Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Bocsi, hogy csak most jövök, nemrég értem haza. Doki után vásárolni voltunk, aztán meg moziban,... :D
Következő ciklusban folytatjuk a lombikot, azaz február végé. Beülti március közepén lesz körülbelül. :D Addig meg rengeteg programunk, tervünk van, úgyhogy nem is bánjuk. :oops:


Milyen: na, akkor csak jól emlékeztem a cumikkal kapcsolatban! :lol:
A szorid meg több, mint durva b@sszus!

Lujzika: én sem szeretném ismételni a többieket, de tényleg keress szakembert! Most hiába írom, hogy csinos vagy, úgysem hiszed el nekem, pedig tényleg így gondolom!!! Nyugodtan írd ki máskor is magadból a bajaidat, félelmeidet! Szívesen meghallgatjuk!

Chrissy: holnapra egy kalap kaki! :lol: Drukkolok ezerrel! :wink:

Bri: hiányzol ám, úgyhogy holnap már gyere!

Anyci: te már rég durmolsz, remélem szépeket álmodsz! :)

Betty: örülök, hogy jó a kedved Csajéééé! :lol:


Jó éjt Lánykák!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
akkor nemsoká ti is kezdhettek :wink: majd együtt babásodunk 8) :lol: :lol:


Chrissy
holnapra (vagyis mára :lol: ) drukkjaim mennek neked a vizsgádhoz+++++++++++++++++ Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt Csajok!

chrissy: szupi az új avatarod, mára drukkolok Neked a vizsgához. A sícuccos halászléfőzős sztori nagyon tetszett, a helyedben én sem fagyoskodtam volna ;)

puszi: no ezek remek hírek, március a Ti hónapotok lesz :)

milyen: aztaa bakker, eonnak rövid távon üzenem hogy menjenek a jó fenébe... Komolyan mondom rendesen felhúztam magam az olvasottakon, mert hogy a 21. században adminisztrációs hiba miatt ilyenek megtörténhetnek az több mint felháborító :evil:
Szülőin mi volt? Babacuccokat meg pocakfotót nincsen kedved megmutizni nekünk?

betty: megoldódott a bordűr kérdés vagy esetleg kell még segítség? Én most Bp másik felén lakom, de egy ideig laktam a Szentendrei úton. Ha gondolod szívesen átszelem a várost és megveszem Neked a bordűrt, csak akkor kérlek írj privit vagy csörögj rám, hogy a részleteket megbeszélhessük. A recepteden kifeküdtem :lol:

Bri: mostanában (velem együtt) alig vagy látható itt a bneten, hiányzol ám nagyon :) Meg msn-en is marha rég beszéltünk, mi van Veled drága?

panny: merre csavarogsz :?:

anycikám: jó újra itt látni és jó híreket olvasni Felőletek, örülök, hogy rendbe rázódtatok Szandival meg pároddal.

lujzi: szándékosan a végére hagytalak, nagyon nem volt jó olvasni a szavaidat :( Szerintem nem rossz gondolat amit a férjed mondott, hogy célszerű volna otthon maradni egy kicsit, kikapcsolódni és csak befelé figyelni. Édesanyáddal kapcsolatban: ez a családmodell nagyon is ismerős, én 14 éves korom óta külön élek a szüleimtől hasonló okok miatt. Eleinte gyötört a lelkiismeret furdalás, hogy nem vagyok otthon meg nem segítek. Persze én sem kaptam mást csak szemrehányást és sokszor amikor az általános sulis osztálytársaim mentek nyaranta bandázni, nekem otthon kellett ülnöm és a télire elteendő zöldbabot kellett aprítanom (miközben anyám a hűvös szobában csendben töltötte a délutáni sziesztáját). Nem tudom hogy volt erőm alig tizenpár évesen felmérni a helyzetet, hogy nem akarok ilyen életet, de mivel az égiektől kaptam egy kis tehetséget a tanuláshoz, hamar rájöttem, hogy ez az egyetlen kiút. Ma már teljesen független vagyok az anyámtól, de a mai napig ha hazamegyek megpróbál érzelmileg zsarolni és rendszeresen traktál a hülyeségeivel. Néha mérges is vagyok magamra, hogy hagyom hogy a befolyása alá kerüljek, de amióta itt van minimanó a pocakban, magasról tojok minden egyes szavára, ami bántó lehet.
Amiért ezt leírtam: van nekem egy 21 éves hugom, aki Hozzád hasonlóan őrlődik. Ugyanazt kapja amit én/Te, de ő is rájött, hogy ez hosszú távon nem tartható. A csajszi ha nincsen otthon, teljesen jókedvű, sokat mosolyog és annyi erő meg kitartás árad belőle, hogy öröm nézni. De ha othon van, akkor sápadt, elgyötört.
Vannak ilyen egyéniségek, mint az anyukánk, őket hívják energiavámpírnak. Van valami sérelem a múltjukban, amin sajnos nem tudnak túllépni, meg igazából nem is akarnak. Mindig másokat hibáztatnak, saját felelősségüket soha nem ismerik el. Rettentően egocentrikusak, semmi másról nem tudnak beszélni, mint a saját életükről és az őket körülvevő világ apró dolgairól. Folyamatosan felemlegetik a sikereiket és a gyermekeikkel szemben minimum elvárás a sírig tartó hála, hogy felnevelték őket.
Nem egyedi jelenség sajnos :(
Szerintem nagyon jó ötlet a költözés: a környezetváltozás Neked is és a párodnak is jót tenne, kiszakadnátok a mindennapi rutinból és ahogy kivettem a szavaidból, imádtad a pesti forgatagot azon a pár napon, amikor itt jártatok. De tudnod kell, hogy mindig Te irányítod a döntéseidet és Neked magadnak kell megtenni az első lépést. Nem vagy csúnya és nem vagy buta sem. Szép vagy és okos és igenis menjen mindenki a jó fenébe, aki ennek az ellenkezőjét állítja. Milyen tuti jól leírta, hogy ha anyuddal beszélsz, érdemes előtte sokszor mondogatni magadban, hogy nem hagyom felbosszantani magam.
Én Veled vagyok lélekben, sok erőt és kitartást kívánok Neked és ha szeretnél beszélgetni, akkor akár msn-en is szívesen dumálok Veled bármiről.

Bocsi ha kissé hosszúra sikeredett.
Jah és az Avatarról: egyáltalán nem gyerekeknek való, de fenomenális élmény. Én sem szeretem a fantasy jellegű filmeket, de örülök, hogy rábeszéltek és elmentem. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Vendég
 

 
 

Csibuc

Te mán megen hajnalban írogatsz?? :D Megmutizok én szívesen mindent nektek,csak valaki segíjjen átméretezni a képeket :oops: :oops: mert ebben béna vagyok....

Végül is megnézte az avatart a gyermek,és egész jól megértette miféle lények vannak benne és mesélt is róluk!Talán el sem ferdült a személyisége-sőt,mintha normálisabb lenne azóta :lol:

Lujzi

Ugye nem bántódtál meg?Gyere és írj nekünk!!!

Lapaljámat átadom,megosztva is,vegyétek és vigyétek!! :wink:


Képzeljétek nálunk zuhog a hóóóóóó!!Olyan szép!!

Elmesélem gyagyás kismama mit csinált:betettem a mosogatógépbe a tisztítófolyadékos flakont,lejár a program,kinyitom,ejha,ez miért nem ürült ki??! Ja,hát nem téptem le a védőfóliát.... :oops: Na jó visszatettem oldalra fektetve,hogy ne rögtön az első másodpercben folyjon ki a cucc,mondom majd 10 perc után fejreállítom....persze,hogy elfelejtettem,ismét tele maradt a rohadt flakon!!! :evil: Most indítottam el harmadszor...mingyá rá is nézek... :roll:

Puszi

Örülök a februári kezdésnek,hajrá!!!

Betty

Na mikor mész uhg-ra?
Vendég
 


Milyen
majd ezután hívom a klinikát időpontért még csak...
Én át tudom a képeket méretezni, ha gondolod... :wink:


Csibuc
köszönöm a kedvességed, tegnap megrendeltük mégis, de nem is vártam volna el senkitől, hogy miattam utazzon 6 metróval, 3 villamossal, 4 busszal, hogy elhozzon egy bordűrt nekem. Azért kérdeztem direkt úgy, hogy lakik-e ott valaki a közelben. :wink:


Chrissy+++++++++++++++++++++


Puszi
már csak 1-et kell aludni :wink:

Majd később jövök Csajszik.........

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Helló!

Betty: mi lesz holnap? Doki? :oops:

Lujzi: jelentkezz kérlek!

Milyen: ez csúcs! :lol: :lol: :lol:

Chrissy: már túl vagy rajta remélem! 8)


Szép napot!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


sziasztok.
jelentem nem dolgozom a héten, kimentem dokihoz. persze azokkal a tünetekkel, amik: köhögés,hasmenés, fejfájás. Ebből mindegyik van, de alapból nem mentem voln ael ezekkel a panaszokkal,de most kell. Reggel felkeltem,elindultam dolgozni, és sírtam-sírtam-sírtam. Most nyugodt vagyok....

nme haragudtam meg, de tényleg nem akarok panaszkodni,mindenkinek van gondja-baja.

Csibuc: egy baj van velem,nekem sokminden kimaradt az életemből. Rossz anyagi helyzet miatt egy kertészeti érettségiig futotta, önerőből tettem le a kereskedelmi sulit, jogsim sincs, pedig tudok vezetni. Egyszerűen most kezdek el élni.moziba is két hete voltam először. Nem voltam külföldön(ausztria kb. 4km).
Érzelmileg zsarolható vagyok, egyszerűen a gyengém. Az is dűhít, ha valamit jól csinálok, és mégis azt mondják,az úgy nem jó.
Amikor butikban dolgoztam, 40ezer ftért, 18ezret fizettem albérletre,anyámnak adtam belőle 15öt, a maradék maradt kajára. Nem éltem otthon, de rengeteg pénzt adtam haza, mert éhen haltak volna nélkülem. Most már más a helyzet, de még mindig zsarolva vagyok... Másnak segyt a gyereke, mást cipel kocsival a gyereke, bla-bla-bla.
És minderre tetőzőtt, hogy a 30. ügyfél is elküldött a k...rva anyámba..... Betelt a pohár....


De msot itthon vagyok, ez a négy nap elég lesz.....
lujzedli
 
 


na hun van mindenki?
lujzedli
 
 


Puszi
vazze :oops: hiszen tegnap voltál :lol: :lol:
Valamiért az volt bennem, hogy pénteken mész dokihoz..látod milyen hülye vagyok :?: :lol:
Hiszen még éjjel írtam is vissza, de tuti nem voltam már képben, hogy mi újság.
Viszont nemrég kiderült, nekem holnap lesz UH :lol:

Milyen
kis "növényünket" nem akarod te is egy kicsit megtéríteni :?: :twisted:
Mert már kezd az agyamra menni :roll: :lol:


Lujzikám
örülök, hogy úgy döntöttél, otthon maradsz...pihend ki magad, hidd el, sokkal jobb lesz még a kedved is :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: remélem jól leszek, négy nap csak elég:-)
lujzedli
 
 


Képzeljétek: orvos után voltunk aldiban. Férjemnek szülinapja lesz 6án, megvettem neki azt a külső winchestert, amivel úgy szemezett,mint annak idején a legóval, 30éve. Megvettem neki. Most annyira örül, hogy madarat lehetne fogatni vele.
lujzedli
 
 


Lujzi
hát nem meglepi lesz :?:
Vagy együtt vettétek meg :?:
Ez olyan jóó, remélem örülsz te is vele :wink: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


együtt vettük,igen.
Örülök,mert ő is örül. Annyira nehéz neki olyat venni,és tudom,hogy az ilyen számtógépes kötyök a mindene. Neki nincsenek másban angy igényei, de ezt szerette volna régóta.Meséltem neki tegnap,hogy a buszon két iskolás fiú bezsélgetett, hogy 1,5 terrabyte-os winchetert vettek ausztriában olcsón 100 euróért. Cirka 27.000 ft. Na most én 19990ért vettem MAGYARORSZÁGON.Nem minden olcsó ausztriában:-)
lujzedli
 
 


Betty: na jól van, akkor nem vagyok hülye! :lol: Különben semmi baj!
Akkor neked szurok holnapra! :wink:

Lujzi: na végre! Örülök, hogy otthon maradtál Drága! Pihi, relax, főzőcske, társas, ágybabújás vagy ami jól esik! :lol:
A terrabyte az a gigabyte után jön? :shock:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!
Betty, avataromat Daisy Ducknak hívják. :lol:
Milyen, ez felháborító! És ami engem az ilyen dolgokban különös mód idegesít az az, hogy ők hibáznak és mindig nekünk kell megmozdulni és bizonygatni, h hello, én fizetek! És akkor kb szívességet tesznek, hogy visszakapcsolják. Na, azért látom, te vagy a temperamentumosabb kettőtök közül!

Puszi, örülök, hogy újra indulhat a projekt! Nagyon reméljük, hogy ez lesz a tuti nekifekvés! És mi az a rengeteg program, ami addig rátok vár? Elutaztok? :oops: Na persze, csak ha nem szuper titkos!
Mi a szóbeli vizsgám után lépünk síelni! Alig várom.

Csibuc, örülök, hogy leírtad a saját anyukáddal való viszonyodat, nagyon egyértelműen és szépen fogalmaztál, örülök, hogy ilyen talpraesett vagy!
Hugicádat próbáld meggyőzni, hogy törjön ki!

Milyen, lapaljádat átveszem! :wink:

Lujzi, örülök, hogy otthon vagy! Pihenj és csak magaddal foglalkozz! És ez tök jó, ajándék férjednek, ilyen kis örömszerzések mindig kellenek! Ölellek.

Betty, holnap uh? Tök jó! Cisztát már nem fogod látni! :D
Milyen növényt kell megtéríteni? :oops:

Vizsgn túl vagyok, gondolom sikeresen, mert írásbeli volt, de jól sikerült. Már hazaautóztam, most pihenek és sajnos vár rám egy órási adag vasalnivaló! :twisted:
Annyira utálok vasalni, h elmondhatatlan. Férjem ingei! :twisted:

chrissy81
 
 


Puszi: igen, a terra a giga után jön. Most boldog,mert a barátainak el tud vele dicseedni. Tipikus férfi. :-)

Chrissy: szupi,hogy sikerült.

Milyen: durva nagyon az e-onos sztori, azzal mi is megjártuk tavaly,fél évig nem küldtek számlát, mert új lakás volt,és nem intézték még a papírokat, 5hónap kellett nekik,mire az építettő nevéről a miénkre írták a villanyórát. KAri előtt meg fizetjhettünk ki 32ezer ftot.
lujzedli
 
 


milyen: fél nyóc az hajnal? :lol: Mailben jöhetnek a képek, majd kicsinyítek Neked... A terhességi hülyülés ismerős, de én még gyűjtöm a gyöngyszemeimet, majd egy csokorban megkapjátok őket :lol:

chrissy: gratulálok a vizsgádhoz :)

lujzi: el tudom képzelni nagyon is, hogy mennyire nem lehetett kellemes, de az a lényeg ami most van. Tök jó melód van, aranyos párod. A jogsi meg simán elérhető, alig pár hónap alatt meg tudod szerezni. Csak kis kitartás kell, hajrá! :)

betty: Bp "csak" 3 metro van ;) De ha már megoldódott akkor rendben. Holnapi UH eredményére kiváncsi vagyok :)

Nálunk is havazott egész nap, voltam kint, hát lefagyott a fülem. Ma megint voltam szurin, az egyik oldalon csúnyán begyulladt a popsim, dokinéni mondta, hogy mostantól jegeljem, mert szélsőséges esetben akár tályog is képződhet rajta :shock: :shock: :shock: . Ha van valakinek ötlete, hogy az injekció okozta gyulladást és csomókat hogyan lehet hatásosan szétoszlatni/elmulasztani, akkor lszi írjátok meg. Ami már van: körömvirág krém, Venoruton kence, szárazjég és remélhetőleg a fekete nadálytő cucc is hamarosan megérkezik. Még gondoltam a kamillás borogatásra is, de nem tudom, hogy az hatásos lehet-e...
Vendég
 


Chrissy: gratula! Tudod, ha 2 ing között megpihenni vágysz, hol találsz! :wink:
Tervek: bnőimmel megyünk wellnessezni, az tuti, lehet Párommal is elutazunk hosszú 7végére Rómába. :oops: 1 nap különbséggel van a sznapunk és ez az ajándékunk egymásnak már évek óta. :oops: Ezen kívül csavargás, jóga, csavargás,...a program. :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


CSibuc: én jegeltem sokat és szúrás után egyből elmasszíroztuk alaposan.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Na ne már Csibuc, ez vicc, hogy ennyi mindent beszereztél? Vagy komolyan beszélsz??? :oops:
Masszírozzátok Ti is! Mint Pusziék! popsimasszír! :lol:

Puszi, ok, jövök, ha kivan a tö...m. :wink: Jaj, Róma csúcs szuper! Nagyon bírom! De minden évben Rómába mentek? :oops:

Betty, aranyom, hun vagy? Lap megjött? Már rég ott kéne lennie! Leszámítva azt a közel 1 hónapos csúszást amit én okoztam. :oops:

chrissy81
 
 


chrissy: éééééééééééén imádok vasalni:-)
lujzedli
 
 


Lujzi, akkor szeretettel várlak!!!!!!!!!!!!!!!! :P

chrissy81
 
 


Rendben, hol is laksz?
lujzedli
 
 


Itt vagyok, itt vagyok, csak közben iwiw-re elkóvályogtam kicsit kvízelni :lol: :P

Én is imádok vasalni :P :lol:

Ma még nem voltam a postaládában, vagyis -nál :lol: , holnap, mikor megyünk majd hajnalban, kiveszem...biztos megjött akkor már :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lujzi, az ország másik végében lakom :!: :D

chrissy81
 
 


galambpostán elküldöd a vasalnivalót?
lujzedli
 
 


ja, várj keresek egy kis szürkét! olyan házi fajtát!!!!!

chrissy81
 
 


Rendben:-)

apa meglepett egy napközbeni pásztorórával. :wink:
lujzedli
 
 


Hoppá-hoppá, de jó a hangulat Lujzi!!!! Boldogság!

chrissy81
 
 


:lol:
lujzedli
 
 


Lujzi :lol: :lol:


Bri most üzent...be akar lépni a bnetre, de elfelejtette a kódját, úgyhogy most kért újat, de fél órára kitiltották most meg :twisted:
Szal majd jön...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bri: juj, nem ám nem tudsz jönni? Várlak, szivi:-).
Ezt küldöm neked: Kép
lujzedli
 
 


Többieknek:
lujzedli
 
 


Kép
lujzedli
 
 


Na, hát az meg hogy lehet? Bri hát hogy tudod elfelejteni ezt a fontos kódot??????????
Várunk szeretettel.

chrissy81
 
 


Lehet, hogy újra lett telepítve a gép, és az előzőleg megjegyzett jelszó a telepítés után nem jelent meg automatikusan, ő meg nem tudta. Lehet,ez is,nem? Jaj, nekem hányszot van.... A cégnél mindenhova más a jelszó,hetente felejtem el őket. :shock:
lujzedli
 
 


A mászó micimackóróljut eszembe: engem megőrjít ez a reklám, a férjem meg egész nap énekli.ááááááááááááááááá
lujzedli
 
 


Persze, simán előfordulhat. Meg lehet, h új gépe van, volt vmi a kijelzőjével...
Többiek pihiznek? én is megyek lassan. elfáradtam. 17 inget vasaltam ki + a sallangok.

chrissy81
 
 


chrissy: akkor pihenj, megérdemled, okos kislány vagy.
Páromnak rengeteg inget kellett vasalnom,azt már én is untam, de pár hónapja polóinget kapott,azt kell hordani, és azt azért jobb vasalni :)
lujzedli
 
 


Chrissy: dehogy! :lol: Minden évben máshova megyünk! :P

Betty: milyen kvízt nyomsz?

Lujzi, Betty: hozzám is jöhettek vasalni, bár én sem vagyok túl közel! :lol:

Lujzi: pásztoróra: az jóóóó! :wink: Kép

Bri: várlak!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


rendben, a tiédet is vállalom,puszedli
lujzedli
 
 


Puszi
az iwiwen van kvíz alkalmazás, csak fel kell telepíteni, egy gombnyomás.
És ott van mindenféle témakör :wink:


Bri nem jött :roll: lehet, hogy nem engedte be a program :?:
Majd gondolom jön, és elmeséli....

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt!



Van valaki?
lujzedli
 
 


chrissy: képzeld,ma reggel egy galamb szállt az ablakomba. Azt mondta,hogy a vasalnivaló ruhákkal útnak indított madártársát eltérítették. Reggelre elengedték, de a ruhákat elvették tőle. :shock:
lujzedli
 
 


Jó reggelt!
Én vagyok. Már az irodában. Kávé mellett hangolódom a melóra. Mit fogsz ma csinálni Lujzi? Úúúú, én a helyedben olvasgatnék vagy filmet néznék, szóval csak úgy lennék. Bele a világba.
Betty, uh eredményt várunk!
Szorítunk, ciszta monnnyon leeeee! :D

chrissy81
 
 


Pihenek még,bááááár Totyi nyulam már türelmetlen, tudja,hogy itthon vagyok,és nem bír magával. Úgyhogy lassan ki kell engednem, elvégre:ő a főnök.
lujzedli
 
 


betty: Csak ámulok. Miért? Tegnap írtad, hogy egy Kvíz nevű dologgal játszottál az iwiwen. Mivel nem találtam meg, gondoltam,majd a te felvett alkalmazásaid közt megtalálom. Sikerült is. De anyám, azok a képek rólad, egyszerűen elsőosztályúak. Elnézve a tv-ben azt a sok, modellnek nevezett bigét, simán lepipálod őket. :)
lujzedli
 
 


Kép

Na mit hoztaaaam??Ez még a 18 hetes pocakom :D
Vendég
 


Milyen: szééééééééééééééééééééééééééééééép :D
lujzedli
 
 


Mnyh: 6,3 mm.
Ez még jó is lenne a 9. cn-en.

De a fő dolog: Qrva ciszta itt van még mindig, ugyanúgy 30mm-es, úgyhogy a fagyim ki kell maradjon, és ha következő menszivel sem ürül, akkor műtét :twisted: :twisted:
Ekkora balfasz is csak én lehetek mi csajok :!: :?: :lol: :twisted:
Már csak röhögni tudok magamon :lol: :lol:
Jah, és a fotó az új barátosnémről:

Kép


Milyen
végre egy pocifotó :lol: 8)
Nagyon ééééédi :!:


Lujzi
azok a képek retusálva vannak, mondhatni nem minden arany, ami fénylik :lol:
Férjem szeret fotózni, és néha beállok neki "modell"nek.
Mindegy milyen vagy kívül, az igazi szépség belülről fakad... :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: