Új privát üzeneted érkezett!

sOK SOK DRUKK MINDENKINEK A BABÁSODÁSHOZ ANYÓS ELMENT DE NEKEM IS MENNEM KELL SAJNOS MEGYEK DOLGOZNI MERT ALKALMAZOT VIZSGÁZIK SOK PISZI MINDENKINEK

Kép
bévi
 
 


Hu laptető ez igen már csak egy napvan péig! :lol:

Kép
bévi
 
 


Sziasztok!
Én is hazaértem, dolgozni kellett ma. Nagyon lassan telt az idő, készülődött a rossz idő, meg is érkezett az eső:(.Pedig holnapra is terveztem napozást.Sajna nincs sok közös szabadidő, egyedül pedig nem megyek sehovsa.Marad az erkély! :lol:

Zsuzska!
Akkor most szombatra drukkolok! :wink:

Kiri!
Csak azért nem hagyom abba, mert tudom milyen sz@r először beszedni.Én még el is ájultam, olyan szarul voltam...Úgyhogy nem kockáztatok :wink: :lol:
3 havonta megnézem én is a szintem, jövő hónapban aktuális lesz.:)

Badró!
Nem irigyellek!Szerencsére én mindig jó dokikat fogtam ki.Csak költözés miatt kellett váltanom.De sajnos a körülmények soha nem segítettek, így még nincs babóca.....

Niki!
:evil: :evil: Ez bosszantó!Legalább elárulhatta volna neki a doki mi rossz, vagy kezelné.....Sajnálom, hogy így érzel a lánnyal kapcsolatban.Elárulom én is így érzek.Nem tudok felhötlenül örülni, de nem irigy vagyok..... :( :( Csak fáj.
Kívánom, hogy minél hamarabb éld át a pocakosodást!!!!!

Bévi!
Hajrá Nektek is!!!!

Mindenkinek csodaszép estét! :lol:

morzsa
morzsa25
 
 

 
 

Hello Lányok!

Niki! Végre, már hiányoltunk. Mik vannak? Ez a doki megdöbbentő.
Ne legyél kibukva! Fel a fejjel! Lehet, hogy ott a babóca a pocidban, ha pedig nem, akkor majd a következő hónapban. Milyen jól osztom az észt, pedig tegnap és is ki voltam bukva. Tudom, hgy nem vagy irigy, csak rossz látni, tudni, hogy másnak sikerült, nekünk pedig MÉG nem. Biztos mondtad már, de mi lesz 23-án? Bocs, kicsit feledékeny vagyok.

Bévi! Köszi a drukkokat! Hajrá puding! Hol dolgozol?

Morzsa! Nálunk nem esett egy csepp sem. Még mindig meleg van. De én ezt nagggggyon szeretem. Mire eljön a "hivatalos" nyár, te már néger barna leszel.

Zsuzska! Sikerült ma tanulnod?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!

Hát 23.-án NEM kell megjönnie!!!
De basszus annyira türelmetlen vagyok!
Alig bírom ki hogy ne kezdjek el tesztelni!
Annak ellenére hogy tudom hogy most még semmit nem mutatna ki :oops: :oops: :oops: :oops:

Kő keménye npróbálom visszafogni magam :lol:

Mindenki babásodjon AZONNAL!

Ezt kívánom nektek!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok egy kicsit késő van de i még ilyenkor fent vagyunk majd reggel alszunk tovább nálunk is szép idő volt ma nagyon ugy szeretem Kiriki bababoltom van és oda mentem dolgozni.
Niki nagyon nehéz tudom neked is de hidd el sikerülni fog nem könnyü mert tesztelnél én szoktam is és olyankor megbeszélem magammal hogy még korai és azért negativ de vágyom rá hogy pozitv legyen eddig hiába na de majd nem sokára csikosodunk elkezdi valaki a többiek követik szép sorban :lol: :lol: :lol:

Kép
bévi
 
 


Sziasztok!
Tegnap megint jó hoszú napom volt.... jött uncsitesóm, visszahozta könyveit, 11-13-ig tanfolytam, utána megtanultam egész délután, amikor csak tudtam nyitvatartási időben :roll: :roll: :roll: :roll:
Estére hulla voltam, úgyhogy már nem tudtam koncentrálni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Niki!
Szerintem a Huncutka féle teszt már a 10. DPO-tól kimutatná, ha terhes vagy, de volt, akinél a 8. DPOn-n már csíkos volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szóval kitartást :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kiri!
Hát nemsok időm van tanulni, mondhatni annyi, hogy egyszer elolvasom, megírom a puskát és reménykedem, hogy kettessel átcsúszom.... de nem is izgatom magamat miatta túlzottan.... most a babó fontosabb :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:

Bévi!
Ma leszek msn-en :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok

Jelen!

Zsu!
Köszi a választ közben azér tmegkérdeztem a huncutka féle topikban is!De te is ua mondtad mint ott!
Ahogy olvasgatom a hozzászólásaidat, hallod szépen kitanultad ezt a babásodós szakmát!
Csa kröpködnek a dpo-k és cn-ek! :lol: :lol: :lol: :lol:
Én meg azt sem tudom hogy melyik mit jelent!!! :oops:

Jó az a betadin kúp! Én nem tudtam rendesen aludni tőle, mer thát ugyi az visszafolyi kaz éjszaka folyamán és az olyan furi érzés!

Édik vagytok nagyon ahogy próbéltok lelket önteni belém!

1 picit már jobban vagyok de azt hiszem hogy megnyugodni csak akkor fogok ha már lesz 1 albérlő a pocimban :lol:

Kép
pamilla
 
 


Bévi!!!

E zis olyan lesz mint a felmondások :lol:
NÁlam az a tapasztalat hogy ha 1 vki felmond utánna elindul a dömping!
A tevek szerint így járunk mi is!
Csak már kezdje el vki a bebabásodást!

Komolyan én már annak is örülnék ha közülünk vkinek sikerülne!
Mert MI megérdemelnénk! Olyna régóta kűzdünk és annyi mindenen átmentünk...
Jöhetne már vmi sikerélmény!

szóval HAJRÉ mindenki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Niki! Már nincs messze a 23-a. Kitartás! Próbáld meg minél tovább kibírni, akkor egyre nő az esély, hogy a teszt már kimutatja. De őrületesen nehéz. Én is legszívesebben már holnap reggel tesztelnék, de tartom magam. A betadin kúpot én sem szerettem. Nekem pedig mindig délben kezdett el visszafolyni, de mint a Niagara. Útáltam, de hát ha muszáj.

Én most egy kicsit el vagyok úszva a melóhelyen, úgyhogy hála az égnek nem érek rá nagyon a babócán rágódni. Persze azért az alkalomszerű hasfájás mellett elég nehéz.

Bévi! Bababolt? Az olyan jó lehet, de egyben nehéz is, főleg most, hogy babát szeretnél. Nem szorul össze a szíved a kis ruhák mellett. Én állandóan megnézem őket. Remélem, hogy igazad lesz, s egymás után fogunk babásodni. Csak valaki kezdje már el. Drukkolok mindannyiunknak. :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Zsuzska! Persze, hogy átmész. Szerintem az a lényeg, hogy görbüljön. Szorítok majd szombatra! Még sok vizsgád van hátra?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!
Kicsit most pihenek!

Sikerült tanulnom tegnap kivételesen, meg kétszer átolvasnom. Ma még tanulok, nem dolgozom, délután órám lesz, de utána még tanulok.

Hát én a kúppal úgy jártam, hogy 1-2 óra múlva már ki is folyt, majdnem mind :roll: :roll: :roll: :roll: Még jó, hogy jó nagy betéttel készültem :lol: :lol: :lol: :lol: Most jövő csütörtökig nem kell használnom, 27-én átjárhatósági :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Niki!
Hát igen.... szeptember óta volt kevéske időm, hogy már toppon legyek a kifejezésekben és a témában :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A CN az a ciklus napja.... ha arról beszélünk, hogy pl. ma vagyok 1 cn-en, akkor ma van az első napom.
A DPO pedig a peteérés utáni napokat jelzi. 10-12 DPO-nál már lehet tesztelni nagyon érzékeny teszttel :wink: :wink: :wink: :wink:

Mindenkit puszilok.... majd jövök még

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló LÁnyok!

Hát nme tudom ma mi volt velem de az üzletben nagyon meleg volt és én egyfolytában émelyegtem és fáj, feszült az alhasam!

Szóval mondat is az uramnak hogy most már tényleg jó lenne ha oka is lenne a tüneteimnek!
azt hiszem hogy hétfőig várok a teszteléssel, mert 1 kalkulátor azt írta hogy elvileg hétfőn már kimutathatja a teszt!
Pláne hogy nekem a hiperérzékeny huncutka féle tesztem van :wink:

Zsu!

Nagyon drukk a vizsgádhoz! 1 kalappal!!!

Kiriki!
Mit dolgozol?
Ige nezt azok mondják akiknke vagy elsőre összejött vagy még nme akarnak! De egyértelműen nincsenek ilyen helyzetben mint mi!
A zén barinőim is ilye nokosságokat mondtak és most hogy már nem csak én járok ilyen cipőben érdekes módon megváltozott a véleményük!
Szóval ezért jó hogy mi vagyunk egymásnak!
:wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok most ültem le ma!
Kiriki hát össze szorul a szivem a babaruhák láttán de már 4 éve csinálom nagyon szeretem és kismamaruháim is vannak magamra is gondoltam :wink:
Niki:remélem babás leszel megkezded a sort és mi meg követünk
Zsuzsa:drukolok ezerrel nagyon remélem minden oké lesz na akkor téged is kikotornak nem sokára :lol: hát tul lehet élni de a fejem :shock: volt puszika csajok!

Kép
bévi
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsu!
Egy nagy kalappal mára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bévi!
Nem lehet tényleg könnyű, de legalább már előre tudod, mit fogsz a Te kis babádnak venni! :wink: És természetesen a legújjabb kismama divatot is tudod! :)

Niki!
Nagyon drukkolok!!!!Nem fog az a piri meglátogatni!!!Bízom benne!!!!! :lol: :lol:

Bocsika, hoyg nem írok külön mindenkinek, de mennek a drukkok a spontán babásodásra!

Mi tegnap végre megtartottuk a párom szüli és névnapját,műszak után jöttek vendégek, ma pedig megyek éjszakára, szóval szorosak a napok:)

További szép hétvégét mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Hogy sikerült tegnap a vizsga? Szorítottam ezerrel.

Niki! Én egy állami hivatalban dolgozom. Szeretem a munkám, de azért nem bánnám, ha kapnék egy hosszabb (legalább 2-3 év) pihenőt. :wink: Te is üzletben dolgozol? Milyenben? Drukkolok, hogy a teszted + eredményt mutasson.

Bévi! Remélem, minél előbb szükséged lesz a kismamiruháidra. :lol:

Morzsa! Hogy sikerült a buli? Kitartást mára.

Én ma reggel teszteltem egy negatívat. Két lehetőség van, vagy túl korai volt a teszt, vagy nem vagyok terhes. Az is lehet, hogy a teák bezavartak, alakítják a ciklusomat, s végre visszatérek a 28 napos ciklushoz, ami az utóbbi pár hónapban 25-26 naposra sikeredett.

A 28 naphoz képest még tényleg korai lehetett a tesztelés. Kíváncsian várom, s azért még egy kicsit bizakodom. Lehet, hogy nem kellene.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!
Hát a héten kiderül, hogy kell-e pótvizsgáznom.... nem szeretnék, mert nem lesz rá időm.... 4 szigorlatra kell tanulnom :cry: :cry: :cry: :cry:

Köszönöm a drukkokat mindenkinek!!!4

Morzsa!
Milyen volt a buli?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska! 4 szigorlat! Az nem semmi. Dehogy kell pótvizsgáznod. Bizti sikerült.

Nálam változatlan a helyzet. Férjecském viszont lebetegedett. Egész éjjel a wc-re futkosott. Hol alul, hol felül jött ki belőle minden. Borzasztóan nyűgös tud lenni, amikor beteg. Azért nagyon sajnáltam az éjjel, gyakorlatilag én felkeltem, ő pedig akkor tudott egy kicsit lefeküdni.

Kép

Kép
kiriki
 
 


sziasztok!


HÁt ma már nem bírtam és csináltam 1 tesztet!
Természetesen negatív lett :cry:

Bár a párom próbál vígasztalni hogy ettől még simán lehet hogy mégis babás vagyok, most először úgy érzem nagyon kiborultam!!!!

Mert már tényle gsemmi oka nem lehet amiér tnem jön össze!
Egyszerűen nme értem!!!!

Pedig minden klappolt: fáj a cickóm de nem csak fáj érzékeny is az udvar :) , a hőm 37,2-37,3 körül van, émelygek 1 csomószor!

