Új privát üzeneted érkezett!

babszika asszem mi egy kategoriaba tartozunk,marha lehet ilyen kategorizalast csinalni.
babalatogatas nekem is nehezemre esik,de az is fugg attol kihez megyek es hogy allnak hozzam.

csige nalunk is tudja a csalad,rokonok,baratok.Ha valaki rakerdez megmondom,a hangsuly pedig attol fugg ki kerdezi es hogyan.

Kép
monyo83
 
 


na meg a laptetu :lol:

Kép
monyo83
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 

 
 

nem volt szandekos :lol: barkinek kell adaadom :lol:

Kép
monyo83
 
 


remélem, a lap aljáért is baba jár
Kép

babszika
 
 


babszi en ugy tudom igen :wink:

Kép
monyo83
 
 


ranita teljesen megértelek...én is zet éreztem mindíg ha valaki pozit tesztelt........nem könyű....örültem is persze.....hisz megérdemli mindenki a babát!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


monyokám!
akkor február 6-án majd szólok, h 2 vagy 3 csík van a tesztemen, jó? :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


babaszika 3 csík? :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


persze, mert amikor ikrek vannak a pocakban, akkor 3 csíkos

babszika
 
 


jah......... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azért arra a három csíkos tesztre én is kíváncsi lennék :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


:lol: :lol: :lol:

no, mennem kell.... pápápápápá

babszika
 
 


babszika siess azzal a 3 csíkos tesztel.... :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, ha most nem szólok hozzá a beszélgetéshez!
Hoztam Nektek vmit! Kép péntek reggeli tesztem
pedi
Kalocsa
 
 


pedi gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azóta történt ez az! Megjött! :cry:

Lelkileg túl vagyok rajta, előre nézek, nem hátra! És arra gondolok, hogy mostmár legalább tudjuk, megy ez nekünk mindenféle "segítség" nélkül is!
pedi
Kalocsa
 
 


jaj sajnálom.....de az a ényeg hogy spontán is sikerűl a baba!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, Nita! Mi is ezzel vigasztaljuk magunkat!
pedi
Kalocsa
 
 


sikerűlni fog....hajrá!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedi,sajnalom :cry: de orulok hogy elore nezel

Kép
monyo83
 
 


Edit!

Drága barátnőm! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kitartás!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


pedi most hazament...beszéltem vele msnen.....nagyon vérzik és görcsöl is......mondtam neki menjen dokihoz........
remélem nem harakszik hogy ezt leírtam.... :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Nem hinném hogy megharagszik ezért!
Ma, vagy holnap beszél a dokijával.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


mért van azzal ez aki szeretne babát??????????
igazságtalan........ :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi: nagyon sajnálom, de az nagyon jó hogy pozitívan állsz a dologhoz. Mindenképp hívd a dokit, nehogy valami gond legyen.
Hát Nitácska erre én is sokszor keresem a választ és még mindig nem tudom.

KépKép
csige-bige
 
 


sajna elkezdtem barnázni....halványan de akkor is..... :cry: :cry: :cry:
a dokim azt mondta szedjem az utrot..szedem is....holnap igy nem kell mennem uh-ra hogy ne rázzam magam az utazás során....várunk pár napot éés ha nincs semmi akkor meyek uh-ra....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Pihenj annyit amennyit csak tudsz! Ez most a legfontosabb!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


pihenek......de nagyon el vagyok keseredve...
........az orvosom azt mondta szerinte nem fog segíteni....jaj most ugy sírok.......... :cry:
a szülésznőm rendes ő bíztat.....hogy bizakodjak....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita mennyi utrot szedsz?

Kép
monyo83
 
 


Jaj, Istenem!
Hogy mondhat ilyet a dokid! :shock:
Próbálj megnyugodni! Bár tudom hogy nem lehet könnyű. De a babának most az kell hogy nyugodt legyen az anyukája.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


monyo azt monda a doki hogy 3x1-et szedjek....ebből 1-et már bevettem....
lepihenek. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, nyugodj meg, nem biztos hogy nem fog sikerülni. A kolleganőm miután megtudta hogy terhes iszonyatosan elkezdett vérezni és rendes bő menzije volt. Utána elment a dokihoz, hogy hát baba volt, de hát biztos elment. A doki pedig közölte, hogy él és virul a pöttöm és most már elmult négy éves. Szóval mindig van remény. Valóban pihizz amennyit csak tudsz és szedd az utrót ezerrel, utána pedig legyél vízszintesbe egy órát hogy jól felszívódjon.

KépKép
csige-bige
 
 


nita nem akarok okoskodni de mivel neked mar ez nem az elso eset lehet nem artana egy vervetel.progiszintet kellene nezetni mert ha az alacsony akkor elofordulhat veteles.

Kép
monyo83
 
 


Nem lehet hogy több utró kellene? Én nem tudom, csak abból indulok ki, hogy Annusnak tudod a másik topicban, nagyobb adagot írt fel annó a doki, pedig neki nem is volt gond a hormonokkal.
Nagyon-nagyon-nagyon drukkokok és még annál is jobban. Nyugodj meg, nem lesz semmi gond.

KépKép
csige-bige
 
 


Igaza van Monyonak. Néztek neked már progiszintet? Nekem pl alacsony, szóval ha babás leszek, akkor szerintem a doki lórúgásnyi adagot fog írni. Az előző orvosom viszont azt mondta annakidején, amikor pozi teszt után hívtam, hogy napi kettőt. Kérdeztem hogy elég, erre azt mondta, hogy igen. Szóval eltérő a mennyiség. Szerintem tényleg a progiszint határozza meg.

KépKép
csige-bige
 
 


csige en is ketot kaptam.ez baj akkor mikor csak ugy kb irjak fel az utrot.Akkor persze en is hallagattam a dokira de megegyszer nem igy tennek.Eloszor vervetel aztan az eredmennyel doki.

Kép
monyo83
 
 


Én is így voltam most vele Monyo. Szépen új doki, aki egyből elküldött és megnéztük a progiszintet. 13,38 ng/ml lett, ami ugye azt jelenti hogy van pém és terhes is lehetek spontán, de nem bizti hogy megmarad a baba. Ekkor kaptam clostit és ismét vérvétel. Akkor már mind a két vérvételem 20 felett volt, mert a closti szépen megemelte. Szóval elvileg most jó, de szerintem majd nekem is utrózni kell ezerrel, csak hát ugye nem mindegy hogy mennyit.

KépKép
csige-bige
 
 


a héten mindenképpen megyek uh-ra.....remélem nem lesz semmi.....most egyenlőre elmult.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dugdosd az utrót Nitácska és pihizz amennyit csak bírsz. Minden rendben lesz nyugi. Kocsival nem tud valaki bevinni a dokihoz? Bár lehet hogy ő sem tudna mit mondani, csak azt hogy szedd a gyógyszert tovább és pihizz sokat. Nagyon drukkolunk.

KépKép
csige-bige
 
 


csige ezt nem dugdosni kell......szájon át veszem be.....
saja nem hiszem hogy be vinne bárki is....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
hogy lehet ilyen hülye az orvosod, már bocsánat. Hogy mondhat ilyet? A barnázás még egyáltalán nem jelenti azt, hogy elveszítheted a babád. Ne is gondolj erre :!: :!: :!: Ehhez az utro dologhoz én nem értek, mindenesetre pihi.
De az is lehet, hogy azért barnázol, ,ert most lenne a mensi ideje.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Pedi,
ezt nem hiszem el :cry: :cry: :cry: . Pedig szép erős volt a teszt is.
Orvoshoz mindenképp menjél el. De azért az tényleg jó hír, hogy sikerült spontán. Most már tudja a szervezeted, hogy mi a dolga és nemsokára ismét jössz a pozitív teszttel. Puszi Neked!

Kép

Kép
ranita1979
 
 


a menzimnek már egy hete meg kellett volna jönni......kb most lenne vége..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a menzimnek már egy hete meg kellett volna jönni......kb most lenne vége..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a menzimnek már egy hete meg kellett volna jönni......kb most lenne vége..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

nita!
akkor sztem csak emlékező vérzés :wink: persze, utrózz tovább, pihenj, de sz@rd le a dokidat!!!!!!!!! egyébként az oral utrot dughatod is!!!!!!!

pedi!
húúú, jó, h végigolvastam....... :oops:
nagyon sajnálom!!!!

ranita!
nekem is azért kell 3x1 utro, mert alacsony a progim. (de én ha kicsit rosszabbul vagyok, akkor 2t dugok) :roll:

babszika
 
 


babszika ez biztos?nekem nem mondta a doki hogy ezt dugdoshatom is..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igen, ez tuti biztos!!!!!
1000000000000000000000000000000000000000%

de megkérdezheted bárkitől

babszika
 
 


hiszek én neked is...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?