Új privát üzeneted érkezett!

Betty: ezt is akartam már Tőled kérdezni, hogy Te szoktad érezni az ovulációt? Szerintem tesztelj vasárnap, nem korai! :D

Pandácska: nagyon drukkolok!!

Kamilla cs: nem csodálom, mindenki pocsékul bírja!

SzNiki: háááát Neked nem indul egyszerűen...Sajnálom! A folytatás jobb lesz!

Jaimee: jelentkezz!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni,
Köszi :D

Jaimee,
Én is várlak gyereeeeeeeeeeeeee!
Kép
Vendég
 


Ditke!
Én már sajna nem emlékszem, régen volt. Ha megtalálom a papírt, szólok.

Pandácska! Csak ügyesen!

Betty! Hát persze, hogy tesztelj! Én nem bírnám ki! Majd megölne a kíváncsiság! Meg jobb is hamarabb tudni, ha nem, mint esetleg áltatni magad. Szép kétcsíkos tesztet várunk tőled!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 

 
 

Pandi? Mikorra tervezed a tesztet?????

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
kb 4-5 nap múlva ha addig nem jön meg.
Vendég
 


Nem tudtok még semmit Jaimmeeről ti sem, igaz? Nagyon féltem :( Lehet, hogy csak nem sikerült hazajönnie!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Én is arra gondoltam hogy nem jöhetett haza és ott éjszakázik :(
Vendég
 


Szegényem biztosan attól is ki van, hogyha ott kellett maradnia :(
Neked mennyi időt kellett bent töltened?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


csheni26!

Igen, éreztem most a peteérést, korábban is biztos, csak akkor nem tartottam számon. Amúgy pont akkor volt, mint amikorra az ovulációs kalkulátor írta..
Vendég
 


Reggel 8-ra mentem délben volt a hsg és 4kor már mehettem haza de a zárójelentésre azt írták hogy csak másnap engedtek el. Érdekes mert kidobtak amint lehetett nem akartak ott tartani...
Vendég
 


Arról mit tudtok, hogy az mennyire baj, ha az embernek változik a ciklus hossza. Úgy értem hány nap a normális eltérés. Csak a számolásokat nehezíti meg, vagy más jelentősége is van?
Az Elevit és más bogyik mennyi ideig szedhetők? Kell tartani szünetet a szedésük folyamán? Nem halmozódnak fel összetevői a szervezetben?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


kamilla.cs!

A túl hosszú ciklus és és a túl nagy eltérsek a ciklusok között szerintem nem lehet jó. De többet erről nem tudok.
Az Elevitet én a terhesség előtt 3 hónappal kezdtem el szedni, és szoptatás végéig szedtem, nem kellett szünetet tartani, nekem nem volt problémám vele, de mindenki másképp reagál a szervezete.
Vendég
 


Kamilla,
Én az elevitet már 2005 decembere óta szedem és fogom is amíg túl nem leszek a szoptatáson :D Az szerintem se jó ha változik a ciklus hossza.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mindent átolvastam az elmúlt hétről. A kismamajelölteknek ezúton is drukkolok!!!

Sz. Niki!
Nem is tudom mit írjak? Ennyi taplót? Remélhetőleg már találkoztál az összessel s ez után már csak kedves emberrekkel fogsz találkozni. Viszont azt én sem értem, hogy miért nem a saját dokid végzi a vizsgálatokat?Vagy az új eü rendszerben már ez sem lehet?

Jaimee!

Mi zujs???


Rólam annyit, hogy ismételten új hónapot kezdtem új lehetőséggel. Bár a Jónás módszer 4-es rizikó faktort ír úgy döntöttünk próbálkozunk. S remélem gyakrabban tudok jönni is mert úgy néz ki a munkahelyen is túl vagyunk a 2 hónapos hajrán és egy kicsit lazább lesz.

Puszi mindenkinek: Bikka
bikka
 
 



Kamilla:
Én az Elevitet 3 hónappal az akció előtt kezdtem el szedni. Nálunk második hónapban jött össze, aztán abbahagytam, amikor Zolika 7 hónapos volt. Most újra elkezdtem 2 hónapja.

Én régebben nem éreztem a peteérésemet, lehet csak nem figyeltem rá. Szülés után, amióta újra van rendszeres mensi - azóta nagyon is érzem! Én még mindig szoptatok :D

Betty:
Egyáltalán nem korai ez a tesztelés. Csak bátran! Mi meg várunk a jó hírt :D

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szép reggelt!

Remélem, a tavasz meghozza mindenkinek a várva várt babócákat! :lol: :lol: :lol:



Kép
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Fix.b: korán kezded a napot :D De jó, akkor még minig nem jött meg!!Ez már valami... :D :D :D

Bikka: Ne csüggedj, ahogyan írtad, új hónap új reményekkel!!

Jaimee: most már tessék írogatni! :D :D

Olik: még mindig szoptatsz? :shock: Nem semmi!

Pandácska:most már csak 1 nap.....

Kamilla: szerintem az 1-2 nap eltérés még nem gond. Akkor lenne egy kis gond, ha 5-7 nappal csúszna...Az Elevitet mindenki ajánlja napi1*1 adagban...Szerintem abból nem lehet baj....

Puszi mindenkinek

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt,

Fix,b,

Egyáltalán nem korai a tesztelés. Én mind a 2 gyerekemnél 4 nappal utána teszteltem, hogy kimaradt a menzeszem, és nagyon erös 2 csíkos lett. Hány napja késik?? :P

Jaimee,

Hol vagy, remélem minden ok, és jó hírekkel jössz. Csak gyere már. :P :P :P

Kamilla.cs,

Ugy látom, hogy hasonlóan állunk ciklusügyileg.

A görbém nagyon furán néz ki ebben a hónapban, legalábbis eddig. Most nem is érzem a peteérést, pedig a cervix váladék nagyon szép tiszta, amilyennek a nagykönyvben meg van írva pé-kor. Lehet hogy most nem is lesz???
Mit gondoltok???

Kép


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Ezen a héten nem volt sok munkám, így két nap alatt végigolvastalak Titeket, és meg kell mondanom, már az olvasás is meghozta a jókedvemet és az optimizmust.
Ha megengeditek csatlakoznék én is ehhez a kis családias csapathoz.

Gratulálok a kismamáknak, a többieknek kitartást!

Mano
Vendég
 


csheni26!

Ha majd lesz Neked is gyerkőcöd, Te sem fogsz sokáig aludni :lol: :lol: :lol:



judy5!

Még csak 3 nap késésnél tartok, vasánap már az 5.nap lesz. A görbékhez én nem értek, így nem tudok véleményt mondani :(



Kép
Vendég
 


Szia Mano!

Üdv köztünk! Rólad mit lehet tudni? Mióta próbálkoztok? Van már manó?
Vendég
 


Betty,

Már ma simán kimutatta volna a babaócát ami a pocidban van, mert tuti , hogy ott van. A hődet nem mérted??? Jaj nagyon izgulok. Priviben elküldöm a számom, légyszi-légyszi dobj egy sms-t vasárnap reggel, hogy minden rendben van-e, mármint hogy + vagy ++++++ Nem bírom ki hétfőig. :P :P :P :P

Üdv Mano,

Egyetértek Betty-vel, mondj valamit magadról. :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Rólam annyit, hogy 29 éves vagyok, ez lesz az első baba.
2004. augusztusában hagytam abba az antibébit, 2006. októberében indítottuk el a babaprojectet. Az első három hónapban csak úgy spontán próbálkoztunk, azaz nem tettünk erőfeszítéseket azért, hogy az ovulációm napját kiderítsük. Decemberben vettem egy PG/53 minimikroszkópot, január óta szedem az elevitet, február eleje óta hőmérőzök.

A mikroszkóp nekem többé-kevésbé bejön. Nyállal csinálom reggelente, mindig mutat egyértelmű képet, de már néhányszor meglepett, mert olyankor mutatott páfrányt, amikor egyáltalán nem számítottam rá.

A menzim általában 31-32 napos, de a legutóbbi 22 napos volt, szerintem egy korai vetélés miatt lehetett. Ezt abból gondolom, hogy a ciklus közepén elkezdtem vérezgetni, a hasam is görcsölt, csináltam egy tesztet. + lett, elmentem dokihoz, aki nem látott semmit az uterusban, aztán a tesztem 5 nap múlva negatív lett.

Próbálok majd feltenni csíkot is.

Mano
Vendég
 


Betty! Én is szorítok Neked, hogy pozitívat tesztelj. Szerintem is már kimutatná, én tuti nem bírnám ki vasárnapig. :) Érzel terhességre utaló jeleket?
Vendég
 


Csheni,
Meddig van még nekem egy nap? Ezt mire írtad?

Hát lányok én most már nem azért izgulok hogy baba legyen hanem hogy ne legyen semmi bajom. Tegnap este nagyon fájt jobb oldalon az alhasam mintha égett volna belülröl :( Most is érzékeny. Lehet elmegyek dokihoz mert megijedtem.
Kép
[/url]
Vendég
 


Pandácska: a tesztelésig, a vonalzód szerint :D Ne ijedj meg, szúrhat a hormontermeléstől is....De én ugyanilyen vagyok...Ha valami furcsát érzek, akkor rögtön rohannék a nőgyógyászhoz, mert már 2-szer megégettem magamat...Nekem a derekam szakad le már most, pedig még van 9 nap, hogy (ne) megjöjjön! Emiatt egy kicsit én is szomorú vagyok, bár én ezt a hónapot teljesen leírtam magamban...

Manó: üdvözöllek közöttünk!! Hamar egy gyönyörű pocaklakó kerüljön hozzád!

Fix.b: most már jópáran megszavaztuk, hogy ma teszteljél :lol:

Judy5: sajnos én sem tudok hozzászólni a görbédhez..A hőmérőzéshez csak annyi közöm van, hogy fent kell maradnia 37 fok körül....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Komolyan mondom, jobban izgultok, mint én :)


Judy5!

Oké, írd meg privben a számod, majd küldök egy sms-t vasárnap reggel.


Mano!

Sajnálom a vetélést :( :( , de hamarosan Hozzátok is bekopogtat a gólya, mint mindannyiunkhoz. Amúgy nem érzek semmit, nincs semmilyen terhességi tünetem, de a kisfiamnál is csak a 8.héttől volt.


pandácska*!


Csheni26 szerintem a vonalzód miatt írta az 1 napot, mert ott az van, hogy 1 nap a tesztig. Szerintem nincs amúgy semmi bajod, de hogy megnyugodj, menj el orvoshoz. Én amúgy Veled kapcsolatban érzek valamit, de nem írom le, nem akarok találgatni, majd kiderül :lol: :lol: :lol:



Kép
Vendég
 


Csheni,
Csak a vonalzóm szerint van egy nap de azt folyamatosan hosszabbítgatom... Cisztára gyanakszom vagy valami gyulladásra.
Vendég
 


Betty,
Sejtem mit érzel csak nem egy boszi vagy? :lol: :lol:
Kép

Na ennél azért sokkal szebb de csak ilyenem van :oops:
Vendég
 


Heni!

Ragaszkodom a vasárnaphoz!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pandácska: Szerintem mindenképpen várjál hétfőig, addig sokminden kiderülhet...Remélem úgy mész majd a dokihoz, hogy babát nézzetek! Ne izgulj, nincs semmi...Tegnap szúrt csak és ma meg érzékeny? Az szerintem jó jel is lehet....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Fix.b: addgi kilukad az oldalam...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Pandácska ne izgulj ez terhesség jele is lehet. Amikor terhes lette a fiammal azt hittem leszakad a méhem annyira fájt. Még melegítettem is.. szegény gyerek :-) Szóval fel a fejjel!!!

Szia Manó, üdv közöttünk!

Betty, annyira izgulok érted!!!!!! És persze nagyon kíváncsi vagyok , amint tudsz valamit írd meg!!!!!

Niki, hát neked nem indul valami szerencsésen a terhességed, viszont remélem annál édesebben és szebben alakul majd a jövőben!

Judy, igen ezzel együtt kell élnem, arra kell figyelnem, hogy az immunrendszerem ne gyengüljön le, mert akkor felerősödhet vagy tüneteket produkálhat. És reménykedni lehet, hogy a szülésnél nem újul ki, mert akkor tuti a császár.

Kép
mercure
 
 


Csheni,
Igen tegnap de nem szúrt hanem olyan volt mintha égnék belülről és nagyon fájt. Beakartam venni gyógyszert de ugye nem mertem mert kitudja... És ma is érzékeny és kemény az alhasam.
Vendég
 


Heni most látom hogy egyforma a ciklusunk... elvileg, mert engem már viccelt meg rövidebbel

Kép
mercure
 
 


pandácska*!

Nekem jók e megérzéseim, ciszta, gyulladás tuti nincs, itt egészen másról van szó!!! :lol: :lol: :lol:
Amúgy ez a boszi még hasonlít is rám, csak picit több fogam van ;) :lol: ;) :lol: Boszi helyett inkább egy manócskát küldök Neked!!!



Kép
Vendég
 


Pandácska: Ezek tényleg lehetnek jó jelek is!!! Szerintem próbálj meg Te is kicsit lazítani a hétvégén, sokat feküdni és ha nem javul, akkor menjél dokihoz! Gyógyit szerintem se vegyél be...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Mercure,
Hát majd meglátjuk modjuk azt nem tudom hogy milyen jeleket produkál egy terhesség mert még nem voltam terhes...
Vendég
 


Mercure: mit szólnál, ha babáznánk is egyett? :D :D Ez nagyon izgi...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Lányok!
Melyik a legjobb teszt érzékenységi szempontból?
Vendég
 


Szerintem a Corax-é, mert már mensi előtt 2 nappal kimutatja a terhességet! Szuper érzékeny! Még jó a onestep is! A Clearblue nem annyira érzékeny, szerintem ne azt csináld!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaaj, még a Medilab, az is nagyon jó! Azt hiszem többet nem is ismerek... :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni, benne vagyok... esetleg most rögtön? :D

Kép
mercure
 
 


Csheni,
Köszi :D Én már annyi félét csináltam de ugye pozitív még nem volt így nem tudom melyik az igazán jó. Lehet az a baj hogy rosszul kérem mert azt kellene mondanom hogy: Jó napot egy pozitív terhességi tesztet kérnék :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mercure: természetesen.. :D

Pandácska: igen, idáig biztosan az volt a baj, hogy rosszul kérted :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdv Mano!
Isten hozott köztünk! Mihamarabbi babócát! Amúgy úgy látom hasonló cipőben járunk(kiv. a + tesztet), bár én a hőmérőzést, lelkem rajta, megpróbáltam, de nem megy. Irigylem is a szép görbéiteket!

Betty!
Az én oldalamon is nő a lyuk, vasárnap reggel feltétlenül várjuk az eredményt!

Pandácska!
Próálj megnyugodni! Hátha direkt jót jelent!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Pandácska! Én is a Coraxot ajánlom, az 20-as érzékenységű. A tájékoztatója viszont vacak, mert azt írják benne, hogy a megtermékenyítést követő néhány napon belül kimutatja a terhességet, ami nem igaz. Csak a beágyazódást követően.

Szerintem tesztelj! A reggeli pisiből már mutatnia kell a pozitívat. :) Nagyon szorítok Neked! ++++++++++
Vendég
 


Mano,
Köszönöm :D
Kép
[/url]
Vendég
 



Mindenkinek szép napot, sziasztok Kép

Mano:
Üdv köztünk!!! Mihamarabbi babásodástKép

Pandácska:
Sterintem túl aggódsz a dolgokat! Az simán lehet babóca Kép Megy a drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik
Tudod nekem már volt mindenféle cisztám meg hormonzavarom szóval nem ok nélkül aggódom...

Jaimee,
Hol vagy?
Kép
[/url]
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: