Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Dera: úgy gondoltam, hogy ha szombaton is "jól" ébredek, akkor délelőtt veszek egy tesztet és vasárnap azzal indítok. Nem akarom túlságosan elkapkodni... Vasárnap a 32. nap lenne. (LESZ!!)
Csak pozitívan. :)
Az éhségrohamok még mindig rámtörnek! Lassan már olyan leszek mint egy csecsemű: 3 óránként eszek. Ez kell nekem, igy is több vagyok a kelleténél. :?

Egyébként még mindig semmi - hál Istennek! :D Csak ez a rohadt fertőzés nem akar rendbejönni rendesen. :twisted: Ha nem bírok vele, akkor jövő héten irány a doki. Most csak magánakcióból vettem Canesten kúpot , krémet, de lehet hogy kevés. Ja, meg elkezdtem szedni a Grape-fruit cseppeket, ami piszok keserű még hígítva is, de a cél érdekében...

Betsy: Maja mondhatni Jónás baba, mivel Jónás napon született (nov. 12.) :lol: De egyébként sem kizárt, mert 2004. februárjában fogant (1 év próbálk. után) és akkor 20-ra írta a Jónás napot és lányt írt 2 RF-el. Nekem akkor febr. 2-án jött meg, így a piros és zöld napok egybeestek. Az már csak hab a tortán, hogy így mégis lány lett APJA LEGNAGYOBB ÖRÖMÉRE!!!

Itt a Nagy (15 éves, ő Dorina) és a Kicsi:
Kép

Marica
marica69
 
 


Sziasztok!

Nálunk két napig nem jött be a babanet, így nem tudtam jönni, tegnap meg időm nem volt.

Visszaolvastam, volt termés........

Köszönöm a gratulációkat! Képzeljétek, olyan, mintha néha a mocorgását érezném. Olyan, mintha megbökdösnének. Ritkán érzem, de biztos Ő az!!!!!!!!!!!!!!

Szilvi!
Igen, Ő első baba, és képzeld, elsőre megfogant......

Fix.b!

soká megyünk 4d-s uh-ra, majd júni végén vagy júli elején. Addig még lesz a 18 hetes uh is, ott már lehet, megmondják lány-e vagy fiú. A fogamzás után úgy éreztük a férjemmel mindketten, hogy fiú. Most pedig semmit nem érzek......... :roll:
Rosszullétekkel hogy állsz? Esére számolj be a mai uhr-ról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Marica,

mi újság??? Vettél tesztet?????????????? Szerintem is jó tünet az éhségérzet, meg a többi........ :wink:

Szilvi!

Én teljesen megértelek, hogy ha most mégsem vállalajátok a babát, mert szerintem tök igazad van! Majd, ha vége lesz a felújításnak, majd belevágtok! Nem lenne nyugalmad, ha ott sündörögnének körülötted a mesterek. Vagy épp nem...... Mert akkor meg azért izgulnál, hogy miért nem jött, ha megígérte,... meg ilyenek. De szerintem más is megért téged! És így mikorra tervezitek? Nem kis munka lesz azt a mindent megcsinálni.......

Szép napot mindenkinek

Pussz
Pocócska
pocócska
 
 


Sziasztok!

Most értem haza a dokitól. Kaptam ám képet is! A legutóbbi UH-kor még 1 héttel kisebb volt a picinkénk, mint mensi szerint, ma már csak 3 nap a különbség. A gép december 12-ét írta ki a szülés várható idejének, tehát még kereken 7 hónap! CRL=25,3mm, pulzált a szivecskéje is. 2 hét múlva, azaz pontosan május 31-én kell mennem UH-ra és a 12 hetes szűrésre.

Íme a kép:


Kép
Vendég
 

 
 

Na, látom, kétszer is megszólítottak, Szilvi...

Keretbe foglalod a mondókámat....... :D :lol: :lol:
pocócska
 
 


Betsy!

Jajjjj, de édi a kisbabád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó egészséget Nektek, és vigyázz nagyon magatokra!!!!!!!!!!!
Olyan csodálatos volt látni, hogy dobogott a kis szíve, ugye????


Puszi Nektek!
Pocócska
pocócska
 
 


Betty!

Nagyon aranyos a kép a picurról!!! Majd a köv.-t is nagyon várjuk!!!! Az olyan szivmelengető élmény amikor látod a kicsi szivét dobogni!!!! :lol: :lol: :lol:

Rosszullétek megvannak még?

Marica

Hogy ébredtél? :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Pocócska!
És a nevekkel hogy álltok? Vannak már favoritok? Hányadik hétnél tartasz? A szülés várható időpontját beírták mrá a kiskönyvedbe? Még mindig nem csinálsz vonalzót? Te jól vagy? Rosszullétek?

Ditke!
Nálam a hányinger megvan még, már 4szer hánytam. A B6-ot szedem, de csak egy nap 1-szer, ma megkérdeztem a dokit, azt mondta, az nem ér semmit, napi 3x1-et szedjek, annyit kell! :)Képet többet nem fogok kapni, most igaz magától adta a doki, de azt mondta, hogy nem mondjam senkinek. Nálunk nem szokás a kép. Úgyhogy majd ha megyünk 4D-re, akkor lesz kép. 12, 20, 28 hetesen tervezzük, csakhogy a második babóról is annyi felvétel legyen, mint Petiről :)
Vendég
 


Sziasztok!

Betsy :D

Sajnálom, hogy még mindig rosszul vagy.
Nagyon szép a kis tündérkéd!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Betsy!

Nevekkel még sehogy nem állunk, mert még nem tartjuk fontosnak. Még van fél évünk eldönteni..... :lol: Ti már csak nem választottatok??????????? :lol:
Betöltött 12. hétnél járok, azaz 13 hetes vagyok. Még nincs szülési időpontom sem, majd a 18. heti uh-nál, azt mondta a doki legalábbis. Érdekes egyébként, mert ugye én tudom a fogamzás napját. (márc.1.) A 12. heti uh-n pedig pont 1 héttel volt nagyobb a tényleges koránál. Akkor épp betöltött 11 hetesek voltunk, az uh szerint meg 12 hetesek......... De én úgyis az én számításaimat veszem alapul.......... nem minden gyerkőc fejlődik egyformán, úgy, ahogy két egyforma felnőtt sincs. Ezért én nem az uh-ra "hallgatok". De úgy látom, a doktornőm sem, hanem az általam megmondott fogamzási időpontot vette alapul, amikor mondta, hogy mikor menjek AFP-re. Mivel nincs még időpontom, vonalzót nem tudok csinálni, mert a babafalván meg kell adni a szülés időpontját. Vagy hol tudok még csinálni vonalzót???? Látom, hogy te hol csináltál, fel is mentem arra a honlapra, de nekem össze-vissza jött be, így inkább felhagytam vele.

Én jól vagyok, a héten nem is emlékszem volt-e hányingerem + róka....... Mondjuk egyik reggel volt egy kis hányingerem, de bevettem rögtön 2 B6-ot, így semmi bajom nem lett. Egyébként én is úgy tudom, ahogy a dokid mondta, hogy 1 szem vitamin semmi a hányinger ellen. Nekem azt mondták a gyógyszertárban, hogy akár 3x2 szemet is lehet belőle bevenni, ha úgy érzi magát az ember. Attól meg ne aggódj, hogy soknak tűnik az adag, mert ez egy vízben oldódó vitamin, amit ugye a szervezet nem tud sokáig tárolni. Naponta rókázol? Mindig van hányingered? Szagokkal, főzéssel hogy állsz? Nekem nem gond, bár volt már, hogy megfőztem, kóstolgattam is, és a megfőlés után 1 órával elegem lett a marhapöriből, és utána egész délután nem bírtam a konyhába menni, mert zavart a pöri illata....... De engem ezen kívül nem zavartak a szagok.

Felétek miért nem szoktak uh-n képet adni??????????????

Petinek mondtátok már, hogy a testvére van a pocakodban?????

Jó éjszakát!

Pussz

Pocócska
pocócska
 
 


Pocócska!
Amikor még Peti a pocakomban volt, akkor eldöntöttük, hogy vagy Petra vagy Péter. Lett egy Petink, így ha most kislány lesz, Petra lesz. Fiúnevet még nem tudunk, egyelőre egyik sem áll közel hozzánk :) Az érdekes, hogy tutira március 1-én volt a fogamzás, és mégis 1 héttel nagyobb a picur! Nekem Peti pl. 2 héttel kisebb volt UH szerint, és 42.hétre is született. Ezek szerint nagyon jól fejlődik a picikétek :) Tarkó redőt neked mennyit mértek? Te tudod, mennyi a normál érték? Nem tudom, miért nem adnak nálunk képet, nem hiszem, hogy olyan drága lenne a festék meg a papír, de mint már írtam, a doki határozottan mondta, hogy nem kell tudnia senkinek róla, hogy kaptam képet. Mert gondolom, akkor a többiek is kérnének. Ez a megye, ahol mi lakunk, elég szegényes, összesen 2db kórház van, még szerencse, hogy az egyik a mi városunkban. Remélem most, hogy már 3x1 B6-ot szedek én is, javulni fog a helyzet. A szagok, főzés nem vészes, csak sokáig nem bírok állni, így inkább az okoz gondot, hogy közben le kell néha ülnöm. Amúgy is alacsonyabb volt mindig a vérnyomásom.. Peti már tudja, hogy kistesója lesz. Szokta is mondtani, hogy "anya pocijában alszik a baba", meg azt is, hogy "ennyire szeretlek baba" és a pocakomra fekszik :) Remélem, nem lesz nagyon féltékeny rá, de mire megszületik, addig még sokat fog változni.Kíváncsi vagyok majd az AFP eredményedre is, elvileg abból is meg lehet állapítani a nemét. A március 1 miatt (ha aznap volt a fogamzás is, és nem csak az akció) én fiúra tippelek a Jónás szerint :) De lényeg, hogy egészséges legyen!!!
További jó pocakosodást!
Vigyázz Magatokra!
Vendég
 


Szia Betsy!

Hát, az akció volt március elsején, de gondolom a fogamzás is, vagy legkésőbb másodikán reggeli órákban. Ha ekkor volt a fogamzás, akkor is fiúra tippelsz a Jónás szerint????? Én ezt nem tudom megnézni, nem igazán értek a holdnaptárhoz.....

Tarkóredő 1.2 mm volt. A normális 3mm alatt van, de valahol olvastam, hogy ha jól emlékszem Szegeden a klinikán 2.5mm. Úgyhogy ok volt, remélem jól mérte a doki is......
Az AFP-ből hogyan lehet megállapítani a nemét???????? Ezt még nem hallottam.

Jajj, de édi lehet Peti, amikor mondja, hogy mennyire szereti a kistesót..... Szerintem az elején, mikor megszületik a testvérke, elképzelhető egy kisebb féltékenység, még akkor is, ha várja az érkezését, de ha már most ennyire nagyon szereti, szerintem nálatok nem nagyon lesz gond. Majd vigyen neki valamit haza a kórházból, amit csak tőle kap, és így -azt olvastam, hogy -könnyebben fogadják el a kicsi érkezését a nagyobb tesók.

Nálunk a kórházban úgy van, hogy lehet kérni képet 300Ft, a videóra vétel pedig 800. Úgyhogy 1,100 Ft-ot kell leperkálni, ha akarja mindkettőt. Mi legalábbis mindig kérjük. Ki van téve a hűtőre a konyhába a mostani képe is a babának, a kiskori (8hetes) képe mellé. Apa hívja így, hogy a kiskori képe mellé teszi a mostanit. De akkor mi lesz a mostani kép, ha majd a 18 heteset is megkapjuk????????? :lol: :lol: :lol:
Apa nagyon boldog, hogy gyermeke lesz, nagyon vigyáz is ránk, nem is csinálhatok itthon semmit. Valamelyik este mosogattam, és kérdőre vont, hogy ugyan én mit csinálok, miért nem pihenek, majd ő elmosogat, rendet rak...... Néha rossz, hogy semmit nem enged, de hát ennyire félt, nehogy bajunk legyen. Hiába mondom, hogy nem volt probléma az első 12 hétben, jól is érzem magam, azt mondja, hogy ne kísértsük az ördögöt, én csak pihenjek. Jól esik, hogy ennyire vigyáz. Olyan aranyos!!!!!!

Neked is jó pocakosodást, és NAGYON VIGYÁZZ MAGATOKRA!!!!

Puszi
Pocócska
pocócska
 
 


Pocócska!
Február 28. 12:30 és március 2. 22:33 között kisfiút ír, tehát ha ezidő alatt megtörtént a fogamzás. Köszi az infót a tarkó redővel kapcsolatban. Az AFP-nél általában ha 40 alatt akkor kislány, ha felette, akkor kisfiú. Tehát alacsonyabb kislány, magasabb kisfiú. De vannak kivételek, gondolom mindkét értéket nézni kell. Petinél mindkettő magasabb volt, persze a normál értékek között. Nagyon rendi a párod, hogy így vigyázz rád, örülj neki, pihenj sokat, mert ha megszületik a pici, ő fogja átvenni az irányítást ;)
Nálunk is van magán UH, amit nem nőgyógyász csinál, csak egy doki, aki mindenféle UH-t és röntgen is csinál, azt hiszem 1500Ft, képet is adnak, videófelvételt is, viszont olyan sok UH-ra nem akarok járni, elég lesz a 4D-t beiktatni :)

Várom majd a 18 hetes Uh képet :)
Üdv!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Pocócska.Betsy!
Sajna nagyon beteg vagyok a hétvégén be sem kapcsoltam a gépet,ma meg már fél hatkor megint ébresztett a "köhögő rohamom" és inkább kijöttem mert nem elég,hogy megfertőztem a gyerekeket még fel is kelteném őket hajnalok-hajnalán

Megint jó sok üzi ment,olvastam miket írtatok,és szeretnék saját tapasztalatból megosztani veletek pár dolgot.
Nálunk a Dávid a kezdetektől tudott mindent a tesóról sokan mondták még kicsi hozzá,de én szerintem joga van tudni anya miért változik,miért nem ugrálok már úgy vele mint a terhesség előtt és persze neki is kell az a 9hó.amíg felkészül,hogy már nem lesz egyedül.Minden videót megmutattunk neki volt hogy az orvoshoz is eljött velünk.Amikor megszületett Gergő nem akarták behozzni nehogy utánna sírjon értem így azt beszéltük meg utólsó elötti nap jönnek és másnap visznek haza.Gergő császáros lett és kicsit be sárgult így csak 3 óránként volt velem amikor jött a Dávid pont nem volt ott,de ma is meghatódom ha eszembe jut Dávid arca,hogy mennyire örült nekem és amikor behozták a tesót teljesen magánkívül volt hát még mikor az ajándékot is meglátta a Gergő ágyában(olyan játékot kapott amire vágyott)egy pici helikopter,teljessen bevolt sózva,hogy másnap már megyünk haza.Félékeny soha nem volt mert a mainapig nincs kivételezés velük.Az első hetekben úgy is csak csodálja és én a látogatókat is csak egy hét után engedtem akkor is kértem őket ínkább a Dávidnak hozzanak egy csokit,valami apróságot, stb.,hogy még így se érezze míg eddig mindenki őt ajnározta most meg rá hederítenek ez be is jött :lol:
Igazából ez Betsy téged érdekelhet mert te várod a másodikat és ha jól számolom nálatok is annyi korkülönbség lesz mint nálunk 2év.8hó nálatok meg 2év.9hó ugye?
Nagyon édi a kisbabád vigyázz rá.Hát ez a tarkóredő dolog....,hogy te miket tudsz!!!
A fényképeken is meglepődtem mert náluk ingyen ven sőt még a videó is,de a magándokimnál ahol az ember amúgy is fizet ott bezzeg kérnek penzt 2 éve 1000 volt a kép 1500 a videó.Érdekes!

Pocócska!
Köszi a megértést töled is!!!!
Minden sorodban érzem a boldogságod nagyon ari vagy!


Jók legyetek!
Puszi
Szilvi

Marica!
Lehet örülni????
:lol:

szilvi78
szilvi06
 
 


Szilvi!
Köszi a történetet és az infókat! Biztos, hogy hasznát fogom venni! Igen, jól számolod, 2 év és 9 hónap lesz a két gyerkőc között, tehát 3 hónap híján 3 év. Mi 2,5 évet terveztünk, de így is nagyon jó!
Jobbulást Neked! :lol:
Vendég
 


Betsy!
Most jöttünk meg a dokitól és képzeld azt mondja ilyen köhögést még nem látott meg,hogy ez már majdnem tüdőgyuszi,de az sem mert nem vagyok lázas.Nem is mert csak homeo.golyókat adi,a melóhelyen meg kész vannak mi az,hogy táppénz,de most ez van és a tetéjébe még Gergő is beteg.A nagy meggyógyul a kicsi elkapja vagy fordítva.
:twisted:
Azt még akartam írni,hogy a Dávidnak olyan élmény volt a tesót meglátni,hogy amikor beszélünk az új babáról csillogó szemmel mondja,hogy majd ha jönnek a néni hozza be a "hugit" nem tudom mi lesz ha fiú lesz?! :?:

szilvi78
szilvi06
 
 


Sziasztok!

Marica :D

Na mi újság teszt ügyben? Kíváncsi vagyok, mesélj!
Remélem jó hírekkel jössz!!!

Nálunk sajnos nem jött be most se a Jónás-nap, se a hőmérős módszer. :(

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Szia dera!
Ne légy szomorú írt nekem priviben egy lágy,hogy hogyan próbálkoztak(több módszert is egyszerre) lányt akartak és be jött,ha gondolod leírom mit csináltak!
FEL A FEJJEL!!! :lol:

szilvi78
szilvi06
 
 


Sziasztok!


Szilvi!
ÓÓÓóó, te szegény!!!! Hogy lettél te ilyen beteg???? Mielőbbi gyógyulást kívánok!!!!!!

Betsy!

hányinger???? Használ az emelt adag vitamin????
Na, hátha akkor tényleg fiú növekszik a pocakomban. Egyébként olyan "csúcsos" a hasam, amire azt mondják, hogy fiús..........
Majd meglátjuk.

Marica!

Teszteltél??????????????


Dera!

Ne idegeskedj. Majd sikerül a következő hónapban! Ne akarj görcsösen terhes lenni, mert annál jobban nem fog menni. Ha ideges állandóan az ember, hogy most ugyan teherbe esett-e, akkor úgy érzi az emberi szervezet, hogy most az anya szervezete elég stresszes, nem szabad még egy kisbabával is terhelni! Tudom, hogy ezt nagyon nehéz megcsinálni, pláne, ha régóta szeretne az ember kisbabát.


Jó éjt mindenkinek!

Pusssz
pocócska
 
 


Pocócska!


Azt gondolom a melóhelyen fázhattam meg,megy a klíma mi meg kapkodunk mert kötelező(Tescó-pénztár),de mindegy is csak javulna már(aminek nyoma sincs)nem tudod mennyi ídő mulva hatnak a homeos bogyók?Nagyon rossz a tegnap reggeli 6-os ébresztőből ma már 4 lett.viszont így 6-ra már kivasaltam főtt az ebéd!Ügyi vagyok? :lol: Na nem panaszkodom, mert nem erre van a lap.


TE,HOGY VAGY? :mrgreen:

szilvi78
szilvi06
 
 


Sziasztok
új vagyok itt, Ditke megnézte nekem a jónásnaptárat.
No, Jónás szerint április 29 termékeny nap, mi április 28-án voltunk együtt :P hááát, én azért szkeptikus vagyok :? ha az itteni termékeny időszak egybeesik a ténylegessel, akkor 100% és ha előtte vagy utána 6 nappal van a tényleges, akkor jó az esély. VAlahogy így írta Ditke nekem :roll: Nekem 8 nappal utána volt pé, az 17. ciklusnap de ha nem hőmérőznék és nem tudnám pontosan, akkor normál esetben 14. napot vennénk, és az beleesik a 6 napba :D Hát kiváncsían várom a fejleményeket :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
Én még csak néhányszor írtam a topicba, inkább csak olvasgatlak benneteket, de azért most leírom mi is a helyzet velünk.
Nekem Betsy számolta ki pontosan a Jónás napokat, előtte én is elkészítettem a naptáramat, de óra-perc nélkül. Már 6. hónapja próbálkozunk, igaz nem csak ezeken a napokon, hanem a mensi szerinti peteéréskor is. Tegnap jött meg, sajnos most sem sikerült, de érdekes módon most késett 3 napot, ami még soha nem fordult elő. Most néztem meg a júniusi Jónás napjaimat, pont ma van a Jónás nap (nemmegjelölés nélküli), hát ma biztos nem próbálkozunk, olyan erősen jött meg. Azért is vagyunk meglepődve ezen a 6 hónapon, mert a kisfiamat egyből sikerült összehozni. Na mindegy, most veszek egy ovulációs tesztet, azt még nem próbáltam.
Majd jelentkezem én is a fejleményekkel, remélem mielőbb!
Üdv.: Évi
bencimama
 
 


Szilvi!
Javult már a köhögés? Jobban vagy?

Marica!
Mi újság? Vannak jó híreid?

Pocócska!

Talán használ az emelt adag, bár estefelé még mindig nagyon erős a hányinger :( Hányni viszont már egy hete nem hánytam :)

Gaby!

Lehet, hogy én számoltam rosszul, de a zöld napjaid április 30-tól május 12-ig tartanak, és nem esnek egybe a piros napokkal (április 26-29-ig). De ez még nem jelenti azt, hogy nincs esély a teherbeesésre, ilyen esetben 85% az esély. Nagyon drukkolok Neked!!!! :lol:

Bencimama!

Írtam Neked privit!
Vendég
 


fix.b
ezt most nem értem :shock: azt hittem úgy van, hogy ha április 29-et jelöl jónás, akkor előtte és utána hat nap jó, ha akkor van rendes pé :shock: akkor ez most hogy van??? Nekem április 21 én jött meg, és a hőm és érzés szerint pé május 8-án volt

Kép
gaby25
 
 


Gaby!
A zöld napokat úgy tudod kiszámolni, hogy mensi első napja +15 nap és onnan + és - 6 nap, így kapsz összesen 13db zöld napot, ami Neked április 30-tól május 12-ig tart ebben a hónapban. A piros napok (Jónás napok) pedig mint már írtam feljebb április 26, 27, 28, 29 volt Neked most. Attól még bejöhet a Jónás, de ha május 8-án érezted a pét, akkor remélhetőleg akkor is akcióztatok, és az lesz a sikeres nap :)
Vendég
 


fix.b
ok, így már világos :P elírtam, május 7-én volt pé, és aznap és előtte nap is volt akció :wink: a jónást nem néztük, csak most derült ki utólag, hogy beletrafáltunk abba is :lol:
bizti nem a menzi napjával együtt 15 nap? :roll: mert akkor zöld napok április 29 -május 11-ig :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikban írok de szoktalak olvasni benneteket.
Szilvi06!

Érdekelne Szilvi06 hogy milyen módszerről írtak neked a lány baba össze hozásával kapcsolatban minden info érdekel de már lehet hogy az is megvan de nem baj szeretném ha segítenél.

Köszi Márti

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Gaby!
Én úgy tudom, hogy a mensi első napja +15 nap. Többiek? Henus? De végülis mindegy, a végeredmény a fontos. Remélem, pozitív lesz ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Zöld időszak: mensi első napja +15 nap, és onnan +6 ill.-6 nap.
Vagyis ha valakinek 1-én kezdődik a menzi, akkor 10-től 22-ig vannak a zöld napok. Ez 13 napot jelent összesen.

Nálunk egyenlőre semmi, még mindig 3 lány van.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Hogy vagy? Remélem már jobban!
A homeós bogyókkal kapcs nem tudok írni, nincs tapasztalatom....

Betsy!

Örülök, hogy nem rókázol...... Nekem már elmúltak - úgy egy hete???- a rosszulléteim.... Tök jó!!!!! Olyan nagy már a pocim, totál le vagyok döbbenve, hogy mekkora, és még csak ma töltöttük be a 13. hetet....... Hízni még úgy néz ki, hogy nem híztam. :lol: :lol: :lol: :lol:

Marica!

Nem jelentkeztél!!!! :(

Kellemes 7végét!

Pusszancs
pocócska
 
 


Zsuzsa!
És végül mikor próbálkoztok? Mikor derül ki, hogy sikerült e?

Pocócska!
De jó Neked! Én is szeretnék már ott tartani, hogy azt írhatom, hogy megszűnt a hányinger.

Marica!

Én is kíváncsi vagyok, hogy mi újság Veled!
Vendég
 


SZIASZTOK LÁNYOK!

Köszi az érdeklődést!Sajna nemhogy javulnék még rosszabb,bekaptam egy kis torok gyuszit is és a sok köhögéstől az egész hasizmom bedurrant!Éjjel egy körül eltudok szundizni,de hajnal négy-öt körül kezdődik előről és ennek már több mint egy hete! :( A homeos bogyók sem értek semmit most antibiotikumokat kaptam,de még így sem javul!

Pocócska!
Jó olvasni,mennyire örülsz a pocidnak és ez csak nagyobb és nagyobb lesz.Tök jó!! :lol:

Betsy!
Szerintem nemsokára te is túl leszel a nehezén ne add fel!!!
Petivel is így voltál?


Márti80!
ne haragudj,de nem írhatok mert a lány aki nekem írt megkért rá,hogy ne "adjam ki"gondolom ezért is írt privibe!Bocs!

Marica!
Mindenki hiányol!Ha örülsz had örüljünk veled ha meg nem,akkor engedd,hogy vígasztaljunk!

szilvi78
szilvi06
 
 


Betsy!
Minden hónapban próbálkozunk. Csak fiús napokon akciózunk, de a félidő körüli napokon nem, mert mint már írtam nekem mindegy, hogy pé előtt akkor vagy után voltunk együtt lányaink születtek. Így ezt nem is merem megkockáztatni. Nagyon fiúra szeretnénk gyúrni.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi a betolakodásért, csak segítséget szeretnék kérni. Jún 4-én lesz az utolsó jónás napon, egy hozzáértő azt mondta, hogy az előtte való napon kell akciózni a sikerért. Viszont a 14. napon a pé. napom is 3-a lesz. Előtte is érdemes akciózni, vagy előtte 3 nap pihi, és 3-án akció?

köszi a válaszokat
bnesz.eva
 
 


Zsuzsa!
Szerintem azért lettek kislányok, mert pont lányos övben állt a hold ;) Én a helyetekben középidőben is próbálkoznék a fiús napokon. Azaz:
május 21, 26, 31, június 5, 9, 13, 17, 22, 27,
Illetve szerintem az is jó lenne, ha Lh teszttel figylnéd a peteérést, és ha pozotív lenne, és a hold is fiús övben állna, akkor lehetne akciózni. Több ötletem sajna nincs.

Éva!

Szerintem 2-3 napos szüneteket hagyjatok, úgy hogy 3-a benne legyen. Tehát május 31, június 3, 6 stb. Így május 30. és június 8. között bármikor is lesz péd-, mindig lesznek a közelben spermák, mert a kiskatonák 48, a peték 24 óráig termékenyítőképesek.

Szilvi!
Remélem, mára már javult a helyzet. Nem irigyellek! Petinél a 8.héttől a 6.hónapig hánytam, ahhoz képest most nagyon jó!
Vendég
 


Betsy!
Én mindig érzem, hogy mikor van pé-m. A 3. babánál néztem az LH teszttel, mert a doki azt tanácsolta. Hát igen, puff bele találtunk a közepébe, mint már ahogy te is láttad: lányos Jónás nap volt, lányos holdállással, és megszületésekor is aznap lépett a hold ugyanabba a lányos jegybe, mint fogant. A másik két lányomat sajna nem tudom megnézni, mert 1997-es és 2000-es holdnaptárat még nem találtam.
Egyébként az elmúlt két hónapban csak fiús napokon próbálkoztunk kihagyva a középidős pár napot. Én végülis úgy fogom fel, hogy ha összejön, akkor nagyon örülünk neki, ha nem, akkor marad a 3 lányka. Már ez is szép teljesítmény.
Ebben a hónapban azt hittem majdnem, hogy sikerült, de végre az elmúlt 9 hónap 24 és 26 napos ciklusok után végre rendes 28 napos (szülések előtt napra pontosan mindig ennyi volt) ütemben jött meg most utoljára. Majd jelentkezem, ha lesz újabb fejlemény, te pedig vigyázz magadra.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Zsuzsa!
Igen, de ha akkor akcióznátok, amikor az Lh teszt pozitív, és fiús öv van? Na mindegy. Azért, remélem, összejön :) Meg tudod nézni itt, hogy milyen övben állt a hold, amikor fogantak, illetve születtek a kislányaid. Amit asszcendesnek ír, abban az övben állt. Ha nem tudod pl. az akció pontos óra percét, azért írj be valamit, mert az is számít. Aztán írd meg, mi jött ki :)


http://sky.ezo.hu/index.phtml?rovat=5
Vendég
 


Szia Betsy!


Már sokkal jobban vagyok csak este köhögök az sem jó,de legalább nem egész nap fulladok!

JELENTKEZETT MARICA!!!!!!! :lol:
Azt írta valahogy inaktívvá tette magát és nem tud belépni pedig már 2-szer is regisztrált újjra!Tudttok neki segíteni,hogy "visszataláljon"?
Van két halvány csíkja!!!!! :lol: :) :lol: :) :lol:

szilvi78
szilvi06
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Már van egy gyerkőcünk Danika, és most (júliustól) kezdjük a tesó projectet, viszont nekem minden álmom egy kislány. Persze mindegy, hogy mi lesz ám, csak egészséges legyen. Azért olvasgattam eztazt, hogy hogyan lehet befolyásolni, hogy esetleg kislány foganjon, de még nem igazán tiszta a kép! Hogy is van ez a Jónás módszer??
Aki tudna segíteni, privire légyszi! Köszi szépen!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Először is egy közérdekű közlemény:

Marica69 üzenete:

Vasárnap reggel teszteltem egy pozitívat!!!! Igaz nagyon halovány csík jelent meg, de ott van! Azóta sem jött meg (hál Istennek), és érzek "jeleket": ciciérzékenység, pici szédülések, meg ilyesmi. Ja, és a farkaséhség maradt! :) Pont az nem kellene. Más ilyenkor mindentől undorodik, meg fogy, én meg (pont nekem nem kellene) mindent fölfalnék. :( De majd próbálok hasznos dolgokat falni. :) Ja, és jókat alszom, még a munkahelyen is bírnék szunyálni. Szóval szerintem BABÁS vagyok, mégpedig 5 hetes + 2 napos. :) :) :)
Dokihoz majd a betöltött 6. hét után akarok menni, akkor már ugye lát (hall) szívhangot is???

Egyenlőre ennyi, üdv mindenkinek!!



Ha minden jól megy visszatud hozzánk térni Marica de Maricca néven!

Várunk nagy-nagy szeretettel!!!!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Dera!

Ez szuper hogy megosztottad velünk a jó hírt!!!!

Marica

Gratulálunk!!!!!
Vendég
 


Hááááááát Dera! Ez fantasztikus!

Én már 2 x is regisztráltam két új címmel, de egyik sem jött össze! Te varázsló vagy! Vagy én vagyok nagyon balfék?? Pedig nem túl bonyolult a reg., de valami mégsem sikerült. Egyébként most kaptam babanetes hírlevelet, ahol írták, hogy valóban gondok vannak a reg-val.

Egyébként SZIASZTOK!!!!

A mellékelt levelem is mutatja, hogy mi a helyzet. :D :D
Igaz izgulok egy kicsit, mert tavaly 8 hetesen volt egy vetélésem, de azzal vigasztalódom, hogy ez ellen (sajnos) úgysem tehetek semmit, olyat meg nem teszek, amivel kárt okozhatnék. Szóval próbálok optimista lenni. Ha minden igaz, akkor ma vagyok 5 hetes, 6 napos! :) Remélem ezt a doki is igazolja!!!

Betsy! Jobban vagy már, vagy még mindig hánykolódsz?? Nekem szerencsére még soha nem volt részem terhességi hányásban, nagyon hányingerben sem. (pedig már a két lányomon kívül volt két vetélésem is). Gondolom elég kellemetlen. Remélem gyorsan túlesel a nehezén!!

Pocócska: Bár már én is ott tartanék a nagy pocaknál. Igaz így is elég nagy, csak nem a babától. :) vagy inkább :(

Majd írok még ma, ha lesz időm!
Ti hogy bírjátok ezt a rohadt meleget???
Marica
maricca
 
 


Most, hogy ismét be tudok lépni, folyton írogatok! :)

Dera: bocs, de el is felejtettem megköszönni a segítséged. KÖSZÖNÖM!!!

Lányok!
Normális az, hogy néha fájdogál a hasam?? Olvastam, hogy ilyenkor azt érezhetem, hogy növöget, de fájhat???

Még egy kérdés: mikortól lehet látni (hallani) szívhangot az uh-on?.

Marica
maricca
 
 


Sziasztok!

Maricca :D
Igazán nincs mit. Örülök, hogy újra itt vagy! :wink:
Annak meg még inkább, hogy ketten vagytok. Vigyázz magadra!
Aztán ha van valami változás feltétlenül jelentkezz.
Sajnos nekem ez a hónap nem jött össze, de már összeszedtem magam.
Amivel viszont nem tudok, mit kezdeni, hogy néha szúrkál a hasam alja, bár már egyre kevesebbet, naponta egyszer-kétszer. És a mellemen a csíkok még mindig látszanak. :wink:

Nekem már többen mondták, hogy voltak alhasi fájásaik az elején, de én nem akarok ebben inkább véleményt nyílvánítani. Majd a tapasztaltak elmondják a véleményüket. De szerintem az mindenképpen jó lenne, ha a doki megvizsgálna. Ő tudna pontosabbat mondani, főleg ha volt már előtte is vetélésed, lehet, hogy nem ártana ha mihamarabb meglátogatnád.

Betsy :D
Hogy vagy? Róka koma látogat még mindig?
Mikor mentek 4d-s uh-ra?

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Marica!
Nagy nagy gratula!!!!! Vigyázz nagyon magatokra! Aztán majd várjuk az UH beszámolót! Tudni lehet, hogy pontosan mikor fogant? ;)

Dera!

Kb. 2 héten belül megyünk 4D-s UH-ra. Vagy jövő hét vége felé, vagy az utána való héten. Ahova járunk (azaz Petivel is jártunk) ott sajna csak hétköznap vannak, így apától függ, mikor tud szabit kivenni. Hányás már talán megszünt (legalábbis 1,5 hete nem jeletnkezett). Este még rossz, de nem vészes.
Vendég
 


Betsy!
Megnéztem a fogantatásokat.
Petra: 1997.11.09. 22h oroszlán, tehát FIÚ (21h óra körül lépett átt fiús jegybe a hold, tehát neki fiúnak kellett volna ezek szerint lennie).
Felícia: 2000.12.26. 22h szűz, tehát LÁNY
Bettina: 2003.11.30. 22h oroszlán, de 23h körül lépett át szűzbe a hold, amit már te is előtte meg is néztél és LÁNY, valamint Jónás nap is lány jelzéssel.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Betsy!
Megnéztem még a Jónás-féle napokat is a lányokra visszamenőleg. A Petránál 11.08-ra írja a Jónás napot FIÚ jelzéssel 0 RF-fel. A Felinél nincs a közelben a Jónás nap.
Most akkor higgyek, vagy ne? Tudod mit, továbbra is tartom magamat a stratégiámhoz, mindent megteszek a fiú ügyében, amit csak lehet normális feltételek mellett, és bízom, hogy egyszer még lesz egy fiam is.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Zsuzsa!
Látni, hogy nem vagyok asztrológus, mert lehet, hogy hülyeséget írtam, és az asszendens nem ugyanaz, mint ami nekünk kell, hogy miben állt a hold. De érdekes, mert amikor próbaszerűen visszanézegettem a holndaptarat, és a megadott oldalon lévő adatokat véletlenszerűen, akkor stimmelt. Viszont, ha megnézed Petránál 22:00-val, majd 20:00-val, 18:00-val stb, egy napon belül szinte az összes jegy előjön. A holdnaptárban meg 2-3 napig van egy. Úgyhogy higgy a módszerban :) Kár, hogy 2003 előttről nincs holdnaptár, de még próbálok kutatni utána.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok! Itt vagyok! Esténként nem volt már erőm netezni, a munkahelyen meg ilyenekre nincs időm..... Szóval, elég fárasztó időszakom van, de talán túlélem. Hm, de nekem mikor nincs húzós időszakom????? Soha......
Voltunk a doktor néninél, és rámparancsolt, hogy vissza kell vennem a tempóból, mert nem lesz jó vége. Még most rendben van minden, de azt mondta, hogy ha a legkisebb jelét is észreveszi annak, hogy gáz van, azonnal itthon kell maradnom. Merthogy kérdezte, hogy én meddig szeretnék dolgozni. Én nagy büszkén kijelentettem, hogy hát október közepéig. Mondta, hogy kizárt!!!! Ja, erről jut eszembe, megvan a szülésem időpontja: november 14. (két nappal az én szülinapom után) :lol:
Bár, apa megbeszélte már a babával, hogy az én szülinapomon szülessen meg. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből....... :wink:

Június 15-én megyünk a 18 hetes uh-ra, majd 28-án pedig 4D-re. Annyira várjuk! AFP másfél hét múlva lesz.
A hasam meg csak egyre és egyre nő.
Étvágyam mintha vissza kezdene térni, már két napja.
Hányinger megszűnt. Bár reggel egy icipicit émelyegtem, de ettem, és elmúlt. Holnap reggel lángos lesz a reggeli nekem + a csajoknak a munkahelyen. Meg is rendeltem már, reggel megyek érte. Nyam nyam.... A húsért viszont továbbra sem rajongok, terhesség előtt meg húst hússal ettem...... Nem is gondoltam volna, hogy ennyit változok.

Marica!

Jajj, de jóóóóóó! Nagy nagy gratula!!!!! Vigyázz nagyon magatokra!!!!!!!!!!! Mikor mész dokihoz? A szívhang a 6. héten beindul, ettől, vagy a 7. héttől lehet látni
Hasfájás: hogyan fáj????? Ha szurkálósan, az asszem nem gond. Ha görcsölsz, erősen, akkor nem túl jó, menni kell dokihoz. Ha csak görcsölgetsz, olyan, hogy érzed, hogy "van" (a hasad), nem szokott gond lenni. Egyébként normális, ha valakinek fáj a hasa. Nekem is az első teszten halvány csíkom volt, az is már vagy 20 perccel később jött ki rajta, úgyhogy én még vettem másik hármat, hogy meggyőződjünk róla, hogy tényleg babánk lesz.... :lol: Hát, ja. Jól jártak velem a tesztgyártók. :?


Betsy!

Örülök, hogy már nem rókázol!!!!!! Akkor használ a B vitamin, úgy néz ki. Amúgy jól vagytok?????


Szilvi!

Hogy vagy??? Remélem már javulsz!!!!!!!!!!!



Puszi

Pocócska
pocócska
 
 


S.O.S!!!!

Légyszi segítsen valaki!
Úgy néz ki, hogy ebbe a hónapban a Jónás napjaim és a zöld napjaim egybe esnek, sőt a peteérésem pont a jónásnapok valamelyikén lesz! A szül dátumom szerint a jónás fiút mond. Ugye jól tudom, hogy ha a zöld és a piros napok egybe esnek, akkor nem biztos a baba neme?????
És mi van akkor, ha viszont éppen akkor fogan, amikor a hold lányos övben van?
Nem titok, hogy lányt szeretnék, de most egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy ennek érdekében mikor is lenne jó tutira akciózni.
Csak, hogy lássátok miről beszélek:
Jónás napjaim a szül.dátumom szerint: május 28,29,30,31 FIÚ
zöld napjaim: május 25-június 6
peteérésem: május 27-28-29 és tudtommal 28-29-én lányos övben áll majd a hold!
Remélem nem voltam körülményes, és nagyon megköszönném, ha valaki tudna nekem ebben segíteni!

Puszi

Zsebi

Kép
Kép
zsebi30*
 
 


Zsebi!

Május 28. 12:42 – május 31. 07:08 között ír kislányt. A születési dátumod alapján azért ír fiút, mert az utolsó Jónás nap a döntő, és gondolom az óra perc később van, mint reggel 7 óra. Én a helyedben 28-án este próbálkoznék, illetve ha gondolod, még 29-én reggel, de még 07:00 óra előtt. Így ha minden igaz, kislánynak kell lennie, ha figyelembe vesszük, hogy a spermák 48 óráig termékenyítőképesek (sajna azt pontosan nem tudom, hogy az y-onok meddig élnek)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: