Új privát üzeneted érkezett!

Hello!


Noci! De jo! Szépen gyarapodik. A D vitamint kell adni az első évben végig, aztán utána három éves koráig is, de csak télen, amikor kevés napfény éri, és kevesebb D vit. keletkezik magától a szervezetben.
A gomba meg csak elmúlik lassan, nekünk is volt sajnos. Ha meg tudod itatni vele, akkor a Normafloor se árt, mert az bélflóravisszaállító, segíti a bélrenszer normális működését. Majd próbáld ki a Nurofen lázcsillapítóhoz adott fecskendőt, azzal szépen a szájába tudod juttatni a gyógyszereket, és könnyebb neki lenyelni (pl. nem éri nagyon a nyelvét, kevesebb ízt érez), antibiotikumot is így célszerű beadni neki majd, ha kell.

Zsu! Szép pocak! A keményedés normális ebben az időszakban, nem lesz ott felététlenül gyerek. (gondolj bele, nekem ilyen kemény volt állandóan a hasam a 18. héttől, még akkor is keményedett, ha csak átfordultam az ágyban egyik oldalamról a másikra.) Szép lett a szoba!!!

Bridget! Jó hétvégét!!!!! Majd gyere hétfőn! Mindjárt belenézek a blogodba, és megkuksizom miket csináltál mostanában! Köszi a Micimackós képet!

Kitty! JÓ kertépítés! Aztán pihenjél is hétvégén!

Fürti! Nektek hány fogatok van? Lillának most jön a két felső, pedig a két alsó már kijött 6,5 hónaposan. Elég sokat vártunk a következőkre. Lillával is nehéz bírni, állandóan mozgásban van. Mai produktuma, hogy felmászott magától az ágyra (nem túl magas), csak lestem. Most már ott sem szabad hagynom egyedül a gyerekszobában. vagy valamit ki kell találnom.


Enis! Anyci! Köszi a jelölést! Visszajelöltelek benneteket!

Köszi mindenkinek a hozzászólást az oltáshoz!
Most mennem kell, mert a Lilla elkezdte növeszteni a felső két fogát, így lassan végre négy foga lesz. De elég nyűgös, napközben is csak egyszer aludt alig egy órát.

Puszi!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Na laptetőm se volt soha. De nem is kell! Én már többet nem szülök!!!!
Átadom valakinek!!!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Jó reggelt!

Ne haragudjatok, hogy nem voltam napokig, de nem tudtam jönni. Elkezdtem ugye melózni mentem tesómékhoz, meg dokihoz, ma meg már osztálytali lesz. De már ebéd után nem sokkal el kell indulni, mert lesz délután 4-kor osztályfőnöki óra is. szóval el vagyok havazva.

Anyci
Látom, nálad is megkezdődött a meló. A párod is dolgozik. Hol dolgozik? A babagyártásra meg hajrá! Nagyon szorítok nektek! És jól teszed, hgoy nem görcsölsz rajta!

Kitty
Hogy van anyukád?
Jajj te lány! te mindig dolgozol valamit! Tessék pihenni is! Várjuk a képeket a kertről!
Nem tudom írtam-e már, de nagyon aranyosak a vonalzóid!

Zsu
Na mi van veletek? Kész vagytok a festéssel? Képet majd tegyél fel, hog ymilyen lett! jajj most látom, hgoy raktál képeket. :) Nagyon szép lett!
Benőke hogy van? Úgy érzed, hogy előbb kibújik a kis Drága? hát nem tudom, VÉgül innen már bármi lehet. És ahogy elnézem a pocakodat, nem is csoda, ha itt is fáj, meg ott is fáj. Jó nagy! :) Mekkora lesz Várhatóan Benőke? Tudtok már valami értéket?

Nócika
Remélem Gina jól van már. A babavíz bevált? Hogy álltok szopi ügyben? Próbáljátok azért? Csináljatok már képet! Apa is mindig kérdezi, hog ymi újság nálatok. Jó lenne felmenni, megölelgetni benneteket, Regit, csak egyenlőre félünk, mert még olyan pici, és sebezhető. De össze fogjuk hozni, ez tuti!
A köldöksérv milyen? Van vele bajotok? Rmélem nem kell műteni!
Úr Isten! ennyi gyógyszert kell beadni??? ez nagyon sok! De ha muszáj....
Nem is köszöntöttem fel Reginát!
Ne haragudj! Így utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk annak a csöpp kis lánynak! Tesódnak pedig boldog születésnapot!

Enis
De jó lehet azt látni, hogy egy régi ismerős már uh képeket tesz fel. :) Azért írd majd meg, hogy spontán jöttek-e a babák, vagy segítséggel!

Bridget
A körmidet nem tetted fel. Nem felejtek ám! Még a blogodon sem látom.
A barátnőd babája nagyon aranyos! :) A lakást, meg sajnálom. MÁrmint, amit kinéztél, és elkelt. /ja, bocsi, ide írok a blogodról/ Továbbra is nagyon szertem olvasni. :)
Egyre többször eszembe jutsz, pláne, hogy közeledik az idő, hogy hazagyere. :) nagoyn szorítok neked! Te aztán nagyon megérdemelnéd, hogy összejöjjön a baba. Persze más is megérdemli, de nálad valahogy az idő is fontos.
A szept. 11-i események még ma is felkavaróak. Nekem ráadásul mindig a hugom jut eszembe róla. Ilynekor mindig elszorul a torkom. Ugyanis ő hívott fel, hogy kapcsoljam be a tv-t. Csak döbbenten néztük percekig, hgoy mi folyik ott. Ilyenkor mindig a sírás kerülget. Az ott elhunytak miatt is, és a húgom miatt is. Nagyon szép gesztus volt tőled, hogy megemlékeztél róla. Én a filmet nem fogom megnézni. Érzelmi okok miatt. Tudom, hogy nagyon felzaklatna.

Kata
De jó látni téged is!
Nagyon szépek vagytok a képekem! És Lilla már nem is olyan kis husi-musi. :) Gondolom ahogy elkezdett mászni, izmosodik, változik a formája. :) ez a hiszti nem lehet egyszerű. :)
Levente meg látom tanul az oviban. :) De hát ez sajnos kivédhetetlen. Minden gyerek tanul az oviban.
A betegségek meg jönnek, ha akarjuk, ha nem. Nem bizots, hogy megint annyit nyűglödtök majd vele, mint tavaly. Már Lilla is erősebb, ellenállóbb az inmunrendszere.
az infulenza elleni oltással kapcs-ban, csak azt tudom mondani, amit a férjem mondott. Ő nem adatná be. Épp a tesóm i sezt kérdezte tegnap. párom szeritn nem lesz jobb, ha beadatja, ha nem. Beszéld meg az orvosotokkal, vagy akiben bízol. Tényleg nehéz a döntés.

Fürtöske
Már épp írtam, hogy merre vagy te lány!! De édes Marcika. Vagyis micsoda fess fiúcska: :) Mert ő már komoly pasi. :) Az az első kép nagyon kis sunyi. :) Nagyon aranyos. Most már csak azt sajnálom, hogy nem látjuk, halljuk, hogy mit csinál, mond.


Nálam:
A szokásos "nem tudok aludni" időszakom van. Napok óta nem alszom. Hajnalban felébredek. Nem tudom miért. Elég kimerítő.

Tegnap voltam doknál, megint a múlt havi ismétlődött meg. van egy 20 milis tüszőm, kaptam repesztő szurit, és ennyi. VÁrjuk megint a jó szerencsét. MOst megint kezdődik előlről: a rosszullét, az iszonyatos cicifájás, a hasfájás, meg ilyenek. Na de, mindent a babáért.
Apa is leadta a csészikét, jövő héten lesz eredmény.
Az dühített fel, hogy 2,5 órát vártam az uh-ra.

Ma osztálytalira megyek. Nincs hozzá kedvem. Már ebéd után indulni kell, mert osztályfőnöki órával kezdünk. Jön velem Isti is. Időben kell hazaérnünk, mert ugye este, szerelem. :) Muszáj a tüszőrepi szuri után. :)
Így is lehet, hogy kifutunk az időből, mert mire onnan hazaérünk... Na azért igyekszünk.

Délelőtt még lesz dolgom. Letört az egyik körmöm, remélem anyu ráér, és meg tudja csinálni. Jól nézek majd ki törött körömmel este. :)
Na meg még az autót kell kitakarítani, mert a sógorom abba cigizik,, és én már rosszul vagyok a benne lévő kosztól. Úgyhogy kölcsönkérjük, és tisztán visszaadjuk. :)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Kati
ok, majd pihenek is, csak sokszor nem érek rá :lol: :?

Pendi
köszi a vonalzódicsit!
Nem is mindig, már majdnem állandóan :lol:
Jó osztálytalit!
Anyu nem jó eredményeket kapott a héten, majd szept. végén viszem CT-re, okt. elején meg menni kell Kecskemétre csontvizsgálatra. De reméljük, ott már jó eredmények lesznek :)
Szóval a kocsi bérleti díja a takarítás? Akkor adjam kölcsön a házat? :lol:
Na jó, most takarítottam, úgyhogy majd egy hét múlva :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti majd megpróbálok csinálni olyat :roll: nagyon szép ez a kölök,meggyömöszölném :lol:

Zsu,igen szerencsém van a lányommal,hogy ilyen a kapcsolatunk.Tudod nekem anyuval nem volt ilyen és megfogattam az én gyerekemmel nem leszek olyan,persze már anyuval mi is jóban vagyunk,de ehhez idő kellett.
Milyen nagy már a pocakod :!: :!: :shock: :D
Nagyon szép már a Benő lak :D

Pendi,igen megkezdődött nálam is a meló :( Párom egy nyomdába tudott elhelyezkedni raktáros ként,nem sokat fizet de most ez is jó,közben meg azért nézelődik,már egy helyre megy is interjúra aztán ha az jobb akkor meg át megy oda.
Babagyárra belehúzunk,mert karácsonyra szeretnénk mindenképpen :lol:
Látom nálatok is újra indul a mandula :wink:
Jó bulit mára,mi már túl vagyunk ezen mert nekünk májusban volt osztály tali :D

Hello Kitty :lol: Tittára kittys lettél :lol: :lol: Aztán nem agyon dolgozni magad :!: :wink: Tessék pihizni is,nem vagy te igás ló :wink: 8)

Kati,szegény Lilla :( de most több foggal vigyoroghat majd :lol:
Laptetőt hozzám vághatnád :lol: :lol:

Kép
anyci
 
 


Anyci
igenis, értettem 8)
Nem sok mindent csináltam, inkább a párom csinálta a kertet :oops:

Ilyen lett:

Kép
Vendég
 


Telorol irok!nem tok visszaolvasni csak tudatni szerettem volna veletek hogy itt ulok az ugyeleten ugyanis arra keltem hogy marhara kell pipilnem aztan 5percben mar 2szer is kell bar tegnap mar 5perc alatt sikerult 3szor is pipilnem. A vizelet Amit leadtam barna
:shock: ahogy tudok jelentkezem puszi mindenkinek anyci masold mar legyszi at az lh topikba a csajoknak mert marhara nem egyszeru telorol potyogni :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget :shock:
Te szegény,én meg többször is gondoltam ma rád,hogy tuti nagyon jól telik Washingtonban :?
Remélem nem nagyon komoly(barna vizelet :shock: ) :roll: ,írj amint tudsz valamit.
Sok puszi neked meg ölelés :(

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nekem vendégem van,ma érkezett,de már tegnap tudtam,hogy jönni fog,mert jelezte.
Na,kitalálja valaki? :wink:
(Piri anyó, természetesen :evil: )

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Kitty,
szép a kert-részlet :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Kaptam antibiotikumot es egy fajdalom. Csillapitot :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!


Kitty
Hát ez az! Te állandoan dolgozol! Pihenni nem akarsz??
Anyudnak hol lesz a ct? Itt, vagy Szegeden? Csontvizsgálat miért kell? Nagyon szorítok, hogy rendben legyen minden.
A fizettség a kocsiért, tényleg a kitakarítása lett. De gonolhatod, hogy oda is dörgöltem Duginak, hogy most szépen ki van takarítva, legalább egy kicst bírja ki, hogy tisztán tartsa. :) Még jó, hogy kinyaltuk a kocsit, mert az oszifőt mi vittük át az étterembe. :) Jó lett volna, ha abba a cigis autóba ültetjük be. :)
Jajj de szépen leköveztétek! Tök jól néz ki! És azok a növénykék is tök jól mutatnak rajta. Milyen növények? Azt a nagy virágost ismerem, csak nem tudom a nevét.

Anyci
Tényleg az a lényeg, hogy talált a párod munkát. Ebben a helyzetben mindennek örülni kell. Ha meg talál másikat, jobbat, akkor átmegy. Ez még terápiának is megfelel. :) Nem gondolkodik, mert nem ér rá.
Nem is tudom, hogy beszéltük-e már, hogy te hol dolgozol. Ha igen, akkor bocsi, de szita az agyam.
Karácsonyig még van idő, össze tudjátok hozni, a manót. :) Hajrá!!! Apára fel! Most hogy állsz ciklusilag? Mikor van pé?
Igazából mi is május, júniusban szoktunk osztálytalit tartani, csak most aki szokta szervszni, szült, és még nagy kicsi volt a kislánya. Szóval most már 4 hónaposd a baba, és ráért megszervezni.

Bridget
Ne ijesztgess! Barna vizelet? Hát mi van veled te lány???? Remélem nem nagy a baj! És mi a baj? Antibiotikum? Valami gyulladás van? Felfáztál?

Enis
Pirit zavard el! Hát hogy képzeli, hogy hívatlanul beállít????



Megvolt tegnap az osztálytali. Nagyon kellemesen csalódtam benne. Jól éreztük magunkat. :) Haza is értünk időben, úgyhogy várjuk a jó szerencsét. :)
Én ma torokfájásra ébredtem.
A lakás úszik, gondolhatjátok mennyire van kedvem serénykedni. Nyügi vagyok. Főznöm nem kell szerencsére, mert tegnap csomagoltattunk az étteremben kaját. Hoztam belőle haza. Jó sok volt. Finom is volt. Ja, és svédasztalos volt. Na meg lagzi volt a szomszéd teremben. :) Ment ám az "ereszd-el-a-hajamat" buli. :)
Vendég
 


Kitty,azé ám csak tessék szót fogadni :!: :wink: Nagyon szép lett :!: :!: :D Ügyesek vagytok!!!

Bridget,átmásolom természetesen!Hólyag hurutod van?Csak mert nekem akkor voltak ilyen tüneteim :?

Enis pirianyót most már tényleg ki kéne nyírni :twisted: :twisted:

Pendi,így van ahogy mondod :wink: Én egy bútorgyárban dolgozok varrónő ként :wink: Lehet már írtam de én sem emlékszem rá már :oops: Pém az pont ma van,és mi tegnap huncutkodtunk is apával :wink: :oops: 17.cn vagyok amúgy.
Örülök hogy jól sikerült az osztály tali :D Nálunk is így volt,a szomszédban egy lagzi volt így mi is kaptunk a zenéből legalább :D
Jaj csaknem beteg leszel te is :(

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem pénteken, de mivel apa itthon volt ezen a héten korlátozva lettem! Nos voltunk dokinál, de bewnnt nm jártunk, mert annyian voltak a vároban, hogy milio egyen és ha netán nem beteg a kis csajom akkor ezután tuti az lett volna! Nos, de legalább megtudtam melyik az Ő rendelője!
Képek lesznek igérem! Minjá megprobálom egyedül felrakni, ha nem megy sikitok és küldöm Bridnek, ha nem baj és amikor Ő tuja akkor felteszi!!!

Kitty! Tők szép a ki kertecskétek! Jó nagyon! Olyan kis hangulatos!!

Pendi! De örülök, hogy írtál! Na de jó, hogy jól éreztétek magatokat az osztály talin! Azért ti is tánciztatok vagy csak beszélgettetek???
Hát igen sajna muszály ez a sok gyogyi, de remélem hamar elhagyjuk őket! Mert bizom abban, hogy ilyen gyorsan gyarapodik a kicsi sulya és ezzel egyetemben a szervezete is ilyen ütemben erősődik.
És milyen jó lenne talizni! Ha bármikor ráértek csak telozzatok, hogy holnap jöttök és mi várunk szeretettel! Ja és köszönjük a köszöntést a Ginuci nevében!

Brid! Mi lett veled drága??? Antibiotikumot mire adták?? Mit mondtak miért pössntesz barnát?? Ez valami felfázás??? Mesélj mi zu!!!!

Zsuzsu! Köszönöm a köszöntést a bratyom nevében! Épp azon tünödöm, hogy felhivlak! Lehet felhivlak!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kati! Ezt a normafloort nem ajánlották?? Ez adható együtt a többivel?? Vagy ez is vényköteles?? meg van itthon a vizhajtóhoz fecskendőnk és mi lázcsillapitónak is kupot kaptunk! Véleményed szerint jobb a nurofen???

Anyci! Hajrá fickocskák!!!

Enis! Pirit sajnálom, de ha nem vártad csak hivatlan vendégként jött akkor mi a francnak engedted be??????????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Bridget
jobbulást, lehet tudni, hogy mi volt a baj??? Elég rémisztően hangzik...

Enis
köszi! Piri anyót sajnálom :(

Pendi
a CT ott lesz, nem Szegeden és azért kell a csontvizsg. is, mert a műtét utána szövettan rosszindulatú daganatot állapított meg. És ha van máshol is góc, akkor kezelni kell (remélhetőleg nem lesz).
A nagy rózsaszínvirágos leander, a kisebb nem virágos hibiszkusz, a 3. meg futómuskátli lesz (remélem legyökeresedik).
Köszi a dicsit!
Dugit meg szoktassátok le a cigiről, emlékszem, már középsuliban elkezdte.
Jó lehetett a buli! Meg hogy hoztatok kaját! Pihenj is, a takarítás megvár (mondom én :oops: )

Anyci
köszi! És igyekszem szót fogadni ;)

Nóci
köszi!
Képeket várom ;)

Mi ma anyunál ebédeltünk, de azért segítettem neki, meg elmosogattam, takarítottam kicsit.
Most meg párom f1-et néz, hogy én azt hogy utálom :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan írok,amíg a párom elment a haverjáig,aztán megyünk garázst takarítani. :?

Bridget,
akkor ez felfázás? :? Azért tudtatok menni valamerre,vagy a hasad is fájt?

Kitty,
te meg a pihenés...nem is ismeritek egymást :lol:
Remélem azért anyuddal minden rendben lesz,elég volt szegénynek már :roll:

Kati,
még nem írtam,bocsi,nagyon szép kis család vagytok :) Lilla már nem is annyira husi,mint eddig.
Oltást én nem adatnám be :oops:

Nóci,
mondd, apa hogy egyezik a kis lányával?Most már számára is kézzelfoghatóbb(a szó szoros értelmében is),hogy apa lett. :D Gondolom büszke ám 8)
Szépen gyarapodik a kiscsaj,ügyeske.

Pendi,
osztálytali...de jó,hogy jól telt.Én pár éve nem mentem el,mert épp foglalt voltam,de a barátnőm volt és azt mondta egyik beképzeltebb volt a másiknál :x Így nem is szívesen lettem volna ott. :?
Dugi...mind olvasom mit írtok Kittyvel vele kapcsolatban...én másra gondoltam :oops: Fene a piszkos fantáziámat :lol: :oops:
Hú,akkor nálatok talán megtörtént a nagy találkozás 8) Drukkok mennek-mint általában mindig :)

Anyci,
akkor ti is időben ügyködtetek 8) ,aztán tessék kérem eredményt is felmutatni :lol:

Hú,lányok,barátnőméknél napok óta tartó harc folyik,tudjátok,ahol nem volt tervezve a második gyerek,a kislány.Kígyót,békát kiabálnak egymásra,hogy ki akart gyerekeket,ki nem,és hogy a férje nem foglalkozik velük,a srác meg azzal védekezik,hogy ő nem is akart másodikat.Ma azzal hívta a páromat,hogy én hívjam fel a barátnőmet és nyugtassam le. :roll: Mi közöm,bele nem szólnák,nem az lenne a normális,hogy egymás között beszéljék meg a sérelmeiket,mint férj és feleség :? (különben sem tudnám védeni a srácot,mert nagyon kétszínű,a háta mögött nekem ócsárolja a feleségét,a BARÁTNŐMET,mikor meg együtt vagyunk,ölelgeti,puszilgatja,hogy lássam mennyire szereti őt :evil: ).Lassan kivagyok én is,mert hétfőn a barátnőm sírt nekem 1 órát a telefonban,hogy elege van :cry:

Aztán meg itt vagyok én,aki tervezi a másodikat és nem jön össze,ők meg veszekszenek,hogy kinek kellett a kislány és kinek nem :cry: ,mintha egy tárgy lenne szegény :cry:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Kitty,okos gyerek vagy te :lol: Dolgozz csak ha akarsz de módjával 8)

Kép
anyci
 
 


Enis,bakker de hülye az a hapsi :shock: Ő nem volt ott amikor az a gyerek készült?Neked meg ezt kell hallgatnod mikor ti meg azon küszködtök hogy gyerek legyen :(
Remélem hó végén mutatok is valami jót :wink:

Nócikám,akkor a képeket várjuk és köszi a drukkot! :D

Kép
anyci
 
 


Enis
hát pl most is pihenek - na jó, ülök a gép előtt :oops:
Mi is reméljük, hogy anyuval minden rendben lesz...
ez a pasi nem normális :shock: Szegény kicsi gyerek, neki a legrosszabb :(

Anyci
ok! Úgy lesz ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Nocika! Igen, a kúp az első, amit én is adok. Sokszor még a Levente is kúpot kap, ha a láza magas, mikor észreveszem, ésnincs idő vacakolni. A kúp előbb hat, hamarabb felszívódik a bélből mint a gyomorból a szirup.
Viszont mindig van itthon Nurofen, mert az fájdalomra is jó, ha netán olyan baja van. Illetve azért van még Nurofen szirupom, mert ha nem hat az egyik hatóanyag, akkor egy másik hatóanyagú lázcsillapítót adok, és akkor nincs túladagolás, de leviszi jobban a lázat.
Pl: lázas, adok kúpot,(Suppositorium Antipiretikumunk van, ami amidazophen hatóanyagú, narancssárga dobozos a kicsinek) mérem levitte-e, de ha nem ment le legalább 38,5-ig, és mondjuk nagyon álmos, meg éjjel van és nem merem úgy hagyni, nehogy ne vegyem észre, és nagyon felmenjen a láza, akkor két óra múlva kap Nurofent, amiben ibuprofen van.
Egy hatóanyagú cuccból csak 6 óránként szabad(na) beadni lázcsillapítót, de min. 4 óra, de sokszor nem megy le a láza, és nem tudok ennyit várni a kövi adagra.

Szóval a lényeg, hogy más hatóanyagú kupot adhatsz neki rövidebb időn belül is. Mivel ő még kicsi, ezért Nurofen kúpot adhatsz, persze úgy vedd a gyógyszertárban, hogy mindig mond hány hónapos a pici, (Nurofent lehet vény nélkül is.)

A Normafloorral nem lehet ártani, abban ártatlan laktobacillusok vannak, amik segítik a normál bélflóra kialakítását. Azt mondtad, hogy van amikor kemény a kaki, arra is jó, meg hasmenésre, illetve antibiotikumos kezelés esetén AZONNAL add neki, mikor elkezded az antibiotikumot. Az antibiotikumtól általában hasmenésük lesz a gyerekeknek, szétcseszi a bélflórát rendesen, ezért kell pótolni a hasznos bacikat is mivel nemcsak a betegséget okozó bacikat hanem a hasznos bacikat is irtja az antibiotikum.
De csakis az antibiotikumok KÖZÖTT szabad adni, nem egyidejűleg.

Enis! Köszi a dicséretet. Remélem a barátaitok megnyugodnak és elül a vihar.

Anyci! Nekem kéne egy varrónő!!!! Kár hogy nem erre fele laksz! Tönkrement a cipzár a melegítőfelsőmben, és új kéne bele. Most varrónőt keresek.

Bridget! Jól vagy??????????????? Megvan már mi a bajod?

Pendi! Sokan mondják, hogy nem adatják be. Én már nem tudom mi legyen. Annyira félek, hogy megkapják. Tiszta para vagyok, főleg azért mert ha kell az antibiotikum majd valamilyen betegségre, akkor az lehet, megint kiüti őket. Amiket eddig kapott, azokban nem volt penicillin, mégis úgy kiütötte, hogy csak na. Egyedül az Augmentinben van félszintetikus penicillin. Viszont a biorezonancia kimutatta az érzékenységet. De a dokinő azt mondta, (felhívtam egy nőt, aki Győrbenvizsgál allergiát), hogy csak kórházi bentfekvéssel csinálnak bőrpróbát, de csak a végső esetben. Amíg lehet helyettesíteni a gyógyszert mással, addig nem csinálják ezt a teszt. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy most akkor penicillin érzékeny-e vagy nem.

Kitty! Szép lett nagyon akert! Sajnálom anyukádat. Remélem jobbra fordul a sorsa.

Na lépek, még ki kell találnom mit eszünk holnap. Mostantóla hagymát is ki kell iktatnom, lehet azért volt pöttyös megint napokig. Tököm tele, a francba már. Mire azt hiszem minden allergént megtaláltam, arra megint jönnek rá. És ekcémás már a keze is.

Na mondjatok recepteket amiben nincs: tej, túró, tejföl, semmilyen tejszármazék, tojás, paradicsom, hagyma, alma,banán, mák.
Várom a tippeket!!!!

Puszi!Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Bridget?????? Hol vagy Drága?? Mi van veled? gyere már!!!!!! Meggyógyultál????? Mi a baj???

Anyci
Na akkor hajrá! remélem tegnap összeadtátok a kis kópékat! :) Mennek a drukkok!!!! :)
Nem emlékszem, hogy beszéltünk-e a munkádról. :) És egy műszakban dolgoztok?
TI is "potya-lagziztatok"? :) Itt is akkora zene-bona volt, hogy alig tudtunk dumcsizni. :) De legalább volt egy kis aláfestés. :)

Nócika
Miért mentetek a dokihoz? ellenőrzésre?
Mi csak dumcsiztunk az osztálytalin. :)
Biztos vagyok benne, hogy Regi meggyógyul, felerősödik hamarosan. Nézd meg min ment keresztül. Azt is átvészelte. :) Erős kiscsaj! Olyan mint az anyukája!
A talit meg majd összehozzuk, amint megerősödött a kislánykád. Nem szeretnénk bármit elvinni neki. Nagyon félek, hogy nehogy egy náthát vagy akármit elvigyünk. Ő még olyan picike.

Kitty
Nagyon szorítok, hogy ne legyen semmi gáz anyuddal.
Ja, a virágokat most már tudom milyenek név szeritn is. :) De én olyan vagyok, hgoy sosem tudom melyik milyen. :)
Dugit sosem fogjuk leszoktatni. Szerintem. :) Apukája, anyukája is cigizik, úgyhogy nem hiszem, hogy menni fog.... :) De azért így is imádom... :)
Nem voltatok bent a fesztiválon?
Mi bementünk, de nem volt nagy durranás.

Enis
Az osztálytali jó volt. :) Meglepően. Én is csak az elsőn voltam ezen kívül. Utána nem mentem hasonló tapasztalatok miatt. Nálunk is nagyon beképzelt, és öntelt volt a banda. Úgy tűnik beértünk. :)
[quote]D írta:ugi...mind olvasom mit írtok Kittyvel vele kapcsolatban...én másra gondoltam Embarassed Fene a piszkos fantáziámat Laughing Embarassed

:) :) :) :) :)
Dugi a sógorom. :) Csak mint kiderült Kittyvel osztálytársak voltak. :) Milyen kicsi a világ ugye? :) Azért lett ez a beceneve, mert duci volt gyerekként. :) ma már piszkafa. :)Egy roppant jólelkű, imádnivaló fiú!
A barátnődékkel kapcsolatban elég nehéz helyzetben vagy. Én sem tudnék állást foglalni ebben. Nem szeretek én sem békebíró, és postás lenni. Jobb is ebből kimaradni. Elég neehéz helyzetbe kerültél miattuk.
azért nem értem őket. Illetve a pasit. Ott van egy gyönyörű gyerek, és ez variál??? Pedig más mit nem adna érte!

Kati
jajj, de nagy dillemmában vagy! Azt pedig ki kellene deríteni, hogy penicilin érzékeny-e a lány. Az nem mindegy.
Az infulenza ellelni oltásról meg megoszlanak a vélemények. Én is hasonló bajban lennék, hogy beadassam-e. Nem akarnák ártani sehogy sem. De akkor mi legyen? A dokitokat nem kérdezted?
A kaja ügyben elég nehéz így. Tényleg nincs rá mód, hogy kizárjátok biztosra, hogy mit nem ehet? Pár nap bennfekvést nem érne meg?
Vendég
 


Jó reggelt!

Kati
köszi, mi is reméljük!
Szegények, nem könnyű nektek sem ezzel az allergia-mizériával :(
Kaja pl sült húsok vmi körettel (rizs, burgonya), durumtészta vmi feltéttel, vagy kipróbálni a növényi sajtokat, tejtermékeket.

Pendi
nem voltunk bent, páromat az ilyesmi nem érdekli :( No, de majd itt a faluban bemegyek ;) Ez úgyis családiasabb.
Én is csak akkor tudom a virágok neveit, ha valaki jó sokszor elmondja :oops: De ha máshol látok u.ilyet, akkor már nem tudom a nevét :oops:

Bridget :?:

Csucsu :?:
Vendég
 


Sziasztok!
Mi hétvégén a Balcsin voltunk, hármas ünnepen: anyu szüli és névnap, sóginőm névnapja, és a leendő sóginőm névnapja. NAgyon jó volt és az idő is nagyon szuper volt.
Ma már voltam vérvételen, apa vitt el és haza is hozott. Már reggeliztünk, alpakoltam, apa elment dolgozni, én már kiterigettem egy adagot, most megy a következő. addig pihenek a kanapén, lábam a magasban. Basszus, mennem kell vissza az SzTK-ba a pénteki vizsgálataim eredményéért.
Majd utána jövök vissza és olvasok. Addig legetek jók!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszönöm mindenkinek a szoba dícséreteket!!!!

Pendi!
Sajna a 28. hét óta nem volt uhu, úgyhogy nem tudjuk Bence jelenlegi méreteit.
Hajrá szerelem!!!!! Milyen az új ágy?????

Kitty!
Naggyon tetszik a kert!!!!!

Bridg!
Mihamarabbi jobbulást neked!!!!!

Enis!
Fúúúúúúúúúj piri anyó!!!!!
Sajnálom barátnődet. Nem lehet neki most egyszerű.

Anci!
Puszi neked!!!!

Nócikám!
Sajnálom, hogy nem skerült tegnap találkoznunk.

Kati!
Puszi nektek!!!!
Nagyon nem egyszerű az életetek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na,sikerült? :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Ez a folyopart ugy kell elkepzelni,mint pesten a duna menten lakni csak itt pl a masik oldal kicsit messzebb van es nincs tele epuletekkel :wink:

Zsu
Te mar 35hetes vagy ma? :shock: Akkor tenyleg nemsoka szulsz :lol: Ez a macis bordur naon szep!Szep a szoba is es latom ez a kismamifelsod jol kiszolgalt teged :wink: Es milyen szep poci :shock: a frizkod meg tok jo es nem tudom kiirta de tenyleg kivgy csattanva sugarzol :!:

Kitty
Hat inkabb ugy mondanam masfel furdo azaz 1furdo wc vel es egy wc kulon csappal.Itt tok alap,hogy a 2halos lakashoz 2furdo jar!3haloshoz meg 3!Es ha jonnek vendegek akkor nem az en wc-met hasznljak hanem a masikba mennek :roll: Ha meg apacska ha leul tronolni... :? es altalaban itt egyutt van a furdo a wc-val szal ha csak egy van akkor epp se tusolni semmit nem lehet.De mondom ezzel nincs gond mert ez mindig van a lakasokban inkab a msogep es szarito a problema... :? Ari ez a hetvegi piheno katica :lol: es a kert :shock: ez naon szep lett :!: Meg kepet meg 8)

Enis
Jol is ereztuk volna magunkat ha nem jon ez a hulye pisilos dolog en meg bevgyok ugye tojva minnya itt a lombik pont ez nem hianyzik nekem :twisted: Koszi az olelest :wink: Megjott piri wazze :twisted: Hun voltal eddig :roll: Gyere am nem eltunedezni :!: Vgy martad hatha jo hirrel johetsz :? Tudtunk menni sok helyre persze van szep sok fotom 8) Wazze hat latod mindig mindenhol megvan a baj...hol az hogy nem jon a baba hol meg az hogy jon...es ilyenkor a nok meg erzekenyebbek is eleg tusko lehet a ferje :twisted: Beszeltel a bainoddel? :roll:

Kata
De jo,hogy megint jottel :P Ugy latszik jon az osz 8) blogot pentekig potoltam a tobbi majd ma var ram :x nem gaz mert szeretem csinalni csak tulsokat ulok gep elott es ugye ma meg a bneten is visszaolvasok 3topikban :oops: Hogy vgytok?Ovi elkezdodott Zolinak 8) Az allergiaval hogy alltok :roll: De draga vgy latom jottel meg1szer :D Ezentul surubben leszek beteg csak hogy tobbet lathassalak :lol:

Pendi
Mar aggodtam :roll: De remelem jol teltek a napjaid ha mar nem jottel 8) Tuszorepi szuri most is :shock: Ez a doki ngyon jo ebol elobb utobb baba lesz 8) Meg jo,hogy kuldtem is a szerencsedolgokat :lol: Ezek serint volt kinek :wink: Nem szabad am ugy felfogni,hoy nem hiszel benne :roll: a lenyeg az,hogy erlelnek tuszot ami ki is lokodik!Utana mar csak rajtatok mulik :wink: Ugyhogy mennek a nagy drukkok es majd jelencs mi van 8) A kormim nem felejtettem el de annyi kepet keszitettem kicsinyitettem albumot csinaltam feltettem oket,hogy a kormisre mar nem volt enerdzsim :? de lefotoztam es megvan 8) ma felteszem de akkor te mar alszol majd :roll: Koszi a blogdicsit 8) Igen mar csak 3het es megyek haza :shock: Szeptember 11-rol akkor inkabb ne is beszeljunk :roll: Ok :wink: Buksisimi neked es nagy drukk!!!!!!!!!! 8) Orulok,hogy jol erezted magad az osztalytalin :) En nekem tavaly volt es direkt ugy idozitettek,hogy ugye mentem nyaron haza hogy otthon legyek...erre emlexel 1honapig vereztem meg voltam korhazban is :roll: es nem tudtam menni...hat nem orultek neki :oops: Abszolut nem ertettek meg mondjuk konkretan nem mondtam el a bajom de az nem eleg,hogy korhazban voltam?Na mind1orulok,hogy te legalabb eltudtal menni :wink:

Anyci
Koszi :wink: Nem tom pontosan mi ez csak angolul meg nem volt idom leforditgatni...de valami olyasmi... :roll:

Noci
Kuldheted a kepeket latom nem sikerult feltenned :roll: Valami felfazas jah gondolom annyi bacim volt a pipiben :?



Koszonom csajok a sok jokivansagot :!: Mar a korhazban ulve es varva nem is voltam annyiszor pipilni...es a gyogyszertol meg nem faj ha pipilek.Szal televan bacival a pipim szerintem ver is volt benne de konkretan nem mondtak meg csak adtak gyogyot!

Meg egy rahedli utasitast,hogy elorol hatrafele kell torolni,meg ha most egyutt vgyunk akkor gumival,sokat inni meg hasonlok :? Had ne mondjam 2szer furdok napjaban reggel/este attertem a nagy bitang bugyikra mert allitolag azok nem fertoznek annyira ugye mint a tanga...nem mintha a tangaval bajom lett volna csak mindenben 100%osan akartam teljesiteni szal tobb mint egy honapja nagybugyizom,minden birko elott apacskaval tisztalkodunk :!: utana is sot olvastam valahol,hogy birko utan elkell menni pipilni egyet,hogy a bacik igy meg ugy....na ez is megvan mostansag :arrow: azt mar 14eves korom ota tudom,hogy elorol hatrafele kell torolni mivel nekem mindig volt felfazasm minden evben korhazban voltam emiatt :roll: :arrow: Nem ulok ra idegen wc-kre es nem pl miota ittvgyunk 2honapja nem furodtem meg a kadban mert nem a mienk es en igy nem szeretek beleulni :oops: :arrow: kulon ezt a lactocyd nyavalyat hasznalom nunimosasra szal en tenyleg maximalisan odafigyelek mindenre :!:

Az uccso 2napban viszont nem hiszem,hogy ittam eleget :? es ezaltal a bacik elszaporodnak es ott a baj...szal csakis erre tudok gondolni :roll: Antibigyot kaptam 1hetig szednem kell es meg egy holyagfajasra gyogyot amitol a vizeletem narancssarga lett :shock: Mint a tojasfestek :shock: Marha erdekes es veny nelkul kaphato :) Sokat iszon jarok pipilni koffeint nem ihatok ugyhogy teabol is csak a herb tea johet szoba :roll: amugy nem faj semmim es mar a korhazban nem kellet mennem annyiszor...persze az a napunk kesz volt fel 5kor vegeztunk fel 1tol voltunk ott :twisted: es mentunk enni aztan kicsit meg setalgattunk...viszont vasarnap bevetesre keszek voltunk 8) :lol: Szerintema gyogyotol de mar 2napja reggel hasmaris itt van nalunk de csak reggel 1szer :roll:

Hat roviden ennyi....a lakas is megvan...majd minnya teszek fel kepet ha tudok...Pusszantyu mindenkinek es babasodasra fel :!: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A hetvegenk amugy csodas lett volna ha aznap nem a korhazban ulunk egesz delutan de vasarnap csudaszep ido volt meleg es ngyon szep Washington!!!!Friss levego max 5-6emeletes hazak,sok zold park szep latnivalok jo kaja!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fura volt mikor utoljára írtam,éreztem,hogy valam(k)i kimaradt.Hát most jöttem rá,hogy ki is :oops:
Zsu,
bocsi :oops: ,pedig láttam a Benőke szobát ,a mostani is nagyon szép,jó tágas neki odabennt :lol: ,meg a leendő is :wink: Édes ez a macis bordűr.Lassan jöhet a kis lakója :wink:
Te meg tényleg jól nézel ki,csini vagy még mindig.És hogy érzed magad,szabadulnál már a pocaktól,vagy még élvezel?Emlékszem nekem az utolsó hónap már nagyon szenvedős volt,viszkettem egyfolytában,mintha rühes lettem volna,minden bajom volt már. :oops: :roll:

Pendi,
barinőméknél 2 gyerek van,egy 5 éves kisfiú,akire ők is 4 évet vártak,meg a másfél éves véletlenke kislány.Tényleg sajnálom a barinőmet,mert bár ő is hülye :oops: ,azért nem érdemli meg ezt a viselkedést a párjától.És a kisfiúnak csak 1 veséje van,szóval nagyon kell rá vigyázni,hogy meg ne üsse a derekát,fel ne fázzon ,stb,stb. :cry:
Remélem az én volt osztálytársaim is "beérnek"(én már tuti nem :lol: ),mert én szívesen mennék talira,viszont így nem.Minthogy rossz élmény legyen,inkább kihagynám.Bár még nincs szó taliról,de reménykedünk páran,hogy nemsokára összehozunk valamit. :)

Kitty,
oké,akkor tegnap pihentél a gép előtt.Én is most azt csinálom :oops:

Kati,
létezik egyáltalán olyan?Nem lehet könnyű nektek :? Nincs valahol ilyen fórum,nem értél rá utánanézni?

Anyci,
épp az a baja a barátnőm férjének,hogy 1x volt ott,abban a hónapban,amikor a gyerek készült.Azt mondta jó,hogy amíg akartak 3 évig semmi nem történt.Na,de kérdezem én,ha 3 év után már egyáltalán nem akart,akkor miért nem védekeztek? :evil: Gondolta ha eddig nem jött,már úgy sem fog :? Á,túl van tárgyalva a téma,ez egy olyan barátság,hogy ők utálták az én gyerekemet anno,egyfolytában kötekedtek,hogy miért így nevelem és nem úgy,meg ilyenek.Emiatt kissé fura lett a kapcsolatunk az ők gyerekeik születése után,de mostanra mondhatom ,hogy eljutottam oda,hogy megbocsátottam nekik.Én szeretem az ők gyerekeiket...de különben tudják ezeket,mert felvilágosítottam őket. :oops: :evil: :lol:

Bridget,
köszi a leckét :lol: Én még soha nem voltam felfázva,azt hiszem ebből a szempontból szerencsés vagyok :roll:
De örülök,hogy azért nem fájt semmid :)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget,
na,nem fejeztem be,csak azt hittem megszakadt a net,és megbolondulok,ha elszáll :roll:
Nem,nem azért tűntem el,eszembe sem jutott,hogy meglephetnélek,valahogy éreztem,hogy nem sikerült most sem. :roll: Nem volt kedvem írni,inkább csak olvasgattam....de most itt vagyok :wink:

Megvan a lakás?Hurrááá 8)
Kép

Ja,barinőmmel még nem beszéltem,várom,hogy lenyugodjanak mindketten,mert azért olyan vagyok,hogy csak nem bírnám befogni a számat :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Na ennek orulok,hogy itt vagy :D igen megvan a lakas bar itt nincs mosogep es szarito a lakasban de van minden folyoson :!: Hat majd meglatjuk,hogy birom :roll: De a nappali oriasi focizni lehet benne akkora 8) csendes egy kicsit meg a parkra is ralatok :wink: van egy vendegszobank ami kesobb lehet babaszoba 8) van 2wc egyik furdo kadas masik tusolos :wink: az alaprajzot minnya teszem 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Es koszi a lapot ez jol esett :P

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis!
Háááááááát.... már minden nehezen megy. Anyum jönn takarítani, főzésről is lemondtam. Max. Kimosok és kierigetek. De ennyi. Meg elmosogatok, mert apa marhára nem akarja megtalálni a konyhát. Igaz, itthon nem is segít semmiben. Bevásárol és leviszi a szemetet. Ennyi.

Bridg!
Gratu a laskáshoz!!!! Nagyon jó !!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="bridget0801"]E írta:bridget0801z a folyopart ugy kell elkepzelni,mint pesten a duna menten lakni csak itt pl a masik oldal kicsit messzebb van es nincs tele epuletekkel :wink:

Zsu
Te mar 35hetes vagy ma? :shock: Akkor tenyleg nemsoka szulsz :lol: Ez a macis bordur naon szep!Szep a szoba is es latom ez a kismamifelsod jol kiszolgalt teged :wink: Es milyen szep poci :shock: a frizkod meg tok jo es nem tudom kiirta de tenyleg kivgy csattanva sugarzol :!:

Kitty
Hat inkabb ugy mondanam masfel furdo azaz 1furdo wc vel es egy wc kulon csappal.Itt tok alap,hogy a 2halos lakashoz 2furdo jar!3haloshoz meg 3!Es ha jonnek vendegek akkor nem az en wc-met hasznljak hanem a masikba mennek :roll: Ha meg apacska ha leul tronolni... :? es altalaban itt egyutt van a furdo a wc-val szal ha csak egy van akkor epp se tusolni semmit nem lehet.De mondom ezzel nincs gond mert ez mindig van a lakasokban inkab a msogep es szarito a problema... :? Ari ez a hetvegi piheno katica :lol: es a kert :shock: ez naon szep lett :!: Meg kepet meg 8)

Enis
Jol is ereztuk volna magunkat ha nem jon ez a hulye pisilos dolog en meg bevgyok ugye tojva minnya itt a lombik pont ez nem hianyzik nekem :twisted: Koszi az olelest :wink: Megjott piri wazze :twisted: Hun voltal eddig :roll: Gyere am nem eltunedezni :!: Vgy martad hatha jo hirrel johetsz :? Tudtunk menni sok helyre persze van szep sok fotom 8) Wazze hat latod mindig mindenhol megvan a baj...hol az hogy nem jon a baba hol meg az hogy jon...es ilyenkor a nok meg erzekenyebbek is eleg tusko lehet a ferje :twisted: Beszeltel a bainoddel? :roll:

Kata
De jo,hogy megint jottel :P Ugy latszik jon az osz 8) blogot pentekig potoltam a tobbi majd ma var ram :x nem gaz mert szeretem csinalni csak tulsokat ulok gep elott es ugye ma meg a bneten is visszaolvasok 3topikban :oops: Hogy vgytok?Ovi elkezdodott Zolinak 8) Az allergiaval hogy alltok :roll: De draga vgy latom jottel meg1szer :D Ezentul surubben leszek beteg csak hogy tobbet lathassalak :lol:

Pendi
Mar aggodtam :roll: De remelem jol teltek a napjaid ha mar nem jottel 8) Tuszorepi szuri most is :shock: Ez a doki ngyon jo ebol elobb utobb baba lesz 8) Meg jo,hogy kuldtem is a szerencsedolgokat :lol: Ezek serint volt kinek :wink: Nem szabad am ugy felfogni,hoy nem hiszel benne :roll: a lenyeg az,hogy erlelnek tuszot ami ki is lokodik!Utana mar csak rajtatok mulik :wink: Ugyhogy mennek a nagy drukkok es majd jelencs mi van 8) A kormim nem felejtettem el de annyi kepet keszitettem kicsinyitettem albumot csinaltam feltettem oket,hogy a kormisre mar nem volt enerdzsim :? de lefotoztam es megvan 8) ma felteszem de akkor te mar alszol majd :roll: Koszi a blogdicsit 8) Igen mar csak 3het es megyek haza :shock: Szeptember 11-rol akkor inkabb ne is beszeljunk :roll: Ok :wink: Buksisimi neked es nagy drukk!!!!!!!!!! 8) Orulok,hogy jol erezted magad az osztalytalin :) En nekem tavaly volt es direkt ugy idozitettek,hogy ugye mentem nyaron haza hogy otthon legyek...erre emlexel 1honapig vereztem meg voltam korhazban is :roll: es nem tudtam menni...hat nem orultek neki :oops: Abszolut nem ertettek meg mondjuk konkretan nem mondtam el a bajom de az nem eleg,hogy korhazban voltam?Na mind1orulok,hogy te legalabb eltudtal menni :wink:

Anyci
Koszi :wink: Nem tom pontosan mi ez csak angolul meg nem volt idom leforditgatni...de valami olyasmi... :roll:

Noci
Kuldheted a kepeket latom nem sikerult feltenned :roll: Valami felfazas jah gondolom annyi bacim volt a pipiben :?



Koszonom csajok a sok jokivansagot :!: Mar a korhazban ulve es varva nem is voltam annyiszor pipilni...es a gyogyszertol meg nem faj ha pipilek.Szal televan bacival a pipim szerintem ver is volt benne de konkretan nem mondtak meg csak adtak gyogyot!

Meg egy rahedli utasitast,hogy elorol hatrafele kell torolni,meg ha most egyutt vgyunk akkor gumival,sokat inni meg hasonlok :? Had ne mondjam 2szer furdok napjaban reggel/este attertem a nagy bitang bugyikra mert allitolag azok nem fertoznek annyira ugye mint a tanga...nem mintha a tangaval bajom lett volna csak mindenben 100%osan akartam teljesiteni szal tobb mint egy honapja nagybugyizom,minden birko elott apacskaval tisztalkodunk :!: utana is sot olvastam valahol,hogy birko utan elkell menni pipilni egyet,hogy a bacik igy meg ugy....na ez is megvan mostansag :arrow: azt mar 14eves korom ota tudom,hogy elorol hatrafele kell torolni mivel nekem mindig volt felfazasm minden evben korhazban voltam emiatt :roll: :arrow: Nem ulok ra idegen wc-kre es nem pl miota ittvgyunk 2honapja nem furodtem meg a kadban mert nem a mienk es en igy nem szeretek beleulni :oops: :arrow: kulon ezt a lactocyd nyavalyat hasznalom nunimosasra szal en tenyleg maximalisan odafigyelek mindenre :!:

Az uccso 2napban viszont nem hiszem,hogy ittam eleget :? es ezaltal a bacik elszaporodnak es ott a baj...szal csakis erre tudok gondolni :roll: Antibigyot kaptam 1hetig szednem kell es meg egy holyagfajasra gyogyot amitol a vizeletem narancssarga lett :shock: Mint a tojasfestek :shock: Marha erdekes es veny nelkul kaphato :) Sokat iszon jarok pipilni koffeint nem ihatok ugyhogy teabol is csak a herb tea johet szoba :roll: amugy nem faj semmim es mar a korhazban nem kellet mennem annyiszor...persze az a napunk kesz volt fel 5kor vegeztunk fel 1tol voltunk ott :twisted: es mentunk enni aztan kicsit meg setalgattunk...viszont vasarnap bevetesre keszek voltunk 8) :lol: Szerintema gyogyotol de mar 2napja reggel hasmaris itt van nalunk de csak reggel 1szer :roll:

Hat roviden ennyi....a lakas is megvan...majd minnya teszek fel kepet ha tudok...Pusszantyu mindenkinek es babasodasra fel :!: 8)


nekem a volt férjemnek volt prosztata gyulladása...én 2 évig állandóan felfázással küzdöttem, mint utána kiderült, nem felfázás hanem nekem lett bajom, ő neki semmi tünete nem volt

amugy én ha ilyen van felfázástól 2-3évente, nolicint szedek rá
és medveszőlőhagyma teát iszom, napi 3 litert...
Vendég
 


Majd felteszek kepet is ahogy lesz...egyenlore errol nem fotoztam de talan az ugynok oldalan megvan mondjuk a konyha mashogy nez ki de nem baj majd megmutizom 8)

Na most neztem mar nincs meg... :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu,
azért az is valami,még jó,hogy nem neked kell cipekedned :)

Bridget,
nálunk is a fürdőben van a wc,és reám mindig akkor jön rám a pipilés,mikor a párom fürdik. :evil: Mondjuk azt el tudom intézni,de ha netán egy hasmars vagy valami ilyesmi lenne,hááát :lol: Úgyhogy 2 fürdő vagy leglábbis wc az szerintem alap kéne legyen egy lakásban :roll:
Aztaa,mekkora nappali :shock: ,nagyon tetszik.Gondolom a blogban írsz majd részletesebben is a lakásról 8) És ha már a blognál tartunk,hát nálam megint azt írja ki,hogy törölve van :roll: :evil: De félórája még megvolt,mert benéztem a lányom laptopjáról(és láttam,hogy nem írtál :cry: ).

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Nos vagyok! Visszaolvastam!
Hát nálunk tegnap elkezdett robbani az első bomba! De félek még nincs vége!!! Nos az az érzésem, hogy kezdek elfáradni! A sok éjszakázás és aggodás és be vallom a lóvé is igen fogytán! Az ügyvédet is rég elkerültem már! Már ujra kéne elkezdenem intézkedni, de nincs kedvem se türelmem! Nos tegnap azon akadtam ki, hoghy apa megigérte, hogy Ő is kiveszi a részét a manoból olyan értelemben, hogy fürdetés tisztába rakás eteteé ez az amaz! De nem! Semmi! És ezt tegnap nehezményeztem! Anyú azzal nyugtatgat, hogy apa azért nem akarja, mert még nem meri, mert hogy pici még meg ez az amaz! De könyörgöm egyszer el kell valahol kezdeni! Nekem is jól jönne egíy kiados alvás, de a lányt meg imádom! Amint megmoccan már mellette vagyok! Lesem minden pillanatát! Én jövök megyek takaritok mosok mosogatok fözök vendégeket fogadok a gyerek összes teendője nálam egydül vasalni nem vasaltam még, pedig a textil pelusok már torony magasan vannak! Most ne értsétek félre egyáltalán nem bántam meg a babát, ha ez ugy jönne le valakinek csak egyszerüen jólesne egy kis segitség! Anyumtól mindent megkapok ezzel nincs is baj! Hanem ÉN apácskára vágyom! Sex van azzal nincs is baj csak azt szeretném, ha nem csak gügyögne a gyerekkel hanem foglalkozzon is vele! Meg mikor etetek ne tünjön el és azt mondja megy fogat mosni és erre kint az udvaron koszál!
Na most jól ki panaszkodtam magam bocsi! Pedig nem s ezt akartam!!

Brid! Hát örülök, hogy csak felfázás és nem valami komolyabb! Bár ez is nagyon komoly tudom! Pláne neked kinek a vesélyével volt már gond!
A keco tervrajza jól néz ki! És ez akkor a végleges???
Képeket még nem raktam fel az igaz! De tudod én már csak ilyen vagyok! Rám várni kell! De igyekszem!!!!

Pendi! Oké! Köszi! Amint megerösödik nagyon várunk!! Vagy még az is lehet, hogy egy kosza gondlatomban mi megyünk mint a régi terv szerint pocakosan! :wink: Persze, ha nem zavarunk! És viszem a fánkot, vagy ha más nem akkor jöttök ti és itt készitem a fánkot! :D :D :D :D
És milyen az uj ágy??? Alvás milyen rajta?? Ugye ezen már szépen csucsukálsz?? Apácskát puszilom!!!
Amugy dokihoz azért mentünk nem csak ellenöréz céljából, hanem azért, mert szerintem megfázott a cincinátuskám! Ellenörzésre majd most csütörtökön megyünk vissza a korházba! Lesz neonatologiai ellenörzés és lesz szemészet! Amit nem valószinmű, hogy sírás nélkül túl élek!!! De ígyekszem majd!!!

Kati! Köszi a tippet! Majd beszélek azért a dokival erről a készitményről, hogy Ő mit mond!! Nem azért mert benned nem bizok, csak szed már annyi bogyot, hogy nem tudom merhetem e adni!!!

Enis! Ez fa@a! Jó kis barátok! A pasit lehet lapátra kéne rakni! Mintha Ő nem tehetne a második kicsi létéről! Basszus van aki nagyon akar azt sehgun semmi és aki nem az meg ezen vitázik!!!! Fel kéne akasztani az ilyet! Komolyan mondom!!! Szegény barinőd is akkor most tuti szenved!!!!!!!!!!! Sajnálom szegényt! Nagy ölelés neki!!!

Zsu! Vazze! Én sem diccsesztelek! Ne hari! Pedig akartam hidd el!! Azta vazze mekkora pocok???!!!!! Tiszta jó!!! És a szoba is meseszép!!! Már látszik, hogy nagyon várja a lakóját!!!!!!
És az, hogy a vasárnap nem jött össze na bumm! De ha van kedvetek talizhatunk most hétvégén is! Persze ha ráértek!!!

Na megyek mert lassan etetek! Ma föznöm nem kell, mert tegnap ugy csináltam krumplis tésztát, hogy van még mára is!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és ha van valakinek hasfájásra és köldök sérvre valami csodaszere kérlek azonnal írjon!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám!
Megbeszéljük. Hétvégén megyünk bevásárolni a bébinek, csak még nem tudom, hogy melyik nap lesz jó apának. De remélem, hogy meg tudjukoldani. Már jó lenne talizni!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kati,szívesen varrnék neked csak kissé messze vagy :wink:

Pendi köszi de most nem akarom beleélni magam minta múltkor.Egy műszakban dolgozok,6-14-ig.Ja volt nekünk is potya lagzink,de ők kint voltak a teraszon így csak a zenét hallottuk de azt se olyan hangosan :D

Zsu neked is puszi :D Jó kis pocakod van már az tuti,hamarosan telefonálsz hogy mész szülni :lol:

Enis,na szép kis fószer ez akkor,mindig a nőktől várják el hogy védekezzenek?A hülye embere :evil: Most örüljön hogy van és ne veszekedjenek,te meg lehetsz a béke bíró!

Bridgeta másikban már írtam de ide is írom ha gondolod.Gratula a lakáshoz!!!Nekem volt hólyag hurutom és azért kérdeztem,nem kellemes az tuti :? Hova lett a blogod? :shock: :(

Nócikám,szegényem úgy mennék neked segíteni :( Ennyire passzív a párod?Szólj neki még egyszer!

Kép
anyci
 
 


Noci
A fotokat nyugodtam elkuldheted hozzam en felteszem :wink: Nem ugy irtam,hogy hol vannak mar hanem hogy kuld nyugodtan 8) Felfazas meg jah monnyon le :twisted: Lakas vegleges...bar en talan nem ezt valasztottam volna apacskanak tesztett es neki meg oromt akartam szerezni :) amugy nem rossz a lakas :wink:

Hat en megertem,hogy orrorsz apacskara en alapbol orrolok ha ne segit...igenis kivitetem vele a szemetet es miutan ettunk o behozza a cucokat a konyhaba es meg elpakolom ott....muszaj a segitseg minden fele teren!

Epp akartam kerdezni,hogy a birkozas hogy megy :lol: miota lehet egyuttlenni es milyen volt? :roll: Varrat?

Anyci
Koszi :D Jo lesz mar vegre kicsit leteletepni :? Blogommal nem tudom mi van :x Majd utananezek :roll:

Enis
Komolyen elgondolkodtat,hogy mashol nyitok blogot :twisted: Mert ha karbantartas van az mas de mar 2szer is azt irta ki,hogy torolt blog :twisted: :twisted: Hat nalunk lesz 2wc es en nem szeretem ha pl az itteni barik akiket pl nem is ugy ismerunk jonnek es egy wc-re jarni :roll: azert otthon mas jon az 1000eve ismert barinom meg a rokonok meg a csalad...de itt azert az uj baratok ki tudja...de latod igy is megbetegszem mind1 ez is :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Mi most jöttünk meg a dokitól. Kiakadt a dagi lábamtól. Eredményeimnek nagyon örült. MEgvizsgált, méhszájam áll, mint a cövek, na ezen nagyon meglepődött, úgyhogy már csak egy hétig szedem a Magne B6-ot. Lepény mellső falon tapad, ami majd nehezíti a császárt. Holnap telefonálnom kell CTG-re és uhu-ra, és lesz flowmetria is. Lepény nem leszesedik, nagyon jó állapotban van, viszont azt mondja, hogy a magzatvizem mintha kevesebb lenne, mint két hete volt. Jövő héten kedden megyünk vissza megint. ÉS azt mondta, hogy akkor meg is beszéáljük a befekvésemet. Szóval nagyon úgy néz ki, hogy két hét múlva befektet. Vagy már a jövő héten. Igyekszem tolni, de ha tényleg kevesebb a vizem, akkor nincs mese. És akkor viszem magammal a laptopomat is. apa rendelt ilyen láncot a géphez, hogy az ágyhoz tudjam kötni. És lesz netem a telcsimről. De majd jövő héten kiderrül minden.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Es mikor veszik ki a bebit? :roll: Varnak amig megindul a szules?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hello!
Noci! Köldöksérvünk nem volt (hálistennek) de hallottam, hogy leragasztották egy huszassal (hülyén hangzik szerintem is), hogy nyomja vissza. Na ezt nem ajánlanám, csak úgy érdekességképpen írtam. Védőnő meg adoki mit mond???

Hasfájás: infacolt adod, de megpróbálhatod az espumisan csöppöket is. Ill. kaja közben is büfiztesd meg, ha tudod, meg utána mindenképpen! Én úgy szoktam, hogy felteszem a vállamra de jó magasra, úgy, hogy a kezei lógjanak lefele avállamon, (fejét már tudja kicsit tartani, meg az se baj ha kicsit lógatja) vagy pedig hasrafekteted a kezeden, térdeiden, és kicsit mozgatod, ütögeted a popoját. Így az apró légbuborékok összeállnak és ki tudnak jönni.
Ezenkívül próbáld ki a hasfájós babáknak való tartást: legjobban a férfiak tudják kivitelezni mert hosszú az alkarjuk(hátha így tud segíteni a párod, és jól esik neki hogy tud segíteni): az alkarjára fekteti a babát, könyökhajlatában tartja a fejét (neten talán van leírás róla).
És még egy ötlet: a babát lefekteted egy párnára úgy, mintha térdelne a párna mellett, és a párnán nyugszik a feje, hasa, lábak meg térdelve. Így talán jobban jönnek a pukkantyúk.
Ha nemtud pukizni, akkor vegyetek szélcsövet a patikában, vagy lázmérőzzetek. Kicsit bedugod a higanyos hőmérő végét, és oldalra, vagy inkább lefele kicsit meglazítod! Hálás lesz érte a gyerek! Úgy képzeld el, hogy ő még nem tudja tudatosan ellazítani azt az izomgyűrűt, ezért kell neki egy kis iránymutatás! Nem fog hozzászokni, hidd el. Mindkét gyerekem hónapokig!!!! így tudott kakilni, és nagyon jókat pukizni! Kész öröm volt nézni.

A picik nem képesek még olyan hasprésre, amivel ezeket a nehezen kivitelezhető dolgokat megcsinálják (puki, keményebb kaki, amihez már erő is kellene). Na és ugye nem mozognak még eleget, ezért nem mozognak a belei. A hasát körökörösen kell masszírozni az óra járásával megegyezően, mert a vastagbél kivezetője a popó felé a kisbaba bal! oldalán van, tehát ott nyomd jobban. Próbálhatod olajozott kézell a bőrén, vagy ruhán keresztül is ha kínlódik.

Pendi! Az ételallergia kivizsgálásához nem kell bentfekvés, csak a penicillin allergia vizsgálatánál kellene, de csak akkor csinálják, ha nagyon muszály, és nincs más olyan szer, amivel az adott gyógyszer helyettesíthető lenne. Tehát egyenlőre várunk, és nem kap penicillinszármazékot (így beszéltük meg adokinővel)

A különféle ételallergéneket pedig háromféleképpen lehet vizsgálni:
- bőrteszt (prick teszt), amikor allergént csöppentenek a bőrre és megszúrják a bőrt, és ha piros lesz, akkor pozitív. Negatív esetén sem kizárható, hogy nem allergiás.
- vérvétel: ugyancsak nem megbízható, főleg 3 éves kor alatt, a vér még nem tartalmaz annyi ellenanyagot (IgE-Immunoglobulin E-t), ami kimutatható lenne. Tehát ugyancsak nem megbízható, a Leventének se mutatta ki annak idején.
- elimináció (elvonás), kiiktatni az étrendből a főbb allergéneket, amikre gyanakszunk, majd néhány hét tünetmentesség után egy-egy újat visszavezetni, és ha van reakció akkor allergiás rá. Általában ez a legmegbízhatóbb. Hisz ha van tünet, akkor van allergia is az adott anyagra. Én ezt csinálom most.
Pl. a tejfehérjénél minimum három hetet kellett tejmentesen táplálkozni, mert másfél hétig van az anya szervezetében, és utána még másfél hét míg a gyerek szervezetéből is eltűnik. Utána ettem tejterméket, és jöttek is rá a pöttyök. És így tovább minden allergén esetében.

Bridget! Gyógyulj meg mihamarabb! Aztán majd küldj képet a lakásról. Megnézted a képeimet iwiw-en?
Én is irok blogot, bár még nem sokat írtam, majd megmondom hol.

Enis! Persze utánanéztem, éjfélig itt ülök és kutatom a kajákat. Tej és tojásmentes van, és ott nagyon sok ötletet vettem, pl. hogy van tej és tojásmentes tojáspótló por, meg a tejföl helyett zabtejszínt használok, tej helyett rizstejet, de most betette a kaput a hagyma.
Hagyma nélkül nem tudok levest enni, mert nincs olyan ételízesítő, amiben nincs se nátriumglutamát, se paradicsom, se hagyma és fokhagyma. Ezenkívül mi az, amibe nem teszünk hagymát? Szinte minden. Amibe meg nem kell, attól meg már kiüt a veríték, ha csak rágondolok. Már krumpli rizs és hús undorom van. Komolyan, rá se bírok gondolni, annyit ettem már hetek óta. Két napig virslit ettem, abból is besokalltam. Most tökfőzeléket akarok, hagyma nélkül és zabtejszínnel. És ugye nem olyan ezeknek a kajáknak az íze, hiába csinálom meg sokszor, megundorodom tőle.

Zsu! Szólj ám a dokinak, ha a vizesedés mellett úgy érzed, hogy magas a vérnyomásod!!!! Pl. csillagokat látsz, meg elszédülsz, nehogy megtaláljon téged is a toxémia. Leventénél 36. hetesen kezdődött nálam.

Ma szar nap volt, pedig a Zoli 38. szülinapja van ma. Húst tettem be neki sütni (én nemtudtam volna belőle enni, de neki muszály húst ennie, mert a tészta sose elég neki), szóval elment a Leventéért az oviba, én meg elvittem a Lillát aludni, és elaludtam, ő meg nem jött haza, hanem elmentek csavarogni. Már a liftben érezte, hogy baj van, bodorodott ki a füst a konyhaablakon. A délutánunk és az esténk azzal telt, hogy szellőztettünk, meg a Zoli kipucolt a sütőt, vagy két órán keresztül. A tortám nem jött fel, persze tojás helyett tojáspótló volt benne, meg rizstej, de azért feljhötett volna. A Levente a Zoli felköszöntésekor kiverte a hisztit, bőgött, bezavartam a szobába, akkor ott bőgött, kiengedtem, akkor meg a széken elfordulva bőgött. Na ez a nap nem volt a legjobb.

Kipanaszkodtam magam! Majd jövök!

Nocinak még akartam írni, hogy sajnos a pasik ilyenek, sokan nem tudnak mit csinálni egy picibabával. Nem tudom van e pólyád, de bugyoláld be, mondjuk egy kisebb takaróba, úgy add a kezébe, hátha pl. így el tudja altatni. Nem csodálom, hogy nem akarja pelenkázni, nekik a kezük is nagyobb, meg féltik a babát. Próbálj meg olyan feladatot rábízni, hogy babakocsi sétáltatás (dagadni fog a melle, ha megdícsérik a babát), meg altatás kézben, (ringatás fejleszti a gyerek agyát). Ill. kérdezd meg miben tudna szerinte segíteni.

Na léptem!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Én már csináltam reggelit, megreggiliztünk apával, ő már dódozik, én meg elpakoltam, bejelentkeztem CTG-ra.... jövő kedd 13 órára már kaptam is időpontot.
Ma mennem kell körzetishez táppénzes papírért, meg vizelethez beutalót kérnem, aztán megyek melóhelyre papírt leadni. Haza felé bolt és cipész. Aztán pihi a nap hátra lévő részében.
Aztán mennem kell holnap is, meg hétfőn, kedden is. Kissé fárasztó lett ez a hét is.

Anyci!
Bizony ám!!!!! A dokim úgy meglepődött, hogy a méhszájam ennyire nem enged, hogy csak nevetni tudtam rajta. Tegnap nagyon poénos volt a dokim.

Bridg!
Nem tudni, hogy mikor császároznak meg majd. Sokmindentől függ. Elvileg a dokim meg szeretné várni, hogy a fájások maguktól beinduljanak. De ha elindul a vérnyomásom felfelé, vagy fehérje lesz a vizeletemben, vagy brutél vizesedek, vagy a magzatvizem csökkenni kezd, akkor nem lesz lacafaca... irány a műtő. Ezért kell befeküdnöm hamarosan. Azért remélem, hogy még vagy két hétig tudom húzni a dolgot.

Kati!
Anno engem is hőmérőzássel pukiztattak. Remélem, hogy a gyerek nem örökli majd.
Amúgy naponta háromszor mérem a vérnyomásomat. Úgyhogy remélem, nem lesz semmi baj.
Boldog szülinapot apának!!!
Látom, nektem sem volt a tegnapi napotok valami jó. Biztos valami front volt.... anyum kapott két halálhírt, mire elment vásárolgatni Bencének. Na ott meg a mozgólépcsőn legurult egy öregasszony pont a lábai elé. Szegény még este is teljesen kész volt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsu
jó kis buli lehetett ennyi ünnepelttel!
Köszi a dicsit!

Bridget
majd csinálok képet még, most ennyi van. Köszi a dicsit!
Gyogyit szeded még? Mikor kell visszamenni? Nem mondták, mitől lehetett?
Gratulálok a lakáshoz! :D

Nóci
sajnálom, hogy apa nem segít, de ált. ez így szokott lenni az elején :( Tudom, ezzel most nem vígasztaltalak meg, de próbáld meg neki elmondani, hogy te ezt és ezt szeretnéd. Esetleg fürdetésnél v. pelenkázásnál hívd oda, és mutasd meg neki, hogy így meg úgy kell csinálni. Hátha kedvet kap! ;)
Hasfájásra én a köményteát tudom. Sérvre nekem is a leragasztás jutott eszembe, mást nem tudok. Én csak felnőttekben ismerek k.sérvest.

Enis
nem is ülsz a gép előtt! :lol:

Kati
nem semmi napod volt :( Kitartást!

Én tegnap anyunál voltam, ma meg főztem, meg múlt héten voltam vérvételen, és elmentem az eredményért. Doki szavai: ez tökéletes :D
Vendég
 


Kitty!
Gratu a szép eredményhez!!!
Anyudnak meg kitatést és mihamarabi teljes gyógyulást!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok :)

Bridg, jobban vagy már?Simán kikezelnek addig, ameddig a lombik indul :wink:

Nóci Drága!
Nagyon aranyos vagy ezzel a panaszáradattal, de tudod-e hogy frankó csaj vagy még így is, tudod, mindenki keresztülesik egy ilyen kis "depin" meg azon a gondolaton,hogy senki sem segít és magadra vagy hagyva.Csak sokan muattják,hogy minden szép és jó :? :)
Meglátod, rendeződnek a dolgok, hiszen te nem semmi, amin keresztülmentél....már lelkileg is elfáradhattál :?
Nade kitartás ehhz a gyönyörű lánykához! :wink:
A képeket meg várjuk :)

Kitty!
Anyudnak jobbulást kívánok!
Eredményt leírod?

Anyci, nem raksz vonalzót,hogy tudjuk hol tartasz?Vagy én vagyok csak ilyen figyelmetlen :oops:

Zsu :) de nagy élmény a CTG!!!én úgy szerettem.... :)
hú, neked is hogy eljött az idő!!!!
Vendég
 


Ja, rólunk annyi,hogy hazajöttünk anyuméktól, nagyon jó volt ez a 10 nap kikapcsi :)
Marcell holnap megkapja a borostyánláncát, most épp nincs panasz, de majd lesz!És akkor jól jön majd :D
Ma megállt magától egy 10 mp-re :lol: ha már kérdezzük tőle,hogy hol a nyuszi, hol apa, papa, kaks, stb.megmutatja :lol:
És még megy a szopi is :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?