Új privát üzeneted érkezett!

Hunci! :cry:
Őszinte részvétem...... :cry: :cry: :cry:
mókica
 
 


Hunci!
Apukád miatt fogadd őszinte részvétemet!!!

Kép
Kitartást kívánok és várlak vissza,ölellek!!!
KépApukádért!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hunci. :cry:
Gondolunk Rád és Rá! :cry:

Kép

Kép
csillagfény
 
 

 
 

Hunci!

Fogadd őszinte részvétemet! :cry:

Kép
babancs
 
 


Hunci!

Őszinte részvétem!!!!!!
Vendég
 


Hunci: :cry: :cry: :cry: :cry:
Őszinte részvétem, kitartást kívánok én is, és várunk vissza!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Az anyatanyás linket levettem, akit érdekel a továbbiakban, az keressen emg priviben!!!!!

Mentek a meghívók.
Vendég
 


Sziasztok!

Hunci!
Fogadd Őszinte Részvétem! Tudom mit érzel.... Kívánok sok sok erőt és kitartást! mikor olvastam soraidat sírvafkadtam.....
ma megyek Apumhoz temetőbe és a te Apudért is gyújtok egy gyertyát :cry:

Lányok!
A hétre eltűnök Anyámékhoz segíteni, akik tegnap itt voltak és olyan penge kertet varázsoltak itt nekünk hogy csak ámulunk és bámulunk; gaz sehun szép az egész .Lehet jövök valamikor ha tesóm engedi. Jók legyetek!
Pusszantás

hajni...
Budaörs
 
 


hunci

Őszinte részvétem, és tudom mit érzel, én februárban vesztettem el apukámat. azóta sem hevertem ki.
ha tudsz gyere vissza és legyél velünk, söokat fog segíteni.
nagy ölelés
Aisha
Vendég
 


sziasztok!

Hunci gondolok rád és ölellek én is!! :cry: :cry:

Mona írok privit mert nem voltam két napig és nem értek semmit!
De a felháborodást szövetkezést látom, én is akarok segíteni ha tudok innen!!!!!!!

Puszi mindenkinek!!
Vendég
 


Hunci :( Részvétem!
susu71
 
 


Hunci!

Őszinte részvétem :cry: :cry: :cry:

Sajnos én is tudom milyen érzés.
Várunk vissza
sok puszi és ölelés
Ezo
ezoterike
 
 


Hunci!

Nagyon sajnálom! Őszinte részvétem! puszi!

Kép
mamint
 
 


Hunci! Őszinte részvétem!
Várunk vissza!

Komolyan nem értem, mi folyik itt... valaki felvilágosítana majd priviben? :oops:

Patópálné: :( Bakker, hogy így lehet tönkretenni valakiknek a több éves munkáját??? Nem tudok sokat az ügyről, de felháborítanak az általam ismert momentumok...

Áááá, gyerek megint sikítva sír... :( Néha már komolyan kiborító ez a tehetetlenség... :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Lányok Monától nem kaptam még semmit, az oldalam kilukadt én is akarok máshol beszélgetni, valaki aki olvas és felvilágosult küldjön privit!
Vendég
 


Kincsecske pü-t küldtem!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Hunci, őszinte részvétem! :cry: :cry: :cry: Ölellek!!!!

Lányok, én is csak lesek, hogy mi folyik itt! :shock: Valaki írja meg nekem is priviben!!!!!

Monácska, köszönöm a hiányolást, drága vagy! Vagyok, de csak alapjáraton... Iszonyúan belassultam, úgy érzem, hogy semmire nem jut időm, gép elé sem nagyon jutok ide...
Tiszta nyűg vagyok! :? :roll: De azért próbálok jönni...

Rambóka, tök jól összeszedted a játékokat! Én még az ujjfestéket tenném hozzá, Dorka imádta/imádja a mai napig. Csak kb. szkafander kell hozzá, úgy tud a gyerek kinézni ha belemelegszik :P :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


És egy Kismami lista!

Finiselők:
Monee 37
Anyoooka 34+6
Norka 30+6

Huszon hetesek:
Szakmáriné Kati 26+5
Rambóka 25+4
Csakegy 24+1(?)
Czinkeb 23
Tyche 22

Tizen hetesek:
Zsizsik 15+1
Apple 13

Friss kismamik:
Zazzy 7+5
Dimet ?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


dimet is 7+5 kb.

hunci, részvétem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Tegnap elfelejtettem, hogy mostanra sikerült végigolvasnom benneteket: én sem értem mi folyik itt, valaki világosítson fel priviben légyszi!
ezoterike
 
 


Hunci: őszinte részvétem!!

Zazzy: igazgatónő nagyon embertelen és szemét. én megértem. nekem a főnöknőm volt ilyen bunkó. 1 hetet voltam tp-en, mert barnáztam és lebaszott , szó szerint!! igaz rossz időszakban (zártunk), de hát ez van. és miután mondtam, h miért maradtam otthon, azt mondta, h ezt a mhelyen nem kell mondatni, és folytatta a lebaszást! szemét picsa!! előtte sem szerettem, de most már úúúúúútttttttttttttááááááááálommmmmmm!!!!!! :twisted:
maradj is csak otthon!!! pihizzél!!

nagyon gonoszak az emberek!!!
én a szt istvánban voltam hsg-n . a dokim a lábam között, rakja fel a katétert a hsg-hez és 2 asszisztenscsajszika hangossan olvasgatta a babanetet és röhögcséltek! :twisted: :twisted: a dokimról is olvasgattak.
elküldtem volna őket a p-csába!! :twisted: :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ma reggel nem is köszönt, aztán meg behívott, hogy tartsak ki, mert évkezdésre nem valószínű, hogy találnak vkit! :evil: :evil: :evil: Bunkó!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Mai napi bevakkantás. :)

Egyben továbbra is.
Voltam NST-n, a gyerek végig aludta, csak az asszisztensnő rázására volt hajlandó valamicskét mocorogni. Doki persze nem volt, nem látta senki az eredményt. Többen mondták, hogy az ő dokijuk fájásokat is leolvasott a görbéről, ezért sajnálom egyedül, hogy az enyémet nem látta senki. Volt nekem is görcsim közben, kíváncsi voltam, hogy látszik is-e.

Ma extrán nyűgös vagyok, megint rosszul aludtam az éjjel. Fáj a fejem is. Ráadásul ez a terhesség végi rendszeres dokihoz járás most tudatosult bennem és őszintén, a hátam közepére sem kívánom. Jövő héten előreláthatólag kétszer kell már ez miatt beautókáznom a kórházba... :( Szülessen meg a baba, gyorsan, simán, egyszerűen, nemakarok állandóan dokihoz utazgatni. :(

Hunci!

Várunk vissza. :(

Zazzy, Czinkeb.!

Sajnálom. :( Most látom csak, hogy mekkora szerencse, hogy nálam nem ilyenek voltak a melóhelyi körülmények. :roll:

Anyooo!

Köszi a listát! :wink:
Hűű, jó páran nemsokára átlépnek a harmincasok táborába. Tök jó! :D Lesz folyamatos baba áldás utánunk is. :)

Bettica!

Mizu Bencével?

Mona!

Tök régen írtál Nóriról. Alszotok rendesen? Tejcsi helyzet?

Többiek?

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Zazzy: szemét bunkó!! kerüld ahogy tudod!! és szard le!
én is azt csinálom a bejelentés óta! előtte is 3 lépés távolság volt, most 10 ! csak akkor megyek hozzá, ha már nagyon nagyon muszály! kerülöm a negatív hullámait is!! :twisted: :twisted:
ha meg jópofizva kérdez a hogylétem felől, akkor tök unottan tőmondatokban válaszolok és jelzem, h nem téma vele a dolog. :twisted: :twisted:
nekem annyival rosszabb, h ez a csajszi 35 éves szingli, és szerintem tök féltékeny, h nekem idén kijutott a jóból: lánykérés, esküvő, baba. igaz, h 11,5 évet vártam a lánykérésre és a babára több, mint 1-t, de azt ő le se szarja.
na mindegy!!
te légy nyugodt, az a legfontosabb most nektek!!!! vigyázz magatokra! már ki nem rúghatnak! :wink: én is mindig ezt mondom! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma a Medisonban Uh-on.
Mindene megvan, bár a fél kezét dugdosva okozott némi izgalmakat, de végül meglett az is. Át lett nézve tetejétől a talpájáig.
És, ami a lényeg: 90% PUNCIS!!!!!!!!!!! :D :D :D
Remélem az is marad! :wink:
Én hugit szeretnék. Apa azt mondta, akkor is Boldizsár lesz, majd megszokja! :lol:

Megnéztük anyuéknál a DVD-t, Gergő simán felismerte a Kistesó arcát, ott lelkesedett, aztán jött, megsimizte a pocimat és adott neki puszit. :D
Azt hiszem, ezek a kis csiborok többet megértenek a körülöttük lévő világból, mint mi azt gondoljuk!



Vki kérdezte a fogkrémet.
Az 500 ppm-es gyerekfogkrémekből piciknek felesborsónyi, kicsit nagyobbaknak borsónyi mennyiség mehet.
Mivel nem tudnak köpni 3 éves korig, teljesen természetes, h. lenyelik (Gergő szó szerint leszopogatja a fogkeféről a fogkrémet).
Nagy bajuk nem lesz tőle.
A hazai ivóvizek többsége amúgyis szegény fluoridban, így kevés az esély a túladagolásra, sőt, mi ivóvíznek is részben a Nestlé Aquarelle-t használjuk, mert abban van annyi fluorid, amennyi a vízben kellene, h. legyen ahhoz, h. ne kelljen fluoridpótlás.
De, ha vkinek kétsége lenne, elég a helyi vízművet felhívnia, ott meg tudják adni, h. mennyi a helyi ivóvíz fluoridtartalma.
Ha az ivóvíz fluorid tartalma az adott területen 0,75 mg/l felett van, akkor kell odafigyelni arra, h. egyéb fluoridpótlással nehogy túladagolás jöjjön létre.
A túladagolásnál ne "mérgezésre" gondoljatok!
Csak esztétikai problémát, foltos zománcot okoz, de ezek a foltos részek igen ellenállóak a szuvasodásnak.
De sajnos Mo. területének nagy részén nem fenyeget ez a veszély, sőt!
Szóval nyugodtan lenyelheti, leszopogathatja, nem lesz tőle semmi baja!



Na lépek, mert Monee párja megcsinálta a gépünket (mégegyzer örök hála neki!!!!!!!), csak még majd össze kell rakni otthon, ha hazaérünk.
Ha sikerül, akkor még jövök ma.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Köszönöm nektek!

Akik priviztek és emaileztek vagy smseztek nekem, külön is!Mind kedvesek vagytok, köszönöm!

CSak annyit láttam, hogy RAmbókababa puncis :lol: Gratulálok!

Örültem nektek, de én nyílt topikra nem akarok többet írni, mert szeretném kiírni, hogy mi van velem, kicsit kivagyok most, de nem merem leírni, de azért vannak, aki segítenek (Neked ill egy kedves barátnőmnek és férjének -bár ők ezt nem olvassák-külön köszönöm, szeretlek Téged, Titeket és nemsokára hosszabban megírom, jó???)...szóval csak ennyit akartam.Sziasztok.
Vendég
 


Rambóka!
Hatalmas gratula! :D

Hunci!
A zártra sem akarsz jönni?Máris hiányzol!Úgy örültem, mikor megláttam a neved!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Rambóka! akkor ezúttal is bejött a megérzésem! Csakegynél viszont nem! Gratulálok! És lány nevetek van már?

Hunci, örülök, hogy jöttél! Gyere a zártra nyugodtan, ott írhatsz bátran!

Kép
mamint
 
 


Hunci, Fogadd őszinte részvétem!
apple
 
 


Rambóka, Gratulálok a kis puncishoz!
apple
 
 


Lányok, én is várom a privit, mert még semmit nem kaptam és szeretnék csatlakozni.

Köszönöm!!!
apple
 
 


Rambóka
Gratula a kiscsajhoz!!! :)
gtünde
 
 


RAMBÓKA, NAGYON JÓÓÓ,GRATULA JÓL ÖSSZEHOZTÁTOK :P

HUNCI PUSZ

VÁRUNK TITEKET A ZÁRTBAN
Vendég
 


Rambóka!

Gratulálok a kiscsajszihoz! :D :D :D
Ahhoz meg külön, hogy minden alkatrésze jól látszott a 4D-n. :wink:

Örülök, hogy elkészült a gép, bár tegnap jól elfelejtettem megkérdezni a Zembert, hogy sikerült-e. De ezek szerint igen. :D

Ma védőnő. Még jó, hogy hozzá csak ide a dombra kell felmászni. A tegnapi herót érzésem a dokihoz járással kapcsolatban nem múlt el. :? Nemakarok. :(

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Rambóka: gratulálok a puncishoz!! Gergő nagyon édes, figyelmes, kis okos!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szió!

Mivel egyre több régi jó emberke lép ki innen, úgy döntöttem, én is elköszönök tőletek. Köszi mindenkinek az évek során a biztatást, a törődést. Kívánom, hogy minden babás és nem babás álmotok teljesüljön.

Őskövület vagyok én már itt, átadom a helyem a frisseknek. Puszi minden pocira és babának!

G

Hunci!
Részvétem, együttérzek és tudom, hogy ez az időszak nem lesz könnyű. Egy vigasztaló gondolat: apukád megélte és szerethette az unokáját! (apósom sajna nem) A mennyből fogja őt őrizni! Pá
Vendég
 


sziasztok!

HUNCI ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZŐRNYŰ ELVESZÍTENI SZERETEINKET!Nekem sem él már Apukám(11 éves voltam amikor meghalt)
KÍVÁNOM HOGY MINNÉL HAMARABB TALPRA TUDJÁL ÁLLNI,MAJD AZ IDŐ SEGÍT NEKED,DE PERSZE A FÁJDALOM MINDIG MEGMARAD!!!!!!!!!

Kép

Kép
lecso
 
 


Milyen zárt topikról beszéltek?Írjon nekem valaki pü-t!Nem értek én sem semmit,nem hiába nem vagyok 100%-os olvasó sem mostanában :? :roll:

Kép

Kép
lecso
 
 


G? ez most ki volt, aki kilépett???

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Hunci! Őszinte részvétem!

Kép
lara26
 
 


Dimet: G = Gina sztem...

Zárt topik: Csinált Mona egy zárt topikot, ahol kötetlenül és illetéktelenektől elzárva tudunk beszélgetni... Jertek ;)

Priviben több infót lehet kérni :)

Kép

Kép
bettica
 
 


sziasztok!

nem hiszem, hogy jövök vissza...nem szeretek más hülyesége miatt bünhödni. eddig tanácsot és támogatást kaptam, most a tanácsok elmaradtak, támogatás maradt. bocsi ha valakit megsértek ezzel, de épp elérte a célját azt hiszem aki csúnyákat irogatott. akiknek, a frisseknek szüksége lenne segítségre, most maradtak segítség nélkül. na mindegy ilyen az élet, majd túlélem, mert mindig kék az ég mint az mondani szokták.
üdv. mindenkinek
Aisha
Vendég
 


Na figyike lányok!!!!

Ez leginkább Aishának szól!!!

Igenigen friss tagként azért bizony a kritikát rossz helyre tetted be!
Fogalmad sincs, hogy egy-egy ember itt mennyit kínlódott eddig is!

A másik topik továbbra is és zavartalanul üzemel!

Akinek tanácsra van szüksége, mert frissen felfedezte, hogy pcos, az mindig találni fog valakit, aki segít!!!
Ez a topik sosem erről szólt, és ezután sem fog!
Egyébként pedig téged is szivesen láttunk volna amott. Megértelek, hogy sebzett a szíved...... Én kettőt vesztettem el! De azért ne azokat üsd, akik nem bántottak sosem!

Szóval!!!

Privikben várom az e-mail címeket, hogy a taglétszámunkat tudjuk bővíteni!

Most megyek aludni!

Sziasztok!
Vendég
 


Jah, és a kilépés nem megoldás, illetve nem mindenkinek megoldás!!!!!
Vendég
 


Na ide figyeljetek csajok!

Irgumburgum!
Mint packányok a süllyedő hajóról!
Aztakutyafáját! :evil:

Vannak emberek, akiket más (nem a topikról való) emberek elüldöztek.
Másokat a saját környezetük ismert fel, kompromittált, és ők emiatt léptek le.

De a többiek ne meneküljenek már el, a fene egye meg!
Így sem írnak sokan, akik pedig a lentebbi topik létének köszönhetik, h. ma már babázhatnak.
Abban igaza van Aishának, h. az ottaniakat már senki nem segíti, pedig megoszthatnánk velük a tapasztalatainkat, reményt nyújthatnánk, h. igenis ez a járható út, nem a clostyzás és lombikozás, ami mostanában előtérbe került náluk.
Elmondhatnánk, h. mi is ugyanazt az utat jártuk be, mi is sírtunk eleget, mi is küzdöttünk a korrekt kivizsgálásért és kezelésért, és mi is vártuk hónapról hónapra, h. végre kezünkben tarthassuk azt a fránya kétcsíkos papírfecnit!

Ne lépjünk már le! Kérlek benneteket!
A nagy többség itt nem osztott meg olyan világrengető dolgokat a többiekkel, amit ne mondott volna el a játszótéren a többi anyukának bármikor!
Az, h. teherbeesési problémáink vannak/voltak nem szégyen!
Éppen ezt kéne végre megérteni!
A nők 5-10%-a PCOS-s, és akkor még ott vannak az endometriózisosok, a petevezető szűkületesek, az immunológiai összeférhetetlenség miatt teherbe nem esők, a férfi meddőség miatt terméketlenek stb......
Rengetegen vagyunk, ezen nincs mit szégyellni!
És mi legalább vettük a bátorságot és utánanéztünk a nyavalyánknak és mindent megtettünk ellene.

Ne csapjuk be ezt az utolsó kaput is, ami reményt nyújthat az újaknak!
Maradjunk és segítsük őket!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

Szerintem igaza van Monának. Se ez, se a másik topik nem zárult be. Bár én nem tartoztam azok közé, akik az okos tanácsaikkal ellátták a friss sorstársakat (talán jobb is nekik :twisted:), de úgy láttam páran járnak át ebből a fórumból is, egyet-egyet hozzászólni. Nem hiszem, hogy ez mostantól meg fog szűnni.
Ha olvastad a másikat, pont arról van szó, hogy mit tudunk tenni annak érdekében, hogy ne szünjön meg a segítség, mert szükség van rá!

Szerintem annyi az egész, hogy az itteni társaság átalakult inkább egy baráti körré, akiknek a beszélgetései nem biztos, hogy mindenkire tartoznak. Én azt hiszem, hogyha az elüldözött emberek itt nem tudnak tovább a társaság tagjai lenni és mi szeretnénk továbbra is tartani velük a kapcsolatot, akkor jó megoldás volt elmenni máshova. A társaság miatt.
Nem a patkányok menekülnek a hajóról, hanem egyszerűen elköltöztünk... miért olyan nagy baj ez? Had döntsem már el, hogy kivel szeretném megosztani a mindennapjaimat...

Engem felbosszantott Aisha lemondó, kicsit vádló hozzászólása, megmondom őszintén. Tegnap inkább nem válaszoltam rá, felhúztam volna magam.
Igen, én is kaptam segítséget, hogy merre induljak. Pont Tőled. De már bocs, had engedjem meg magamnak azt az önzőséget, hogy most csak a saját gyerekemmel foglalkozzak, a saját életünkkel, mert attól mert a baba itt van, nem minden problémánk oldódott meg. Elnézést, de én nem bírok most el még egy olyan "terhet", amit a mások problémájának a felvállallása, nyomon követése jelent. Aki elbírja, csinálja. De nehogymár követ vethessen bárki azért az én fejemre, mert most a sajátomat helyezem előtérbe, másé helyett. :evil: :evil: Ez nem egy szolgáltatás amit ki lehet követelni, kényszeríteni. Fuhhh.... :evil:

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Én sem úgy értettem, megszűnik ez a topic, hanem úgy, hogy nem ez lesz a fóruma annak, hogy az intim, másokra nem tartozó dolgaidat leírjad. Én járok a másikba is egyébként, de sztem Te is. :wink:

Segítség meg kell, persze. szerintem lesz is mindig valaki, aki segít.
nekem is nagyon sokat segítettetek, ha van időm, én is szeretnék másoknak, ha tudok. Magánéletben is szoktam a kis névjegyecskét vinni, és osztogatni, személyesen is, ha találkozom problás lányokkal.

:)

nja, sziasztok!

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Hali lányok!!

Mindenkiben tombolnak az érzelmek!
igaza van Rambókának és Moneenak is!

Ahogy tudunk segítsünk a most küzdőknek is!
De a két év netezés alatt szerzett barátokat sem akarjuk elveszteni, ha máshol tarthatjuk a kapcsolatot akkor tartsuk...itt is ott is...bár a Rambókába szorult energia tudás az sztem 5emberé..mindenhol mindenkinek tud segíteni válaszolni! Azt hiszem én nem vagyok ilyen..de amit tudok megteszek.

puszi
Vendég
 


Kincs!

Most hogy írtál, eléggé más megvilágításból látszik amit írtam. Olyan, mintha dühös lennék Rambókára, pedig erről szó sincs. A helyzet, a számonkérés dühít, csak lehet hogy nem fogalmaztam meg jól.

Bocsánat Rambóka! Nem akartalak megbántani!!!!

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Nem hiszem, hogy bárki is segítség nélkül marad. Az tény, hogy egy nyílt topikot bárki olvashat! Itt olyasmi van kialakulóban mint a párom által látogatott fórum. Ott is vannak összeszokott tagok, akik skype-on konferenciáznak a magán dolgukról. Én ezt az új dolgot ilyennek fogom fel. Tudom, h nekem is lesz még gondom a pco-sy. -val kapcsolatban, hiszen nem múlik el.

Monee!
Hogy vagy? Pihenjél ám!!

Tegnap én kétszer futottam neki, h Aisha-nak válaszoljak... nem sikerült.

Aisha!
Most egy ilyen esetért hagynál veszni mindent??? Én nem gubóznék be a helyedben!
Lara kaphatta volna a Luca nevet is! Na nyomás visszajönni!

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?