Új privát üzeneted érkezett!

Hajni,
Örülök ám, h a férjednek maradt feje! Hülyén nézett volna ki anélkül! Kép És hova kapott volna puszit az a drága ember, ha már nincs feje?! Kép Kép Kép ...

Kata
kata1977
 
 


Incike,
Eltűnt útközben az a kép?! Kép
kata1977
 
 


Kata
Megint elküldtem a freemailedre a fotókat.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

hááát a ................... hasára Kép.

Nem vagyok én annyira hírtelen haragú, csak mikor egész nap neki ugrálok, és mindenért cseszeget, azt sem tudja mi van itthon, és nem hajlandó meghallgatni, szóval nem bírom ha ugráltatnak és nem vesznek figyelembe.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Incike,
Várom, figyelem! Kép
kata1977
 
 


Akkor talán ülj le vele és próbáld meg elmagyarázni a kis buksijának, hogy te is ember vagy és neked is sok felé kell figyelned, hátha megérti.

Kép
Kép
incike
 
 


Kat
Na megérkezett?KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Egy jópárszor megbeszéltük már, és ha nem ilyen kedvemben talál nincs is gond. Szépen elmondom, hogy hogy is nézett ki a napom és kész. De most ingerültebb vagyok valamiért, szerintem meg fog jönni, és ilyenkor csattanok. Ez van, ilyen vagyok és kész. Ha nagy leszek majd lenyugszom Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Mindjárt jövök, csak leszaladok a kuttyal.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike,
Nem jön, pedig ott figyelem, de hiába... Kép Kép Kép
Nem jelzett Neked vissza, h elakadt vhol?!

Hajni,
Nappperszeeeeee, a hasára, mi?!?! Kép
Én meg elhiszem! Kép
Tudd be ezt a mait annak, h ma Neki van "nehéz napja".
Én az ilyen esetekben szoktam azt gyakorolni, h tanultam (vmikor, nagyon régen) pedagógiát. Kép Úgyis kell majd azt használni a gyerkőcökön is, itt az alkalom a gyakorlásra! Kép

Pusz:
Kata
kata1977
 
 


Hajni,
Ha már senkit nem akarsz keresztben lenyelni Kép, akkor majd megkeresed azt a fránya címet?!

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Hajniiiii,
Legalább Te írjál, mert lassan skizofrén leszek és magammal fogok beszélgetni... Kép

Nicola,
Eltűntél?! Kép

Incike,
Várlak ám Téged is, ha kisétálta magát a kutyus! Kép

Kata
kata1977
 
 


Megjöttünk. Nekem azt írta, hogy sikeresen elküldve.

Kép
Kép
incike
 
 


Most nézd meg.

Kép
Kép
incike
 
 


Megnéztem ... semmi... KépKépKép
Nem lehet, h túl nagy?!
kata1977
 
 


nem hinném.

Kép
Kép
incike
 
 


Nincs itt senki már?! Kép
Én sem vagyok már sokáig (bár ma 5ig dolgozom...), de majd otthonról még valszeg benézek. Kép

Kata
kata1977
 
 


Nekem még nem jött meg.
Pedig már kellett volna.
Lehet, hogy most én is szerencsés leszek?Drukkoljatok.

Kép
Kép
incike
 
 


de én még itt vagyok.

Kép
Kép
incike
 
 


Nnnnna, Te mázlista! Kép
Én szorítok!!!!
kata1977
 
 


Sziasztok!

Ti aztán termeltetek itt a hétvégén!

Hajnikám itt vagyok, csak eddig csináltam a sok melót, nem akartam kapkodni, aztán meg vissza is kellett olvasnom...

Ráadásul tök ramatyul vagyok, szombat este rámjött a torokfájás, aztán vasárnap a kutyasuliban még jól megfújt a szél is, úgyhogy a fejem azóta is sajog, hiába veszek be gyogyit. Kép

Lolita, nekem nagyon tetszik a munkád, nem csodálom, hogy imádod! Én minden régi dologhoz vonzódom. Ez látszik abból is, hogy egy régi parasztházat vettünk meg (igaz, felújítva), meg emiatt kezdtem el a búbos kemencés céget is.
Na jó, nem ugyanaz a mélység, de azért én szeretek minden ilyesmit. Kép

Beuka, ne hidd, hogy olyan borzasztó volt, addigra már mindketten beláttuk, hogy nem jó az úgy. Amúgy a ház az övé volt/lett, az ő pénzéből épült, így ezzel sem volt vita, mikor szétváltunk. És nem bántam meg akkor sem, és a mai napig nem bánom, hogy így alakult, annak a 6 évnek minden perce kellett ahhoz, hogy most itt legyek. Véletlenül nem történnek a dolgok, ez így akart lenni. Kép

Kata, együtt laktunk az exem szüleivel, de nem költöztünk külön, és már nem is vagyunk együtt. Csak én költöztem el Kép, akkor albérletbe, de szerencsére nem tartott sokáig, mert összejöttem a mostani párommal, akivel tavaly tavasszal költöztünk közös házikóba. Kép
Ja, és úgy akartam apukát kellemetlen helyzetbe hozni, hogy meztelen, kitakart popóval fogadtam, mikor felhozta az exem kávéját. Kép De nem zavarta. Kép

Amúgy én is '77-es vagyok, de nem érzem magam vénnek, mint itt egyesek (nevetséges!Kép). Ja, Incike, engem is szoktak fiatalabbnak nézni, ez gyerekkorom óta így megy, kamasznak elég gáz volt, de majd idősebb koromban hasznát vehetem. Főleg mikor két copfocskát csinálok, akkor 27 helyett 17-nek néznek. KépKép

A piával kapcsolatban akartam írni, hogy én őszintén szólva nem csinálok már ügyet belőle. Az elején nagyon figyeltem (erre is), de aztán leszoktam róla, hogy visszafogjam magam. Amúgy sem iszom sokat, néha a vacsihoz borozunk egyet, meg nyáron esténként legurul egy sör. Töményet (tequila Kép) csak nagyobb bulikon iszom (de akkor jó sokatKép), olyan meg nincs túl sűrűn. Szilveszterkor volt, a következő meg majd február vége felé lesz. Megbeszéltük a párommal, hogy csinálunk nálunk egy jelmezes bulit, de megvárjuk előtte, hogy megjön-e, és úgy igazítjuk az időt. Ha nem jön meg természetesen nem iszom, de ha megjön nem fogom zavartatni magam.

És a multkor olyan sok szépet írtatok itt az esküvőkről, és ahhoz nem is volt időm hozzászolni. Pedig kedvet kaptam hozzá. Nálunk nem nagyon volt eddig ez téma, illetve ha megkérdezték, mindketten azt mondtuk, hogy majd... De én mostmár nagyon örülnék, ha a drágám megkérné a kezem. Kép Csak olyan sokat dolgozik, hogy valószínűleg neki ilyen gondolatok nem forognak a fejében. Vagy csak nem volt még meg neki a szikra... Hát mindenesetre olyan jó volna! Már egy csomó helyzetet elképzeltem, hogy kérdezné meg. Asszonyok Kép, nektek hogy kérték meg a kezeteket?

Puszi!
A.

6/28

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!
Bocs hogy eltűntem de melo volt!

A keresztanyámék mindebe beleszoltak, pl. mennyi mosoport és mennyi ruhát teszek a mosógépbe stb.
Lassan megyek holnap folytatjuk??

Kitartás, ja és jó akciózást mindenkinek!!

nicola
nicola79
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy eltűntem, de ki kellett szaladni a telekre. Jól megfagytam és már itthon is vagyok Kép. Azóta teljesen lenyugodtam.
Melyik volt az aki nem hiszi el hogy a hasára adok puszikákat? Kép. Pedig én oda szoktam ám Kép.

Anikó, gyógyulj meg hamar. Azért örülök, hogy mindenki leírta hogy iszik, így már én sem érzem magam annyira alkoholistának Kép.

Most megyek is és keresem a címet, csak mindig elfelejtem Kép Sőt mér itt is van: http://babanet.hu/album/main.php?album=4224

De nézzétek ám meg!!!!! Aki már látta, nincsenek benne újak Kép Lusta kismalac vagyok Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Baba.
Az én párom a 21.-ik szülinapomon becsörtetett a családjával hozzánk és akkor kérte meg a kezem .Hozott egy akkora rózsacsokrot mint egy ház.Így szülinapból eljegyzés is lett. De még most is könnybe lábad a szemem mikor visszagondolok rá.

Kép
Kép
incike
 
 


Helló Csajok!!
Megjöttem! Hát nem mondom irigylem azokat, akik otthon vannak, vagy a munkahelyükön zudnak NEtezni!!!

Én meg még azt hittem hogy túl fiatal vagyok még a gyerekvállláshoz?!? (szintén 24 Kép)
meg hogy meg sem merek szólalni,mert én is vidéki vagyok Kép

Kata: mit jelent az, hogy "vaktölténnyel" próbálkoztatok?? Ja és én is pezsgőkedvelő vagyok Kép

remélem nemsokára kölyökpezsgővel "koccinthatunk" virtuálisan Kép

Inci Te mázlista én szorítok Nektek!! Mióta is próbálkoztok?? Bocs ha már írtad..

Baba: akkor megnyugodtam, ha ezt ilyen könnyen túlélted. ezekszerint most már megvan az igazi.
én is elképzeltem sokszor, hogy majd hogy kéri meg a kedvesem a kezemet, de nem lett semmi romantika, megbeszéltük, hogy az egyik nyaralásunkon megvesszük a gyűrűket. aztán felgyorsultak az események...

Majd megpróbálok én is felrakni képet.

Ma megrendeltem a termékenységi tesztet. Holnap érkezik meg. lassan aktuálus is lesz remélem Kép

Üdv: Bea
10/28

Kép
Kép
beuka
 
 


Vkhajni
Ne izgulj az ital miatt. Én azt hallottam hogy akció előtt 1 pohár vörösbor csodákat művel.Egyébként néha én is megiszom egy pohár vöröset.Egyébként az segít a vér felfrissülésében is.

Kép
Kép
incike
 
 


Jajj, még nem is írtam, én azon vagyok kiakadva az együtlakásba, hogy mindig azt modja anyukám, hogy nem csinálok semmit itthon. Pedig mióta itt lakunk, rá csak a mosás meg a vasalás jut. Időnként felmos, meg hétvégén segít főzni. Minden mást én csinálok hétköznap. Meg amikor megbeszéljük, hogy mit főzök, kérdezek valamit, mondjuk a multkor hogy mennyi víz kell a tarhonyára, erre elkezdi mondani, hogy olajon meg kell pirítani, milyen színünek kell lenni stb. Azért már nem most kezdtem el főzőcskézni, azt már csak tudom, elég lenne ha a kérdésre válaszol. Ráadásul a 8 hónap alatt amíg külön laktunk, én kitaláltam egy saját főzési stílust, és mindig közli, hogy ő nem úgy szokta csinálni. Időnként tényleg olyan dolgokat a számba rág, mint hogy ha bemész valahova szépen köszönsz Kép. Ezen annyra ki tudok akadni Kép.
Amikor belement a párom lábába a szög, akkor is közölte vele, hogy hova kell menni mit kell mondani. Szóval képzelhetitek mit morgok itt szegény párommal,hogy az anyukám megint kisgyereknek nézett Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Beuka
Mi már több mint 1 éve próbálkozunk.
Aszem már itt lenne az ideje egy kiskatonának.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok,

nem tom mikor leszek,nem jó a gépünk,most a barátnőmnél vagyok,gondoltam írok,hátha valakinek hiányoznék:-)
Zafír???????????????????
merre vagy?kezdek izgulni érted:-(
ne írjatok sokat mert hetek múlva se foglak tudni behozni titeket és így is depis vagyok hogy minden jóból kimaradok:-(

pussz mindenkinek
juca
20/31
Jucaa
 


Nálam csak az a probléma, hogy nem szeretem a vörösbort Kép. Vagy serit, martinit, vagy ilyesmit iszom, vagy pezsgőt. Szóval ha már iszom durr bele Kép. A mennyiséggel nincs gond, mert nekem egy pohárka is megárt Kép.

Nálunk is megbeszéltük, hogy nem akar e esetleg nekem gyűrűt venni. Kicsit meglepődtem, hogy akart Kép. Szóval semmi lánykérés nem volt. Vagyis volt, de az eljegyzésre írt nekem és a családnak egy szép lánykérő versikét. Majdnem végigbőgtem az egészet Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Az anyák már csak ilyenek.
Én is mikor telcsin beszélek vele időnként olyan érzésem van mint egy 5 évesnek.Na ilyenkor aztán órákig pörgök.

Kép
Kép
incike
 
 


Juca, nemsokára otthon a párod és tud a géppel foglalkozni Kép. Szólj neki, hogy állítsa be neked az MSN-t ha nem akar megint gépet telepíteni KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Azt hittem én vagyok csak ilyen őrült, hogy nem tudom elviselni, ha túl gyereknek néz Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Jucaa.

Ne légy már olyan depis.Még nem maradtál le semmiről.
Küldök neked sok pozitív energiát és mosolyt.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Helló!
Te jó ég Inci 1 éve?? És dokinál voltatok már??

Hajni: amikor nem laktatok együtt az anyudékkal hol laktatok??

Mi mondjuk külön lakunk mindenkitől, de már nagyon várom, hogy beköltözzünk az új házba, gondolom akkor Ti mennyire várhatjátok Kép

majd én is próbálok felrakni képeket a hézikóról!Megnéztem ám a tiéteket! Nagyon szép!!

raktam fel egy képet magunkról Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka
Igen voltunk, minden rendben van velünk,de ezt már megírtam pár napja.

Kép
Kép
incike
 
 


Beuka
Nagyon csini vagy.
Igazán büszke lehet rád a párod.Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Tök jól elbeszélgetek magamban.
Vicces. Hi-hi.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Én is itt vagyok ám időnként.

Bea, így elnézve te is állhatsz lábujjhegyen eleget KépKépKép.
Különben nagyon aranyosak vagytok együtt Kép

Mielőtt ide költöztünk, a párom lakásában laktunk. Neki volt sajátja. Egy másfél szobás harmadik emeleti lakás, gyönyörű kilátással a hegyre Kép. Imádtam ott lakni, de kertesbe akartunk költözni, és nem godoltuk hogy ilyen sokáig itt ragadunk. Remélem azért hamarosan már megyünk el, vissza majdnem ugyan oda, csak kertesbe Kép

Ja, köszi, én is kíváncsi vagyok ám a képekre Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, különben megint megkaptam, hogy az anyakönyvi kivonatot meg a házassági anyakönyvi kivonatot egy bigyóba kell tenni, és nem mögé, mert akkor nem találom meg. Csak azt nem tudom, hogy hogy fogom igazolni holnap, hogy házasok vagyunk ha előtte van az én anyakönyvi kivonatom. De mindegy ez már az én bajom Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem ám el, csak le akartam tölteni néhány képet. Persze nem sikerült. de majd csak...

Inci ne hagudj hogy megint megkérdeztem Kép
ahhoz képest tök nyugodtnak tűnsz és ez tök jó!! Kép

Köszönöm a bókokat, Inci azért Te sem panaszkodhatsz!!!

Hajni hol építkeztek? ha már mondtad bocs..

állandóan lefagy a gép, úgy hogy most ennyit írok

Kép
Kép
beuka
 
 


igen elég sokat állok lábujjheyen, no de ugye vízszintesben majdnem tök mindegy... Kép Kép Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Itt Tatabánya-Kertvárosban. Nem tudom, hogy írtam e már, de én szívesen leírok kétszer háromszor mindent, mert én is tyúkeszű vagyok, és ez ugye a tyúkeszűek topikja Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kép, úgy tényleg tök mindegy, nekem is volt 26 centivel magasabb barátom. Most csak nosztalgiáztam Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


OK ! tény hogy tyúkeszű vagyok! Bocsi, de arra biztos emlékeztem volna hogy TB-án laktok! (majd) oda jártam fősulira én a Gáál lakótelepen laktam 4 évig. Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Csak nem figyeltél szerintem mert még az igen szőke Juca is tudta. (ezt ő monta magáról)

Én meg azt felejtettem el, hogy honnan keveredtél ide? Akkor elég ismerős lehetsz errefelé. Nem nagyon merek semmi közelebbit írni, hogy merre mert senki nem ismeri Tatabányát. A házikó különben a kertvárosi lakótelep alsó része alatti utcában van/lesz.
Ha így mond valamit Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


egyszer volt egy kósza (tényleg nagyon kósza volt) kapcsolatom egy nálam 50 (!) centivel nagyobb sráccal. nagyon vicces volt. Persze szerencsére nem látott minket senki Kép

na jó beszéljünk mostmár a témánkról!
Hajni érzel már valamit?

Kép
Kép
beuka
 
 


Tényleg elég viccesen nézhettetek ki Kép.

Milyen okból kifolyólag kellene éreznem valamit?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni! jártunk a Kertvárosban de nem túl sokat.
Úgyhogy csak nagyjából tudom.

Kép
Kép
beuka
 
 


Hajni,hogy megjön, vagy nem jön meg.

Most egy picit el kell mennem, de jövök még!!

Kép
Kép
beuka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: