Új privát üzeneted érkezett!

okkés sütike :wink: na akkor küldöm 'mán a hidegfrontot, asszem holnap oda is ér :lol: :lol:

ubi, az a gáz, hogy az építészek megspórolják a belsőépítészt, inkább azt is bevállalják...
a dietetika az levelezőn lenne? utána hol tudnál elhelyezkedni?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris ,carik a gyerekem a frontokra,rám,a türelmetlenségemre,a fájdalmaimra,jó ott neki bent.
Ctg jó lett,méhszáj meg még mindig 2000 :( ,doki szerint még nincs itt az idő.Hétfőre be is kell mennem a kórházba ctg-re meg amniora,amit nagyon nem akarok,de muszáj!!!!!!!

sutimano76
 
 


süti, miért muszáj az amnioszkópia nálad? ezt nem is értem...40. hét betöltése után szokták és ált utána be is indul a szülés, ja és akkor szokták amikor már kicsit nyitva a méhszáj. én nem szeretem amikor beavatkoznak a természet rendjébe...

Kép
Kép
piciboris
 
 

 
 

Hát nem tudom hova siet a doki,mert ugye nyitva még nem vagyok....és 14.-e kiírt időpontom,de egy másik topiktársamnak is megcsinálják a kiírt napján,szóval nem csak az én dokim siet vele!!!

sutimano76
 
 


Süti, nem kaptam képet! Lehet csak elfelejtetted. Vagy nem érkezett meg?
Az amnioszkópia nálunk is csak betöltött 40. hét után van minden második nap. De utáltam! Annyira fájt! Asszem 3-szor is csinálták, mert Beni 1 héttel később jött. Nálam nem indította be a szülést! :lol:

Tényleg szar ügy ez a munkanélküliség és sajna mindenkit érint, nem csak azt akinek nincs szakmája sem. :cry:

Egyébként Dani Drága megfordult!!! :lol:
Tegnap a dokinál már úgy fogadott minket.
Éreztem, hogy próbálkozik ő sokszor, de azt nem éreztem, mikor történt.
Mostani méretei:
Bpd: 85 mm
Tad: 88 mm
Kalkulált súly: 2400 gr

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Azért nem küldtem,mert Babszi írta,hogy ő tud,hát majd neki küldök képet,bocsi :oops:

Még mindig 2 in 1 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sutimano76
 
 


sütike, Berni nagyon szeret bújni :lol: :lol: szurkolok, hogy lassan-lassan kezdjen érdeklődni a kinti világ iránt :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


babszim finisben? nagyon gondolok rád, rátok :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


sütike???

Kép
Kép
piciboris
 
 


2 in 1

sutimano76
 
 


Azért nem semmi, hogy ennyien izgulunk a kiscsajért! :lol: Már most tudja, hogyan kell magára vonnia a figyelmet!
Megy a drukk!

aviubi
 
 


Igen Avi,egy igazi nőci.........azok is mindig késnek a talikról nem??????? :lol: :lol:

sutimano76
 
 


még 2 in 1,de már erősen potyogtatom a nyákdugó,ugyhogy mármelyik pillanatban indulhatok!!!!Tegnap egy órán keresztül voltak jóslóim rendszeresen!!!

sutimano76
 
 



sütike? remélem már meg is született kicsi lányod :lol: :lol: :lol: jajj ma olyan szép az idő, kívánom, hogy most érkezzen :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


még itthon Boris,különösebb jelek nélkül!!!talán este

sutimano76
 
 


sütike, jól van, akkor kitartást :lol: amúgy jól vagy?

többiek? kivéve babszit, ő most pihen :wink: :wink: :P :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Még most is egyben,lehet én már csak karácsonykor szülök!!!!

sutimano76
 
 


Süti, figyellek ám, mindig benézek!
Átérzem nagyon milyen most neked, Bence 1 hétig váratott még a kiírás után! :lol:
Mi hétvégén költöztünk az emeletre, szombaton Beni egyedül aludt a szobájában. Mondanom sem kell, nekem hiányzott csak meg apának, ő aludt mint a tej! :lol:
Reggel jókedvűen ébredt, szóval szuper!
Mi hullák vagyunk, pedig én alig pakoltam.
És még mindig szét van minden.
A kórházi csomagomat is jó lenne már összepakolni.

Sütike szorítok, hogy jöjjön már Berni!!!!
Mindenkinek pusz

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


sütike???
jajj dehogy is!!! én úgy érzem napok kérdése, és már olvashatjuk a szüléstörténetedet, amit alig várok már :lol: :lol:
süti, mellszívót vigyél a kórházba, én nem vittem, pedig jót tett volna..

angie, de ügyi Beni!!! na majd megszokjátok, hogy nincs a ti szobátokban, és ha megszületik Danika akkor meg nagyon jó lesz :lol:

többiek???

Kép
Kép
piciboris
 
 


mia???

ranita?????

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris - itt vagyok ám,csendben olvasgatlak titeket, szombaton esküvő, mármint az enyém :) Egyébként szeptember óta szabad a pálya nálunk is próbálkozásügyileg.
Mindenkinek kitartás és puszi, Sütikének külön drukk pluszban!
-m-i-a-
 
 


És köszi a kérdést :), azt, hogy "Mia?"
-m-i-a-
 
 


mia, gratula :D :D :D :D
és sok szép élményt az esküvőre :lol: :lol: :lol: kész minden? elfáradtál a sok-sok szervezésben :?: na megy az 10000000 drukk, de azért gyere ám :!: :!:

süti :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


csajok, sütike Bernije 16,05 kor 58 cm-el 3400grmal császárral megszületett :lol: :lol: :lol: :lol:
gratulálok sütike, szuper :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: várunk vissza, jó babázást :!: :!: :P :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


Éljen, éljen!
Akkor Berni nem is késett, csak pontos volt!
Gratulálok, és kívánok sok boldogságot!!!!!

aviubi
 
 


Mia! de jó, hogy jöttél!
Remélem hamar összejön a baba!
Sok sikert az esküvőhöz. Majd kapunk beszámolót???

aviubi
 
 


Kép

Sziasztok!!

Kaptam egy multit egy édes babáról - remélem SütiBaba, olyan édes :)
Gratulálunk a kismamának, és minden elképzelhető jót kívánunk nekik!!!
babszi
 
 


Sütike, GRATULÁLOK!!!!!!!!!!
Annyira szép baba!
A császár miatt sajnállak, nagyon vártad már a szülést, mint én annak idején.
kívánok minél kevesebb fájdalmat az elkövetkezendő napokra!


Csajok én marhára megfáztam valahogy.
Már 2 éjszaka is csurom vizes lettem, annyira izzadok, de csak a nyakam, hátam, mellkasom. egy éjszaka alatt min. 5 pólót összevizezek.
Már a torkom nem fáj, csak az orrom folyik.
délelőtt doki, remélem semmi komoly!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie, jujj, remélem nem vírus hanem csak megfázás!!!!!!!!!!gyógyulgassál meg szépen :lol:

jajj sütikének milyen szép babája van, de irígylem :lol: :lol: :lol: :lol:
innen kívánok én is fájdalommentességet sok-sok boldogságot Bernihez :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


babszim? már kifúr a kiváncsiság :lol: :lol: :lol: hogy sikerült a nagy nap??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Suti! nagyon gyönyörű a lánykád! gartulálok hozzá!

Angie! Vigyázz magadra. Nálunk mindenkin végiogment ez a megfázásos akármi. Szerncsére pár nap alatt lemegy. Igyál sok teát citrommal, és gyógyulgass!

Babszi! nem jösz mesélni? Furdal a kiváncsiság, és képeket is szívesen nézegetnénk. :wink:

aviubi
 
 



Nagyon köszönöm mindenkinek, aki jó szívvel gondolt rám!!! Jól sikerült az esküvő. Visszafogott, szép esküvő volt, és annyira illett hozzánk. Nem volt semmi fellengzős nagyvilági megjátszós valami, mint vidééken, ahol szokták tenni magukat. Olyan volt, mint mi. Teljesen nyugodt, flottul lezajlott. Volt azért tüske - az esküvő napján sms-ben mondták le a vacsorát délelőtt fél 10-kor mondván nyűgös a gyerek... szóval volt egy barátság. Nem voltunk sokan, az időt nagyon megrendeltük. Az ételek isteni finomak voltak, bár én előtte napokban annyira keveset ettem, hogy aznap csak a leves ment le, és semmi más. Ez van. Azóta viszont ehetjük a lagzis kaját, szóval nem baj, ha ott nem is ettem Smile
A torta szebb volt, mint amit megálmodtunk, szóval minden annyira szép volt, és annyira "MI". Kép Kép

Ha nem fogjátok unni, akkor majd a hivatalos képek közül is teszek fel...ha jól sikerültek, csak akkor. :)
babszi
 
 


babszim drága hát bekötötték azt a szépséges fejecskédet :lol: :lol: nagyon szép vagy!!! a ruhád is annyira tetszik :!: és a párod meg egy dalia :wink: szóval szépek vagytok, öröm nézni ezeket a képeket, még kérünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és tiszta szívemből gratulálok nektek és minden szépet és jót kívánok nektek, teljesüljön minden álmotok :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


Babszi! Nagyon szépek vagytok!
Kívánom, hogy egész életetekben annyira boldogok, és kiegyensúlyozottak legyetek, mint amilyen az esküvőtök volt!
Szerintem nagyon illetek egymáshoz!
És igen, jöhetnek a képek!!!

aviubi
 
 


Babszi, gratulálok nagyon! Nagyon szépek voltatok. 12-én volt? A miénk is lehetett volna akkor, de nekem 9 a szerencseszámom, ezért 2009.09.19. (kár, hogy 9-kor nem lehet :) ).
Tényleg mi lehet Ranitával??
-m-i-a-
 
 


De jó, hogy minden szombaton van 1 esküvő! :lol:
Kívánom, hogy nektek is hasonlóan jól sikerüljön minden! Ahogy ti szeretnétek! És majd kérünk szépen képeket is!
Úgy tudom nektek is szép időtök lesz! :wink:

aviubi
 
 


Borcsika Borcsika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon nagyon sok boldog névnapot kívánok neked!!!!!!!!!!!!!!!!! Minden álmod teljesüljön, de persze csak a jóóóók :)

Szeretettel:


Babszi Kép
babszi
 
 


babszim, de édi vagy, köszönöm szépen, na bekapcsoltam a gépet és ilyen jókívánságot olvashatok, de jó nekem:P

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, én is boldog névnapot kívánok neked!!!!!! :lol:

Babszi, sok-sok boldogságot kívánok nektek, szépek voltatok nagyon!

Ne hari, de azért egy mondatod mellett nem tudok elmenni szó nélkül!
Én vidéki vagyok ( bár vitatkoznék azzal, hogy csak Budapest létezik, mint város, a többi nagy város pedig vidék szerintük! ) és szerintem egyáltalán nem szokták "tenni magukat" az itt élő emberek.
nekem is "vidéki" esküvőm, lagzim volt és nem volt fellengzős!
Nekünk úgy tetszett, nektek más az ízlésetek! :wink:

Mia, nektek sok sikert az esküvőhöz, jó a dátum!
A miénk 2007.04.07. volt.

Avi, köszi a tanácsot, meg mindenkinek. már jobb sokkal! Beszedtem eddig 5 gyógyszert, lehet ma este lesz az utolsó. ez a helyettesítő háziorvos azt mondta, addig szedjem, amíg érzem a tüneteket!
De az antibiotikumos kezelésnél nem az a lényeg, hogy előírja a kúra hosszát, mert nem szabad abba hagyni, ha jobban vagyok?
Nem normális. :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Aviubi, Angi, köszönöm a jókívánságokat! Lesz kép, ha az "uram" is beleegyezik :D (bele fog, csak még nem tudja :) ).

Angi, neked találtam egy Vidék- Budapest zenei költeményt :D bocs a szövegéért, de szerintem vicces (én pesti vagyok vagyis csepeli, de nem voltam mindig az).
http://www.youtube.com/watch?v=cktx5NnBVwU

Puszi mindenkinek!
(Már alig egy nap...úristen. :))
-m-i-a-
 
 


mia, atyavilág, hamarosan feleség leszel :shock: :wink: :lol:
nagyon szorítok, hogy boldog nap legyen és persze az is lesz :lol:
alig várom a képeket!! összeállt minden? húú biztosan nagyon szép leszel :lol:

angie, jó ez a helyettesítő háziorvos....nem lehet, hogy a portást ültették oda????? borzalom. mihamarabb jöjj teljesen rendbe :!: :wink: köszi a köszöntést :D

Kép
Kép
piciboris
 
 


Angi!

Amikor írtam, már akkor elakadtam a megfogalmazáson én is, de úgy voltam vele, nem értitek teljesen félre. Nem néztem le soha a vidéki embert csak azért, mert nem Pesten él!!! De sajna voltam olyan lagziban, ami igen fellengzős, "teszem magam" lagzi volt - vidéken. Erre persze a pestiek még rá is tudnak tenni egy lapáttal!!!! Az előző esküvőm 300 fős volt vidéken, és bizony már akkor fellengzősnek éreztem, pedig nagyon boldog voltam akkor. Viszont jobban követtük a szülőket, a szülők szerveztek mindent, és kicsit magamutogatós lett. Most ebben van a legnagyobb ellentét, én csak erre vagyok nagyon büszke. Olyan volt, mint milyen mi vagyunk :) Egyszerű.

Nehogy ezen megsértődj, Angi, mert végleg távozok a topikból - mindenkit megbántok itt, pedig csak ŐSZINTE vagyok!!!
És sokszor magamból indulok ám ki, szóval KÉRLEK, kérlek, ne haragudjatok rám, soha de soha nem nézek le senkit!!!!!!!!!!!!!!!!
babszi
 
 


Babszi, dehogy haragszok. Csak én is leírtam őszintén ami bántott.
De az egész végén ott van a :wink: jel, nézd meg!!!
Nem is haragudtam rád már akkor sem.

Bocsi most rövid leszek, Bence is beteg kicsit, nyugtalanul aludt, ebből következik, mi sem aludtunk, aztán egész délelőtt vásároltunk a kórházi csomagomba cuccokat: fehérnemű, papucs, stb.

Mi is alszunk Benivel egy jót. Már ha fog aludni.
Előtte én fürdök egy jót. Egész terhességem alatt nem is nyúltam el a kádban hosszan, asszem most megteszem. Remélem nem indít el semmit.
Kopp-kopp-kopp.

Mia, gondolok rád esküvőd napján, gyere mesélni majd!

És Babszi, eszedbe ne jusson eltávozni innen! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi, egész idáig te jártál a fejemben - örülök, hogy nem haragszol! Nekem csak egy "rossz" tapasztalat ez, illetve nem is jó szó rá, hogy rossz... :)
Amikor én is babás voltam, nekem is a kád víz hiányzott a legjobban; teljesen meg tudlak érteni!!

Mia, rád is gondoltam ma délelőtt, hogy nektek is csodás időtök van megrendelve :) Ha időjárás szempontjából bátrabbak lettünk volna, én simán szept. végére, okt. elejére toltam volna el az esküvőnket - olyan szép színek vannak akkor. Imádom az őszt. Érdekes, hogy régen nem szerettem, mert amolyan elmúlás-érzést kelt az emberben, de az majd úgy november táján jön majd nekem elő.

Borcsa mit csinálsz 7végén? Többiek?
babszi
 
 


sziasztok csajok, na hólyaghurutom van pár napja küzdök gyógynövényes mizékkel....holnap azt hiszem nem úszom meg a körzetit, a legjobbkor van ez..

angie, babszim, ez a kádfürdőzés...hmmmm én egész terhességem alatt nem mertem beleülni mert az elején volt egy kis gond.

húú miáék ma egész nap alszanak :wink: :lol:
gyere mia a képekkel :lol: :lol: :lol:
istenke éltessen benneteket nagyon sokáig, örömben, boldogságban, szerelemben :lol: :lol: :lol:

többiek?

Kép
Kép
piciboris
 
 


sziasztok,csak egy gyors bekukk mert aludnom kéne...a szülés történetem: 1253456415.0884.doc

Ha mindenigaz kép a story alján....

Babszi,gratulálok,egyszerűen gyönyörű voltál a férjeddel együtt.......örülök hogy jól sikerült,(én esküvöm asszem neked fellengzős lett volna....)de én meg ilyen vagyok,sztem az a lényeg ki milyenbe érzi jól magát és marad meg gyönyörű emléknek!!!

Mia,én is hiányoltalak már :) ....neked is nagyon sok boldogságot kívánok!!!!

Angie kitartás.........

Bocs most többre nem futja

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Suti! Nagyon édes ez a pici lány! Örülök, hogy ilyen odafigyelő dokid van! Pihenj sokat, és élvezd az anyaságot! Kívánok sok-sok boldogságot! :wink:

Mia! neked is kiívánok sok boldogságot a házasélethez! Majd mesélj milyen volt az esküvő!

Boris! Gyógyulj meg! na te szegény.
És utólag kívánok Boldog névnapot!

aviubi
 
 


Húúú, sokak lelkébe sikerült beletaposnom a megjegyzésemmel, ne haragudjatok! Igazából ezek szerint végig sem gondoltam rendesen a dolgokat, csak tettem a felelőtlen kijelentést. Nem magyarázkodom tovább, remélem megértitek, hogy szándékosan nem akartam bántani senkit. Itt tipródok, szavaimat próbálom jól megrágni.

Mia, új asszony! Hogy sikerült a lagzi? Volt hajnalig tánc? Volt sírás az anyakönyvvezetőnél?

Sütike, elolvastam amit írtál, nagyon kíváncsi voltam a történetre. Szerencsésen alakult a dolog, nagyon izgultam. Gyönyörűűű a lánykád, majd sok-sok képet szeretnék róla!!

Borcsa! Mikor keveredsz ki belőle? Én elvileg ilyesmit sosem kaptam el, vagy nem tudtam róla. Más persze mindig akadt :( Írj majd mi van veletek?!!!

Ubi, te hol tartasz, mit csinálsz, hogyan tovább?

Angi, lassan te jössz majd. Érted is izgulhatunk. :)
babszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?