített :roll:. Mindkettő :roll: (a Kaáliban egy nő az orvosom, de ott nem vállalnak terhes gondozást, úgyhogy azt az Istenhegyin csinálták, ahol az inszemeket is).

efgk Ari, ahogy betervezed az inszemet :D Esküszöm, ugyanezt csináltam. Nekem az első nov. 1-i hosszúhétvégére esett, és a doki simán 2 nappal később csinálta, mondta, hogy ezt nem kell olyan szigorúan venni, mert a tüszőrepesztő szurival van egy pár nap mozgástere inszemnél, mivel a spermák is élnek még 2-3 napot. Persze van legideálisabb pillanat, mint mindenben, de ha nem akarsz várni köv hóra, akkor így is van esély. Nekem inszemnél az volt, hogy adott a doki gyógyszert és mondta, hogy ha esetleg megjön, akkor szedjem megint az utrot, és jöjjek x. napon uh-ra, úgyhogy nekem a 4 inszem 5 ciklus alatt megvolt (nov, dec, febr, márc, dec vége-jan elején kimaradt egy)
Endok szemét ügy :(
Nekem a szurik elején kell férfihormont lőnöm magamban. Röhögtem is, mikor először kiváltottam és elolvastam, hogy prosztatabetegeknek írják fel :lol: :lol: Van egy ilyen rubrika, hogy terhesség és szoptatás esetén, és oda van írva, hogy tekintve, hogy a készítmény férfiaknak készül, a kérdés irreleváns. Mondtam egy barátomnak, mire megkérdezte, bizti jó orvoshoz járok-e :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


lányok, szerintem sem kell ezeket a napokat ennyire szigorúan értelmezni. +/- egy nap bőven belefér. legalábbis az én orvosom az ilyenben nagyon rugalmas, de valahogy számomra is logikusnak tűnik, hogy mivel a női szervezet nem egy svájci óra, ezért egy pici rugalmasság még belefér...

amúgy nálunk is az volt, mint Rekujáéknál, hogy próbálkoztunk egy ideig - szerencsére nem húztuk sokáig - és utána a vizsgálatok során kiderült, hogy mindkettőnkkel minden rendben van. továbbra sincs kizárva, hogy akár magától összejöjjön a baba, de hát nincs annyi időm, hogy erre várjak, ami lehet, hogy jövő hónapban lesz, de az is lehet, hogy 2 év múlva.
nyáron, mikor otthon voltunk, elmentünk a Kaáliba egy konzultációra, ahol megmutattuk az összes leletünket, és megkérdeztük, hogy a doki mit tenne a helyünkben (ugyanis itt az van, amit a páciens kér, ha két inszem után akarok lombikot, akkor akkor csinálják, ha 5-6 után, akkor akkor.)
a Kaális doki, aki tök szimpatikus volt, azt mondta, hogy szerinte még próbáljunk meg egy inszemet (az volt a 4.) és utána vágjunk bele a lombikba, mert csak telik az idő. azt mondta, hogy a meddő párok (istenem, de utálom ezt a szót), 20%-ánál nem találnak semmit.

nem is tudom, melyik az idegesítőbb. ha tudod, hogy valami gond van, vagy ha nem tudod, mi a gond...
mimilee
 
 


Majd jövő szerdán este megyek fél 7-re és kiderül,hogy időzít a dokibácsi!!Már úgy izgulok..,de ha pár nap ide-vagy oda alapon működik a dolog,akkor csak beleférek idén :D
:D 8) 8) 8) 8)
Majd szerdán megírom milyen tuningot kapok,jut eszembe,mindjárt rákukkantok a leveleimre,hátha küldték a vv eredményt.
Minek a férfihormon???
Én attól már elére fosok,mert mikor én a műtét után a Danoval-t napi 3 szemet szedtem,ettől olyan szépen kezdtem szőrösödni,a mellbimbóm körül,az arcomon és a hátamon.... és fél év után az összes melltartóm nagy lett rám :( a klimax kedvről nem beszélve...olyan hangulat ingadozásaim voltak +egyszer szakadt rólam a víz,utána meg megfagytam..szegény Dávid idegeit szana szét szedtem ez alatt a fél év alatt :D volt,hogy bőgtem,mert nem úgy szólt hozzám,vagy nem úgy nézett rám ahogy épp elvártam.Szóval én ilyen gyagya tudok lenni a hormon cuccoktól :twisted: :twisted:
efgk
Budapest
 
 


Na itt az eredményem!Viszont én úgy látom,hogy az első,nagyon nem jó érték,mert túl magas



Vizsgálat Eredmény Mértékegység Normál tartomány

Progesteron 43,5 nmol/l follic.fázis: 0,6-4,7
ovuláció: 2,4-9,4
luteális fázis: 5,3-86

FSH 3,7 U/l follic.fázis: 3,5-12,5
ovuláció: 4,5-21,5
luteális fázis: 1,7-7,7

LH 9,8 U/l follic.fázis: 2,4-12,6
ovuláció: 14-95
luteális fázis: 1,0-11,4

Estradiol 467 pmol/l follic.fázis: 46-607
ovuláció: 315-1828
luteális fázis: 161-774

Testosteron 0,85 nmol/l 18-50 év 0,29-1,67
20.nap

A lelet kiadásának dátuma:2011.12.08
A leletet kiadta:
Dr Mészáros Klára
efgk
Budapest
 
 


efgk Minden eredményed a megadott tartományban van. Luteális fázisban vagy az ovuláció után, így azt a határt kell nézni a progesteronnál!
Férfihormon (suprafackt) azért kellet, mert én long programon voltam (aszem ezt hívják úgy :roll:), vagyis egy ciklusra „leállították” a petesejt képzést, majd újraindították felturbózva. Aszem azért, mert elég hosszú, 35 napos ciklusom van, és így lehetett egy időbe terelni a peteérést, vagy mi :roll:.
Minden hormon kicsinál lelkileg, és idióta leszel tőle. Tudod, neked a hormonokat kell elviselned, a párodnak meg téged :lol:. Néha segít, ha tudod, ezt a hormonok teszik. Nekem pl. a szüléstől megváltozott a hormonháztartásom, addig sose voltak premenstruációs tüneteim, most meg olyan hiszti-sárkány vagyok előtte egy nappal, hogy én is megijedek magamtól.

mimilee Nem szeretem, mikor egy orvos nem mond konkrétan semmit, hanem jön az Ön hogy szeretné? szöveggel :evil:. Nekem az a kényelmes, ha egy orvos olyan alfahím típus, még ha nő is :lol:. Szóval mondjon a-t vagy b-t, de ne ködösítsen! Persze tudom, hogy néha mindnek muszáj :roll:. Megértem, hogy elmentetek a Kaáliba tanácsért. Nekünk az Istenhegyin is 4 inszemet mondott a doki, és hogy aztán menjünk a Kaáliba.
NE használd magadra a meddő szót. Lehet neked gyereked, csak nehezebben, mint ahogy az oviban tanultad :D

Holnap repülünk anyósékhoz. Apa megy kocsival, mi meg ugye repülővel Szaffival. Nem kicsit izgulok… viszek laptopot azért, nem vágom el magam teljesen a külvilágtól :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja Köszi a megnyugtató mondatodat!! :) Itt paráztam már,hogy mi miatt lehet ennyivel magasabb az értékem!Keresgéltem utána,de más "mértékegységben"voltak megadva az értékek!Köszi,köszi mégegyszer!Tuti nem aludtam volna ma éjjel !!:)

Hát....amit kibírt mellettem szegény a fél év alatt :D ....le a kalappal előtte :roll:
De ahogy olvaslak nagyon tudod miről is irkálok,de azt hittem csak én vagyok gyagya az ilyen cuccoktól.Ja...és még híztam is tőle vagy 8kg-ot,de már leadtam :)

Miért félsz az repüléstől?Nem utaztál még repcsin?Én az első repülő utam előtti napon,úgy fostam ..."szó szerint" :D :D :D :D !!!!!
Aztán mikor a reptérre értünk becsekkoltunk..+minden utána úgy kellett feltuszkolni a gépre!Mondták az utazás előtt ismerősök,hogy csak szárny mellé ne üljek és leghátra se!!!!
szerinted hová szólt a jegyem??
:D
Odafelé sz.mellé !A felszállás olyan érzés,mintha egy nagyon nagyon erős autóval full-full gázzal indulnál!Nekem nagyon tetszett.

Visszafelé megint csak megkaptam a helyem!Leghátra :D
De nekem az is tetszett!Viszont a szárny mellett sokkal jobb,csak ne azzal foglalkozz,hogy mozog a gép szárnya,mert ez kicsit ilyesztő annak aki először látja,hanem a lenyűgöző kilátásra figyelj ameddig megfelelő magasságban van a gép.Gyönyörűűűű!!!!Nekem baromira tetszett,na meg ugye nem volt utolsó szempont az sem,hogy nem kellett sok-sok órát utazni bedagadt lábakkal érkezni és 2napig kifeküdni a fáradalmakat.Biztos Szaffikának is fog tetszeni!!!
Szabad tudni hol laknak anyósodék?Mennyit utaztok?
efgk
Budapest
 
 


efgk Már repültem egy csomót, én is imádom 8). De azért így gyerekkel más. Mvhelyre megyünk, szóval 1 óra alatt ott van a gép, lényegében el se éri az utazó magasságot. Én is meg a csajszi is imádjuk ha valami újdonság van körülöttünk, szóval ez inkább egy pozitív izgulás. Szerintem marhára fogja élvezni, csak hát ugye az a nyavalyás Malév természetesen alvásidőbe tette a járatot :lol:. Apa meg addigra kiautózik a cuccokkal, és vér ránk a reptéren. Mvhelyen sokszor köd van mert a reptér egy völgyben van a finomító mellett :shock:. Köd esetén Kolozsváron száll le a gép, ami 100 km :(. Szóval szép időt nekünk holnapra :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Jól van akkor,....azt hittem már ez lesz az első.A pozitív izgulás oké! :) Kellemes repülést nektek, és jó pihizést!

A férjed hátát remélem sikerül megmosni !!!:wink: :lol: :lol:
efgk
Budapest
 
 


Vigyél magaddal ezüst jodid kristályokat és szórd szét,hátha köd ellen is hatásos,nem csak a jégeső ellen :)
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok.

Rekuja: akkor mikor ti elmentettek ki vizsgàlásra minden rendben volt és inszemet ajánlottak?hány inszemet volt összesen??Szaffi lombikos ügye????ne haragudj de már teljesen káoszban vagyok sok és nem emlékszem :oops:

Efgk nagyon várom mi lesz veled szerdán!!!!!


Nálam a helyzet változatlan Piri sehol, volt egy szép álmom:):):) de pszzt:):):) gondolhatjatok mi az:):):) de hétvégét még meg várom!!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok,

hát igen, itt nagyon más az orvosok hzozzáállása. nem a betegséget nézik, mint otthon, hanem a beteget, ami azért nem rossz, de nekem is szokatlan ez a "amit a vendég parancsol" hozzáállás. nem feltétlenül mondanám rá, hogy ködösít, mert nyilván, ha olyat hoznék fel, ami direkt rosszat tenne, akkor azt biztos mondaná. de mondok egy példát: az első inszemnél csak tüszőrepesztő injekciót kaptam, semmi mást. a másodiknál megkérdeztem csak így nagyon halkan - nyilván addigra az egész internetet kiolvastam a témában -, hogy khm... esetleg nem kaphatnék olyan a beágyazódást segítő valamit? erre ő, hogy "aha, pesze" és felírta az Utrogestant. aztán következő alkalommal ugyanígy rákérdeztem a stimulációra, és akkor azt is felírta. persze lehet, hogy magától is így lett volna, csak én megelőztem, de azért ez furcsa volt. de benne meg az van, hogy ha én azt hiszem, hogy az a siker záloga, ha x gyógyszert/vitamint/akármit beszedek, és ugyan az orvostudomány sem biztos, hogy ez segíti az ügyet, de biztos nem árt, akkor inkább azt mondja, hogy oké, szedjem, ha mentálisan így pozitívabban állok az ügyhöz, hiszen az a lényeg. szóval szerintem kb. az van, hogy ezen a területen az orvostudomány is kíséletezik jelenleg (velünk). kezdik az inszemmel stimu nélkül (itt), aztán stimulációval, aztán még több stimulációval, aztán hozzáadnak egy kis borsot, egy kis sót, oké, még mindig nem elég jó, akkor egy kis fokhagymát... és végül sikerül! otthon az orvos eljátssza, hogy ő a tévedhetetlen, nagytudású szakember, és te kövesd vakon az utasításait, hiszen ez az egyetlen járható út (ami néha tök kényelmes nekünk betegeknek, csak hátradőlni, és hagyni hogy fogják a kezünk), itt viszont az van, hogy az orvos a beteggel közösen találja ki a terápiát, ami tényleg egy kicsit furcsa, hiszen neki kéne tudni, nem én végeztem orvosit, de ugyanakkor persze már én is rengeteg dolgot tudok a témáról, tehát sokkal egyenrangúbb a viszony.

efgk - szerintem is tök jók az eredmények, esetleg csak egy dologra kérdezz majd rá a dokinál (félre ne érts, nem akarlak beparáztatni, és ez valószínűleg az endo miatt van), szóval az az LH-FSH arány. elvileg ennek 1:1 körülinek kéne lenni, de nyilván ez sem szentírás...

noci... izgi... gondolok majd rád, hogy ne is jöjjön meg még jó sokáig.
mimilee
 
 


Sziasztok.

Ki hol van??Én dolgozom és úgy nézz ki ma semm jött meg, már le sem írom ez hányadik napom....de sebaj, ha megjönn meg jönn ha nem nem....lényeg, hogy ma nem jött meg, így most már szerdáig mind 1 melyik nap jönne meg mert eltudok menni vv és ez a lényeg:):):)
Jó hétvégét majd még be nézzék hátha jönn valaki:):)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Én épp Mvhelyen vagyok 8)

Rendben ide értünk, csajom imádta, leszámítva az autóutat a reptérig, mert utál kocsiban ülni. Fú, annyira fura, de amíg szállt fel-le a gép úgy nyomta a méhemet a légnyomás, nem csoda, hogy nem ajánlják az első trimeszterben a repülést!

Nonci, éljen vérmentesség 8). Én is minden nap vérzésékésésnél már reménykedek :roll: Még mindig… sztem ez sose múlik el. Hátha egyszer tényleg bejön, jó lenne azt az érzést is ismerni :roll:.

Mimilee, tök érdekes, amit az orvosokról írsz. Nyilván, mivel mi ebben nőttünk fel, ezért ahogy mondod, tényleg ez a kényelmes. Nekem inszemnél nem adtak utrot, amíg nem írtad, fel se merült bennem, hogy lehetett volna :roll:. Clostilt viszont kaptam, pedig anélkül is volt 1 de inkább 2 petesejtem. Mondjuk nem adott sokat, és így is 2-3 petesejtes inszemek voltak.

Efgk, nem kellett ezüst-jodid :lol: de jó duma :wink:. A férjem hátának mosását meg nem értem :oops: buta-rékuja :shock:

Megyek kialszom a mai napot, rám fér :). Gépközelben leszek, nem sok mindent lehet itt csinálni :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Mimilee megkérdezem majd az orvostól és remélem tényleg az endo-tól.

Rekuja


A múltkori leveledben írtad,hogy az anyóstól tartasz nehogy rátok nyisson+Szaffi..
Erre én írtam,hogy miért nem vonultok be szépen a fürdibe és hivatkoztok arra,hogy csak mész megmosni a hátát,közben pedig sex lesz.így már érted???És erre írtam tegnap,hogy férjed hátát remélem sikerül megmosni az az csak tudtok majd sexelni! :D
efgk
Budapest
 
 


Efgk, így már minden világos! Amúgy anyós tegnap este megint kopogás nélkül jött be (nem volt semmi, csak már sötétben aludtunk mind3an), hogy megkérdezze, már alszunk-e :shock:. Fürdőbe közös bezárkózás nem menne, Cicám nem marad meg nélkülünk annyi ideig :roll:. De az is igaz, hogy tegnap após jött utánam a fürdőbe, hogy nem-e vacsorázunk :roll:. A vicces az egészben, hogy ők tényleg nem érzik ezt furának, mert nekik természetes, hogy az embernek nincs semmi magánélete. Van a google-nak egy olyan programja, amivel ha engedélyezed, a másik tudja térképen követni, épp hol jár a telefonod. Apósom puszta szeretetből kérte, hogy hadd tegye rá a telómra, hogy tudja, mikor-merre járunk. Gondolom, nem kell magyarázni, mit éreztem :shock:. Még a férjemnek se hagynám!!! (benne fel se merült). A mi szemünkben ez egy marha durva ellenőrzés, kémkedés, életbe avatkozás, nekik ez nem. Néha próbálom”nevelni” őket, azóta én vagyok a sznob pesti :lol: :lol: :lol:. Legalább értem, apa mért akart annyira távol élni a szüleitől :D

(azért tudok innen is ennyit írni, mert Szaffi miatt lényegében alig tudunk értelmesen kimozdulni)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Akkor nálatok is vannak érdekes dolgok...
Nálunk sokkal ,de sokkal durvább a helyzet.
Amikor nem vagyunk itthon,turkálás van nálunk..
Ahol mi éldegélünk azt a házat ELVILEG megkapta Dávid.Az Ő nevére is lett íratva,de itt mindenki úgy jön megy,mintha még mindíg otthon lenne....!pl a testvérénel már rég van családja,egy faluval odébb lakik,de reggel kulcsal próbálgatja nyitogatni az ajtót,majd berúgja az ajtót,hogy engedjük be :twisted:
Régen engem midenki nagyon szeretett itt,ameddig nem nyitottam ki a pofámat! :D
Berágtam azon,hogy évek óta mi kettem telerámoljuk a hűtőt mindenféle finomsággal és jön a testvére és kizabál mindent,a helyére semmit nem tett soha!Aztán megvolt a nagy veszekedés,anyós próbált elnyomni,ugatni,de Dávid megvédett és én is magamat :D
Azóta mindig nyalizik nekem,mert tudja,hogy mér nem lesz másik menyecske,be kell érni velem :D :D
Nem értem minek adták a házat,ha nem adják....
:shock: Lenne nekünk hol lakni,mert az én drága kis szüleim olyan rendes emberek és ők nem zavarnának minket semmiben,szülői házunkban a felső szint full üres és mondták anyáék,hogy menjünk oda lakni,de erre már nagyon sok pénzt költöttünk"felújítás" :?

Úgyhogy Te még csak örülhetsz!,hogy telón akarna nyomozni :D
Mi amint kitesszük a lábunkat házkutatás van!!! :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
efgk
Budapest
 
 


Jó reggelt.

Na hogy én se maradjak ki a jóból :lol: Nálunk is ment a hajsza, először az én szüleim, hogy a férjem milyen menő, nem ilyen férjet képzeltek mellém, mikor meg mondtam, én eltudok képzelni az életemet vele, akkor volt nagy pofára esés, azóta, meg akkor a szerelem anyám és Tomi között, hogy csak na....aztán az én anyosom sem piskóta, ő is nagyon nehezen fogadta el, hogy én leszek a mennye :lol: Mikor megkaptuk a lakásunkat, akkor ő is berendezett nekem :twisted: Ohhhh hiába mondtam neki nem csinálja azért s csinálta...aztán mindet tudni akarta mindent hol vagyunk mit sianlunk pénzzel fizetés volt szb...és akkor egyszer én is kinyitottam a szám :lol: Meg kérdeztem tőle, hogy szerinte nekünk van e magán életünk!?!?Erre a válasza az volt igen biztos, és mondom mondjon egy dolgot amiről nem tudd!!! :lol: Ööö mondom én tudom :lol: Csak azt az egyet nem tetszik tudni mikor dugok a fiával :lol: hoppaaaa.....és akkor még egy össze vészes volt az esküvő elott...a kicsi fia miben legyen....neki nem tetszett a szmoking főleg nem fehér jéggel és akkor megint mondtam neki, hogy először a férjem döntsön de ő meg az én véleményemet akarta hallani, természetesen én mondtam neki nagyon tetszik nem ebben és ha te is magadnak akkor legyen:) és mondtam én csak tőled a férjétől egyet kerek, fehér ingbe legyél:) ez nem tetszett anyosnak.....és akkor egyszer fel jöttek hozzánk és ott össze kaptunk mert mondtam hogy nem az ő feladata az esküvőt a családban bejelenteni hanem nekünk, és ha gyerek lesz az is ő akarja bejelenteni vagy mi!?!?es ekkora nagyon kiosztottam...akkor ő el kezdett velem ordítani, hogy én mit képzeltek és mondtam neki na elég ő ne ossza nekem itt a lapot a saját lakásoomban!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


És nem fejezte be és 100 szor elmondtam fejezze be és beszélgetést is, de nem fejezte be....és akkor már én is ordítottam Tomi apósal a szobában volt rá szokta anyósa de nem fejezte be, akkor mondtam Tominak ha nem teszed ki anyádat a lakásból akkor én megyek el, és akkor meg fogta az anya kezet és ki tette, aki vissza jött :shock: És közölte, hogy majd akkor írjak neki egy levelet ha nem tudunk beszélni :lol: Írtam neki egy levelet rá egy hétre kaptam egy választ is, amiben olyan dolgokat irt, hogy mondtam neki ezt el sem hiszem, hogy én anyámékat csak a pénz miatt szerettem, meg stb...na mondtam neki ha észt én meg mutatnának anyámnak mit szólna!?!hogy ezt egy felnőtt nő szülők írja???es akkor közöltem vele, hogy felejtsék el minket engem ne hívjon, és ez így is van már fél éve néha felhívom, hogy mi van velünk meg hetente egyszer talizunk azért de tisztes a távolság :wink: Na hosszú lett bocsi....

Amúgy a legfontosabb szombaton megjött :lol:
Kedden az az a 4 nap tudok menni a vv :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


És még eltudok menni a 21 napira is, igaz az pont péntek a 21 nap de két ünnep között szabin leszek :lol: Ez csúcs :lol: Nagyon örülök, és ma telefonálók is, mert megyek akkor rögtön most az atjarhatosagira is :roll: :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Jah és az Dec 30 :shock: :lol:

Na jó hefejztem :lol: Gyertek majd :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


És és és Dec.20. 14.00 átjárhatósági időpontom :oops: :oops: :oops:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Kérdés

Ha szedek most antibiotikumot a fogamra dalacint az befolyásolja a vv az eredményemet??????nem tudom, hogy szedjem vagy semm :roll:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nagy nehezen elértem a dokimat a Kaáliban. Hormonálisan minden okés, de a pajzsmirigyem 3,5 ami neki sok :shock:. Kérdeztem, hogy akkor menjek-e el a háziorvoshoz, mondta nem, mert ez belgyógyászatilag még nem gond, csak neki, de ő egy vérkép alapján nem mond semmit. Mondom, akkor mikor menjek be. Jan 3-án :shock:. Mondom, hogy számításaim szerint jan10kor kéne kezdenem a gyógyszert. Aszondja, nem akar ő pont ovulációkor uh-zni, látott ő már úgy engem eleget (ez mondjuk igaz), ő most arra kíváncsi, hogy szülés után nem lettek-e endok, meg hogy minden visszaállt-e a méhemben. Mondjuk ezt kétlem, mert 1 év után még elvileg a méhem nem nyerte vissza eredeti formáját/alakját.

Szóval jól elhatároztam, hogy pénteken elmegyek a háziorvosomhoz, kérek tőle beutalót általános vérkép+ekg-ra, az úgyis kell a lombikhoz, megcsináltatom őket a két ünnep között, akkor apa tud vigyázni Szaffira, úgyhogy ráérek hajnalban vérvételen ücsörögni :roll:. Majd az ottani vérképet is elviszem magammal januárban a Kaáliba, akkor már lesz két vérképe kb 3 hét különbséggel.

Velem eddig semmi baj nem volt… valaki, akinek pajzsmirigy gondjai vannak, ez mi egyáltalán?

Még reagálok ma a nap folyamán, csak anyahiány van. De ezt muszáj volt kiírnom, mert szegény apát zaklatom a kérdésekkel…

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Akkor általában ez igaz!"Anyós akkor jó,ha porhanyós!!!?":D:D
Jujjjjj...,ez csúnya volt tőlem és csak vicceltem!Nem kívánok neki semmi rosszat,csak ne lássam túl gyakran!:D:D
Noci szép kis Karácsonyi ajándék mi??.... :) átjárhatósági vizsgálat a Jázuskától... :) én az inszemre gyúrok még mindig,remélem megkapom.Mondjuk most nem tudom mi van velem,hamarabb jött meg,vagy is nem jött meg,csak barnázgatok.Amúgy nektek is eltart ez a trutymizás 3 napig????És a rendes vérzés után is úgy 3 napig?????Rekuja sajnos én nem tudok segíteni neked ebben a pajzsmirigyes dologban :(
efgk
Budapest
 
 


Nekem ilyen hogy 3 napig barnázom nem nagyon van csak úgy ha utána nem jönn meg...hogy érts most ebben a ciklusokban volt barnázásom akkor mikor meg kellett volna jönnie, 30 nap körül de nem tudom valami pete érés lehetett vagy nem tudom, mert most jött meg szombaton az 51 napomon...de mondjuk lehet a stressz a fogam miatt vagy akármi is....
De én rendes menni elott 1 napig picit barnázom és másnap vagy este megjönn rendesen.


Pajzsmirigy, az nem jó, nem tudom, de én mikor terhes voltam alacsony volt és vetéléssel is fenyegetőzőtt és végzett is sajnos:(:(:(
Gyógyszert kell rá szedni könnyen helyre lehet hozni de nagyon figyelni kell a vv hogy rendben legyen az értek!!!!!az minden estre jó, hogy még egy vv lesz!!,igaz az érdekes, hogy nekem amit nem voltam terhes helyre állt a pajzsmirigyem és 3 havonta ellenoriztettem
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Kezdem magam különleges nőnek érezni....!!! :D :D
Jut nekem mindenből....3 napi barnázás meg ilyenek ...8) 8) 8) 8)
írigykedtek mi?:lol: :lol: :lol:
efgk
Budapest
 
 


Látom, anyóskérdés mindenkinek beindította a fantáziáját 8). Csak nyugi csajok! Szülés után minden anyós alulmúlja önmagát a saját egyedi színvonalán :lol:. Bár egy pszichológus tanárom szerint az anyóskérdés mindig a menyek önbizalomhiányáról szól, mert kiegyensúlyozott meny fapofáva, enyhe felsőbbrendű tekintettel reagál anyós minden kirohanására, és utána semlegesen megjegyzi, hogy „ebben nem értünk egyet”, vagyis úgynevezett „nem védekező” válaszokat ad. Ez utóbbiban egyébként egyre jobb vagyok, főleg a beszólós öregasszonyokon gyakorlom a lépcsőházban (akik ha nem Szaffi öltözetébe kötnek bele, akkor az enyémbe, hogy túl hideg/meleg stb. Tényleg, a minap síkabátban indultam sétálni, és jött, hogy „jaj, kicsi Szaffi, hát az anyukád meg fog fázni ebben a vékony kabátkában! :shock: mégis mit várt, visszaszól a 11 hónapos, ja, nyanya, én is mondtam Mutternek, hogy öltözzön rendesebben?).

Saját szülők meg… hát az nehezebb eset szerintem. Ott azért sokkal nehezebb érzelmileg érintetlennek maradni, meg elfogadni, hogy úgyse felelhetünk meg nekik tökéletesen :roll:.

Noci Éljen a jól időzített vérzés :wink:. Ez ismerős, hogy mindent szépen kiszámolsz előre :lol:. Sztem az antibiotikum nem befojásolja a hormonháztartást, hiszen antibio mellett is teherbe lehet esni. Csak a magzatra lehet hatással a hosszú távon szedett antibogyó

efgk A mostani barnázás még akár az átjárhatósági miatt is lehet, nem? Mármint, hogy az egy kicsit bezavar a ciklusba. Akkor mégis kimosták a méhedet. Várd a rendes pirit! Úgyis mész a dokihoz a héten, nem?

Pajzsmirigy ügyben írt privit egy lombikos ismerős, kicsit megnyugodtam, hogy gyorsan beállítható, és hogy a 3,5 tényleg nem olyan magas. Úgy legyen! Csak annyira szarul hangzik, mert velem eddig mindig minden okés volt, most mit vacakol itt nekem a szervezetem?! Hiába, öregszem :evil:. Ennyit arról, hogy a szülés rendbe rakta a dolgokat :evil:.

Arra viszont jó ez a herce-hurca, hogy eddig voltak bennem kételyek, hogy ilyen kis korkülönbség jó-e stb. most meg a gondolat, hogy emiatt csúszás lesz, annyira idegesít :evil:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja

Közben megjött a pirim.Nálam ez a 3 napi barnázás rendszeres dolog.Minden hónapban így zajlik.Előtte 3 és utána 3 nap.Biztos igazad van,hogy bezavar az átjárhatósági,mert 2 nappal hamarabb jött meg és mindig teljesen pontos.E hét szerdán este fél 7-re megyek orvoshoz.
Nyugi!Minden rendben lesz azzal a pajzsmirigy értékkel!!Agykontroll
8) ..remélem én már csak tudom.. :)
Milyen gyógyszerrel fogják helyre állítani?Nem írta az ismerősöd?
efgk
Budapest
 
 


Sziasztok lányok,

hát én nagyon szerencsésnek mondhatom magam anyós-ügyben, mindig jól kijöttem az exeim szüleivel is, és ez most sincs másképp. szerencsére mindenki szeret mindenkit, amiről sokszor úgy érzem, hogy természetes, de persze tudván arról, hogy mennyi családban okoz ez feszültséget, lehet, hogy mégsem annyira magától értetődő.

Rekuja, ne aggódj emiatt a pajzsmirigy érték miatt, ez egyáltalán nem rossz, bőven benne van a referencia tartományban, azt is mondhatnánk, hogy tökéletes. elvileg normál esetben a TSH értéket nem is nézik. A mi esetünkben, ahol mindent vizsgálnak, persze ezt is megnézik, mert a magas TSH (ami pajzsmirigy alultermelésre utal) gátolhatja a teherbeesést. az orvosok szeretik, ha a TSH a referenciaérték alsó határában mozog (1-2 körül), de szerintem 3,5-tel rengeteg nő esik teherbe, csak a meddőségi klinikákon egy kicsit aggodalmaskodóak, ami persze nem baj... ha az endokrinológus szakember is úgy ítéli meg, hogy ez gátolhatja a teherbeesést, akkor felír egy thyroxine nevű tablettát, ami egy az egyben azt a hormont tartalmazza, amit a pajzsmirigynek kéne termelnie, és nincsen mellékhatása. szerintem ezen ne is aggódj!

Noci, szerintem az antibiotikum nem befolyásolja azokat a hormonértékeket amiket a vv-n néznek, de azért talán nem árt mondani, ki tudja...

Efgk, hát nem vagy egyedül a "barnázással", nekem is a normál menstruációm előtt 1-3 nappal mindig van ilyen barna pecsételő vérzés. több helyen olvastam, hogy ez utalhat ilyen-olyan hormonális problémákra, de eddig ahány nőgyógyásznak mondtam, mind leszarta. a Kaális dokinak is említettem, amikor egyszer elmentünk egy konzultációra, de nem érdekelte őt sem, pedig nagyon lelkiismeretesnek tűnt és majd egy órát bent voltunk nála a hülye kérdéseinkkel.... szóval, ha a nőgyógyászok ennek nem tulajdonítanak nagy jelentőséget, az jó hír :)
csak arról van szó szerintem, hogy a méhnyálkahártya egy-egy kisebb darabja korábban leválik, ez okozza a kis barnás vérzést, és utána lökődik ki teljesen, ami már a normál vérzéssel jár.

velem az van, hogy miután szerdán abbahagytam a gyógyszereket, nem jött meg sokáig, ami idegesített is, de végül vasárnap elkezdtem vérezni. hát egy kicsit más volt, mint eddig, de ebbe most ne menjünk bele. szerencsére viszont nem fájt jobban, amire pedig számítottam.
szóval új hónap, új próbálkozások (mi még a spontán teherbeesés reményét sem adtuk fel). aztán majd januárban jön a két lefagyasztott embrió...
mimilee
 
 


Sziasztok.

Tegnap meg volt a vv a 4 napon...2 hét kb mire meg lesz az eredmény, kicsit soknak tálalom...... :roll: De belefér. Én is ki kérem magamnak az leleteket.
Jövő heten kedden lesz apának a vizsgálat, elmondtak hova kell menni, nem is kell bejegyezni egyből mehet a szobára :lol: aztán az nap lesz nekem du az atjarhatosaim szekesfehervaron be vagyok szarva rendesen....de meg lesz és minden jó lesz :wink: A csaj a recepcion már mondta amint meg van az atjarhatosagim kérjek is időpontot konzultációra....juhuuuu ennek nagyon örültem, szóval 20 an mikor apa megy megyek vele és akkor már januárra kérem is az időpontot. 30 lesz a 21 napi vv január 10 mamma szűrés a környéken lesz szerintem apának még egy vizsgálat, szóval számításomat nézve január közepe fele meg lesz a konzultacio :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mimi

Van nekem más is,nem csak barnázás,de nem gusztustalankodok...,szépen fogalmazva nem vagyok túl folyékony halmazállapotú a ciklus 2 és 3.napján:( ,de már említettem az orvosnak,azt mondta nem gáz :? Neked is előfordul ilyesmi?

Reméljük a január a mi hónapunk lesz 8) 8)

noci

Betétet ne felejts el magaddal vinni,hátha nem adnak!De ne tisztaságit,hanem rendes nagy betétet,mert nekem elég sok kontraszt anyag jött vissza.És vigyél valami fájdalomcsillapítót,mert nekem miután készen voltunk kb.negyed órára jött az az erősebb mensis görcs,ami ugyan csak 10 percig tartott,de nem volt felvezetés előtte,hanem egyből nyilalgatott a hasam,mint "derült égből a villám csapás" meg combom is ,úgyhogy jó lett volna bekapni egy bogyót,de azt nem vittem.
NEM kell beszarni!!!Pik-pak készen leszel...és tuti azt fogod írni,hogy sokkal rosszabbra számítottál.:wink:



Ma 5-kor indulunk a konzultációra,összedugjuk a fejünket a dokibácsival :) ,aztán este 8körül jövök újságolni,mire is jutottunk!
Üdv mindenkinek!
efgk
Budapest
 
 


Noci - tudod már, hogy az átjárhatóságit hogy csinálják? röntgen vagy ultrahang? én úgy tudom, hogy az ultrahang egyáltalán nem fáj, és ez a gyakoribb. a röntgennél pedig sokszor kicsit elkábítanak, hogy ne fájjon. nekem az utóbbi volt mindenféle fájdalomcsillapítás nélkül. rohadtul fájt az az öt perc, amíg csinálták (de inkább lelkileg volt szar, mert egyáltalán nem számítottam arra, hogy fájdalmas lesz). viszont, amikor vége volt a vizsgálatnak, utána elmúlt rögtön a fájdalom is.
de 99%, hogy neked semmi fájdalmas nem lesz! :)

efgk - hát, ha arra gondolsz, hogy néha nem csak tiszta vér, de kicsit szilárdabb dolgok is távoznak a menstruáció alatt, akkor olyan nekem is van néha, de ez teljesen normális szerintem.
mimilee
 
 


efgk - ja, és nagyon szorítok a mai konzultációhoz!
mimilee
 
 


Mimilee igen tudom ultrahangos lesz, én csak arra megyek :wink:

Efgk: még jó, hogy a napokban dobtam ki a szárnyas betéteket :roll: :wink: Mehetek venni... :lol: király :lol: Agoflex m vagy nospa inkább????
Nagyon drukkolok mihamarabb gyere a hírekkel nagyon várlak!!!!!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: