Új privát üzeneted érkezett!

Azt hisezm, hogy haza megyek, és feldobok én is magamra egy maszkot és rendbe teszem az arcomat. És iszom egy jó nagy pohár kakaót is :lol: :lol: :lol: :lol: Ja és megyek pedikűröshöz is.... elég gáz a sarkam :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Szívem Csücskei!

Mindjárt visszaolvasok .. megint lesz mit, jó sokat írtatok :shock: :D Tegnap is akartam jönni többet, de amikor írtam Bridgetnek egy hsz-t és el akartam küldeni, akkor megint elment a net :evil: Nem tudom, mi van ezzel a sz.rral, de remélem, nem fogja ma is ezt csinálni ... szóval mindjárt visszaolvasok és reagálok is :) Képzeljétek, tegnap csináltam egy blogot .. a külsejét tervezgettem, aztán ugye a net miatt nem tudtam írni is bele. De majd ma :)

Kép
szöszke.
 
 


Zsu
Szepuljel aztan talizunk utana itt megint :wink:

Szpszke
Blogot :?: :shock: Hol majd muti ma meg en is regen csinaltam de mar abbahagytam az irasat :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Bridget! Mindjárt megmutatom ;)
Nekem is fontosabb a baba, mint az esküvő .. voltak páran (pl. a párom anyja), aki szerint ez abszurd, hogy úgy vállaljunk gyereket, hogy nem vagyunk házasok. Sztem ez a mi döntésünk. Nem biztos, hogy van jelenleg annyi pénzünk, hogy rendezhessünk egy esküvőt és utána gyereket is neveljünk .. papír nélkül is boldogok vagyunk EGYELŐRE, aztán ha eljön az idő, meglesz az eski is. Punktum :)

Kati! Köszönöm, nagyon aranyos vagy te is :oops: :oops:
Szegénykém, jobbulást!!!! Tudom, hogy vigyázol magadra/magatokra nagyon, de próbálj kicsit mégjobban! Megértem, h egy új kollégával nehezebb, sőt, nehéz ..

Pendi! Tetszik a görbe!!! ;) ".. nagyon is szeretlek érte" De aranyos vagy :oops: én is téged ;) és akkor örülök, h nem értetted félre, hanem jó néven vetted, amiket írtam :)

Vickey! Nagyon édes a kép :)

Időjárás: itt most egész kellemes :) 14-15 fok körül van.

Kép
szöszke.
 
 


Szoszke oke kiwi vgyok ra ngyon 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu te meg mar asszem a 3.laptetut gyujtotted be egymas utan :lol: csak nem?! :shock: :lol: :lol: :lol:

Ember elment kiwi leszek mikor jon haza :? de az tuti holnap meg veletlen se jusson eszebe elmenni sehova mer nem engedem szombaton meg mindenki osszegyulik Dudley szulinapjara oda megyunk 8) elotte meg Kittyhez mert Launak is most volt szulinapja :D es megyunk felkoszontjuk :D Jovohetre meg kikertem magamnak,hogy a hetvege az az enyem es megyunk valahova csak kettesben :evil: ,ert igen mostanaban sokat vgyok egyedul amit ot mar elore szolt hogy rossz 2het elebe nezek :? de ez engem nem boldogit :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


http://szosszkenetek.freeblog.hu
a külsőt még ne nézzétek, azzal lenne mit kezdeni, de most lusta vagyok :?

Kép
szöszke.
 
 


bridget0801 írta:Kép LAPTEUUUU :oops:

Na ezt akartam meg megosztani veletek:
Hőmérőzéskor ébredési hőmérsékletet mérünk, ugyanis az ember hőmérséklete reggelre lecsökken egy úgynevezett alapértékre. Ébredés után az anyagcsere felgyorsul, a hőtermelés emelkedik, nappal, sőt délután a hőmérsékletünk néhány tizedfokkal magasabb.




Az alapanyagcserét és a hőmérsékletet a hormonális helyzet is befolyásolja. A ciklus első felében, amikor még nincs progeszterontermelés, az alapanyagcsere és hőmérséklet kissé alacsonyabb. A progeszteron, ami a peteéréskor kezd termelődni, gyorsan emeli az alaphőmérsékletet. A pete kiszabadulásakor, azaz amikor a tüsző megreped (ovulatio), a hashártyára ömlő folyadék, nem egészen ismert mechanizmus szerint hirtelen néhány tizedfokos "lehűlést" idéz elő. A normális alaphőmérsékleti görbe tehát úgy néz ki, hogy a menses első napjától az ovulatioig van egy átlagos alaphő érték. Ez az ovulatio idején néhány óráig lecsökken, majd 1-2 nappal a pete kiszabadulása után emelkedni kezd és a következő menses előtti napokig az ovulatio előtti átlag felett van, majd a menses előtt 2-3 nappal elkezd lejteni, újra a peteérés előtti átlaghoz megy vissza. Kivétel a terhesség, ilyenkor az értékek nem csökkennek és a vérzés is késik.

Az ovulatio gyakran a hajnali órákban történik, ezért az ébredéskor az esetek jelentős részében sikerül elcsípni ezt az időpontot, de ez nincs mindig így és a hirtelen, egy-három tizedes csökkenést nem látjuk, csak az egy-két nap múlva kezdődő emelkedést érzékeljük.

Fenti leírásban egy szó sincs arról, hogy mennyinek kell lenni ezeknek az értékeknek, hiszen azok egyénre szabottak, abból a szempontból, hogy volt-e ovulatio vagy sem nincs jelentősége.

A peteérés megítéléséhez csak a görbe alakjára van szükség. Ebből az is következik, hogy ha az ovulatios csökkenést nem mérjük, akkor csak 1-3 nappal az ovulatio után tudjuk megmondani, mikor volt az ovulatio. A vizsgálat tehát nem előre tájékoztat, hanem utólag, legjobb esetben még a "felhasználható" 24 órán belül. Ha a ciklus hossza stabil, akkor persze a következő ciklusra vonatkozóan van előrejelző értéke is. A mérésnek tehát nem az a célja, hogy megmondjuk, hogy ebben a ciklusban mikor kell összebújni, hanem az, hogy van-e peteérés. A mérés pontossága elég jó, ha a mérési feltételeket pontosan betartjuk.

Ezek a következők:

1. Vegyünk egy lehetőleg higanyos hőmérőt, amit kizárólag erre a célra használunk.

2. Este rázzuk le a hőmérőt, és tegyük magunk mellé. Legalább 6 órát aludjunk, éjszaka. Reggel az első mozdulat a hőmérőzés. Minden más csak ezután következzen, a hőmérőzés alatt is a lehető legkevesebben mozogjuk.

3. Lényegében mindegy hol mérünk, a lényeg az, hogy mindig ugyanott. Lehet hónaljban is, az úgynevezett bőrhőmérsékletet mérjük, de lehet szájban, hüvelyben, végbélben is mérni.

4. A mért értéket azonnal írjuk fel, mert a sok mérés adatát könnyen elfelejtjük, hiszen csaknem azonos értékekről van szó. A mérési eredményeket ábrázolni kell, a görbe alakját, listából nem lehet megítélni. Erre a célra egy négyzetrácsos lap is megteszi. A görberajzoláskor az első pont a menses első napján feljegyzett érték, az utolsó a következő menses első napján lesz. Ilyenkor új görbét kezdünk.

5. Helyes feljegyezni a görbére az együttlétek időpontját, azt, ha nem aludtunk 6 órát, alkoholt fogyasztottunk, kisebb megfázást, vagy mást, ami befolyásolhatja a hőmérsékletünket. Aki éjszakai műszakban is dolgozik, nem tud értékelhető görbét produkálni.

6. Legjobb, ha 3 ciklust mérünk egymás után, mert egy mérés nem mérés, mondják a biológusok, és igazuk van. A görbe értékelését lehetőleg szakember végezze, de lehet az interneten van olyan program, ahova az adatokat beírva értékelést is kapunk.

7. Ha mindhárom görbén jelentkezik a menses előtt kb. 14 nappal az emelkedés, akkor csaknem biztosan van peteérés, és ilyenkor a jól megválasztott időben történt vérvételből, progeszteron szint méréssel, az eredmény már teljesen biztos lesz. A görbe tehát arra is alkalmas lehet, hogy megmutassa, mikor legyen a vérvétel.

Ezeket a szabályokat betartva a hőmérőzés az esetek mintegy 90%-ban nagyon értékes információt szolgáltat, de csak annyit várjunk tőle amennyi energiát a pontos méréshez befektettünk.

Dr. Csákány M. György


Pendi en sem akarlak elszomoritani de tenyleg sokat szamitanak azok a dolgok,hogy felkelek pisilni...egybol keles utan van-e,ugyanabban az idoben :roll: Azert kivanom,hogy igy is tudd vezetni de azert gondoltam meg1szer felteszem a homerozes fortelyat :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szoszke minnya nezem 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ngyon kis ugyi vgy :wink: En imadtam naplot vezetni :D :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


NA sziasztok! Haza értem!!!! Nagyon szép lett a sarkam, nagyon ügyes a kiscsaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mindjárt elolvasom a blogot :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg: Jó, hogy feltetted a hőmérőset :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi Bridg :D

Zsu! De irigyellek .. én is akarok szépülni 8)

Kép
szöszke.
 
 


Nagyon elhanagoltam a sarkamat tavaly nyár óta.... elég nagy volt már rajta a bőrkeményedés.... és azért olyan ciki lett volna úgy felfeküdni a székbe kedden :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó lett volna kozmetikushoz is menni, de hát az már sok lett volna együtt :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na vgyok en is csak nezem a tv sorozatot (DEXTER) 8)
Ja feltettem jo ez a cikk :wink: Pedikurost ne is mond :evil: itt nem tudjak ugy megcsinalni,mint otthon :? legalabbis csak reszelik az meg mint halottnak a csok :? max par napig szep...mar alig varom otthon megcsinaltassam en is :wink: ember ngyon szereti ha szep a labam meg sima...a kormeim is ha rendbe vannak na meg a hajam... :lol: ugyhogy jarok kormoshoz es zselet rakattam az en kormimre...fodraszhoz is...meg erre a labnyavajara :lol: Azt mondja bar mikor soot o kuldott a lezeres szortelenitesre is :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg! A zselé, amiről beszélsz, az műköröm? Szeretlek 8) Én most szedettem le, mert már elegem volt, h beleakad mindenbe, most viszont már hiányzik .. :roll: Úgyhogy a következő héten, vagy utána el is megyek megcsináltatni megint, viszont most azt hiszem, kipróbálom a porcelánt. Változatosság 8)

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de rövid leszek!

A gyógyszertől tegnap óta rosszul vagyok, a vérnyomásom 108/80 és hozzá 125-ös pulzus, és álmatlanság, hányinger stb. és természetesen a görcsök megvannak így is.
Holnap ir a doki ellengyógyszert, de szerinte szednem kell (a védőnő az mondta ma hagyjam abba, mert irtó szarul nézek ki)

Na most mi legyen? A doki szerint muszály szedni. Na most is szarul vagyok, mert a déli bogyót csak 4 órakor vettem be. Most jött haza a fiam, hálisten itt a férjem, most ő foglalkozik vele. De fogalmam sincs hogyan főzök, holnap és hétvégén (egyébként a munka miatt eddig hoztuk a kaját, de holnap nagyon szar kaja lesz)

Na ez van, közben itthonról is dolgozom, legalábbis próbálkozom vele.

Bridget! Bocsi de elaludtam amikor írtál, nem voltam itt (msn)!

Jó jógázás és pudingolást! (nálunk ez egy időre elfelejtve...)

Ja és ma vagyunk 4 éves házasok!!!!!

Sziasztok! Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati! Nem lehetne, h a dokid vmi más gyógyszert írjon fel? Hát ez így nem állapot .. muszáj lenne keresni vmi másik megoldást, mielőtt még rosszabb lenne a helyzet ... sztem ez lenne a legjobb megoldást, legalábbis nem tudok semmi okosabbat ..

Nagyon boldog 4. évfordulót!!! Kép

Kép
szöszke.
 
 


Szoszke micsoda avatarod van :shock: :o edi :lol: nem mukorom hanem az en kormomre raraknak egy reteget zselet...ami nem engedi letorni vgy berepedni a kormom :wink:

Kata na te jany nem tom mi legyen kinek van igaza :? mi lenne ha felhivnal egy ugyeletet es elmondanad ott mit mondanak ra :?: :roll: Jobb otletem nincs :roll: de a nogyogyi csak jobban tudja :roll: mondjuk a korzeti is orvos szal nem tom :? Na most nagy segitsegedre voltam :lol: bocsi :oops: eszrevettem nem te voltal ott nem gond :wink: most meg nem vgyok fent mer mondom sorozatot nezek neha meg leallitom es bekukkantok :wink: 8)

Emberem most irt,hogy lehet keson jon haza es lehet kisse ittas lesz de ne haragudjak ra :lol: :lol: :lol: edi forma :D tudja,hogy ami sok az sok es mar elore felt balhezom :lol: de edi ezert nem viszont megirtam neki annyira ne igyon ez nem az o szulinapja :roll: nem neki kell berugni :? na mind1 :roll: meg szerencse hogy jol behagymaztam :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


KAti!
Szerintem hagyd abba,ha ennyire rosszul vagy tőle :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
És nagyon boldog 4. évfordulót nektek :!: :!: :!: :!: :!:

Szöszke!
Micsoda új avatar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem is voltak műkörmeim, nagyon szerettem őket.... épített porcelán volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bdridg: Jó kis bosszú :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hmm, köszi az avatar-dicsit, de pont most készülök lecserélni :D
Zsu! Én is az épített porcelánt szeretném most kipróbálni, amit írsz. Neked volt zselé is, vagy csak a porcelán? Nekem a zselé már kezd nembejönni, ezért akarok vmi újat ..

Kép
szöszke.
 
 


Szoszke ez a avatarod meg jobb :D meg az a masik jel is :D

Jah es tenyleg Kata boldog 4.evfordulot!!!! :D Viragot kaptal :?: :roll: Vgy ez hule kerdes volt :?: :lol: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi Bridg, már ha erre gondoltál :D
Ezek az ugráló izék is tök tutik :lol:

Kép
szöszke.
 
 


Koszi...latom ma nem vgyunk formaban :? :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok Lányok!

megkaptam 2 percre a gépet. :lol: :lol: :lol:

Kata!
Szerintem is hagyd abba azt a gyógyszert, vagy hívd fel a dokidat még egyszer. az nem lehet, hogy akkor jó, ha ilyen szarul vagy. Ezt a doki is megérthetnél.

Bridget!
Te még mindig egyedül? Szegénykém! De rendes a párodtól, hogy előre felkészít arra, mire számíts! :lol: :lol: :lol:

Szöszke
Jó az új avatarod. Bár én a másikat nem láttam. :cry: :cry:

Zsuzska
én is akarok egy pedikürözést! :roll: :roll: Nekem a barátnőm szokta csinálni, de őt műtötték, úgyhogy most hanyagolva van.

A műkörmeimet anyukám csinálta, de most nincs. Épp most készülünk majd újra építeni.
Vendég
 


Hát igen, tényleg nincs nagy prögés :(
Amúgy csajok, teljesen kiment a fejemből .. de a napokban kéne tesztelnem :shock: :shock: :shock: Úgyhogy sztem holnap meg is ejtem! Kicsit fájdogál a hasam, és mostanában kéne megjönnie, úgyhogy sztem ebből megint nem baba, hanem mensi lesz :( Mindegy, majd holnap kiderül, aztán legfeljebb februári babára gyúrunk :) Azért szorítsatok .. majd reggel megírom, hogy hány csíkom van :)

Kép
szöszke.
 
 


Hűűű, Pendi, de jó neked, hogy anyud tud körmözni!!!!
Amúgy én is gondoltam rá, h elvégzek egy ilyen tanfolyamot .. az otthoni műkörmösömnek egyszer én csináltam meg a körmeit, mert egyik kolléganője sem ért rá, és most nem azért, hogy izé vagy akármi, de tök jók lettek :roll: És végülis ebből is jönne be pénz, meg élvezném is csinálni, suli mellett is lehetne .. a befolyt manit meg lehetne tenni a babás számlánkra ..

Kép
szöszke.
 
 


Zsuzska
Írtam privit!

Szöszke
Nekem is most, kell hogy megjöjjön a napokban. Szorítok neked! De nekem is fájdogál a pocim. :cry: :cry:


Csajok!
Az én életem értelme megígérte, hogy csinál nekem msn-t.
most éppen ezért kilépek!
Vendég
 


Pendi! Majd írd meg az msn címedet, ha meglesz!
Ne keseredj el, a február a mi hónapunk lesz, és akár lehetünk együtt a 2009. februári babák topic megalakítói is 8) Meg mindenki megbabásodna februárra, és akkor ezt a jó kis csapatot ott is tovább lehetne vinni. Szép álmok .. valóra is válhatna.

Kép
szöszke.
 
 


SZoszke epp most nezem a ciklusod vegen vagy :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mire irtam megint vgy 5iras bekerult elem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: En nekem pici piri van hasam faj es 2patim is van...ami azt jelenti Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget0801 írta:SZoszke epp most nezem a ciklusod vegen vagy :shock:

Hát igen Bridg, én is meglepődtem .. :shock: Így a fórumozással vhogy teljesen máshogy telt az egész, mint ahogy "normál esetben" szokott .. :D veletek repül az idő :D

Kép
szöszke.
 
 


Nekem is kezdenek ilyen hülye pici pattanások jönni a homlokomra .. mindig csak ilyenkor van, úgyhogy tuti, h mensi lesz belőle .. előre imádom :evil:

Kép
szöszke.
 
 


Pendi
Msn cimet en is kerem majd 8) Hat,hogy ari hogy felkeszit :roll: nem is tom :roll: talan inkabb felkeszit mert ismer mar milyen vgyok ha dube gurulok :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szoszke neked meg ilyet holnapra: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg! De legalább felkészít .. :D
Köszi, ari vagy, de sajnos tuti h csak egy csíkos lesz .. nem baj, nem adjuk fel, hajrá februári bébi :)

Kép
szöszke.
 
 


Egycsikosom is van de azt nem akartam kuldeni :( :?
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pedig igazából már fel vagyok készülve az újabb egy csíkra .. viszont sztem sokkal jobb ezzel az érzéssel tesztelni holnap, mert így maximum kellemes csalódás érhet! :)

Kép
szöszke.
 
 


Na hova lettetek? :o

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Mi megvacsiztunk közben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi!
Bejelöltelek ám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mi is vacsiztunk egyet :D

Kép
szöszke.
 
 


Kicsit hadd reklámozzam még magam :roll: , tökreteljesen megújult a blog, holnaptól már csak új bejegyzéseket fogok írogatni :) Ha gondoljátok, nézzétek meg, aztán remélem, valamennyien nézegetni fogjátok majd néha :roll:
http://szosszkenetek.freeblog.hu

Kép
szöszke.
 
 


helló Csajok!

van már msn címem, majd priviben megküldöm nektek. :lol:

Szöszke Neked nagyon drukkolok holnap! :lol: :lol: Te iwiw-es vagy? Ha igen, szívesen felvennélek az ismerőseim táborába! :lol:


Zsuzska én is visszajelöltelek! :lol: :lol:

Kati
Boldog Házassági Évfordulót!

Kép

Bridget
sajnálom pirit! :cry: :cry: :cry: De még csak mutogatja magát, lehet, hogy nem is jön meg. A beágyazódásnál is lehet vérzés. :roll: :roll:
És köszi, a hőmérős cikket! :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi! Kérem ám az msn címet ;)
Köszi a drukkokat, elfér! :) Bár mondom .. nem lesz ebből baba :( Nem, én nem vagyok iwiw-en (tényleg, ezt már Bridget is kérdezte, és elfelejtettem reagálni, bocsi), kevés ismerősöm van fent, úgyhogy én sem regisztráltam.

Na, Csajok, én most lépek .. majd holnap reggel jövök a teszteredménnyel. Most nézünk BK-t, aztán meg lesz A Királynő, a férfiak természetesen kíváncsiak rá :P jó éjt nektek!!

Kép
szöszke.
 
 


Csajok, bejött egy telefon, hosszú lesz. Holnap jövök!

Puszi!
Vendég
 


Szoszke nezegetni fogunk na meg olvasgatni :wink:

Pendi nincs mit te is megtetted volna :wink:

Zsu sajna mar nem kaptalak el :( pedig jo lett volna :( mar megint jol kibogtem magam :cry: Lehet jobban jarnek kicsit mostmar hazamennek :( nem er annyit itt az egesz,hogy itt idegesitsem magam :roll: lehet meggondolom magam es elobb megyek haza :roll: es akkor a szulinapomra meg haza :roll: most ngyon ezen filozok mer ez igy nem mehet tovabb :( es ember meg mindenert engem hibaztat meg hogy mindig velem van kozben nem is :cry: :cry: jott megint a duma o dolgozik faradt kell a sajat kis ideje :cry: en meg nem dolgozok egesz nap azt csinalok amit akarok stb stb :cry: :cry: :cry: nem ezt erdemlem en es tenyleg mostansag meg probalok nem annyit problemazni meg megerto lenni :roll: de ennel megertobb ma hova legyek :cry: :cry: en vgyok az akivel nincs foglalkozva :roll: es akkor azt mondja keressek varatokat :( ne en itt nem akarok baratkozni :? meg hogy az x.y-ek se toltik egyutt az osszes hetvegejuket...mondom nekem ez nem az en hazam es en nem japan vgyok...na megyek nem farasztalak titeket :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szejjasztok!

Én persze megint lewmaradtam a nagy duma partiról! :cry: :cry:

Pendi! Örülök, hogy tudod milyen az a joga itt Monoron! Szoval küldheted nekem is priviben a neved és bejelöllek az iwiw-en

Bridget! Nagyon jó az a kis dugos smile! Köszi naon fain volt!

Nekem is volt mükörmöm ám! csak valahogy nekem a házimunkában nagyon zavart! Szoval ugy döntöttem, hogy elég volt belöle! Nagyon jó sokat írtatok ám! Amugy majd ha lesz képem akkor teszek már fel én is! na jó megyek majd még benézek, de lehet már csak holnap este! Puszika mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok!

Ma nem írok kisregényt, mert mindjárt megyek be a munkahelyemre. Gondoljatok rám, mert vizsgázni fogok!

Nem érzem jól magam. Rosszul aludtam, egész éjszaka melegem volt. reggelre 37,0 lett a hőm. Most meg szédülök, és olyan rossz érzés. Pedig azt hittem, hogy egy jó zuhany észhez térít.
na mindegy, majdcsak elmúlik. Remélem nem fáztam meg. :cry: :cry:

Bridget
Ne butáskodj! nem fársztasz mindet! Ezért vagyunk!Tudod, mi itt már barátok lettünk, és a barátok ezért is vannak. Ha sírsz veled sírnak, ha nevetsz, veled nevetnek!
Abszolút megértelek! Lehet, hogy tényleg az a legjobb, ha előrébb hozod az utat. Itthon majd jól feltőltődsz, és mire ujra kimégy, már nyoma sincs a depinek. Nem ismerem a párodat, de biztosan szeretne segíteni, csak nem tudja mit tegyen. Az biztos, hogy szeret, mert különben nem mutatott volna be otthon. A férfiak ilyenek. Megijednek, ha tehetetlenek. Próbálj az utadra koncentrálni, hátha jobban átvészeled ezt a kis időt. Addig meg igyekszünk itt lenni veled a fórumon. Hidd el, hipp-hopp, és már ülsz is a gépen, és robogsz haza. :lol: :lol: :lol: Csak kitartás! :!: :!: :roll: :roll:
Van már msn címem, megírom privin. :lol:

Nócika
előbb olvastam a privit, aztán a fórumot, és nem írtam meg az iwiw-et. De majd pótolom. De ha előbb vagy, írd meg és, visszajelöllek!

Szöszke
Megnéztem az új blogodat. Hajrá-hajrá! :lol: :lol: Le a kalappal! Én biztosan nem tudnék naplót vezetni, mert lusta vagyok hozzá. :oops: :oops:
Igen, anyukám megtanulta kb. 2éve a körmözést. Mostmár ez is a szakmája. javarész hugom, és én volunk a próbababa. Bár nekem hosszút nem csinálhat, mert a munkahelyemen érdekesen néznék ki benne. Csak ilyen kis szolid rövidet. :lol:

Zsuzska
Te tuti mégy dolgozni! :lol: :lol: Jó munkát!
Valahol írtad, hogy eg kolléganőddel nem igazán jöttök ki. Mi a probléma? Vagy írtad már? akkor bocsi. :oops: :oops:

Na sziasztok! Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Kakukkosat mindenkinek!

Bridg!
Tényleg lehet, hogy jobb, ha haza jössz hamarabb és lesz időtök mindkettőtöknek elgondolkodni és távol lenni egymástól.... Lehet, mindkettőtöknek jót fog tenni :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
De komolyan nem értem a párodat.... azért mostanában tényleg nagyon sokat hagy otthon egyedül, mióta haza jöttetek :roll: :roll: :roll: :roll:
És nem baj, ha sírni akarsz, mi itt vagyunk neked mindannyian....

Pendi!

NAgyon szorítok neked mára ++++++++++++++++++++++++
Igen, már egy jó ideje gondjaink vannak, és tegnap döntöttem el, hogy átkérem magamat máshova, mert nem nagyon látok más esélyt sajnos.

Szöszke!
Teszteltél?

Nóci!
Miki hogy vagy? Miki nyomai??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: