Új privát üzeneted érkezett!

Dita!Össz vissz 160cm vagyok azért sok a 66 kg.-m.A 4 kg az nem sok amit visszaszedtél.Remélem nem fogsz fogyni hanem inkább pocakot növesztesz! :wink:
Amúgy milyen az a Norbis módszer amivel így lefogytál?

Kép
rena85
 
 


Rena
Az a lényege, hogy napszakokra van osztva mit ehetsz és a fehér lisztet, cukrot, zsiradékot el kell felejteni. Helyette lehet teljes kiörlésű lisztet használni, de van Norbi liszt az a legjobb (persze 1000 Ft egy kiló :shock: )
A cukrot édesítővel kell helyettesíteni.
Olvasd el a könyveit, nem tudod valakitől kölcsönkérni? Én is szívesen odaadom, 29-én megyek délelőtt a fehérvári kórházba, neked nem lesz arra dolgod?
Fehérváron is laksz, vagy csak oda jársz a kórházba?
Nekem megvan az összes könyve, bár elég lenne a Norbi titok 1-et elolvasnod,mert abban végülis a lényeg benne van!
Nem nézted a NAgy Fogyást? Ott volt aki majdnem 100 kilót leadott, akkor neked milyen könnyű lesz azt a néhányat leadni! :D

dita75
 
 


Itt sem senki, minden topicból eltűnt a nép! :shock:
Nem is baj, amúgy is
Kép
úgyhogy jóéjszakát!

dita75
 
 

 
 

Dita!Köszönöm az infót!Az eggyik barátnőmnek megvan a könyv szerintem kölcsönkérem.Jó sok akaraterőt kell gyűjtenem hozzá mert nem nagy van.Csak kórházba járok F.várra.Hát az biztos,hogy nem olcsó dolog a fogyókúra!

Jó éjt!

Kép
rena85
 
 


Rena
Sok sikert hozzá, ha elolvasod a könyvet figyelmesen, akkor meglesz a löket, és szépen vesztesz majd a kilóidból, úgy hogy egészséges életmódot folytatsz! Hajrá! Hajrá!

dita75
 
 


Szia Rena!
Nem baj, hogy kérdezgetsz, szívesen válaszolok:)Szóval, annyit sportoltam, hogy aerobikoztam heti 2szer kb. Nem került semennyibe, a tb fizeti.Neked hol fogják beadni, mert úgy tudom, hogy az országban csak néhány helyen adják???De lehet, hogy már nem.Nőgyógyászhoz nem jártam mellette, nőgyógyász adta be, tőle tudtam kérdezni, ha gondom volt, havi 1 szer találkoztunk.A 3. után vártunk 1 hónapot, aztán elkezdtünk próbálkozni, néhány hétre rá már volt is peteérésem és a köv. menzi már nem jött meg. Én szept., okt., nov.-ben kaptam a szurikat, dec. közepén már volt peteérésem és január közepén már pozitívat teszteltem:)Nyugi, jó úton jársz, minden rendben lesz!
zsannus
 
 


Zsannus!Te most hol tartasz a ciklusodban?Köszönöm,hogy leírtad!Hát én Székesfehérvárra járok nem tudom,hogy ott beadják e?Lehet,hogy csak gyógyszert fogok kapni mert a Fehárvári meddőségiben nem adják be?Hát ez gáz.Na mindeggy a lényeg,hogy meggyógyuljak!Az nagyon jó,hogy ingyenes!Jó lenne ha be tudnák nekem adni F.váron nem pedig gyógyszert kapnék!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Ezek jó hírek, szerintem is jó úton haladsz!
Próbálj meg utánaérdeklődni több dokinál is a kórházba, és ha ott nem akkor mondják meg hol kaphatsz szurit.
Különben jó neked, hogy tudod mia bajod, én pl. imeretlen eredetű meddő vagyok, minden leletem nega, akkor miért nem jön a baba, na erre varrjál gombot! :shock:
Mit kezeljenek, ha azt sem tudják mi a frászkarika bajom van!

dita75
 
 


Lányok!Próbálátam az interneten kideríteni,hogy melyikek azok a központok ahol beadják a szurit de sehol nem találom,nem hiszem el,hogy ilyen béna vagyok!

Dita!Minden féle vizsgálatod megvolt?Átjárhatósági meg hormon meg ilyesmi?

Kép
rena85
 
 


Rena!
A Rublicky megnézte a leleteimet januárban, és azt mondta, hogy még kell két vv. (3. és 21. napi) illetve a párom vizsgálata.
Minden megvan, a 21. napin most voltam. Egy hét múlva lesz eredmény. A párom vizsgálata megvan, két bacit találtak nála egy hét múlva megyünk kontrollra, addigra minden lelet meglesz már és ha minden oké mehetek végre inszemre! Juhéjjjj! Erre is fél évet kellett várnom! Eszméletlen. Ha előbb meglesz a bacieredmény akkor lehet, hogy már júniusban inszemem lesz!
NEked eddig mit vizsgáltak?

dita75
 
 


Rena!
Szerintem a szuriért éremes utazni, mert sokkal hatékonyabb és kevesebb a mellékhatása, mint a gyógyszernek. És nem kell minden nap beszedni.

Központok:
Központok

SEMMELWEIS EGYETEM
Általános Orvostudományi Kar
I. sz. Szülészeti és Nogyógyászati Klinika
Dr. Szendei György
szülész-nogyógyász, endokrinológus
Cím: 1088 Budapest, Baross utca 27.
Telefon: 459-15-00 / 4278 mellék
Telefax : 266-01-15, 317-61-74
e-mail: szendei@noi1.sote.hu
Rendelés: H-CS - 9-13

SEMMELWEIS EGYETEM
Általános Orvostudományi Kar
II. sz. Szülészeti és Nogyógyászati Klinika
Prof. Dr. Siklosi György
szülész-nogyógyász
Cím: 1082 Budapest, Ülloi út 78/a.
Telefon: 313-78-56 Közp: 210-02-90
Telefax: 333-49-34
e-mail: paulin@noi2.sote.hu

Országos Gyógyintézeti Központ
Szülészeti és Nogyógyászati Osztály
Dr. Fülöp Vilmos
foorvos
Cím: 1135 Budapest Szabolcs u. 33-35.
Telefon: 350-47-60 / 1811 mellék
Telefax: 350-47-38

PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM
Általános Orvostudományi Kar
Szülészeti és Nogyógyászati Klinika
Dr. Drozgyik István
egyetemi adjunktus
Cím: 7624 Pécs, Édesanyák u. 17.
Telefon: 72-536-370 , 72-536-000
Telefax: 72-536-372

SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM
Általános Orvostudományi Kar
Szülészeti és Nogyógyászati Klinika
Dr. Keresztúri Attila
Cím: 6725 Szeged, Semmelweis u. 1.
Levelezési cím: 6701 Szeged, Pf.: 427
Telefon: 62-545-757 , 62-545-493
Telefax: 62-545-711

DEBRECENI EGYETEM
Orvos és Egészségtudományi Centrum
Szülészeti és Nogyógyászati Klinika
Dr. Fekete István
Cím: 4012 Debrecen, Nagyerdei krt. 98.
Levelezési cím: 4012 Debrecen, Pf.: 37
Telefon: 52-417-171
Telefax: 52-417-171

KépKép
zsófikukac
 
 


Rena!
Én sem híztam a szuritól, vizsont a hőhullámok ugyanolyanok, mint Zsannusnak. Hát lehet, hogy én inkább a pár kiló hízást választanám, ha lehetne, mert van, hogy csak altatóval tudok aludni és hulla vagyok. Bár most szedek remifemin plust, ami klimaxra való és kezdenek is enhülni tőle a mellkhatások.

Állítólag az aviva nem jó endósoknak, mert az ösztrogént fokozza, nálunk meg állítólag az okozza a bajt. De ez mind csak találgatás.

KépKép
zsófikukac
 
 


Húú, bocs a sok gépelési hibáért. :oops:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!Nagyon szépen köszönöm,hogy leírtad,hogy hol adják be a szurit!Remélem a dokim a szurit fogja felírni!Remélem hamar elmúlnak a kellemetlen tüneteid!

Dita!Nagyon szorítok,hogy Júniusban meglegyen az inszemed! :wink: '1éve jártam a meddőségibe,velem vérvételen kívül semmit sem csinált a Bata.Már tele volt vele a tö.öm!A párom katonaszámolása megvolt neki nem a legtökéletesebb az eredménye de azt mondta rá a te dokid,hogy jó ez baba készítéshez.Neki gyulladást találtak amire Augmentint kapott meg Ginsenges vitamint szed a katonák feltúrbózására!Nekem magas a prolaktinom Mastodynont szedek rá.És csak most történt nálam valami VÉGRE,hogy elmentem a Hagymássyhoz.

Kép
rena85
 
 


Rena!
Az én párom is augmentint kapott a bacikra!
Azért az lenne a legjobb ha nem is kéne már az az inszem, ma három pókkal is találkoztam, ami állítólag szerencsét hoz!
Az egyik konkrétan az ágyamban szuszókált. :shock:
A pocimban fura érzések vannak, remélem a gyerek rázza a paplant!
De már éreztem hasonlót és mégsem lett baba, úgyhogy igyekszem nem beleélni magamat.

Mond meg a dokinak elmész pestre és beadatod ott a szurit ha itt nem adják be.
Tegyél meg mindent ami csak tőled telhet mert később magadat fogod okolni, hogy nem léptél időben, vagy nem csináltál meg valamit ami előbbre vihetett volna az ügyben.
A vérvétel az a legelső, és utána sorban terheléses cukor, hsg, IR esetleg, ultrahangkövetés középidőben, utána progiszint, ebből meglátják, hogy megrepedtek-e a tüszők!

dita75
 
 


Dita!Tényleg nagyon jó lenne ha nem kellene az inszemre menned!Remélem a beágyazódást érzed!Sokan azt mondják azt nem lehet érezni erre a tesóm azt mondta,hogy hülyeség mert ő érezte.Bármelyik pillanatban megszülethet a kis unokaöcsém,már nagyon várom!Ha azt mondja,hogy csak Pesten kaphatom meg akkor is elmegyek mert már nagyon szeretnék kisbabát!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!Lenne egy fontos kerdesem.Hosszu ideje probalkozunk a ferjemmel,hogy teherbeessek,de semmi.Most hetfon volt a laparom aminek koszonhetoen kiderult,hogy nem voltam atjarhato.A petefeszkem,petevezetekeim,es a mehem szarvacskai is bevannak rakodva.Jobbrol valamennyire atjarhatova tett a doki.Tudtok esetleg olyan esetrol ahol ilyenkor segitett a gynevac.Gyulladasrol van szo.A doki csak a lombikrol beszel,de mi azt anyagilag nem engedhetjuk meg magunknak.Azt mondta,hogy van egy kis eselyem a spontan teherbeesesre,es en ezt az eselyt szeretnem feljavitani.Elore is koszonom a valaszaitokat :D
krisztina29
 
 


Kedves Krisztina
Én ugyan nem vagyok orvos, de a leírásod alapján szerintem is lombik.
De a helyedben elmennék még néhány orvoshoz tanácsot kérni. 29 éves vagy ha jól látom, én is kb. azóta nem védekezem, nekem átjárhatóak voltak a petevezetékek és még a méhemmel sincs semmi gond, szó szerint azt mondta a doki, hogy tökéletesek a körülmények odabent, és mégsem történik semmi.
A Gynevac-ot szerintem nem a te bajodra találták ki!
Én úgy tudom, hogy kb. 200.000 Ft a lombikprogram, és ebben minden benne van. Ami nem államilag támogatott az természetesen a háromszororsa is lehet. Én is nehezen tudnám kifizetni még a 200-at is, és rajtunk kívül sokan vannak így. Esetleg kérdezd még meg azt is a dokitól, hogy az inszemmel mennétek-e valamire? Sok sikert, és egy kalappal. jelentkezz ha van valami fejlemény.
Puszi
Dita

dita75
 
 


Sziasztok!

Krisztina!Szerintem is kérdezz rá az inszemre mert kitudja lehet,hogy azzal összejönne!Ha ezzel nem sikerül én sem tudok jobbat mondani a lombiknál!Remélem sikerül lombik nélkül a baba!Sok sikert!

Kép
rena85
 
 


Krisztina
Próbálkozzatok az inszemmel először, és ha nem sikerül akkor még mindig ott a lombik lehetősége. Az inszemnél a 3. naptól kapsz egy kis stimut, amitől majd mindkét oldalon lesznek tüszőid, úgyhogy ha az egyik oldalon átjárható vagy akkor már nyertetek egy pár % esélyt. Ultrahangon követik majd a tüszőid méretét, és ha elég nagyok akkor egy katéteren keresztül bejuttatják a kiskatonákat a
" randihelyre " Rásegítésként még annyit tehetsz, hogy a ciklus elején cickafark teát és/vagy málnalevél teát iszol, a peteérés után pedig palástfűtetát. Ezek mind növelik picit az esélyt. A méhnyálkahártya erősítésére vegyél méhpempőt.
A peteérés után már ne fürödj, hanem zuhanyozz, és a párodnak is ajánlatos a zuhanyozás, mert a hosszú forró fürdők nem kedveznek a kiskatonáknak.
Vannak apró praktikák amikkel növelhetitek a teherbeesés esélyeit.
Ha esetleg nem meddőségi központba jársz, úgy keress fel egyet, a sima nőgyógyászati rendeléseken nem veszik annyira komolyan a dolgot mint az erre szakosodott központokban.
Ha van még kérdésed szívesen válaszolunk, ha tudunk. Sok sikert!

dita75
 
 


Sziasztok!Koszi,hogy maris valaszoltatok!A hetvegen nem birtam irni,mert a ferjem uralta a gepet.Holnap megyek varrat szedesre,es akkor majd kicsit komolyabban elbeszelgetunk a dokimmal.Mult kedden amikor nyakamba zudult a diagnozisom leblokkoltam.Mindent tudomasul vettem amit mondott,de hang nem jott ki a szamon.Elozoekben tema volt az inszem,de most csak a lombikot emlitette,mint lehetoseget.Gondolom azert is mert o kezdi a lombikprogramot eloszor a szabadkai korhazban.A neten utanna neztem nalunk vajdasagban az allam csak a beultetest tamogatja a tobbi koltseg pedig 1500-3000euro kozott mozog.Nagyon sok!!!Neha merges vagyok az allamra is,semmit nem tamogat,fizettem a lapart,fizetnem az inszemet mindent.Sajnalom,ilyen sokan vagyunk sorstarsak.Nem marad mas,mint a remeny,de neha az is keves
krisztina29
 
 


Krisztina!
Fel a fejjel! Beszélj a dokiddal, és gyere a hírekkel!

dita75
 
 


Sziasztok!Nem sok hirrel szolgalhatok.A dokim volt az ugyeletes,2mondatot ha valtottunk.Rohant.Majd a kovetkezo ciklus kozepe fele kell elmennem,hogy megnezze beindult e rendesen a peteeres.Azt mondta majd inkabb szerda delutan menjek,mert akkor rendel,es jobban raer,persze en majd beprogramozom a peteeresem,hogy valamelyik het szerda delutanjara essen.
krisztina29
 
 


Kriszta
Én pont emiatt váltottam dokit, nem mondom hogy a mostani nagyon ráérne, de ha elég erőszakos vagyok akkor bepofátlankodok az ultrahangra hozzá még ha nincs is akkor épp UH nekem!
És ha nagyon akarok tőle valamit akkor a magánrendelésére megyek. PErsze az 6000 akkor is ha két szót váltunk!
Apának lesz kontrollja holnapután és akkor én is beszeretnék pofátlankodni, mert most már szeretném megtudni, mikor lehet végre inszemem ennyi idő után, már minden hónap számít nekem is! Meddőségi központba jársz bocsi nem emlékszem, hogy írtad volna, és arra sem, hogy hová!

dita75
 
 


Sziasztok!

Voltam a dokimnál!Pestre kell mennem az I.számu klinikára Dr Szendei Györgyhöz mert az én dokimnak nincs engedélye gyógyszer írásra az endóhoz.Ismeri valamelyikőtök?Most ha én kapok időpontot akkor ott ugye megmondják,hogy milyen kezelést kapokA szurira akkor mindíg fel kell mennem Pestre,hogy beadják?Ott kell fizetni valamit a dokinak a kezelésért?

Kép
rena85
 
 


Rena!
De jó, hogy el tudtad intézni a szurit, és nem gyógyszert kell szedned.
Sajnos ebben a témában nem tudok segíteni, de szerintem írj privit Zsófikukacnak, mert úgy láttam ő már nagyon profi volt a témában!
:wink:

Remélem hamar meghozza nálad a sikert a kezelés!

Pusszantalak!

dita75
 
 


szia,

én is Szendeihez járok PCOS és endo gyanú miatt.
a SOTE I. nem magánrendelő, fizetni nem kell.

jó könyvet vigyél, mert van, hogy sokat kell várni, ha pl. elhívják a műtőbe.
amúgy rendes. legalábbis nekem jók a tapasztalataim.
most új asszisztense van, na ő nem túl kedves...

időpontot kell kérni telefonon, ami nagy kihívás.
szerintem mindenképp telefonálj oda miaelőtt mész,. mert nem bizti hogy kell időpont, de valószínű.
én kb másfél hete próbálom elérni őket apjuk eredménye miatt.

sok sikert.

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sziasztok!

Dita!Nagyon aranyos vagy!Köszönöm a bíztatást!

Gizi!Köszönöm az infótkat!Reméltem,hogy nem kell fizetni!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Többek közt ezért vagyunk itt egymásnak! :wink:

Kívánok neked egy ilyen gyönyörű hajasbabát:


Kép

Most pedig elteszem magam holnapra:

Kép

dita75
 
 


Dita!Viszont kívánok ilyen szép babócát!
Hétfőn kell mennem Pestre délelőtt a Szendeihez.Sikerült elérnem őket bár sokadszorra vették fel,a lényeg,hogy hétfőn megyek!

Kép
rena85
 
 


hali,

mikor érted el őket?

én egész nap csengettem a telefonjukat - már vagy 1, 5 hete ezt csinálom folymatosan - és nem vették fel :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kezdők szerencséje :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


RENA
Naon ügyi csájá vagyol! :wink:

dita75
 
 


Gizi!Délelőtt 11 30 körül!Remélem neked is sikerül elérned őket!Írtam privit!

Kép
rena85
 
 


Dita!Köszi!

Kép
rena85
 
 


Rena!

Szivi!

Na én megyek fejest ugrani a kádba, holnap megyünk apával bacivizsgálatra, remélem eltakarodtak! Azért már ő is kapott Gynevacot kettőt, remélem rá is jó hatással van!

Sziasztok!

Jó éjt!

dita75
 
 


Dita!Remélem holnap minden ok lesz!Megyek én is pihenni!

Jó éjt!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!Bocsi,egy kicsit elvoltam veszve.Kornyekunkonk kifejezetten meddosegi klinika nincs.Dokibol aki a temaban jartas 2van,abbol az egyik az en dokim.Szoval nem nagy valasztasi lehetoseg van.Neha nagyon merges,es elegedetlen vagyok,de ezeket az erzeseket biztos ismeritek.Most varok a kov. ciklusra,es megprobalok higgadt maradni,nem beleelni magam se jo,se rossz dolgokba.Mindenkinek sok erot,es kitartast kivanok.Neha meg be-be nezek ki hol tart,es ha erdekel majd benneteket arrol is velem eppen mi a helyzet majd jelentek
krisztina29
 
 


Krisztina
Én a két év alatt úgy kb. 5 dokival próbálkoztam, végül egy meddőségi kp-ban kötöttem ki, igaz ott is futószalagon megyünk, de azért sokkal körültekintőbb mint egy sima nőgyógyász!

Várunk a hírekkel!

Nálam annyi, hogy ma voltunk bacikontrollon apával, és ha tünetmentes akkor nagy valószínűséggel júliusban inszemem lesz.
Fél évig vártam erre!
Remélem már az első sikerülni fog, hiszen eddig minden eredményünk jónak mondható, supernek nem, de egy gyereket össze lehet vele hozni, LEHETNE!
De nekünk mégse megy! :roll:

Csak nyugi! A csoda mindannyiunkkal megtörténik! hidd el! Puszillak!

dita75
 
 


Sziasztok!

Krisztina!Várunk az új hírekkel!

Dita!Remélem jun.-ban inszemed lesz! :wink: Szorítok!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Biztos, hogy csak júliusban lesz, mert tegnap óta pirizek, és hétfőn már el kéne kezdenem a stimut, de hát se receptem se az orvossal nem tudtam beszélni, arról nem beszélve, hogy a progi eredményem nincs meg, és apa lelete is min. két hét mire elkészül, úgyhogy marad a július.
Képzeld eddig nem volt előjele a pirinek, most már egy nappal előtte fájt a pocim, és még soha nem volt ilyen piros, és ilyen sok. Lehet, hogy a Gynevac hatása, és tisztulok belülről. A múltkor csak egy napig volt pirim, aminek a színe még csak nem is hasonlította pirosra, és nagyon kevés is volt, tisztasági betét is elég volt! :shock:

Biztosan jól időzítettünk, mert pénteken érett a tüszőm, és aznap este összebújtunk, meg vasárnap reggel is. Szerintem én természetes úton csak valami csoda folytán tudnék teherbe esni, úgyhogy nagyon várom az inszemet.
Szerencsére már csak egy ciklus, és ha jók a leletek akkor mehetünk!
Annyira szorongok, hogy nem múltak el a bacik, vagy épp újakat szedett össze, ha még várnom kell fél évet, akkor összeroppanok ez tuti! Már most potyog a könnyem csak a gondolatára. :?

Remélem holnap minden rendben lesz veled!
Délelőtt gondolok rád! Majd gyere a hírekkel.

dita75
 
 


Dita!Sajnálom,hogy megjött! :( Csak júliusban lehet az inszem?Nem tudod elérni a dokid valahogy?Szerintem is a Gynevac tisztít és azért olyan más a mensid.Én remélem,hogy összejön természetes úton nektek minnél hamarabb!Szorítok!
Ne idegeskedj biztosan nem lesz semmi fertőzésed a Gynevac megvéd!Próbálj nyugodt maradni!
Ma voltam a dokinál!3 hónap mesterséges klimaxom lesz mert másképpen nem lehet kezelni.Sajnos majd csak ősszel tudunk próbálkozni a babával.Egy kicsit el vagyok kenődve!De abban reménykedem,hogy ősszel gyorsan összejön.E hónap közepén megkapom az első szurit és indulnak a rosszullétak!Ez van!

Nagyon szorítok,hogy te minnél hamarabb kismama legyél! :wink:

Kép
rena85
 
 


Rena
annyira aranyos vagy hogy szorítasz!
én is szorítok neked és minden babára vágyó lánynak, hogy sikerüljön!
szerintem ki fogod bírni a sok rosszat a cél érdekében, hamar elrepül ám az a szerencse hogy nyár van mert az hipp-hopp elszáll, és az ősszel már babás is leszel.
én most szerintem egy darabig nem jövök, mert szüneteltetni szeretnék picit, túl sok csalódás ért már főleg ebben a babatémában és most nagyon ilyen önsajnálós időszakomat élem, valahogy elborult az agyam, és eluralkodott rajtam a világfájdalom. Remélem hamar kiheverem, de egyszerűen az utcára nem merek már kimenni, mert mindenhol pocakosok, babakocsisok, kisgyerekes szülők sétálgatnak, és már a földet nézem nem merek felnézni, mert elszorul a torkom.
Sok szerencsét, és azért még követem a sorsod, és ígérem, hogy ha velem is történik valami fejlemény akkor írni fogok!
Addig is puszillak
Dita

dita75
 
 


Dita!Remélem hamar rendbe jösz!Várni fogom a jelentkezésed!
Viszont kívánok sok szerencsét!Puszi

Kép
rena85
 
 


Rena!

Nem biztos, hogy indulnak a rosszullétek! És amúgy ezeket a mellékhatásokat nem is lehet annak nevezni! Én az első után nem éreztem még semmit, igaz megjött a mensesem 3 hétre. Mármint az injekcióhoz képest, és rendesen meg is volt. Hőhullámaim a második után lettek, az nagyon rossz volt, de egy ideje szedek remifemin pluszt, ami nagyon jó, teljesen elmúlt minden tünetem. Pedig már a 4. injekciót kaptam. :wink:
Fontos, hogy szedj kálciumot, mert a klimax csontritkulást okozhat. És bízz benne, hogy meggyógyulsz. Hamar elmegy a 3 hónap és addig élvezd ki, hogy nem pirizel. Én nagyon élvezem! :wink: :lol: Ja és én iszom minden reggel aloe vera gélt, állítólag jó az endóra és a klimaxos tüneteket is enyhíti.
Örülj neki, hogy megtalálták, hogy mi a gond és tudnak rajta segíteni. Én örültem, hogy kiderült, már a falra másztam attól a szövegtől, hogy minden tökéletes. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!Remélem nekem sem lesznek nagyon vészes rosszulléteim!De ha mégis lesz valami akkor elkezdem szedni azt a gyógyszert amiről írtál.Jó,hogy szoltál,hogy szedjek kálciumot,mert nem is hallottam erről.Nyárra tényleg jól jön a mensi nélküli élet hiszen így nyugodtan mehetek bármikor strandra.
Neked akkor már csak 2 van vissza?Utánna mi lesz a következő lépés?Rögtön próbálkozhattok?

Kép
rena85
 
 


Rena!

A következő szuri után mehetek vissza a meddősségibe és megbeszéljük a kontrol lapar időpontját. Annak az eredményétől függ, hogy kell-e lombik, mert ha nem múlt el, akkor az lesz. Ha elmúlt próbálkozhatunk, de akkor is lesz valami rásegítés. Mielőbb babásnak kell lenni, mert az endó pár hónap alatt kiújulhat.
Ja és a férjem meg akarja beszélni a dokival, hogy a kontrol műtétet hagyjuk ki, mert mi lombikot szeretnénk így is-úgy is.

KépKép
zsófikukac
 
 


Lányok!

Rég jártam itt, örülök, hogy aktív ez az oldal! :)
Közben sikerült felíratnom a Gynevac-ot, most próbálom beszerezni (eddig ahol kerestem, nem volt a patikában :? )
Néhány kérdés:
Írtakok itt hőhullámokról pl. Ez a Gynevac mekkékhatása? (nekem ez mindig a clostytól volt...)
Aztán: van valaki, aki nem orvossal adatja be? Úgy tudom, farizomba kell, erre befognám Apát...

Magunkról: márciusban múlt 5 éve, hogy próbálunk teherbe esni. Van egy majdnem 7 éves (spontán, azonnali!) kisfiunk, azóta semmi. A Kaáliban vagyunk jelenleg (ez már a 3. hely...), és októberben lesz a 3. lombik - (volt 4 inszem is) siker még nincs.
Türelmünk még van, pénzünk egyre kevesebb (idáig 2 milla! ment rá), én most töltöttem a 34-et...Dióhéjban ennyi.
Ja, és nálunk is ismeretlen eredetű!!!

Most megpróbáljuk a Gynevac-ot...

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!
Üdv: Till

tillidian
 
 


Zsófi!Remélem minden a ti terveitek szerint alakul!Mielőbbi babásodást kívánok!

Tillidian!Örülök,hogy sikerült beszerezned a Gynevacot!Sajnos tényleg hiánycikk az országban!A hőhullám nem a Gynevac mellékhatása hanem az endometriózis kezelésének lehet a mellékhatása.Igen mélyen farizomba kell beadni a szurit,az a lényeg,hogy olyan ember adja be akinek van hozzá képesítése.Szerencsés vagy,hogy már van egy kisfiad.Remélem te is hamarosan babás leszel!

Kép
rena85
 
 


Rena,
nagyon köszi! Neked (és Mindenkinek) is gyorsan érkező babásodást kívánok! :)

Sajna még mindig nincs kézben a Gynevac! Viszont a Keleti patika hajlandó volt megrendelni, holnap kell telefonálnom, hogy lesz-e, és ha lesz, mikor. Azt mondták, február óta hiánycikk az országban!!! (érdekes, nem itthon gyártják?)

Közben bejelentkeztem a Biovital-ba, megcsináltatni néhány vérvizsgálatot (APC, IR), ami nem TB-s, sajna :?

Üdv, Till

tillidian
 
 


Till!Remélem hamarosan tud neked szerezni a gyógyszertár gynevacot!Én novemberben irattam ki akkor nem volt 1 hónapot kellett várnom.Ha rámész a www.gynevac.hu oldalra ott megtalálod Dr Lázár Erika e-mail címét írj neki nyugodtan,hogy neked az a problémád,hogy nem tudod beszerezni.Ő biztosan válaszol neked és ha tudja,hogy lehet e még kapni valahol megírja neked!Mielőtt újra kapható lett a szuri írt nekem egy mailt,hogy mikortól tudok szerezni!
Ez a 2 vérvizsgálat mire jó?

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: