Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: köszi a fogadtatást és invitálást, de egyenlőre csak olvaslak Titeket, okosodom, szurkolok nektek, szívok magamba egy kis pozitív energiát, izgulok veletek én is, várom a babát én is , néha kérdezek, és kérek egy kis tanácsot. :wink:

Anyoo: azt hiszem értem. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi!

hurrá-hurrá!!!!!!!!!!!hajrá inszem! :lol:

Lmami!

hogyhogy kezditek már? :roll: még meg se jött :shock:
hát,ha így van,akkor hajrá második inszem 8) tudod az a legsikeresebb :wink: :wink: :wink:

Nemone,Réka!
mindjárt teszteltek!!!!!!!!DRUKK :D
Vendég
 

 
 

Évi! én november 9 én fogok pozitívat tesztelni! :lol:
Vendég
 


Télleg a második inszem a legsikeresebb? Ez tök jó, épp arra készülök :wink: :lol: Úgy legyen!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Engem is felírhattok a táblázatba. 27 éves vagyok, Kaposváron lakok, és a Pécsi Szülészeti Klinikára járunk. Az első inszem volt 10.24.és 10.25.-én.

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy kinek mikor kerekedik végre a pocakja. :?: :?: :?: :?:
Matyika
matyika79
 
 


Matyika!

Betettelek a táblába, a legközelebbiben már láthatod magadat :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Köszi Évi aranyos vagy.
Matyika
matyika79
 
 


Évi, ez szuper jó hír!!!!! :lol: :lol: És Te is Clostis :lol: Akkor babásodjunk is együtt, mit szólsz? :wink:
Szuris kép is tökéletes lesz! :)

Vicuska, holnap randi a doki bácsival?! :P :wink:

Elég rendesen érzem a petefészkemet, amit így a 6. napon nem szoktam. Valamit tutti csinál a closti - remélem nem szép nagy cisztákat! :roll:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést, de majd csak holnap csinálok tesztet, pénteken meg mennem kell a dokihoz, és ők is csinálnak egyet. Amúgy jól vagyok, egyenlőre nem érzek semmit.

Millió drukk mindenkinek!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Képzeljétek, hogy az egyik kolleganőm azt álmodta, hogy nagy pocakkal jöttem be dolgozni... :lol: Pár hete én meg azt álmodtam, hogy egy pici babát cipelek magammal mindenhova. Ez azért érdekes, mert a 3 év alatt, amióta szeretnénk babát még nem álmodtam ilyet... Lehet, hogy ez valami jel?
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Jó reggelt!

nemone nagyon izgulok a holnapért, szoríííííííííííííítok!!!

De jó nektek akik nem hőmérőztők, sokéig lehet reménykedni :lol:

Ebben a hónapban én sem tezsem megpróbálom legalábbis :lol: Függő vagyok ugyanis...de már az előző hónapban is teszt előtt naőpokkal tudtam hogy nem sikerült a hőgörbuszkámból.

na ma végre megjött rendesen, indul a mandula...
Vendég
 


Mami!
Köszönöm! Megpróbálok majd írni az eredményről, bár otthonról nem olyan egyszerű, mert még mindig modemes kapcsolatunk van...
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Anyo!

Oké, részemről rendben, babásodjunk együtt. Csak egy picit fogsz előttem járni :) mikor te már szívhanghallgatós uh-ra mész, én akkor még csak a petezsáknézős uh-ra megyek :) Szerintem klassz ötlet :)

Dolgozzon csak az a Closti, az a dóóóóóga :)

Nemone!

Nagyon remélem, hogy ez az álom valami jó jel. Én mindenképpen bizakodó vagyok vled kapcsolatban, mert a tábla szerint okt. 17-én volt az inszemed, és két hétre rá még mindig nem jött meg... :wink:
Úgy sajnálom, hogy lemaradok a tesztedről, majd csak vasárnap este leszek netközelben legközelebb, mert elutazunk. Remélem csupa jó hír vár majd haza :)

Mami!

Ugyanaz a stimud lesz most is? Nagyon drukkolok most is, abban nem lesz hiány!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Sőt, nem 17-én, hanem 16-án volt az inszem! Majd holnap kiderül, hogy mi újság odabent... :lol:
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!

Akkor még izgibb a helyzet. És tényleg kibírtad, hogy ne tesztelj? Nem semmi... Vasárnapig tuti megesz a fene, hogy nem tudom meg, mi a helyzet nálatok. Bár egyre biztosabb vagyok benne, hogy megint zebrát oszthatok :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nem, teljesen nem bírtam ki, tegnap teszteltem egy régi lejárt teszttel, és az negatív volt... Azért reménykedem még mert hónapok óta megfigyeltem, hogy a tüszőrepedés napjától számított 14. napon szokott megjönni, és akárhogy számolom a mai nap már a 16. Bár, azt nem tudom, hogy az utro mennyire szól bele?
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Tök jó a táblázat, legalább lehet mindenkiért izgulni.
Nagyon gratulálok a babához Szilvagueen-nek. Mit csináltál, hogy mindjárt sikerült???

Nemone!
Feltétlenül írjál, hogy mi a teszt eredménye!!!

További szép napot mindenkinek!
Matyika
matyika79
 
 


Évi köszike a javítást!

NEmone büszeke vagyok rőd, hoyg kibírtad! érzel valamit?
Vendég
 


Sziasztok!

Nemone: Az utro eltolhatja a mensit. Nekem az első inszemes hónapban az inszem utáni 17. napon még nem volt semmi, akkor abbahagytam az utrot, jött a barna, majd a 20. napon megjött rendesen. De Neked biztos nem az utro miatt nem jön meg, hanem egy pici pötty miatt. :) Az álom jelent valamit, én hiszek benne! Szorítok Neked nagyon!

Hú, nézem a táblit, de jó! Majdnem mindenkinek lehet szorítani. Mennek az enerdzsik, babaragasztó, tüszőnövelő, kinek mi kell! +++++++

Szerintem nekem nem jött össze ez a „félspontán” hónap. A ferty szerintem rossz helyre rakta a pé-t, úgyhogy kb. 3 nappal előrébb vagyok, de már elmúlt a cicifájás, ezzel elszállt a pozitív hozzáállásom is, márcsak a remény él.

Szép hétvégét!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!!

Nemone!
holnap reggel kezem-lábam keresztben érted :lol:

Hát,én voltam UH-on :shock:
a doki azt mondta,hogy HŰHA! :roll: szóval mond2 petefészkem kb.teniszlabda nagyságú,kicsit túl lettem stimulálva.ezt én mondom,nem ő. :evil: de akkor mér csak 1-1 tüszőm lett? :roll:
elég rendesen fáj is mind2 oldalt. :(

Jövő szerdán kell mennem újra 8)
Vendég
 


[b]Sziasztok!

Vicuska!
[/b]
Nekem is volt egy feltunnigolt ciklusom, de akkor én tele voltam mindkét petefészkembem 3-4 tüszővel.
Te mivel stimuzod magad?

Mi is megjöttünk a mai doki látogatásból. Volt egy szép 19 mm-esem, a másikban meg egy 15 mm. Ma tüszőrepi és szombaton megcsinálják. :D :D :D :D :D
20150601134430
 
 


sziasztok.

bocs a beturakodasert de erdekelne hogy a tuszorepit lehet-e hasba adni?
izomba vagy hájba adjak?
ha veletlenul ugy alakul akkor valoszinuleg magamnak kene beadnom,es hat a hatsomba nehezen menne.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Desviki: szuper tüszők!!! Drukk szombatra!! :D

Évi: jaj de jó, végre a Te nevedhez is kerül szuris kép :lol:

Vicuska: az összes tüsződ megnézte, vagy csak a dominánsakat? Lehet van több is, csak azok nem dominánsak...

Nemone: teszteltél???

Matyika: nekem is 24-én és 25-én volt az inszem :wink:

Denika: azért még ne add fel, tök jó a hőd, a ferty meg csak egy program...

Anyoooka: hogy vagy?

Nálam úgy néz ki, hogy az inszem után 3 nappal volt tüszőrepedés...legalábbis a hőgörbém alapján. Pedig volt repesztőszuri is. Na, mindegy, azért én bízok a szuper kiskatonákban (végülis 72 órát is elélhetnek), meg az itthoni spontánkodásban :wink:

Monyo: én Pregnyl tüszőrepesztőt szoktam kapni, a tájékoztatójában azt írták, hogy hasba is be lehet adni...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Monyo!
Én Ovitrellet használok, én is hasba szoktam adni. Összecsíped és benyomod. :wink:

Szezso!
Dolgozzatok rá az inszemre!!! :wink: [/b]
20150601134430
 
 


Desviki! Megtörtént a rádolgozás :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Monyo!
Ezeket az inekciókat csak hasba lehet adni, legalábbis a dokim ezt mondta. Én 5-ször kaptam Gonal-f-et, és utánna 1-szer Ovitrelle-t. Nekem a férjem nagynénje adta be, aki 35 évig főnővér volt, de amennyire félte, annyira nem fájt, semmit nem lehet érezni.

Szezso!
Te érzel valamit az inszem óta, mert nekem állandóan görcsölget a hasam, és fájdogál a derekam, meg állandóan alszom.
Te neked miket csináltak előtte, és milyen gyögyszereket kaptál???
Matyika
matyika79
 
 


Szezsó hará spontán babásodás! szerintem egy napon akar születni.... tudod! :wink:
Vendég
 


lanyok koszi szepen.Pregnylt fogok majd kapni.Penteken megyek uh-ra es ha megfeleloek akkor beadja a dokim aszisztense de ha meg kicsik akkor nekem kell majd hetvegen beadnom.
Egyszer kaptam ugyanilyet akkor a hatsomba kaptam de tuti nem izomba.
:oops: meg egy kerdes,az nem baj hogy nagyon hájas a hasam?bizti felszivodik?

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Sőt az a jobb, mert akkor még kevésbé fájhat, nálam is van bőven fölösleg, és jobb, volt, mert az mondta aki beadta, hogy aki nagyon vékony annak sokkal jobban fáj. Ne izgulj!!!!
Biztos hogy felszívódik!!!
matyika79
 
 


megegyszer koszonom,es sok sikert kivanok mindenkinek.

nem koszonok el vegleg mert lehet lesz meg majd ilyesfajta kerdesem :oops: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyo!
izomba meg hasba meg hájacskába is jó :wink:

Matyi!
nekem is hasfájás,derékfájás,álmosság.
Szerintem ezek csakis babás tünetek lehetnek :lol:

Szezso!
hajrá spontán babák és hajrá lánybabák!tudod,a rózsaszin katonák tovább élnek :P :P :P

Desviki!
hajrá inszem szombaton!Druukk!!!!
én Fostimol inj-t kaptam :roll:
Vendég
 


Matyika: nekem gyógyszer nélkül ment az inszem, előtte a 7. , 9., 11. napon UH, 11. napon este 11-kor repesztőszuri. 13.-14. napokon inszem. Most Utrogestant szedek 3x1-et, attól szoktam zsibbadt lenni, meg szédülni. Amúgy nem fáj semmim, de a stimutól szerintem fájogathat a hasad, meg a derekad. A progeszterontól meg lehetsz álmos :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nemone!

teszteltél????? :P :P :P
Vendég
 


Jó reggelt!

NEmone reméelm mire VAsárnap visszajövök, arra pozitv teszted fog várni...

Drukk és babaragacs mindenkienk, VAsárnap jövök, megyek vidékre!

Enyim hő 37.1 mára...8.dpo! ++++++++++++++++++ :lol:
Vendég
 


Boniko!
Gruppen drukk Neked! Emelkedjen a hőd továbbra is!!! :wink:
20150601134430
 
 


Desviki Neked holnap inszem? :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Bizony bizony! Reggel 7re megyünk a fiúkkal együtt csatába! :D
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Hol vagytok ma mindenki pihen :?: :?: :?:

Desviki!
Na mi újság, hogy érzed magad :?: :?: :?:

Nálam annyi van, hogy az előbb kiváncsiságból megmértem a hőmet, és 37.3-at mutatot, pedig semmi bajom, és ma vagyok a 26. napon. :roll: :roll: :roll: Szóval nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi a helyzet, azonkívül állandóan alszom, kivéve ma, és tegnap óta reggelente hányingerem van.
Majd később benézek még, mert most készülnöm kell, mert színházba megyünk.
Matyika
matyika79
 
 


Matyika!
Köszönöm kérdésed jól vagyok. Én is csak aludtam ma egész nap.

Az inszem meg volt, a párom katonái számban és mozgásban az eddigi legjobbak voltak.

A hődet sztem reggel mérd, mert úgy az igazi, napközben amúgy is magasabb. :wink:

Tesztelni mikor fogsz?
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Na meg volt a színház, hát nagyon jó darab volt. Fekete Péter volt (operett) nagyon tetszett.
Ma reggel megmértem újra, és 36,6 volt, szóval lehet, hogy csak vaklárma volt???
Sajnos nem tudom, hogy a nyutató mennyire változtatja meg a hatást, mert hjnalba be kellett vennem, mert betörök jártak nálunk, és ki kellett hívnunk éjjel 3.30-kor a rendőrséget, mert valaki(k) voltak a garázsba, és a szuterinba, de nem találtak a rendőrök semmit, mire kiértek, de ma világosan mindent átnézünk. Szóval ilyen nyugott éjszakánk volt!!!!!!!!!!!!!!
Sajnos még mindig az egész hatása alatt vagyok, szóval nem is írok többet.

Desviki!
Neked nagy drukk, és nagyon sokat feküdjél, és oihenjél :!: :!: :!:

Matyika
matyika79
 
 


Matyika!
Ez nagyon durva! Remélem nem vittek el semmit. Próbálj megnyugodni!!!

Az éjjeli felkelés miatt sztem nem ér a hőmérőzés, hisz több órát kellene hozzá nyugodtan pihenni.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Desviki!
nagyon szurkolok!pihizz amennyit csak tudsz!milyen gyógyit kaptál inszem utánra?mikor kell tesztelned? :lol:

Matyika!
nem semmi! :evil: remélem nagy kért nem okoztak a ro..dt berörők!egy kismamának nem tesz jót az efféle izgalom :wink:

Nemone,Réka!

nektek tesztelni kéne!vagy már túl vagytok rajta? :roll: drukk és jelentkezzetek!Plíz!!!!! :D
Vendég
 


Vicuska!
Duphastont kaptam, 2*1et kell szednem. Tesztelni vszínű 2 hét múlva fogok. Egyelőre viszont ez a 2 hét menjen le. :oops:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Nemone!!! Tessék jelentkezni, mert már tűkön ülünk!!!! :twisted:
Bár szerintem is az előjelek nagyon pozitívak! Nekem is mindig megjön a 14. napra legkésőbb, hiába szedem az utrót. Úgyhogy.....

(Évi, szerintem készítsd a baba-ikont a táblicskuba! :wink: )

Felpörögtek az események és ahogy nézem, mindenkinek van miért szorítani, úgyhogy megy a drukk minden babásodásra vágyónak!! :)

Szép vasárnap délutánt nektek!
nellike
 
 


Sziasztok!
Kedvesek vagytok nem vittek el semmit, mert nem tudtak bejönni. De azért nagyon megviselt.

Ami engem illet semmit nem érzek (sajnos), és a hőm is csak 36.6 körül volt reggel. Néha egy kicsit szurkod valamelyik oldalam, de semmi. Ilyemkor már nagyon szokott fájni a mellem, egyébként ma van a 27. nap, tesztelni, majd csak 1 hét múlva akarok, mert nekem mindi 32-33. napon szokott megjönni, az inszemet is ezért csinálták a 16-17. napon.

Desviki!
Pihenj nagyon sokat, és ne görcsölj, mert az csak árt!

Mindenkinek jó éjszakát!
Matyika
matyika79
 
 


Matyika!
Az, hogy melled nem fáj még nem jelent semmit. Egy ismimnek fájt, aztán elmúlt és mégis ott van a pocilakó a hasában.

Sztem csüt-péntek már tesztelhetsz.

Én nem igazán szoktam görcsölni, mármint a bébitémán nem. Szeretném, nagyon szeretném, de mi megtettünk érte mindent, most már csak az időnek kell telnie.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, hátha zebrát látok...

Nemone, miért csigázol itt bennünket?!

Desviki, drukkolok ezerrel!

Matyika, ez nagyon durva! Elhiszem hogy megviselt.... Szerencse, hogy nem vittek el semmit! Az, hogy a cicd ne mfáj, szerintem sem jelent semmit! Tudod, csak pozitívan!

Boni, hőd?! :wink:

Szezso, én a görbuszban nem igazán bízom - volt már olyan hónapom hogy a görbe szerint pé sem volt, nézettem progit és aszerint meg igen... Akkor döntöttem el hogy nem fogom magam a hőmérőzéssel idegesíteni... Drukkolok Neked nagyon!

Én meglepően jól bírtam a clostit, az abbahagyását követő napon szédelegtem kicsit és 2-3 napig idegbajos voltam - ezt Apa nem bírta olyan jól... :oops: :) Holnap megyek tüszőlesőbe a Mágushoz délre.
De félek, hogy lekéssük a pét, 3 napja ömlik a tojcsi, pontosabban ma már kevesebb van, petefészkem ma szurkált nagyon... És holnap már 12. nap... Hülye 4 napos hétvége! Csak nekem lehet ilyen pechem, hogy pont így jöjjön ki a 10. nap... :evil: spontánkosni meg nem mertünk ma, mert ugye Apa eredményei nem túl fényesek, ha mégis időben vagyunk akkor nehogy ne legyen elég kiskatona... Ááááááááá, nem is idegelem magamat!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Bocsi, bocsi, bocsi, hogy eltűntem, de nem jutottam géphez a hétvégén. :oops:

Sajnos rossz hírem van, csütörtök reggelre minden előjel nélkül megjött... :(

Pénteken kellett volna visszamennem, ha nem jön meg, de mivel csütörtökön megjött, ezért a 2. napi UH-ra mentem, meg természetesen a receptért, hogy folytassuk a stimulációt. 3/4 9-re értünk oda a kórházba, kb. 1-1,5 óra múlva értünk be a recepcióra, ahol közölték, hogy az orvosom ma nincs, mert csak a fele személyzet van. Gondoltam nem baj UH-on bárki meg tud nézni, és a receptet is fel tudja írni... Hát, 15 óra után végre be is kerültem, és kb. 5 percet voltam bent, de szerencsére nem volt cisztám, így megkaptam a következő receptet. Amit nem volt túl egyszerű kiváltani, mert a kórház területén működő gyógyszertárak nem voltak nyitva, de a délinél volt egy állandó ügyeletes patika, ami aznap pont leltározott, de a doki rendes volt és mondta, hogy csengessek be, mert csak minket fogadnak. Így elkezdődött a 2. inszeminációnk!
Ma reggel már a 3. szurit meg is kaptam, és pénteken megyek UH-ra.
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: