Új privát üzeneted érkezett!

Betty: sajnálom,hogy az a rohadt ciszta ott van, bízom benne,hogy eltűnik...
Hát de akkor is szép vagy, állati jók a képek, gratula a szüleidnek amiért összehoztak egy ilyen szép csajszit,mint te. :)
lujzedli
 
 


Vazze, lapaljám van :lol: :lol: aztán mit érek vele :?: :lol:
A petefészkemben egy kib..szott nagy cisztával :?: :twisted: :lol:

Lujzi
Nekem is vannak hibáim, én sem voltam jóban önmagammal nagyon sokáig...



Többiek hun vagytok :?: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lujzi
egyébként milyen otthon :?:
Hogy telnek a pihinapjaid :?: Remélem jobban vagy már :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Sziasztok!

Képzeljétek nem volt netem egész nap! Upc-nál elfagytak a kábeljeink, tv sem volt :shock:
Úgyhogy Lujzi ezért tűntem el olyan hirtelen az msn-ről :shock:

Betty, hát ezt nem gondoltam volna!!!! :twisted: Azt hittem ciszta rég eltűnt. Bakker. Én tutira vettem, hogy nem lesz már ott! :twisted: :cry:

Jóccakát mindenkinek, holnap jövök. :wink:

chrissy81
 
 


Chrissy
szép a hőd :wink:
Hallottam a hírekben, hogy a "városodban" gubasz volt.......

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Tényleg Betty? Én nem is hallottam híreket. Mert moziban voltunk Avatart nézni... :D
Ja, holnap reggeli hőmre leszek kivi... Meglássuk.
Remélem nem kell megműteni, na az tényleg kib....s lenne.
:roll:

chrissy81
 
 


Chrissy
pedig én azt érzem, ebből az lesz...de most komolyan, nem a para miatt mondom :roll:
Drukk a hődnek :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csajok betudtam lepni es holnap jovok...nincs itthon a "macska" :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


betty: sajnálom, nem gondoltam volna, hogy megmaradt a ciszta... Feszítést nem érzel? Pedig én is úgy tudtam, hogy menzivel kipukkadnak a francosai :(

milyen: szép fotó (bár már láttam), de újat nem csináltatok ? :)

Bri: vééégre :)

Ma reggel megint 10 centis hóra ébredtem, most már sok lesz a jóból :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!
Milyen, szép a poci!
Bri, gyere, már nagyon várunk. Meséld el a hetedet!
Betty, hátha most kipukkan, nincs erre valami recept???????

Pusz mindenkinek.

chrissy81
 
 


sziasztok!


Semmi gond, chrissy, megértem.

Betty: persze,mindenkinek vannak hibái,jaj,de mennyi, de van,akinek kevesebb...:-)
Hát tegnap este bedepiztem, nem tudom,mi a baj,de csak feküdnék egész nap. Amúgy jó itthon, de valamiért semmit sem akarok csinálni, nem tudom,mi a f@sz van.
Szorítok,hogy a ciszta eltünjön onnan.....
lujzedli
 
 


Helló Csajkák!!

Nemsokára jövök,csak a nyavalyás mosnivalót muszáj a gép felé terelgetnem :evil: :evil:

Na meg még nem tértem magamhoz,mert éccakába-hajnalba nyúlóan telefonoztunk Bridgettel és még a kóma határát súrolom :D
Vendég
 


Bri
végre be tudtál lépni :lol:
Remélem ma jössz akkor, a "macska" gondolom a párod :lol:
Hová ment :?:
És mi van veled, mesélj...sokat, sokat :!: :wink:


Csibuc
semmi feszítés, semmi nincs. Ezért gondoltam, hogy talán távozott...de másrészről meg valahol éreztem, hogy mégis itt van, mert múltkor mikor Brivel beszéltem, azt mondta, az ilyen nem megy csak úgy el, és neki is 3 hónapig ott csücsült :twisted:
Hogy vagy drága :?: Írj valamit magatokról....


Chrissy
hőd szépen vonaglik felfelé 8) tesztet mikor csinálsz :?:
Lapot tegnap megkaptam, mondtam már :?: (nem tudom)
És köszönöm :!: :wink:
Recept nincs a kipukkantásra, most nekiállok majd hasazni...hátha van valami befolyása.... :roll: ...meg jó meleg fürdők...stb...jobbat egyenlőre nem tudok.


Lujzi
már megint mi volt veled tegnap :?:
Ilyenkor mit érzel, mikor rádjön a depi :?: És a férjed is ott van veled ilyenkor :?: Mit szól, hogyan fogadja :?:
Most nem is kell semmit csinálnod, feküdj csak, amihez éppen kedved van....de ne fordulj be :!:

Milyen :?:
Mi van veletek :?: Ritkán jössz, ugye csak időd nincs, és nincs semmi gond..... :roll: :?: :!:


Többieket is pusszantom :!:
Szép hétvégét :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Milyen
most nézem, jöttél :D
Mákod van :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hi csajszik! Betty, lőttem egy tesztet, lh-m 2 csíkos, de a hcg nega. A hőm meg fent van eléggé. :wink: :D
Örülök, hogy lapot megkaptad! Végre már, mi?

Minnyá jövök még

chrissy81
 
 


Chrissy
és az LH-d hóóót pozi :?: :?: Vagy annyira nem :?:
2 nap múlva ismételj egy hcg-vel :wink:
Ja, jó volt megkapni már :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: nem érzek semmit, csak azt,hogy nincsen kedvem semmihez. Tegnap férjem nem volt itthon,dolgozott, most itthon van, de 5kor megint megy dolgozni, reggel 7ig meg sem jön. Utána meg szunyál egész nap, úgyhogy megint egyedül leszek..... :cry:
lujzedli
 
 


hó: itt semmi nincs, szikrázó napsütés, +5fok
lujzedli
 
 


Betty, nem hót pozi... csak láthatóan 2 csíkos. De lehet mindjárt megjön. Fáj a derekam....

chrissy81
 
 


Chrissy

Nekem is így kezdődött... :wink: bár én nem a piri kimaradása előtt teszteltem lh-val,hanem csak a 28.naptól asszem,de napokig erősödött...hcg-t csak egy héttel később csináltam!

Betty

Csak időm nincs-illetve,ha van,sokszor inkább pihenek,csak ennyi a lógásom titka!!Meg lassítottam a tempómon,ami nálam nagy szó :roll:

Rohadt ciszta monnyon le!!! :evil:

Lujzi

Kérlek,keress fel egy szakembert,ez már nem játék!!A környezeted nem fog tudni kihúzni ebből,ez nyilvánvaló,de nem is az ő dolguk!Valószínűleg szükséged lesz antidepresszánsra,hogy le tudd tojni a dolgokat.Tudom miről beszélek,mert voltam ilyen cipőben...Ne várd meg míg jobban elhatalmasodik rajtad a dolog és főként ne próbálj meg úgy tenni,mintha minden rendben lenne.Ez napokig,órákig mehet,de sajnos egyre mélyebbre kerülsz utána!!

Csibuc

De van újabb kép is,csak az még a fényképezőben,a madzagot kéne megtalálnom,hogy fel tudjam tenni a gépre...sőőőt,a kis babacuccokat is lefotóztam ám!
Tegnap vettünk kókuszmatracot-a madaras teszkóban féláron volt,meg egy pelenkázólapot(vagy mi a neve)
Vendég
 


Chrissy: nem fog megjönni:-)
lujzedli
 
 


Hellóóóóó!


Szakad a hó! Kép


Betty: k***a ciszta monnnnyon le!!!! :twisted:
Akkor egyszerre babásodunk, úgy tűnik? :wink:

Milyen: csinos a pocakod nagyon!!! :) Szuper. hogy sikerült jól bevásárolni!

Lujzi: remélem ma jobb napra ébredtél Drága!

Chrissy: ejha! Drukkok mennek! :mrgreen:

Bri: :?: Gyere és mesélj!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi: hááát hisztis vagyok, de amúgy jó napom van. Megkaptad a t-home-tól a papírokat?
lujzedli
 
 


Lujzi:igen, megjött tegnap. Van vagy 50 oldal! :lol: Köszi.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


:-) Te kérted :D
lujzedli
 
 


Teendőm vele nincs, ugye?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Nincs, nyugi:-)
lujzedli
 
 


Hi, csajok!
Hogy telik a napotok? Itt most kezdett esni a hó. tudjátok pont az az idő van, amikor nincs kedved kimozdulni. Én is jól bekuckózok. Királyság. Mostanában olyan itthon ülős lettem :roll: Régen állandóan menni akartam, most meg? :?
Na, hát e van.......

Jaja, Betty és Puszi egyszerre babásodnak!!!!
Csibucom, te mivel töltöd a napokat? olyan keveset jössz. mi az oka? :oops:
Lujzi, pihengess, ne foglalkozz semmivel, csak magaddal. nem baj az, ha párod dolgozik, néha jó egyedül. :wink: lehet például Puszival jókat passziánszozni. :wink: :D
Milyen, muti fotókat.....

chrissy81
 
 


chrissy81 írta: lehet például Puszival jókat passziánszozni. :wink: :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Passziánsz? Hogyan? Én ilyenekhez nem értek.... Illetve passziánszozni tudok, de hogyan lehet puszival.
Aludtam 10percet, most frankón vagyok. Együtt aludtunk, apa, én,meg a nyuszi...... :lol: :lol: :lol:
lujzedli
 
 


Msn-en lehet passziánszozni. Majd megmutatom!

chrissy81
 
 


ok
lujzedli
 
 


milyen: akkor madzagra fel :) Biztosan tutkó kismamanacikat vettél, én nem mentem el ma, mert alig bírtuk kiásni magunkat a hirtelen leesett 30 centi hóból. Ellapátoltuk a havat a lépcsőház elől, de ralliztunk 20 métert a kocsival, aztán inkább feladtuk nehogy valami gáz legyen.

betty: köszönöm megvagyunk, napok gyorsan telnek, nagyjából egyformán. A popsim már locsolókanna, helyenként vörös-lila foltokban játszik, jegelem, masszírozom és kencézem rendületlenül ahogy többen ajánlották. Ma mérlegeltem délben (reggel nem jutott eszembe) 70,8 kg voltam (ha még emlékeztek: júniusban 87 kilóról indultam). Kicsit kezdek aggódni, mert bár milyennek egyik nap mondtam msn-en, hogy a derekam eltűnt a babahájtól, a súlyom ennek ellenére még mindig csökken.
A hasazás lehet, hogy segít a cisztán, mindenesetre bízni kell abban, hogy nem lesz itt semmilyen műtét.

chrissy: időm ugyan lenne fórumozni, de sokszor inkább elfoglalom magam itthon mással. Takarítgatok, főzök rendszeresen, pihizek amikor csak lehet, sétálgatok és gyűjtöm az anyagot a szakdogához, amit hamarosan le kell adnom. De majd jövök többet :) A kábel-lefagyás nem semmi, Nálatok is akkor marha hideg volt. Tök furi, hogy a keleti országrészben csak délután kezdett esni a hó, nálunk reggel óta szakadt, vörös risztást adott ki az OMSZ Pest megyére :(

puszi: bevesztek engem is a kollektív passziánsz partiba? :lol:
Vendég
 


Csibuc: a nyugati országrészen semmi hó nem esett. Pedig mindig innen szokott indulni felétek.
lujzedli
 
 


Én bárkivel szívesen passziánszozok, már aki ki mer állni ellenem! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jelentem, nálunk min. 40 cm hó esett! :shock:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Most kicsit kiakadtam. Anyám szerda óta Szombathelyen van, kórházban. Mondtam neki,hogy ha úgy van, elmegyünk,de nem biztos, mert erre felé is mondják a havat. Erre az volt a válasz,hogy van hóláncunk,ne aggódjunk. Á, kivagyok. Abszolút nincs is kedvem utazgatni oda-vissza kb 80km-t.
lujzedli
 
 


Puszi: én nem is emrnék kiállni ellened, nem vagyok jó ebben.
lujzedli
 
 


Na sehun senki? Ej-ej...én meg itt uncsizok magamban. Nyuszinak már körmöt vágtam, azon is túl vagyunk, mára már nincsen más teendőm.
lujzedli
 
 


Hahó, csak benéztem, mert már megint akadozik a net. :shock: tv is. szolgáltató mondja: hideg van. Na de ennyire??? 0 fok. szerintem máskor is volt már ilyen. :shock:
Szóval, itt már nem esik, havat lapátoltunk. :D
Csibuc, jól teszed, foglald el magad, de azért gyere hozzánk is! :wink:

chrissy81
 
 


Lujzi
mint Milyen, én is azért ajánlom nagyon a hozzáértő szakit, mert én is voltam régebben ilyen helyzetben, és hidd el, ezen tényleg már csak Ő tud segíteni.
Ahogy látom, és érzem rajtad, egyre lejjebb ásod magad, és nem tudsz kijönni, inkább mindig lejjebb mész.
Kérlek kérj segítséget, és hidd el, utána teljesen más ember fog a tükörből visszanézni rád, aki teljesen másként látja a dolgokat.
Jót akarunk neked, hidd el :!: :wink:


Milyen
akkor majd várjuk az újabb képeket is :!: :wink:
Én a babruhákat is szívesen megnézném, azt is felrakhatnád 8)


Puszi
hát nem tudom, sztem te előbb fogsz babásodni, mert (a műtétet is beleszámolva) én úgy számoltam, hogy olyan március vége-április eleje között lesz a fagyim.
Te passziánszkirály :lol:
Kiállnék veled egy meccsre, de nincs msn :lol:


Csibuc
örülök, hogy jól vagytok :D
A szurit gondolom a 12. hétig fogod kapni, gondolom már várod, hogy odaérj...szegény fencid, jól kilehet már :roll:
Na de mindent a babyért :wink:


Chrissy
0 fok, és összeesik minden :?: :roll: hihetetlen :twisted:


Bridget Kép




Nálunk egész délelőtt eső esett, egész délután meg a hó, még most is....és hideg van brrr Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na itt lennek en is 8) Egesz heten sok-sok elinteznivalom volt...es mire tudtam volna jonni ugysem volt senki meg kedvem sem volt mert fajtak a szemeim a gep elott estere :x Aztan tegnapelott akartam jonni erre a frissites miatt a geprol eltunt a jelszavam es nem tudtam kertem egy uj jelszavat...azzal is probalkoztam aztan mivel az sem jott ossze mert ezlobb azt aktivalni kellett volna ezert 5szori probalkozas utan kitiltottak 30percre :twisted: mar majdnem csinaltam uj nick-et :roll: aztan tegnap sikeralt belepnem de mar nem irtam...de most itt vgyok mert apacska elutazott a hetvegere 8)

Fius napokat tartanak Washingtonban...az egyetemi barijaival ment kosarladba merkozesre 8) Kedvenc csapata jatszik asszem :wink: Vegre kicsit kimozdul mert mindig melo utan haza aztan engem talal meg minden hulyeseggel :roll:

Azota is szorgalmasan jarok szerdankent vizierobikra,pentekenkent jogara,a suli meg kezdodott szerdan...nem volt nagy durr ketten vgyunk az osztalyban :lol: jo mondjuk amugy is 8fos max de igy legalabb tobb figyelmet kapunk es gyorsabban haladunk...bar a tanarno nem volt a legszinpibb... :roll:

Eva barinom az uj akit a magyar talin ismertem meg sokszor hiv na meg en is...ugyhogy eleg sokat dumcsizunk 8) Jofej csaj orulok,hogy ratalaltam :) A masik lany meg mostansag szokott hivogatni meg irni na persze csak hetvegen amikor nincs programja epp vgy unatkozik :roll: Ez mondjuk a barinomtol meg ok de egy kezdodo baratsagban en ezt nem dijazom :roll:

Van egy nagy hirem de nem szeretnem nagy dobra verni mert izgulok ngyon es nem is akarok ngyon errol beszelni csak tudatni szeretnem veletek,hogy megyek haza 10-en apacskaval es indul a kovetkezo 3.lombik short protokollal ugy nez ki es fagyasztjuk a katonakat mert apacskaval egyutt megyunk haza eshat akkor meg nem kezdunk :roll: Majd ha mar otthon vgyok jobban tudok a dologrol beszelni na meg minden nap tudok is jonni most meg izgulok az ut miatt :oops: :roll:

Na mi van meg...a laptopom kepernyoje olyanszinten megadni latszik,hogy rendeltunk uj kepernyot es majd a parom munkahelyen az elektromosok kicserelik nekem.

jah es kepzeljetek ugy nez ki jo sokat maradok otthon aminek nem ngyon orulok mert az eredmenyeket mar nem akartam ott megvarni de ugy nez ki,hogy aprilis elsejen meg megyek japanba ahol is apacskaval talizok es akkor egyutt jovunk vissza valamikor aprilis 11-en NY-ba...na asszem ennyi utazgatas eleg lesz nekem nyarig :shock: Bar en bizom benne,hogy nyaron meg hazajutok olyan julius korul sot mindenkepp szeretnek hazajutni mert tavaly nyar is kimaradt :roll: (meg ha esetleg nem sikeral ez a lombik akkor jon a kovetkezo :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Briiiii! Na végre! :D
Nincs otthon a macska, cincognak ez egerek? :lol:
Szuper, hogy jössz haza, na a talit akkor mindenképpen nyélbe kell ütni!
(16.-án megyek a Kaáliba konzira, ha esetleg aznap pont jössz,...de jó lenne!) Húúú, jó sokat fogtok utazni! :wink:


Lujzi: kérlek keress egy szakembert! Pszichológust vagy kineziológust!


Betty: értelek. Nagyon drukkolok a műtétedhez ám! Iwiwen megkerestelek, nagyon csini vagy, a szemeid meg eszméletlen gyönyörűek.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Betty
Draga eloszor is hozzad szeretnek irni mert ugy erzem egyre jobban belelovalod magad az esemenyekbe es mindenben csak a rosszat latod! :roll: Nem kell mindig mindent olyan huh de tragikusan venni :!: Tudom rossz hir a ciszta de ez nem halalos betegseg!Masnak is van nekem 3honap halasztasom lett emiatt es mutet sem volt...mert ha nem no nincs mutet...mondjuk nekem adtak erre gyogyit is ami osszesorvasztotta vgy mi...legalabbis az elejen szedtem ra de ha visszalapozok a blogomban talan pontosabban megtudom neked mondani.Szoval szeretnem ha nem ugy latnad mindig,hogy a pohar felig ures hanem ugy,hogy felig tele van.Te 2honap alatt 2beultiig jutottal el mig en most lesz lassan egy eve es 1beultim volt az egeszsegugyi okos es problemak miatt nem azert mert mi vartunk...most csak magammal tudok peldazni de bizti rengeteg mas is van....ugy erzem kicsit turelmesebbnek kell lenned.Miota elkezdtel lombikozni annyira belelovalod magad 2honap alatt nincs csoda hisz tudod...persze ertem en,hogy nem jo meg milyen szarul esik ez de erezd ugy ,hogy neked mar tobb eselyed volt mint masnak,vgy,hogy jobb eselyeid voltak,mint masnak...mert pl rossz pelda de Annmarinak 1szer sem volt meg beulti sem :roll: Huh...nem tom hogy fogalmazom...nem bunko szoveget akarok irni csak kicsit helyrerazni,hogy nyugi van...most kicsit szuuu-szaaa es relax...a lombik sem egy pontos gepezet ...bar sokan azt hiszik azzal mindig sikerl meg elsore....hat nem...ugyhogy erre felkell mostmar azt hiszem keszulnod,hogy barmi johet barmikor...latod jon is ha kell ha nem...a lenyeg a vegeredmeny ami meglesz....csak meg elotte "kivonunk,szorzunk,osztunk" de a vegen ott lesz az eredmeny :wink:

Ciszta mondhatni tok "normalis" 1-1stimu utan...ha termeszetes uton alakult ki kiurul altalaban menzivel...lombikosoknak is ezt mondjak majd kiurul de nem mert ez hormonalis dolog...nekem se urult :twisted: de nem kell egybol mutetre keszulni!Nekem 3honap utan meg megvolt de elkezdett a 3.honapban osszemennyi...ha nem no nincs gaz...en meg varnek magatol elindul az csak ido...meg rakerdeznek erre a gyogyira amit en is szedtem...nem tom anevet :oops:

Szal legyszi legyel az a pozitiv jokedvu csajszi aki mindig is voltal...es mar itt a cel elott ne idegeskedj annyit...mostmar csak honapok kerdese a baba...meglesz az meg iden valahogy erzem de ez a sok ragodas nem tesz jot a lelkednek aztan az meg nem tesz jot a lombiknak szal erted....ordogi kor :roll:

Kép Kép

Meg egy kis olvasnivalo neked:
http://www.babanet.hu/faq/noegyeb10.php

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok lányok!!!!

Bri hazajön, akkor februárban talizhatunk! De jó!!!! Alig várom! Nagyon jó lesz!
Még csak visszaolvastam, mindjárt reagálok.
Ja, nálam: hőm fent, lh erősödik, de képzeljétek, tegnap este felálltam a fotelból és érzem, hogy hupsz, folyás... És akkor mentem és nézem, hogy vér, de csak egy löket... és azóta se semmi. ????????

Bri, a macska ma érkezik? na, hát én annyira örülök, hogy találtatok megoldást és jössz haza és indul a sikeres lombikotok. Jó sokáig itthon leszel! Aztán meg Japán.. Na, mozgalmas tavaszod lesz!
Azt ne mond, hogy most feküdtél le? Hajnal 2 van nálatok!

Itt óriási a hó, igazi vasárnapi napot tartunk szerintem, családi ebéddel és pihenéssel. Délután nagy séta a hóban, klassz lesz. ( ezt a szót, hogy klassz biztos nem használtam már vagy 10 éve)
Férjem még szunyál... Ti is alusztok...
Na, én meg nézek egy kis Született feleségeket. Igazi fun vagyok.
8) :wink:

chrissy81
 
 


Jó reggelt!


Chrissy: :shock: hát ez meg mi lehetett? Mindenesetre és szurkolok!!!
Én is SZF fun vagyok! Nincs meg Neked véletlenül az új évad? Magyarul vagy feliratozva. :oops:


Ebéd után sztem mi is sétálunk egyet majd! :arrow:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Chrissy
csináltál tesztet :?: A hőd még mindig nagyon szép :wink:

Bri
értem én, hogy mit akartál mondani, és azt is tudom, türelmesnek kell lennem, hisz más még itt sem tart(hat) sajnos.
Az az egy "idegesítő" az egészben, hogy nem volt semmi problémám, most meg ez a sok hormon kihozta..
De nem parázok, lesz, ami lesz, ha műtét, műtét, ha összeesik, összeesik..nem akarok én sem ezen rágódni, mert nem éri meg :wink:
Egyébként úgy nincs rossz kedvem, alapban vidám vagyok, nem vagyok elszontyolodva sem, csak mindig az aznap szar, amikor megtudod UH-n, mi újság.
Nagyon köszönöm a linket, minyá el is olvasom.
Majd ha megyek a dokimhoz, megkérdezem tőle ezt a gyogyi dolgot, mert a lombikos orvos erről nem beszélt.
A nőgyogyimmal "szorosabb" viszonyban vagyok, majd beszélek vele minden lehetőségről.
Nagyon jó, hogy jöttök haza, és végre tudtok menni a beültire. Húú jó sokáig itthon leszel majd, de hát ez nekünk csak jóó, mert többet élvezhetjük a társaságod 8) :wink:


Puszi
köszi a képdicsit :lol:
Én is szüli feli fun vagyok :lol: 8)
Mi minden héten húzzuk le a legújabb részeket, amit az USA-ban nyomnak..most már a 6. évad közepén tartanak, és iszonyatosan jóó :!: (igaz, hogy ezek még nem szinkronosak, de van hozzá felirat is)


Puszika mindenkinek :!: :wink:
Szép napot :!:
Itt megint esik a hó, pici sűrű hóesés van.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Chrissy + Betty: Nekem az 5. és a 6. évad kellene. :oops: Valamelyikőtök nem tudná kiírni nekem dvdre? Én nem értek a letöltésekhez! Persze kifizetném a dvd árát + postaköltséget! :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
nekem az első 4 évad van meg dvd-n (az összes rész), az 5-6.-odikat már úgy töltöttük le részenként minden héten, de azt utána ki is töröltük mindig (mert csak ha megjelenik dvd-n tékákba, akkor szoktam kiírni jó minőségben, szinkronnal)
Szívesen megcsinálnám, de sajna nincs meg.
Csak az oldal címét tudnám megadni, ahonnan le lehet húzni.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lánykák,jönnék,de a net mint a mesében:hol volt,hol nem volt...Ezt is vagy századszor írom le,remélem el tudom küldeni!(a router a padláson nem szereti a hideget :evil: :evil: )

Addig is szép napot!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: