Új privát üzeneted érkezett!

Értem,csak így mindig be kell lépnem a freemail-be mert ott vannak a linkek. Ide valahova nem lehet menteni öket? Pl te honnan másolod be a linket?

Kép


Kép
Vendég
 


most neked grtaula a laptetőhoz!!!! :P :lol: remélem szerencsét hoz. Én egyenesen a nőivonalról. Már nem kell máshova menteni mert itt megmarad és nappról napra magától aktualizálódik. Bár kicsit nehezen olvashatók kislányod adatai. De azt hiszem akkor ujra kell csinálnod ha a szint akarod cserélni.

Kép
Kép
melisch
 
 


Akkor nem kell majd mindig bemásolgatni? Vagy? Szerencsét szokott hozni a laptetö??? :P Köszi :) Képet hogy lehet feltenni ide a szöveg után?
[/img]
Vendég
 

 
 

Legalább nem vagyok egyedül...bár már elhalványodott,az elején zavart,de úgy fogom fel,hogy ez egy örök emlék...és NAGYON MEGÉRTE!!!! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Így ahogy mondod :)
Vendég
 


laptetöről azt tartják, hogy akinek bejönn annak hamarosan baba lesz. Képet ide rákatintasz a téglalap allatt levő irásra melléklet feltöltése és követed az utasitást!

Kép
Kép
melisch
 
 


Túl nagy a kép méret :(. Mindegy...
Vendég
 


Jól elvagyok itt,reggel meg meló :? ,kelhetek 4:30-kor :(. Megyek is,elteszem magam holnapra! Jóéjt mindenkinek!!!Holnap is jövök hozzátok ha tudok :)

Kép
Kép
:wink: :D
Vendég
 


én is megyek aludni párom már fél úrája agyba bujt, jó éjt!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!
Legenyb!
Gratula a borsócskádhoz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Melinda!
Elég nyugisan birom. :wink:
Én azt hittem a has közepén lévő piros csíkra kérdezel ami az utolsó hónapokban általában kijön mindenkinél.Olyan volt Nekem,de ilyen mint Neked nem. 8)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


legenyb igen jol látod...... :)
kirus májusi vetélés után volt 3 honap szünet........és szeptembertől kezdtük el a projektet........közbe clostyztam és a 3.clostys honapba sikerűlt...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Itt aztán van pörgés. :shock:
Látom egyre többen vagyunk! :lol:
Én lebetegedtem, szinte haldoklom úgy megfáztam, vagy elkaptam valamit.Na persze a kis családom sem úszta meg...
Félpercenként fújom az orrom, folyton prüszkölök, a fejem meg majd szét szakad... :cry:
A kisfiam egy hős, semmi baja, csak a nózija folyik.

Melinda:

Szerintem is a foga miatt kel fel este a babócád, és azért sír olyan keservesen.
Az én kisfiam is 6 hónaposkorától egy éves koráig folyton felkelt este volt, hogy 10 percenként keltett....
Néha már szinte sírtam olyan fáradt voltam.
Aztán vettem ilyen homeopátiás bogyót ami direkt fogfájásra van, és utána már nem volt gond.
Próbáld ki!


Kismamik:

Vigyázzatok el ne kapjátok ezt a szörnyű járványt, mert ez valami borzasztóóóóóó!!!!!!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok!

Lányok, senkit nem akarok elkeseríteni, de bizony a babák egyáltalán nem úgy viselkednek, mint a nagykönyvben. Bencusom másfél éves volt, amikor először átaludta az éjszakát (azaz 6 órát tudtam aludni egyhuzamban), ma már 3 éves lesz márciusban, de még mindig szopizik. És jókat alszik.
:lol:
Annyira szeretett rajtam lógni, hogy hónapokon keresztül hordozókendőben rám vagy az apukájára volt kötve, és így főztem, takarítottam, mentem vásárolni. Utálta mélykocsit. Ő egyébként nagyon kíváncsi baba volt, amikor már ülhetett, akkor semmi gáz nem volt a babakocsival, de addig...
A fiúk és első babák többsége szerintem ilyen. Gondoljatok bele, mennyit szerencsétlenkedünk mi is, hiszen először vagyunk szülők, és ezt a babák meglehetősen jól viselik.
Kezdetben pl. precízen mértem a vízhőmérsékletet, később fél kézzel fürdettem (hőmérőzés nélkül), a másik kezemmel pakolásztam a kád mellett. :lol:
Ne ijedjetek meg, ez nem törvényszerű. és ahogy melinda írja: az anyai szervezet csodákra képes! Nekem nem volt semmilyen segítségem, a párom dolgozott, így ha 3-4 órát aludtam éjszaka, napközben is helyt kellett állnom, és ment! És bátran utazzatok a kicsikkel: mi két hónaposan vonatoztunk (muszáj is volt), kirándultunk, és építkeztünk! A hordozókendőt meleg szívvel ajánlom mindenkinek, két hetes korától abban "lóg" a gyerekünk, csodákra képes! Apa is sokat hordozta, nagyon böszke volt rá, hogy neki is van nagy pocakja... :lol: :lol:

Legenyb,
gratulálok!!! A hőd pont jó, ez szerintem nem betegség, a torkodra Tantum Verde öblögető nagyon oké, és a kamillás inhalálás is.
A terhességnél nekem végig 37,5 volt a hőm, ez védi a babát, jó, ha viszonylag magas.

Kírus,
üdv itt!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nekem a hőm csak 36.9...

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok Lányok! Hát elmentem kilencre vizsgázni, most értem haza, és még jövő héten van három, utána meg egy hetet végig alszom! :cry: Kib..ula fáradt vok, bocs a kifejezésért!

Kirus:üdv köztünk!


Niki:Jobbulást, tök jó, hogy ezek homeopátiás bogyók fogra is báválnak...jók ezek az infók... :)

Legenyb: Grat! Azátn lazítsál is egy picit néha...meló, kutya...eléggé prögsz, mondjuk az sose baj.

Lyly: nem csinálsz vonalzót? Akkor tudnám, hogy mit krédezzek! :)
Hm, ez a felkötős babhordozó tök jól hagzik, bár régebben többet láttam az utcán, de ez nem terheli meg az Anyuka hátá nagyon. Na, nem finnyából kérdem, csak hat évig jártam gyógytesire...

Nita: Az, hogy clotyt kell szedjél, hogy derült ki? Milyen vizsgálatokat néztek?

Kép
nyuszifül16
 
 


Csajok: 37, 6 de totálisan nem vagyok rosszul, vagyis nem érzem magam betegnek. Ennyire azért babától gondolom nem mehetne fel...? :cry:
Mielőtt bementem vizsgázni szurkált egy picit a pocóm, de lebeszéltem magam, hogy beképzelem...szánalmas...asszem a teszteket el kell dugjam egy időre....

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl a második vetélés után mentem kontrollra és ott kiderűl nem eléggé érnek meg a peték,így stimulálni kellett.és kaptam clostyt 3 honapig.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi az infót! :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


szivesen!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita a hányingeren kiv. éreztél vmi arra utalót, hogy babát vársz?
Látom, csak mi vagyunk gép közelben...

Kép
nyuszifül16
 
 


nagyon fájnak a melleim.főleg oldalt....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pici fiad ilyenkor szundizik? Urad?
Hm, és tényleg ő már megbarátkozott a gondolttal, hogy jön a második, írtad, hogy eleinte nem volt elragadtatva...gondolm már oda van. Írtad, hogy örülnél lánykának...hogy hívnád...? :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Még mindig nincs piroskám! :D És nem is teszteltem ma. :oops: :D

Most egész jól bírom.
Vendég
 


Perpi: késett neked,vagy mikorra nem esedékes a piri?

Kép
nyuszifül16
 
 


Mi a neve annak a fogzásra való bogyónak????Én a Dentinoxot használom,de kb 10 percig jó!
Mondták,hogy jön a járvány,én beoltattam magam(nagggyon jó,jövőre is befogom)hát az is jó volt,mert szoptatós anyáknak ingyenes,de tőlem azért elkérték a pénzt... :evil: :evil:
Ma se volt túl jó az éjszakánk,olyan éjfél felé feküdtünk le.Úgyhogy most megyek is,és megdőlök.Jobbulást a betegeknek.
Ja Ízisz,nem ma is nézik a HCG-t????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nuszifűl pici fiam itt van anyuéknál.a hétvégn......párom már nagyon örül.tegnap este simogatta a hasam.azt mondja megsimogatjaa prüntyikéjét és kispapának nevezi magát. :wink:

ha lánylesz akkor vagy virág vagy liliána lesz a neve.hafiu akkor bence vagy levente lesz.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül,
nem vagyok nagyon ügyes vonalzóügyben... :oops: Így hát kérdezz vonalzó nélkül! :) Drukk a vizsgáidhoz!

Melinda,
sajnálom a kicsiteket. Próbáld egy kicsit masszírozni a hideg ujjaiddal a pici ínyét, este, hátha az segít neki. Jó szemetek, hogy pénz kértek tőled...

Niki,
jobbulást neked! Egyébként a hőd teljesen oké, az a lényeg, hogy 37 közelében legyen. Egy idő után úgyis szép lassan visszakúszik, de most tombolnak a hormonjaid!

Perpike!
Nagyon ügyes vagy! És állhatatos! Meglesz ennek a jutalma!

:wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly: Neked most késik, vagy mikor kellene megjönnie....?Nem vagyok képben? :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nita,
nagyon szép neveket választottatok! A kislánynál nélunk is a Lili jön be, bár engem nem úgy hívnak, csak a nick-nevem az. De a párom gyakran Lülü-nek szólít, és a Lili nagyon tetszik mindkettőnknek... Fiúban nem gondolkodtunk, szegény második kisfiunknak sem volt még névválasztásunk, de ez már el is marad... :cry:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nyuzsifül,
febr. 3. a kritikus időpont, ha 28 napos a ciklusom, bár legutóbb 26 napra jött meg kétszer egymás után.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nekem febr 5. Majd meglássuk!
Nálunk lánynál a Hédi, fiunál pedig a Benjámin jön be. Van egy olyan baba ismerősünk, és nagyon oda vagyunk, mega becézett alakja is tuti: Beni.
Nem baj, febr 3 és 5... :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


Kösziiii :oops: az infót!

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok csajok! Van itt valaki?? :)

Kép


Kép
Vendég
 


Nitacska!
Nem is tudtam,hogy Neked is volt vetélésed...sajnálom. :?


Lányok Ti már a neveket beszélitek?????? :D :D :D :D
Nálunk a lány Dorka lenne,fiú nem lehet mert olyan nevünk nincs. :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Szia mucus :). Csak mi ketten vagyunk? Szép név a Dorka!!! :D

Kép
Vendég
 


Hello csajok!Jó sokat irtatok.Nekem ma egész nap úgy feszült a hüvelyem,mintha szét akarna szakadni.Volt már valaki igy terhesség idején?Én a fiammal csak szülés előtt éreztem ezt,mikor tágultam.Nagyon be vagyok tojva,remélem nem lesz baj.Melinda!Hétfőn reggel kell mennem újból hcg-vérvételre.De mostmár követelni fogok egy uh-ot.
Vendég
 


Lyly: Te mikor vetted észre pontosan terhesség alatt,hogy hőemelkedésed van?

Kirus: mesélj magadról egy picit! :lol:

Izisz: csak nem lesz gáz...tök tuti , hogy hétfőn mész, de ezta dokit nem nagyon értem, hogy ennyit tököl folyton...én megőrülnék. De, ha bízol benne biztos jó szakember...

Kép
nyuszifül16
 
 


Szia nyuszifül! Mit is meséljek magamról...várjuk a 2.bébit hogy megfoganjon,kell egy kistesó :). Ti mióta probálkoztok? Te honnan írsz?
Kép

Kép
Vendég
 


Nyuszifül,
az első babánál nem is tudtam, hogy ilyen van, de felvilágosítottak, mert meg kellett mérnem... és megijedtem, hogy 37,3...Aztán nevetett a szülésznő, mondta OK. Később visszahúzódott, ahogy a baba nőtt, és már nem volt olyan kis sérülékeny.
A másodiknál már tudtam, hogy mi ez, de mivel Bencus kórházban volt éppen, nem is figyeltem fel arra, hogy babás lehetek. Később lehtett a peteérésem, mert amikor teszteltem és utánaszámoltam, akkor én már 6 hetesnek mondtam volna magam, de uh-on kiderült, csak 5 hetes voltam. Nem figyeltem magam, mert aggódtam a kisfiunkért, de egyszer, amikor kint ültem vele a folyosón, hirtelen elszédültem, és akkor már majdnem 10 napja késett a menzi. Lementem a patikába, apa aludt a kórházi ágyon Poccanccsal, én meg stikában lepisáltam a tesztet. Már majdnem kidobtam, amikor pozitív lett, de olyan erős, majdnem lila lett az egész mező. :lol: :lol: :lol: Sajnos, ebből a terhességemből csak ez a teszt maradt... :cry:

Ízisz,
nincs semmi baj, a hormonoktól tágulnak a szövetek. A másodiknál én is ugyanezt éreztem, jó zárt volt minden végig. Nyugi, pihizz egy kicsit! Most már lazábbak a szövetek, mert ugye a tested megtanulta, milyen is egy terhesség...ott figyel egy majdnem ötéves, nem? :wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nyuszifül:
Hát holnap lesz a 30. nap. Egyébként olyan 32, 34 napos szokott lenni. Mondjuk a múlt hónapban a 31.-en jött meg. Úgyhogy még nagyon izgulok. :? Egyébként hogy vagy tegnaphoz képest? Kitört a betegség?

Akkor úgy látom lányok a február eleje is izgalmas lesz! :)

Melis: a férjed jobban van már?
Vendég
 


Kirus: Mi október óta nem védekeztünk, és csak azt vettük észre, hogy nincs semmi...2 hónapja figyelünk rá tudatosan, de még mindig semmi :cry:
Volt egy méhszájseb műtétem májusban tavaly, doki beparáztatott, hogy lehet, hogy nehzebben lehetek babás...
Most várom az én kis csodámat... :)
Pesten tanulok, egyébként gyulai vagyok, és maradok suli után itt :)

Lyly:éjtem-éjtem...köszi


Perpi: kitartás!És nem érzel tüneteket, vagy hogy megjönne, bár mindenki ezt érzi, és van hogy úgyis csak a piri jön! De én nagyon drukkolok, hogy most összejöjjön Neked! :wink: Hajrá! :wink:

Tök jól vagyok, láz semmi nincs is, tegnap 37,4 volt, inkább nagyon fáradt voltam, nem aludtam, mert tanulni kellett. Kicsit mindenki azt hitte nagyon lázas vagyok, pedig csak hőemcsi volt. Bár aggódtam, mi van felmegy, mert akkor nem tudtam mivel csillapítsam, de Lyly nagyin tuti ötleteket osztott meg velem, meg is fogadtam párat a tanácsaiból...leves...illióolaj...
Ma 37,6 volt mikor vizsgáról vissza jöttem, du. mikor felkeltem 37,4...most mérek éppen...

Kép
nyuszifül16
 
 


37,4...most vagy beteg vagyok, vagy más...húúúúúúúú mennyire boldog lennék, ha az utóbbi lenne! :lol: De hétfőn volt ovum, elvileg még nem is indulhatott el nagyon semmi hormonális...nem??? :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


sziasztok csajok látom ma nyugisabb nap van nem irtatok sokat és örülők, hogy mindenki jól van :lol:
nyuszifül, hogy állsz a lázzal?
perpike gratula, hogy ilyen nyugodt vagy és kibirtad tesztelés nélkül!
Köszi kérdésed férjem kicsit jobban van már nem feküdt egész nap ágyban csak a nappaliban pléd alatt. :D ez már jobb mint mikor egész nap izzadt az ágyban. Étvágya nincs nagy nehezen üllt le enni de ugy eszik mint aki drótszeget rág :twisted: , pedig föztem neki friss ennivalót :twisted: . Sajna reggelre nekem is fájt a torkom :cry: mézet nyaltam és kedvetlenül mentem kutyusomhoz látógatóba és nem is üllhettem sokat mert megeredt az eső és nem akartam megint elázni. Ő most már 2 hónapja 30 km-re van töllem kiképzésen. Hát már alig várom jöjjön haza. Nehéz minden szombaton reggel megkoszokott időben kellni, mert 1 óráig fogadd csak az edvzőm. Mondtam is neki, hogy én hazaviszem mihamarabb mert meguntam, hogy szintem minden szombatom odamegy, mivel ha már elmegyek otthonról van, hogy más utakra tévedek és estére érek haza. Aztán aludtam lehet, hogy az segit de nagyon fáradt voltam, aztán föztem. Most sincs semmi kedvem, nagyon félek, hogy nekem is piros lesz a torkom, mert akkor nekem is kell antibiótikum :cry: . Hát ennyit rólam ki vagyok borulva és fáradt vagyok :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Kirus: 2 nap eltérés van a ciklusunk között...hm, akkor tényleg izgi lesz a február :D

Jók a vonalzóid! :wink:

Csajok: tényleg!!! Kinek mi a foglalkozása, vagy milyen sulit végeztetek?????????????

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül látom gyorsabb voltál válaszoltál mielött én is elküldöm kérdésem :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Hello Melisch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tök jó, hogy jöttél, már hiányoztál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


jó hallani, hogy hiányoztam! Milyen volt a vizsga?

Kép
Kép
melisch
 
 


:twisted: Jó szar, de átmentem...de megígértette velem, hogy jövő héten elmegyek javítani...mivel államvizsgáztat, nem mertem nemet mondani...így olyan mintha el sem mentem volna, mert még mindig van három... :evil:
Ki vok bukva, én soha semmiből nem mentem javítani, max ha vmi nem sikerült, most meg menjek az abszolutórium előtt... :cry: Mondjuk ez szigó volt!
Örülök, hogy férjed jobban van, pihizz Te is. Öblögess betadinnal, hidd el nem árt, de ne nylev le, nyálkahártyára is jó, pedig mindeki be van sz.rv. tőle, hogy jaj, ez jód, pedig rá van írva, hogy nyálkahártyára is lehet használmi, engem külf ösztöndíjam alatt ez menett meg anno, különbe az összes pénzem rá ment volna a kinti ellátásra, így is gyalog jártunk 10 km-re suliba, és uazt ettük... 8) Régi szép idők 8)

Kép
nyuszifül16
 
 


Kirus!
Szia. :D

Nyuszifül!
Én Vendéglátói sulit végeztem de Egészségügyibe is jártam.
Aztán gyes alatt elvégeztem egy dajka sulit mert tudtam,hogy gyerek mellett nem tudok majd éjszakázni vendéglátásban.
Szerencsém volt mert ahol oviban voltam gyakorlaton(a vizsgámhoz kellett)ott pont üresedés volt .Így azóta oviban dolgozom,imádom,ez volt életem egyik legjobb döntése és nem utolsó sorban azért is jó mert Domi fiam is abba az oviba jár.

Nekem nincs hőemelkedésem(36,4),szerintem Nekem nem sikerült.... :(

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus:ha nem is jött össze, sztem midenféleképpen el kellene menni dokihoz, a hő meg nem tvszerű, csak nekem nem szokott lenni, ezért fura...miér neked volt első babónál???
Figy, ha pirival, próbáljuk újra, oks???
Hm, tök jó a foglalkozásod...hányadik ker.ben dolgozol?

Kép
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: