Új privát üzeneted érkezett!

Na jó Zsu de az nálunk már alap! :lol: :lol:

Mizu a melóval?
Sulival?
Mikor fogsz vizsgázni?

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom, mindenki elment valahova a "nagy ünnepen"

Nekem sajna nem sok időm volt jönni, mi is hazautaztunk az vidékre. Meglátogattam öcsémet, onnan tudtam írni, de a hugoméknál nincs net, és náluk 2 napot voltam.
Tündér kis keresztlányommal jól elfáradtunk.
Szombaton már vissza kellett jönni, mert vasárnap nappalos voltam. Hétfőn éjszakás, ma alszom, szerda csütörtök nappal, pénteken előadásom lesz(hülye tudományos előadás), szombaton nappal, vasárnap éjszaka.....Kivagyok eléggé:roll:
Sajna eléggé kiszámítahatatlan a melóhely, nincs pihenés.Azt hiszem Pami Te kérdezted hol dolgozom.
Egy sűrgősségi osztályon.Azt hiszem ezzel mindent elmondtam :lol: :lol: :lol:

Mi most nem pudingozunk, mert úgy néz ki ma megjön..... :cry: Pedig reménykedtem, hogy nem kell lagzi után 150 ezret kiadni gyogyira, és mehetünk valamerre abból a pénzből.Hát, nem bízok én már semmi jóban


Viszont a kis keresztlányom annyira édes volt, felhívott vasárnap, hogy Boldog Keresztanyáknapját! :lol: :lol: Elsírtam magam, é smondtam, de én még nem vagyok anya, anyát kell köszönteni.Mondta tesóm, egész nap köszöntötte :lol: És erre beszól a kiscsaj!De Te Keresztanya vagy!
IMádnivaló kis bogárka, jövő hónapban lesz 2.5 éves.Teszek majd fel róla képet

morzsa
morzsa25
 
 


Egy pár kép, amit igértem!!Ez adjon erőt, egy ilyen kis csöppség vár bennünket is!!!!!!!!!:)


Kép Kép Kép Kép
Kép
Kép


További napsütéses napot!Én megyek, alszom :roll: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam....
Jövő szombaton vizsga pszichológiából. Két írásbelin túl vagyok, az egyiket már tudom, az négyes lett
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aztán júniusban négy szigorlat.... marhára be vagyok tojva tőle :shock: :shock: :shock: :shock:
Meló megvan, ugyanott, ugyanúgy ketten.... nálunk a művházban nagy változások várhatók, szóval nem tudom, hogy a nyár hogyan fog telni :shock: :shock: :shock: :shock:
Viszont ma a nagy könyvtár vezetője megkérdezte, hogy nem szeretnék-e náluk dolgozni? Nem mondom, meglepődtem rajta eléggé, de jól esett.... mosndtam, hogy szívesen, nincs semmi kifogásom a nagy könyvtár ellen. Sokan nem szeretnek ott dolgozni.... már nagy könyvtárban..... engemmeg feldob a tömeg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bocsika, hosszú lettem....

Na megyek,kiveszem tepsit sütőből, kiteregetek és befejezem a felmosást és tanulok majd még.... ennyit mára..... majd még jövövk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok bocsi hogy igy betolakszom csak egy embert ismerek közületek a Zsuzsát szeretnék segitséget kérni pénteken megyek petevezeték áttfujásra szeretném ha segitene akinek már volt mert nagyon be vagyok tojva de nagyon lenne egy pár kérdésem hozzá ha feltehetem neki előre is köszönöm

Kép
bévi
 
 


Szia Évi!

Üdv itt is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nyugi, minden rendben lesz pénteken :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Ismét itt!

Szia Évi!

Üdv köztünk!
Felveszlek én msn-re mert nem látom hogy bejelöltél!!!!
De ah gondolod szívesen leírom itt is! :lol:

Maga az átjárhatósági kicsit kellemetlen, mer tha el vagy záródva akkor feszít! De azt gondolom hogy ki lehet bírni :?
Pláne hogy nekem a fájdalomküszöböm nem túl magas!

Úgy kezdtük hogy feltettek 1 katétert (nekem ez fáj a legjobban mert már volt 1 méhszájseb műtétem és nagyon behegesedett a cucc, ezér tnem ment simán a művelet,de alőttem is volt 1 lány neki sec-perc alatt feltették) aztán el kell gyök2 léptekkel menni a röntgenig ahol befekszel 1 gépbe amivel együtt hanyat döntenek!
Na amikor ezzel végzet szép egyenletesen befecskendezi a folyadékot, de ezt jó esetbe nTe is fogod látni 1 monitoron! MÁrmint hogy merre tud menni a folyadék!
Szóval ha el van vki záródva az akkor ott picit fáj, feszít!
Én arra készültem hogy fájni fog :shock: de kibírtam és ki is dugultam. Ugyanis én el voltam záródva de a nyomás allatt kidugult mind a 2 oldal :lol:

Ha van vmilye nkérdésed tedd fel nyugodtan!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Jó pörgős hetek, hónapok elé nézel hallod e!
Én már örülök neki hogy nme kell tanulni!
Pedig régen hiányzott, de most már megváltás!
3 éve lediplomáztam csak a nyelvvizsga hiányzik :cry:
De be fogom azt is pótolni!

Az tök jó hogy felkértek a másik munkára!
És el fogod vállalni?


Niki

Kép
pamilla
 
 


Szia Niki!
Szerintem igen..... szeretném... végre pörögnék megint..... ott van élet :lol: :lol: :lol: :lol: És ott dolgozik a barátnőm nem mellesleg :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát az tök jó!

sztem nincs is min gondolkodni!!!

Bár nekem már volt részem barinős munkatársban...
Hát többet bizti nem fogok barinővel dolgozni, ezt megfogadtam!!!
Nálam nme sült el jól, de sztem ez csak hozzáállás kérdése!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Hát abbannagyon bízom, hoagy nem fog a mi barátságunk rovásra semmenni....
Augusztusban megyek hozzájuk próbabedolgozásra :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kiscsillagról tudunk vmit?
Mi van vele?
Hogy van?

Kép
pamilla
 
 


Köszöni, jól van a drága.
Túl van a műtéten..... sikerült.... kiderült, ahogy amiatt lett koraszülése..... most egy hónap múlva kell vissza mennie kontrollra és utána mehet a lombikos kivizsgálások megint :lol: :lol: :lol: :lol:

És te hogy vagy??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszönöm a fogatatást nagyon arik vagytok Niki hát én is megprobálok felkészülni de félek de bizok benne nem lesz gond nekem sem nagy a fájdalom türésem de hát a babáért mindent bár azt szeretném ha ellenék záródva hülyén hangzik de akkor örülnék hogy előréb járunk na de én nagyon félek a katétertől hogyan rakják fel és hol hüvelyen boccsi a hülye kérdésekért de nem tudom.És neked van változás aztóa remélem hamarosan baba lesz puszi nektek

Kép
bévi
 
 


Évi!

Igen hüvelybe rakják a katétert és hidd el ha nem volt semmi olya nbajod mint nekem akkor pikk-pakk felteszik!
Van vmi csoda olló végű nem tudom mi és abba fogják bele a katétert és úgy próbálják feltenni!

Nálam azóta az a helyzet hogy kidugultam és ebben a hónapban kaptam először clostyt és hétfőn beadták a tüszőrepit és ma volt az a nap amikor kekszelni kellett!!!

Szóval most kíváncsian várom máj 23-at amikor természetese nem fog megjönni :lol: :wink:

Próbálj tényleg megnyugodni mert nagyon gyorsan megy a viszgálat és tényleg kibírható!
Ráadásul csak a cél lebegje na szemed előtt :wink: én is így csináltam!

Szóval csak nyugi, mer tazzal hogy rágod magad csak rosszabb lesz! Lehet hogy nem is fogsz érezni semmit, mert már olyanról is hallottam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én erre drukkolok neked!!!!

Pénteken gondolok rád!

pusz
Niki

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

És mikor tér vissza közénk kiscsillag?
Jön még egyáltalán!

Köszi én jól vagyok ma volt a kényszer keksz napja!
Mer thogy tüszőrepi után 36-48 órában kell kekszelni!
Nem is gondoltam volna hogy ennyire furi ha muszályból kell csinálni!
Valahogy nem kaptuk el úgy a fonalat hogy időhöz vna kötve az ember!
Minden estere volt reggel és este is úgy hogy pont benne voltunk az időben! :oops: :lol:
Az első a 36. órában a 2. 48. órában! :oops: :oops: :oops: :oops:

Kíváncsi leszek nagyon, mert ettől a hónaptól sokat várok!
Pláne hogy ennyi szart kellett beszedni, meg szuratni!

NÁlatok mizu?
Dokijárat mikor lesz?

niki

Kép
pamilla
 
 


Hát Niki köszi az infot megprobálom pozitivan felfogni akkor remélem neked meg nem jönn meg maj 23-án és majd csak 9 hónap mulva lesz mensid ezt kivánom utánna meg nagy gyereksirást puszi köszi mindent

Kép
bévi
 
 


Hello Lányok!

Niki Hajrá kiskatonák! Drukkolok, hogy ne jöjjön meg 23-án és egy + tesztelj.

Bévi! Üdv közöttünk.

Zsuzska! 4 szigorlat? Jesszus! De te ügyes lány vagy, s meg tudod csinálni. Örülök az új melódnak. Így legalább megszabadulsz a kolléganődtől. Ő mit szólt az ajánlathoz?

Morzsa! Nagyon édes a keresztlányod. Olyan igazi kiscsaj. Milyen gyógyszerre kell 150 ezret fizetni?

Itt a fórumokon annyi embertől hallom, hogy átjárhatóságira megy. Ti a projekt elején voltatok ilyenen? Vagy mikor csinált a doki ilyet.

Mi is gyúrtunk a napokban a babyre. Remélem eredménye is lesz.

Nekem most sűrű napjaim vannak, hála a égnek szabizom szerdáig. De nem érek rá lazsálni. Szervezem a hétvégi talinkat, takarítok, rohangálok. Ráadásul a nagymamámat is bevitte a mentő kedden a kórházba, s nincs jól. Remélem nem lesz rossz vége. :cry:
Próbálom magam tartani, de nem tudom, hogy meddig sikerül. Úgy érzem fogy az erőm. Majd pihenek kedden egy kicsit.

Most megyek új frizurát csináltatni.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Szisztok!

Évi!
LEszek délután is msn-en otthon. Tegnap megind dódozott apácska a gépen, úgyhogy én lemaradtam róla :cry: :cry: Pénteken meg lélekben úgyis veled leszek és fogom a kezedet :wink:

Niki!
Húúúúúúúúú az olyan rossz, hogy na ez a kufirc most muszály, mert ugyi kell :evil: :evil: :evil: Azért ügyik voltatok, hogy szorgalmasan dolgoztatok :lol: :lol: :lol: :lol:

Rólam!
13-án megyek progeszteronos kontrollra, ztán rá szerintem három hétre konzultáció dokimmal. Azt hiszem, hogy a cicka teám előbbre hozta a pé-met és most elég ideje lesz a babómnak beágyazódnia :lol: :lol: :lol: :lol: És 9 hónapig ott tartózkodnia :lol: :lol: :lol: Végre nem volt tejem sem.... szóval ez egy jó hónap lesz :!: :!: :!: :!: Kolléganőmnek nem mondtam el. Majd megtudja, ha ideje lesz hivatalosan is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiriki!
Itt is jobbulást nagyidnak!!!!
Nlam még nem volt átjárhatósági.... de ha most sem jön össze a babó, akkor következő hónapban én is szeretnék menni rá :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiriki!
Itt is jobbulást nagyidnak!!!!
Nlam még nem volt átjárhatósági.... de ha most sem jön össze a babó, akkor következő hónapban én is szeretnék menni rá :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiriki!
Itt is jobbulást nagyidnak!!!!
Nlam még nem volt átjárhatósági.... de ha most sem jön össze a babó, akkor következő hónapban én is szeretnék menni rá :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hajnalban felkel a megszállott horgász. A felesége így szól hozzá:
- Ne menj, kint esik az eső, viharos a szél!
De a horgász csak összepakol, fogja a botjait, és elindul. Kint ő is >észreveszi milyen rossz az idő, ezért visszamegy. Csöndben levetkőzik, isszabújik az ágyba, és csak annyit mormog:
- Pokoli az idő!
Erre a felesége:
- Tudom drágám, az a hülye férjem meg elment horgászni!

- Képzeld, három év együtt járás után Béla végre beszélt a házasságról.
- Tényleg, és mit mondott?
- Hogy a feleségét Beának hívják és van három gyerekük.

Hatalmas buli után így szól a férj a feleségnek:
- Nagyon berúgtam az éjjel, így nem emlékszem, hogy veled szeretkeztem a kamrában?
- Hány órakor?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Testhez simuló hosszú szoknyában a buszra készül felszállni egy szõke bombázó. De mivel a szoknya nem engedi, hátranyúl, hogy a zippzárt megigazítsa. Újabb próbálkozás de a szoknya nem enged, hátranyúlás,zippzár igazítás. Megint egy lépés felfelé, de a szoknya csak nem enged. A nõ újra hátranyúl, zipzárt igazít, de erre a mögötte levo férfi, megfogja a nõ formás fenekét és feltolja a buszra, mire a nõ felcsattan: -Mit képzel maga disznó, miért fogdos?? Erre a férfi:
- De hölgyem, mivel a sliccemet már teljesen lehúzta, azt hittem ennyit már igazán megengedhetek magamnak.


A szõke titkárnõt elsõ munkanapján elküldik kávét csinálni. Mivel még sosem fõzött kávét, lemegy a közeli presszóba egy termosszal.
- Elnézést, belefér ebbe a termoszba hat csésze kávé?
A pincér méregeti a termoszt egy kicsit, aztán felel:
- Igen, azt hiszem hat csésze pont elfér benne.
- Ó, ez nagyszerû! Akkor kérek kettõt cukorral, egyet cukor nélkül, egyet tejszínnel és két capuccinot.

- Pistike, hozzál a hentestől hurkát. De ne véreset!
A gyerek elképedve:
- Denevéreset???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cigányasszony hazavisz egy hazugságvizsgálót, ami sípol, ha valaki
hazudik.
A gyerek hazaér az iskolából:
- Hanyast kaptá fiam?
- Ötöst anyám! BIP
- Hármast! BIP
- Jó...egyest.
Anya:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest! BIP
Apa:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam... BIP
- Apa, nem jártál iskolába?
- Há ne szemtelenkeggyé fiam, az apád vagyok! BIIIIP

. . . . . . . . . . . .

A kannibálok cigányt sütnek nyárson. Pörgetik, mint az őrült, mire a
törzsfőnök azt mondja nekik :
- Lassabban, mert nem fog átsülni.
Mire a kannibálok :
- Próbáltuk ... de akkor lopkodta a krumplit!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


> A városban túlszaporodtak a galambok. Türhetetlenné vált a
nagy szemét és
> hordalék utánnuk.
> A polgármester úgy dontott hogy 1 milliót ad annak aki
kiírtja a
> galambokat
> a városból.
> Jött is egy vállalkozó és így szólt:
> - Én ennyiért elintézem a galambokat de van egy
feltételem, márpedig ,hogy
> senki nem fog kérdezni semmit, ha mégis akkor a dupláját
kérem.
> A polgármester beleegyezett.
> - A vállalkozó kivett egy sárga galambot a táskájából ,
elengedte és az
> összes galamb elrepült utánna az isten tudja hova.
> Ezt látván a polgármester megszólalt:
> - Tudom hogy ez most 1 milliónkba fog kerülni de meg kell
kérdeznem; nincs
> véletlenül a táskájában még egy sárga cigány is??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Zsuzsa jók a viccek remélem hogy babó lesz és nem lesz áttjárhatóságira szükséged tudod nagyon szoritok nektek.
Kiriki köszi az üdvözlést és jobbulást nagyidnak kitartás neked tudom nem könnyü de probáld meg
Niki neked meg babás napokat a kényszer szex nagyon rossz de legyen erdménye
Na én holnapra készülök félek egy kicsit nagyon de majd holnap mesélek remélem csak jókat hu na majd csak tul leszek rajta sok puszi nektek.

Kép
bévi
 
 


Sziasztok!

Tökre kiakadtam...... tegnap már nagyon ideje lett volna pudingozni.... erre hajnal egykor jött haza és én meg már akkor aludtam. Most meg túl fáradt hozzá..... Persze négy napja már hozzám sem nyúlt és megy el vasárnapig túrázni... szóval esélytelen a gyerek most is.... pedig most már nincs semmi,a mi gátolná a dolgot.... csak az uram.... bakker.... nemhiszem el, hogy 19 nap alatt csak négyszer volt képes szexelni velem..... én meg itt bőgök, mert marhára nem úgy néz ki, hogy nagyon érdekelné a téma.....

Évi!
Ne izgulj!!!! Minden rendben lesz!!!!! NAgyonszorítok! ++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Ne sírj! Az én férjem is kiakadt tegnap este. Hazaértem a dokitól, elújságoltam neki a jó híreket, hogy tök jó értékeim lettek, 6 hónapon belül babás lehetek stb. Mondtam neki, hogy a Jónás-naptár szerint hétvégén kellene akcióznunk. Erre tök kiakadt, hogy ne stresszeljem, meg ne beszéljek negyed órát erről. Lazítsak egy kicsit, mert ő sem gép.

Az előbb jó híreket írtál. Már lehet, hogy ott is a babóca a pocidban. Ha a párocskád nem lesz itthon, kicsit próbálj meg lazítani. Hidd el, hogy a pár nap távollét talán még jót is fog tenni, s lesz nagy pudingozás, ha hazaér.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Na sziasztok megérkeztem hát nem mondom hogy nem fáj nem nagy a türés képeségem de nem azért egyszer jajdultam meg igaz de azért is elnézést kértem átjárható voltam ez volt a záróra irva de doki azt mondta nehezen indult meg a szer de megindult ezekszerint valami fenakadás lehetet na mindegy az a lényeg tuti átjárható vagyok mostmár hát most vérzek itthon fekszem még jó hogy laptopom van igy tudok nektek irni pihizek mert görcsölök még mindig.
Zsuzsa ne légy szomoru nekem is azt mondta párom neki nem megy ugy hogy megmondják mikor kell de akarják ők is a babát csak nekik nem olyan mint nekünk most is mikor értem jött majdnem sirt meg olyan édes volt adott enni hogy haza hozot és elment dolgozni de ő azt mondta inkább ne is mondjam meg neki mikor kell gyerek miatt szexelni mert akkor azt érzi azért vagyok vele csak hogy a gyerek miatt nem is akarom amugy de ha azt érzi hogy akarom vagyis kivánom és nem tudja a babaprojekt miatt van szex akkor ugy jobb bár nem tudom honnan veszi azt hogy együtt tudunk lenni ha nem kivánom na mindegy férfiből vannak kitartás drágaság majd remélem beszélünk bocs a sok irásért

Kép
bévi
 
 


ZSUZSA DRÁGA MERRE VAGY SE MSN SE BABANET HOVA LETTÉL????????????REMÉLEM NINCS BAJ!!!!!!!!!

Kép
bévi
 
 


Sziasztok csajok!

Húúú már nagyon rég nem írtam nektek :!: :?:
de olvastalak titeket :lol: :lol
Zsu: ne stresszeld magad!!!! az én párom is pont ilyen!!!
mindig akkor van valami gondja mikor nekem péérés van....és akkor utazik...kamionos :!: :!: :( :(
De van ám jó hírem voltam vérvételen megint és képzeljétek levitte a Bromó a prolaktinomat...... :D :D :D 320-ra 790 volt....
már nem is kell tovább szednem két hónapig szedtem...
Júliusba kell visszamennem dokihoz..ha addig be nem babásodok :!: :!: :?: :?: jó lenne :!: :!: :!:
Pam: szorítok nektek!!!!!
és a többieknek is!!!!!!
puszi

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!
MA egész nap suliban voltam :roll: :shock: :shock:

Párommal végül kibékültünk, de azért a lelekem fáj egy kicsit, de majd elmúlik az is :? :? :?

Badró!
Biztos, hogy nem kell szedned? Mert a Bromot nem szabad abba hagyni a terhesség 12. hetéig :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Zu: hát a doki azmondta,hogy ne szedjem :!: :!: :?: :?:
Júliusba menjek csak vissza megint egy 3.napi vérvételre.... :!: :?:
és megnézi megint...ha addig benem babásodok :!: :?:
hát nem tudom csak nem mond hűlyeségeket nekem....főorvos :roll:
Örülök,hogy a párodal minden renben és kibékültetek :lol: :lol:
pusz

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Badró! Én is úgy tudom, ahogy a Zsuzska írta. Én már egy éve szedem, igaz nem a baba miatt kezdtem el szedni. De most, hogy babócára gyúrunk, főleg nem szabad abbahagynom, de legalább a terhesség 12. hetéig. Egyébként az eredményed tényleg jó, nekem a doki azt mondta, hogy aki babát szeretne, annak 400 alatti értékének kell lennie.

Bévi! Örülök, hogy túl vagy rajta! Most már szabad az út, drukkolok, hogy mielőbb kismami legyél.

Zsuzska! Hogy telt a hétvégéd? Remélem, a lelked is jobban van már. Pihiztél egy kicsit? Férjecskéd itthon van már vagy még túrázik?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Niki, Morzsa! Merre vagytok?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Tegnap Vácrátóton voltunk arborétumban és este kerti partyn voltunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rólam:
Szép napot mindenkinek!

Képzeljétek, voltam ma vérvételen és a prolactin szintem 185 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation lett Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Szedem Bromo-t folyamatosan, kaptam Betadine kúpot. Ha kezdek pecsételni, el kell kezdenem a kúpozást. Amíg pöttyözök, addig kell használnom és a piri végén mikor már alig van meg, akkor megint újból.... aztán amikor megjön, be kell jelentkeznem uh-s átjárhatóságira Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Hát lassan haladunk előre Laughing Laughing Laughing Laughing

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Badró!

Hááááááááááát én kikérném még egy orvos véleményét, már bocsáss meg nekem..... nekem is pont ezt mondta a volt dokim.... pont ezért váltottam le :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsika, hogy eltüntem, de mint korábban írtam, nagyon sokat dolgoztam a héten:(

Zsuzska!
Hogy sikerült a szombati vizsga?????Tuti jól! :wink:
Nagyon jók a viccek!:D:D:D
Sajnálom, hogy pároddal volt egy "kis gond".Nem könnyű nekik sem.Ne görcsölj rajta.De ha ideges vagy, nem tesz jót!!!!! Csináld azt, amit Bévi párja kért.Ne mondd meg, mikor kell akciózni.
Gratula a kis prolactinodhoz!!!!

Bévi!
Szia! Üdv itt!
Örülök, hogy túlvagy a vizsgálaton!Hajrá baba!

Niki!
Hajrá clostys hónap!!!!Húúú, én sem szerettem ha muszájból kell csinálni.Akkor nem is esett jól :oops: De reméljük, meglesz az eredménye!Nagyon szorítok!

Kiri!
A gyogyszerre kell ennyi pénz.(gondolom én,)Az utolsó stimum ennyibe került....Bár az a régi meddőségiben, lehet itt nem lesz annyi.
2 long protokollom volt eddig, nagy adag szurikat kaptam.Az első próbálkozás még többe került :cry: .
Úgyhogy mindne rosszra fel vagyok készülve. :cry:

Jobbulást a nagyidnak! Remélem azóta már jobban vagy, és otthon van!

Átjárhatóságin én is a kivizsgálás közepén voltam. Nekem azt mondta a doki, inszemnél fontos, lombiknál nem :roll: de megcsináltattam.Nem fájt, csak kellemetlen volt, el vagyok záródva. :( :lol:

Rólam:
Szedem a bromót, már tudok aludni(ideje volt 4 hónap után), viszont izzadok mint egy ló.Kisebb baj! :roll: :lol: Gondoltam én is abbahagyom a szedést, hisz nem tudom, megyünk e augusztusban.De lebeszéltem magam, hisz tök jó az értékem, és majd 2 hónap mire beállította.Mégegyszer nem szenvedek ennyi ideíg.:):)Bizonytalan vagyok.Hiszem, hogy nekünk spontán is lehet babánk.Viszont már 31 leszek, nem nagyon akarok várni a csodára.Talán ezt az évet kihagyjuk, és próbálkozunk.
Még a jövő kérdése, előbb a lagzi, aztán gondolkozunk!

Bocsika, nagyon hosszú lettem :oops: Így jár, aki nem jön 1 hétíg!
Hajrá lányok spontán babásodás, itt a tavasz!!!!!

morzsa
morzsa25
 
 


Kis javítás!
Kiri!
Remélem a nagyid jobban van......Kissé elírtam :oops: Sokat voltam ma a napon(egész délelőtt napoztam) :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Szia Morzsa!
De jó, hogy jöttél!!!!

Én most szombaton vizsgázom majd :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Irigylem a napozást :shock: :shock: 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, a nagyim már jobban van. Holnap jöhet haza a kórházból.

Zsuzska! Itt is gratula az eredményedhez. Valami gond van, és azért kell a Betadint használni? Akkor már nem sok idő van az átjárhatóságiig. Drukkolok a szombati vizsgára! Szabira nem mész előtte?

Morzsa! Micsoda árak vannak! Remélem én nem jutok el odáig. Szerintem ne hagyd abba csak úgy a bromot. Nekem azt mondta a doki, ha babás leszek akkor is csak ugyanolyan fokozatosan lehet róla leállni, mint ahogy elkezdtem. Arról nem is beszélve, hogy milyen rossz újra elkezdeni. :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nem tudom, ma mi van velem. Olyan kedvetlen vagyok, gyümizabálhatnékom volt. Azon segítettem, most pedig fáj a hasam. Tegnap óta szurkál néha-néha. Szerintem piri bejelentkezik.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok csajok :!:
Na akkor most mit csináljak :evil: :evil: :evil: :evil:
:?: :?: :?:
már az 5.dokinál járok.... :roll: :roll:
Morzsa: én is írígylem a napozást..... :!: :!: :lol:
Bévi: én is szurkolok nektek :!: :!: :!:
Niki: nektek is szorítok :!: :!:
Kiri: szint úgy :!: :!: :!:
pusz

Kép
Adri
badró1
 
 


Nekem lehet, hogy az nem tett jót, hogy délután megnéztem az uncsitesóm csecsemő kisfiát. Olyan cuki volt. Kicsit összeszorult a szívem, hogy nekünk miért nincs még. Igaz, már tegnap is szurkált a hasam, és reggel óta vagyok ilyen.

Badró! Neked kell eldöntened kiben bízol. Én csak azt tudom mondani, amit a dokim mondott. Az biztos, hogy nekem 3-6 havonta nézeti a prolaktin szintemet, mert még így is változhat közben.

Kép

Kép
kiriki
 
 


sziasztok!

Itten lennék :lol:

Jó eseménydús napokat tudhattok magatok mögött :shock:

Badró!

Nekem is azt mondtaa dokim hogy addig kell szedni amíg be nem babásodom és akkor is a 12. hétig mer tha közben hagyod abba elmehet a baba! Ha meg előtte hogyod abba akkor felugri ka duplájára!
Szóval sztem nem kéne abba hagynod!

Bár amiket mostanában hallottam a dokikról :shock:

Van 1 barinőm aki most mensizett először az évben!
Végre sikerült több mint 1 hónap után a hormon vizsgálat, mire a doki közölte hogy rosszak a hormonjai.
De nem kap semmi kezelést és még azt sem mondta el hogy melyik hormon a rossz!
Sőt közölte hogy csak akkor menjen vissza ha 2-3 hónap alatt nem esik teherbe! :shock: :shock: :shock:

Én még ilyet nem is hallottam!

Kép
pamilla
 
 


Csak hogy még jobbna érezzem magam:
az egyik lány a társaságból úgy néz ki terhes :shock: :x
Ja és még csak 2 hónapja próbálkoztak!!!!!!

Szóval kicsit kibuktam!

A párom nagyon aranyos volt mert próbált nyugtatni hogy lehet hogy én is az vagyok már! Ő meg lehet hogy nem is az mer tcsak halvány volt a 2. csík!

Szóval édi volt! :lol:

Rólam :
vasárnap este összeszedtem 1 kis gyomorrontást, amitől egész hajnalban szarul voltam és miután a szervezetem nem volt 100%
kijött a allergiám! Durva volt! De ma már hála istennek jobban vagyok!

Annyira türelmetlenül váro mmár a 23-át!
Most olyan lassan telik az idő! :cry:

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Szted mi a legkorábbi időpont amikor a huncutka féle hcg tesztet lehet használni? Mit gondolsz?
Tudsz eleget tanulni a vizsgádra?
Uraddal kibékültetek?
Kicsi lelked helyre jött?
azért te is jól haladsz! Már jön is a zátjárhatósági! aztán nálad is szabad az út!

Kiriki!

Én már ezen a ponton túljutottam! Mer thogy a környezetemben sok a kisgyerek, akik most születtek azóta hogy mi is próbálkozunk!
Nálam most az a fázis van hogy egyszerűen nem tudok örülni ha vki a barinőim közül bejelenti hogy babás! Nem irígy vagyok csak egyszerűen rossz!
Bizti lesz ez még jobb is !

Kép
pamilla
 
 


Nagyon szép estét nektek!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok hát velem semmi különös akciózni kell a napokban és remélem lesz baba bár nem érzem hogy lenne pém ugyhogy lehet ennek még itt nincs vége szerintem jövőhónap megint closti és nem tudom utánna mi lesz na de nem fordulok magamba mert jó lesz.
Zsu:nagyon örülök hogy haladsz remélem lesz eredmény
Többiek sok puszi csak megjött anyós majd irok

Kép
bévi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: