Új privát üzeneted érkezett!

Nem, csak suliban dolgozom irodában!

Kép
bettike
Eger
 
 


Értem. :wink:

Most indulunk. Ha este időben érünk haza, akkor még benézek, ha nem, akkor csak holnap reggel jövök!

Mindenkinek további szép napot!

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt Nektek!
Kész katasztrófa vagyok!
Mingyá döbök egy görbét.
Voltam 25. nmap egy progin és 35,14 nmol/L volt. Vagyis volt pém. tán most másodjára egész kis PCOS életem alatt.
Na ennek megörültem.Negáztam azóta, na de nem gond, majd csak lesz valami, hja más nem mensi,.
Azóta semmmi.
Negáztam reggel is. Szóval baba nincs.Mensi sincs. Cickóbimbók még fájnak, de már nem annyira mint tegnap, akkor még aludni sem tudtam, úgy fájtak!
Mi van velem?Kezdek tényleg kétségbe esni!!!!
Pedig tök örültem már a pének, erre sehol semmi.
Eddig 28-30 naposak voltak a ciklusok
bár a PCOs miatt nem is volt, csak mióta megműtöttek és szedem a metformin gyógyit a PCOSmra
most meg mintha megint visszáállnánk a régibe....bár akkor nem volt pém.

Mindegy......

Babszika, 3-6. nap szokták nézni, nem gond, ha nem tudsz elmenni csak a 6. nap!!!!!!!!!!!!!!!!Bőven jó ez így is!!!!!

Aztán nézd meg az eredményeket azon, amit múltkor felraktam!

Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!!!!!!!!!!!!!

Megjöttünk a nagy kirándulásból,de szivtunk!!!
Hétfői nap zárva van,minden olyan látni való amit szerettünk volna megnézni!
Körbe sétáltuk a Krasznahorkai várat,ezután elindultunk hazafelé,másik határátkelőnek jöttünk,Agteleknek,itt elnyaltunk egy fagyit,felmentünk Józsfafőre a barlanghoz sétáltunk egy kicsit,és indultunk haza!!!!!!!!
De a hétvégén újra MEGYÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti, nem baj....legalább kint voltatok a szabadban!!! Meg a fagyi, nyami, ennél jobban szerintem el sem lehetett volna tölteni a napotokat!
Vendég
 


lafead!
Végül is jó volt,mert nem a lakásban ültünk,de hétvégén bepótoljuk!!!!
Holnap is készülünk kirándulni a barátnőmékkel,egy tóhoz szalcsit sütni,de esőt mondanak!!!!


JÓ ÉJSZAKÁT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Igaz már elköszöntem,de beszélgettem volna valakivel,de nincs senki!

Igy újból elköszönök,JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


átom, későn jöttem....

babszika
 
 


Sziasztok!
Most értünk haza. Jó volt. Defeszre ettem magam.... :lol:

Lafi! Nem lehet, hogy korai volt a teszt?
Kriszti! Sajnálom, hogy nem tudtátok megnézni, amit akartatok! Remélem, hétvégén sikerül!

Reggel jövök!
Jó éjt Nektek!

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÉLJEN MÁJUS 1!!!!!!!!!!!!!


NAGYON SZÉP NAPOT!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan beköszönök csak, mert Férjecske lassan átveszi a gépet. Ma árajánlatokat készít, nem sokat tudok majd lenni. De, ha végez, akkor jövök Hozzátok.
Reggel a wc papíron, mintha már lett volna valami barnás....de nem biztos........Összebújtunk Apával, aztán majd meglátjuk. De azt hiszem, a fejemet rá, hogy holnap megjön. Vagy még ma.

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!!!
Azért nem biztos,hogy megjön!!!
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!!!!
Lehet, hogy korai volt, nem tudom, de ma is 37....

Vikike, az a barnás még nem jelent ám semmit!!!!Tudod, jelenthet progihiányt is példul!!!!!Ne add fel a reményt, az hal meg utoljára!!!!
Vendég
 


Visszatértem.
Köszi a drukkokat!!!!Rámfér.....

Lafi! Sztem tesztelj egy pár nap múlva még egyet! :wink: Drukkolok!

Kép
vikike0429
 
 


Teszteltem ma 2x!

És marha érdekes, én meddő vagyok, a férjem sem tutti és figyu:

Kép

Kép
Vendég
 


Nagyon rosszul látszik, DE KÉT CSÍK???????????????????????????????????

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mióta próbálkoztok?

Kép
vikike0429
 
 


Nagyon rosszul láccik, szar a gép...és annyire lehetett feltúrbózni!

2 éve már és már Kaáliban is voltunk, augusztusban kezdtük volna.

Énnálam sok a gond és nemvolt sok esély.Átjárhatatlan, PCOS, kövér stb....
Vendég
 


Nagyon jóóóóóóóó neked! Szívből gratulálok! 2 év az nem semmi! Megérdemeltétek!
Férjednek mi a gondja?

Hogy mondtad meg neki?Mit szólt?

Kép
vikike0429
 
 


Neki kevés a sperma, és nem mozog eleget, aztán másnapra meghalnak!

Odaadtam neki, hgogy szerinte is láccik-e!

De persze csak akkor hisszük el, ha már kézben lesz, mert PCOSok könnyen vetélnek sajna
Vendég
 


Értem. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!!!!!!!

Ez erőt ad annak, aki szintén régóta próbálkozik.Jut eszembe JEZSEK merre jársz???????Mi a helyzet veled? Pozitív az a pozitív???

Kép
vikike0429
 
 


Köszönöm!!!!
Vendég
 


lafi!!!!!!!!!!!!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszönöm!
Aranyosak vagytok!

Olyan hihetetlen, mert már a Kaáli küszöbén voltunk és épp clostyzni akartam.....
Vendég
 


Lehet, hogy tényleg van abban valami, hogy, ha már leteszel róla, és bejelentkezel a lombikra, nem görcsölsz, akkor sikerül.
Csak hát olyan nehéz nem görcsölni.

Kép
vikike0429
 
 


Pedig így van.
Mi ebben a hónapban 4 napot voltunk együtt,mert hát elegünk volt a kötelezőből és amúgy is szakvizsgára tanultam....

Meg hát már vártam az augusztust...

No görcs, nehéz tudom, de sokat dob és megmutatkozik a házaséleten is.... :wink: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Látom, ma nem volt olyan nagy tolongás itt.
Csak jöttem jó éjt kívánni.
Reggel jövök!

Kép
vikike0429
 
 


Nyugodalmas jó éjszakát kivánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reggel jövök!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy így eltüntem, de vidéken voltunk, és nem voltam gépközelbe.
Én utoljára csütörtökön teszteltem egy pozitívat, de csak pénteken kell visszamennem a dokihoz, addig folyamatosan izgulok!
Holnap reggel megint tesztelek, hogy "nem-e tünt el" . :)
Egyébként tök jól vagyok, csak a cicim fáj. Úgyhogy csütörtökön jelentkezem a doki után. Úgy is csak akkor hiszem el,ha ő mondja!
Sok sok drukk mindenkinek! És lafead GRATULA!!!!!!
Jó éjszakát!
Vendég
 


Jezsek!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez igen!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!Ügyesek voltatok!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jezsek!!!Gratulálok, és drukk a dokihoz! Minden rendben lesz.

Én barnázom, és nálam ez tuti a mensi jele. 1-2 napig szoktam, mielőtt rendesen megjön. Így jártunk megint.Már kezdem megszokni. :?
Jön a 11. próbahónapunk.
Ma lesz két telefonom, az egyik a János kh, a másik ez az akupunktúrás bigyó. Megpróbálok mind a kettő helyre időpontot szerezni. Ha nyárra sikerülne bejutni a János kh-ba, már boldog lennék.
Ja, és jön a 3. Clostis hónapom. De nem emeljük az adagot, mert azt mondta a doki, hogy a 2X1 is szép petécskáéket "csinált". Meg félidőben megint kell majd mennem Uh-ra. De ez még messze van, mert a mai , illetve a barnázós napokat még nem számolom 1. napnak, csak, ha rendesen megjön.

Sok lettem. Bocs. :oops:

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most rövid leszek,mert készülök dolgozni,majd jövök,addig is puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Július 16-ra kaptam időpontot a Jánosba!!!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!
Kicsit még messz van,de hamar eltelik az,addig hátha sikerül!!!!!!!!
Volt már rá példa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én drukkolok neked nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Lafead...


nem tudnál egy kicsit élesebb képet produkalni????? ugy tûnik????vagy nem??? :lol: :lol: :D :D :wink:
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi, ez mit jelent: ugy tûnik????

Nem tudok élesebbet, ez volt a legjobb kép, már így is photoshopos volt!

Amúgy kicsit elvagyok kenődve, mert ma sem volt erősebb a csík, mint tegnap....
Kedden megyek uh-ra!

Vikike, ne kenődj el!!!Azért az a július nincs már annyira messze!Még addig lesz egy clostys hónap meg egy spontán és már mész is!
Vendég
 


Lafead

ugy tûnik...bocsi...de itt nincsenek ekezetes billentyuk...koddal irom be es elirtam

szoval egy nap alatt nem hinnem hogy erosodneka tesztcsikok, de ha mar az ismeteltnel is ket csik van akkor az terhesseg lesz, a baratnom is igy volt...neki az elso pl. 15 perc elteltevel jott elo a halavany 2.csik... hany napja hagytad el a menses aktualis elso napjat??? Nem bantani akarlak...de jo neked...hogy ha egy hoban 4 szer vagytok egyutt...az uracskam folyton elegedetlenkedik....neki ez egy hetre is keves lenne....pl. ha tusszorepit kapok( immar 3-szor) akkor mindjart kapom a megjegyzest, persze mert most erdekem van ugye???? ekkor felhomalyositom, hogy a kb. 30 napos ciklusbol van vagy 3 nap ami tremekeny a tobbi terherbe eses szempontbol egyenlo a nullaval...szoval nevezzuk gyakorlasnak...na ilyenkor jokat nevetek....mert nem veszzuk komolyan a dolgot( az o elegedetlenseget) az unokahugom pl....havi 1-2 szer van egyutt a ferjevel( hat ez igazan erdekes) szoval mindig arra figyelmeztetetm, ne legyen elegedetlen.... :lol: :lol: :lol: :lol:

A KAliban mivel kellene folytatnotok ha esetleg....inszem vagy mar a lombik?
gyongyi1971
 
 


sziasztok.

lafi,drukolok angyon nagyon+++++

jezsek neked is az uh hoz+++++++

en lelegtem a napin mint az allat.olyan a labam mint a rak.
a hom ket napja 36,8.

majd meg jelentkezem.

Kép
monyo83
 
 


Gyöngyi, esküszöm még mindig nem értem azt a mondatot....

Azért nem havi 4x vagyunk együtt, most ez ilyen hónap volt, a valószínűsíthető középidőben voltunk most együtt csak.
Tanulnom kellett és hulla fáradt lettem volna bármihez, most meg a férjem tanul már 2 hete.

Szakvizsgára kell tanulnunk , neki meg még Phd-ra is!

Szóval nincs nálunk, hogy heti mennyi, mert amennyi jóleesik, néha több, néha kevesebb.

Ha ez most nem jön be, akkor inszemmel indítunk augusztusban.

Kb. 28-30 napos ciklusaim vannak szóval úgy 4 napja kellett volna megjönnie.

Monyó, azért irigyellek, mert az azt jelenti,hogy a szabadban voltál!!!Én otthon gubbasztottam mert hé-kedd ment a hasam ezerrel, férjecském meg tanult....
Vendég
 


Lafead

úgy tûnik hogy????!!! ( terhességnek tûnik a teszted) szoval gratulalok

Babszika megvolt a vervetel????
gyongyi1971
 
 


Kedves Lányok! A segítségeteket szeretném kérni. Ebben a hónapban szedem először a clostit és szedek bromochriptint is. A ciklus 11 napján vagyok és 4 napja magas a hőm. Ezt nem értem, lehet a gyógyszerektől? van valakinek tapasztalata? Ha válaszoltok, megköszönöm.

Zora
Kép
zora7
 
 


Bocs Csajok, hogy megint belepofázok. :lol:

Zora: a Bromo tuti nem okoz hőemelkedést, viszont a Closti bezavarhat...nem mindenkinek jön be a hőmérőzés gyógyszerek mellet...(peteérés tuti nem volt még?)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Megjöttem munkából,de itthon sincs lazitás,főznöm kell!!!!!!!!!!!
Nagyon úgy érzem megfog jönni,fáj a derekam,görcsölni még nem görcsölök,de ami késik nem múllik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miért is sikerülne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Reméllem most már irogattok!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Lafi! Gyöngyike "tűniket" akart írni! :wink: Drukk az Uh-hoz!
Kriszti! Ne tessék feladni!!!!!!!!!!!!(mondom én...) :lol:
Zora! Sajna nem tudom, mert Closti mellett nem hőmérőztem.
Gabi! Hányadik napon vagy?
Szezso! Nyugodtan írj, mindenkinek a szava számít! És mindig tök jókat mondasz! :wink:

Nekem a reggeli egy csepp barna óta semmi....csak görcsök!Ezt utálom a legjobban. Tudom, hogy megjön, csak szivat napokig. :?

Ria! Merre jársz?


Most kicsit el, aztán este még leszek.

Kép
vikike0429
 
 


Köszi Viki! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek kellemesen teltek az ünnepek! Nekem igen!

Látom Lafi neked boldogan! +++++++++++++++++++++++++
és ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Újabb teszt? Doki?

Kriszti! Nem szabad feladni ám a cél előtt! :?

Vikike! Hátha csak helyezkedik! +++++++++++++++++++++

Jezsek! Mai teszt? :lol:

Azt hiszem, hogy túl vagyok a pé-n így jöhet 2 hét várakozás! :x
És reménykedés!

Zora! Én Closti mellett hőmérőzöm, de nekem nem zavarta be a hőmet! Sőt! Tök szép görbéim szoktak tőle lenni!

További kellemes estét!
:P

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike!

Én nem adom fel,reménykedem,de itt az előszél,fáj a derekam,olyan mintha kezdene fájni a hasam, igaz nem görcsöl még,de szerintem megjön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most már te is várhatasz,ez a legrosszabb időszak!!!!
Vendég
 


Köszönöm szépen. Még biztos nem volt pé-m. Betti, Neked kellett a progi is a Closti mellett? Nekem 2 korai vetélésem volt, aztán igazolódott a progeszteronhiány és így kaptam a Clostit, hogy serkentse a peteérést. Most még csak napi 1-et szedek az első ciklusban. Egyébként most, mielőtt megjött időre és rendesen (a hőm is lent volt 6 napig), teszteltem egy pozitívat. Mivel megjött, beszedtem a Clostit az 5. naptól, most meg magas a hő. A fene érti.

Zora
Kép
zora7
 
 


Kriszti, azért a 4 nappal előbbi görcsök nem a mensire jellemzőek. :wink:

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Te melyik kh-ba jársz?

Bettike! Drukk, hogy gyorsan elteljen a 2 hét, és jöjjön a 2 csík!

Lányok! Azt mondják, a barnázás progi hiányra utal, ami vetéléshez vezet. De nekem nem néztek annoa 21. napon vért. És nem voltam még soha terhes, tehát nem vetélek el. Ki érti ezt?

Kép
vikike0429
 
 


Zora!

Akkor miért fáj a hasam?
Igazából még nem görcsöl,csak a derekam fáj,de az amúgy is szokott fájni,nekem előtte már pár nappal szokott fájni mindenem.
Lehet,hogy bebeszélem,a has fájást,a derekam viszont tényleg fáj.
Jól van nem parázom,nem panaszkodom,ha megjön,hát megjön,nem az első hónap,már megszoktam igy végződik.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: