Új privát üzeneted érkezett!

Pinkiné:
Hú, tényleg te is fáztál? Ez akkor lehet egy jel?
Beteg nem lehetek, alapjáraton nincs semmi bajom. Most mértem a hőmet, hónaljban 37, szájban 37,3. De nem fáj semmim, jól vagyok. A cicim be van durranva, de nem fájnak. Mostanra már a fázás is mérséklődött, majd később kezdődik elölről. Már ezt játszom legalább három napja. A nyálkám krémes, ettől is úgy érzem, hogy megjöhet bármikor. De nem adom fel, míg magas a hőm.... :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


sziasztok,

hát lányok, tegnap nem értem el a dokiig, mert nem engedtek el a munkahelyemről :evil: ugyhogy jövőhét csütörtökön megyek...

chrissyke: sajnálom, hogy megjött. de fel a fejjel. már 1 napos terhes vagy!:) igy is hozzá lehet állni.:) én már 13:D

durcipók:gratula a sikeres vizsgához.:)

tyuntyi:nem tudtam emgnyitni a görbidet. de simán lehet babás jel is, de nem szeretném ha még beleélnéd magad! ezt azért mondom, mert én elég sokszor bebeszéltem a tüneteket, és úgy talán még nagyobbat lehet csalódni. Meglátod, csak várod majd azt a fránya menszit és nem jön, kb 9 hónapig.:)
hát az anyósommal havonta egyszer talákozunk, de akkor mindig próbálja behozni a lemaradását..:D
henne
 
 


Sziasztok!

Látom megjött Durcipoknak és Krisztinek, kár, de reméljük majd március sikeresebb hónap lesz!

Tyuntyi drukkolok neked!!

Csip-csip: gratula a lakáshoz! neked még mindig nem jött meg?

Tényleg milyen fura h még senkinek nem sikerült, de fog!!!!
Dehát itt vagy Kriszti Te is, akkor pont voltatok együtt, de ezek szerint mégsem a legjobbkor???? szóval ezt nem lehet ennyire tudni??? olyan rossz!
De én arra gondolok mindig Kriszti és Te is gondolj arra, hogy ott van a barátnőm, akik csak egyszer voltak együtt és ott van a csodaszép kisfiuk!!

Szóval mi sokat beszélgettünk a 4 nap alatt!
Abban biztos voltam h szeret, ezt mindig érzem, tudom, látom!!
De kerek perec rákérdeztem h akar-e babát! Azt mondta h persze, nehogy ilyenekre gondoljak!! mondtam h jó, de akkor amikor a legnagyobb esély van rá, többet legyünk együtt! mert ha így körbelövöldözzük akkor sosem lesz gyerekünk!
Szóval remélem több szex lesz! én alapban többet szeretnék mindig! Én képes lennék minden nap! Persze a kapcsolat elején valameddig így is volt, de ugye általában a pároknál ez csökken!
meg ugye a munka, a fáradtság, a stressz!
Ja még ezt is mondta a párom, h Ő most 3 hete nem dolgozik, mert nincs meló, de márciusban már megy, ezért is ideges, stresszel h mi lesz és ez kihat sajna erre is!
De remélem minden jó lesz!

szóval nekem jövő hét vége fele tuti h megjön, mert akkor egyáltalán nem voltunk együtt napokig! pedig fájt ám a jobb oldalam rendesen!

majd még jövök!

Kép
csicsiy
 
 

 
 

Hát csajok, kptelen vagyok végig olvasni, annyit írtatok....

Kriszti: Sajnálom, de úgy láttszik i is egy cipőben járunk....

Tyuntyi: Gratula, ügyi vagy :D

Pinkiné: jó, hogy jöttél:D

Csicsy: itt volt ez a idő jókor, hogy tisztázátok a dolgokat, ügyes vagy!!!

Hkitty: Miujsi, melo, hogy megy???

Henne: nagyon kiváncsi vagyok, mi történik nálad :D

Durcipok: Megvan még???

Nekem 2 szorim is van :D
csip-csip18
 
 


Első :D

Anyóson tegnap figyeltem fel, hogy napok óta beszólogat mindig valamit gyerekkel kapcsolatban...

1: Tegnap feljött a szomszéd, hogy gyereke nem tudd aludni, Én nem voltam ott és anyóssal beszélt, erre felhívot engem anyós ezt elmesélt, Én radásul baromira nem voltam a toppon és annyit reagáltam erre, hogy szerncséje van, hogy nem Én voltam ott (mert persze, biztos bunkó lettem volna)...
Hát ezt nem így kell felfogni, hanem úgy, hogy neked is lesz gyereked?!?!?!

2: Hogy vagy???Minden rendben???

3: Meséltem neki voltam tüdőszürésen, aztán a válasz erre, hát ilyenkor nem szabad elmenni...

Na és akkor mondom neki mert???
Hát nem vagy terhes???Mondom, nem...Ebben a hónapban
nem jött meg???Mondom nem, akkor lehet most tisztul ki a szervezetedből a gyógyszer....

Aztán este kiderült, hogy az Én párom elmesélte anyósnak, bizti, hogy eléggé feszült vagyok mostanság-meg még nem jött meg-lehet azért is...
Na és akkor anyós kérdzte csak nem apa vagy???Nem mert csináltunk tesztet, és negatív lett, de valahogy anyós elkönyvelte, hogy tuti terhes vagyok!!!!Ennyi!!!
Kész vicc :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Második: :D


Ügye a Szerdai nap után, anyu össze veszése után, azt hittem, hogy már nem lesz semmi...
Este beszéltem még vele, és megbékélt (azt hittem, pedig a hangja is más volt)
csütörtök reggel 7 re már az új lakásban voltam, a falbontosók kiverték a falat pikk-pakk...Villanyszerelők ezerrel meloztam, Én parketta szegőt szedtem fel és csíszoltam a csöveket és radiátorokat!!!
Aztán mi a párommal kitaláltuk még Kedden mikor mindenki ott volt, hogy a nagyszobában nem lesz ajtó. Egyrészt azért, mert ki volt tőrve az üveg, másrészt, mert nem jó irányba nyílt az ajtó, mert a bejárati ajtó felé nyílik, a másik ajtó meg a wc felé...Szóval mindig útban lett volna...
Na apu megjött reggel 8 körül, mondta, mien jól haladnak a srácok...Aztán mondtuk, hogy még levágják az ajtó toknál a betont. Persze, hogy milyen jó, mert mjdnem egy légterű lesz, belátsz mindent, persze, csináljátok, ahogy jónak látjátok!!!
Erre apa haza ment Én meg anyutól kaptam a hívást!!!Először aranyos volt, kérdezte mi van, hogy aludtam meg stb...
Aztán mitha elvágtak volna valamit...Te jól hallom nem lesz ajtód???Hogy ezt Te, hogy gondoltad???Estleg nem kellett volna szólni???
Mi van ha gyereked lesz???(most meg már legyen gyerekem, és tettessem vissza az ajtót, idáig meg az volt, hogy még ráérsz szülni ) Totálissan ki volt bukva...És rám tette a telefont...
Na készen lettek a fallal és ajtóval. Hívtam apuékat nézzék meg!!!Jöttek apunak tetszet, persze anyunak nem, mert nem így kellett volna, nem jó...Aztán anyu mondta, na jó menjünk!
Na du.haza mentem...
Persze sértődés volt ezerrel (anyunál), Én meg keztem volna vele beszélni, hogy már megint, mi van...És, hogy Szerdán is bunkó voltam meg stb.stb.Meg, hogy fejel mész a falnak, nem hallgatsz rám.
Hogy ő tapasztalatból mondja a dolgokat meg a vélemyét mondja mi, hogy legyen kellene csinálni!!!
És, hogy hadjam akkor őt békén és csináljak azt amit akkarok...Hogy Én mindig a Tomir hallgatok és egyből beleegyezzek...
Mondom nem!!! Nem igaz!!! Együtt hozzuk meg a döntéseket!!!
Hogy Én nem harcolok semmiért, mert mondom a Tomival nem lehet harcolni, nekem is kell engedni!!!Neki is!!!
És mondtam, hogy anyu értsd meg nekem most vele kell közös döntést hozznom nem veled!!!Valószínűleg itt van a bibi, hogy anyunak ez nem gyere be!!!!Sajnálom, de vele fogok élni és Én azt szertném, hogy ő úgy jöjjön haza abba a lakásba, hogy boldog legyen és jól érezze magét, boldog legyen!!!
Ennyi!!!!
Aztán ott hagytam mikor leértem jött apu, és apu is mondta, hogy anyu nagyon szertné azt, ha sok mindent úgy csinálnék, ahogy ő azt mondja, mert hogy Én régen persze, nagyon szót fogatam és nem mertem ellenkezni, mondtam apunak is a dolgokat, ő meg azt mondta úgy csináljuk, hogy boldog legyünk benne, és adott egy puszit erre elpityeregtem
Aztán este még gleteltem és csiszóltam a falakat és a párommal lefestettük egyszer a hálószobát
Nagyon jól haladunk
Ja és megjött...De nem igazán tudd zavarni
csip-csip18
 
 


Ja és a legszebb az, hogy nem is gondoltam volna, hogy pont tegnap jönn meg :shock: :shock: :shock:
Ezek szerint most már elhiszem, hogy van iyen, hogy akkor leszel terhes mikor pont nem várod, nem gondolsz rá!!!!
csip-csip18
 
 


Na de kérem hol vannak a hölgyek???

Én baromi fáradt vagyok!!!!
ittam kávét no meg energia italt, de nem bírok magammal!!!
Hol van még ennek a vége... :? :shock: :?
Holnap vár rám az ablak ajtó festés...
még odébb van a jövőhét, hogy ott legyünk és a normális kerék vágásban menjenek a dolgok...
De már most érzzem, hogy nekem elegem van ebből, hogy éjfélkor fekszünk 6 kor kellünk :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
csip-csip18
 
 


Kriszti légyszi írj majd át a tábliban azt, hogy:

Legútobbi ciklus 1 napja: 2010.02.18
Ciklus hossza: 37-45 között (mert kiszámoltam, hogy az átl.37 nap, de most 45 napra jött meg!
Nem várt napja: 2010.03.26

Köszönöm: :wink:
csip-csip18
 
 


Csip-csip bevittem az adatokat, ne izgulj :wink:
De legalább akkor végre megjött...gondolomegy picit megkönnyebbültél akkor.
Hát ami a lakással kapcsolatos dolgok...no comment....aranyosak a szülök, de szerintem itt mostmár hagyniuk kéne, hogy boldoguljatok egyedül és csak akkor segíteni, ha megkéritek ráöket! :roll: Minden esetre fel a fejjel csajszi és kitartást!! :lol: :P :P

Én majd szét durranok csajok, kész vagyok ismét...babaprojekt már nem is izgat...a mai nap még a tegnapinális jobb lett. Kaptam a munkaügyi kp-tól levelet, hogy menjek fél évig nyelviskolába...ez okés is lenne, ha nem egész napos suli lenne. Felhívtuk öket mire ök azt mondták, hogy ja, kötelezö elmennem, mégha a munka rovására is,mert szerintük amit én ott keresek az semmi, így az iskola fontosabb mint a munka :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na ezt rakjátok össze?????Most adjam fel am elómat a suliért, mert a munkaügyi kp. így akarja!!! :evil: :evil: :evil: És rohadjak napi 8 órát a suliban, ahelyett hogy dolgozhassak....Szóval most szóhoz sem tudok jutni, csak sírok egész nap, hogy ez nem lehet igaz...hétfön mehetek írasbelizni meg szóvbelizni...ja meg hétfön dolgoznom is kéne, csak ez öket nem izgatja.... :oops: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Tényleg legalább megjött Csip-csip, és nem kellettek gyógszerek sem, mert az már nem lenne a legjobb!

Kriszti: hát ez tényleg "szar" helyzet! ilyenkor nehéz okosat mondani!
A pénz kell nektek gondolom, de most erre a sulira kötelezhetnek?
A főnököddel mindenképpen beszélj!
A suliba én lehet h elmennék! én is végeztem még anno ezer évvel ezelőtt munkaügyi kp. által vámügyintéző sulit!
és nem jártunk be mindig, nem volt gáz belőle! Talán össze lehet egyeztetni mind a kettőt!
Igen, azt írtad h nem keresel sokat!! át kell gondolni ha nem hiányzik az a pénz, menj el a suliba! De szerintem mindenképpen próbáld meg mind a kettőt, szerintem lehet!
Na ügyes légy!!!
és ne sírj!! szegény...
meg beszélj a pároddal, hogy Ő mit mondd! és ketten döntsetek!
majd írj

Kép
csicsiy
 
 


Csip-csip: nagyon sok melótok van most, de kitartás, aztán pedig jön majd a jól megérdemelt pihi... :P

Kép
csicsiy
 
 


mi lett a vonalzóinkkal???

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt!

Csicsiy:
A vonalzóink jól eltüntek tényleg. Rá klikkeltem a nagyonbaba.hu-ra, ahol kiírták, hogy megszüntették a sablonos vonalzókat, csak egyedit lehet csinálni úgy, hogy küldesz képet. Jó mi?

Kriszti:
Ez egy k--a jó helyzet! Pedig mikor már egyedül dolgozol! Fogalmam sincs, hogy mit tegyél, de Csicsiy ötlete jónak tűnik. Mind a kettőt próbáld meg.

Csip-csip:
Szegény Csip-csip! Nem igazán jöttünk tegnap hozzád beszélgetni. Nem irigyellek. A jó Isten tudja megmondani, hogy kb. hányszor költöztem már. S remélem nem az volt az utolsó, hogy ide jöttem lakni a férjemhez! :lol: A szülők nem semmik. Az egyik féltékeny, mert a másik adta a lóvét. Aki a lóvét adta, az pedig irányítani akar. Részvétem! De bírd még ki egy kicsit,ha befejeztétek, utána tessék a lakás különböző részeit felavatni, s örülni! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Még van egy kis időm, mielőtt el ekzdek készülődni munkába.
Ma sajnos dolgozom, de mivel nyugis nap lesz, így kresz tesztezni fogok. Már a vezetéssel álmodtam. Ki ver az ágy hajnalba, este pedig korán bealszok állandóan. Egy filmet nem tudok megnézni, mert mire elkezdődik, én már majdnem alszom.
A melleim még mindig jóval nagyobbak, mint szoktak. Reggel és este látszik csak igazán. De fájni abszolút nem fájnak. Csak szép telt és kerek!!! (Mivel nekem alapból sem nagy, ennek most módfelett örülök, akár van baba akár nincs) :lol:
A méhem már tegnap napközben nem fájt, csak este. Úgy éreztem, mintha feküdne rajta vki, s nyomná erősen. A hőm még mindig fent. Bizakodom, hogy ott is marad! :P
Közben azon meditáltam, hogy mikor teszteljek, ha minden így marad. Írtam egy másik fórumra, ott nagy görbe szakértők vannak, s azt mondták, hogy akkor volt pé-m, mikor én és ti is gondoltátok. Múlt hét szerdán. Vagyis ma lennék a 10 dpo-n.
Szerintetek meddig várjak? Én hétfő reggelt lőttem be. Ti mikor csináltátok? Nem akarom elkapkodni, bár már nagyon türelmetlen vagyok. De ki fogom bírni!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Jó reggelt:-)

Látom nem csak én vagyok korán kelös :lol:
Amúgy sem aludtam egy szemhunyásnyit sem...
Igazad van Csicsy a suli jó dolog, csak nem visz elöre utánna sehova sem. Azért csinálja ezt a munkaügyi kp. mert amikor te suliba jársz, akkor kivesznek a statisztikából. A pénzre sajnosígy is rászorolunk, ha még ez sem lesz...akkor elég szar a helyzet. A párom is eljár rendes munkaidöben dolgozni, ráadásul utazik is minden nap eleget, de mégsem érjük el azt a szintet, hogy megszabaduljunk a munkaügyi kp.-tól. Mellesleg csináltam azt a pályázatírós sulit, annak most lett vége, csajok nem is mondom hány helyre pályáztam a hónapok alatt...azokból még csak válszokat sem kaptam :shock: :shock: :evil:
Csak júj de jó, hogy adott nekem a munkaü. ilyen lehetöséget, hogy ott rohadnának meg, ahelyett, hogy a nyelviskolát ajánlotta volna fel tavaly elöbb...sehol a logika...de hogy adjam fel a melómat, mert ez nekik nem meló??? :shock: :shock: A fönökasszonyom mondta, hogyha valami baj lesz a munkaü.-vel akkor bejelent többre, csak az a gáz, hogy az is kevés a munkaü.-nek,mert nem teljes munkaidö. Náluk az 1000-1500 netto jönne be, akkor békén hagynának...csak itt annyit kerseni lehetetlen...föleg egy külföldinek :? :?
Na mindegy, nem siránkozom itt, csak jól esett kiírnom magamból. Valamilyen megoldást találunk mondta a párom tegnap, csak a dolgot tetézte, hogy tegnap a kollégákkal munkaidö után buli volt Hannoverben, mondta, hogy majd hajnalban jön haza az elsö vonattal, de még nincs itthon :shock: :shock: Ebböl is elegem van, nem húszéves már...disco...az agyam elszálll. Igaz már 1 hete megbeszéltük, csak most jó lett volna ha itt van mellettem tegnap...No nem baj, itt lesz az ideje hamarosan egy hatalmas beszélgetésnek kettönkröl, a babaprojektröl.
Csak a jövö hét meg érdekes lesz mind a kettönknek, ö is akkor tudja meg, hogy meghosszabítják-e a szerzödését, ami február 28-an lejár. Lehet megint munkanélküliek leszünk márciustól....de hurrá én járhatok ebbe a fasza suliba :lol: :lol: :P :P
Vendég
 


a táblázat
TÀBLÀZAT 2010.02.20

Jé, tényleg mindenkinek egyforma a vonalzója... :lol: :roll:
Vendég
 


Ja azt kihagytam, hogy a suli a város másik felében van, kb 1 óra gyaloglás....KÖSZIKE :oops: :oops: A szoli meg a másikban :lol: :lol:
A suli meg 9-17 óráig van :lol: :lol: Esélytelen utánna melóznom már, hameg sikerülne is, meg hétvégén is melózok mind a két nap, a kkor az én házaságomnak löttek :( :(
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissyke
Basszus nem tudok mit mondani hírtelen, annyira le vagyok döbbenve. Hogy lehet így kiszúrni az emberrel, ráadásul mi az, hogy a munkaügyi ilyen feltételeket szab: hagyd abba a munkád (amiért annyit küzdöttél, és örültél mikor összejött), és járj egy nyelvsuliba minden nap, a pénzed meg kiesik. NAGYON DURVA!!!!! Azt hinné az ember, hogy a munka fontosabb, nemhogy egy nyelvtanfolyam elvégzésére köteleznek!!!! Istenem, erre tényleg nem lehet okosat mondani. Próbálj megnyugodni, aztán Pároddal mérlegelni!
Szegénykém jól összejött minden, de azért szorítok nagyon, hogy valahogy meg lehessen oldani, és a Párodnak is meghosszabbítsák a szerződését. Fel a fejjel csajszi!!!!

CSicsy
Örülök, hogy jól telt a pihenésetek, és hogy meg tudtatok beszélni minden. Gondolom, hogy a Párod elmondta mi nyomja a szívét, így jobban megérted Te is mi zajlik benne. CSak azt nem értem, a hapsik miért nem tudják hamarabb elmondani mi bántja őket, miért kell ahhoz megbántani először a párjukat, és összeveszni vele. :evil:

Csip-csip
Nektek jó munkát és kitartást. Én már komolyan mondom nem értem anyukádat sem. Nekem úgy tűnik, apukád kezdi belátni, hogy Ti fogtok ott élni, Nektek kell eldönteni, hogy szeretnétek az otthonotokat kialakítani. Anyukádnak viszont el kellene engednie Téged, el kellene fogadnia, hogy felnőtt, önálló, dolgozó nő vagy, és a legfontosabb mostmár , hogy a Pároddal kell közös döntéseket hoznod, nem pedig a szüleiddel. Egy szülőnek biztosan nehéz ezt elfogadni (nálunk apukámnak volt az, de nagyon sokat beszélgettünk erről, és most már nincs is semmi gond), de ez az élet rendje.
Biztosan szépek lesztek, és hamarosan élvezhetitek munkátok gyümölcsét!!! :wink:

Tyuntyi
Én nagyon bízom benne, hogy Nálad baba van, pláne, hogy mensi előtt pár nappal szokott csak fájni a hasad, most meg már jóval egy héttel előtte. Lehet alakul ott bent valami/valaki. Most tényleg nagyon bízom benne, de szerintem a tesztet ne kapkodd el, mert nagyot lehet csalódni. Egy hete én is azután olvasgattam, hogy mikor érdemes tesztelni. Volt akinek már a 13. dpo-n pozitív volt a tesztje, így én is reménykedtem. A mellem is nagyon fájt (mint előtte még soha), mensis görcsöm sem volt annyira, így vasárnap reggel teszteltem, de negatív lett.
Tudom, hogy nehéz, de én megvárnám legalább a pénteket! Egyébként a http://babatervezok.otthona.net/terhesgorbek.shtml weboldalon nagyon sok terhesgörbe fönt van, összehasonlításképp a tieddel. Szerintem érdemes megnézni.
A dokira pedig én is kíváncsi vagyok, és egyben nagyon félek is izgulok is. Félek, hogy talál valamit, a nagy félelmem pedig az, hogy kiújult a méhszájsebem. Mert egyszer régen volt, de szerencsésen eltávolították (valami fagyasztásos módszerrel), de azóta attól rettegek, hogy kiújul. Szóval szorítsatok nekem szerdán légyszi!

Ja igen, azt szeretném megkérdezni, hogy a digitális lázmérő szerintetek mennyire mér pontosan? Mert az én drágám eltörte a higanyost, és a gyógyszertárakban már csak digitálisat lehet kapni, így azt kényszerültem venni. De ha nem pontos, gondoltam anyuméval elcserélem, mert neki még a higanyos van.

Szép hétvégét Nektek, és ha tudtok azért gyertek, a ma dolgozóknak jó munkát, sziasztok!!!



durcipok
 
 


Sziasztok!

bocsi, hogy nem jöttem, de a héten 12 óráztam, jövő héten meg éjszakázok.

És már nem is tartozok ide, mivel úgy döntöttünk, hogy egy évre fagyasszuk a baba témát. Ide bejelentenek, és nem is keresek rosszul, így megvárjuk, míg lesz egy éves munkaviszonyom.

Nektek továbbra is drukkolok! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Borzasztóan görcsöl a hasam, így most rövid leszek.

Durcipók:
Én is csak digitális hőmérőt kaptam, s cseréltem a szüleimmel! :lol: Állítólag a higanyos jobb. A babatervezők.hu-t szoktam én is nézegetni és olvasgatni, nagyon szeretem, sok hasznos infó található rajta.

Hkitty:
Egyelőre szóhoz sem jutok. Ez azt jelenti, hogy végleg itt akarsz hagyni bennünket? :cry:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Hkitty
Szerintem jól döntöttetek, hogy megvárjátok az 1 éves munkaviszony meglétét, hisz így az ember biztosabban mer babát bevállalni. Én is emiatt nem hagytam ott a mostani munkahelyem. De attól függetlenül ne hagyj itt minket, gyere továbbra is nyugodtan, hisz már olyan jól összeszoktunk!

Tyuntyi
Remélem nagyon, hogy nem azért görcsöl a hasad, mert meg akar jönni. Ha tudsz, gyere majd és mesélj, hogy vagy!

Többiek, Ti is gyertek!



durcipok
 
 


Tyuntyi, Durci
aranyosak vagytok! Nem hagylak itt titeket, azért ha időm engedi, jövök, csak nekem most nem lesz babám (lehet, amúgy se lett volna mostanában). De azért nektek nem kell ám bevárni engem :wink:
Vendég
 


Andi: remélem tényleg nem hagysz itt minket!!
De én nem értem! szerintem nem úgy kell az egy évnek meglennie h egy munkahelyen, hanem én úgy tudom h az utolsó két évet nézik és úgy kell meglennie 1 évnek!
Ahol én most dolgozom, ott októberben kezdtem tavaly, tehát majd csak március közepe felé lesz meg az egy évem!

Tyuntyi: holnap nem kellene megjönnie ugye? remélem nem is fog!
jelentkezz mindenképpen!!! Drukkolunk!

Kriszti: reméljük a párodnak lesz munkája, nem csak febr. végéig!
Akkor hogyan döntöttetek?

Csip-csip: Veled ill. Veletek mi újság! Gondolom sok a meló!

Ja, képzeljétek a mai napot a szemészeti klinikán kezdtük mert reggel mikor felkeltem iszonyatosan elkezdett viszketni a jobb szemem, aztán be is durrant, tiszta vörös volt, bedagadt és ilyen hártya is volt rajta! nagyon megijedtem, még sosem volt ilyen!
Na elmentünk, kaptam rá antibiotikumos cseppet, valamilyen gyulladás, azt mondta a doki h valszeg belement valami, lehet h kidörzsöltem de nincs gáz!
De már most jobb!

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt!

Nem bírtam ki és csináltam tesztet. Csont negatív! Nekem se lesz gyerekem soha, a fene egye meg, ha így haladunk tovább. A hőm még magas, de már nem bízom semmiben. :cry:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Ráadásul most olvastam, hogy a tesztet a mensi elmaradásának napján vagy utána kell megcsinálni. Na, ezt is elszúrtam. Még jó, hogy kettő van a dobozban, így ha továbbra sem fog megjönni,akkor jövő hét második felében megcsinálom a másikat. De nem sok reményem van a dologhoz. A borzasztó az, hogy nem érzek semmi különöset. Már mint nem vagyok meglepődve, szomorú vagy ilyesmi. Az esélytelenek nyugalmával fogadtam a teszt eredményét. Na megyek, mert mennem kell kreszre.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: lehet h csak korán teszteltél! olyan hihetetlen lenne, hiszen olyan sokat voltatok együtt! mindig voltak ott katonák!! úgyhogy bízz benne!

Rosszul írtam, márciusban fél éve lesz h itt dolgozom!
most nemtom mi van! valaki írjon ezzel kapcs. mert nekem tavaly azt mondta egy ismerősöm h az utolsó 2 évet nézik!

na majd gyertek, Tyuntyi remélem nem jön meg!
megyek mert ma dolgozom!

Kép
csicsiy
 
 


Én indulok az esélytelenek nyugalmával mert azokban a napokban nem voltunk együtt egyáltalán!!
Tyuntyi, neked nem esélytelen, drukkolok!

Kép
csicsiy
 
 


Köszi Csicsiy a drukkot! Csak sajna megint jönnek a mensis görcseim.Most úgy megyek kreszre, hogy görcsoldó nálam, mert szerintem szükségem lesz rá . Folyamatosan azt érzem, hogy pisilnem kell, mert nyomja vmi a húgyhólyagom, a méhem meg leszakad. :(

Egy év folyamatos munkaviszony kell, tök mindegy, hgoy ez hány helyen, csak folyamatos legyen. :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, de nekem még nincs egyáltalán munkaviszonyom, mivel tavaly nem voltam bejelentve. Így mostantól számít az egy év. De legalább addig tudunk spórolni, meg a házon megcsinálni, amit kell. És akkor már tényleg csak a babára kell költeni. No meg egy év alatt talán sikerül rendezni a mensimet is, bár ha ilyen dokikat fogok ki :roll:

Csicsiy
jobbulást, elég rosszul hangzik. Már jobban van a szemed?

Tyuntyi
sajnálom, és nem feladni! Meg ne halljak még egyszer ilyet, hogy nem lesz babád! Igenis lesz, és itt mindenkinek, kinek előbb, kinek később, de lesz!!!
Vendég
 


sziasztok, lányok

tyuntyi, lehet, hogy még korán teszteltél.

lányok, én mindjárt a falnak rohanok. Ma dolgoztam, pedig mi nem dolgozunk hétvégén, de elrendeltek kötelező túlórát. Tegnap egy két cseppet véreztem, gondoltam, ez az ovulációs vérzés, ami másnak is van...de ma is vérzek :twisted: csak néha.néha..én ezt nem értem,mi van velem?:(16.cn-en hova vérzek?

hkitty: én nem szeretném, hogy elmenj, itt a helyed köztünk.:)
henne
 
 


Sziasztok!

CSak egy gyors bekukk.

Henne
A 16. cn-en nem lehet peteérésed? A vérzés nem erős barnázás inkább? Mert nekem a peteérésemkor szokott olykor erősebb barnázás is lenni, sőt van mikor 2-3 napig is eltart.

Tyuntyi
Fel a fejjel! Szerintem korán teszteltél, és ami a görcsöket illeti, baba miatt is lehet tudod. Sok terhes nőnek az első mensi elmaradásakor mindjárt megjön érzése van, de aztán nem jön. :wink:

Csicsy
Szemed hogy van? Jobban vagy már?

Csip-csip
Hogy haladtok?

Hkitty
Szóval akkor remélem ha időd engedi továbbra is jösz!!! És abban igazatok van, hogy a baba előtt a lakást rendbe tudjátok lenni, meg amit még szükséges, így amikor érkezik, már csak vele kell foglalkozni.
A párommal mi sem mertünk hamarabb babát vállalni. De most már szépen lassan minden megvan, már a külön kis szobája is rendben van (szépen kifestve, rendbe rakva), csak Őt várja.

Gabóó, Pinkiné
Hogy vagytok? Ha tudtok gyertek Ti is.

Nálunk a hétvége elég uncsi volt, rossz volt az idő, így nem mentünk sehova. Meg aztán kocsink sincs még(tavasszal készülünk venni), így nem olyan egyszerű Gyömrőről bárhova is eljutni.
Szeretünk itthon is lenni (amikor tudnak szüleim is jönnek), csak hát ez a téli időjárás olyan nyomasztó, jó lenne már egy kis tavasz.

Szép estét mindenkinek!



durcipok
 
 


durcipók, hát sajnos nem. Ez rendesen piros. Hol abba hagyja, hol elkezdi újból. Remélem, hogy csak ilyen ovus vérzés féleség lesz..:(csütörtök doki, bírja már ki addig..
henne
 
 


Henne: mi lehet ez? csakis peteérés lehet, az lenne most időben neked! lehet vérzés is pé-kor! majd írj

Tyuntyi: remélem nem jött még meg és nem is fog! :wink:

Andi: igen, így tényleg jó lesz, megcsináljátok amit szeretnétek, és főleg ha jól keresel, nem idegeskedsz, akkor minden rendben lesz és majd jöhet a baba!
köszi, a szemem már jobb, nagyon jó rá a csepp amit kaptam!!!

Kriszti: mi újság? meló? suli? mi lesz?

Csip-csip:régen voltál erre!

Durcipok: igen, jó lenne ha már tavasz lenne!! sokkal jobb akkor minden! Nemsokára pé-d lesz, hajrá!!!

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt lányok!

Meloztam a hétvégén, nem tudtam jönni, ja meg magam alatt voltam, de mostmár nem :lol: Habár most megyek szakmai vizsgázni abba a suliba ahová a munkaügyi kp. küldött, aztán 3tól fél 10ig meg melózok ma. Ja lassan indulnom kell,mert 1 óra gyalog az út a suliig...
szóval ígérem jövök és beszámolok mindenröl!!Meg visszaolvaslak Benneteket!
Addigis Mindenkinek nagyon szép napot! :P
Vendég
 


Sziasztok csajok :D

Kriszti: na hát nem lesz egy könnyű napod neked!!!

Kitty: azért ne tünj el!!!

Csicsy: 365 bejelentet munkanapnak kell lennie, nincs megszabva, hogy elötte 2 évvel!!!Amúgy meg ha azt nézzük ügye 9 hónapig még melozzni is tudsz, ha olyan a mleohelyed, és az is bele számít!!! Szóval magyarán azon kívül 3 hónapot kell lehúzni!!!
Én is pont azt nézztem, hogy engem 2009.Szeptember 1-én jelentetek be, az egy év: 2010. Szeptember 1-én jár le...
És ha netántán és már most terhes lennék akkor...2010. novemberében szülnék, és az azt jelenti, hogy megvan az 1 évem!!!
Szóval Én már bizti, hogy nem Gyes-t kapok, mert már bizti meglesz az 1 évem!!!! Remélem így érthető?!?!?!

Tyuntyi: Tuti korán teszteltél!!!!

Henne: Ott meg tuti p.é van!!!

Gabbo: Hun vagy???

Durcipók: Remélem majd a mostani hétvégétek jobb lesz :D

Pinkiné: Ti hogy vagytok???
csip-csip18
 
 


Én hulla fáradt vagyok...
Fel semm tünik, hogy hétvégém volt...Feltöltés..Loszart, melo-melo-melo...
A lakás aránylag egész jó már...
Hétvégén lefestettem a fürdőben kis szobában és a nagyszobában a radiátorokat!!!
Aztán a kis szoba ablakát fehérrel (3 szor kellet), de a nagyszobáét már barnára, mert Én nem fogok 3 szor festeni mire fehér lesz, mert barna mindenhol...Szóval megszavaztuk, hogy marad is barna a nagyszoba ablak és erkély ajtó...
Aztán lefestettük háromszor a nagyszobát, mert egyszerűen nem fedte be mindenhol a festék, baromi jó színe lett
Hozzá tenném, mindig feljött az alattunk lévő nőci, hogy meddig melozzunk még, mert a gyereke nem tudd aludni, de Csütörtök Pénteken is Szombaton is feljött aztán Vasárnap, pedig csak csiszoltunk, meg festettünk(álítólag hangos volt a létra, ahogy mentünk vele), aztán Após már nagyon begurult, hogy mért nem érti meg és törelmes, aztán behívta, hogy nézzen már körbe...meg még ma jönnek a parkettások, kis megértést kérünk...
Szóval bizti nem fognak minket nagyon kedvelni....
Akár hol voltunk bármelyik helységben bármit csináltál mindig baj volt, peddig nem éjfélkor furtak meg csiszoltunk a házirendnek megfelőlen melozztunk!!!
Na tuti össze veszek Én ott még mindenkivel...nem halgathatunk majd zenét du.pl.mikor fözök???Hát mi ez hulla ház???A nagy szar!!!!Na most jól felidegeltem magam...
Na ma parkettáznak, meg egyszer lekenik, aztán megprobálják még az elszobát kikenni, mert ott csak a plafont sikerlült lefesteni, szóval már csak ott van az oldalsó falak a radiátor és az ablak...És befejetük Remélem Ha nem akkarok Én holnap az ablakot és radiátort lekennem és jöhet a nagy takarítás
Elméletileg szerda estére tervezzük a költözést!!! Mert az uncsitesom ki akarja festeni a lakását, mert Hétfőn oda is beköltözznek!!!
Tegnap még bedobozoltam az összes dolgainkat...Még a konyha van hátra, de ott is megvan a nagyja!!!!
Szóval még belekell húzni!!!

Bocsi hosszú lett
csip-csip18
 
 


Csicsy:
Remélem a szemed már jobban van!

Henne:
Mikor mész dokihoz? Kiváncsi vagyok, hogy ő mit mond erre. Mert az ovus vérzés, bár nekem ilyenem soha sem volt, nem rendes vérzés ugye? Az inkább csak barnázás.

Kriszti:
Kiváncsi leszek, hogy milyen lesz a suli ma. A munkahelyeden gondolom megbeszéled, hogy akkor hogyan tovább.

Csip-csip:
Hajrá, hajrá, már nem sok van hátra!

Nekem a hasam továbbra is görcsölget. Hol erősebben, hol gyengébben, de van, hogy egyáltalán nem. A héten úgyis kiderül, hogy mi újság! Bár szerintem mensi lesz belőle, mert nagyon olyan jellegű görcseim vannak. A hőm még fent az egekben, de az pik-pak, le is eshet. Még este benézek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: Még bármi lehet :wink: Én nagyon drukkolok
Küldök neked valamit :D +++++++++++++++++++++++++
Hozzon szerencsét :D

Többiek hun vagytok???
csip-csip18
 
 


Jaj Én meg nem is meséltem nektek!!!

Régóta készülök arra, hogy szóljak a főnökömnek, hogy emelje már feljebb a fizumat, mert ez így már lassan 1 éve, hogy ugyan annyi keresek, és ráadásul az újak akik hétvégén vannak annyit kapnak, mint Én!!!
Pénteken mondtam neki, hogy esetleg nem lehetne-e az Én fizetésemet elkülöníteni az Anitáéktól?!
Nem érti-mondja, hát mondom nem kaphatnék fizu emelést, így már, hogy 1 éve vagyok itt?!?!?
Válasz: Nem
Hát köpnyi nyelni nem tudtam!!!Nem tudtam, hogy merjek most valamit mondani vagy sírjak, úgy meglepődtem. De inkább csöndbe maradt, és egy kisit elfordultam!
Aztán annyit mondot, még, hogy szívessen megemelném, de most sok a kiadás (cső csere, új papírok stb...)Talán tavasszal vissza térhetünk rá...ok...
Na nem kell mondjam míg itt volt azért kicsit durci voltam...De probáltam normálissan viselkedni!!
Erre képzeljétek ma bejött!!!
Szokot elötte hívni, hát majdnem leestem a székről!!Ráadásul reggel jött!!!Jöttem pénzért, meg beszélni!!!
A Péntekivel kapcsolatban, nehogy azt hiddjem, hogy azért nem emeli fel a fizumet, mert nincs velem megelégedve, de egyszerűen nem úgy állunk anyagilag, hogy most ő ezt tudja nekem teljesíteni!!!Hát mondom jó csak a baj az, hogy nekem akkor is több pénzre lenne szükségem-mondom.És már nem tudtam mit kitalálni ez volt az utolsó dolog amivel még talán lehetet volna több pénzem!!!
Mert úgy volt még az is felmerült, hogy lesz nekem itt egy asztalom, hogy tudjak körmözni, de abba nem nagyon akkartam bele menni, mert akkor meg nem marad meg a szoli pénzem, mert asztal díjjat kell fizetnem!!!
De aztán erre azt mondja nekem, van nekem egy ajánlatom!!!
Na mondom mi lehet az???
Mostmár láttom nagyon harcolsz, hogy több pénzed legyen! Mondom igen szertném...
Akkor legyen az, hogy Én megveszem neked a Műkörmös asztalt ide (nézzél a neten 30000ig) és akkor tudsz itt körmözzni.Na jó mondom idáig oké, de tovább(persze magamban)???
Kilakítom itt neked a helységet és akkor tudnál itt melozzni Kedd-Csütörtök.
És akkor legyen az-az Én fizu emeléssem, hogy amit itt keresek azt Én csebre teszem! Szóval magyarul nem kell nekem egy forintot semm fizetnem az asztalért, és még megmarad a szoli pénzem is hisz szolit takarítok hétfőn szerdán pénteken...
Körmözzni meg kedd-csütörök, saját csebbe
Na hát ennél jobb lehetőség nincs is a világon
Úgyhogy a körmös szalonban felmondok köv.hónaptól!!!
Aki meg nem tdd ide jönni, bár nincs messze 4 megálló metroval, azt otthon megcsinlom, mert a szalontól 2 percre költöztünk, és már ugy is ismerem a vendégeimet

Na mit szóltok???
És ráadásul ma le is vált a főnököm, mert meséltem neki, hogy ma nem sikerült a parkettásoknak lakkozni s jó lett volna ma még kifesteni az előszobát, és erre azt mondta, hogy akkor 6 ra bejönn és irány haza festeni, én meg holnap reggel bejövök a helyére!!!

Tiszta happy vagyok!!!!!
csip-csip18
 
 


sziasztok, lányok!

csip-csip, hát a szomszédokkal kapcsolatban én is tudnák mesélni. Nekem egy hárpia a szomszédom, 3 éve lakunk itt, de állandóan van valami baja... és olyan dolgokat kitalál..már nem normális.. mesélek majd ha gondolod.:)
jah, igértem neked anyós sztorit.:) Ők Szerbiában laknak, és nekünk minden hónap be van oszva, hogy mikor melyik szülőt látogatjuk. Hát történt az, hogy az én szüleimhez mentünk volna haza, amikor is bejelentették szerdán, h akkor pénteken jönnek fel Pestre.. hát, mi meg pénteken terveztünk menni szüleimhez. Hát mondom, fasza, ha hazamegyünk meg fognak sértődni. Erre a párom mondja, megyünk haza mindenképpen hozzánk, hisz odaigérkeztünk..a szülei meg maradtak itt Pesten. Igenám, de jöttünk vissza vasárnap. És mire jövök haza??? hogy átrendezte nekem a lakást, ahogy ő gondolta...A férjem nem győzött nyugtatni.Persze, akkor már nem voltak itt. És épp, hogy hazaértünk, már csörgette is az anyja, "nagyon kikapok Henriettől a rendezkedésért?" én itt dühöngtem, mondtam a férjemnek, hogy tegye ő helyre, mert ha én teszem meg, tuti sértődés lesz.. na azóta nem rendezi át a lakásunkat.:))) bocsik kicsit hosszú lett...:)

szóval az én anyósommal nem könnyű, pedig tényleg ritkán talizunk:)

hát, szerintem lányok nekem nem ovus vérzésem van. már megy át menszisbe. Idáig csak barnás volt, de most már rendes piros..sajnos meg fog jönni.:(
tyuntyi, Neked hány napra is jött meg, amikor ilyen hamar jött meg Neked is. bocsi, ez nem volt értelmes kérdés. :( csak teljesen össze vagyok zavarodva, mert úgy látszik, ennek a hónapomnak is lőttek:(

csipcsip: gratula a körmös dologhoz, ez hol is lesz helyileg?:)

tyuntyi: nem fog leesni a hőd, majd én szugerálom:)
henne
 
 


Henne:
A 20. napra jött meg. Előtte vérezgettem két napig, majd nem, után a negyedik nap újra. Azt hittem, hogy ez mensi. Nekem sohasem volt ilyenem. Egyértelműen vér volt. Na, majd erre rá 20. napra újra megjött, de akkor már véreztem rendesen. A mai napig nem tudom, hogy mi volt az első vérezgetés. Bár akkor már közel voltam a 40. naphoz. Érted mit akarok? Olyan zagyvára sikerült. Szóval ciklus közel 40. napig, majd véregzetés, utána rá 20. nap mensi.

Anyós témához no comment! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Henne:
A 20. napra jött meg. Előtte vérezgettem két napig, majd nem, után a negyedik nap újra. Azt hittem, hogy ez mensi. Nekem sohasem volt ilyenem. Egyértelműen vér volt. Na, majd erre rá 20. napra újra megjött, de akkor már véreztem rendesen. A mai napig nem tudom, hogy mi volt az első vérezgetés. Bár akkor már közel voltam a 40. naphoz. Érted mit akarok? Olyan zagyvára sikerült. Szóval ciklus közel 40. napig, majd véregzetés, utána rá 20. nap mensi.

Anyós témához no comment! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


értem tyuntyi, köszi.:) hát, meglátjuk, én sem értem mi lehet ez. én is két napja pecsételgetek, barnázom.. vagy hagyja abba, vagy jöjjön meg. tényleg, a doki akkor is megvizsgál, ha megvan? :oops: nem jártam még így, de most szerintem pont meg lesz, ha megyek..
henne
 
 


Henne:
Ezt nem tudom. Lombik proginál megnéznek mensi alatt is azt viszont tudom. Egy sima vizsgálatnál szerintem nem. Én még nem voltam így dokinál. :?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok....

Henne: nem szertnélek elkeseríteni, de engem nem vizsgáltak úg meg, hogy megvolt :oops: :cry:
De reméljük téged megvizsgálnak!!!
Nem semmi az anyós... :D :D :D

Kriszti: Hol vagy???Sok a melo meg a suli,bizti!!Most mi van, mi lesz akkor???

Tyuntyi: Te hol tartasz???

Amúgy Én úgy döntöttem, hogy akkor is elmegyek nődokihoz!!!Csak azt nem tom, mit mondjak???csináljon egy hormonvizsgálatot vagy mi???És az miből áll???Vérvétel az kész???
csip-csip18
 
 


Jó reggelt...
ma jöttem a szoliba melozzni,mert ügye tegnap leváltot a főnökm...
Éjfélig ott volta, kisikáltam a fürdőt-wct, konyhát
Haza vgtam szépre
Aztán elkeztünk festeniés kevés festéket vettünk Elszámoltuk magunkat, é még egyszersem sikerüt lefesteni, ráadásul szar volta teddy id...párom már totálissaan felrobbant, ráadásul ügye megkenték egyszer a parketát is, csajok gyöngyörű lett...estére már a párom fulladni kezdet, könyörögtem, hogy menjünk ügyeletre, de nem volt hajlandó...Még szerencse, hogy maradt neki 1 szem hőrgőtágító gyógyija...Remélem nem azért fulladt be, mert még lenne ott macska szőr?!?!?Ügye az már nem lehet csajok???Ki van festve és még fel is csíszoloták a parketát...nagyon remélem...
Ma csak 11 ig vagyok utána spuri haza, mert még a konyhában van mit csinálni, aztán körmözni és holnap megint jöhetek a szoliban és este meg leváltanak mert akkor KÖLTÖZZÜNK BE!!!!!!!!!!!!!!

Ja és a legszebb, hogy most hívot a párom, hogy legjobb gyerekori barátja 1 éve full szerelmes, nem is talcsiztak már régóta van barinője (pedig ők eléggé össze voltak nőve a párommal, és a csávónak volt egy nagy koppanás csaj terén-tök helyes amúgy-és nem volt utána kiváncsi a nőkre)
Erre ma reggel hívta a páromat és közölte vele, hogy baromi boldog a csajjal és, hogy karikor meg is kérte a kezét a csajnak, és most derült ki, hogy terhes is!!!!
Naa hát!!!!!!!!!!!!!!Köpnyi-nyelni nem tok...Monjuk várható volt, mert 1 éve nem védekeznek!!!De hát akkor is....
csip-csip18
 
 


Mit is írtam, hogy van még 3 barinőm aki babás???Na tessék itt van a 4-dik ismerős!!!
Kivagyok!!!! :( :( :(
csip-csip18
 
 


Henne: ez tényleg furcsa! hát lehet h úgy nem néz meg, de nem tudom én sem voltam még így! előtte nem tudsz beszélni vele telefonon?

Tyuntyi: ezek szerint még nem jött meg, ez tök jó! majd írj mizu!

Csip-csip: ez így nagyon jó, egy helyen tudsz dolgozni és marad pénzed is! :lol:

Kriszti: nálad hogy állnak a dolgok! meló? suli? már nem vagy magad alatt?

Kép
csicsiy
 
 


De jó! holnap már költöztök? ez szuper!
Szerintem ott már nincs macskaszőr!!!! nem lehet!
remélem már nem lesz rosszul a párod!

Hát, igen! mindenkinek eljön az ideje a babára szerintem!

Tegnap voltam a tesómmal az utolsó genetikai ultrahangon, minden rendben van, meg most kapta meg egy vérvétel eredményét, amit tenyésztettek sokáig aztán ott is minden jó! szóval most tett pontot a mumpszos dolog végére!
Halljátok csajok, annyian voltak, mindenki genetikai vizsgálatra ment!
Fél 12-re volt időpontja és fél 3-ra végeztünk! szép mi?
ja és ez a doki is azt mondta h fiút lát!

Kép
csicsiy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?