Akkor minek jönnek ezek a tünetek!
Ha nem jönnének nem élném bele magam!!!!!

Na abbahagyom a siránkozást nem traktállak titeket!

Szépséges estét mindenkinek!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Szia Niki!

Nyugodtan mondd ki magadból! Igazad van egyébként. Szerintem se jelezzen a testünk tévesen, ha nincs babóca. Én pontosan ott tartottam a hétvégén, ahol most te vagy. Lehet, hogy korai volt még az a teszt. Igaza van a férjednek, még lehet pozitív. Ne add fel! Ha pedig még sem vagy az, akkor sem adjuk fel!!!!!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!

Ige neddig én is így voltam vele, hogy nem adom fel stb...
De most nagyon megvisel pedig nem a mensim jött meg csak 1 teszt lett negatív :oops: :oops: :oops: :oops:

Mégis simán elbőgöm magam!!!!

És meddig kell még closty-t szedni és feleslegesen próbálkozni?
Mikor lesz már végre 2 csíkunk?

Ezt (most csúnyát írok) kurva nehéz kibírni idegileg és lelkileg!

Én meg voltam győződve hogy most az vagyok!
Esküszöm még azt is láttam hogy megnőttt a mellbimb... sőt még a párom is ez tmondta!

Azér taz jó hogy itt ki tudom beszélni a dolgot magamből úgy hogy megértetek :lol:

Te már túljutottál ezen a mélypontot?
Párod hogy viseli a dolgot?

Niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Kiriki!
Jobbulást párocskának!!!!!

Niki!
Nem lehet, hogy egyszerűen csak korán teszteltél és még kevés a HCG szinted??? Pár nap múlva megint tesztelj!!!!!

Képzeljétek, nekem meg egy hete fájnak a cickóim. És megnőtt a bimbóm körüli barna rész :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: És 37 volt a reggeli hőmis :!: :!: :!: :!: :!: :!: Na erre mondjon vaalki okosat :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Én azt mondanám hogyez 1 jel, mer tazok a barinőim akik már babásak ilye ntüneteket meséltek!
Na nekem is ez nőtt meg...
A huncutka féle érzékeny tesztet használtam, pont ezért vagyok lehangolt mert tudom hogy az érzékeny teszt:(

Érzékeny is?
Nem lett sötétebb?
Ahogy látom most nem kellene pirizni ugyi?

Az jó ha fennt van a hőd!!!!


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

Nagyon drukk neked!!!
Nem akarsz tesztelni?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Hát ez az!!!!! Most volt meg piri :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

A bimbóm is érzékeny :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Holnap tesztelek reggel egyet :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Lehet, hogy pár nap múlva pozitív lesz a teszted, kitartást neked!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszönöm, férjecském már kicsit jobban van, ma még nem dolgozott, de holnap már szándékozik, annak ellenére, hogy én nem javasoltam. De hát hajthatatlan. Inkább szigorúan diétázik, csak mehessen.

Niki! Tudom, hogy nagyon nehéz. Vannak mélypontok, de aztán muszáj újra felállni, s kezdeni az egészet előlről. Én most úgy döntöttem, hogy eddig ittam a szar teákat, de ennek vége. Nem fogok inni semmit. Jövő héten visszamegyek a dokihoz az eredményemért, s megbeszélem vele, hogy miért fájdogál egy héttel mensi előtt a hasam, s miért barnázok előtte.

Nálam ma megérkezett piri, előre érzem, hogy holnap jön a szokásos niagara + irtózatos görcs.

Ma reggel egyébként és is bőgtem egy jót, férjecském pedig nem győzött vigasztalni. Ő szerintem kicsit másként éli ezt meg, hiszen nem az ő testében történnek a dolgok. Ő mindig azt mondja, hogy ne akarjam annyira, mert az sem tesz jót. Én is tudom, de hát könnyű azt mondani. Most már kicsit jobban vagyok, de nagyon fáj a fejem. Lehet, hogy ez az idő. Olyan hideg lett, meg esik az eső is. :cry:

Zsuzska! Mensid a megszokott volt? Nem véreztél kevésbé? Lehet, hogy te is azok közé a nők közé tartozol, akik menstruálnak, közben pedig terhesek. Csinálj tesztet. Drukkolok ezerrel! Jaj, látom már teszteltél reggel. Mi lett az eredmény? Ne csigázz.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Hát most 25 napra jött meg a szokásos 27-28 helyett. Amúgy nega lett a tesztem, bár nem elsőből csináltam. Először hajnal kettőkor voltam kint, úgyhogy nem voltam képes még akkor mártogatni :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Jövő hétenmikor kell menned a dokidhoz??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sajnálom, hogy negatív lett. Az ilyen tünetek tudják az emberben felkelteni a reményt vagy az értetlenséget. Csütörtökön délután/este megyek. Arra lesz meg az eredményem. Te pedig arra már pihened az átjárhatóságit.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Jaja.... akkor nagyon drukkolok majd neked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Milyenvolt a mai napod??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Bocsi, hogy tegnap nem voltam sokáig és szó nélkül távoztam. Kivágott a gépem, s úgy fájt a fejem, hogy már nem kínlódtam vissza magam. Hiába vettem be gyógyszert, nem hatott, így elég hamar lefeküdtem aludni. Attól tartottam, hogy fejfájással kelek reggel, de szerencsére kialudtam. Ma csak olyan piris vagyok, kicsit lightosan, persze ezt halkan mondom, nehogy aztán a végén mindent beleadjon. Nem félsz az átjárhatóságitól? Mennyibe fog ez nektek kerülni?

Csajok? Nálunk a férjemet még nem vizsgálták babaügyben. Szerintetek jó lenne? A dokim azt mondta, hogy ha őszig nem leszek terhes, akkor kapok valamilyen hormont. Én addig nem szednék semmit, amíg a férjemet nem vizsgálták meg. Lehet, hogy ott is kell egy kis segítség, és akkor én feleslegesen szedem a hormont? Szerintetek hülyeség?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsika, kicsit eltüntem, de sajna a laptopom vírust kapott, és 4 napja nincs gépem....Most újratette a párom a windows-t, legalább tudok írni, de sokminden nincs még feltelepítve.Visszaolvasok, és írok:)

morzsa
morzsa25
 
 


Na, vagyok is!

Kiri!
Én is így vagyok a munkámmal.Semmi pénzért nem váltanék, de egy 2.-3 éves szabinak nagyon örülnék!!! :lol: :lol: Remélem a férjed már jobban van.Nálunk páromat kapta el, 2 hétíg szenvedett, meggyógyult:DNincs rosszabb beteg, mint egy pasi.Legalábbis ezen a vidéken:D
A párodnak sztem érdemes csináltatni "népszámlálást".Ugyanis ha nagyon gyatra az eredmény, hiába is próbálkoztok, és hiába eszed a gyogyikat.Sajna nálunk is kiderült, a helyzet sz@r, de nem reménytelen...7 millió, és 32 % mozog.Nagyon kevés, ezért csak lombikot javasoltak.Sztem csináltasd meg, bármit mond a doki.....Nem okoskodni akarok, de sajna mi is hiába próbálkoztunk 1 évíg.....Ugyanis azt mondta doki, nem reménytelen a spontán, de nekünk 3 X kisebb az esélyünk.....Azóta 2 sikertelen lombik, és mégsincs baba.Szedett E és C viztamint, nem javult tőle....:(

Kiri, Zsu!
Buli fergeteges volt, nem sokan voltunk, kaja is sikerült(előző nap bepácoltam a husikat), párom édesen segített.Sajna kis üröm az örömben, hogy egy tányér ráesett a lábamra, élével, és olyan szinten fájt, 1 hete duzzadt, nem tört el, de eléggé csúnya :lol: Majd meggyógyul :wink:

Zsu!
Tuti nem kell pótvizsgázni!!!!!Drukkoltam szombaton!!!!Már gondolom tudod is az eredményt.MÉg 4 szigorlat??Atya ég!Jól összejött......

Lehet én voltam igyelmetlen, de milyen lett a teszt??????

Niki!
Igaza van Kirinek!Írd ki magadból!!!!Szivesen meghallgatunk.Én sokáíg magamban tartottam, megkeserített.....Sajna hiába van áldott jó barátnőm, akinek spontán babája van, mindig csak próbál nyugtatni, türelem, így nem lehet babát...Igaza van, de nem érti, mennyit szenvedünk érte, hónapról hónapra......Nyugodtan panaszkodj!Majd mi vigasztalunk.Tőlünk "jobban esik", hizs tudjuk min mész keresztül. :cry:

Na, eldugulok! Holnap hajnalban utazunk Prágába, lehet már nem jövök, majd csak a jövő héten!Ha nem jönnék, mindenkinek napsugaras, csodaszép hétvégét kívánok!!!!!

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!
Kiriki!
Szeritem mindenképpen érdemes lenne párodnál elvégezni a "népszámlálást". Legalább tudnátok, hogy nála mi a helyzet?
A hormont pedig szedd, mert ha nem, elromlik :!: :!:

Morzsa!
Köszi a drukkokat, még nem tudok eredményt, pedig már nagyon kíváncsi vagyok :shock: :shock: :shock:
A esztem nega lett, pedig éjjel is arra ébredtem, hogy lüktet a cickóm és érzékeny az egész.... de lehet, hogy csak stresszelek és attól van.... na meg ha nem lenne elég a jövő keddi átjárhatóság, tanulás, váraokzás, ma megint eszekedtünk a kolléganőmmel... szóval teljesen kész vagyok :? :? :? :?
Amúgy 25 ezer lesz a vizsgálat :x :x :x

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és nagyon jó utat nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Köszi szépen!
25 ezer?????????? :shock: :shock: Hol csináltatod????

morzsa
morzsa25
 
 


Forgács Intézet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok, csütörtökön megbeszélem a dokival, s megnézetem a férjecském kiskatonáit.

Morzsa! Köszi, férjecském már jobban van, tegnap elment már dolgozni, s persze lőttek a nagy elhatározásnak, hogy a héten diétázik. Ma hamburgert evett. Szerintem kicsit izgult a tűdőszűrés miatt. Minden doki előtt izgul, s nem megy el sehova nélkülem. Így én is bementem. Holnap pedig megyek fogászatra. Jó utat Prágába. Kettecskén mentek? Nem lesz semmi ilyen lábbal kirándulni! :cry:

Zsuzska! A bromot nem hagyom abba, csak a vitaminokat, és a teákat. Az elevittel kezdtem, aztán áttértem a gravidára, mert abban több a jód. A férjem jódérzékeny, így még a sóval annyi jódot sem viszek be, mint más ember. Az a baj, hogy mindkét vitamintól csak híztam. Most úgy is jön a zöldség-gyümölcs szezon, inkább azt eszem. Azon gondolkodom, lehet, hogy a vasat kezdem el újra (mindig kevés a vasam, nem marad meg a szervezetemben hosszú távon) és folsavat szedek még. De ezen még gondolkodom. Mikor tudod meg a vizsga eredményét és mikor lesz a következő?

Már megint összevesztetek a kolléganőddel? Nem lehet egy könnyű természete. Az új állást mikortól tölthetnéd be? Drukkolok a jövő hétre. Máshol is ennyibe kerül az átjárhatósági? Kész bankrablás.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Zsu!
Nem semmi ára van.Nekem annó a BMC.-ben ingyen csinálták......Kész rablás!
Sajnálom a kolleganős sztorit.Szerencsére én nem tudom ez milyen, hisz áldott kolleganőim vannak:)

Kiri!
Lábam már nem annyira fáj, de sztem nem is fogom érezni a sok séta miatt.Párom sem tudja tartani a diétát, ment a ahsa, és zabálta a fűszeres, nehéz kajákat.Sztem azért gyógyult ilyen nehezen.De nem lehet nekik parancsolni :lol: :lol: Viszont ha már bement dolgozni, akkor jobban van :wink: :lol:

Vitaminoktól én is híztam.Most scak C vitamint szedtem 2 hónapíg, és 4 kiló plusz jött rám.A baj csak az, hogy így nem fogok beleférni a menya rucimba.Így most abbahagytam a szedést, és keményen fogyózom :oops: :oops: :oops: Sebaj, ha jönnek a kilók, ha van baba.


Na, leléptem, mert nemrég végeztem a bepakolással, és nemsokára kelünk.Vasárnap jövünk, hétfőn jelentkezem, és ha senkit nem zavar, hozok Nektek pár képet!
:roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa!
Helyes, a Bromot úgysem lehet a terhesség 12. hetéig abba hagyni... barátnőm sem szedett semmi kismama vitamint, csak vasat és folsaval.... és tökéletes volt :wink: :wink:

Kiriki!
Köszi a drukkot.... tegnap elhatároztam, hogy ma beszélek a főnökömmel, és átkérem magamat elsejétől.... nem látok más megoldást :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!

Na ma végre már vagyok!!! :lol:
Sajna a zelmúlt 3 napban hosszúztam és nem volt időm betekinteni :cry: :oops:

De most vagyok!

Zsu!

Mi történt a kolléganőddel? Ilyen rossz a helyzet?
hova fognak átteni? Mi van a nagykönyvtáros dologgal?

Izgulsz már az átjárhatósági miatt?
a zén dokim akihez most járok a Forgácsban van elsősorbna és melllékbe a SOTE-n!
Bizti jó kezekben leszel! :wink:
Nagyon szorítok érted hogy minél gyorsabban túl legyél rajta :lol: :lol: :lol: :lol:

Aztán kérem a fejleményeket!!!

Kép
pamilla
 
 


Szia elveszett báránykám!!!!

Az első részre holnap válaszolok. Ma már mintha semmi sem történt volna :shock: :shock: :shock: :shock:

Nagyon várom én is már, hogy túl legyek rajta :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Morzsa!

Édi vagy hogy ápolod a lelkem!
Lábad hogy s mint?
Fájós lábbal hogy tudsz dolgozni, rohangálni?

jó utat és jó pihit!

sztán várunk vissza!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Hát igazság szerint tegnap eset meglátogatott Brad és azóta szívja a vérem :cry:

De a hétfői kiborulásom után most elég könnyen vettem a dolgot.
Számítottam rá! Inkább az lepett volna meg ha nme jön piri!

Szóval mos tmegint minden előről closty, tüszőrepi, kényszer keksz!!!
Aztán a várakozás megint!

Ja képzeljétek a horoszkópom azt írta hogy ha kapcsolatban vagyok akkor számíthatok teherbe esésre!

Hát amondó vagyok hogy úgy legyen!

Kép
pamilla
 
 


Helló Zsu!

Jaj ez tismerem én is szeretem a zilyen embereket!

tudod biztos este agymosása volt :lol: :shock:

Kár hogy neked jó a memóriád!? :lol:

Bent kell majd maradnod a kórházban?

Kép
pamilla
 
 


Kiriki!

Jó ha az uradat is megvizsgálják mer tki tudja hogy vele minden oké-e !!!
Én is ezér tvittem, küldtem el a férjem!

De vele minden ok!

Csa kén vagyok a defektes :cry: :oops:

De már az is valami hogy az egyikőnk normális! :lol:

mi újság van veletek?

Kép
pamilla
 
 


Nem, szerencsére már utána haza lehet jönnöm... jön velem apácska és majd vigyáz rám otthon....

Mondta az Ibolya, hogy jó lenne, ha nem menné egyedül. Gondolom tanácsos feüdni utána.... nemtudom, hogy a beavatkozás után mennyit kell bent maradnom :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na igen.... nálunkugyanez a helyzet... apácsáal minden rendben van szerencsére, nálunkis én vagyok a defektes :cry: :cry: :cry: De nagyon bízom benne, hogy ez segíteni fog és legkésőbb a övetkező hónapban lesz már + tesztem :roll: :roll: :roll:

Amúgy jól vagyunk, készülök a szigorlatokra... 13án lesz négy tárgyból :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Összevont szigorlat?

Az jó húzós lesz!!! :shock: :shock: :shock:


De úgyis sikerülni fog mer tolyan ügyi-bügyi vagy
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azér tbiztos rossz ilyenkor 2 ilye nfontos dolgora koncentrálni (baba, vizsga)!

Nekem csak vizsga és meló volt de az is nagyon szar volt!

Ezért nem is tanulok azóta semmit!

Majd később ha már 1x végre lesz baba!
Akkor bizti kell mejd vmi ami megmozgatja az agyam :lol:

Kép
pamilla
 
 


Ne is mondd!!!!!

Alig tudok koncentrálni :roll: :roll: :roll: :roll: MEg a tegnapi veszeedés semtett valami jót az agyamnak..... de most két napom lesz, hogy bepótoljam a heti anyagot..... bár elég sok az anyag, de csak görbüljön meg :!: :!: :!: :!: az a lényeg :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Elvileg én is úgy gondoltam, hogy a második félévre már terhes leszek és itthon otthon leszek... dehát ugye éntervezek,más meg végez helyettem :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na de majd F. bácsi csinál nekünk babócát.... ahogy a páromszota mondani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: