Új privát üzeneted érkezett!

Igen, a petezsák mellett az a pici a szikhólyag. :wink:

Mmzsó,
iwiw-re minden nap többször felnézek, de nem láttam még. :shock:

Nekünk Livi, de mindenkinek megengedjük, hogy úgy hívja, ahogy szeretné. Egyedül Lili nem lehet, mert az a mi családunkban eddig mindig kutyák neve volt, és fura lenne a lányomnak is ezt a nevet mondani.

Most nem képet teszek róla, hanem idézek tőle nektek. Néha betojás miket tudnak mondani a gyerekek. :lol:

"- Anya, pisilni kell!
- Oké, hozom a bilit.
- Jó, addig én meg csinálok valami butaságot. "

A játszóházban volt egy baba, már sétált a többiek közt, de még olyan kis picike volt. Azt mondja neki Livi: "szia picúrka! Szép napod van?"

"Anya, ezt az egyet neked adom, a többi a tiéd. "

Csinálom a vacsit, Livi természetesen a lábamnál. Köhögtem meg krákogtam fura hangon. Bement, azt mondta a játékának, hogy "most ne menjünk ki anyához, mert elromlott. "

"Anya, megígérem, hogy nem fogadok szót."

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


továbbítom:
Anyukák figyelmébe ajánlom ezt a pár sort FONTOS!
"Egy anyuka a 2 éves gyerekével várta a nagyobbat márc.20-án az Érdi úti iskola (XI.ker) előtt. Egy román rendszámú Merci megállt mellette, egy férfi kiszállt és útbaigazítást kért, majd visszaült. A még nyitott kocsiajtón át a gyereknek egy csokit nyújtva akarta megköszönni a segítséget, amikor a gyereket berántotta az autóba, az anyuka kis huza vona után visszarántotta, végül nála marad a gyerek. A kocsi elindult, de a férfi visszaszólt, hogy "úgyis elviszem". Anyuka a rendszámot megjegyezte.

A rendőségen kiderült, hogy a rendszám egy román Dacia rendszáma volt, nem a Mercedesé. A rendőrök elmondták, hogy az elmúlt 2 hónapban 17 kisgyereket vittek el így, nyomtalanul. A csokiban valószínűleg nyugtató lehet, azonnal kiviszik őket az országból, az egész utat átalusszák. Nem bíztatták a szülőket, azt mondták biztosan nem lett volna meg, ha elvitték volna. Óvodáknál, iskoláknál, játszótereknél, bevásárlóközpontoknál vadásznak.

Nem értem miért nem lehet erről a hírekben hallani?

Ha Téged nem is érint közvetlenül, kérlek, hogy küldd tovább másnak talán hasznára lehet!!!!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodtam ide, gondoltam, hogy töbet segitek, ha ide is kiirom, mint ha csak egyszerüen feltenném az iwiw-en az üzenőfalra.
Mégegyszer millió bocsánat!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Gabuska: Hát nem semmi a lányod.Édes lehet amikor ilyen dumákat vág le:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu,
na mi a helyzet? Piri?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


lányok mindenkit szeretnék buzdítani a textilpelus használatára, nem csak a baba érdekében (de amiatt is), hanem a környezet érdekében is!
rengeteg modern,e gyszerű használatú tündéri kis pelus kapható már, a neten itt a társalgóban is sok infot találtok róluk.

jó babázást, babavárást mindenkinek!




www.babamosoly.hu

Marica & Levi :)
marica75
 
 


Ez egy fokkal jobb, mint a pelus nélküli baba nevű őrület.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,
én megnéztem a linket,és engem annyira el lehet bizonytalanítani ezekkel az érvekkel,rémes vagyok,nem :oops: :roll: ?
Én örülnék,ha leírnád pár mondatban a véleményedet :roll: .
Vendég
 


Gabuska:A Piri még elkerült. Reggel azpnban csináltam HCG tesztet. És negatív. Ha nagyon nézem akkor látszik eg yhalovány csik . A férjem is látja bár ez szerintem negatív igy.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Több szem többet lát! :wink: Ha nem jön meg, pár nap múlva mindenképp csinálj mégegyet! Nálad nem is lehet pontosan tudni, hogy mikor volt pé, ezért nagy esély van a babára! Nagyon drukkolok! :wink:
Vendég
 


Gröni: Köszi a drukkot. Majd meglátjuk :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, nem mutatod meg azt a tesztet? :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mmzsó,
ez csak egy halk megjegyzés volt, azért is írtam kis betűvel. Csak a "miért textil?" részt olvastam el. Semmi különös háttérinfóm, tapasztalatom nincs a textilpelenkáról, csak azt gondolom, hogy az eldobható nedvszívása valószínűleg nagyobb még akkor is, ha a textil valami szuperhiper fajta. És ha én választhatnék babaként, biztos azt választanám, hogy a fenekem minél kevesebb pisiben tocsogjon egész nap. De! Nem utasítom el teljesen, ha valaki textilpelenkát használ, féltestvérem Mozambikba ment férjhez, ők is azt használnak, és a gyerek semmiféle hátrányt nem szenved emmiatt, max. többet kenik a popsiját. :D
A környezetbarátsághoz meg annyi, hogy mosószer, öblítő, fertőtlenítőszer, villamos energia...
De mondom, ez már kevésbé tűnik vad ötletnek, mint az, hogy a pár hónapos babákat arra tanítják, hogy jelezzék, ha pisilni, kakilni kell, és tartsák is vissza, ha épp nincs a közelben pisilési lehetőség.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Aha,köszi,Gabuska.Az én környezetemben is mindenki eldobhatót használ.Én csak attól bizonytalanodtam el,hogy azt írták,ezek a műanyagok milyen ártalmasak a babáknak,meg dunsztban vannak...de vszínű,ha oly régóta oly sok baba" kibírja",akkor ez is egy szélsőség....Bocs az offért...
Az aranyköpések nagyon édesek! :wink: :wink:

Csucsu,
megy a drukk,ti szoktátok mondani,amíg nincs piri... :wink:
Vendég
 


Gabuska:A sajna mivel már költözés előtt vagyunk a fényképezőt elpakoltuk. na meg ezt a gép sem mutatná ki milyen halovány. ha tesztelek egy erőset akkor isten bizony feltúrom azt a dobozt amiben a fényképező van. :)

Kép
csucsu05
 
 


oké :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csajok szép áprilsi napot nektek:)

Ma is csináltame gy tesztet. ami megint ugyanolyan mint a vasárnapi. Tehát nagyitóval látni csak talán egy csikot.
A vasárnapi 10-es a mai 25-ös erősségű volt.
A piri elkerült még.
De szerintem akkor már ki kéne hogy mutassa nem?
Nem áltatom most magam.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsukám!

Ha a mai 25-ös és van rajt csík, akkor ne add fel! Van még remény! :wink: Főleg, hogy piri sehol! :wink:
Vendég
 


Gröni: De őszintén van a kinek később mutatja ki?Az utolsó együtt két március 20-án volt. Ha mondjuk akkor jött össze akkor is kéne mutatnia nem?
na nem agyalok majd meglátjuk.
Viszont az is jó, hogy ma igazi tavaszi idő lesz.
Apró örömök az életben:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Az mindegy mikor voltatok együtt, hisz a kiskatonák odabent várakoznak, így akár 2-3 nappal is lehetett később pé! Az biztos, hogy mind mások vagyunk, másképp termeljük a hcg-t, de olyan nagy eltérés ebben nincs szerintem! Várj szerintem még pár napot, ha azon is halvány a csík, akkor sajnos becsapott a teszt!
Vendég
 


gröni: Igen várni kell :(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
anélkül,hogy mézesmadzagot akarnék húzogatni,de!én is hallottam már olyat,hogy valakinek később mutatta ki!
Ne add fel és nagyon szorítok!!!!!+++++++
Vendég
 


Persze, simán lehet, hogy a 30 akárhányadik napon mutatja csak ki!

Előjelek? Úgy értem érzel olyasmit, hogy meg fog jönni?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Lányok:
Ma nagyon hányingerem volt. poci fájdogál és a cicim is.
Elmentema lányommal sétálni és haza fele vettem egy tesztet. Nem a csik tesztet azt a mezeit hanem egy kazettásat abban jobban bízom. 12kor meg is csináltam és szbad szemmel látható a csík. Halvány még de látható:)

Kép
csucsu05
 
 


Na ugyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

:D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


igen:)

Kép
csucsu05
 
 


Hú,Csucsu,már olyan rég olvasgatlak,és annyira drukkolok!!!!
Remélem van holnapra is teszted :D :D :D
Vendég
 


nyulasz: Van de inkább holnap utánra akarom tartogatni, hogy tutti sötétebb és erősebb legyen a csikom:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Csucsukám!


Kép


hatalmas gratula! :wink:
Vendég
 


Köszönöm a gratukat de még nem merek örülni majd csak akkor ha nagyon erős lesz a tesztem:)

Kép
csucsu05
 
 


zebrás jó reggelt:)

Ma megcsináltam a tesztet és szépen látszik , hogy zebrás:)
Csütörtökön megyünk dokihoz este.:) Hú de hosszú egy hét lesz ez:(
Pénteken meg költözünk. Na én nem pakolok most én leszek és lehetek a főnők:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
nagyon örülök,és most már igazán gratulálok! :wink:
Vigyázz magadra!
:wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Csucsu, amellett, hogy jupppijééééé! :D , van értelme ilyen hamar dokihoz menni? :roll: Hány hetes is leszel akkor?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: 6+5hetes
A lányomnál is ilyenkor voltam legalább megnézi , hogy jó helyen van e.

Kép
csucsu05
 
 


gabuska: Elírtam: 5+5hetes leszek.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
láttam a tesztet odaát. Kafi! :D

Engedélyezem az orvoslátogatást, mivel én 4+6-nál mentem "jó helyen van-e" kukucskára. :lol: :lol: :lol:
Azt hittem már komolyabban is meg akarod nézetni, de így már értem. Hö. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Nem nemcsak meg szeretnél nyugodni, hoyg jó helyen van e. Mondjuk tudom, hogy jó helyen van de azért elmegyek :wink:

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Ide is felteszed a tesztet? Végtére is itt a helye!! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Na és nyitottál már januári topicot? (vagy december :roll: ,korán van még a számoláshoz, most keltem... :oops: )

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Dec 5. tehát csatlakoztam a 2008 decemberi babásokhoz:)
Én sajna nem tudok tesztet feltenni:(
A másik topicban is más rakta fel.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!!!!

Micsoda jó hír!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Teljes szívemből gratulálok nektek!
Nagyon drukkolok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!!!!
Örülök, hogy a lakáscsere is sikerül!
Látod, a helyükre kerülnek a dolgok!

Vigyázz nagyon magadra!
Puszi
Vendég
 


T.Mária: köszi. igen kezdek megint abban hinni, hogy a rossz után a jó jön:)
Jövő héten költözünk. Lesz azért még sok munka az új házban de mire megjön a kistesó már remélem belakjuk a házat.

Kép
csucsu05
 
 


Kép


Csucsukám csodaszép tesztje! :wink:
Vendég
 


Grönland: Köszi , hogy felraktad:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucs!

Ha rámész a képre, a bal felső sarokban lejön egy kis fülecske, 4 ábra látható, az elsőre(flopyra) rákattolsz és lementi neked! A gépről így már feltudod tölteni, nem kell vele semmit sem csinálni! :wink:
Vendég
 


Gröni: Köszi:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát ez szép erős tényleg!! :D Közben már megtaláltam a decemberi topicot igen, csak olyan hülyén rakja (talán ABC sorrendben) a babanet. Jobb lenne sorban...

Kép
Kép
tabati
 
 


Nahát, akkor a Miki hozza majd Csucsu babáját! :lol:

A nagylányomat mi is a nagyszakállútól kaptuk, mert akkor fogant. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Ez a nagyszakállú tényleg rendes :) Bárén a Jézuskát is imádom. a lányomat tőle kaptam 2éve :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok, már jártam errefelé, de most mutizok valamit, mit szóltok? :)
Kép

Veramama
veramami4
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: