Új privát üzeneted érkezett!

És íme a képek, a babaszobáról, végre elkészült ez is. Még a kiságyról hiányzik, a forgó, zenélős valami, de majd azt is feltesszük.
És Regi szobája is megújult, most nagyon örül neki. Kapott egy szép ágynemű huzatot is. Mintha vadiúj lenne, pedig turis.
Kép Zalán kuckója, még dekorációt azért akarok a falra, majd a köv. hetekben
Kép
Kép ágyikó a fehér húzattal, a feje valószínűleg másik irányba lesz, de most igy sikerült felraknom.
Kép végre ez is felkerült a helyére, kb a pelenkázókomód felett van, még lógatok rá színes dekorációt
Kép az új ágynemühuzat
Kép és Regi szobája, megújulva

Még polcot akarunk a gyerekszobába, és egy komódot csináltatunk Regi ruháinak, mert most a mi szobánkban lévő kiskomódokban van összezsúfolva. De ide már érkezhet a baba, kész van minden ami fontos.
Vendég
 


Csajkak!

Majd jovok! Porgok meg csak nincs idom.

Dokinal voltam baba ugyben es az elhangzottakat meg emesztenem kell, illetve ujra jatszom magamban a hallottakat.( jo, hat babonabol nem avattalak be egy-ket dologba Benneteket. DE ezen kivul meg termgyogyihoz is elmegyek)

Virag, puszi!

Pedi, pihenjel!

Majga, hude fasza csaj vagy, ebbe sokkan belerokkantak volna. Gratulalok Magadhoz is es a 3. babohoz is!

Rita, szepek a szobak! Nagyon tetszenek! Ritas!

No, majd jovok! Puszi Csajok! :wink:
Vendég
 


Majga, üdv a csapatban! Nagyon kemény életed volt eddig, de a lényeg, hogy most jól alakulnak a dolgaid! Csak ámultam, hogy mi mindenen mentél keresztül... rettentő erős Nő vagy!

Rita, örülök, hogy jelentkeztél, már kezdtem a telefonomat lesegetni, hátha jön az sms, hogy megszületett Zalán baba!
Nagyon szépek a szobák!

Bogi, éreztem én, hogy valami nagy súly van a válladon, a boszi ösztönöm megsúgta. 8)
Ha úgy érzed, hogy már aktuális, avass be bennünket a titkokba!

Lányok, Bence alszik az ágyában (mondjuk nem csodálom. a hajnali kelés betett neki. Gergő viszont csak nyüszög. Már kb. 20x tettem be a cumit a szájába... de nem baj, NEM VESZEM KI AZ ÁGYÁBÓL!!!!!!!!!!!!)

Megyek, mert megint kiköpte azt a cumit...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

Csillag
Jajj egyem meg azt az édes pici pofikáját....nem is szabad kivenni!legyél erős anyuci!!!!:D

teszel fel képecskét?

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Brita GYÖNYÖRŰ LETT A BABA ÉS REGI LAKOSZTÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bogi mesélj mert most megőrülök a kiváncsiságtól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


MAjga, lapozz vissza ennek a topiknak az 5. oldalára és ott a lap alja felé van pár kép a két fiacskámról. )múlt héten készültek a fotók)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, a csepp Gergoci probalkozik, ne vedd ki! :wink: BencUr alszik, tokjooooo!! Igen, boszi vagy!:)

Nita, nem tortent ugy semmi de eu oka nincs maradt ismet a lelki. A mehem "beteg" de nem veszes, idosebb, mint amennyi en vagyok, vagyis, mint a koromhoz kepest lennie kellene. Ez gaz de allitolag van ra megoldas. Meglatjuk. Hosszu folyamat lesz, kb. 1 ev mire olyan allapotba lehet hozni, hogy babat tudjak vallalni! Azt mondtak, hogy ugy kepzeljem el, mint amikor valami sorvad. Na, kossszke, szoval sorvadok. Allitlag 60 eves nonek nez igy ki ha egyaltalan meg meg van Neki. Nem jo hirek de ez van. Egyebkent kulonosebben nem erdekel mert valahogy erzem, hogy ehhez kell a termgyogyasz!
Vendég
 


na, akkor elkezdem...

majga: üdv a csapatban!

nita: köszi, tegnap végül letöltöttem a zumbat és még este tanulgattam a lépéseket, eszméletlen jó :) most én is fogyin vagyok, tegnap volt az első igazi nap... 1200kcal-t ettem meg és egyáltalán nem éreztem magam éhesnek. kibírtam egészen 11ig, mert addig ültem ott az uh-n, de erről majd később :S
lényeg, hogy veszett jó ez a zumba :D

nika: nem is tudtam, hogy neked már volt két kaparásod ?! :S a gyerekek után vagy mikor?

mona: nagyon arik vagytok a férjeddel, nagyon összeilletek :D nem akartam odamenni hozzátok, mert mire ti megérkeztetek én már ott ültem 2 órája, tiszta ideg voltam.... :S :S :S :S borsay természetesen megint nem írt fel a listájára, és azt sem tudta mi fán termek. 1 hét alatt voltam nála 3szor és kb 2-3szor beszéltünk telefonon is, de ma mikor bementem, megint el kellett neki mondanom mindent előről...és nem mellesleg úgy kell mindent kihúzni belőle.
a kórház udvarán összehasonlítottam a leleteket, mit találtam????? Petefészkek: bal PCO-s, jobb: PCO jellegű!!!!!!!!!!!!! gondolhatjátok mennyire q...ra ideges voltam, hogy most ez mi meg, hogy?! az előző leleten petefészkek: bal norm.,jobb norm.

hazaértem, gyors net. meddőség, elhízás, erős szőrzet, hormonzavar....na, akkor elpattant az agyam és 15 percig zokogtam, mint az állat. miután lenyugodtam felhívtam a dokit, aki azt mondta semmi gond, ez a hónap most ilyen?!?!?!?!?! ez meg mi a franc???? nekem ne mondja, hogy 1 hét alatt becisztásodott a petefészkem és most ez van :twisted: :twisted: :twisted:

megbeszéltük a férjemmel, elmegyek egy másik dokihoz aki kivizsgál. mert lehet, hogy ez a fatökű nézett el valamit, de ha nem is akkor meg miért nem akar kezelni ha tényleg bajom van? A doki szerintem nagyon szétszórt, és nekem egy orvos ne legyen az!

nem vagyok elkeseredve, tudom nincs gond. nekem nem lehet ilyen betegségem... doki kérdezte, hogy pontos szokott-e lenni, mondtam hogy percre pontos. most utólag gondolom, azért kérdezte, mert a pco tünete, hogy össze vissza jön meg a vérzés. egyébként, rendesen kitisztultam, minden mehet a régi szerint. olvastam, hogy ha tényleg ciszta van, azt a terhesség meg tudja gyógyítani. és vetélés után sokkal fogékonyabb a szervezet egy újabb terhességre, amit ki is fogok használni. 1 héten belül pedig ellátogatok egy másik orvoshoz. addig is, fogyi és mozgás minden mennyiséggel ;)

jah, a suli.. 11re kellett volna mennem vizsgázni, de mivel nem kerültem sorra, nem tudtam elmenni. igazából, amilyen állapotban voltam utána, nem is sikerült volna. mindennél fontosabb, hogy rendben legyek most nekem. nem tudom mi lesz még a suli kérdéssel. erőt veszek magamon, köv vizsga 19én lesz.

bocs, csajok hogy megint nem reagáltam... aki szeretné velem tartani a kapcsolatot, írjon nekem privit, és adok mindenféle elérhetőségeket, mert lehet nem jövök majd ide olyan sűrűn, mint eddig.... és nem a vetélés miatt, vagy mert lelkileg szarul vagyok. csak mert nem tudok állandóan mindenkiére reagálni, és ez olyan rossz érzés.

am. nagyon szép zalán babaszobája ;)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Bogi, ilyenről még nem is hallottam! :shock: Csak lesek magam elé... Menj csak el a természetgyógyászhoz, biztos tud segíteni.
A doki mit mondott? Hogy lehet ezt a dolgot orvosolni? Mit kellene csinálni ez alatt a kb egy év alatt????????????????????

Gergő egyébként ALSZIK!!!!!!!!!!!! Sikeres volt a cumidugogatós hadművelet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Igaz sokáig tartott, d a lényeg, hogy sikeres volt.
(Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára, hogy heverészek a kanapén Netbook-kal az ölemben. 8) De jóóól esik! )

Ja, és a legnagyobb dolog, BencurHancur ma a bilibe kakkantott. VÉÉÉÉÉÉGRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem volt egyszerű rávenni, de Apának sikerült! Most aztán jót lehet röhögni a "taktikán": Apa ült az egyik bilin, Bencus meg a másikon és együtt nyögtek. hihiihihihihihihi

Selyem, sajnálom... a cisztákról úgy tudom, hogy mensivel távoznak majd. Valószínűleg ezért mondta a doki, hogy ez egy ilyen hónap.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok, csak bekukkantottam itt az öngyilkosságom előtt (szar vicc, de ez az élettan most mindennél jobban kezd kiborítani :evil: :evil: :evil: át kell holnap mennem!!!)

selyem, sajnálom, amit ma átéltél....koncentrálj a vizsgákra és ne agyalj!!! Közben meg keress más orvost. ÉS majd mindig lesz valahogy az iskola is. Van olyan fogorvos barátnőm, aki ugyanúgy jár nappalira mint én csak az elejétől 3 gyerekkel. Az igaz, bukdácsol, de kit érdekel, ha azt vesszük kb 20-ad annyit tud tanulni, mint egy gyereknélküli 20 éves...Ha akarna, sem tudna többet tanulni és nem azért lesz vki jó szakember, mert bemagol minden hülyeséget. Ha van kedved, írj majd, a mail címem tudod!

többieknek is sok puszi
chamomilla
Pécs
 
 


virág, hajrá Bence, csak így tovább :D

na tényleg lépek :cry:
chamomilla
Pécs
 
 


Bogi reméljük segít ez a természet gyógyász és már jön is a kis Bogi!!!!!!!:)

Selyem akkor HAJRÁ ZUMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Virág ÉLJEN AZ együtt kakilás..no meg a siker Bencusnak!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


rita!tetszenek a színek, minden,tök frankók a szobák!!!

pedi! pihenj drága!

bogi! azért sajnálom...de tuti rendbe teszik!!!!

védő: pisi oké,vérnyomás oké, 63 kiló vagyok, ő meg rosszul mért, nem is volt egy vonalban a mérleg állása és 65 írt a kiskönyvbe :twisted:

adott jelentkezési lapot szülésfelkészítőre,én meg már fel is hívtam a kórházat, hétfőn leadom a jelentkezési lapot, és majd értesítenek levélben. 20 hétig kell amúgy jelentkezni. apa is jön, 10.000ft. ja és indult itt a lakhelyemen is kismama torna 2 hetente van, jövő hét szerdán úgy néz ki el is megyek.

KépKép
dike
 
 


Dike jó tornázást!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


majga! nem semmi amin keresztül mentél, nagyon erős csajszi vagy!

selyem! sajnálom, h így összezavart a doki, de próbélj meg megnyugodni! remélem a másik doki megnyugtat és semmilyen rossz hírrel nem szolgál! drukk!

csillag! jajjj de ügyi, és apa is h így segített neki!

cham! nagy drukk holnapra!

KépKép
dike
 
 


itt vagyok, csajok!

majga: erős és bátor csaj vagy, üdv itt köztünk! kérünk képeket a fiúkról!

brita: szuper-szuper minden!!! gyönyörű, ízlésesek a szobák! regi biztosan cuki, ahogy örül!
most már zalán baba is készülődhet kifelé!!!!

selyem: ilyet nem lehet kijelenteni szerintem. ennyi idő után. ne is foglalkozz vele, szerintem most a vizsgáidra koncentrálj, idd a palástfüvet a ciklus második felében, addig apával használjatok ki minden alkalmat, majd ha pár hónap múlva nem sikerül, még ráértek rágörcsölni.

mona: gyere, számolj be mi volt a dokibácsinál!!! drukkolok nagyon.

csillag: éjjen bence és apa!! nagyon örülök, hogy ráéreztél gergőre! ezek szerint igaz, hogy nincs két egyforma gyerek egy családban sem.

dike: szuperek lettek az eredmények!!!

bogárkám, drágám én már hallottam ilyet, de ne csüggedj nagyon, mert orvosi kezelés után sikerrel jártak elég rövid idő után. a természetgyógyász is jó ötlet!!!

nita: én érzem, hogy hamar össze fog jönni egy kiscsajszika!!! és, ne is gondolj semmi rosszra, mert fenékbe billentés lesz!!!

pedi: örülök, hogy jó éjszakád volt nekem nem annyira, de mindjárt leírom. nagyon rendes a szomszédasszonyod!!! én is vettem már itthonra egy csomó dolgot, mert itt nincs dm és rosszmann és az első pár héten nem akarok kimozdulni, így betankoltam mindenből rendesen.

most én:
tegnap délután, amikro pisilni voltam halvány piros volt a tisztaságim. de amikor megtöröltem, már semmi nem volt. azért rögtön telefon a dokimnak. mondta, hogy szerinte a kúp, amit használok kimarta a nyálkahártyámat, de nagyon figyeljem és ha lesz még hívjam és menjek a kórházba, jön ő is és megnéz. aztán persze 20 percenként wc, egész éjszaka is,de semmi nem volt. hajnalban visszaaludtam. majd felkeltem és ismét volt, de többszöri törlésre is. 6kor írtam sms-t a dokinak, hogy mi legyen. 9kor hívott csak. 8ra ismét elmúlt minden, de a doki mondta, hogy menjek be, meg akar hüvelyivel nézni, de az nincs a magánrendelőjéban, így otthagyta a rendelést és átjött a kórházba megnézni, de már semmi nem volt. minden zárt és tényleg kimarta a tabi a nyálkahártyámat elég szépen. így abba kell hagynom. csinált gyors tesztet, ami szerencsére már nem mutatott fertőzést.

aztán a nagy ijedtségre elindultunk az eredeti cél felé vásárolni az anyósommal, mert ő jött be velem. mondtam a férjemnek, hogy nyugodtan menjen dolgozni, majd szólok, de minden oké lesz.
szóval mentünk bababoltokba. vettünk kiságyba rácsvédőt a brendonban, fölé forgót egy bababoltban, egy nagy plédet a babaszobai fotelágyra a müllerben,meg itt vettünk melltartóbetétet, gyönyörű overált a c&a-ban, előszobaszőnyegeket a kik-ben, fogantyúkat az obiban.
"röviden" ennyi.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jaj csajok.....a garázsunk fala /mélygarázs/ be fog dőlni :cry: :cry: :cry: :cry: a földön jó 2-3 cm-es már a repedés és a falat is látni hogy befele dől rendesen............
elegem van már hogy itt minden tönkre megy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kati rendben próbálok nem rosszra gondolni!!!!!


ilyen nykh marás nekem is volt...............én is meg ilyedtem akkor de hála feleslegesen!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nem semmi keddi napja van a topiknak! Ennyi történés! :shock:

Kati! A frászt hoztad rám, miközben olvastam a soraidat! Örülök, hogy végül minden rendben, bár tudtam én, hogy nem lehet nagy baj, és annak is, hogy ma megint ügyesen vásároltatok! :wink:

Rita! Nagyon szépek a szobák! Tényleg nagyon barátságos mindkettő színe, és végre nem egy agyonzsúfolt gyerkőcszoba!

Csillag! Gratula Bencúrfihoz! Nem semmi, és persze Neked is, hogy mégis volt kitartásod, és így is elaludt a kis herceg! :wink:

Selyem! Azért az elég merész, hogy a doki ráírja a papírra, hogy PCO-s. Szerintem hallgass Katira, igaza van! És gyere nyugodtan, még akkor is, ha csak ritkán tudsz, legfeljebb, majd helyzet jelentünk Neked!

Drága, Bogárkám! Egy orvos csak egy orvos, egy baba pedig egy CSODA! Ezt mindig tartsd szem előtt, és kérlek higgy a csodákban. Én elhiszem, hogy ez valamelyest gátló tényező, de én már annyi mindent hallottam, hogy csak azért is azt mondom rázzuk meg magunkat, és nézzünk előre! Tessék elővenni a vonzás törvényét! Emlékszel, anno Zsuzsi is ezt mondta, és a masszőröm is ezt táplálta belém. Így aztán fel is ragasztottam a hűtőnkre egy kis cetlit, amin ez állt: "2010-ben kismami leszek!" Bogárka! Hidd el, nem volt alkalmam sokszor elolvasni ezt a cetlit és kismami lettem! Tudom, nem emiatt, de emiatt IS! Továbbá én is azt mondom, hogy irány a természetgyógyász, illetve, a másik, hogy sürgősen küldd a címed és már mennek is a cseppek!(Bár lehet, hogy ezek után mégis a Gynex kellene!)

Nita! Ezek szerint a belvíz nálatok is rombol? Sajnálom a garázst! :(

Dike! Nem semmi, hogy már szülésfelkészítővel foglalkozol, de persze nagyon okos dolog, és a kismami torna meg egyenesen szuper! A védőnő "tollával" meg ne foglalkozz! :wink: :lol:

Cham! Megy a drukk a holnapi vizsgához, remélem, utána tudsz jönni egy kicsit dumálni!

Mona! Én is várom már, hogy megírd mekkorka a kis "Mona"! :lol:

Én holnap megyek uh-ra, jaj de kíváncsi vagyok már! Meg végre itthon lesz velem a férjem, mert szabadnapot kért egész napra! Bár, most nem túl szerencsés egész nap együtt lennünk, megbetegedett, már alig van hangja és elég szörnyű hurutos köhögése van! :(
Ma du-án meg kocsikáztam egyet. Az egyik barátnőm lánya Baján tanul és le kellett mennie érte, én meg elkísértem. Bementem a bajai boltunkba, olyan jó volt találkozni a volt kolléganőmmel, vele nagyon jóban lettünk és hiányoznak a nagy beszélgetéseink!
Most egy kicsit enyhébb a csontfájdalom. Bízom benne, hogy azért ez is időjárás függő is, és nem erről fog szólni a hátralévő 7hét!
Kati! Ugye nálad is "csak" időnként jön elő?

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Pedi, bocsi, nem válaszoltam a kérdésedre: jól elvagyunk hármasban, nem is olyan nehéz, mint gondoltam. Igaz, Lexi néha nyúz, Marci néha ordít, ha épp a másikat szolgálom ki, de ugye egyszerre nem megy.
Nem akarlak lebeszélni a dm-es pelenkáról, Lexinél hosszú hónapokig azt vettük, amíg meg nem változott a minősége drasztikusan a rossz irányba, amikor már rendszeresen kifolyt belőle a cucc, váltottunk.

kati, nem klion-t használtál? Én is így jártam velem utálom ezt a tablettát!

Bogi, én drukkolok, és tudom, hogy babás leszel!!!!!
Drága vagy, de képtelen vagyok elfogadni a megváltozott testem, hájas disznónak érzem magam. :( Vastag derék, nagy has, undorító!!! Na igen, vissza kellett volna fognom a zabálást várandósan, de azt hittem, Marcival is simán lefogyok szopi alatt, mint Lexivel. Nem így történt...

Rita, köszi, Nem sok, és nem alvadt.
Szépek a szobák!

Csillag, tudom, igazad van, ostoba voltam.

:oops:

Bencusnak gratula, apa pedig nagyon ügyes volt!
Zoli anno Lexinél mindig az egyszerűbb megoldást választotta: ha ordított, átfordult a másik oldalára. Hogy én ilyenkor hogy utáltam... :oops: Most is csak azért teszi, hogy Lexi ne ébredjen fel, nem miattam. De örülök ennek is.

Maiga, üdv köztünk, gratula a pocilakóhoz! Nagyon erős nő vagy, lé a kalappal!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


cham, drukk a vizsgához!

A kisfiam ma megtisztelt, mert nem voltam elég gyors. Lefosott konkrétan. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


jó sokat írtatok :)

majga: üdv köztünk hajrá harmadik baba:)
húú jó sokat írtál magadról :)Nem semmi életed volt mint itt egyikünknek másikunknak:( Jól tetted hogy nem adtad örökbe:) de tényleg talpra ejtettek téged és ügyes csajszi vagy.köztünk jó csapatra találtál:) és ha jól olvasom az írásodból most már rendebn vagy,vagytok és egy boldog családba érkezik a harmadik picurka:)

Bogi nem értettelek félre drága és örülök,hogy mára már jobban vagy :)


Nita: nekem is eldobhatós bugyim volt és nekem nem volt gondom vele :)pelusból nekünk a régi lila csomagolású tescós pelus baromira bevált.mostmár nem lila hanem zöld talán de nem a kék fehér mert az nejlonos.nem is értem miért csinálnak olyan pelenkát még

Rita: nagyon szép lett a baba és gyerekszoba:) gondolom Reginek is tettszett :)

selyem most megkevertél minket Nitával:) nekem még egy kaparásom sem volt :) Nitának volt két babója akiket elvesztett ha jól emlékszem de nekem hála istennek még nem volt ilyen .

csillag: nagy gratula a bilibe kakkintáshoz :)


Kati sajnálom hogy ennyire megijesztett a dolog de a lényeg hogy látott a doki és semmi gond nincsen.

NIta sajnálom a garázst.mitől dől be? áztok? vagy van belvíz vagy csak egyszerűen elfáradt a fal?

nika70
Salgótarján
 
 


bogi : ilyet még én sem hallottam de a természetgyógyi jó választás biztosan lehet rajta segíteni ha a doki is azt mondja:) csak pozitívan

nika70
Salgótarján
 
 


beze: igen, kliont használtam. sajnálom a fosit. nagyon vicces lehetett. gondolom majd nekem is lesz részem ilyenben. már alig váááááááárom!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

nita: sajnálom a garázst. ez nem a ház alatt van közvetlen? a háznak ugye nem lesz baja tőle?

pedi: sajnos nem odőjárás függő nálam a csontfájdalom. inkább az aznapi megterhelés függvényében szokott fájni. vagyis az elmúlt 1 hétben szinte alig. sztem bogi elmászhatott valamerre, mintha nem nyomná a csontomat. de lehet, hogy izom volt. a mai nap után nagyon kíváncsi leszek. még nem mertem leülni, mert félek, nem tudok felkelni!!!ááááááááááááá

cham: egy HATALMAS kalappal holnapra!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


vááá, most jöttem rá, hogy bezét és dikét keverem. ezért nem is nagyon írtam nektek, bocsi :oops: :oops: :oops:

nika: benneteket nem keverlek, csak valószínűleg elirtam :oops: ma zumbáztam másodszor, nagyon jó... :D és képzeld ma csak 461 kalóriát ettem, valahogy el is felejtettem enni a sok izgalomban. mostmár azért kezdek éhes lenni, még bekapok valami könnyű kaját...

pedi: köszi a biztatást :( valószínűleg jövök még, mert jó ez a virtuálius támogatás :? holnap mész uhra? most derül ki, hogy mi a baba neme? vagy neked már megvan? :oops: bocsi, ígérem összeszedem magam!
amúgy képzeld a kismamák a váróban, maszkot kellett hogy viseljenek..nehogy a többiek elkapják a náthát vagy megfázást. lehet a férjed is kap majd :D :D

Kép
selyem
Pécs
 
 


kati: az a bajom, hogy nem mondta a doki hogy pco, csak ráírta a papírra...és amikor felhívtam akkor is azt mondta, hogy ez egy ilyen hónap. nem értem... tehát, ha nem lett volna a terhesség meg a sok uh, akkor is szoktak olyan hónapok lenni a nő életében, amikor pco-s a pfészke?!?!?!?! valaki tud erről valamit?

és nem mondta azt sem, hogy vizsgáljuk meg mitől van...ha már van, vagy úgy látja, mintha lenne. érted?

bogikááámmm: hol vagy??? azt mondtad felvidítod az embereket


na, majd még jövök.. szerintem elmegyünk sétizni, kiengedjük a gőőzt

Kép
selyem
Pécs
 
 


és képzeljétek ma tuti front volt, mert mindenkinek elment a magzatvize vagy valami gondja volt...a doki egész nap rohangált műtős ruhában, többek között ezért is kellett annyit ott ülni. a kismamák jöttek a rongyos köntöseikben a vizsgálóba.

miért van az, hogy olyan csúnyák és rendezetlenek a kismamák már nagy pocakkal? egy kezemen meg tudom számolni, a szép és csini kismamákat, akiket ott a váróban láttam ma. pedig jó sokan voltak.
és ez ami nem csak pénz kérdése.... :roll:

Kép
selyem
Pécs
 
 


Na, csajkak en ma aztan tenyleg nem viditottam fel senkit. Sorry.

SZoval ugy van ez a meh "betegseg", hogy allitolag nekem a stressz ide megy ra. Nem a gyomromra, szivemre, mittomen, hanem a noi nemi szervekre es igy le van strapalva szerencsetlen. Az eddigi osszes idegeskedesem vizsgak, pasik, szuloi vitak, mindennapi elethelyzetek szoval minden ami kisebb izgalommal jar az nalam ide huzodik le! Es ettol total el van "oregedve". Egyebkent is erzekeny nekem ez a terulet, nem hiaba volt mar 2 mehszajseb mutetem is, erre is otthon mondta dokim, hogy olyan fura volt a "sebem" (mert ugye ez nem konkret seb de amit kimetszett az ilyen gennyes gocos akarmi volt, igy mondta), mint egy keleees. Mondta, hogy ez stressztol is lehet akar. Ez a doki ma azt mondta, hogy kezelesekkel lehet rajta javitani ami sok gyogyi bevitelt jelentene. Viszont mondta, hogy ugyan ezt gyogynovenyekkel is el lehet erni mert allitolag minden gyogyszer alapotletet novenyekbol meritettek a kutatok csak ez karos amaz meg nem. Es javasolta, hogy gyogynovenyekkel probalkozzak valamint lelki tisztitassal! :shock: Probaljam kezelni magamban a stressz, izgalmakat, stb. Mert lelki ok ez kemenyen ami nalam a gondot jelenti. Na, ennyi igy nagy hirtelen. Szoval jo nagy melo elott allok. Pszichologushoz nem akarok menni. Mit mondjak? Csokolom jottem stresszt kezelni mert oreg a mehem! ahhh, amugy minden pszichologus bolondkent kezeli aki oda bemegy.

Pedi, ha nem pofatlansag akkor elfogadnam azokat a cseppeket. Artani nem fog. Azt mondta dokker kb. 1 ev, szuk 1 even belul leszek babas leghamarabb ha egeszsegemre is es a babara is tekintettel akarok lenni de foleg magamra, ha ki akarom tudni hordani. Hogyne akarnek. Mit tehetek. Varok egy evet. Ez van. A korom sem mai csibee igy nem kockaztatok. Inkabb egy ev, mint 24. hetesen gond legyen mert azt igy ezek utan tuti nem elnem tul.

Bocsi lanyok, hogy most nem irok senkinek. Szeretlek Titeket de kicsit elhuzok melegebb eghajlatra! Csok!
Vendég
 


Bogárka! Naná, hogy repülnek a cseppek! Így, hogy leírtad a probléma lényegét, tuti, hogy segíteni fognak. ha nem is azon, hogy babásodj, de ha már a felfogásod, és a lelkivilágod rendbe jön, az fél siker!

Beze! Örülök, hogy alakulnak a napjaitok! Hát, az én férjem tuti minden egyes etetésnél ébred, na de nem azért, mert olyan önfeláldozó, hanem mert nagyon rossz alvó. Ha nem úgy veszem a levegőt, már akkor is fent van! Azért ettől egy picit tartok, mert nem szeretném, ha egész nap kómásan mászkálna. Azt a hetet viszont nagyon várom, amikor itthon leszünk 3-ban.

Kati! Szerintem nekem is a tegnap reggeli séta hozta elő. Kicsit magasabb sarkú csizmában tettem meg a 3órás jövés-menést. Tuti ez hozta elő. Ma már sokkal jobb, bár ma csak reggel mászkáltam. Tegnap este amúgy én is így voltam, hogy nem mertem leülni! :oops: Ennek ellenére is imádom ezt az állapotot, és még jobban ezt a kis embert! Annyira várjuk már, hogy itt szuszogjon mellettünk.

Selyem! Nem, mi nem akarjuk megtudni a nemét, így bár már látják a dokik, mi nem kérjük, hogy elmondják.

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Bocsi de most Selyem írásait olvastam vissza!

Selyem, én először nem sejtettem, hogy Te vagy, aztán mikor behívtak már tudtam! Mondtam is a férjemnek! Nagyon aranyos vagy! Akkor majd egyszer összefutunk és beszélgetünk!

És akkor rólunk:

Minden rendben van!

BDP: 2,30 cm
CRL: 62,9 mm
NT: norm. , 1,6 mm

Babu éppen alukált :)

Kép

Kép

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Pedi szerintem csak átázott a föld.....api szerint napok kérdése........csak ne akkor menjek ot el mellette......

Nika nem ázunk hála....csak a föld már nagyon vizes........a sok hó me eső......meg eleve szerintem nem is lett jól építve a fal.........
meg az is közrejátszhat ahogy írod elfáradt a fal is!!!!!!!!!!

Kati a háznak nem lesz baja meg a garázsnak se csak majd újra kell építeni azt a falrészt....na de miből....api azt mondja ő nem fogja......majd az anyja......a haszonélvezeti jog az övé mindíg ezzel henceg anyós........api szerint akkor hencegjen a fal megépítésével is......

Bogi én hiszek benned is és a természet gyógyászban is!!!!!!sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mona: örülök, hogy minden rendben :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Mona, GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!! Jaj de boldoggá tettél!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Bogi, abszolút támogatom és nagyon helyesnek tartom a gondolatmenetedet! Gyógyítgasd a lelked, s vele a tested, Drága Keresztanyuci!

Kati, én is megijedtem amikor olvastam a soraidat. Örülök, hogy nincs baj!

Beze, fost még nem kapta Gergőtől, pisit viszont annál többször! :lol:

Nita, sajnálom a garázst... remélem tényleg nem okoz nagyobb bajt és nem sérül miatta a házatok.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


selyem: bébi az nem jó ha kihagysz étkezéseket:) és az 500 kal nagy nagyon kevés nem szabad éhesnek lenni.örülök hogy tettszik a zumba :) én most letöltöttem egy 20 perceset is :) ma nem tornáztam. sétáltam ma eleget vagy egy órának megfelelőn szóval ma nem volt torna.de nem is ettem sokat:) reggeli egy kakaós csiga
tízórai narancs
ebéd egy meggyes müzliszelet
uzsonna(ekkor ebédeltem tudom ez sem jó) leves meg kukoricás rizs vacsira meg egy alma meg egy nari nem tudom hány kalória de szerintem nem volt sok :)

nika70
Salgótarján
 
 


én vacsira pattogatott kukoricát ettem :oops: :oops: :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ÉN MEG PALACSINTÁT!!!!!!!!!!!!!!:D


HOLNAP KOMBI TESZT...:D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


nika: nem 500at eszek összesen, csak amikor írtam a kommentet...akkor még nem vacsiztam. vacsira sima rántotta 2 tojásból és egy piritós. elvileg összesen 100kcal körül volt. egy narancsot én is benyomok, aztán szunya. ma nem voltam éhes egyáltalán. ezért sem ettem. de sokat ittam.. ;)

a séta és teljesen jó mozgás! ha szép idő volt akkor meg főleg :)

letöltöttétek az apppokat a marketből?

Kép
selyem
Pécs
 
 


mona: HATALMAS gratuláció!!!! nemét nem láttátok?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hello Csajkak!

Mona, bazi nagy gratula!:) Mar 13. hetes vagy??? huuuu, nem semmi!! Es mikor lehet latni a nemet, hany hetesen? Vagy mar most is latni?? Es milyen erzes volt?-hulye kerdes de ird le legy sziiiiiii!
Vendég
 


Virag, koszike, ahh, engem mar nem erdekel. Gyogyszert nem szedhetek sajna be mert valami hormonokat akarnak adni ezt NEM!! Azon tul, hogy nem is szedhetek mert ugye trombozisos vagyis gyanus vagyok. Gyogynovenyre vallalkozom, masra nem.
Milyen volt az ejszakatok? Kis Keresztfiam jol alukalt, sokat evett?
Gratula a kasihoz!:):):)Ugyes BencUrka!
Es Apaja, hogy van? Sokat dologzik mostanaban?

Pedi, gyere!! Mizus Veled, Veletek?

Beze, nem lehetett semmi a fosika! Megaldott a Fiad, jol betakart! :lol: :D :wink: A kilok miatt ne aggodj, ugyis le fog menni. Rajtad nem marad!

Kati, mizus, hogy vagy? Merre toposz ma?

Majga, drukk mara!

Nika, ugyi vagy a seta is nagyon jooo!!:):)

Selyem, sajnalom amit megeltel tegnap! Es amin keresztul mesz most. Megis ugy erzem ez a jovore nezve nem fog akadalyt jelenteni. Probald nem beleeasni magad, mondd azt, ezt csak illuzio, nem ennyire rossz a helyzet ez csak egy allapot. Nem azt mondom, hogy legy pozitiv mert ez bizonyos helyzetekben nem mukodik vagy ha igen csak atmenetileg hiszen ki tud total pozitiv lenni es elkergetni teljes egeszeben a negativ erzeseket ilyen esetben? Senki. Max. elnyomja az ember a nega erzeseket es a nega tudatot de el nem mulik csak sarokba van dobva. Ha illuziokent fogjuk fel az sztem mukodokepesebb. Jolvan, jolvan nem oktatgatlak Te egy okos csajszi vagy csak ez igy kikivankozott belolem.

Nita, sajnalom a falat.:(:(:( Ez nem hianyzik Nektek.:(:( De lagalabb Api az anyjara mutogat! Nyanyanak befellegzett! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!
Mona nagyon cuki a pocaklakód!!!!!!!!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csillagvirág
Még biztos nem szülök. Legalábbis még úgy érzem, ráadásul kell még két hét, hogy felkészüljek, jobb még így, hadd nöddögéljen Zalán baba. Egyébként mindenem fáj, jóslók is vannak, de nem több mint két-három hete. A csípőm néha majd szétszakad. Egy-egy fárasztó nap után a derekam nagyon odavan, ha leülök, alig bírok felállni.
Örülök, hogy végül sikeres volt a cumihadművelet. Le a kalappal a kitartásod előtt, én már tuti kivettem volna a kiságyból.
Bencus is nagyon ügyes.

Bogárka
Ne keseredj el attól amit a természetgyógyász mondott. Egyszer a Fókuszban is mutattak valakit akinek azt mondták el van öregedve a szervezete (60-70- éves kb), és most mégis van babája.
Egyébként én ebben nem hiszek. Mármint biztos van alapja, de így csak lehangolja az egyént, pedig a pozítiv gondolkodás sokkal fontosabb.
Milyen csillagjegyben születtél? Ha jól tudom te is skorpió vagy. Mert állítólag fő problémánk, pont a női szervek. Nem hiába volt nekem is a mellemben filobradenómám/cisztám.

Selyem
Szerintem is keress másik orvost. Ha PCOS lennél, akkor hogy eshettél teherbe simán, kezelés nélkül? A ciszta havi vérzéssel ürül (jobb esetben), én is úgy tudom.
Nem pénz kérdése, hogy csinos legyél az utolsó hónapban. Bár nem tudom engem milyennek látnak külső szemlélők, de adok magamra. A hajam is rendezett, minimális sminket használok, és a ruházatomra is odafigyelek. Nőies dolgokat is tudok hordani, meg általában fekete cicanadrágban és hosszú csizmában vagyok, szerintem csinos. Én is azt néztem, hogy NST-re melegítőbe jönnek a kismamák, meg bő pulcsi, szóval amiben otthon vagy.
Nálam alap, ha orvoshoz megyek, akkor rendesen felöltözök, akár ha csak Regit viszem védőnőhöz vagy bármi.

Dike
Nekem is egy kilóval többet írt a kiskönyvembe most. Meg valamikor középidőben is egy kilóval többet. Szóval biztos valami ösztönzés féle, hogy hú de sokat híztunk, tessék odafigyelni. :roll:
Pedig alig eszem, de most így a végén 14 kiló plussznál tartok. Reginél is ekkor mérték utoljára, és 11 kiló volt a vége. De Zalán jóval nagyobb baba is. És mástól is azt hallom, hogy kb ennyit híznak a másodikkal. Mennyiről indultál?

Kati
Hú, nem semmi. De a lényeg, hogy nincs baj, vásárlást még érdemes most intézni, a végefelé már nem biztos hogy lesz erőd.
Nekem végre meg van minden, még becuccolom a táskába, aztán kész vagyok. Vettem néhány új fehérneműt még, úgyhogy a régiek mehetnek a csomagba.

Pedi
Biztos nem. Nekem is szokott fájni néha mindenem, de van hogy napokig jól alszok, és napközben is nagyon fitt vagyok. Ami fura lesz viszont, hogy azért a végefelé már eléggé van súlya a babának, és a méhszájat erősen feszíti, az nem kellemes. Már nekem is jön az időszak, amikor sétálok, és meg kell állnom, mert úgyérzem szétszakad a méhnyakam, annyira feszít.

Beze
Akkor jó, most már biztos fog majd enyhülni a vérzés. Egyébként én nagyjából úgy számolom ezt a gyermekágyas vérzést, hogy a kimaradt havi vérzéseket pótolja a szervezet. Biztos jól ki van ez találva, és ha tovább tart, legalább jól kitisztúl a szervezeted.
Regi is fosott már sugárban. Éjjel, kicsit én is le voltam lassulva, aztán mielőtt ráhajtottam volna a pelust, a vállamat eltalálta. :lol:

Mona
Hihetetlen, hogy már itt tartasz. Jók a méretek.

Ma van a pihis napom, úgyhogy nemsokára ledőlök egyet aludni.

Majd pénteken jövök legközelebb. Addig is jók legyetek!
Vendég
 


Sziasztok!!! Megjöttem a vizsgáról, megint bealakított az intézet, (nem csak) szerintem SOKKAL nehezebb volt, mint a múltheti :evil: szóval ha most is karó, nem jövök csajok többet, az fix....mert világgá megyek :?

fogyókúra: TILOS 1000 kcal alatt enni. Az alapanyagcsere 1500 kcal (+-100 kortól nemtől függően), max 30%-kal lassul be "éhezésnél"aztán szépen nem a zsírod fog elkopni hanem az a kevés izom is a háj alatt. És az sem mindegy miből áll az 1000 kcal, mert nem addig tart megemészteni a szervezetnek 2 tábla csokit mint 10 kg uborkát. Pedig kcalban kb ugyanannyi. Az anyagcsere estefelé lassul, reggelizni kell és nem vacsorázni. Szóval minimum 5-ször keveset Ch-szegényen, rostdúsan, és mozgás. Mire én eljutottam erre a szintre szerintem végigcsináltam az összes létező diétát és egyik sem volt tartós. SŐT, napi 500-600 kcal bevitelnél duplája jött vissza a kilóknak, mert a szervezet ha utána kicsit is többet kap, megbolondul és ész nélkül raktároz. Szóval csak okosan!
1 kg zsír elégetéséhez 9000 kcal mínusz kell (1 hét alatt átlagban fél-max 1 kg a reális, akiről több megy le az víz), mozgásnál sem mindegy milyen fokú a pulzusszám meg hogy 10 percig ugrálsz, vagy 1 órán át intenzíven. Legjobb az intervallumedzés. 10 perc sprint 1 kis séta és így tovább (több zsír ég mint ha csak intenzíven futsz)
szóval hajrá csak okosan :wink:

én úgy kezdem a mai napot, hogy kihánytam az agyam is, plusz torokfájás....majd a vizsga ami jól felhúzott.

mona: édes a bébi!

pedi, tényleg nem is kérdeztem még mi a neme, de most olvasom, hogy nem is akarjátok tudni! Ez nagyon izgi!!!! mondjuk én ki nem bírnám, de irigyellek érte!!!

bog: hallottam már ilyen problémáról és nagyon szorítok hogy mielőbb rendeződj odabent! Nekem amúgy korolenem van itthon asszem, ha pedi még nem postázott, akkor esetle elküldöm neki és akkor adja fel neked mindkettőt. Utánanézek, mert úgy emlékszem maradt egy pluszban!

selyem: rengeteg igénytelen kismama van, nem is értem, hgy tudják így magukat elhagyni....azért mert szülnek egy gyereket. Mert az még OK, ha vki előtte is az volt, de én kövéren is mindig próbáltam csini lenni. No meg amit én kövérnek gondoltam, az másnál bőven a normális súly. tényleg bog, 160 cm-nél a te súlyod amúgy pont ideális.
úgy lehet kiszámolni, hogy a tömeget osztod a magasság négyzetével, ez a BMI szerinti. vagy a másik asszem úgy van, hogy cm-ből kivonsz 110-et. tehát a 169 cm-hez 59 kg járna. (nekem az sok amúgy) BMI szerint az ideális az 56-57 kg, ami most vagyok. Pedig most is nagy a seggem.

ja selyem, PCO az csak azt jelenti hogy poli cisztás ovárium, ha PCOS az már szindróma is. Nem vagyok a témában otthon, de ha ilyen bajod lenne, nem lenne peteérésed sem. No meg inzulinrezisztencia is jelen van, mert ez nőgyógyi betegség, hanem endokrinológiai. Szóval tedd ezt -csak hogy megnyugodj- keress más nődokit + előtte menj el házidokihoz beutalóért az endokrinológiára PCOS gyanúval és azzal a papírral és a mostani leletekkel keress egy nődokit aki megteszi a lépéseket, mert mindentől függetlenül lehet kéne utro, de azt azért labonak is alá kell támasztani. És ha babás leszel, akkor legalább rögtön tudod, mit kell tenni.


bocs hog yilyen hosszú lettem, megyek is aludni, hulla avgyok. HA nem buktam meg, jövök még 8) :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


ja és mit vártok el a kismamáktól, ma az egyik hallgató szabadidőben jött vizsgázni és könyörgöm orvos lesz....mert ha még a tesisek között lennék a TTK-án.... :roll:
chamomilla
Pécs
 
 


milla : köszi a kcal-os tájékoztatót, hasznos volt. én amúgy minimálisra csökkentettem a ch bevitelemet, ami 2-3 teljes kiőrlésű piritósra korlátozódik egy nap. szerintem én a ch túlfogyasztás miatt híztam el ennyire... nagyon szeretem ugyanis, a bureket, friss szendvicset, vajas kenyere és a többi... ehelyett sok fehérjét eszem, párolt zöldségeket és egy kis húst is. na, és persze a 2 liter víz naponta az minimum!

nagyon bejött a zumbázás :D tetszik az ugribugri. 1-2 éve néptáncoltam, akkor csúcsformában voltam 48-51 kg között mogoztam a 163cm-hez. ehhez képest most annyi vagyok, mint dike 18 hetes babásan :S ezért is akarok fogyni meg mozogni, mert erre ráhízni még 10 kg-ot az K.O :S

amúgy, a papírra sima PCO van, nem PCOS. én is azt olvastam, hogy a PCOS az mág gázos. csak tudjátok, az a rossz hogy tulajdonképpen nem tudom, hogy terhes voltam, mert mire a doki megnézett hüvelyivel, már leválhatott, mert másnap már ömlött a vér. szóval, nem látott semmit, csak a két szép pozi teszt a bizonyítékom, meg a pontos és egyértelmű ovu ciklus közben.

de szerintem is, ez terhesség volt és képes vagyok megfoganni. és, ha tényleg úgy van ahogyan írják: terhesség, kigyógyít belőle akkor hajrá. addig hozzászoktatom a testemet a ch szegény étrendre és a napi min. 25 perc mozgáshoz. akkor legalább terhesen is igényelni fogom, és nem akkor állok neki mikor pozit tesztelek. ;)


milla: sajnálom a hányást :( hamarosan vége lesz..már csak hete kérdése :D a vizsgán meg át kellett, hogy menj!!!!! olyan nincs, hogy nem mentél át! okos vagy és kész!

brita: mingyááá szülsz!!! :) de izgalmas! mindenképpen pihenj sokat, bár még fogalmam sincs milyen érzés lehet ez, de gondolom a pihenés nem árt ;)

nem értem tényleg, miért nem egyértelmű a kismamáknak, hogy ne a kinyúlott pulcsit vegyék fel és fésülködjenek meg mielőtt a dokihoz vagy egyáltalán az utcára mennek!! :S és igen, ahogy milla is mondta, a kövérség sem mentség a rendezetlenségre, mert igenis láttam csinos duci kismamát is!

Kép
selyem
Pécs
 
 


Cham, de rendes vagy! Tenyleg kuldesz nekem olyan izet? Sajna itt semmi ilyesmit nem lehet kapni, bar ezt Te is tudod.

Orulok, hogy ezt irtad a mozgasrol. En is irtam mar itt, hogy pulzusszam fuggo mert ennek fejeben egeted a zsirt, barmennyire hihetetlen akkor is igy van. Es a zsiregetes az nem effektive szalkasitast jelent. A body bilderek szalkasitanak igazan de ok vizet sem isznak es a boxolok is ezt csinaljak meccsek elott napokkal. Na, ez a szalkasitas nem az amikor fogyokura celjabol akarunk megszabadulni a zsirtol es eszunk, iszunk mellette. 1000-1200 kaloriara akkor is szukseg van ha csak egesz nap egy helyben fekszel.
Vendég
 


Cham, a hanyas eleg pocsek lehet. Sajnalom, hogy nem vagy jobban. A melegitoben valo megjelenes eleg durva, juhuuuuj, foleg egy orvosi vizsgan. Ez mar tobb, mint igenytelenseg teteje. Es milyen lehet ez az ember maga. A gondolkodasa, vilagmeglatasa.
Vendég
 


Cső Lyánykáim!

Megjöttünk Gergő Úrfival a kórházból és jó híreket kaptunk. A doki is megerősítette azt, hogy most már nem érezni a sérvet. :D Mondjuk azt is hozzátette, hogy benne van a pakliban, hogy újra előjöhet, de az is lehetséges, hogy már nem fog. (Na, én ez utóbbit szorgalmazom.) Kontrollra is csak fél év múlva hívott vissza bennünket. :)

Ma még egy jó dolog történt, elvitték a használt babacuccos boltból a régi babakocsinkat, így megkaptam érte a 20.000 pénzecskét. Pont azért mentem be, mert lejjebb akartam vinni az árát, hisz 4 hónapja ott volt, erre közölték, hogy tegnap eladták. Úgy örültem! A Zuram mondta is, hogy nyugodtan elkezdhetek keresgélni valamilyen jó kis sportkocsit. :D

Bogikám, el is hiszem, hogy nem akarod hormonokkal tömni magad, veszélyes üzem lenne ez Neked! Szedd csak be azokat a bigyókat, amit Pedi meg Cham küldenek és meglásd, helyre fogsz jönni.
Nálunk Apaja most nem dolgozik sokat januárban, ami nekem jó, mert bár tanítani megy délutánonként, de 6 körül hazaér és segít fürdetni meg fektetni Bencust.
A színházban egész hónapban mindössze egy előadást játszanak. A nagyüzem majd februártól indul, amikor elkezdik próbálni az új darabot.
Az új kérótokat nem mutatod meg nekünk? Sikerült berendezkedni? Bolt vagy egyebek vannak a közelben?

Rita, ha még 2 hetet szeretnél, akkor azt kívánom, hogy Zalán maradjon még bent addig! A kilókkal kapcsolatban én is azt tapasztaltam, hogy most több jött rám, mint Bencénél. Akkor 6 kg, most kb 10. pedig nem ettem máshogy... Szerintem az is közrejátszott, hogy Bencus nyári baba volt, Gergő pedig majdnem téli. Most tutira többet raktároz alapból is a szervezet.

Cham, köszi a kalória és mozgás info-kat. Elraktároztam szoptatás utáni időkre.
Vizsgád?????

Selyem, én is utálom azt, ha valaki csak azért, mert kismama, nem ad magára. Olyan csinosan lehet öltözni nagy pocakkal is! Pláne mostanában, nem is kell méregdrága kismamarucikat venni, mert pont a hosszított fazonú pulcsik és felsők korszakát éljük.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


CSAJOK SIKERÜLT!!!!!! :D :D :D 8) 8) 8)
hehe nem szabadultok akkor tőlem!!!!

na majd jövök, csak most örömmámorban úszok :D
chamomilla
Pécs
 
 


Kép

Na ő itt Ő:D
12hét +5 nap:D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


nita! sajnálom a garázst! :(

csillag!

örülök h elmúlt a sérv, de jóóóóóóóó!!!

rita! 58ról indultam...:( most 63 lehetek.

mona!örülök h minden rendben volt!


annyira jó lenne érezni már a mozgását!:(

8 45re kellett mennem a belgyógyászatra, alig bírtam felkelni váááá, 10-fél 11fele szoktam:) vérnyomás, cukor,ekg,rendben, hasamat nyomkodta rendben,átnézte a hormonpapírokat, szóval ez is meg van.

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: