Új privát üzeneted érkezett!

Vkhajni
Ti mióta vagytok együtt a pároddal?

Bocs,hogy kíváncsiskodom, de olyan fiatalnak tűnsz.

Kép
Kép
incike
 
 


Kata
Nem is vagy vén, a bátyám időswebb nálad akkor ő mit szólna,ha ezt olvasná?!Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Hajni,
Ismerős a mosogatásos téma... Nekem annyiból van szerencsém, h csak este vagyunk otthon és ha vki napközben otthon van, akkor az kénytelen elmosogatni és nem engem vár meg a halom... Kép Így csak hétvégén állok neki állandóan, mert én is inkább frissiben elmosogatok, mint hogy később vakarásszam... Kép

Kata
kata1977
 
 

 
 

Tőlem nyugodtan kérdezhettek, én mindent kipletyizek Kép.
2000 nyarán ismertem meg a páromat. 2000 szeptember 16-ától számítjuk hogy járunk. (jajj de furi már ez a járunk Kép)
Az esküvőnk 2002 július 13. Nem tudom melyikre voltál kíváncsi.
Én fiatal is vagyok, nem csak annak tűnök, irgom-burgum Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Incike,
Megint csak köszi! Kép
Néha azt érzem, h vén vagyok, de általában nem zavar. Kép
És ffiaknál szerintem egész más a kor. Főleg amiatt, h ők aztán nagyon sokáig tudnak gyereket csinálni, míg nekünk véges az erre szánt idő... Kép

Kata
kata1977
 
 


Vkhajni
OK-s!

Na azt hiszem most jól megkaptam.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Hajni,
Igeeeen, Te tényleg fiatal vagy! Kép
Jajjjj, erről a "járásos" dologról (mert mi még ott tartunk! Kép) eszembe jutott egy vicces dolog. Én nagyon sok dátumot fejben szoktam tartani, de sokáig nem számolgattam a hónapokat, amikor összejöttünk (csak a rossz tapasztalatok miatt - mert amikor korábban számolgattam, akkor mindig egyszercsak vége lett. Lehet, h hülyeség... Kép ). Szóval nem számolgattam, de mindig mindenki kérdezgette, h mióta vagyunk együtt. Erre a pasim mindig azt mondta, h engem kérdezzenek, mert ezt a nők szokták számolgatni és amúgy is én szoktam megjegyezni a dátumokat. Kép Éééés, akkor ugye me tudtam... Kép Gyorsan utánanéztem, de nem lettem okosabb, h mikortól is kell számolni. Kérdeztem is a pasimat, h most akkor honnantól kell számolgatni. Erre Ő mit mondott?! "First night" Kép Kép Kép
Gondoltam, ez Nektek is tetszeni fog. Kép

Kata
kata1977
 
 


Kata
Nézd meg a képemet, hát megmondanád rólam, hogy 24 vagyok. Anyukám szerint én mindíg is 1 szemtelen képű csibész maradok.Ezzel van is gondom, mert, ha elmegyünk valami szórakozó helyre soha nem akarják elhinni, hogy nagykorú vagyok. A múltkor egy forgalmi igazolásnál még a rendőr is kinevetett, hogy ne szórakozzak vele, de miután megnézte a személyimet teljesen megváltozott a viselkedése.Szóval a fiatalság se jó mindíg.

Kép
Kép
incike
 
 


Csajok!!

Megnéztem Incike a képed, kinézel 24 -nek!!Ezt főleg a mennyasszonyi ruha teszi!!Kép
Én is 24 vagyok!KépKüldök én is esküvői képet és akkor Te is mondd meg vagyok-e 24!
Hajni!

Te még igencsak szemtelenül fiatal vagy hozzánk képeset!Kép A párdo hány éves ha nem vagyok indiszkrét??!

Köszike!

nicola
nicola79
 
 


Van ilyen.Néha én sem tudom rávágni egyből, hogy mikortól vagyunk együtt.Egyébként pedig 8 éve és 6 hónapja és 1 napja, de 1 és1/2 éve +11 napja vagyunk házasok.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Incike,
Akartam is írni az előbb, h azért Te sem panaszkodhatsz, mert Te is nagyon fiatal vagy! Kép Az a kép, pedig, amit feltettél a profilodba, nagyon-nagyon tetsik! Kép
Tényleg olyan kis, huncut, csibészes! Kép

Kata
kata1977
 
 


Szia Nicola
Köszi megnyugtattál.Legalább végre valaki felnőttnek néz.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!
E-mailben küldtem egy képet!

Hajni!
Esküvői képed nincs fenn a képtárban??
nicola79
 
 


Nicola,
Én már sírok is, mert ezek szerint csak én vagyok öreg?! Kép
És itt mindenki ilyen kis "kölyökképű"?! Kép
Rólad mit lehet bővebben tudni?!

Kata
kata1977
 
 


Incike,
Én nem mondtam, h nem nézel ki felnőttesen (simán elhittem, h 24 vagy!), csak látszik, h huncut nőszemély vagy! Kép

Nicola,
Én is, én is akarok képet!

És akkor lesz egy gyűjteményem a csitrikről. Kép Kép Kép

Kata
kata1977
 
 


Kata!

Én a már megint megjöttben reg.-tam magam,dec-ben hagytam abba a fogi tabit, szóval én még nem vagyok annyira szomorú hogy megint megjött,de mielőtt nem szedtem -1,5 éve szedem- olyan rendzsretelen volt hogy csak na...Kép
A doki még nem foglalkozott vele mert még akkor nem akartam babót, de most lassan már igen!

És Te??
nicola79
 
 


Nicola, a párom 37 Kép. Ő nem annyra fiatal már Kép. Esküvői képen nincs fent sajna, de már dolgozom rajta, hogy a videóról csináljak.

Ez a szemtelenül fiatal vagyok dolog, egy kicsit érdekes, mert én mindig 16 szerettem volna lenni, és ahhoz képset már ugye nem annyira vagyok az Kép. Különben egyre jobban érzem, hogy közeledem a harminc felé és félek tőle egy kicsit. De azt is érzem, hogy egye jobban kitolódik az öregség nálam. Tehát az én 63 éves nagymamám sem öreg szerintem. Régen már a 30 is öreg volt Kép. Szerintem ez azt jelenti hogy öregszem Kép.

Ja, különben megtaláltátok az albumomat? Elfelejtettem berakni a címet Kép. A feledékenység, vagy terhestünet vagy az öregedés jele Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kata akkor küldj e-mailcimet!!
nicola79
 
 


Nicola,
Én sosem szedtem tablettát (egyrészt nem szeretem a gyógyszereket, másrészt amíg hol vol, hol nem volt pasim, addig nem láttam értelmét Kép ). Most meg már úgy vagyok vele, h ha eddig nem szedtem, akkor miért kezdeném el most. Kép
Én már nagggyon-nagyon szeretnék egy kismanót a hasamba, csak sajnos egyelőre a pasim szüleivel lakunk.... Kép És oda nem feltétlenül szeretnék gyereket szülni (de ezt a témát már elég rendesen kiveséztük néhány napja...).
Szóval csak ennyi. De ha van kérdésed, szívesen válaszolok! Kép

Hajni, aszittem már, h eltűntél! Kép Pedig csak elmosogattad a maradékot, ugye?! Kép
Én neki sem kezdtem az albumot keresni, mert infók hiányában túl nagy kihívásnak éreztem! Kép
Ált. iskolában és a 18 éveseket is nagyon öregnek gondoltam. Kép Kép Kép Aztán amikor én is annyi lettem, akkor nem tűnt olyan vészesen soknak. Kép És én ezzel a mai napig így vagyok. Kép
De amúgy is: a koromhoz képest jól tartom magam!!! Kép Kép Kép

Pusz:
Kata

Ui.: Hajni, hol az a cím????!!!! Kép
kata1977
 
 


minnnnnyá keresem. fejből én sem tudom. az a neve az albumnak hogy Házikónk, vagy házunk vagy valami ilyesmi. Jó hülyén hangzik hogy nem tudom mi? Kép

Most azt sem tudom ki vagyok, jól felhúzott a párom fél másodperc alatt, pedig csak azt akartam tudni mikor jön. Fúúúúú mit kap tőlem ha hazaért.
A második részt még csak most fogom mosogatni, úgyhogy eltűnök egy picit

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nicola,
Beraktam a profilomba! (azt hittem, eddig is benne volt... Kép )

Kata
kata1977
 
 


Hajni,
Mivel húzott fel az a szegény ember?! Kép
Higgadj szépen le! Kép De lehet, h jó terápia erre a mosogatás... Kép Azért ha akarod, elmesélheted!!! .... Én mindenesetre nagggyon kíváncsi vagyok! Kép Bocsi...

Kata
kata1977
 
 


Kata
Küldtem neked fotot az e-mailodra.

Kép
Kép
incike
 
 


Én sem szedtem soha semmit.

Vkhajni
Nyugalom, ne ess neki egyből. Lehet ha hazajön elmeséli mi volt.Addig nyugodj meg szépen.
"Nyugalom a hosszú élet ritka."Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Kell a jegyzőtöl egy papír a hitelhez, hogy nem vettük még igénybe a SZOCPOL-t. Megkérdeztem ma, kétezer forint meg két-három nap, mire megvan. Az én édes egyetlenem közölte, hogy holnap elviszi a kocsit, de intézzem el az okmányirodát, mert ha szerdán megyek csak péntekre van kész és lehet hogy a banknak már előbb kell. Ma ugye elég nehézkes lett volna, mert miután hazajöttem utána kérdeztem meg az ugye már dél volt. Nem jellemző hogy nagyon sokáig vannak ilyen ügyekbe az okmányirodában, ráadásul mindjárt jön haza és ide menjünk, oda menjünk stb stb (tipikus hapsi). Holnap ugye viszi el az autót, meg különben sincs nyitva a Hivatal. Na most akkor mikor intézzem el? A kaki autója se megy, tök rossz. A vérnyomásom meg ezer, és ráadásul ma még semmit nem ettem, úgyhogy még idegesebb vagyok alapból.

Na, kielégítettem a kíváncsiságodat? Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Incike!

Nekem is küldjél!!

nicola79@freemail.hu
nicola79
 
 


Na mizus? Ebédidőt tartotok? Én itt a gép előtt csipegettem egy kis kalácsot kakaóval. Tisztára mint az ovisok, de hát ez a kedvencem.Kép

Kép
Kép
incike
 
 


HAJNI!

Hány gyerköcöt szeretnétek??Vagy úgy kérdezem hány gyerekre vesztek fel szoc.polt??
nicola79
 
 


Nicola
Elküldtem.

Kép
Kép
incike
 
 


Én hármat szeretnék, de megelőlegező kölcsönt max kettőre lehet felvenni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


A párom egyszer azt mondta nekem.Ő 13 gyereket szeretne, hogy meglegyen a focicsapat, pedig utálja a focit.Aztán végűl megegyeztünk 3 gyerkőcben.

Nektek hány gyerkőcötök lesz?

Kép
Kép
incike
 
 


mi is akartunk lakást venni, de most elálltunk tőle!Túl sokból jönne ki. ja és azok a fránya papirok marha sokba kerülnek...Kép
Szóval nincs esküvői képetek fenn??Mióta probálkoztok??
A párod mivel foglalkozik??Mennyi kiváncsiskodó kérdés, nem??Kép

Incike!Még nem kaptam meg...Kép

nicola
nicola79
 
 


én most ott tarok hogy egyet,de ez állandóan változik, a párom 3-at szeretne de ez nem fog menni!! EGY LÁNYT AKAROK!!Ez vicc volt nekem végül is mindegy!
nicola79
 
 


Alex a kutyám most betelepedett az ölembe.Épp azt nézi, hogy mit pötyögök nektek. Ő egy westi kölyök . Igazi hétalvó.Reggel is én keltem, ahelyett, hogy ő keltene.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Az én párom csak kettőt akar. Majd a második után meglátjuk Kép.

2003 nyarától próbálkozunk. A párom vállalkozó, jelenleg a vasiparban dolgozik, különben festő Kép.
Ja, és szóval nincs.
Nyugodtan kérdezz csak, amire nem akarok arra úgysem válaszolok.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Mi addig nem akartunk amíg nem volt lakásunk.Most már van így jöhetnek a kis trónörökösök.Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!
Mi is igy vagyunk, de még mostanában nem lesz lakás..Kép
De baba az lehet!Én mindig ellene voltam albiba gyereket szülni de ha másként nem megy akkor .....A Te párod hány éves??
Te otthon vagy , vagy szabin???
nicola79
 
 


A párom 33 éves.
Most éppen szabadnapos vagyok.Egész hétvégén dolgoztam így ma itthon vagyok.Általában este szoktam elolvasni a levelezéseket, de ilyenkor fent vagyok a neten.

Kép
Kép
incike
 
 


Úúúúú, csak lefutottam ebédelni és mire visszajöttem, már mennyit írtatok!? Kép
Gyorsan elolvasom, aztán majd még írok!

Kata
kata1977
 
 


Kata
Olvass nyugodtan. Ez nem lóverseny.Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Vajon mi lehet most Cirmikével?
Biztos jót síelnek.

Kép
Kép
incike
 
 


Nnnna, gyorsan elolvastalak ám Benneteket! Kép

Nicola,
Megkaptam a képet! Köszi! Kép Már írtam is vissza.
Ti hol laktok? Most még albiban laktok?! Én is ellene voltam annak, h albiba szüljek, de a mostani helyzet sem sokkal jobb... Anyóséknak nem akarok szülni, csak magunknak! Kép

Incike,
Még nem kaptam meg... Kép
Nektek honnan lett lakásotok? (húúú, ez de hülyén hangzik... Kép )

Hajni,
Köszi a sztorit! Kép Azért azt vedd figyelembe, h Ő ffi, és nem biztos, h rögtön át tudta gondolni ezeket a dolgokat összefüggéseiben! Szerintem csak elmondta, h miket kell megcsinálni (h vki megjegyezze! Kép ), de nem gondolt bele, h kissé kivitelezhetetlen. Ezért ne szedd le szegénynek a fejét! Kép

Kata
kata1977
 
 


Nem baj ha hülyén hangzik, én azért jót nevettem rajta.
Amíg otthon laktam addig csak bizonyos dolgokba kellett anyagilag beszálnom, a többit pedig betettem havi lekötésre a bankba kamatozni.Aztán meg persze anyuék is segítettek + hitelt vettem föl.Havonta 38 ezrével törlesztem vissza a banknak még kb.12 évig.De az adóbevallásnál mindíg kapok vissza kb.200 körül és azt újra befizetem, így csökken a hátralevő idő is.

Kép
Kép
incike
 
 


Kata!

Maradjunk annyiba győr környékén.És Te??
Megkaptam a képet,csini vagy nagyon!
És Te párod hány éves?Hán ybabót szeretnétek??
Mi azért költöztünk el mert nem volt jó, bár mi keresztanyáméknál laktunk!De szörnyúű volt.
Hajni, ne szidd le ha hazajön , biztos sok dolga volt!!
nicola79
 
 


Incike,
Az tök jó lehet, ha az embernek van egy saját lakása! Kép
És jó, h Te a szüleiddel lakhattál. Az enyémek vidéken, így esély sem volt arra, h így tudjak spórolni... Kép

Nicola,
Ezek szerint senkivel sem jó együtt lakni - a párunkat kivéve! Kép
Mi volt a gond a keresztanyádékkal? (ha nem vagyok indiszkrét...)
Mi pesten vagyunk, bár én vidéki lány vagyok! És erre büszke is vagyok! Kép

Hajniiiii,
Elmosogattál máááár?! Kép

Kata
kata1977
 
 


Mi ez a nagy csönd az éterben?Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Elmosogattam már, csak a páromnak élménybeszámolót kellett tartanom a mai napról Kép.

Szerencséje van hogy vagytok, különben már fejtelen férj lenne Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Egyébként én is vidéki vagyok.
Nógrádmegyei, annak is az egyik leg kissebb részéből Felsőpetényből.A párom viszont tözsgyökeres pesti.

Kép
Kép
incike
 
 


Nicola,
A felét kihagytam... Kép
Szóval az én pasim 25 éves (olyan szemtelenül fiatal, mint Ti Kép ).
Gyerekek száma: igazából én kislánykoromban nagyon-nagyon sok gyereket szerettem volna és ez a mai napig sem változott. Kép ... Viccet félre: nem tudom, kettőt minimum. Kép A pasim 2-t szeretne, de a múltkori beszélgetésnél már 3-nál tartottunk... Kép Szóval majd ahogy alakul!

Kata
kata1977
 
 


Vkhajni
Azért egy kicsit együtt érzek a férjeddel, na jó egy kicsit veled is, de azért a hirtelen haragodat néha rakdd félre.Próbálj ellene kűzdeni.Én is ilyen voltam , forró fejű, de majd kinövöd.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: