Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Bíbi, az enyém sem volt ilyen erős...Még a 4. sem. :D :D :D

Apa azt szokta mondani a sok parára, hogy az fél mindentől és stresszel mindenen, aki túl komolyan veszi az életet, úgyhogy csak könnyedén, akkor sem lesz semmi sem rosszabb. :wink:

A 2. tesztnél fel is ébresztettem apát, hogy mégsem lesz kisbaba, nem erősödik a teszt. :cry: :cry: :cry: Átfordult a másik oldalára, hogy na peeeersze....feküdjek még vissza aludni... :D

Judy: Gergely, Ákos, Márton! De a vezetéknévhez is mennie kell.... :roll:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Judymami, igenis, értettem! :lol: Köszi!

Tyűűűű, ezek nekem is tetszenek, kivéve Gábor és Patrik.
Gergely, Szabolcs, Viktor, Olivér! De a Bálint és a Szilárd is! Na, abbahagyom, velem nem juttok előbbre! :lol:

Jaimeéknél a Rékára szavazok én is. Bár szerintem az utolsó pillanatban úgyis megint változtattok! :twisted:
Vendég
 


Judy:ott a két kedvenc fiúnevem közte!!!! :wink:
Vendég
 

 
 

Igen, a Márton is!!! :lol: :lol: :lol: ( Meg az Ákos...)

Jaimee, apa dejófej! :lol:
Vendég
 


Na, akkor ugy látom nincs rossz ízlésem.

Egyébként Király a vezetéknév.

Nóri,

Melyik az a kettő??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Király Gergely-re szavazok! Nekem marhára tetszik! De hiába, mert Király Barbara lesz! :D :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Best of Nóri fiúnevei:OLIVÉR ÉS LEVENTE!!!Épp ezért szülök fiú-ikreket. :lol: :wink:
Vendég
 


Király Gergely....szép a végén az alliteráció.
Király Bálint.....iá-ái ez is jó
Király Szabolcs.....áááá, szerintem mind jó!
Vendég
 


Jaimee,

Én is remélem a Király Barbarát, de azért fel kell készülni mindenre.

Csak aztán ki ne derüljön a végén, hogy ketten vannal. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nóri,

Oli és Levi, gyönyörű nevek. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nóri:

Olivér: Minden lyukhoz odafér.
Levente: egy marha nagy páncélruha jut róla eszembe.... :shock: :shock:

De nem bántásból mondom, hogy kompenzáljak:

Emese: Nem áll jól a szeme se...
Réka: egy nagy véka cékla.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ez az Nóri!!!!Én megszavazom Neked az ikreket!

Király Gergely a végeredmény nálam, olyan harmónikus, jó nézni leírva.
Vendég
 


Bibi,

Az alliterációt észre sem vettem. De tényleg jó. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tyűű, lányok, nem akartok ti ikreket.....Sosem értettem, miért jó az...Tiszta para, hogy az A és B baba egyformán fejlődik e, többnyire császáros a szülés és az anyát is piszokul megviseli....Nóri, én inkább megszavazok neked 3 babát, de nem egyszerre... :wink: :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Bibi,

Kiváncsi leszek apának hogy fog tetszeni. :lol:

Ha már az Ádám-ot nem szeretné, pedig az a kedvencem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:kiskirály és kész! :wink:

És ha már itt tartunk, a lánynév best of Nóri:TAMARA Csak az a baj, hogy a gyerekprojectünk másik tagjának ez nem nagyon jön be...ezért maradnak a srácok.

Jaimee: :lol: :lol: :lol: A páncélruha alatt egy macsó atomfizikus lapul, tudod...
Vendég
 


Judy: Apa is az Ádámot favorizálta a Tiborral szemben.

Tamara, Tamara....erről semmi nem jut az eszembe, nem rossz név! :wink: :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

De jó neked, bezzeg az enyém......

Tamara és a kis szamara. ha-ha-ha-ha

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni bébijének nevére leszek majd kíváncsi!!!! Hallod, Heni?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Egyébként van Tamara a családban és Tami a beceneve.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tami bébi, ezért választottam, zabálnivaló!
Vendég
 


Tami egyébként az angol pocak, a kisbabákra mondják. Nagyon édi becenév. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csiribébi meg Bíborka lesz, minő meglepő :lol: :lol: Mondjuk nem csipom a -ka, -ke végződéseket, meg a becézgetéseket úgy általában, de apa azt mondta, nem gond, ezt is megoldjuk, mert akkor legyen fiú és Bíbor :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bibi,

Bíborka mint az egyik Megasztar-os leányzó. :lol: :lol: :lol:

Kis bibi :lol: :lol: édes. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na, ez kár volt...nem bírom a megaszart, nem is néztem, és nem onnan van! De tetszett, hogy benne van a " bor" :lol: :lol:

Amúgy érdekes, mikor regisztráltam, még nem is gondoltam rá, de elkezdtetek Bibinek becézni, s akkor jutott eszembe, nekem gyerekkoromban volt egy képzeletbeli barátom, akivel beszélgettem, Bibinek hívtam: Bibi, gyere, elmegyünk játszani....Bibi, elmegyünk aludni...Már útban volt a kistesóm, mire mindenki azt mondta, tuti lány lesz, de én fiút akartam, s Bibivel ordítoztam: Bibi, akkor is öcsi lesz!!!!!És az lett hát :lol:
Vendég
 


Bibi,

Olyan evidensnek tűnt a Bibi a Bíborlánynak. :lol: :lol:

És pedig véletlenek nincsenek. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Később meg, már anyu mélykocsiban tolta öcsköst, mikor az utca túloldalán felismertem a dokiját, aki biztos volt a hugiban...rámutattam és kiabáltam: Anyu, nézd, ott a hülye doktorbácsi!!!! :lol:
Vendég
 


Bibi,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Erről jut eszembe, ezt el kell mesélnem.

Hétfőn voltunk Bazsival uh-on. Mult héten viccesen megjegyeztem, hogy ha kibujik a kistesó majd jól elpicsázom, amiért nem mocorog, és a frászt hozza rám. Na erre amikor uh közben a dokim mondta, hogy szépen mocorog, a Bazsi megszólalt, hogy " anya te meg azt mondtad, hogy majd jól agyonvered ha megszületik, mert nem mozog"

A bőr leégett a pofámról. Még jó hogy ismer a doki már 10 éve és tudja, hogy nem vagyok egy gyerekverő típus. Inkább kiabálok, de nem ütök.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, ilyen jót régen nevettem. A doki nem fogta a hasát? :lol: :lol: :lol:

Egyébként én pártolom a "gyerekverő" szülőket. Dr Spock elmélete is egy nagy szemét.....Nade majd meglátjuk, ha egy mini Tibi/Jaimee turmix néz rám ártatlan szemekkel, tudjátok, mint a Shrek 2-ben a macska....SZóval lesz e kedvem még akkor is a fenekére vágni egyet....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaimee,

Csak vigyorgott a doki, de marha kellemetlen volt.
Nagyon meg kell gondolni, hogy az ember mit mond a gyerek előtt, mert nagyon kiforgatják utána a történetet.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Még mindig kuncogok....Szerintem egyáltalán nem ciki, ki lehet találni, hogy mi lehetett az eredeti verzió. :D :D

Különben tesóméknál is volt egy ilyen történet. Sógornőm visszament dolgozni a régi munkahelyére, de a régi asztalát elfoglalta egy próbaidős, friss diplomás leány, Pálma. Tudta ezt a 4 éves keresztlányom is, amikor először mentek be a munkahelyére együtt, a kislány megállt a Pálma asztala előtt és elordította magát:
- Anya, ő az a hülye néni, aki nem enged a helyedre? - és marha dühös arcot vágott, Pálma nénire mutatva. Máskor meg a postán égette le tesómat, ott ráncigálta a kezét, hogy álljanak be egy másik sorba, mert a néni az ablak mögött nagyon csúnya. :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Ez is nagyon jó.

El tudom képzelni, milyen arcot vágott a postán a "csúnya" nő. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


JUDY: AFP lett 1,29. Én a Leventére voksolok, hogy ne legyen túl mély hangzású, de csatlakozom az előttem szólókhoz, úgyis Barbara lesz :)
Vendég
 


Jaimee:

Ne aggódj időben megtudjátok, ha megvan a baba.
Ha kezdődnek a fájások, ígérem mielőtt bemegyek a kórházba írok nektek, hogy indulok, akár, hogy is fáj, szánok rá egy percet! :D
És, ha megszületett apa mikor hazajön, majd ír nektek, hogy mikor jött világra pindúr, és elmeséli mi volt.
Nyugodtan kérdezhettek majd tőle is.
Majd ő tartja a beszámolót amíg mi kórházban leszünk.
Rak majd képet is pici babánkról.
Szóval ne aggódjatok, időben tudni fogtok mindenről. :D :D :D Kép
Vendég
 


NIKI: NST-re mikor mész legközelebb?
Vendég
 


Akkor csak nekem lett ilyen alacsony az AFP?????

Alig várom a keddet, hogy meglegyen a genetikai uh, remélem minden ok lesz.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Niki,

Hihetetlen, hogy mindjárt meglesz a topic első babája. :lol: :lol:
Szinte tegnap volt, hogy indultunk.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ilyen kiságyat szeretnék. :D

Kép [/url]

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Nagyon szép, mi kapunk ágyat, de ilyen kis baldahin-t vagy hogy hívják én is akarok venni hozzá.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Nálunk 1,35 lett az AFP. De Judy, nem alacsony a Te eredményed!!! Minden negatív, ugye?( Amúgy a tarkóredő vizsgálat sajnos nem 100% :? )

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Hát lányok ezek a történetek nagyon jók, annyit nevettem. Pont jó egy kicsit lefoglalni magam, már farkaséhes vagyok, főleg, hogy otthon vár a lasagne-m. Különben érdekes soha nem is tudtam mi az a lasagne, úgy gondoltam mi lehet abban a pláne?! Aztán megnéztem a Garfield 2-t... Nézte valaki?

Bibi,
ne idegeskedni, totálisan pozitiv teszt, csak semmi para. He-he, bagoly mondja verébnek, de az biztos, hogy nemsokára meglátjuk a kicsikénket... :D

Judy,
még nem tudom mi a normális érték, de szerintem nincs semmi gond, főleg ha beleesik a normál tartományba, akkor biztos, hogy jó. A neveknél nekem is Levente, de úgyis Barbara lesz! :D

Niki,
tényleg, még emlékszem, amikor meglett a topic első zebrás tesztese, hogy izgultunk érted, most meg már eltelt 9 hónap... Igy belegondolva el sem tudom hinni, hogy már annyi ideje elkezdtük a babaprojectet. Mostmár nagyon izgulok az első babaprojectes bébiért, de tudom, hogy minden rendben lesz és nemsokára túllesztek rajta. Nagyon rendes apa, hogy tájékoztatni fog minket, meg még kérdezni is lehet tőle, képet tesz fel,... Hol találtál ilyen jó pasit? :D
Egyébként nekem légyszi ird át a szülés időpontját május 14.-re, mert a doktornő végül azt irta be. Először igaz 13-at irt, de valamiért átjavitotta. Habár arra jutottam, hogy úgy jönne ki, hogy az előző mensihez hozzá kell adni 7 napot, akkor nálam 14 jön ki, de mivel szökőév lesz, ezért 13 a progik szerint, de mindegy irjuk azt, amit a doki irt, aztán meg majd meglátjuk. Úgysem születnek a picik napra pontosan, legalábbis ritka az olyan eset.

Egy kicsit már megint hosszú lettem, bocsi. Mostanában be nem áll a szám... :D
sirkici
 
 


Jaimee,
én is baldachinos ágyat akarok, az biztos. Nemhiszem, hogy sok hasznuk van, de nagyon cukik, annyit megér!
sirkici
 
 



Bíbi:Te olyan terhes vagy!!! Ennél terhesebb már nem lehetsz :lol:

Jaimee: Nagyon szép ágyacska lesz! A baldahin-t én varrtam meg egyedül. Halvány kék lett, rajta mindenféle állatkákat rávarrtam. Ha csaj lesz, akkor valami rózsaszínt kéne még rárakni :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kép

Nem éppen a legszebb fotó, de látszik. Most nem is így néz ki a szobácskája. Akkor még velünk volt egy szobában.
A baldahin-nak nagy szerepe van, nyáron nagyon hatásosan védi a napfénytől, amikor alszik, vagy éppen elalvóban van. Ezért is nem átlátszó anyagból készítettem. Nagyon szereti, nem tudom mit szól majd, ha elvesszük...

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik,

Szupi kiságy, és milyen ügyi vagy, hogy magad tudtad megvarrni a baldachin-t. :lol: :lol:

Elvileg mindenem negatív, de akkor sem értem, hogy a többieknek 1 fölötti, az enyém meg 0,79 lett.

Na mindegy hanyagolom a témát, majd kedden kiderülnek a dolgok.

Sirkici,

Én is ezt mondogatom magamnak, mármint hogy Barbara lesz. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy:

Hétfőn megyek Nst- re, de én egy héten kétszer járok...
Már kicsit unom, nem bánnám, ha már hétfőn nem kellene mennem...
Vendég
 


Niki!

A táblába írd be légyszi, hogy szept.24- táppénzes papír és uh, okt 1-én 36 hetes uh, okt 4-én első nst. Egyelőre ennyi.

Ja, és itt egy aktuális pocakfotó.

Visszaolvasni még nem tudtam, mert el vagyok havazva a felújítás utáni pakolással, takarítással.

Kép
Vendég
 


CHRISSYY: Szép nagy pocakod van! Kíváncsi vagyok, mekkora lesz a becsült súlya a picikéteknek hétfőn! Valószínűleg már 2kg fölött van..
OLIK: Nagyon ügyi vagy. Tényleg hasznos dolog a baldahin, nekünk is van, sajna kép nem nagyon készült róla, és most a kiságy szét van szedve, de majd ha összerakjuk újra (november vége felé), akkor majd rakok fel én is képet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.23 13:17-kor.
Vendég
 


Betsy: Nagyon szép minden, Peti a legszebb! :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: